Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

27.10.2023. 12:45

»

jautājums

un kapēc ''intelektuāli'' protektoratu neuztrauc Krievijas agresija pret kaimiņu valstīm


Uztrauc visas agresijas, tikai nevar agresijas škirot labajās un sliktajās. Visas agresijas un kari ir slikti pēc definīcijas un tos nedrīkst pieļaut, bet Hermaņa kungam Izrēlas agresija ir apsveicama un viņaprāt jāsoda un jārepresē ir tie, kas pret šo Irēlas agresiju iebilst un cīnās.

Atbildēt

Dohļos

27.10.2023. 12:20

»

Un

Labi rūkts


zem krūma.

Atbildēt

atbilde

27.10.2023. 12:16

»

jautājums

un kapēc ''intelektuāli'' protektoratu neuztrauc Krievijas agresija pret kaimiņu valstīm


Vispār KF ir korporācija kas reģistrēta ASV,tātad tai ir saimnieks.Un kā ir ar tām kaimiņu "valstīm"?Arī Vagner ir militāra komercfirma kas reģistrēta ASV un Prigožins ir sešu bagātāko Izraēlas žīdu sarakstā.Kaut kā tā.

Atbildēt

bet

27.10.2023. 12:04

»

Lao

Sārts pačukstēja


latviijci tā teica...

Atbildēt

Uz teroristiem likuma aizsardzība nepastāv

27.10.2023. 11:13

»

ASV protektorāts Latvija

Izpratne par labo un ļauno civēkiem atšķiras. Turcijas prezis Erdogans, piemēram, paziņoja, ka HAMAZ nav nekādi teroristi, jo viņi cīnās par savas zemes atbrīvošanu no okupantiem. Te viens ex-feldfēbelis no trakomājas, smagi pirsdams, centās pieŗādīt, ka ukraiņi, laižot dronus ar spridzekļiem pa Maskavu...


Ja Hamas grib nodarboties ar valsts būvēšanu, tad uz priekšu. Ja šie grib kolekcionēt ar spridzekļiem pildītas trubas, kuras ik pa laikam sprāgst civilo skolās un slimnīcās, tad ko te apspriest, ja civilie līksmo kad viņu raķetes sprāgst Izraēlas teritorijā, kāpēc lai kādam satrauktu, ka Izraēla spridzina savas raķetes šo līksmojošo miermīlīgo civiliedzīvotāju augstceltnēs?

Hamas ir tādi paši okupanti, kā padomju atliekas Latvijā. Liela daļa no šiem palestīniešiem ir ieradušies kur nu kurais - ar saknēm no Jemenas un Ēģiptes.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

27.10.2023. 10:33

...Hermanis nesaprot, ka visi nedomā vienādi, tāpat,kā uz Hermaņa iestudējumiem tauta nelaužas...lūk puika izrāda savu nepatiku...vienam patīk meita, otram...

Atbildēt

Ej

27.10.2023. 10:04

»

ASV protektorāts Latvija

Izpratne par labo un ļauno civēkiem atšķiras. Turcijas prezis Erdogans, piemēram, paziņoja, ka HAMAZ nav nekādi teroristi, jo viņi cīnās par savas zemes atbrīvošanu no okupantiem. Te viens ex-feldfēbelis no trakomājas, smagi pirsdams, centās pieŗādīt, ka ukraiņi, laižot dronus ar spridzekļiem pa Maskavu...


paraudi ,duraciņ!
Телеграм-канал «Генерал СВР», который курирует профессор Валерий Соловей, объявил, что Путин умер в своей резиденции на Валдае в 20 часов 42 минут по московскому времени

Atbildēt

paklau

27.10.2023. 09:10

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ej tak tu dirstttttttt..vienreiz...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.10.2023. 08:52

»

