Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

edis_

25.10.2010. 18:38

Smejos par iesalnieka no 'tas vietas' izrautajiem skaidrojumiem par dazadu jedzienu lietosanu.
Nu tagad iesalnieka izteicieni maksaja vietu valdiba - malcis. Un Dzintars ir akls, ja doma meklet vainigo arpus savas partijas, jo kurs gan bedri raka, ja ne iesalnieks

Atbildēt

tautas balss

25.10.2010. 11:01

Kategoriski nav pieļaujams, ka Iesalnieks nonāktu Saeimā. Tas būtu liels trieciens nacionālo spēku prestižam. Antisemītismam nav vietas Latvijā. Taisni otrādi - Latvijai jamācās no Izraēlas, ka pastāvēt pret naidīga pārspēka aplenkumu.

Atbildēt

Cienījamajiem lasītājiem

24.10.2010. 13:58

Pasaulē ir bezgala daudz niku, un nevajadzētu nolaisties līdz tam, lai komentārus ierakstītu ar cita cilvēka vārdu un uzvārdu. Bet, ja nu kāds lasītājs nekādi nespēj no šādas indeves atturēties, būsim spiesti attiecīgo lasītāju ar patiesu žēlumu un līdzjūtību izbanot no komentāru rakstīāju vidus uz visiem laikiem.
Ar cieņu,
portāls PIETIEK

Atbildēt

Kārlis Streips

23.10.2010. 12:24

To, ko ir rakstījis kāds zem mana vārda plkst 18.14, protams, es neesmu rakstījis, un es nudien gribētu lūgt vismaz šo portālu parūpēties par to, ka vārdu un uzvārdu var piereģistrēt un tātad lietot tikai viens cilvēks. Citādi Pietiek ātri vien nolaidīsies līdz Delfu līmenim un tad es vismaz sarunā vairs īpaši negribēšu piedalīties.

Atbildēt

lauķis

22.10.2010. 20:06

Ļoti patika Iesalnieka kunga un Streipa kunga principiālais strīds par anālās atveres funkciju neviennozīmīgumu.Iesalnieka kungs stingri pieturās pie vienas funkcijas t.i. defekācijas, bet Streipa kungs pieturas pie anālās atveres daudzfunkciju izmantiošanas iespējām. Šajos grūtajos ekonomiskajos apstākļos , šis jautājums būtu pamatīgi izdiskutējams.

Atbildēt

zaķīte

22.10.2010. 17:04

katru reizi, kad dzirdu runas par repatriāciju man uznāk smieklu lēkme - vai tiešām VL populisti neko nav lasījuši, dzirdējuši, vai kādā citā veidā uzzinājuši faktu, domāju, ka neapstrīdamu, ja jau to min R. Karnīte - pēc gadiem 10 valstī trūks darbaspēka - strādājošie būs jāieved - par ciparu, protams, runāt pāragri, bet pats fakts ir neapstrīdams.
Gribētu dzirdēt VL viedokli - kādas tautības imigranti kā darbaspēks viņiem liekas vispieņemāmākie?

Atbildēt

viņiem visiem urīna neturēšana un kājas plati

22.10.2010. 16:04

vai pillllllā?

Atbildēt

meiča

22.10.2010. 15:54

o-ho-ho,
Iesalnieka kungs ir apzīmējis Streipa kungu ar vārdiem "deģenerāts" un "lops"? Ko tik nevar uzzināt! Nožēlojami no Iesalnieka kunga puses, nožēlojami, ja mūsu parlamentā būs šāds personāžs.

