Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

savādnieks

17.06.2017. 16:57

Aicināt uz godīgu cilvēku ienākšanu represīvajās iestādēs jau pašā saknē nav loģiska,jo ''sietu'' veido šie paši maizīši+kalnmeieri+mežvieti un viņu funktieris ir virzīts uz domu,ja viņš strādās paralēlā iestādē,cik pārsteigumu/apgrūtinājumu tas var radīt manai iestādei un pašam personīgi.

Atbildēt

masoni

22.05.2017. 10:51

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esi stiprs vīrs!

Jāni Maizīti nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus.
Jūsu sargātais pārņemtais no LPSR VDK aģentu tīkls nodrošina valsts izzagšanu un piesedz korupciju valstī, nevis Satversmes aizsardzību un iedzīvotāju drošību. VDK darbinieki ir labi apmācīti manipulēt ar cilvēkiem, viņu domām, uzskatiem, apmācīti veidot labas attiecības ar vajadzīgām personām, kā arī ja vajag nomelnot un graut cilvēku reputāciju, izplatīt baumas, vīt intrigas, iejaukties personiskajā dzīvē.
Latvijā ar VDK aģentu tīkla palīdzību izredzēti uzņēmumi tiek pie valsts līgumiem ar labu peļņu. Tiek apzagta Latvijas valsts un tās iedzīvotāji.
Izmantojot spējas iegūt vajadzīgo valsts darbinieku uzticību un spēju manipulēt ar cilvēkiem, tika noslēgta Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem neizdevīga vienošanās par Obligātā Iepirkuma Komponenti (OIK) gāzes koģenerācijas stacijās, kā rezultātā mums ir vieni no dārgākiem elektroenerģijas tarifiem (cena par vienu megavatstundu, ja ir 2-20 gigavatstundu patēriņš, Latvijā ir 107,2 eiro, Lietuvā - 90,3 eiro, Igaunijā - 88,8 eiro, Polijā - 75,2 eiro, Zviedrijā - 51,4 eiro.). Glābjot “Pareks” bankas īpašniekus, tika izmantotas tās pašas VDK iemaņas, radot miljardu parādu slogu Latvijas iedzīvotajiem. To pašu var teikt par “Zelta tiltiem” un daudziem citiem valsts un pašvaldības pasūtījumiem ar VDK saistītiem izredzētiem uzņēmumiem.
VDK ietekme, Maizīša kungs NAV Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs! Gļēvums izvairoties tikties ar tautas velētu pārstāvi norāda, ka amatā esat atbalstīts, kā viegli manipulējama persona. Jāni Maizīti esiet stiprs vīrs, aizsargājiet Latviju no izzagšanas un korupcijas, kuru Jūsu aizstāvētais pārņemtais no LPSR VDK aģentu tīkls organizē un piesedz. Jūsu datoru nozaga visdrīzāk Jūsu paša piesegtā, VDK aģentu tīkla darboņi, lai vieglāk būtu ar Jums manipulēt.

Pozitīvi uztveru pirmos soļus, lai samazinātu VDK ietekmi Latvijā, neiedodot pielaidi valsts noslēpumam pirmā Latvijas valsts premjerministra, kuru visdrīzāk iecēla amatā ar VDK atbalstu, sievai. Maizīša kungs, vai neesiet aizdomājušies, ka solis, kad ar Jūsu parakstu, SAB neiedeva pielaidi valsts noslēpumam Latvijas patriotam Saeimas deputātam Valdim Kalnozolam ir apzināts solis, lai destabilizētu Jūsu amatu? VDK darbinieki, kuri centušies manā dzīvē iejaukties jau no 2000. gada, kad kļuvu par Rīgas Domes deputātu, labi zina manu raksturu, mērķtiecību, spītību, neatlaidību, drosmi, attieksmi pret netaisnību. Ka, kamēr nebūšu panācis taisnību, mierā nelikšos!

Jāni Maizīti atverat čekas maisus, pārtrauciet sadarbību ar VDK aģentiem un darbiniekiem, ka arī bijušo VDK darbinieku jauniesaistītiem aģentiem!
Jāni Maizīti pārtrauciet valsts izzagšanu, tiesībsargājošo iestāžu izmantošanu savstarpējo attiecību kārtošanā, politisko partiju un mediju manipulēšanu!

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esi stiprs vīrs, pārtrauciet LPSR VDK ietekmi Latvijā!
LR 12. Saeimas deputāts Valdis Kalnozols

Atbildēt

Despasito

21.05.2017. 18:04

Cik "nejauši" Maizītim sagadījās vai ne? :) Bet nejaušībām tic tikai naivulīši. Meksikas narkokarteklis un patukls homītis Baltijas mazvalstiņas drošības iestādes vadītāja krēslā. Ar ko apalītis varētu būt interesants amigosiem? Kā būtu, ja mēs painteresētos par Afganistānas heroīna tranzītu uz Eiropu? Iesaku palasīt putinism.wordpress.com materiālus par to, kā narkotiku tranzīts visaugstākajā līmenī tiek piesegts Krievijā. Kāpēc lai Latvijas drošības "sargātāji" :D:D:D būtu izņēmums, it īpaši ja atceramies netradicionālo sorosiešu un Vienotības tradicionālo mīlestību uz dažāda veida kontrabandu?! :D

