Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra

09.01.2018. 12:05

Domāju, ka Prezidents ciniski jokoja, jo, kad es iestājos pret tiesisko nihilismu, kas ir tiesu sistēmā, un pret varas cinismu, mani psiholoģiski terorizēja darbā, liedza jebkuru karjeras izaugsmi, safabricēja disciplinārlietas, līdz par to, ka atstatījos no kādas lietas izskatīšanas, atcēla no amata! - Un Prezidenta kanceleja ciniski atrakstījās! Esmu tagad ar sabeigtu veselību, ''apspļaudīta'' medijos, bez nopelnītās izdienas pensijas (izdiena ap 25 gadi, kopējais darba stāžs ap 35 gadi, darba un iztikas līdzekļiem un kredīta saistībām, bet mafijas psiholoģiskais terors - mobings un bosings turpinās citās tiesu lietās. Ja mainīsies vara, un tā gribēs šos blēžus atmaskot un saukt pie atbildības par ļaunprātīgu amatu izmantošanu, tad griezieties pie manis!

Atbildēt

Troļļu gans

07.01.2018. 09:23

»

Bērnudārznieku pieskatītājs

LOL, iedzer buldurjāņus - vismaz pievilināsi marta kaķus un būs ar ko parunāt


Esam noslīdējuši no intelektuāliem, informatīviem un bezgala gudriem komentāriem par e-veselību līdz sīkiem un aizvainojuma pilniem komentāriem. Cik saskanīgi ar e-veselības kvalitāti. Bet nav apbrīnojami, ņemot vērā aizvainojuma uzplaiksnījumus pēc tam, kad tika izteiktas šaubas par kompetenci e-veselībās jomā.
Man nav nepieciešami marta kaķi, kad ir tik gudrs, izcili labi audzināts un jutelīgs sarunu biedrs. Tomēr, taupot tik inteliģenta sarunu biedra veselību vairāk nerakstīšu, jo jūtu, ka sarunu biedra satraukuma līmenis sāk tuvoties sarkanai zonai.

Atbildēt

Troļļu gans

06.01.2018. 22:06

»

Bērnudārznieku pieskatītājs

Tev e-veselība nepalīdzēs - tikai e-kaps


Nu redziet, esat tik juteklīgs, ka nekādi nevarat nomierināties. Man prieks, jo kas gan ir labāks e-veselības kvalitātes raksturotājs kā šādi rakstnieki un šādi komentāri. Kāda e-veselība, tādi aizstāvji un tādi komentāri. Tā kā eiropapīru bļodiņa vēl nav tukša, turpiniet rakstīt, tādi cīnītāji atbilst VM 2 līderīšiem – kokomjaunietim un vienkāršajam laiku zēnam, abiem pieredzējušiem un izciliem mediķiem, jo kas gan cits VM var vadīt biroju un ministriju.
Aizrādīt, ka sevi cienošs cilvēks neklātienē nav mutes bajārs, neuzdrošinos, eiropapīru bļodiņa ir svarīgāka.

Atbildēt

Bērnudārznieku pieskatītājs

06.01.2018. 21:18

»

Troļļu gans

Lai gan trešais komentārs, bet primitīvi, par VM un NVD eiropapīru kaudzīti gaidīju ko interesantāku


Tev e-veselība nepalīdzēs - tikai e-kaps.

Atbildēt

Troļļu gans

06.01.2018. 07:30

»

Bērnudārznieku pieskatītājs

Dakteri jau apmeklēji


Lai gan trešais komentārs, bet primitīvi, par VM un NVD eiropapīru kaudzīti gaidīju ko interesantāku.