Atbildēt

Laukakmens

22.10.2010. 15:27

"Kristovskim esot interese vadīt Ekonomikas ministriju, kas būtu svarīga pieredze saimnieciskā amatā,"
Nu tā - vai mums tagad ir vajadzīgs ekonomikas ministra amatā praktikants, kurš krās pieredzi savām premjera ambīcijām??
Un arī Ašeradens - ko viņš ekonomikas ministra amatā, pielietos savu pieredzi, kā nolaist uz grunti lielu laikrakstu?
Tad jau labāk lai paliek Kampars, lai arī nebija ideāls. Nesaprotu, kāpēc Kampars nevar palikt amatā?
Otrkārt, ja SCP tā Korna iegūtu tieslietu ministres amatu, domāju, ka tas būtu labi, pie nosacījuma, ja viņa cieši sadarbotos ar Loskutovu. Protams, Loskutovu kā tādu Lembergs nepieļautu, tad jau visticamāk, nepieļaus arī nevienu citu no SCP, jo nav jau no ratu pakaļas izkritis.

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 15:08

Iesalnieka kungs, pirmo reizi, kad man Latvijā dzīvojoši ebreji pateica, ka viņiem šis vārds skan aizvainojoši, no manas leksikas tas pazuda. Neatkarīgi no tā, vai to joprojām lieto Latvijā nedzīvojošais Franks Gordons, vai to lietoja Rūdolfs Blaumanis, vai to lieto lietuvieši u.tml. Ir cilvēkiem tiesības noraidīt viņus apzīmējošus vārdus, kuri laika gaitā tāda vai cita iemesla dēļ ir kļuvuši aizvainojoši. Savukārt Jūs, kas mani esat aprakstījis ar vārdiem "deģenerāts" un "lops," tomēr nebūsit arbitrs par to, kāda ir pozitīva latviešu valoda.

Atbildēt

Jānis Iesalnieks

22.10.2010. 13:47

Kārlim Streipam,

Nekad neesmu apšaubījis holokaustu un spriedelējumi par upuru apmēru man šķiet amorāli, bet nedomāju, ka par šī jautājuma pētīšanu kāds būtu jāliek cietumā. Par to arī bija tas komentārs.

Attiecībā uz vārda "žīds" lietošanu - latviešu valodā tas ir vēsturisks tautības apzīmējums, bez aizvainojoša nodoma. Sevi šajā vārdā ar lepnumu dēvē arī vairāki pirmskara Latvijā dzīvojušo šīs tautības pārstāvju pēcteči (kuru holokausta dēļ diemžēl ir palicis ļoti maz), piemēram Frenks Gordons. Aizvainojošu nozīmi šim vārdam piešķir vienīgi padomju laikā iebraukušie kolonisti. Ir muļķīgi, ka mums jāpakļaujas viņu lingvistiskajiem paradumiem.

Atbildēt

Campari

22.10.2010. 13:42

Iecelsim inženieri-mehāniķi atkal par Ekonomikas ministru vai pat par Finanšu ministru un tad vēl ne tādus vien TEC-2/2 un mirkonodokļa brīnumus redzēsim. Amata profesionālie kritēriji laikam vispār nav definēti.

Atbildēt

Hmmm

22.10.2010. 13:20

Lietuviešiem gan "židas" ir pilnīgi normāls vārds. Kāpēc tā?

Varbūt Dombrovskis un Streips arī ir klusi antisemīti, kas mājas apstākļos stāsta jociņus par ebrejiem, bet publiski ir slīpēti diplomātiski. :) Piemēram, Dombrovskim patīk ar hitleriskiem simboliem koķetējošā grupa Rammstein...

Varbūt vajadzētu beigt runāt par antisemītismu un tā vietā parūpēties, lai antilatvietībai būtu tikpat labs PR? Lai tie, kas noliedz okupāciju un represijas pret latviešu tautu, saņemtu līdzvērtīgus sodus, kā pret ebrejiem vērstā genocīda noliedzējus. Lai staigāšana ar CCCP simboliku būtu tikpat neiedomājama un nosodāma kā 3. reiha simbolikas izmantošana. Tas ka CCCP neveica nacionālu, bet sociālu genocīdu tos nepadra par varoņiem. Bet vispār.... Aizrunājos kaut kur pa tālu...