Atbildēt

jurists

21.05.2017. 18:01

Paldies Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijai. Papildus tam lūdzu lēni, cītīgi ar nopietnību izlasiet vispirms vissvarīgāko citātu no ASV bijušā viceprezidenta Džo Baidena teiktu Latvijas tautai mūsu Gaismas pilī Rīgā Latvijas valstij tik nozīmīgajā dienā - 2016. g. 23. augustā:
“Demokrātiskā valstī ikviena pilsoņa pienākums ir nodrošināt, lai valdība būtu atbildīga savu pilsoņu priekšā, nevis šaurajām polītiskās un saimnieciskās elites interesēm. Valstī, kur valda likums, likumiem ir jāattiecas uz visiem. Tiesas sistēmām ir jābūt taisnīgām, efektīvām un caurspīdīgām. Citādi, nevarēsim pievilkt starptautisku tirdzniecību un biznesu. Un laikā, kad Krievija izmanto korupciju kā ieroci, lai pastiprinātu savu globālo ietekmi, korupcijas iznīdēšana Latvijā ir nepieciešama Latvijas nacionālās suverēnitātes saglabāšanā. Korupcija ir vēzis Latvijas valsts ķermenī. Korupcijas apkarošana un likvidēšana ir starp vissvarīgākajiem patriotiskiem pienākumiem, kas aizsargās to nākotni, kuru Latvija tik rūpīgi ir centusies izveidot.”

Atbildēt

nesaprotu

21.05.2017. 17:56

Kāpēc raksts, kura izgatavošanas datums norādīts 21.05.2017., satur komentārus jau no 19.05.2017.?
Kāpēc un ar kādu mērķi rakstam nomainīts izgatavošanas datums? Vai tam tika saņemts papildus finansējums?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.05.2017. 13:22

Tie, kuri ir pelnījuši karātavas, nekad neatkāpsies, jo tā viņi paši paātrinās savu galu... .Apburtais loks ! Bet likvidēti viņi tiks..., tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2017. 11:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Tādu epizožu ir simtiem dažādās jomās, piemēram...


Vai arī ievērtējiet kādus likumus kangari pieņēma nupat nesen
https://youtu.be/QA-3ZXYkCEw

Atbildēt

i

20.05.2017. 09:58

»

informācija

Komunista, bijušā AT priekšsēdētāja Andra Guļāna un viņa ģimenes drauga Jāņa Maizīša draugi...


Nu šitais Jānis Maizītis nezin, kas ir "javočnaja kvartira"! Viņš tikai zin, ka kāds par to dzīvokli maksā no ofšorenes un amba!

Atbildēt

Sigita

20.05.2017. 09:23

»

Viņi izliekas par godīgajiem, bet paši arī pieder pie šīs mafiozās sistēmas. SWH Borovkova vadībā pat tika kombinēts par Latvijas kuģniecības privatizāciju...


Tieši SWH Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova virsvadībā bija izveidoti civil-krim likumi. Visas nianses bija apspriestas sakarā ar likumu. Šajā sakarībā ir skaidrs kādos ūdeņos peld Ventspils osta, Ventspils nafta, Kālija parks, 100 Ventrans ar Aivaru Lembergu priekšgalā un tā tālāk. Kas ir bankas, protams, bijušas Olimpija, Banka Baltija, tagad visas nenosaukšu. Tagad sapratāt no kurienes radās elle Latvijā?

Aivaru Borovkovu sodīja pats Dievs. Atcerieties to nelaimi netālu no Cēsīm, kur viņš ar mašīnu iebrauca grāvī un zaudēja bērnu. 5 minūšu laikā viņš visvarenais nespēja neko palīdzēt un uz viņa sievas rokām ar trubu ietriektu vederā mira viņa paša bērns. Lūk, tā Dievs soda. Un sodīs vēl.

Atbildēt

spilgts citāts

20.05.2017. 08:43

Jānis Maizītis nav „pamanījis”, ka viņam dzīvokli izīrējušās SIA mātesfirmas direktore medijos saistīta ar Meksikas narkokarteļa naudas atmazgāšanu

Atbildēt

!

20.05.2017. 08:39

Eiropas Prokuratūra: 16 dalībvalstis ir apņēmušās kopīgi cīnīties pret krāpniecību attiecībā uz ES budžetu. Latvijas vārda šo dalībvalstu vidū nav. LJSEA griezusies ar iesniegumu valdībā ar ierosinājumu veicināt Latvijas pievienošanos Eiropas Prokuratūrai. Kad tas būs izdarīts, tad sūdzības no Latvijas uz Eiropas Prokuratūru plūdīs kā upes Daugava ūdeņi uz Baltijas jūru, sasniedzot jūras lielumu.

Atbildēt

kuģniecība

20.05.2017. 08:31

»

Viņi izliekas par godīgajiem, bet paši arī pieder pie šīs mafiozās sistēmas. SWH Borovkova vadībā pat tika kombinēts par Latvijas kuģniecības privatizāciju...