Haralds Kalns

ASV protektorāts Latvija... Ar hronoloģiju viss aplam. Sanāk, ka žīdi nodevīgi 7. oktobrī uzrīkoja slaktiņu Gazā un tāpēc arābi, sevišķi Palestīnas, malači! Kad musulmanis pārvilks rīklei tuteni, vai paspēsi pieprasīt , lai viņu deportē stingri likumīgi


Izpratne par labo un ļauno civēkiem atšķiras. Turcijas prezis Erdogans, piemēram, paziņoja, ka HAMAZ nav nekādi teroristi, jo viņi cīnās par savas zemes atbrīvošanu no okupantiem. Te viens ex-feldfēbelis no trakomājas, smagi pirsdams, centās pieŗādīt, ka ukraiņi, laižot dronus ar spridzekļiem pa Maskavu nenodarbojas ar terorismu, jo viņi taču cīnās pret okupantiem. HAMZ arī cīnās ar okupantiem. Sanāk, ka terorists nav tad, ja viņš cīnās pret maūsu ienaidniekiem, bet visi, kas cīnās pret mūsējiem, tie visi tāpēc ir teroristi. Skaidrs, ka Hermanis ir ēbreju cionistu pusē un viņš atbalsta arābu zemju okupāciju un Palestīnas bērnu masveida slepkavošanu, ko veic Izrēlas armija Gazā. Vai tāds cilvēks var būt teātra režisors? Tas ir tas pats, kas ielikt par teātra rēžisoru koncentrācijas nometnes uzraugu. Skaidrs, kādas lugas viņš uzvedīs un kādas "vērtības" propagandēs.

Atbildēt

Rudens

27.10.2023. 08:37

Pēc valsts apvērsuma un jaunās koalīcijas valdības izveidošanas, jāpiekrīt A.Hermanim, Latvija tiek demontēta- robežaizsardzība sabotēta un lēmumi nepāprotami vērsti teritorijas atbrīvošanai
no latviešiem- Valsts nācijas.

Atbildēt

Antiņš Mazpisans

27.10.2023. 08:33

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


smaga atkarība… ;)

Kritiski smaga, kā redzams, iespējams pat letāla, par ko liecina tavi agonijas krampji.
Un abstinence jeb 'lomkas' ir un būs vēl daudz smagākas, nekā izrādās jau pašreiz. /:

tu nemīz vešā uzreiz, gan jau viss būs labi, iespējams! Vai arī nebūs, tomēr... Bet - tad viss būs pilnīgā "beksidā" un pat galīgi *irsā. Priekš tevis, dabiski. ;)

Atbildēt

Haralds Kalns

27.10.2023. 08:22

ASV protektorāts Latvija... Ar hronoloģiju viss aplam. Sanāk, ka žīdi nodevīgi 7. oktobrī uzrīkoja slaktiņu Gazā un tāpēc arābi, sevišķi Palestīnas, malači! Kad musulmanis pārvilks rīklei tuteni, vai paspēsi pieprasīt , lai viņu deportē stingri likumīgi!??

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.10.2023. 00:19

»

vēlētājs

Vēlējam par Zīgeristu, tad par kaudzi citu tikko pirms vēlēšanām izveidotu tautas un valsts ''glāabēju partijām'tad par Sudrabu,tad par apsūdzētiem Sleseri un Skeli-Lmebergu, par Zīli un Nilusku ar vinu aferam,utt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai, kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© aŗChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJ.ota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD latv(ĀN)ija ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 10.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Krišjānis

27.10.2023. 00:18

Es esmu "softie".

Atbildēt

Mjā

26.10.2023. 23:07

»

Mjā

Šim cilvēkam prātiņš aizgājis pastaigā. Vēlēties dzīvot Eiropā un citus izmest bez tiesas un sprieduma...


Pēc nozagtā nika var saprast, ka piedāvā slēpties aiz marksistu identitātes, internacionālais liberālrašists. Tie strādā formulas kur mana kāja tur mana roģina un tiesības. Tiesības zagt, tiesības melot un tiesības izsprukt nesodītiem.

