Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

16.05.2016. 08:09

Tulbā kozlovska blējiens

Atbildēt

koe ?!

12.05.2016. 15:29

" LR principā ir neatkarīga, suverēna valsts (par juridisko stāvokli ES ir jārunā atsevišķi)."
Principa var daudz kas but, bet faktiski - Latvija nav neatkariga valsts !!! To okupejusi Briseles cionisti parnemot lemejvaru un fiannsu instrumentus - valutu. Faktiski esam okupeti otreiz, tikai soreiz liperalpederasti bija gudraki par komunistiem, uztaisija cietumu, kur rezgus neredz.
Visu tagad dikte Briseles baroni, pasha vien izlemj cik lielas bus bileshu cenas sabiedriskaja transportaa..Cionistu planos nav tadas neatkarigas valstis,tas ka zinams - tiek sauktas par "teroristiskam", tiek iekarotas, iznicinatas.
Ari eiropa masveida imigracija nav nejaushiba bet plasha kampanja, lai "Eiropa mainitos", ka teica zhiidi.
Vai Priedisha frazes par "demokratiju" tik nav bikses churashana,lai nesaktu jauno kriminallikuma antu darbinat, soreiz pret vina pashu ?! Vai tiesham izliekas par pajolinju vai ir,ja reiz nesaprot geopolitiskos procesus, akli ticot "zobu fejai".

Atbildēt

:)

04.05.2016. 12:51

Vai tik lato lapsa nebūs tā pati pseido "žurnāliste" un prasti divkosīgā "mediju treniņu speciāliste", kas tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas par 1000 jūdasa grašiem tika noalgota jeb kā prasta trešās šķiras prostitūta nopirkta "MAXIMA" vadības locekļu īpašo vajadzību apkalpošanai?

Atbildēt

Es

02.05.2016. 21:13

Ir labs. Patīk frāze "pietaisīt likumu". Varaspodos skalojas baiss tukšums plus milzīga varaskāre.

Atbildēt

Austris

02.05.2016. 10:53

Labs raksts. Paldies.

Atbildēt

A.P.

02.05.2016. 08:38

Jūlija Stepaņenko turpina pati sevi propagandēt, visur ievietojot savu garadarbu. Nupat - "Delfos". Vispirms šis gabals parādījās "pietiek.com". Tajā bija skaista rindkopa: "Iespējams, ka, aizraujoties ar drošības stiprināšanu, deputāti ir iebalsojuši bīstamu un represīvu mehānismu, kas var tikt pavērsts pret lielu daļu Latvijas iedzīvotāju. Krimināllikuma grozījumu plaši interpretējamie panti paver iespēju drošības iestāžu patvaļai, no kuras mūs sargās tikai likumprojekta iesniedzēju mutvārdu garantijas." Citās publikācijās šī rindkopa ir izsvītrota. Tā parāda "deputātu" stulbumu, nelietību.Interesanti, vai rindkopu izsvītro redakcija, jeb pati autore pēc kritikas "Pietiek.com" komentāros? Jebkurā gadījumā skaistās dāmas aktivitāte neliecina neko labu par viņu! Bet vai varēja būt savādāk!

Atbildēt

$$

01.05.2016. 16:07

TUR daudz kas "labs" rakstīts,arī ka ir bezmaksas mddicīna,tikai nesaprotu,kas ir demokràtiska un suverēna valsts? Tādà gadījumà,kapēc asv un Kanàda izteica uzslavu Mūrniecei par labi padarītiem màjas darbiem?

Atbildēt

Zb

30.04.2016. 21:11

Valsts izadzeji tiek sveika.sliktajaja gadijuma,ar naudas sodu.
Seit 8 gadus far dabut pa vienu frazi.

