Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tiešām

04.11.2023. 18:36

»

ūja, oho

Izreālai ir jāpamet okupētās arābu teritorijas un jādod iespēja arābiem nodibināat savu Palestīnas valsti


Palestīnas arābi priekš visiem pārējiem arābiem, ir kā čigāni, jeb šudras Indijā, viszemākā kasta un visām arābu zemēm tie ir svešie, bet priekš krieviem tie ir kā brāļi. Galvenais, ka prot žīdu bērniem galvas griezt un apmācīti šahida jostas taisīt. Gluži kā krievi, tikai nepiedzeras lopā.

Atbildēt

Ai,ai

04.11.2023. 11:31

»

beidz dzert

Stulbais debīliķi, tas video, ko tu redzēji, bija multiplikācijas filma, ko propagandas nolūkos, lai skalotu smadzenes tādiem idiotiem kā tu, uztaisīja Izrēlas kara ministrija. To, ka tu esi stulbs, apstirpina arī tas, ka tu visur gribi ievilkt arī krievus. Musulmņiem Palestīnā ir džihads - svētais ...


aizbrauc pats uz turieni.Jeruzalemē ebreji kādreiz gāja pirkt hašišu pie arābiem:).Hašišu arābi lieto alkohola vietā.To zāli,ko lieto eiropieši, sauc par pēdējo draņķi,tādu viņi tiešām nelieto.Bet sievietes un bērnus,par kuriem viņi tā “rūpējas”parasti tiek bīdīti pa priekšu,kā aizsardzību.Gluži kā poļu un baltiešu robežas sturmējot.Ne bērna,ne sievietes tur dzīvībai vērtība nav,kā mēs redzam arī Irānas sieviešu protestos.Jo islāma reliģija nosaka to,ka ejot nāvē “svētajā karā”pa taisno nonāk paradīzē,absolūtajā laimē.

Atbildēt

Tieši

04.11.2023. 11:20

»

Medicīnas akadēmijas pretvalstiskā darbība

Viena no izcilniecēm visādu apšaubāmu ārzemju "studentu" piesaistē kā sava biznesa plāna realizācijas sturakmeni (un rektora un rektorāta daudzu tūkstošu lielu algu saglabāšanā) īsteno Medicīnas akadēmija kā arī citas Latvijas valstī valstis izveidojušās megazagļu bandas -augstkolas...


tā.Un mūsu augstskolām tik krītas reitingi,jo šie “studenti”,kuri pat angļu valodu nezin,ar saviem diplomiem,kuros pasniedzēji spiesti likt puslīdz pieklājīgas atzīmes,dodas uz Eiropu,kur parāda savu,Latvijā iegūto “augstāko izglītību”.Un tas viss,lai rektori saņemtu milzu algas.

Atbildēt

Alvis

31.10.2023. 16:40

bet valdība jau nav tauta. Tās divas pilnīgi dažādas lietas.

Atbildēt

latviijec

30.10.2023. 18:21

tie kas ir pret imigrantiem-tie ir naciki, fasisti, benderovci...

Atbildēt

paga paga

30.10.2023. 15:29

Hermani, palasi Palestīnas un Izraēlas vēsturi, varbūt tad kļūsi gudrāks.

Atbildēt

bolsevik

30.10.2023. 14:44

»

latviijec

Mir-druzba, Mir-druzba, Lis bi nebilo voini! V perjod tovarisci-k pobede kommunizma vo vsjom mire


Vaši idei podderživajem i odobrajem, tovarišč!

Atbildēt

interesanti gan

30.10.2023. 14:21

»

ūja, oho

Izreālai ir jāpamet okupētās arābu teritorijas un jādod iespēja arābiem nodibināat savu Palestīnas valsti


Kapēc Jordānija nodibināja savu valsti, bet Palestīnā ievazātiem arābiem kremlis ņeļāva un piespieda visus spēkus koncentrēt Izraēlas iznīcināšanai?

Atbildēt

latviijec

29.10.2023. 10:12

Mir-druzba, Mir-druzba, Lis bi nebilo voini! V perjod tovarisci-k pobede kommunizma vo vsjom mire.