Atbildēt

Mjā

26.10.2023. 21:38

Šim cilvēkam prātiņš aizgājis pastaigā. Vēlēties dzīvot Eiropā un citus izmest bez tiesas un sprieduma..
Patiesībā gan Krievijas karš Ukrainā, gan Hamāss uzbrukums Izraēlai daudz vairāk pasaka ne par viņiem pašiem (tas tā kā jau bija zināms iepriekš, un neko labu neviens no viņiem negaidīja), bet gan par pārējo reakciju vai pretreakciju, jo īpaši to cilvēku reakciju, kuri fiziski pat klāt tam nestāv.
Latviešu skolā tiek sists slims bērns, to redz klase, to nevar nejust vecāki un pasniedzēji.
Vai mums par to jābrīnās? Nē, jo tauta alkst asiņu. Daži grib uzšķērst ukraiņus, daži krievus, citi arābus, citi ebrejus.
Pasaule dzīvos labāk, ja sāks atteikties no identitātes. Tā ir bīstama. Slēpjoties aiz kārtējās identitātes, var nerūpēties par sava prāta skaidrību un domu tīrību. Slēpjoties aiz kārtējās grupas "latvietis", "baltais", "eiropietis", "vīrietis", "zinātnieks" vai vēl miljoniem citu grupu, mēs aizstāvam nevis SEVI un savus bērnus, bet gan konkrētās grupas. Vai nav laiks iemest miskastē uzlīmi "latvietis", "patiesības nesējs", "iezemietis", "es labāk zinu" vai jebkādas citas, Hermani? Attopies! Kas Tu esi, lai lemtu, kam būs dzīvot un kam nebūs dzīvot? Kas Tu esi, lai lemtu, kas ir migrants un kas nav vienā kopīgā planētā Zeme? Atjēdzies, cilvēk!

Atbildēt

tautas balss

26.10.2023. 19:22

Hermani par Prezidentu! Neder mums tas mīkstais fekālijstumdītājs Rinkevičs!

Atbildēt

beidz!

26.10.2023. 18:47

»

ha-ha

kā zini ka ķīnieši spirtu taisa no kanalizācijas? Vai biji Ķīnā un nodarbojies ar biznesu krutku taisīdams


Ne jau pa tiešo no kanalizācijas, bet no celulozes, kas paliek pāri kad no fekālijām ir iegūta biogāze. To sauc pat hidrolīzes spirtu, ar kādu Otrā pasaules karā dzirdīja sarkanarmiešus, lai būtu vieglāk tos dzīt nāvē. Tādu pašu tehnisko spirtu var iegūt arī no skaidām un salmiem, vienkārši ķīniešiem ir princips, ka nekas nedrīkst palikt pāri. Kad tu dzer krutku no Ķīnas spirta, fekāliju smaku pat nesajutīsi.

Atbildēt

vēlētājs

26.10.2023. 18:33

»

Nu

nekas-nesatraucies: Gan jau pirms vēlēšanām parādīsies kaudze jaunas, ''brīvību nesošas '' partijas


Ar nepacietību gaidu, jo par kaut ko tak jābalso, vai tad nē?

Atbildēt

paklau

26.10.2023. 18:32

»

nu nu

tu par neesi spējīgs pamatot, kāpēc tā mīli visu nicināmos krievus


Tev kas te ir: Kaut kāda bezmaksas skola kurā katrs duraks nāk izgāzt savu stulbumu, vai kaut ko propogandēt? Un tad paši pēc tam brīnās-kur te tik daudz duraku saradies.

Atbildēt

ha-ha

26.10.2023. 18:29

»

beidz!

Ne visiem higiēnas prasību līmenis pieļauj ēst krievu iemīļotos suņu un kaķu gaļas beļašus un uzdzert krutku no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas


kā zini ka ķīnieši spirtu taisa no kanalizācijas? Vai biji Ķīnā un nodarbojies ar biznesu krutku taisīdams?