Pirms divām nedēļām noslēgtais mierizlīgums starp dažādiem Latvijas kuģniecības akcionāru grupējumiem liecina, ka šī kompānija neatgriezeniski zudusi latvju bāleliņiem, kuri savulaik bija cerējuši kļūt par tās saimniekiem un tāpēc lējuši daudz asiņu gan pārnestā, gan tiešā nozīmē / F64
Uldis Dreiblats, Ritums Rozenbergs, 7.augusts 2015, 9:00
Pilnīgi bez jebkādas masu mediju uzmanības pirms divām nedēļām faktiski beidzās karš starp dažādiem Latvijas kuģniecības (LK) akcionāru grupējumiem.
Šis karš daudzus gadus drebināja un tricināja Latvijas sabiedrību un tika aprakstīts ar visskaļākajiem virsrakstiem. Karā bija iesaistītas Latvijas tiesībsargājošās iestādes, un vismaz divu valstu tiesu nami tika pārplūdināti ar dažādiem materiāliem.
Bet, ja ņem verā, ka šā kara saknes aug no LK privatizācijas procesa, kas iepriekšējā gadsimta beigās gāza pat vairākas valdības un no amatiem izlidināja daudzas ietekmīgas amatpersonas, un kas ir pamatā dažādiem nozīmīgiem šālaika procesiem, piemēram, arī šobrīd tiesā iztiesājamajai t. s. Lemberga lietai, tad var teikt, ka tikko ir beigusies vesela ēra atjaunotās Latvijas vēsturē.
Šīs ēras noslēguma galvenā mācība – latvju buržujiem nav lemts sēdēt pie viena galda ar pasaules bāgātākajiem naudasmaisiem.
Miera līgums parakstīts
Par iepriekšminētā kara beigām liecina reti neizteiksmīgs LK oficiālais paziņojums fondu biržai Nasdaq OMX Riga, kurā teikts, ka «AS Latvijas kuģniecība ir parakstījusi vairākus izlīguma līgumus ar privātpersonām, tajā skaitā ar bijušajiem valdes un padomes locekļiem. Izlīguma līgumu nosacījumi ir konfidenciāli, un visas iesaistītās puses ir vienojušās ievērot konfidencialitāti».
Savukārt no LK paziņojuma fondu biržai par akcionāru pilnsapulces darba kārtību var saprast, ka izlīgums panākts vismaz septiņās tiesvedībās Latvijā, kurās LK bija prasītājs, kā arī «Londonas tiesvedību izlīguma lietās». No paziņojuma teksta var saprast, ka arī atbildētāji bija vērsušies ar pretprasībām pret LK, un tagad visas lietas ir jāizbeidz. Abas puses ir no visām prasībām atteikušās, atsakoties arī no prasībām par tiesāšanās izdevumu atlīdzību, kas, visticamāk, būtu bijusi ļoti liela. Visticamāk, visi izlīgumi vēl ir formāli jāapstiprina tiesai, lai tie iegūtu likumīgu spēku.
Zaudētājs...
Jāatgādina, ka pagājušā gada februārī LK paziņoja, ka panākts «daļējs mierizlīgums» tiesas procesā Londonas Augstākajā tiesā, bet tūlīt pēc tam nāca paziņojumi par nozīmīgas līdzdalības LK kapitālā zaudēšanu un iegūšanu. No šiem paziņojumiem nepārprotami izrietēja, ka «daļējā mierizlīguma» rezultātā kādreiz varenā miljonāra Oļega Stepanova kontrolētā kompānija International Baltic Investments Ltd ir atdevusi pusi no sev piederošajām jeb 13,04% LK akciju kādam Džovanni Fadžoli (Giovanni Fagioli).
Pagājušā gada beigās par akciju sabiedrības Ventbunkers padomes locekli kļuva LK un Ventspils naftas valdes priekšsēdētājs un LatRosTrans padomes priekšsēdētājs Roberts Kirkups, no kā varētu izdarīt ticamu pieņēmumu, ka arī O. Stepanovam pastarpināti piederošās Ventbunkers akcijas ir nonākušas Vitol Group (iepriekšminēto triju lielo uzņēmumu kontrolētājs) īpašumā.
Bet šā gada sākumā International Baltic Investments Ltd vēlreiz paziņoja par būtiskas līdzdalības zaudēšanu LK, bet Džovanni Fadžoli – par netiešās līdzdalības palielināšanu līdz 14,21%, kas nozīmē, ka O. Stepanova kontrolētā kompānija atdevusi vēl kādu procentu LK akciju.
...un ieguvējs
Savukārt Ventspils mērs Aivars Lembergs, pret kuru Vitol Group arī pastarpināti vērsās ar prasību Londonas Augstākajā tiesā, publiski ir paziņojis, ka par nepatiesi celto prasību viņam ir samaksāti 800 000 sterliņu mārciņu jeb apmēram viens miljons eiro. Uzņēmumu reģistra dati Firmas.lv liecina, ka «iesaldējuma rīkojums» A. Lemberga aktīviem atcelts jau pagājušā gada augustā.
