Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētupes

18.12.2020. 18:13

Manuprāt, 2020. gada 3. decembrī Saeimas pieņemtais likums “Par valsts aizsardzības mācību un Jaunsardzi” ir ļoti pretrunīgs. No vienas puses, mums pašiem ir jārūpējas par valsts drošību. Neviens cits izņemot mūs pašus valsti jau nesargās. Bez šaubām, veicināt jaunatnes patriotismu un lojalitāti Latvijai ir ļoti pozitīvi. Ja mēs gribām saglabāt latvietību, tad mums ir jāmāk nosargā savu zemi. Tas ir nācijas izdzīvošanas jautājums. No šāda skatpunkta aizsardzības mācības apguve 10. un 11. klašu vidusskolēniem, kā arī 2. un 3.kursa arodskolu audzēkņiem ir vēlama. No otras puses, aizsardzības mācība ir bezjēdzīga naudas šķērdēšana un ņirgāšanās par sabiedrības zemākajiem slāņiem. Pirmkārt, skolotāju atalgojums ir neapmierinoši zemā līmenī! Pedagogu minimālās algas likme ir nieka 790€ bruto mēnesī. Pat parastam ierindas karavīram maksā 900€ neto mēnesī. Protams, skolotājiem ir pieejamas pašvaldības piemaksas pie algas, taču pat ar piemaksām algas ir zemas. Pašlaik vidējā mēnešalga Latvijā ir 1118€ bruto. Bez šaubām, ne visi pedagogi ir nabagi. Spriežot pēc VID Publiskās datu bāzes valsts amatpersonu deklarācijām, eksistē arī finansiāli labi situēti skolu direktori un mācību pārziņi. Kā var prasīt no skolotājiem kvalitāti, ja algas ir tik zemas? Otrkārt, mūsu valstī ir ļoti daudz sociālu problēmu! Sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ekonomiskā plaisa starp eliti un trūcīgajām personām ir milzīga. Vārdu sakot, ēdušais neēdušo nesaprot. GMI pabalsts 2020. gadā ir 64€ (pašvaldības šo pabalstu liek atstrādāt). Trūcīgā statuss 2020. gadā ir 128,06€. Un minimālā vecuma pensija 2020. gadā ir 80€. Labāk lai valdība šīs problēmas atrisina nekā par Tēvzemes mīlestību filozofē. Treškārt, militarizēta sabiedrība ir solis tuvāk autoritāram valsts režīmam! Protams, Latvijai nedz autoritārisms, nedz totalitārisms nedraud, jo mums ir ļoti demokrātiska un atvērta sabiedrība. Tomēr aizsardzības mācība var būt nopietns pacifistu cilvēktiesību pārkāpums. Pēc manām domām, katram cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Ne visi grib būt armijnieki. Labāk ir dzīvot ar mieru sirdī nevis ar naidu galvā. Ļaunums vairo ļaunumu. Nesēsim ļaunumu un nebaudīsim tā asos augļus! No sabiedrības zemāko (nabadzīgāko) slāņu skatpunkta aizsardzības mācība ir neētiska un neracionāla ierobežotā valsts budžeta līdzekļu izšķērdēšana. Lai arī kā būtu, saglabāsim cerību uz labāku nākotni. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas un godāsim Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #mīlestība #cieņa #iecietība #pagāni #svētupe #Skolnieciņš #VALSTSGRIBA

Atbildēt

tevis minētos sorosoīdus

23.06.2020. 17:48

»

neizaicini likteni

negeri tagad katram pastalniekam ,kurs ieradisies asv liks bucot kajas.bet rinku,bordanu,papriku un jurasu publiski izdrazis dupa


Drāzīs visos caurumos, tikai viņi, atšķirībā no "pastalniekiem", ir pederasti krievmīļi, tādi paši izdzimteņi, kā jūs: lapķjas, partjankas un pufaikas.

Atbildēt

nesapņu kuce

19.06.2020. 12:07

»

Zeze

Ko Latvija darīs, ja partneris to pametīs likteņa varā, kas visticamāk arī notiks. Būs jāklapē ciet Izcilnieku centrs - vai, vai vai - un jāizdomā jauna ideoloģiskā koncepcija


Neviens pakaļā drāztais krievu zaltāts nemaršēs Latvijā, bet, kad koalīcija aizies no Afganistānas, talibi izgriezīs krievus vispirms Centrālāzijā, pēc tam Kaukāzā un Pievolgā. Ar jums, nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem būs cauri.

