Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

edis_

25.10.2010. 18:38

Smejos par iesalnieka no 'tas vietas' izrautajiem skaidrojumiem par dazadu jedzienu lietosanu.
Nu tagad iesalnieka izteicieni maksaja vietu valdiba - malcis. Un Dzintars ir akls, ja doma meklet vainigo arpus savas partijas, jo kurs gan bedri raka, ja ne iesalnieks

Atbildēt

tautas balss

25.10.2010. 11:01

Kategoriski nav pieļaujams, ka Iesalnieks nonāktu Saeimā. Tas būtu liels trieciens nacionālo spēku prestižam. Antisemītismam nav vietas Latvijā. Taisni otrādi - Latvijai jamācās no Izraēlas, ka pastāvēt pret naidīga pārspēka aplenkumu.

Atbildēt

Cienījamajiem lasītājiem

24.10.2010. 13:58

Pasaulē ir bezgala daudz niku, un nevajadzētu nolaisties līdz tam, lai komentārus ierakstītu ar cita cilvēka vārdu un uzvārdu. Bet, ja nu kāds lasītājs nekādi nespēj no šādas indeves atturēties, būsim spiesti attiecīgo lasītāju ar patiesu žēlumu un līdzjūtību izbanot no komentāru rakstīāju vidus uz visiem laikiem.
Ar cieņu,
portāls PIETIEK

Atbildēt

Kārlis Streips

23.10.2010. 12:24

To, ko ir rakstījis kāds zem mana vārda plkst 18.14, protams, es neesmu rakstījis, un es nudien gribētu lūgt vismaz šo portālu parūpēties par to, ka vārdu un uzvārdu var piereģistrēt un tātad lietot tikai viens cilvēks. Citādi Pietiek ātri vien nolaidīsies līdz Delfu līmenim un tad es vismaz sarunā vairs īpaši negribēšu piedalīties.

Atbildēt

lauķis

22.10.2010. 20:06

Ļoti patika Iesalnieka kunga un Streipa kunga principiālais strīds par anālās atveres funkciju neviennozīmīgumu.Iesalnieka kungs stingri pieturās pie vienas funkcijas t.i. defekācijas, bet Streipa kungs pieturas pie anālās atveres daudzfunkciju izmantiošanas iespējām. Šajos grūtajos ekonomiskajos apstākļos , šis jautājums būtu pamatīgi izdiskutējams.

Atbildēt

zaķīte

22.10.2010. 17:04

katru reizi, kad dzirdu runas par repatriāciju man uznāk smieklu lēkme - vai tiešām VL populisti neko nav lasījuši, dzirdējuši, vai kādā citā veidā uzzinājuši faktu, domāju, ka neapstrīdamu, ja jau to min R. Karnīte - pēc gadiem 10 valstī trūks darbaspēka - strādājošie būs jāieved - par ciparu, protams, runāt pāragri, bet pats fakts ir neapstrīdams.
Gribētu dzirdēt VL viedokli - kādas tautības imigranti kā darbaspēks viņiem liekas vispieņemāmākie?

Atbildēt

viņiem visiem urīna neturēšana un kājas plati

22.10.2010. 16:04

vai pillllllā?

Atbildēt

meiča

22.10.2010. 15:54

o-ho-ho,
Iesalnieka kungs ir apzīmējis Streipa kungu ar vārdiem "deģenerāts" un "lops"? Ko tik nevar uzzināt! Nožēlojami no Iesalnieka kunga puses, nožēlojami, ja mūsu parlamentā būs šāds personāžs.

Atbildēt

Laukakmens

22.10.2010. 15:27

"Kristovskim esot interese vadīt Ekonomikas ministriju, kas būtu svarīga pieredze saimnieciskā amatā,"
Nu tā - vai mums tagad ir vajadzīgs ekonomikas ministra amatā praktikants, kurš krās pieredzi savām premjera ambīcijām??
Un arī Ašeradens - ko viņš ekonomikas ministra amatā, pielietos savu pieredzi, kā nolaist uz grunti lielu laikrakstu?
Tad jau labāk lai paliek Kampars, lai arī nebija ideāls. Nesaprotu, kāpēc Kampars nevar palikt amatā?
Otrkārt, ja SCP tā Korna iegūtu tieslietu ministres amatu, domāju, ka tas būtu labi, pie nosacījuma, ja viņa cieši sadarbotos ar Loskutovu. Protams, Loskutovu kā tādu Lembergs nepieļautu, tad jau visticamāk, nepieļaus arī nevienu citu no SCP, jo nav jau no ratu pakaļas izkritis.