Atbildēt

Troļļu gans

05.01.2018. 10:03

»

es te mazliet atpogāšu

Ja jau e-veselība strādā, tad taisni laiks iet pie daktera lai šis izraksta recepti


“O, nē - tālāk par maksu.” Pēc tam jau divi, viens par otru lieliskāki komentāri. Pēdējais vispār ir vislabākais e-veselības fanus raksturojošs komentārs, cieņas pilns pret oponentu (uzreiz var atpazīt pēdējā ZZS veselības ministra saskarsmes veidu), informatīvs (te redzam NVD darba augstās kvalitātes prasības) un vienkārši inteliģents (te noteikti ir kokomjaunieša un ZM veselības speciālista spēcīgā intelekta ietekme). Te jau ir eiropapīri, ne eirocentiņi, te ir darbs, ne kaut kāda izklaide.
Malači VM un NVD, rūpējas par vērtīgiem kadriem. Pareizi, nav no ieguldīt naudu visādās e-veselībās un visādos ģimenes ārstos, kad ir labāks veids kā uzfrišināt klibu sistēmu – rakstīt inteliģentus komentārus. Tipiski zaļo mērgļu un AM un ZM izcilo veselības speciālistu stiliņā. Ceru, ka bļodiņā ir pietiekams daudzums eiropapīru, lai nezustu cerības sagaidīt trešo komentāru pēc “O, nē - tālāk par maksu.”. :-))

Atbildēt

Troļļu gans

05.01.2018. 07:21

»

es te mazliet atpogāšu

Nē. Šajā ziņā nevaru palīdzēt, jo VM un viņu finanses nav manā pārziņā. Par esošajiem siles strēbējiem man vairāk derdz tikai tie, kas siekalojas un potenciāli vēlas nokļūt pie siles


Lieliski, operatīvi, dabūjāt eirocentus tālākai sarakstei? Kurš iedeva kokomjaunietis vai ZM izcilais veselības speciālists? Man prieks. Sūdzas te visādi ģimenes ārsti, ka VM guļ, neko nedara. Nav tā! Re, pāris nakts stundās atrada IT speciālistam eirocentiņus komentāru rakstīšanas turpināšanai. Esmu mierīgs par e-veselību, no vienas puses VM operatīvā darbība nakts stundās un no otras dziļi intelektuāli un faktos balstīti komentāri par izcilo e-veselību. Sākot no šodienas sistēma lidos, pietiks paskatīties uz pacientu, tad uz ekrānu un visas slimības lapas un receptes tiks izrakstītas 5 sekundēs, bez jebkādiem 6.4 miljardiem izgrūztas naudas. Rakstiet vēl, sen nav bijis tik inteliģents, juteklīgs un interesants zaļo mērgļu rakstnieks.

Atbildēt

Kāda tur nopietnība?

05.01.2018. 03:04

Ne jau pats Raimonds Vējonis rakstīja savu Gadumijā sakāmo!

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

05.01.2018. 00:15

»

Troļļu gans

Nu tik jauki iesākta sarakste, tādi faktoloģiski un pārliecinoši komentāri par e-veselību, tāds jūtu sasprindzinājums, rakstot garus un dziļu jūtu pārpilnus komentārus, tik gudri komentāri (par alfabētu uzzināju pirmo reizi) un nē! Jūs mani galīgi satriecāt! Varbūt varētu mēģināt dabūt kādu eirocentiņu...


Nē. Šajā ziņā nevaru palīdzēt, jo VM un viņu finanses nav manā pārziņā. Par esošajiem siles strēbējiem man vairāk derdz tikai tie, kas siekalojas un potenciāli vēlas nokļūt pie siles.


Domāju, ka šī adrese tev noderēs daudz labāk:
Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

Atbildēt

Troļļu gans

04.01.2018. 22:27

»

es te mazliet atpogāšu

O, nē - tālāk par maksu. Nejauksim izklaidi ar darbu


Nu tik jauki iesākta sarakste, tādi faktoloģiski un pārliecinoši komentāri par e-veselību, tāds jūtu sasprindzinājums, rakstot garus un dziļu jūtu pārpilnus komentārus, tik gudri komentāri (par alfabētu uzzināju pirmo reizi) un nē! Jūs mani galīgi satriecāt! Varbūt varētu mēģināt dabūt kādu eirocentiņu no VM, gan jau kokomjaunietis vai jaunais ZM veselības speciālists kaut ko iemetīs bļodiņā. Un varēsim turpināt lasīt izcilus komentārus par e-veselību?