Atbildēt

Zeze

19.06.2020. 00:46

Ko Latvija darīs, ja partneris to pametīs likteņa varā, kas visticamāk arī notiks. Būs jāklapē ciet Izcilnieku centrs - vai, vai vai - un jāizdomā jauna ideoloģiskā koncepcija.

Atbildēt

karotājiem lapķjiniekiem

17.06.2020. 14:31

»

karotajiem,pastalniekiem patriotiem

jus zogat pasi savas policijas apaksbikses,robezjoslas izzagetos kokus, tirgojat armijas zabakus un nakts temesanas ierices leisu tirgus uteni


Krievijas armijā tā zog, ka zaldātiem ir jāēd suņu konservi, kam beidzies derīguma termiņš un zaldātiņus piespiež nodarboties ar prostitūciju. Noskaties youtube: "Гомосексуальная проституция в российской армии".

Atbildēt

to ha-ha

17.06.2020. 14:24

»

ha-ha

Kur tu šos skaitļus sadabūji? 2. klases aritmētikas uzdevumā


42 miljoni žmuriku ir pēdējie Krievijas Pederastijas publicētie dati

Atbildēt

to PBAnāls

17.06.2020. 14:20

»

amerikas balss

Galvenais un vienigais Krievijas armijas trukums ir tas ,ka taja dien tikai heterosexsuali


Kopš Suvorova laikiem līdz pat šai dienai Krievijas zaldāti ar savu pakaļu taisa karjeru un pederasti, loģiski nav karotāji. Izlasi plānprātiņ "Изнасилования и проституция в российской армии. Шокирующие факты.", lai saprastu, kas tur darās. Nupat bija kārtējais gadījums "Ефрейтор Росгвардии изнасиловал сержанта бутылкой - МК"

Atbildēt

deģenerātam

17.06.2020. 14:11

»

ASV protektorāts Latvija

Nožēlojamie šavbriki! Tik vien spēja izdomāt vietējie švabriki un kāzu ģenerāļi kā visiem ieteikt, baidoties no krieviem, mukt mežā partizānos un gaidīt, kad Tramps atsūtīs savus algotņus palīgā. Tramps jau izteicās, ka NATO nav vajadzīgs un ASV citu karos vairs neiejauksies. Tā kā valsts mums būs jāaizstāv...


Tā kā ASV karavīri jau ir Latvijā, neviens krievu sadists un pederasts neuzdrīkstēsies iebrukt.
Neklausies, ko saka Tramps, bet paskaties, ko viņš dara! Trampa kungs aplauza mazā sadistiskā pederasta - pedofīla cerības uz "Restart II", dēļ Ukrainai iedotiem Javelin, krievu tanki nevar tikt līdz Kijevai, viņa enerģētikas politika nogrāva gāzes cenu vismaz 8 reizes un naftas cenu vismaz 4 reizes, kā rezultātā krievus sagaida bada nāve. Viņa ieviesto sankciju rezultātā Krievijas augstmaņu Rietumos esošie kapitāli ir apdraudēti un ir ierobežotas iespējas viņu kucēm veikt šopingus Milānā un Lomdonā un viņu atvasēm būs jāatgriežas rašā-parašā. Viņš piespieda ES valstis tērēt aizsardzībai 2% no budžeta Pēc parunāšanas ar mandu Kimu, tas pārstāja šaut raķetes pāri Japānai.
Tas, ka viņš papliķē pa plecu mazo paranoidālo sadistisko pederastu, Putinu, nenozīmē, ka viņš to mēslu nenicina. Tas ka Si Dzinpins nesen piesprauda Putinam medāli, nenozīmē, ka viņš to sūdu respektē.

Atbildēt

Zane L

17.06.2020. 13:58

Protams, labi,ka ne krieva!

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:53

»

...

ASV no 1944. gada līdz 1987.gadam palīdzēja celt sociālismu,no 1987.gada palīdzēja taisīt perestroiku,pēcāk taisīja kapitālismu


Galvenais socialisma celajs PSRS bija ebrejs armands hammers no asv,kvels PSKP politbiroja un personigi Leonida Iljica Brezneva draugs.