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 15:08

Iesalnieka kungs, pirmo reizi, kad man Latvijā dzīvojoši ebreji pateica, ka viņiem šis vārds skan aizvainojoši, no manas leksikas tas pazuda. Neatkarīgi no tā, vai to joprojām lieto Latvijā nedzīvojošais Franks Gordons, vai to lietoja Rūdolfs Blaumanis, vai to lieto lietuvieši u.tml. Ir cilvēkiem tiesības noraidīt viņus apzīmējošus vārdus, kuri laika gaitā tāda vai cita iemesla dēļ ir kļuvuši aizvainojoši. Savukārt Jūs, kas mani esat aprakstījis ar vārdiem "deģenerāts" un "lops," tomēr nebūsit arbitrs par to, kāda ir pozitīva latviešu valoda.

Atbildēt

Jānis Iesalnieks

22.10.2010. 13:47

Kārlim Streipam,

Nekad neesmu apšaubījis holokaustu un spriedelējumi par upuru apmēru man šķiet amorāli, bet nedomāju, ka par šī jautājuma pētīšanu kāds būtu jāliek cietumā. Par to arī bija tas komentārs.

Attiecībā uz vārda "žīds" lietošanu - latviešu valodā tas ir vēsturisks tautības apzīmējums, bez aizvainojoša nodoma. Sevi šajā vārdā ar lepnumu dēvē arī vairāki pirmskara Latvijā dzīvojušo šīs tautības pārstāvju pēcteči (kuru holokausta dēļ diemžēl ir palicis ļoti maz), piemēram Frenks Gordons. Aizvainojošu nozīmi šim vārdam piešķir vienīgi padomju laikā iebraukušie kolonisti. Ir muļķīgi, ka mums jāpakļaujas viņu lingvistiskajiem paradumiem.

Atbildēt

Campari

22.10.2010. 13:42

Iecelsim inženieri-mehāniķi atkal par Ekonomikas ministru vai pat par Finanšu ministru un tad vēl ne tādus vien TEC-2/2 un mirkonodokļa brīnumus redzēsim. Amata profesionālie kritēriji laikam vispār nav definēti.

Atbildēt

Hmmm

22.10.2010. 13:20

Lietuviešiem gan "židas" ir pilnīgi normāls vārds. Kāpēc tā?

Varbūt Dombrovskis un Streips arī ir klusi antisemīti, kas mājas apstākļos stāsta jociņus par ebrejiem, bet publiski ir slīpēti diplomātiski. :) Piemēram, Dombrovskim patīk ar hitleriskiem simboliem koķetējošā grupa Rammstein...

Varbūt vajadzētu beigt runāt par antisemītismu un tā vietā parūpēties, lai antilatvietībai būtu tikpat labs PR? Lai tie, kas noliedz okupāciju un represijas pret latviešu tautu, saņemtu līdzvērtīgus sodus, kā pret ebrejiem vērstā genocīda noliedzējus. Lai staigāšana ar CCCP simboliku būtu tikpat neiedomājama un nosodāma kā 3. reiha simbolikas izmantošana. Tas ka CCCP neveica nacionālu, bet sociālu genocīdu tos nepadra par varoņiem. Bet vispār.... Aizrunājos kaut kur pa tālu...

Bet principā, ja Iesalnieks ir ievēlēts, tad Iesalniekam ir jāstrādā. Gan jau sabiedrība pieskatīs, lai viņš pēkšņi nesāk risināt "ebreju jautājumu" (ironija) :)

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 12:26

Un, savukārt, linkā, kuru ir piedāvājis pats stāsta varonis, visa garā diskusija nav par to, vai antisemītisms kā tāds ir labs vai slikts, diskusija ir tikai par to, vai stratēģiskā nozīmē to vajadzētu atbalstīt vai noliegt, lai sev iegūtu atbalstītājus. Tas nu reiz nav gluži viens un tas pats.

Atbildēt

Kārlis Streips

22.10.2010. 12:24

Ieskatam par Jāņa Iesalnieka robežošanos ar antisemītismu, izraksts no viņa bloga 2006. g. 16. februārī:

"Tas, ka cilvēks tiek politiski un tiesiski vajāts (piespriežot bargāku sodu nekā cilvēkiem, kuri pastrādājuši patiešām vardarbīgus noziegumus) tikai tāpēc, ka apšauba "oficiālo" vēstures traktējumu, ir pilnīgs absurds ... vismaz priekš demokrātiskas iekārtas, kuras vienam no pamatprincipiem būtu jābūt uzskatu un pārliecības paušanas brīvībai. Es tiešām nezinu, vai Hitlera laikā Vācijā tika nogalināti 6 miljoni vai mazāk žīdu (atcerēsimies, ka tūlīt pēc 2. pasaules kara gāja runa par "10 miljoniem") - tas ir vēsturnieku izpētes lauciņš, un tieši to darīja Ernsts Cindels."