Atbildēt

Troļļu gans

04.01.2018. 21:30

»

es te mazliet atpogāšu

Un... kāpēc neaizver savu pāksti


Jūtama IT speciālistam neraksturīga lauku pieredze. Vai tiešām ZM izcilā veselības speciālista radošā ietekme?

Atbildēt

Troļļu gans

04.01.2018. 21:28

»

es te mazliet atpogāšu

Ja nesaproti,tad iemācies alfabētu un izlasi vēlreiz


O, jā, gaidīju tādu atbildi. Viss intelektuālais spožums ir pazudis vienā mirklī. Pirms tam pat brīnījos kur zaļie mērģļi ir izrāvuši tādu pusintelektuālu un pusinformētu rakstnieku. Tik neraksturīgi zaļajiem mērgļiem.
Tagad esmu mierīgs, ir parādīta īstā zaļo mērgļu rakstnieka sejiņa. Ceru sagaidīt vēl kādu tikpat pusintelektuālu komentāru, tikai garāku, par e-veselību taču izdevās.

Atbildēt

nav

04.01.2018. 11:39

»

es te mazliet atpogāšu

man ir slinkums meklēt par visām valstīm, bet Somijā ir Suomen sosiaali- ja terveysministeriö (Sociālās un veselības lietu ministrija). Apvienot ir jēga, bet tas tikai samazinātu valsts sekretāru un ministru skaitu, bet ne - departamentu skaitu...


tādas "reģionālās attīstības ministrijas". Šajā ministrijā jau pasen apvienotas 2 - vides un reģionālās..... Turklāt - ierēdņiem nav koplīgumu un ierēdņus neaizstāv arodbiedrības. Ja neko nejēdz no jautājuma - vajag izmantot iespēju paklusēt..........

Atbildēt

Troļļu gans

04.01.2018. 10:33

»

juhans

Šie sarkanie baroni citādi nevar būt.Viņu vadītie kolhozi un sovhozi bija krimināli veidojumi un arī tika vadīti kā mafiozas organizācijas.Tagad arī visa cīņa pret čekas maisu atvēršanu notiek padomju okupantu bijušo varasvīru vadībā,jo okupācijas sinonīmi un simboli ir komunists,komsorgs,čeka,čekas...


Mēs protams neesam komuņagas, čekisti un nagu maucēji kā Jūsu nosauktie cienījamie Latvijas ļaudis. Ja pēc lustrācijas un bez valsts izzagšanas plātīgais kolhoznieks spētu ražot savu alu tikpat sekmīgu kā tagad, tad uz priekšu, uz gaišo uzvaru. Tikai nu nekādi nav pārliecības, ka piemēram, visādi sīki, kompleksu mocīti pilsētas saimnieki, pāragri nosirmojuši izgāztuvju pavēlnieki un vajāšanas mānijas apsēsti neveiksmīgi celtnieki un citi analogi tipi Rīgā un citur varētu būt miljonāri un sekmīgi uzņēmēji.

Atbildēt

juhans

04.01.2018. 10:14

»

Troļļu gans

Tā ir, kad viens plātīgs kolhoznieks ar viduvēja kolhoza priekšsēdētāja manierēm savā prastajā izpratnes līmenī bīda zirgu, govju, cūku un citu cienījamu ļaužu intereses lauksaimniecībā. Neko darīt, vēlētājiem patīk


Šie sarkanie baroni citādi nevar būt.Viņu vadītie kolhozi un sovhozi bija krimināli veidojumi un arī tika vadīti kā mafiozas organizācijas.Tagad arī visa cīņa pret čekas maisu atvēršanu notiek padomju okupantu bijušo varasvīru vadībā,jo okupācijas sinonīmi un simboli ir komunists,komsorgs,čeka,čekas aģents un kuri izmantojot tagadējo,ar varu un viltu iegūto amatu, aktīvi pretojas okupācijas un to seku izmeklēšanai un izpētei,tā veicot amata un arī pretvalstisku noziegumu,to darot sevišķi ciniskā formā.