Atbildēt

pajolim

17.06.2020. 13:53

»

ASV protektorāts Latvija

Latvijas armija pašreiz pateicoties šiem plaša profila speciālistiem švabrikiem visai nožēlojama, ja ne bēdīgāk. Sauszemes spēkos pēc publikas informācijas mazāk par tūksti cilvēku un ap 120 no GB nopirktas novecojušas kaujas mašīnas bez munīcijas. Apmācīti rezervisti un funkcionējoša mobilizācijas ...


Vāciešiem bija 5 reizes mazāk bruņojuma un dzīvā spēka, nekā krieviem, tomēr tas viņiem netraucēja aizsūtīt uz elli 42 miljonus Staļina beztiesīgo bezsmadzeņu vergu. Pakāļās drāztiem, badinātiem un pazemotiem krievu zaldātiņiem nav ne mazāko izredžu pret labi trenētiem, veselīgiem un motivētiem NATO intelektuāļiem. Kopš WWII, krievi ne tikai intelektā, bet arī bruņojumā no civilizētām valstīm ir atpalikuši par gadiem 30.

Atbildēt

karotajiem,pastalniekiem patriotiem

17.06.2020. 13:48

»

plānprātiņam

Uzbrukums ASV karavīriem nozīmēs uzbrukumu ASV un par to Pantagons, jūs, civilizācijas atkritumus, apsitīs kā blaktis vienas dienas laikā


jus zogat pasi savas policijas apaksbikses,robezjoslas izzagetos kokus, tirgojat armijas zabakus un nakts temesanas ierices leisu tirgus uteni!

Atbildēt

paardomas

17.06.2020. 13:42

»

es tā saprotu

Ka tavi draugi ir krievi un tāpēc tev nav vairāk tiesību bradāt pa Cilvēku planētu, kā tiem


Pat nezinu,smieties vai raudāt,sapratis tu neesi neko.Tu esi vienkārši gaļas menedžeris,rumpis tev galvenais,par dvēseli esi aizmirsis.

Atbildēt

plānprātiņam

17.06.2020. 13:41

»

ASV protektorāts Latvija

ASV nebūs vienalga. Viņi izteiks sašutumu un ieviesīs pret Krieviju kārtējo sankciju paketi


Uzbrukums ASV karavīriem nozīmēs uzbrukumu ASV un par to Pantagons, jūs, civilizācijas atkritumus, apsitīs kā blaktis vienas dienas laikā.

Atbildēt

По фене ботаешь или по параше летаешь?

17.06.2020. 13:38

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Nez', ko tagad NA darīs? Nolīdīs bunkuros vai brauks uz Daugavpili zaļos cilvēciņus gaidīt


Nacionālpatrioti vilks no alām un pagrabiem krievu fašistiskos izdzimteņus un kārs pie laternu stabiem. Slimās, smirdīgās, asinskārās un tumsonīgās krievu pasaulītes laiks iet uz galu. Ne jums, ne jūsu atribūtierm un simboliem nav vietas uz 21. gadsimta Cilvēku planētas.

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:38

»

nedirs nu

Kalugins nevienam nelaizīs apavus, bet krieviem gan savi anāli vēl kārtīgi jāpastaipa, lai nēģeri, kad Krievija būs NATO protektorāts, ar saviem daiktiem tos nepārplēstu


ekskursiju vaditajs,valsts nodevejs kalugins maksas melnajiem reperiem par jumta pakalpojumiem,tad varbut vinu neaiztiks.citi vinam lidzigie ir nodzerusies nevajadzibas stresa un depresijas apstaklos un atstiepusies.

Atbildēt

ūdenlējējam

17.06.2020. 13:33

»

nelej udeni

nesmidini manu kaimina kakiti .Su-57 jau ir kaujas ierinda un jaunaka atomzemudene ,,Knazs Vladimirs,, uzsaka kaujas dezuras Krievijas flotes sastava


Nupat viens no dažiem uzražotiem izslavētiem Su 57 izmēģinājuma laikā nojobņījās Habarovskas apgabalā. Visu par krievu armiju var izteikt viens nosaukums "Admirālis Kuzja", ak jā, vēl ir tanks "Sramata"

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:29

»

Jautājums Dr. A. Pabrikam

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam


viniem sobrid briesmigi nepatik Vladimirs Putins no kapitalistiskas Krievijas,bet Breznevam PSKP generalsekretaram asv katru gadu davinaja jaunu vislepnako asv limuzinu! vai kads var pateikt kapec? vai tapec ,lai tas klusetu ,ka asv nekad nav lidojusi uz Menesi ?