Blakus tam, ka vārds "žīds" tomēr mūsdienās nav ar labu pieskaņu, vai Iesalnieks nepārstāv to pašu partiju, kura itin nikni baras par to, ka Ušakovs ir teicis, ka jautājums par okupāciju ir "vēsturnieku izpētes lauciņš"? Un vai Iesalnieks tiešām ir tik ļoti maz lasījis, ka viņš var apšaubīt Holokausta nopietnību? Jo nav runa par to, vai Hitlera nometnēs gāja bojā 5,3 milj. vai 6,1 milj. ebreju (un, starp citu, ne tikai -- tur bija arī tie, kurus Iesalnieks savā daiļradē ir saucis par "lopiem" un "deģenerātiem). Fakts kā tāds jau nav apstrīdams tikai tāpēc, ka ar to būtu jānodarbojas "vēsturniekiem."

Atbildēt

Jānis Iesalnieks

22.10.2010. 12:04

Te var izlasīt, cik liels "antisemīts" es esmu:
http://www.zemessargs.lv/forums/viewtopic.php?f=32&t=300

Meklējiet jēdzīgākus ieganstus.

Atbildēt

Vāks

22.10.2010. 11:23

Klau PIETIEK pilināt!

"Neoficiālos izteikumos par Iesalnieku ir dzirdēti vērtējumi, ka viņa uzskati varētu būt „uz robežas ar antisemītismu”."

Vienā teikumā veselas 4 nekonkrētas baumu konstrukcijas: "neoficiāli izteikumi", "ir dzirdēti", "varētu būt", "uz robežas ar".
Varbūt tad rakstiet konkrētāk un atbildiet pēc tam par saviem vārdiem...

Atbildēt

Hmm

22.10.2010. 11:09

Iesalnieks antisemīts? Pierādijumi?

Atbildēt

buks

22.10.2010. 10:07

Nesaprotu, ko to absurdo saukli par "repatriāciju" var viļāt kā karstu kartupeli? Pat ja visa Saeima nobalsotu "par", naudas šādai programmai nebūtu, tb tas ir tikpat reāls plāns kā Marsa kolonizēšana. Tā arī vajadzētu godīgi pateikt un ķerties pie aktuālākiem jautājumiem - kā izvilkt šo valstiņu no bedres, kurā to iestūrējuši līdzšinējie "profesionālie" politiķi.

Atbildēt

Andris PP

22.10.2010. 07:11

Gribētos, salīdzināt šo laiku ar brīdi pēc 5.Saeimas vēlēšanām.

LNNK (15 vietas) aizgāja kopā ar LC pozīcijā un TB (6 vietas) palika opozīcijā. TB no sākuma braši turējās - Saeimu sauca par "Tā saucamo Saeimu", jo uzskatīja, ka AP nebija tiesīga rīkot Saeimas vēlēšanas http://www.pilsonis.lv/lr-pk/dokumenti/47-lr-pk-7-sesija.

Neskatoties uz darbu opozīcijā, Sistēma TB iesūca.
Jau 6. Saeimas laikā TB pārstāvji diktēja noteikumus kā dalīt Ventspils Naftas akcijas un namus Vecrīgā. Pilsoņu Kongresa kaismīgākais pārstāvis Jānis Straume dažu gadu laikā kļuva par Baķju, bet Roberts Zīle publiski atzinis, ka jau 5.Saeimas laikā darbojies slepenā brālībā http://tv3lv.blog.mtgnewmedia.se/2008/03/02/90gados-pastavejusi-ietekmigu-cilveku-tostarp-politiku-veidota-slepena-braliba/


Šobrīd sistēma [diktējot savus noteikumus!] sūc iekšā VL!

Cerams, VL! neatkārtos TB galveno kļūdu - nesataus saikni ar ārpussistēmas opozīciju.

Atbildēt

ghh

22.10.2010. 04:50

Pabriks jau bij aarlietu ministers, kad atdeva Abreni.... Ko atdos shoreiz?

Atbildēt

Čiks

22.10.2010. 00:50

Nu šaausmīgi šķidri. Par profesionāļiem visi stabili "aizmirsuši".

Atbildēt

hi-hi

21.10.2010. 23:46

Ašeradens - ekonomikas ministrs!!!! Tad jau Latvijas ekonomika noies uz grunti vēl ātrāk nekā "Diena". Ir gan jokdari tajā Vienotībā. :)

Atbildēt

Margēvičai

21.10.2010. 23:16

Nu nebūs Kampars finanšu ministrs interesanti, kurš to baumu atkal izplata :D

Atbildēt

!!!

21.10.2010. 23:08

Pašreizējam ekonomikas ministram Artim Kamparam (JL) ir lielas izredzes kļūt par finanšu ministru
============
Kaut kas neticams!

Atbildēt

Moro

21.10.2010. 22:48

Ha-ha-ha!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...