Atbildēt

Balts etniskais

30.04.2016. 13:54

Artur Priedīt, par kādu apvērsumu 1934.gadā jūs rakstiet? Par K.Ulmani? Vai esat lasījis Dr. Kārļa Dišlera rakstu"Par autorāru iekārtu"?
15.05.1934. gada plkst. 20.30 Mežaparkā policija arestēja Bruno Kalniņu, kurš sāka šaut uz policiju. Tad veica kratīšanu un uzgāja veselu ieroču arsenālu. Kam tas bija paredzēts?
Latvijas valsts iekārta, Satversme tika saglabāta. Līdz ar to tika izsludināts valstī kara stāvoklis! Visi ministri nolēma likumīgi turpināt darbu.Tā kā nekāds apvērsums nebija. To izdomāja mūsu pašu KPSS biedri, lai sevi attaisnotu! Esmu lasījis, kā S.Āboltina ir strādājusi ČEKĀ! Vai viņai un daudziem no tādiem ir tiesības vadīt un pārstāvēt Valsti?
PAR 12.SAEIMAS ATSAUKŠANU IR JAU 13.11.2015 IEROSINĀJUSI BIEDRĪBA "VARU LATVIJAS TAUTAI"! Tas viss tiek visādos veidos slēpts, kaitēts un tt.
LPSR bija 185186 KPSS biedru! No kuriem Nomenklatūras biedri bija 2158. Kuru rokās atrodas Latvijā vara! Vot jums arī TOTALITĀRISMS! Priedīša kungs neizsakās līdz galam! Laikam bail?

Atbildēt

Žulītis

30.04.2016. 11:41

Es redzu, ka atkal esam piekrāpti, jo tie vārdi par satversmē neparedzētiem veidiem nekur neder, jo nav nekādi paredzēti un neparedzēti valsts gāšanas veidi. Kozlovskis ir visus apmuļķojis, jo pats neko nesajēdz un pārējie tur nav labāki.Tikai nesaprotu, kāpēc par to visi klusē Rīgā. Vai tiešām ir grūti izlasīt Satversmi?

Atbildēt

reizēm

30.04.2016. 05:59

A.P. pārstāj vainot visu tautu. Nu ir tauta naiva, ir labsirdīga. Tauta žēloja prezidentu slimības laikā, un nu ZS reitingi ir kāpuši. Labi būtu, ja varenie tā žēlotu tautu. Tikai tie meli par demokrātiju laikam ir lielākie meli, un tas tā ir visur pasaulē.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 22:08

»

A.P.

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar...


Latviešu mediji visu uzmanību veltīja t.s."spiegu pantam" krimināllikuma grozījumos. Skaidrs, ka tas nav galvenais "Gestapo grozījumos". Galvenais ir pants, kas vērts pret Satvērsmi - 100.pantu. Latvieši ir ļoti talantīgi, nekādi nespējot redzēt galveno. Tas ir izdevīgi valdošajai kliķei. Šoreiz tas bija lielisks pakalpojums krimināllikuma grozījumu autoriem, jo novērsa uzmanību no galvenā; proti, valsts apvērsuma.Tiesa, latviešu juridiskās izglītības līmenis ir tāds pašlaik, ka juristi var nezināt valsts apvērsuma kritērijus, kādi ir cilvēkiem uz Zemes. LU Juridiskajā fakultātē tagad saimnieko pēcpadomju laikā "gratulētas" skaistas dāmas. Dāmām vienmēr ir bijuši savi ieskati par likumiem, tiesiskumu un taisnīgumu, kā arī galveno visos procesos.Savukārt mūsu žurnālisti vislabāk orientējās homoseksuālisma un izvirtības tematikā. No viņiem arī nevar gaidīt saprātīgu rīcību un spēju konstatēt galveno dzīves procesos. Kamēr latvieši nespēs saskatīt galveno politiskajos u.c.procesos, tikmēr viņiem nav vajadzīgs žēloties par tautas atkritumu ņirgāšanos par sabiedrību.