Atbildēt

nedirs nu

17.06.2020. 13:28

»

negeri ari paprikam liks bucot savas kurpes

lai tik karins,papriks un rinkevics paradas asv bucos negeriem kurpes ,tas ir kalikts.tapat ka zagli jacenuks un kristopans,piedevam valsts nodevejam kaluginam ari laizot negeru apavus.negeri jums paradis strategiskos partnerus visa sava kosuma


Kalugins nevienam nelaizīs apavus, bet krieviem gan savi anāli vēl kārtīgi jāpastaipa, lai nēģeri, kad Krievija būs NATO protektorāts, ar saviem daiktiem tos nepārplēstu.

Atbildēt

es tā saprotu

17.06.2020. 11:58

»

paardomas

Dzimtene ir vieta kur esi dzimis un dzīvo,valsts ir kā tu dzīvo


Ka tavi draugi ir krievi un tāpēc tev nav vairāk tiesību bradāt pa Cilvēku planētu, kā tiem.

Atbildēt

...

17.06.2020. 11:13

»

Jautājums Dr. A. Pabrikam

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam


ASV no 1944. gada līdz 1987.gadam palīdzēja celt sociālismu,no 1987.gada palīdzēja taisīt perestroiku,pēcāk taisīja kapitālismu.

Atbildēt

Jautājums Dr. A. Pabrikam

17.06.2020. 10:47

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 10:43

»

Q

Domāju , visprātīgākais būtu tiesāt Švabriku par valsts nodevību, kas ir skaidri saskatāma


Tad jau ne tikai švabriks būtu jātiesā, bet visa iepriekšējā vadība. Tikai par muļķību Latvijā nevienu netiesā. Latvijas tauta pati vainīga, ka izvēlējušies šādus viltus praviešus.

Atbildēt

Q

17.06.2020. 10:15

Domāju , visprātīgākais būtu tiesāt Švabriku par valsts nodevību, kas ir skaidri saskatāma!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 09:45

Latvijas armija pašreiz pateicoties šiem plaša profila speciālistiem švabrikiem visai nožēlojama, ja ne bēdīgāk. Sauszemes spēkos pēc publikas informācijas mazāk par tūksti cilvēku un ap 120 no GB nopirktas novecojušas kaujas mašīnas bez munīcijas. Apmācīti rezervisti un funkcionējoša mobilizācijas sistēma praktiski nav vispār. Tad nekas cits neatliek, kā cerēt uz ASV palīdzību(aizsardzību).

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 09:33

»

upsi

Koncepcija vairāk atgādina projekta pieteikumu Eiropas fondu apgūšanai


Šie plaša profila speciālisti no Aizsardzības ministrijas tik pat labi varētu strādāt un rakstīt koncepcijas arī veselības vai izglītības ministrijai.

Atbildēt

upsi

17.06.2020. 09:25

Koncepcija vairāk atgādina projekta pieteikumu Eiropas fondu apgūšanai:)))

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 08:46

Nožēlojamie šavbriki! Tik vien spēja izdomāt vietējie švabriki un kāzu ģenerāļi kā visiem ieteikt, baidoties no krieviem, mukt mežā partizānos un gaidīt, kad Tramps atsūtīs savus algotņus palīgā. Tramps jau izteicās, ka NATO nav vajadzīgs un ASV citu karos vairs neiejauksies. Tā kā valsts mums būs jāaizstāv vien pašiem. Koncepcija parāda vietējo švabriku gara un spriestspēju niecību.

Atbildēt

!

17.06.2020. 06:53

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Nez', ko tagad NA darīs? Nolīdīs bunkuros vai brauks uz Daugavpili zaļos cilvēciņus gaidīt


nacionalie atkritumi turpinas zagt ka lidz sim,kamer netiks padziti no varas un tiesati !