Jāatgādina, ka vienu brīdi masu medijos tika radīts iespaids, ka Londonas tiesvedībā galvenie atbildētāji ir nevis O. Stepanovs un viņa menedžeri, kuri vadīja LK laikā, kad no šā uzņēmuma tika izkrāpti 135 miljoni dolāru, bet gan A. Lembergs. Virsraksti, ar kādiem presē tolaik tika atspoguļota Londonas tiesvedība, runā paši par sevi: «Tiesa iesaldē Lemberga aktīvus 135 miljonu vērtībā», «Anglijas tiesas garā roka aizsniedz Lembergu arī Latvijā», «Lembergs cieš sagrāvi Anglijas tiesā», «Jauni Lemberga Londonas lietas dokumenti – cilpa savelkas» u. tml.
Kad Londonas tiesa noraidīja prasību pret A. Lembergu, tad nevis žurnālisti izfantazēja, bet pati LK oficiāli Fondu biržai paziņoja, ka «tiesvedība pret Lembergu Londonā turpināsies» un Londonas Augstākā tiesa esot atzinusi «prasības pret Lembergu faktisko stiprumu un pārliecinošu argumentu esamību». U. tml.
Nav nekādas publiskas informācijas par to, kā no kara izgājuši citi atbildētāji Londonas tiesā – Olafs Berķis, Igors Skoks, Genādijs Ševcovs, kā arī Oļega Stepanova menedžeri Valērijs Godunovs, Ņina Gļebova u. c.
Pasaules mērogi
Bet kāpēc šo izlīgumu starp LK akcionāru grupām var uzskatīt kā vienu vēstures posmu noslēdzošu?
Privatizācijas procesa sākumā LK bija lielākais Latvijas uzņēmums. Salīdzināsim kaut vai Latvijas lielāko uzņēmumu pamatkapitālus privatizācijas sākumā, t. i., ap 1996. gadu: Latvijas gāze – 40 miljonu latu, Latvenergo – 92 miljoni latu, Ventspils nafta – 104 miljoni latu, Latvijas kuģniecība – 200 miljonu latu.
LK bija vienīgais Latvijas uzņēmums, kuram bija pasaules slava, jo tā tankkuģu flote pēc kravnesības pasaulē bija pirmajā desmitniekā. Ietekmīgais Lloyd’s List 1997. gadā LK ierindoja 19. vietā starp lielākajām pasaules kuģošanas kompānijām. Līdz ar to LK saimnieks varēja sēdēt pie viena galda ar pasaules kuģniecību lielākajiem īpašniekiem. Pirmsprivatizācijas periodā sākotnēji LK saimnieks (padomes priekšsēdētājs) bija Andris Šķēle.
LK ar milzu naudām 1995. gadā bija iesaistīta grūstošās Bankas Baltija (BB) stutēšanā. Šis pasākums radīja tik daudz skeletu, ka pēdējais (cerams) no tiem tika norakts tikai pirms divām nedēļām ar vienu no šeit pieminētajiem izlīgumiem. Ņemot vērā, ka LK bija prasījuma tiesības pret BB, bet BB bija prasījuma tiesības pret Latvenergo un Ventspils naftu, Andra Šķēles komandai radās ideja, ka vajag visus parādus kapitalizēt un tad jau tā milzīgajai LK piederētu vēl arī nozīmīgas Latvenergo un Ventspils naftas akciju paketes. Tad atliktu vien noprivatizēt LK, un visa Latvija LK saimniekam būtu kabatā.
Tas nu gan nepatika citiem latvju buržujiem, un šī ideja ātri vien tika piežmiegta.
Privatizācijas kaislības
Viens pēc otra izgāzās vairāki mēģinājumi privatizēt LK, gan piesolot to par sviestmaizi ārzemniekiem (protams, sviestiņš tad tiktu arī lēmumu pieņēmējiem), gan kā citādi, līdz 2002. gadā tika izstrādāts privatizācijas modelis, ka LK akcijas tiks pārdotas divās brīvās izsolēs par sertifikātiem un naudu.
Šajās izsolēs gatavojās piedalīties un uzvarēt Ventspils uzņēmēju komanda (A. Lembergs, O. Stepanovs, O. Berķis, I. Skoks, G. Ševcovs u. c.) un Rīgas uzņēmēju komanda (A. Šķēle, Juris Savickis u. c.). Tomēr izsolē uzvarēja un faktiski LK akciju kontrolpaketi (49%) ieguva Ventspils nafta.
Presē ir aprakstītas emocijas, kādas pārņēmušas J. Savicki un A. Šķēli, kad viņi uzzināja šo faktu, uztverot to par «uzmetienu» no A. Lemberga puses. Izsoles dienā kādi desmit cilvēki sapulcējušies gaidīt rezultātus: «Aizsūtījām pieteikumu, nu, un sākām lēnā garā taisīt tā kā šampanieša pudeles vaļā. Pēkšņi tad, kad izsole beigusies – pēc kādas stundas tur tie rezultāti tiek paziņoti –, mēs uzzinājām, ka uzvarējusi ir Ventspils nafta! Ventspils nafta nopirkusi to kontrolpaketi! Mēs, protams, bijām pārsteigti. Tas tā maigi teikts, maigi teikts. Bet, ja nopietni, tad mēs runājām vairāk krievu valodā tajā brīdī.» Tad visi aizgājuši uz restorānu «lietot atsvaidzinošus dzērienus, lai nomierinātos». «Labi, ka Lembergs tur nebija klāt,» tā galēji nokaitēto atmosfēru ir raksturojis J. Savickis.
