Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars Andersons

20.09.2018. 09:46

Latvijā žurnālistiem nav iespējams rakstīt patiesību, jo var palikt bez maizītes. Tas ir fakts.

Atbildēt

Jautājums Lapsam

06.09.2018. 13:12

" .....Pēc skaļajiem Juraša paziņojumiem un sekojušās atteikšanās publiskot viņa TV kameras priekšā vicinātos dokumentus Pietiekpārstāvis vērsās Valsts policijā, aicinot „noskaidrot, vai tiešām J. Jurašs savā rīcībā ir ieguvis fizisku personu konfidenciālus datus un vai šajā datu nonākšanā J. Juraša valdījumā un viņa rīcībā ar šiem datiem nav noziedzīga nodarījuma pazīmju, par ko paredzēta atbildība LR Krimināllikumā”......" Pārāk zemu novērtē Jurašu, Lato. Viņš nenolaidīsies tik zemu, kā Tu. Ja vicināja ar tiem dokumentiem, tātad viņam viņi ir. Bet Tava mēģināšana ielīst pakaļā 3A un citiem pie varas esošiem ir apbrīnojami bērnišķīga. Jā, Tu esi pārvērties pa pēdējiem gadiem. Un ne uz godprātīgo pusi.

Atbildēt

Es

27.08.2018. 09:11

»

ASV un rietumos vispār

mainstream prese ir nonākusi pie marksistiskās ideololoģijas propogandēšanas un kā marksistiem pienākas, nekāds alternatīvs viedoklis, vai tas būtu centrisks vai labējs, netiek uzskatīts par diskusijas cienīgu, bet gan par apspiežamu un likvidējamu...


Pašiznīcināšanās iebraucējiem ļoti tīkamā veidā. Jā, welcomisti ir neo marksisti.

Interesanti, ka komunikāciju speciāliste baidās no komentāriem, tieši ar viņas rakstiem sākās Tvnet politika neļaut brīvi komentēt.

Atbildēt

reptilis

23.08.2018. 21:13

Ļoti labs raksts!!!

Atbildēt

lasītājs

23.08.2018. 19:24

Vai tiešām kāds vēl tic tiem angažētajiem reklāmas pielikumiem?

Atbildēt

ASV un rietumos vispār

23.08.2018. 14:23

mainstream prese ir nonākusi pie marksistiskās ideololoģijas propogandēšanas un kā marksistiem pienākas, nekāds alternatīvs viedoklis, vai tas būtu centrisks vai labējs, netiek uzskatīts par diskusijas cienīgu, bet gan par apspiežamu un likvidējamu.
Nedod dievs nonākt tādā plolitkorektumā kā piemēram Anglijā vai Kanādā, kur par izteikumu ka nepatīk valdības plolitika attiecībā uz imigrāciju, musulmaņu releģijas pārstāviem vai multikulturālismu ļoti ātri var nonākt cietumā uz ilgu laiku.

Atbildēt

Muldīc

23.08.2018. 13:07

Pats Uldīc savu skribelējumu novērtējis samērā precīzi: "...tukšs un bezjēdzīgs raksts. Te drīzāk tāpat kā KPV.LV jāprasa – vai žurnālisti ir gatavi sākt ar sevi?"

Atbildēt

Apmierinātais

23.08.2018. 13:05

Kāds prieks, kāda laime, sen gaidīju to brīdi kad kāds profesionālis uzliks "kluci" tai zviedru kucei !!!!! Bravo Autor !!!!
Atkārtot !!! Atkārtot !!! Atkārtot !!!
Ok , pietiek, citāk publika salauzīs visus krēslus sajūsmā.........

Atbildēt

Pesimists

23.08.2018. 11:07

Pašvaka, bet tomēr žurnālista atbilde propagandistei un piāristei, kura nepamatoti sauc sevi par žurnālisti. Tādā laikā dzīvojam. Žurnālistika mirst un tās vietā nāk viena vienīga reklāma, propaganda un piārs. Tas ir globāls process un te redzam vienu mazu atblāzmu no tā. Nāk posttruth (pēcpatiesības) laikmets. Ar Trampa ievēlēšanu tas sāk buksēt, kādēļ arī viņam tik mežonīgi klūp virsū, bet tāpat tas sparīgi raujas aizslaucīt visu un visus. Žurnālistiem un visiem pārējiem normāliem cilvēkiem tā kā būtu pēdējais laiks sasparoties, jo posttruth realizācija praksē būs kaut kas drausmīgs.

Atbildēt

Žurnālists

23.08.2018. 10:02

Interesanti, kuri ASV mēdiji vēlēšanu kaikā kautko sliktu teica par Klintoni? Kautkādi kaktu radio ar 100 klausītājiem?
Te 4 minūtēs apkopots ko ASV mēdiji darīja līdz Trampa uzvaras. Tāpēc jau Tramps viņus sauc par meļiem
https://youtu.be/YZ46I3kMOr0

Te vācieši uz pirkstiem skaidro kas kontrolē Vācijas mēdijus
https://youtu.be/OzyM_dCo0lo

Atbildēt

Students bijušais

23.08.2018. 09:33

Padomju laikā arī nekas nebija nopietns universitātē pie žurnālistiem. Nebija teorētiķi. Tie, kuriem profesija interesēja, mācījās no krieviem un citiem kā jātaisa materiāls utt. Brīvzemē žurnālistus sāka skolot kaut kādi tantuki, kas ne pašas prata rakstīt, ne teorijā kaut ko jēdza. Tāpēc te nekad nekas nav bijis no žurnālistikas. Tie latviešu emigrācijas pederasti Streips un Veinberga tikai gaisu jauc, pederastu vispār nevajadzēja nekur laist, jo pederasts ir pederasts un runā kroplā latviešun valodā, jo lops neprot latviešu valodu pareizi izrunāt.