Bet principā, ja Iesalnieks ir ievēlēts, tad Iesalniekam ir jāstrādā. Gan jau sabiedrība pieskatīs, lai viņš pēkšņi nesāk risināt "ebreju jautājumu" (ironija) :)

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 12:26

Un, savukārt, linkā, kuru ir piedāvājis pats stāsta varonis, visa garā diskusija nav par to, vai antisemītisms kā tāds ir labs vai slikts, diskusija ir tikai par to, vai stratēģiskā nozīmē to vajadzētu atbalstīt vai noliegt, lai sev iegūtu atbalstītājus. Tas nu reiz nav gluži viens un tas pats.

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 12:24

Ieskatam par Jāņa Iesalnieka robežošanos ar antisemītismu, izraksts no viņa bloga 2006. g. 16. februārī:

"Tas, ka cilvēks tiek politiski un tiesiski vajāts (piespriežot bargāku sodu nekā cilvēkiem, kuri pastrādājuši patiešām vardarbīgus noziegumus) tikai tāpēc, ka apšauba "oficiālo" vēstures traktējumu, ir pilnīgs absurds ... vismaz priekš demokrātiskas iekārtas, kuras vienam no pamatprincipiem būtu jābūt uzskatu un pārliecības paušanas brīvībai. Es tiešām nezinu, vai Hitlera laikā Vācijā tika nogalināti 6 miljoni vai mazāk žīdu (atcerēsimies, ka tūlīt pēc 2. pasaules kara gāja runa par "10 miljoniem") - tas ir vēsturnieku izpētes lauciņš, un tieši to darīja Ernsts Cindels."

Blakus tam, ka vārds "žīds" tomēr mūsdienās nav ar labu pieskaņu, vai Iesalnieks nepārstāv to pašu partiju, kura itin nikni baras par to, ka Ušakovs ir teicis, ka jautājums par okupāciju ir "vēsturnieku izpētes lauciņš"? Un vai Iesalnieks tiešām ir tik ļoti maz lasījis, ka viņš var apšaubīt Holokausta nopietnību? Jo nav runa par to, vai Hitlera nometnēs gāja bojā 5,3 milj. vai 6,1 milj. ebreju (un, starp citu, ne tikai -- tur bija arī tie, kurus Iesalnieks savā daiļradē ir saucis par "lopiem" un "deģenerātiem). Fakts kā tāds jau nav apstrīdams tikai tāpēc, ka ar to būtu jānodarbojas "vēsturniekiem."

Atbildēt

Jānis Iesalnieks

22.10.2010. 12:04

Te var izlasīt, cik liels "antisemīts" es esmu:
http://www.zemessargs.lv/forums/viewtopic.php?f=32&t=300

Meklējiet jēdzīgākus ieganstus.

Atbildēt

Vāks

22.10.2010. 11:23

Klau PIETIEK pilināt!

"Neoficiālos izteikumos par Iesalnieku ir dzirdēti vērtējumi, ka viņa uzskati varētu būt „uz robežas ar antisemītismu”."

Vienā teikumā veselas 4 nekonkrētas baumu konstrukcijas: "neoficiāli izteikumi", "ir dzirdēti", "varētu būt", "uz robežas ar".
Varbūt tad rakstiet konkrētāk un atbildiet pēc tam par saviem vārdiem...

Atbildēt

Hmm

22.10.2010. 11:09

Iesalnieks antisemīts? Pierādijumi?

Atbildēt

buks

22.10.2010. 10:07

Nesaprotu, ko to absurdo saukli par "repatriāciju" var viļāt kā karstu kartupeli? Pat ja visa Saeima nobalsotu "par", naudas šādai programmai nebūtu, tb tas ir tikpat reāls plāns kā Marsa kolonizēšana. Tā arī vajadzētu godīgi pateikt un ķerties pie aktuālākiem jautājumiem - kā izvilkt šo valstiņu no bedres, kurā to iestūrējuši līdzšinējie "profesionālie" politiķi.

Atbildēt

Andris PP

22.10.2010. 07:11

Gribētos, salīdzināt šo laiku ar brīdi pēc 5.Saeimas vēlēšanām.