Kāpēc Ventspils nafta piedalījās izsolē? Lai kuģniecība paliktu Latvijas kompānijas īpašumā, bet netiktu krieviem un zviedriem, kuri bija aizdevuši naudu Rīgas uzņēmēju komandai.
Pēc šā uzņēmēju konflikta ilgi nebija jāgaida, un J. Savicka biznesa partneri Ainārs Gulbis un Arnolds Laksa sāka nest uz prokuratūru papīrus, kuri it kā kompromitēja A. Lembergu, kā arī cilāja «Lemberga jautājumu» ietekmīgās valsts institūcijās (piemēram, Nacionālās drošības padomē). Tagad minētie papīri jau septīto gadu tiek cilāti Rīgas apgabaltiesā t. s. Lemberga prāvā.
Divi kara posmi
Bet LK sāka darbu privātās kompāijas statusā, un varu tur pārņēma O. Stepanovs (padomes locekļa statusā) ar saviem menedžeriem. Drīz vien patiesajai LK saimniecei Ventspils naftai radās aizdomas, ka uzņēmumā netiek pienācīgi saimniekots. Sākās LK akcionāru grupējumu kara pirmais posms.
Ar milzu grūtībām LK varu izdevās pārņemt uzņēmēju grupai, kuri daudzos jautājumos atbalstīja A. Lemberga idejas biznesā (piemēram, ka Ventspils nafta nav jāpārdod krieviem, bet pašiem latvju bālēliņiem jāattīsta šis uzņēmums).
Drīz vien atklājās, ka O. Stepnova komanda «krāpniecisku shēmu rezultātā» radījusi LK milzu zaudējumus – 135 miljonus dolāru. LK vērsās pret O. Stepanovu un viņa menedžeriem Latvijas prokuratūrā un Anglijas Augstākajā tiesā. Latvijā tika uzsākts kriminālprocess, bet Anglijā – tiesvedība par zaudējumu piedziņu.
2010. gada janvārī varu Ventspils naftā pārņēma Vitol Group. Sākās LK akcionāru kara otrais posms. Ar milzu grūtībām, rīkojot akcionāru sapulci mikroautobusā, aukstumā, pie atpūtas bāzes Lejastiezumi, kas atrodas Rendas pagastā, 2010. gada decembrī Vitol Group pārņema varu arī LK.
Pēc varas pārņemšanas Vitol Group Londonas tiesvedība pavērsās arī pret A. Lembergu. Tika uzsāktas arī tiesvedības par visādām brīnumu lietām – LK valdes un padomes locekļiem esot maksātas pārāk lielas algas (šobrīd LK padome strādā bez atalgojuma, kas ir vairāk nekā dīvaini – no kā tad šie cilvēki dzīvo?), advokātiem esot maksāti pārāk lieli honorāri (Neatkarīgā mēģināja noskaidrot, cik tad LK izmaksāja tiesvedības, kurās tikko panākts izlīgums. Atbilde bija – viss ir konfidenciāls) utt. Atbildētājiem tika apķīlāti lieli īpašumi, tostarp pretprasību rezultātā apķīlāti tika arī krietni lielākie vitoliešu īpašumi. Ventspils naftas un LK priekšnieks Saimons Bodijs (Simon Boddy) regulāri masu medijiem pastāstīja kādu pasaku no bērnu grāmatas Gredzenu pavēlnieks, tās tēlu galerijā ievietojot arī A. Lembergu. Daži masu mediji tik rakstīja un rakstīja, ka «cilpa savelkas». Tagad nezin kāpēc masu mediji par šo vairs neko neraksta.
Sekas – neatgriezeniskas
Bet cik var saprast no iepriekšminētā paziņojuma Fondu biržai, tiks izbeigtas tiesvedības pret LK bijušajiem valdes un padomes locekļiem – bijušo Ventspils naftas prezidenti Olgu Pētersoni, Ventspils ostas pārvaldnieku Imantu Sarmuli, bijušo premjeru Māri Gaili, uzņēmēju Ansi Sormuli, miljonāriem Uldi Pumpuru un Vladimiru Solomatinu u. c. Tiks izbeigtas tiesvedības arī pret advokātiem – Zigurdu Krastiņu, Andra Grūtupa advokātu biroju, advokātu biroju O. Cers un J. Jurkāns. Faktiski pilnībā tiks izbeigta Anglijas tiesvedība.
Bet latvju buržuji kontroli pār LK ir zaudējuši neatgriezeniski. Vislielākās pretenzijas uz LK lolojušais Odesas Jūras inženieru institūta diplomands Oļegs Stepanovs ir izģērbts, viņam pastarpināti piederošie mediji ir slēgti, iepriekšējās milzu ietekmes politikā viņam vairs nav. Šampanieti mierizlīguma sakarā dzert negribas.