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

29.10.2023. 01:07

»

krievam

Tāpat kā pasaule jūs, visu nicināmos asinskāros civilizācijas atkritumus, arī islama valstis nevēlas pie sevis redzēt Palestīnas arābus, kas spējīgi tikai parazitēt, rakt apakšzemes tuneļus un taisīt šahida jostas


tev, mentālais kropli, un taviem debiliem deŗmoliberastu pederskapja draudziņiem nav jāsmird uz cilvēku planētas un drīz vairs nesmirdēsiet. Normāli cilvēki par tādiem sadistiem un pederastiem kā tu ar prieku un atvieglojumu aizmirsīs tad, kad pēdējais rietumdermoliberastu skapja pidrilla būs aizdevies tikties ar savu radītāju ellē, kur mūžīgi vārīsies vienā katlā ar tevi un pārējiem saviem sugas biedriem, cits citam neļaudami izrāpties ārā no viņiem rezervētā specapkalpošanas tovera.

Atbildēt

debilības centra zombijam

29.10.2023. 01:05

»

Uldis

Nupat noskatījos, kā Izraēlas raķete, trāpa tunelim Gazā un vesels dzīvojamo namu kvartāls uzlido gaisā. Varu tikai iedomāties, par cik desmitiem vai pat simtiem miljonu, tai tuneļu labirintā, bija kremļa un Irānas sadoto lādiņu un ieroču...


pederastam sadistam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

nvvc

29.10.2023. 00:07

kas rs to teicu pirms 10 gadiem mani pat dzesa komentaros, un nekas nemainisies kamer nebus te milzigs sattricinajums , tautai ierocu nav tatad kaads stenais notikums buuus jsutri dxivosim redzesim

Atbildēt

jap

28.10.2023. 23:33

»

?!

latvan nomierinies,pelēkās vielas pamaz,pie tam tā


izskatās ka kādam pelēkās vielas nav nemaz - visa nodzerta jau

Atbildēt

beidz dzert

28.10.2023. 23:01

»

Uldis

Visi iepriekš vienmēr tiek brīdināti, žīdi jau nav krievi vai arābu teroristi, kas apzināti slepkavo civiliedzīvotājus. Ja tie tur bija varmācīgi noturēti, tad to nāve ir uz Putina, kura dzimšanas dienai par godu bija sarīkots necilvēciskais uzbrukums Izraēlas mierīgiem iedzīvotājiem un grieztas bērniem...


Stulbais debīliķi, tas video, ko tu redzēji, bija multiplikācijas filma, ko propagandas nolūkos, lai skalotu smadzenes tādiem idiotiem kā tu, uztaisīja Izrēlas kara ministrija. To, ka tu esi stulbs, apstirpina arī tas, ka tu visur gribi ievilkt arī krievus. Musulmņiem Palestīnā ir džihads - svētais karš pret okupantiem, bet vispār islams ir miermīlīga reliģija, kas prasa rūpēties par apkārtējiem. Tev derētu aizbraukt kaut reizi dzīvē uz kādu īstu musulmanu valsti. Tur uz ielām nav bomži. Tur nav pamesti bērni. Tādas lietas kā bērnu nami un veco ļaužu nami tur neeksistē kā škira, jo islams prasa rūpēties par bērniem un veciem cilvēkiem. Turklāt musulmaņi nelieto alkoholu un narkotikas. Vēl labi ir tas, ka islams uzliek par pienākumu vīram rūpēties ne gan par bērniem, bet gan par sievu, bet sievai būt uzticīgai un t.t. Tāpat islams uzliek par pienākumu visiem mazgāties un būt tīriem. Musulmaņi ir ar bārdām, bet visi viņi mazgājas. Tur nekur nav tādas bomžu smakas kā Rīgā 15.trolejbusā. Hamaz ir teroristi, bet viņi cīnās par savas zemes atbrīvošanu no okupantiem. Tas nedod tiesības Izrēlai masveidā slepkavot Gazas sektora iedzīvotājus, kā vini dara pašreiz.

Atbildēt

nu nu

28.10.2023. 20:39

»

ja ķīlnieki, tad var droši nošaut


Palestīnas arābi ir atbildīgi par to, ka Hamas ir sagrābis varu, bet jūs, krievi, par Putinu un kad jūs izbeigs kā trakus suņus, tas būs tikai taisnīgi.

Atbildēt

.

28.10.2023. 20:16

»

Saki, ka žīdi slepkavo civiliedzīvotājus neapzināti


Kad krievi vai arābu teroristi slēpjas aiz civiliem, tad tie ir ķīlnieki un atbildība par to nāvi ir uz krieviem vai citiem teroristiem.