LNNK (15 vietas) aizgāja kopā ar LC pozīcijā un TB (6 vietas) palika opozīcijā. TB no sākuma braši turējās - Saeimu sauca par "Tā saucamo Saeimu", jo uzskatīja, ka AP nebija tiesīga rīkot Saeimas vēlēšanas http://www.pilsonis.lv/lr-pk/dokumenti/47-lr-pk-7-sesija.

Neskatoties uz darbu opozīcijā, Sistēma TB iesūca.
Jau 6. Saeimas laikā TB pārstāvji diktēja noteikumus kā dalīt Ventspils Naftas akcijas un namus Vecrīgā. Pilsoņu Kongresa kaismīgākais pārstāvis Jānis Straume dažu gadu laikā kļuva par Baķju, bet Roberts Zīle publiski atzinis, ka jau 5.Saeimas laikā darbojies slepenā brālībā http://tv3lv.blog.mtgnewmedia.se/2008/03/02/90gados-pastavejusi-ietekmigu-cilveku-tostarp-politiku-veidota-slepena-braliba/


Šobrīd sistēma [diktējot savus noteikumus!] sūc iekšā VL!

Cerams, VL! neatkārtos TB galveno kļūdu - nesataus saikni ar ārpussistēmas opozīciju.

Atbildēt

ghh

22.10.2010. 04:50

Pabriks jau bij aarlietu ministers, kad atdeva Abreni.... Ko atdos shoreiz?

Atbildēt

Čiks

22.10.2010. 00:50

Nu šaausmīgi šķidri. Par profesionāļiem visi stabili "aizmirsuši".

Atbildēt

hi-hi

21.10.2010. 23:46

Ašeradens - ekonomikas ministrs!!!! Tad jau Latvijas ekonomika noies uz grunti vēl ātrāk nekā "Diena". Ir gan jokdari tajā Vienotībā. :)

Atbildēt

Margēvičai

21.10.2010. 23:16

Nu nebūs Kampars finanšu ministrs interesanti, kurš to baumu atkal izplata :D

Atbildēt

!!!

21.10.2010. 23:08

Pašreizējam ekonomikas ministram Artim Kamparam (JL) ir lielas izredzes kļūt par finanšu ministru
============
Kaut kas neticams!

Atbildēt

Moro

21.10.2010. 22:48

Ha-ha-ha!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

20

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

FotoĻoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju dabūjis PSRS pasi, ko tajā laikā deva vien 16 gadu vecumā, un bija jādodas uz vēlēšanu iecirkni. Padomju Savienībā tā bija svētku diena, plīvoja sarkanie karogi, un es gāju izdarīt kaut ko bezjēdzīgu, jo toreiz vēlēšanas bija vien butaforija. Es to apzinājos, bet nu man bija sava pase – un es gribēju to kaut kur izmantot! Neatceros pat, par ko toreiz bija balsošana. Bet man ļoti paveicās – tās bija pirmās un pēdējās bezjēdzīgās vēlēšanas.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

FotoJūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms četriem gadiem es atbalstīju Kariņu, jo bija jānosargā valsts no populistiem. Kā komandas cilvēks es krīzē premjeru nekritizēju. Bet šobrīd mans pienākums ir runāt tieši: nedrīkst bremzēt valsti vēl četrus gadus. Ir jārīkojas daudz izlēmīgāk. Es esmu gatavs uzņemties atbildību un lūdzu jūsu atbalstu.
Lasīt visu...

21

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

FotoMums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi – gan plastikāta, gan koka, gan ar ieplīsušiem stikliem, tie mēdz būt arī kādā krāsā tonēti, gan netīri, gan miglaini. Tāpēc arī tas, ko mēs ieraugām caur savu logu, mēdz kardināli atšķirties no tā, ko caur saviem logiem redz citi, kaut patiesībā mēs lūkojamies uz vieniem un tiem pašiem priekšmetiem un aplūkojam vienas un tās pašas darbības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...