Atbildēt

20.05.2017. 08:26

»

>

Ko tik kautrīgi par tik būtiskām lietām klusē Latvijas Juristu biedrības biedri Aivars Borovkovs, Gvido Zemribo, Dzintars Rasnačs, Ivars Redisons, Rihards Bunka, Andris Bunka un citi lielāki un mazāki biedri


Viņi izliekas par godīgajiem, bet paši arī pieder pie šīs mafiozās sistēmas. SWH Borovkova vadībā pat tika kombinēts par Latvijas kuģniecības privatizāciju.

--------------------------

Nevalstiskās organizācijas jau iepriekš bija izteikušas vēlmi paust savas intereses saistībā ar Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) izskatāmiem jautājumiem. 2012.gada vasarā tika izsludināta kandidātu pieteikšanās no NVO. Rihardu Bunku izvirzīja Latvijas juristu apvienība. NVO/MK sadarbības memoranda dalīborganizācijas balsojumā atbalstīja LJA virzīto kandidātu. 28.novembrī NVO/MK padome pilnvaroja R.Bunku kā savu pāstāvi uz NTSP. Rihards Bunka darbojas arī kā Latvijas Juristu biedrības Prezidija loceklis, Starptautiskās policijas asociācijas biedrs un arodbiedrības LABA biedrs.

Atbildēt

>

20.05.2017. 08:22

Ko tik kautrīgi par tik būtiskām lietām klusē Latvijas Juristu biedrības biedri Aivars Borovkovs, Gvido Zemribo, Dzintars Rasnačs, Ivars Redisons, Rihards Bunka, Andris Bunka un citi lielāki un mazāki biedri?

Atbildēt

ko jūs!

20.05.2017. 08:16

»

Maniaks

Tas ir par traku nolikt visu tautu. Pēc būtības ar cekistu - Lemberga, Brigmaņa, Gorbunova, bij. VP Bērzina u. c., kā arī čekistu Borovkova, Godmaņa, Āboltiņas, Zīles u. c . rokām tiek realizēta pat par ES naudu Latvijas ekonomikas diversija jau 27 gadu garumā pēc Maskavas plāna, iedzenot LV parādu ...


Mums taču ir tikai viens kārtīgs čekists,dēļ kura pieņēma antičekistu likumu, ka viņi(-š) nevar kandidēt vēlēšanās (droši vien dēļ sociāldemokātiskas noslieces). Tie citi jau tik tādas klibas pīles :)
Tāpat, kā viens tiesājams oligarhs.

Atbildēt

Maniaks

20.05.2017. 07:45

»

KGB

Cik gan stulbiem un reizē naiviem ir jābūt cilvēkiem ar augstāko izglītību, lai neko nesaprastu un tāpēc teiktu: Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija un citas biedrības jau labu laiku ceļ trauksmi, ka pie pašreizējā tieslietu ministra Dzintara Rasnača, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera...


Tas ir par traku nolikt visu tautu. Pēc būtības ar cekistu - Lemberga, Brigmaņa, Gorbunova, bij. VP Bērzina u. c., kā arī čekistu Borovkova, Godmaņa, Āboltiņas, Zīles u. c . rokām tiek realizēta pat par ES naudu Latvijas ekonomikas diversija jau 27 gadu garumā pēc Maskavas plāna, iedzenot LV parādu atkarībā no PB. Cik gan mazizglītotam cilvēkam jābūt, lai to neredzētu savām acīm. Te ir tā Latvijas neatkarība, ko skandināja LTF - pastalās, bet brīvi, nemaz nepieminot genocīda pret latviešu tautu upurus trimdā.

Atbildēt

Hmmmm

20.05.2017. 00:13

interesanti, kas tie ir par ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera cilvēkiem, kuriem nav pieejama ne taisnīga tiesa, ne taisnīga prokuratūra? ;)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.05.2017. 23:10

Tādu epizožu ir simtiem dažādās jomās, piemēram:
"Iestājoties Eiropas Savienībā, Latvijas Republika piekrita saņemt piecas reizes mazāk Eiropas naudas (skaitot uz vienu iedzīvotāju) nekā, piemēram, Grieķija un pat ap divas reizes mazāk naudas nekā Polija. Starp citu, Polija iestājās ES tajā pašā dienā un ar to pašu līgumu. Piekrišanu saņemt mazāk ar oficiāliem parakstiem un dažādām sajūsmas izpausmēm apliecināja Valsts prezidente Vaira, premjerministrs Repše un ārlietu ministre Kalniete"
http://www.infotop.lv/article/lv/eiropas-nauda-latvijas-dzive

Atbildēt

"pļurkt"

19.05.2017. 22:56

Vajadzētu,tiešām vajadzētu,vēlējuma izteiksmē.Bet taču nevajag.

Atbildēt

ha-ha

19.05.2017. 22:28

Smieklīgi, ja šādi eihmaņi uzdodas par ekspertiem.
Tagad , diviem muļķiem sanākot kopā, nav problēmu nodibināt asociācijas, institūtus utt.