Atbildēt

nelej udeni

17.06.2020. 06:31

»

Gāga šoigu tūliņ

pasludinās par teroristu


nesmidini manu kaimina kakiti .Su-57 jau ir kaujas ierinda un jaunaka atomzemudene ,,Knazs Vladimirs,, uzsaka kaujas dezuras Krievijas flotes sastava !

Atbildēt

hm

17.06.2020. 06:23

1)Pat aizsardzības koncepcijā tiek runāts par Latviju, kā neizdevušos valsti ...
2)Koncepcijā jau nu vajadzēja sakārtot jautājumus pēc lielumiem, pēc svarīguma. Šeit viss otrādi! Lielākā daļa veltīta pilnīgi mazsvarīgiem uzdevumiem.
3)Koncepcijā tiek atzīts, ka Krievijai ir moderns bruņojums, ka militārā spēka attīstības ziņā tā pēdējā laikā spērusi platus soļus. Bet mēs vēlamies nonākt konfrontācijā ar šo valsti, kas piedevām vēl mūsu kaimiņš! Tā var domāt tikai tādi, kuri ārstējas Sarkandaugavā! Piedevām pašu spēki niecīgi un apgādāti ar citiem nederīgu bruņojumu.
4)Un nemaz nav ņemtas vērā pasaulē notiekošās tektoniskās pārmaiņas. Kā mēs rīkosimies dažādās situācijās.
Novērtējot koncepciju, jāsaka, ka Pabrika garadarbs ar grūtībām velk uz 2.

Atbildēt

Tramps

17.06.2020. 05:55

Trampam esot lieli s.....

Atbildēt

Gāga šoigu tūliņ

17.06.2020. 05:51

pasludinās par teroristu.............

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

17.06.2020. 03:30

»

Ar Trampu saskaņoja? 🤣

No Trumpa runas West Point-ā...


Precizēju - smags abloms, pie tam, pat ja ievēlēs Baidenu, tā arī nebūs izeja - pašreizējā situācijā būs pat vēl sliktāk. Šis raksts, visticamāk, ir pabriku mēģinājums slēpt smaku no pietaisītajām biksēm pēc šīs Trampa runas militāristu apmeklējuma laikā. Un pie viena - vairot mieru pamuļķu galvās, kuri tic visam, ko vien pabriki uzraksta vai pasaka.

Atbildēt

pilniba piekritu Jusu viedoklim

17.06.2020. 00:00

»

vietējais

Man šai valstī nav nekas aizsargājams, kāmēr pie varas būs tādi ekonomiskie asinssūcēji ka OIK-isti, jaunie zemes baroni kuriem man jāmaksā tikai par to ka esu vēl dzīvs un dzīvoju savā valstī


Applaudesu ,ja latvijas zaglu klike ,ieskaitot papriku tiks tiesa pec Latvijas suverenitates atgusanas.lidz tam laikam boikots varas klikes velesanam,akstibam pie Brivibas pieminekla un militara antikvariata izradisanai Daugavmala !

Atbildēt

kapec latvijas debiliku saeima vel vilcinas ?

16.06.2020. 23:56

Bija tacu laiks atzit de jure Sietlas tautas republiku asv !

Atbildēt

negeri ari paprikam liks bucot savas kurpes

16.06.2020. 23:54

»

stulbais Pabriks

Lai pastulbais ministrs atkla pārstrādā savu stratēģiju, jo Tramps tikko paziņoja, ka ārpus ASV vairs nevienu neaizstāvēs. Pabrikam divnieks! Mūsu "stratēģi" ir absolūti diletanti, ja neredz acīm redzamo - ASV būs vienalga, ka krievi iebrūk Latvijā


lai tik karins,papriks un rinkevics paradas asv bucos negeriem kurpes ,tas ir kalikts.tapat ka zagli jacenuks un kristopans,piedevam valsts nodevejam kaluginam ari laizot negeru apavus.negeri jums paradis strategiskos partnerus visa sava kosuma!

Atbildēt

viss ir vienkārši

16.06.2020. 21:40

»

viljants

Visstratēģiskākais partners ir PIETIEk ar saviem zibēeīgi mobilizējušamies komentētājiem.Nav tādu s.du,ko viņi nevarētu izliet


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

viljants

16.06.2020. 21:33

Visstratēģiskākais partners ir PIETIEk ar saviem zibēeīgi mobilizējušamies komentētājiem.Nav tādu s.du,ko viņi nevarētu izliet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....