Atbildēt

Troļļu gans

04.01.2018. 08:06

»

es te mazliet atpogāšu

UK NHS IT sistēma izmaksāja 10 miljardus un pret to ir pretenzijas. 10 miljardi / 30 = 333 miljoni. Latvijas e-veselība izmaksāja 10x lētāk. Ir ok


Nesaprotu. NVD vai jaunais izcilais medicīnas speciālists no LM ir atdzinis nedaudz gudrāku un daudz vairāk uzbudinātu nekā parasti komentāru rakstnieku. Nevajag tā saspringt, jau viena reti izcila VM IT speciāliste saspringa visu 2017.gadu, lai radītu unikālu, labi strādājošu un izcili lētu sistēmu. Pateikšu priekšā, ka vēl ir jāpievieno - sistēmai nav analogu pasaulē kā mīl lielīties mūsu kaimiņi. Tas īpaši patiks ZZS, tā teikt, karstu siržu un aukstu galvu tuvība.

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

04.01.2018. 01:23

»

Harr

>> IT sistēmas maksā tik cik maksā - projekta izmaksās visticamāk, ka ir arī iekļauta tehnikas iegāde un datu bāžu licences. Nav daudz tādu iestāžu, kuras var pavilkt šos projektus, jo lielam projektam tiek prasīti daudz darbinieki...


UK NHS IT sistēma izmaksāja 10 miljardus un pret to ir pretenzijas. 10 miljardi / 30 = 333 miljoni. Latvijas e-veselība izmaksāja 10x lētāk. Ir ok 👌

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

04.01.2018. 01:17

»

Haralds>Harr

Viss šādā veidā ietaupītais aizies milzīgās ierēdņu varzas ne tikai uzturēšanai vien,bet arī lielajām prēmijām,dažādām piemaksām un sociālajiem pabalstiem pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām! Atsevišķas Veselības ministrijas jau sen vairs nav ne Igaunijā,ne Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē...


man ir slinkums meklēt par visām valstīm, bet Somijā ir Suomen sosiaali- ja terveysministeriö (Sociālās un veselības lietu ministrija). Apvienot ir jēga, bet tas tikai samazinātu valsts sekretāru un ministru skaitu, bet ne - departamentu skaitu.

Tekošo Somijas un Latvijas ministriju skaits atšķiras par vienu - Somijai ir 12 ministrijas un diez vai šie domā, ka to ir par daudz. Vēl varētu piekrist ja likvidētu reģionālās attīstības ministriju, bet nav iespējams reorganizēt ierēdņu skaitu, tikai samazinot ministriju skaitu...

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

04.01.2018. 01:08

»

Turpināsim

Pilnībā kompjuterizēta ir pat pasaulē lielākā-Singapūras jūras osta! To par paraugu Latvijai ir min;ējis pat viens no mūsu oligarhiem! Bet,ka šādi vadīt varētu Rīgas jūras ostu,es gan ļoti apšaubu! Ja jau pat pašu e-veselības projektu pati veselības ministre ir nosaukusi par klamzīgu,kurā ieguldīta ...


Derēja mazliet konkrēti - kas ir kompjuterizēts?

Kādreiz es apmeklēju Jūŗas akadēmiju vai kaut ko tamlīdzīgu un šie bija par milzu naudu iegādājušies digitālās kartes, kādas nebija pat rietumos, kur nevarēja atļauties kompju... digitalizēt sistēmas un vēl joprojām šur tur lieto datubāzes ar DOS GUI, jo tas strādā.