Atbildēt

Tiesnesis

19.05.2017. 21:30

Veicināt jaunu, zinošu un godīgu darbinieku ienākšanu tiesību aizsardzības iestādēs, lai ... padomju atraugas kalnmeiers, maizītis, laviņš, v.krūmiņa, ziemele, bičkovičs u.c. nozagtu viņiem mantu, pašus izmestu no darba un iedzītu trakonamā vai kapā?

Atbildēt

KGB

19.05.2017. 21:00

Cik gan stulbiem un reizē naiviem ir jābūt cilvēkiem ar augstāko izglītību, lai neko nesaprastu un tāpēc teiktu: Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija un citas biedrības jau labu laiku ceļ trauksmi, ka pie pašreizējā tieslietu ministra Dzintara Rasnača, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera cilvēkiem nav pieejama ne taisnīga tiesa, ne taisnīga prokuratūra.Tās taču ir pilnīgas muļķības! Vaina ir latviešu neattīstītajā tautā, kura radīja kriminālu valsti un laimīgi dzīvo savā kriminālajā valstī, kuru var izmainīt tikai sistēmiskā līmenī, bet nevis atsevišķu mēslu nomaiņas līmenī. Kā to var nesaprast? Vai tiešām visi latvieši ir stulbeņi, kuri tāpēc ir pelnījuši cūku dzīvi.Mesliem mēslu liktenis.

Atbildēt

Piekrītu

19.05.2017. 20:53

»

zinītis

Laikam visiem "smadzenes sagājušas lielajā" Par Lembergu ir daudz lielāki un ietekmīgāki vīri, kas Latviju laiž uz grunti. Īstie vīri, ir "godājamie", t.i. Maizīša godājamie cilvēki ir no slēpjamajiem saraktiem, kuri dzen latviju postā, izsaimnieko tautas mantu. Ilgi jau visi aprējuši Lembergu un līdz...


Prātīgs komentārs. Lemberga lielā ietekme ir sen noiets etaps, vienkārši vēl konkrētam politiskajam spēkam lojālie žurnālisti turpina apriet un kost, atstrādādami grantus. Pašreizējie valsts nodevēji ir pavisam citi, tie paši, kuri intensīvi sevi saukā par tiesiskuma garantiem un valsts patriotiem.

Atbildēt

Maniaks

19.05.2017. 19:56

»

zinītis

Laikam visiem "smadzenes sagājušas lielajā" Par Lembergu ir daudz lielāki un ietekmīgāki vīri, kas Latviju laiž uz grunti. Īstie vīri, ir "godājamie", t.i. Maizīša godājamie cilvēki ir no slēpjamajiem saraktiem, kuri dzen latviju postā, izsaimnieko tautas mantu. Ilgi jau visi aprējuši Lembergu un līdz...


Lembergs nedara viens, bet ar Kremļa cilvēkiem, ZZS Brigmani, Krauzi glūnīko skatienu. Ar Saskau un smejas vecie cekisti domubiedri un čekisti pakalpiņi. Diversanti. Citus bez iemesla saukā par sosrosīdiem.

Atbildēt

zinītis

19.05.2017. 18:38

Laikam visiem "smadzenes sagājušas lielajā" Par Lembergu ir daudz lielāki un ietekmīgāki vīri, kas Latviju laiž uz grunti. Īstie vīri, ir "godājamie", t.i. Maizīša godājamie cilvēki ir no slēpjamajiem saraktiem, kuri dzen latviju postā, izsaimnieko tautas mantu. Ilgi jau visi aprējuši Lembergu un līdz ar to atdzīstas prāta nabadzībā, jo nevar saprast ka viens cilvēks neko valsts nozīmīgu nevar izdarīt, ja nav ļoti spēcīga atbalsta

Atbildēt

Maniaks

19.05.2017. 17:48

»

informācija

Komunista, bijušā AT priekšsēdētāja Andra Guļāna un viņa ģimenes drauga Jāņa Maizīša draugi...


Gada laikà Latviju uz viñsauli ( nesagaidîjuśi politiku solîtos labumus 27 gadu garumà) un àrzemèm pamet ap 20 000 ekonomiski spèjîgas cilvèkvienîbas.Tas ir viena Valmiera. Politiki stàsta, ka tas ir normàli.

Atbildēt

informācija

19.05.2017. 17:39

Komunista, bijušā AT priekšsēdētāja Andra Guļāna un viņa ģimenes drauga Jāņa Maizīša draugi.


Tā dēvētajos Panamas dokumentos minēti Rīgas domes deputāta Igora Kuzmuka un Valsts policijas vecākās inspektores Tatjanas Kungurovas vārdi, teikts Finanšu ministrijas (FM) informatīvajā ziņojumā par atbildīgo institūciju rīcību saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par "Panamas dokumentiem".

kriminālpolicijas nodaļas vecākā inspektore
'LR IEKŠLIETU MINISTRIJAS VALSTS POLICIJA'

IGORS KUNGUROVS Laulātais
JEĻENA RAGUNOVIČA Māsa
SVETLANA UĻIČEVA Māte
VIKTORS UĻIČEVS Tēvs

Panamas dokumentos minētais Rīgas domes deputāts Igors Kuzmuks kopā ar Ždanoku un Mamikinu parakstījies par krievu valodu kā oficiālo Latvijā. Kas viņu saista ar policijas inspektori Tatjanu Kungurovu?