Atbildēt

čabulis

23.08.2018. 09:08

»

Edge

"Skaists, tukšs un bezjēdzīgs raksts." Nu un? Ja sponsors par tādu maksā, tad var turpināt tādā pat garā un stilā


Man prese izbeidzās līdz ar Dienas labākajām dienām un mana pastkastīte žēli ņerkst,jo pārtiek tikai no ikmēnešu rēķiniem.Visa prese atrodās kangarisko,totalitāro brīvībās melīgo cīnītāju pārvaldībā.Prese un citi masu mediji raud par slikto demogrāfiju,bet aizmirst ar kādu entuziasmu tika no valsts padzīti 600 tūkstoši sliktie latvieši.Manam tēvam,īstam brīvības cīņu karavīram,60.gados ar daudz mazāku darba stāžu pensija bija šodienas pensijas lielunā + bezmaksas medicīna +niecīgi komunālie maksājumi.Šodien cilvēki ar smagu arodslimību,sirdslimību un vienu redzīgu aci tiek atzīti par ideāli veseliem latviešiem,kuri nepelna labklājības ministrijas uzmanību utt.

Atbildēt

!

23.08.2018. 04:24

Katram ir sava patiesība, vienīgā un īstā, bet atklāti to paust mūsu masu medijos var tikai tie, kuriem ir nauda! Pārējie savu patiesību var paust sociālajos tīklos vai komentāros pie rakstiem, bet arī šeit visu nosaka nauda, nevēlamie komentāri tiek dzēsti vai bloķēti! Tā kā kopumā demokrātiska prese ir tikai pasaka!

Atbildēt

Edge

22.08.2018. 22:37

"Skaists, tukšs un bezjēdzīgs raksts." Nu un? Ja sponsors par tādu maksā, tad var turpināt tādā pat garā un stilā.

Atbildēt

Tereza Mendoza

22.08.2018. 18:53

Neattīstītā tautā masu komunikācija nevar būt attīstīta kadru neattīstības dēļ.

Atbildēt

lasītājs

22.08.2018. 18:24

Tehno-laikmetā tā ir mirstoša industrija, gribiet to vai nē. Arī lasītāju vēlmes ietekmēs rezultātu. Ko izvēlēsies lasīt patērētājs? Jau pašlaik lasītāji ir izbalsojuši daudzus "online" pieejamos latv.val., un process turpinās. Šādi raksti arī palīdz izdarīt savu izvēli. A.P. pat pats ierokas kapā, maldīgi uzskatot sevi par gadsimta domātāju, bet realitātē savu garīgo "ēsmu" bagātīgi atšķaida ar vircu.

Atbildēt

lauķis

22.08.2018. 17:20

»

Anonīmais Šakālis

Kaut kā beidzot mediju vidē sākusies pašrefleksija... beidzot


Katram medijam ir saimnieks , te nu ar to neatkarību ir auzas , turklāt , pār šiem mediju saimniekiem ir citi saimnieki ar savu vienīgi pareizo ,,demokrātisko,, ideoloģiju.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

22.08.2018. 17:08

Kaut kā beidzot mediju vidē sākusies pašrefleksija... beidzot!!!

Turklāt, lai šī pašrefleksija nebūtu melīga, ar to jānodarbojas cilvēkiem, kas tiešām strādā medijos, turklāt brīvā tirgus medijos (t.i., nevis valsts uzturētos).

Atbildēt

leopards

22.08.2018. 17:05

Tik tiešam vienigā partija pasaka autors,ka pagriezis Latvijas dzīvi citā virzienā-pareizā virzienā, 28.g.šis partijas nodarbojās ar shemu radīšanu,un ar tautas apzagšanu,Kaiminš vienīgais deputāts kurš ir uzcītīgi strādājis,un tautai atklājis patiesību par parlamenta un deputātu darbu,un ar saviem vidio ierakstiem apstiprinajis.Par viņa darbu vēlētaji novērtēs 6.oktobrī,novēlu veiksmi partijai KPVLv.

Atbildēt

Arī no valsts budžeta izdalītais (slepeni)

22.08.2018. 17:02

ceturdaļmiljons € medijiem - grafomānijai, čurūdenim, jo nav mērķu risināt tēmas, kuras skar patiesās latviešu tautas intereses.

Atbildēt

Kad izgriež ūdeni , čurūdeni, kas sakāpis

22.08.2018. 16:59

Veinbergai un šīraksta autoram galvā un viņu rakstos, atliek pusslapjš tualetes papīrs, kas izmetams. Ja tā, tad tā visa ir grafomānija - nav ne vārda par latviešu tautas patiesajām interesēm.

Atbildēt

ideāli!

22.08.2018. 15:29

Paldies autoram!

Atbildēt

stalins

22.08.2018. 15:27

Biedrs Lenins rakstija,ka bezpartejiskas avizes nepastavot.Arii ASV avizes un TV ir klaji partejiskas,taii skaitaa, reizeem var manipulet ar informaaciju,melot utt.Mums jau arii Streips no Amerikas maaca demokratiju un ir objektiivs,vai ne?
Kaapec Tramps nevar pateikt ,ka CNN ir partejisks,ir uzpirkts ,un vnk. manipule ar sabiedribu?Manupraat var un vinshs to dara.

Atbildēt

U.U.

22.08.2018. 14:39

Dauna propaganda: "Te drīzāk tāpat kā KPV.LV jāprasa – vai žurnālisti ir gatavi sākt ar sevi?" Tātad pats ir vismaz tāds pats daunis jeb vēl lielāks daunis!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...