Singapūra nav gan īsti labs piemērs - ostas apgrozījums ir nesalīdzināms ar Latvijas ostām, kuras ir atkarīgas no Krievijas labvēlības un globālās sasilšanas, kas atļauj Krievijai izmantot Sankt-Pēterburgu, kā neaizsalstošu ostas pilsētu. Ja nākotnē paši nespējam saražot produktu, tad īpaši nevajadzētu cerēt uz ostu izmantošanu.


Singapūrā izglītoti cilvēki ir miljonāri, bet neizglītoti, kas nestrādā kā valsts ierēdņi un vada savu biznesu ir miljardieri.

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

04.01.2018. 00:58

»

Harr

>> IT sistēmas maksā tik cik maksā - projekta izmaksās visticamāk, ka ir arī iekļauta tehnikas iegāde un datu bāžu licences. Nav daudz tādu iestāžu, kuras var pavilkt šos projektus, jo lielam projektam tiek prasīti daudz darbinieki...


Nezinu par ko tev radies tāds priekšstats par privātajiem, bet - nav absolūti nekādas atšķirības, jo sliktu sistēmu var uztaisīt arī privāts, jo ja konkurence nepastāv, kāpēc taisīt ko labāku. Man gan liekas, ka samaksāts ir ļoti lēti - tik milzīgai veselības sistēmai, kas apkalpo gandrīz 2 miljonus varbūt tajās izmaksās ir iekļautas licencēšanas un arī apkalpošanas izmaksas. Ne tikai projektēšanas un jaunu uzlabojumu veidošana bet arī lietotāju atbalsts - un valsts kompānijai tu nevari piedāvāt user support no Indijas - tās arī ir izmaksas. Valsts tekošajās IT sistēmu izmaksās licences sastāda vairāk kā dzelžu uzturēšana. Latvijas studenti Oracle un Windows analogu nav radījuši un ja radītu, tāpat par to Latvijas iestādēm būtu jāmaksā. Domāju, ka e-veselības izmaksas tikai gadā ir tam pašam Oracle vismaz miljons gadā - pilnīgi iespējams, ka vairāk un no tādiem "sīkumiem" arī rodas gala cena.

Man absolūti nav nekādas nojausmas kādas ķibeles ir e-veselības pamatā. Varbūt tieši tā arī ir kā vēlies - Lattelecom piedāvāja kaut ko lētu, kas nespēj tikt galā ar tādu datu plūsmu un tu te par velti šķendējies, jo saņēmi to ko gribēji. IT maksā dārgi - un labs IT maksā vēl dārgāk.

Ja tev ir tik pozitīvs skats uz šīm lietām, taisi savu uzņēmumu un piedāvā savu produktu pozitīvām emocijām... es neesmu IT strādājis daudz, bet cik gadījies, tad datu bāzu taisīšana man īpaši riebjas un nekādas pozitīvās emocijas neraisās, jo produkta uzražošana ir mazākais darbs, bet pats galvenais ir ieviešana - un arī pēc pārdesmit gadiem truli jauni vai veci lietotāji gudrāki nekļūst. Un pamatā tās lietas nav neko mainījušās jau kopš pirmsākumiem. Mazliet tehnoloģijas pamainījušās, bet - nekā jauna.

Atbildēt

Turpināsim

04.01.2018. 00:45

Pilnībā kompjuterizēta ir pat pasaulē lielākā-Singapūras jūras osta! To par paraugu Latvijai ir min;ējis pat viens no mūsu oligarhiem! Bet,ka šādi vadīt varētu Rīgas jūras ostu,es gan ļoti apšaubu! Ja jau pat pašu e-veselības projektu pati veselības ministre ir nosaukusi par klamzīgu,kurā ieguldīta milzu nauda (šeit gan man viņai jāpiekrīt).Bet mēs jau eksperimentējām visās nozarēs.Pat ar nodokļu sistēmu,to arvien vairāk sarežģījot.Jo pašiem eksperimentatoriem jau ne par ko nav jāatbild! Tiks tikai aizrotēti uz citu nozari vai pat paaugstināti amatā!