BNS: EP deputātu petīcījai par balstiesībām nepilsoņiem savākti aptuveni 17 tūkstoši parakstu

Pēc aptuveniem datiem Toomai esot savākts 7000 parakstu, Mamikinam – 5000 parakstu, Ždanokai – arī aptuveni 5000.

“Precīzi paziņosim pēc petīcijas iesniegšanas eiroparlamentā, jo pašlaik mūsu birojos vēl parakstu skaits tiek papildināts, kā arī eiroparlaments noteikti izbrāķēs neskaidros parakstus, kuros nav adreses, pases datu un ir novērojamas citas nepilnības,” sacīja Mamikins.

“Lai iesniegtu petīciju jeb lūgumrakstu komitejā juridiski pietiek ar vienu parakstu no viena ES iedzīvotāja: piemēram, ja šo petīcīju jau esmu parakstījis es, Andrejs Mamikins, tad to jau var nest uz eiroparlamentu. Tomēr, ievērojot iedzīvotāju interesi, mēs nolēmām kādu laiku vākt parakstus arī savās valstīs,” pauž deputāts. Paraksti tiekot vākti Rīgā, Tallinā, Daugavpilī un Liepājā.

Politiķis arī norādīja, ka parakstu vākšanu plānots beigt maija beigās un šī ir pēdējā nedēļa kad iespējams parakstīties.

No sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem petīcīju parakstījuši Saeimas deputāts Igors Potapkins, Rīgas domes deputāts Igors Kuzmuks (abi “Saskaņa”) kā arī Alfrēds Rubiks. Mamikins norāda, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, neskatoties uz solījumu, petīcīju nav parakstījis. Parakstījušies arī citi sabiedrībā pazīstami cilvēki – vairāki žurnālisti, aktieri, zvērināti advokāti un Eiropā strādājoši ierēdņi, taču šie cilvēki vēlējušies publiski neizpaust viņu personības.

“Pēc parakstu savākšanas beigām jūnijā tiek plānot petīciju ar visiem savāktajiem parakstiem iesniegt petīciju komitejā. Pēc tam notiks noklausīšanās komitejā, vēlāk arī plenārsesijā. Maksimālais laiks, kāds var paiet līdz tam brīdim, ir viens gads,” pauž Mamikins.

Atbildēt

to s

19.05.2017. 17:10

»

s

Kamēr nebūs demisionējis par visu šo bardaku un korupciju tieši atbildīgais bij. komjaunatnes sekretārs, miljonārs Lembis, tikmēr neviens neko nevarēs izdarīt; nav nekādas jēgas mainīt amatpersonas...


Ja cilvēks Latvijā atļaujas kaut kam iebilst, viņam daudz kas var tikt piekabināts – stagnāts, pārāk vecs, ieguvis sliktu izglītību, bijušais komunists, čekists, Ventspils atbalstītājs…

Atbildēt

pensionētais prokurors

19.05.2017. 17:05

Vismaz Āboltiņai pēc visām viņas skandalozajām izdarībām sen jau vajadzēja zaudēt pielaidi valsts noslēpumam un lidot no Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas amata.

Atbildēt

tautfrontietis

19.05.2017. 17:02

»

?

Ko par to saka NATO izlūkdienesti: Maizīša dators nozagts no dzīvokļa, kura izīrētāji noslēpušies Kipras ofšorā


Pasaki, kas ir tavi draugi un es pateikšu kas esi pats biedr Jāni Maizīti. Secinājums SAB ir ofšora organizācija. Tātad juristam Redisonam par Delavēru (Veroniku Krūmiņu, Kariņu, Reiru) bija taisnība.

Atbildēt

?

19.05.2017. 16:45

Ko par to saka NATO izlūkdienesti: Maizīša dators nozagts no dzīvokļa, kura izīrētāji noslēpušies Kipras ofšorā?

Atbildēt

!

19.05.2017. 16:08

Mafijas noziedznieku savstarpējās "razborkas", Lembergs pret sorosītu bandu!

Atbildēt

!

19.05.2017. 16:05

Pretīga valsts ar pērkamiem prokuroriem, tiesnešiem , izmeklētājiem un policiju! Visus atlaist un savākt pilnīgi jaunas komandas, esošos korumpantus labot spēs vienīgi šīs pasaules atstāšana!

Atbildēt

Maniaks

19.05.2017. 16:04

Viñi sev nav sagàdàjuśi vietà citus, pilnîga apokalipse.

Atbildēt

s

19.05.2017. 15:59

Kamēr nebūs demisionējis par visu šo bardaku un korupciju tieši atbildīgais bij. komjaunatnes sekretārs, miljonārs Lembis, tikmēr neviens neko nevarēs izdarīt; nav nekādas jēgas mainīt amatpersonas.
Pareizāk sakot, kamēr viņš nesēdēs cietumā.

Kamēr Latvijā būs tik vāji juristi kā Vilors Eihmanis un viņu atbalstošā asociācija, kuri neapjēdz faktisko situāciju, tikmēr arī Lembim izdosies uzturēt koruptīvu valsts pārvaldi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...