Atbildēt

Varēji

28.10.2023. 19:52

»

naši

nastojaščije geroi: Smotretj Vsem


tai būrī vismaz trusikus uzvilkt!

Atbildēt

naši

28.10.2023. 19:38

»

https://inforesist.org/erdogan-nazval-izrail-okkupantom-na-millionnom-mitinge-v-podderzhku-palestiny-v-stambule


nastojaščije geroi: Smotretj Vsem!

https://www.youtube.com/watch?v 9ksEVb2Vhcw&t 954s

Atbildēt

Uldis

28.10.2023. 19:27

»

Un kvartāla iedzīvotāji, bērni, sievietes


Visi iepriekš vienmēr tiek brīdināti, žīdi jau nav krievi vai arābu teroristi, kas apzināti slepkavo civiliedzīvotājus. Ja tie tur bija varmācīgi noturēti, tad to nāve ir uz Putina, kura dzimšanas dienai par godu bija sarīkots necilvēciskais uzbrukums Izraēlas mierīgiem iedzīvotājiem un grieztas bērniem nost galvas, Irānas ajatollu un Hamas sirdsapziņas.
Vēl es redzēju video, kur zem slimnīcas 3 stāvos izvietota Hamas bāze.
Neticās, ka visi, kas piedalījās 7. oktobra uzbrukumā, bija musulmaņi, jādomā, ka starp uzbrucējiem bija arī krievi, jo bez suņiem un govīm, kas tika nošautas, bija arī kaķi, bet kaķi musulmaņiem ir svēti dzīvnieki.

Atbildēt

ruksis

28.10.2023. 19:17

Līdz šim mums visi premjēri ir bijuši mīkstuļi.

Atbildēt

28.10.2023. 19:00

https://inforesist.org/erdogan-nazval-izrail-okkupantom-na-millionnom-mitinge-v-podderzhku-palestiny-v-stambule/

Atbildēt

Kā tad tur ir?

28.10.2023. 18:21

https://youtu.be/cGS0bw4y4hE

Atbildēt

28.10.2023. 18:07

»

un kā ar žīdu sievietm un berniem, ko teroristi sava


vai tad žīdi arī teroristi, ka šauj sievietes un bērnus?

Atbildēt

Es

28.10.2023. 17:39

»

Un kvartāla iedzīvotāji, bērni, sievietes


Šeit par trīs cilvjiem mainīju savu uzskatus-Hermanis,ex Seržants un tagad Uldis.

Atbildēt

28.10.2023. 17:37

»

Un kvartāla iedzīvotāji, bērni, sievietes


un kā ar žīdu sievietm un berniem, ko teroristi sava?

Atbildēt

latviijec

28.10.2023. 17:36

»

par kolonizaciju

visus CCCP kolonistus atstat LV un ievesst vel 2 miljoni te


Vaši ideju odobrajem i poderživajem.

Atbildēt

Uldis

28.10.2023. 14:14

Nupat noskatījos, kā Izraēlas raķete, trāpa tunelim Gazā un vesels dzīvojamo namu kvartāls uzlido gaisā. Varu tikai iedomāties, par cik desmitiem vai pat simtiem miljonu, tai tuneļu labirintā, bija kremļa un Irānas sadoto lādiņu un ieroču.
Kad būs pabeigta pretterorisma operācija, Hamas'am desmit gadu nepietiks, lai krājumus atjaunotu. Kara Ukrainā dēļ Maskavai nācās izvākties no Kalnu Karabaha, būtiski samazināt savu kontingentu Sīrijā un Āfrikā, par Hamas nebūs kam parūpēties. Kad Kazahstānā sāksies sacelšanās, krievu Takajevu nebūs vairs kam glābt.
Sadistiskais krievu plānprātiņš Putins sapņoja kļūt par pasaules valdnieku, tagad atliek tikai minēt, cik mēnešu atlicis, ka Ķīna pilnā mērā sāks apgūt Sibīriju un krievenes

Atbildēt

pošol sam

28.10.2023. 14:00

»

Hermanis

"bļadj budu", ņejabudu! Pošļi vi nakhui


Marš būdā, Hermani

Atbildēt

nu nu

28.10.2023. 13:56

»

Ciāas gudrais Hermanis

Bet kāpēc neizmest visus āremju studentus- indieši, pakistānieši, visādi uzbeki -jau tūkstošiem neizdaiļo Latvijas vidi, tostarp kriminālo, sāk jau neomulīgi palikt uz ielām Rīgā. Turklāt aug viņu nekaunība, kļūst lecīgi un viņi sāk pamācīt, kā latviešiem jāuzvedas, drīz veidosies no šiem "studentiem...