Atbildēt

noriebies

26.10.2023. 18:25

Latvijā(latvānijā) neko nevarīt izdarīt laicīgi un patstāvīgi. Bauru tauta nobijusies klausās un skatās, ko teiks Brisele. Noriebies!!!

Atbildēt

beidz!

26.10.2023. 18:24

»

hm

Kā naglai uz galvas


Ne visiem higiēnas prasību līmenis pieļauj ēst krievu iemīļotos suņu un kaķu gaļas beļašus un uzdzert krutku no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas.

Atbildēt

nu nu

26.10.2023. 18:21

»

paklau

tu esi tikai lēts āksts


tu par neesi spējīgs pamatot, kāpēc tā mīli visu nicināmos krievus

Atbildēt

nu nu

26.10.2023. 18:18

»

ASV protektorāts Latvija

Izpratne par labo un ļauno civēkiem atšķiras, bet tie, kas domā, ka vajag represēt un nogalināt visus, kas domā citādi kā viņi, ir fašisti. Eiropā pašreiz notiek ļoti daudz demonstrācijas Palestīniešu atbalstam. Visi, kas prasa, lai Izrēla atbrīvo okupētās arābu zemes, nav teroristi. Daudzi uzskata, ...


Lai mazais smirdīgais viskrieviskākais necilvēks, sadistiskais pederasts - pedofīls, būtu apmierināts Hamas viņam 72 dzimšanas dienai par godu upurēja kādus 1000 izraēliešu un pie viena būs arī vairāki desmiti tūkstoši arābu, kas tā vietā, lai mācītos rakstīt un lasīt, raka tuneļus un mācījās gatavot šahida jostas. To dzīvībām nav lielāka nozīme, kā krievu dzīvībām. Šai sakarā der noklausīties:
Пытки, расстрелы и убийства. Шокирующая правда о российской армии | Майкл Наки

Atbildēt

vēlētājs

26.10.2023. 18:05

Vēlējam par Zīgeristu, tad par kaudzi citu tikko pirms vēlēšanām izveidotu tautas un valsts ''glāabēju partijām'tad par Sudrabu,tad par apsūdzētiem Sleseri un Skeli-Lmebergu, par Zīli un Nilusku ar vinu aferam,utt..
Par ko lai tagad balso?

Atbildēt

nu nu

26.10.2023. 18:04

»

antidemokrāts.

Īsts latviešu patriots ēd poļu ābolus, dzer leišu pienu, tirina ukraiņu karogu, viņam lieli svētki ir praidi un helovīni, viņam ir ļoti attīstīts intelekts un politiskā sapratne jo tā galvenais izziņas avots ir dziļi vispārizglītojošā programma Panorāma. Īsts latviešu patriots ir izpārdevis pusi no ...


Praidi ir svētki krievus mīlošiem pederastiem, kuri kā tagad atklājies, atbalsta arī Hamas teroristus. Krievu pederasti savu praidu, kas saucas "pobedobesija" ar pārdzeršanos, apvemšanos, apmīšanos un mordoboj rīko 9. maijā.
Vai zināji, ka agonējošā deģenerātu krievijā, lai pārsistu "pindosus un gejropiešus" izdomājuši savu "Тыквенный Спас"? Būtu vismaz savu kalkulatoru izdomājuši!

Atbildēt

vice

26.10.2023. 18:01

Būtiskais jautājums paliek: ko darīja Izraēla 5h?

Visiem specdienestiem (vismaz 3) ZINOT, ka būs ....!!!

Teritorija mazāka kā Latvija!!!

Lidmašīnas spēj pacelties un veikt kaujas uzdevumus 10-15 min. laikā!!!

Kādi pasākumi tika veikti 300 minūšu laikā?

Pagaidām "klusā daba".

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...