Atbildēt

Haralds>Harr

04.01.2018. 00:27

Viss šādā veidā ietaupītais aizies milzīgās ierēdņu varzas ne tikai uzturēšanai vien,bet arī lielajām prēmijām,dažādām piemaksām un sociālajiem pabalstiem pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām! Atsevišķas Veselības ministrijas jau sen vairs nav ne Igaunijā,ne Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Polijā,Ungārijā,Grieķijā,Gruzijā,ne arī Indijā,Šrilankā,Nepālā,Jemenā,Japānā,Dienvidkorejā,Austrālijā,Fidži,Kiribati,Gambijā,Tanzānijā,Maldivās,Libērijā,Tanzānijā,Svāzilendā,Maurīcijā,Seišelās,
Lesoto,Zimbabvē,Senegālā,Ekvatoriālajā Gvinejā,Gajānā,Sentlūsijā,Dominikā,Kaimanu salās,
Dominikānā,Antigvā un Barbudā,Bahamās,Bermudā,Britu Virdžīnu salās utt.

Atbildēt

Kaut kas jau ir jāieraksta

04.01.2018. 00:10

Kā lai neatceros,kad padomju laikā,16 gadu vecumā,biju materiāli atbildīga persona (vēlāk gan šis fakts vairs nekur nefigurēja)un citā darba vietā tiku noformēts par virpotāju,lai gan no virpošanas neko nejēdzu! Kaut kas jau bija jāieraksta!Tajos laikos,Vojentorga kantora logā,Blaumaņa ielā,bija pat izlikts sludinājums,ka vajadzīgs partorgs!
Nav nekā jauna zem Saules! Viss atkārtojas!Ne tikai mode.

Atbildēt

Harr

03.01.2018. 22:24

»

es te mazliet atpogāšu

Bet kāds ir parēķinājis cik simtus miljonus izmaksā papīra kanceleja un kukuļu došana? Cik ilgs laiks ir jāgaida līdz dakteris ar roku uzraksta recepti utt. Šīs lietas citās valstīs strādā perfekti - neviens pat nevar iedomāties kā bez šādām sistēmām iztikt. Ja dakteris vai receptūrā strādājošie neprot...


>> IT sistēmas maksā tik cik maksā - projekta izmaksās visticamāk, ka ir arī iekļauta tehnikas iegāde un datu bāžu licences. Nav daudz tādu iestāžu, kuras var pavilkt šos projektus, jo lielam projektam tiek prasīti daudz darbinieki


Problēma ir citur - jebkuru IT sistēmu (principā analogi ir būvniecībā un dažās citās nozarēs) valsts iegādājas ar priekšapmaksu, bet sasniedzamos rezultātus un kvalitāti principā nokontrolēt nespēj.
Garantēti N-citroni tiek ieskaitīti projekta sākumā + pēc tam vēl uzturēšana utt. Un šādos gadījumos izpildītājam nu nekādi nav interese (un interesanti) radīt risinājumu, kas teiksim tur ir bez kļūdu labojumiem (vai analogi kuru "būvnieku" pamatā interesētu ceļi kas turas 100+ gadu, ja var katru gadu liet jaunu, jo pa ziemu izšķīdis, par to katru, protams, saņemot ..).

Neviens privātās sfēras IT uzņēmums nedarbojas pēc šāda modeļa t.i. ja tev ir kaut kāds nebūt plāns ar savu sistēmu gūt pelņu (un ne tikai notriekt investoru naudu) tad tu nevari šķiesties ne ar cilvēk, ne aparatūras resursiem, pie tam produktam jabūt tādam, lai lietotājam tāas būtu pašsaprotams un viņš pie tā atgrieztos ar pozitīvām sajūtām, ne piespiedu kārtā un zobu sāpēm ..