Daudz indiešu, pakistāniešu un visādu uzbeku strādā arī SA un AAE, bet tā sauktos palestīniešus neviens tur darbā neņem. Tie ir tādi pat pasaules izstumtie, kā krievi. Pastāsti labāk, kuces bērns, kā tur bija ar 200 000 Putina atejās zvēriski nomočītiem čečeniem, to vidū 50 000 bērniem, kuri, atšķiribā no Palestīnā ieklejojušiem arābiem, dzīvoja pašu zemē, vai Ķīnas koncentrācijas nometnē sadzītiem uiguriem?

Atbildēt

Medicīnas akadēmijas pretvalstiskā darbība

28.10.2023. 13:27

Viena no izcilniecēm visādu apšaubāmu ārzemju "studentu" piesaistē kā sava biznesa plāna realizācijas sturakmeni (un rektora un rektorāta daudzu tūkstošu lielu algu saglabāšanā) īsteno Medicīnas akadēmija kā arī citas Latvijas valstī valstis izveidojušās megazagļu bandas -augstkolas.
Bez tā, ka tiek grauta drošība valstī, šie zagļi - rektori uzgrūž vlsts drošības iestādēm papildus slogu - pārbaudīt studentu identitāti sīkāk. Un te jājautā, kāpēc ierindas pilsonim ir jāpiemaksā no saviem nodokļiem drošības iestāžu darbiniekiem par papildus slodzi? Lai šie augstskolu rektori saņemtu algās pāri par 10 000 katru mēnesi? Jālikvidē šī augstskolu nepamatotā patstāvība, tad uzreiz samazināsies korupcijas ceļā sabraukušo "indiešu studentu" skaits.

Atbildēt

Judass Hermanis

28.10.2023. 13:16

Nu protams, Hermanis izpelnās kādu daļu no 40 miljoniem, kas tika atņemti latviešiem un piešķirti Hermaņa kungiem. Varēs uztaisīt kādu izrādi par holokaustu un līdzīgi kā Zoo parka logo - izrādes finansēšsnai prasīs 10 reizes lielāku summu. Pērkama dvēselīte tas hermanis...

Atbildēt

Ciāas gudrais Hermanis

28.10.2023. 13:10

Bet kāpēc neizmest visus āremju studentus- indieši, pakistānieši, visādi uzbeki -jau tūkstošiem neizdaiļo Latvijas vidi, tostarp kriminālo, sāk jau neomulīgi palikt uz ielām Rīgā. Turklāt aug viņu nekaunība, kļūst lecīgi un viņi sāk pamācīt, kā latviešiem jāuzvedas, drīz veidosies no šiem "studentiem" bandas. Atšķirībā no palestīniešiem, šos neviens mājās negalina un koncentrācijas nometnēs (kas gan cits ir bloķēts zemes gabals) nevājina.
Hermanis (jeb Herman) atklāj savu ģenētisko saiti ar jūdiem, kas izpaužas viņa pazinojumos. Tas nebūtu nekas ļauns, bet Hermanis, tāpat kā Izraēla, uzspļauj ANO rezolūcijām, jo Hermanis taču stāv pāri visam un visiem! Tas viņam beigsies ar gultas vietu psihoneiroloģiskā slimnīcā kopā ar Napoleonu un Hitleru.

Atbildēt

krievam

28.10.2023. 10:10

»

ASV protektorāts Latvija

Pretīgi lasīt te izplatīto cionistu propagandu, piemēram, par to, ka citas arābu valstis esot sliktas, jo tās nepieškirot Palestīnas begļiem savu pilsonību, neuzskatot viņus par cilvēkiem un t.t., bet Izrēla, lūk dodot Gazas sektoram par brīvu ūdeni un elektrību. Aapkārt esošās arābu valstis ir vienojušās...


Tāpat kā pasaule jūs, visu nicināmos asinskāros civilizācijas atkritumus, arī islama valstis nevēlas pie sevis redzēt Palestīnas arābus, kas spējīgi tikai parazitēt, rakt apakšzemes tuneļus un taisīt šahida jostas.