Atbildēt

Niknais

29.04.2016. 21:44

Satversmē ir kļūda, jo vārdu tauta vajag aizstāt ar vārdu Āboltiņa, un viss būs vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 21:43

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar dažādu politisko partiju līderiem karalis secinājis, ka nav neviena iespējamā kandidāta uz premjerministra amatu, kas varētu izturēt uzticības balsojumu, un tāpēc viņš izlēmis ķerties pie konstitūcijā paredzētajām pilnvarām jaunu vēlēšanu izsludināšanai. Iepriekšējās vēlēšanas notika pagājušā gada decembrī, taču tajās neviena partija nespēja izcīnīt vairākumu, kas ļautu kādai no tām veidot valdību bez koalīcijas partneru pieaicināšanas. Visi mēģinājumi izveidot koalīciju, kam būtu vairākums parlamentā, arī izrādījās neveiksmīgi.” Pie mums bija tas pats. Valsts prezidents-lupata izrādījās nekompetents lupata: neatlaida Saeimu, kad tās mēsli nenosauca premjera kandidātu. Vai latvieši ir spējīgi vadīt valsti? Atkal esam guvuši salīdzinājumu, ka tas ir retorisks jautājums. Skaidrs, ka nav spējīgi pārvaldīt valsti. Par mūsu Valsts prezidenta neizlēmību/nezināšanu rakstīju esejā “Valsts hinrīdapvērsums” (publicēja “pietiek.com” 22.03.). Medijos nemanīju, ka kāds būtu izteicies par nepieciešamību atlaist Saeimu, ja tā nevar deleģēt premjerministra kandidātu. Pie mums tāds klusums ir saprotams. Vispārējā neizglītotība sintezē ar bailīgumu un nespēju konstatēt galveno ir latviešiem tipiska iezīme.

Atbildēt

Dagoberts

29.04.2016. 18:41

"12.Saeimā izcilākais ekstrasenss ir deputāts Buiķa kungs, kura spēju uztvert un raidīt dažādus ar zināmiem jutekļiem neuztveramus biofizikālos impulsus latviešu gudrie žurnālisti sistemātiski propagandē."

Buiķa kungs spēj ekstrasensori uztvert biofizikālos impulsus un žurnālisti to propagandē? Nekas tāds nav lasīts. Autors varētu iemest kādu saiti, kur var ar to iepazīties.

Atbildēt

RRR --> to www.govlawyer.lv 29.04.16. 17:57

29.04.2016. 17:26

Cilveektiesiibas ietveroshie starptautieskie liigumi un Satversme nosaka, ka cilveektiesiibas driikst ierobezhot ar likumu (piemeeram, ar Kriminaallikumu).

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.04.2016. 16:57

Civiltiesības ir privātpersonas tiesības, kas ietver sevī arī Satversmē un starptautiskajos līgumos nosauktās cilvēktiesības.

Privātpersonai ir tiesības darīt visu, kas nav aizliegts.

Šis prncips nav rakstīts nevienā Latvijas likumā,
radies 18. g.s. līdz ar karaļa varas gāšanu Lielajā Franču revolūcijā.
Pirms tā uzskatīja, ka tiesības piešķir karalis.

PSRS un mūsdienu Krievijā šis princips nav/netika atzīts.

Šīs tiesības ierobežo labas ticības princips, kas
minēts Civillikuma 1. pantā.

Krimināllikums ir neatļautu darbību (deliktu), par
ko pienākas sods, uzskaitījums.

Tā kā Krimināllikumam ir ZEMĀKS juridiskais spēks
kā Satversmei un vispārējiem tiesību principiem,
tad no Krimināllikuma teksta neizriet pienākums
Satversmē ierakstīt un uzturēt to, kā tur nav.

Administratīvā procesa likumā ir aprakstīts par tiesību normu piemērošanu, tās piemēro hierarhiski.

Diemžēl cilvēkam bez jurid. izglītības šis gadījums rada jucekli.

Atbildēt

viktorija nulande ar biskvitu tutu

29.04.2016. 15:40

ja valsts departaments to neatzis par vajadzigu ,demokratisku un dotaja regiona nepieciesamu,tad finansejums nebus !

Atbildēt

Ojārs

29.04.2016. 15:23

Paradoksāli, bet veidojums, ko sauc par koalīcijas padomi, pretendē uz brīvības atņemšanu - "Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas... valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.” :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...