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

03.01.2018. 19:15

»

zzs valdība un citi sū

Kāds nav pamanījis, ka kopā ar ķīseļaino e-veselību, ieviests arī jauns e-paraksts. Nu, izcils! Izcils sūc! Perfekti lv ākstu gaumē


e-paraksts tomēr ir pavisam cita tēma - tas tā īsti netiek izmantots nekur citur pasaulē un arī Igaunijā to nelieto - pieņemu tāpēc, ka lai to darbinātu ir jābūt ļoti labai drošībai un nepārtrauktai darbībai un to neviens nevar nodrošināt.

Komentētāji - tā kā autors. Kvekšķi no kuriem neviens nebaidās, kas skraida apkārt, nevis kā buldogs, kas paņem aiz kules un neatlaiž vaļā. Ja kāds te par konkrētu tēmu rakstītu rakstus, tad varbūt varētu būt kaut kāda cerība uz sabiedrību. Bet ja tā padomā - vai tu esi pelnījis kaut ko labāku par ZZS vai Vējoni?

Atbildēt

Vēlēsim gan

03.01.2018. 19:02

Atkal viens VO aicina boikotēt vēlēšanas!!!!! VO ir no Saskaņas, viņiem tikai to vien vajadzētu, lai mēs boikotējam vēlēšanas. Viņu piekritēji gan neboikotēs, tāpēc nevajag jaukt galvu, labāk padomāt labi PAR KO balsot. Ja nav par ko, tad par mazāko ļaunumu...

Atbildēt

zzs valdība un citi sū

03.01.2018. 14:36

»

es te mazliet atpogāšu

Bet kāds ir parēķinājis cik simtus miljonus izmaksā papīra kanceleja un kukuļu došana? Cik ilgs laiks ir jāgaida līdz dakteris ar roku uzraksta recepti utt. Šīs lietas citās valstīs strādā perfekti - neviens pat nevar iedomāties kā bez šādām sistēmām iztikt. Ja dakteris vai receptūrā strādājošie neprot...


Kāds nav pamanījis, ka kopā ar ķīseļaino e-veselību, ieviests arī jauns e-paraksts. Nu, izcils! Izcils sūc! Perfekti lv ākstu gaumē!
Zzs ir tik tupi, cik tupi vien var būt. Tupāki par vienotību un buldozeru bārdā!

Atbildēt

Skumjais

03.01.2018. 13:39

Nekavējoties ieviest e-dienestu karadienesta vietā! Apgādāsim nato ar e-karavīriem! Urrā!!

Atbildēt

Kārlis

03.01.2018. 13:38

manuprāt, Vējoņa kungs ir idiots

Atbildēt

Troļļu gans

03.01.2018. 08:12

»

Gan jay

Kaimiņu rakstā par cinismu zirgkopiba. Visur kur ZZS tujsnesis un intrigas


Tā ir, kad viens plātīgs kolhoznieks ar viduvēja kolhoza priekšsēdētāja manierēm savā prastajā izpratnes līmenī bīda zirgu, govju, cūku un citu cienījamu ļaužu intereses lauksaimniecībā. Neko darīt, vēlētājiem patīk.

Atbildēt

lol

02.01.2018. 23:52

»

zane

Ja 100.000 pensionāru nomirs e-veselības dēļ, domājiet, kaut viena lieta būs tiesā? Neviena


Visi pensonāri ar laiku mirs. Labi ka bērniem šī e-veselība nav aktuāla, eh? :))

Atbildēt

es te mazliet atpogāšu

02.01.2018. 23:48

»

oisuārs

E-veselība ir izmaksājusi vismaz 28 miljonus, 14.5 miljoni bija tikai pēdējā plānošanas periodā. Made by LATTELECOM


Bet kāds ir parēķinājis cik simtus miljonus izmaksā papīra kanceleja un kukuļu došana? Cik ilgs laiks ir jāgaida līdz dakteris ar roku uzraksta recepti utt. Šīs lietas citās valstīs strādā perfekti - neviens pat nevar iedomāties kā bez šādām sistēmām iztikt. Ja dakteris vai receptūrā strādājošie neprot lietot datoru - viņiem ir jāpensionējas! un valstij nav jāapmaksā neprofesionāļu ierēdņu darbs!