Atbildēt

par kolonizaciju

28.10.2023. 10:02

»

nē kolonizācijai !

Ārzumju "studentus" uzņemt tikai no ES. Un Dombrovskis ar savām TUĀm lai iet uzelli


visus CCCP kolonistus atstat LV un ievesst vel 2 miljoni te.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.10.2023. 09:51

Otrs salīdzinājms Gazas sektoram vaŗētu būt ar rezervēciju, kādās ASV ar varu sadzina dzīvot vietējos indiāņus. hermaņa gaušanās ir par to, ka arī Latvijā dzivo cilvēki, kas jūt līdzi rezervācijā sadzītajiem Palestīnas pamatiedzīvotājiem un atbalsta viņu cīnu par savas zemes atbrīvošanu no okupaņtiem. hermanis atbalsta arābu zemju okupāciju un to vietējo iedzīvotāju genocīdu. Viņa uzskati ir izteikti labēji, rasistiski un pat fašistiski- pieprasa represēt ar valsts piespiedu līdzekļiem visus, kas jūt līdzi apspiestajiem Palestīnas pamatiedzīvotājiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.10.2023. 09:39

Pretīgi lasīt te izplatīto cionistu propagandu, piemēram, par to, ka citas arābu valstis esot sliktas, jo tās nepieškirot Palestīnas begļiem savu pilsonību, neuzskatot viņus par cilvēkiem un t.t., bet Izrēla, lūk dodot Gazas sektoram par brīvu ūdeni un elektrību. Aapkārt esošās arābu valstis ir vienojušās, ka viņas nekad neatzīs okupēto arābu teritoriju pievienošanu Izrēlai un bēgļiem no šīm teritorijām ir jādod iespējas atgreizties savās mājās. izrālas cionisti jau ļoti gribētu, lai apkārtējās arābu valstis paņem Palestīnas bēgļus pie sevis. Tad izrēļi savu mērķi- padzīt arābus no vinu zemēm būs sasniegušas. Gazas sektors nav valsts. Tā ir teritorija, kur aiz milzīga žoga ar bruņotu apsardzi ir sadzīti Izrēlas okupēto zemju iedzīvotāji, pēc būtības - geto. Hamz uzbrukumi izrēlai ir nekas kā geto iemītnieku sacelšanās.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.10.2023. 09:28

»

Krievija ir cietums

Singapūrā ir vēl lielāks iedzīvotāju blīvums. Un sava ģeogrāfiskā novietojuma dēļ plaukst un zeļ - Gazai ar savu ģeogrāfisko novietojumu ir pat vēl lielākas iespējas lai plauktu. Salīdzinājumā ar tevi, pilnīgo analfabētu propagandas un melu lietās, palestīniešiem izglītība - arī augstākā ir bez maksas...


Singapūra ir neatkarīga valsts, bet Gaza ir okpēta teritorija, kur aiz žoga ir sadzīti okupēto zemju iedzīvotāji. Gribi teikt, ka Varšavas ēbreju geto 2.pasaules kara laikā bija visas iespējas kļūt par plaukstošu teritoriju? Demagoģijas un cinisma kalngals! Visiem cietumiemm valsts nodrošina gan ūdeni, gan degvielu, jo cietums ir valsts iestāde. Ne jau cietumieki nodrošina cietuma funkcionēšanu. Gazā dzīvojošiem arābiem ir jādod iespēja atgriezties savās zemēs. Izreālai ir jāpamet okupētās arābu teritorijas un jādod iespēja arābiem nodibināat savu Palestīnas valsti un pietiek te izplatīt cionistu propagandu!

Atbildēt

Uldis

28.10.2023. 08:49

»

valsts noslēpums, info noplūde, ka

Sārts esot jaunibas laikos drātējis Ždanoku


Līdz tik pretīgai kucei pat krievi reti nolaidās, kaut gan tie ēdienu, dzērienu un šmaru jautājumos, nekad nav bijuši īpaši izvēlīgi.
Šmara, ja kāds nezināja, krievijā būs ļoti izplatīts apzīmējums. Tā Solovjova raidījumu propagandons Satanovskis, ārlietu ministrijas pres-aše, Mašku Obļigaciju (Zaharovu)

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...