IT sistēmas maksā tik cik maksā - projekta izmaksās visticamāk, ka ir arī iekļauta tehnikas iegāde un datu bāžu licences. Nav daudz tādu iestāžu, kuras var pavilkt šos projektus, jo lielam projektam tiek prasīti daudz darbinieki - tad nu paliek šādi giganti, kā Lattelecom, kas praktiski pārtiek no valsts maizes. Tirgus ir mazs. Lattelecom tur neko daudz nemaina - cilvēki, kas tur strādā var arī strādāt citur - vidējais IT līmenis no tā nemainās, ka to taisa viena vai otra firma.

Var saprast Lapsas un citu politisku nepatiku pret ministriem, bet tie ir tikai partiju ielikteņi. Ministrijas un valsts iestāžu darbinieki gadu desmitiem ir tie paši vecie - tie kretīni nodarbojas ar valsts sabotēšanu vēl pamatīgāk, kā ministri. Ministrijas darbu pārsvarā vada ministrijas sekretāri. Ja valsts iestādes darbinieks nespēj apgūt jaunas IT sistēmas un lietot datoru - viņiem nav jāstrādā valsts iestādē un jāiet darīt citu darbu: slaucīt ielas vai pieteikties pie tiem ražotājiem, kas sūdzas par zemu kvalificētu darbinieku trūkumu.

Atbildēt

Vo

02.01.2018. 21:10

Ir tikai viens veids, kā aktīvi iesaistīties cīņā pret varas cinismu - nekavējoties pieprasīt mainīt antidemokrātisko Vēlēšanu likumu un ja tas netiek darīts, masveidā boikotēt gaidāmo Saeimas vēlēšanu farsu.

Atbildēt

Troļļu gans

02.01.2018. 20:21

»

pirmā bezdelīga

http://jauns.lv/raksts/zinas/265284-ventspili-apstajas-poliklinikas-darbs-vairakas-stundas-nevar-izrakstit-elektroniskas-receptes-un-slimibas-lapas


Ceru, ka pilsētas īstenais saimnieks, mazs, kompleksu mocīts vīrelis, priekā lēkā gaisā par lieliskiem savas kabatas partijas divu veselības ministru sasniegumiem.

Atbildēt

Troļļu gans

02.01.2018. 20:16

Kam ir jānotiek, lai vēlētājs iespertu ar kāju pa vienu vietu zaļajiem mērgļiem un 2018.10. aizsūtītu tos uz savu īsto vietu - politisko kapsētu? Nav ko auklēt politiskos zombijus. Ja miris, tad miris. Vēl trešo, ceturto vai n-to veselības ministru?

Atbildēt

absurdu valsts

02.01.2018. 19:22

Ja Prezis pieļauj, ka par ministri strādā smagi elsojoša grūtniece pāris nedēļas pirms dzemdībām, tad nav ko brīnīties. NEO izteikto par analfabētisko e-veselības uzbūvi neviens pat vērā ņemt netaisās. Kas izmeklēs, kādi auni-savējie to sistēmu taisīja?

Atbildēt

oisuārs

02.01.2018. 18:56

E-veselība ir izmaksājusi vismaz 28 miljonus, 14.5 miljoni bija tikai pēdējā plānošanas periodā. Made by LATTELECOM

Atbildēt

zarīns

02.01.2018. 18:46

Jelgavā šodien vispār e-veselība negāja, pacienti stāvēja pie ārstu durvīm simtiem, kā mēra laikos

Atbildēt

zane

02.01.2018. 18:45

Ja 100.000 pensionāru nomirs e-veselības dēļ, domājiet, kaut viena lieta būs tiesā? Neviena

Atbildēt

ko lai dara?

02.01.2018. 18:30

Kur ir misnistre A.Čakša vaai aizvietotājs M.Kučinskis?
http://medicine.lv/raksti/e-veselibas-traucejumu-del-gimenes-arstiem-apgrutinata-pacientu-pienemsana

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...