Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:57


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Brr!

30.06.2011. 20:37

Taisniba, traki nesimpātiska tā zatleru ģimene.Bet sader abi kā podiņs ar vāciņu- viens otru papildina un izgaismo visā savā alkatībā.

Atbildēt

Norma

30.06.2011. 20:32

Katram vidusskolniekam pienākās dzivoklis Rigas centrā, kuru viņam uzdāvina vecāki.Vecākiem ierāda kādu citu mītnes vietu uz valsts rēķina.
Izskatās, ka zatleri dzivojuši papīra kastē zem tilta un nu kaste nosperta, nav kur palikt.Vai tiešām mazajai un nabagajai Latvijai vajag ik pa 4 gadiem uzturēt šadu ārprātu- pat Francijā prezidents atgriežās savā ieprikešējā dzives vietā un tas ir normāli!
Zatleri, beidziet baudīt un sāciet kalpot!!!


Atbildēt

Gunars

30.06.2011. 20:22

Ta mes te tai mulkaja Latvija dzivojam, sacelas milziga breka ka prezidentam tapat ka visiem prezidentiem dos masinu bet to ka uzskruve arvien augstak elektribas cenas lai varetu apmaksat oligarhiem veja biogazes upju elektribu to neviens neredz. Tagad Kampars grib veja parku jura celt kas atkal oligarhiem nesis pasakainu pelnu bet tautai elektriba klus vel dargaka neviens neko nesaka, nav nekadas pretenzijas.

Atbildēt

debila latvija

30.06.2011. 20:03

piemeram Skele Kampars Berkis Lambergs un citi sabuvejusi veja elektribas biogazes un mazo upju elektrostacijas ka rezultata vinu kabatas ieplust miljoniem latu gada no vienkarsas tautas kabatas. TAUTAI ELEKTRIBAS CENA LIDZ AR TO IR PAR 30-40% DARGAKA. par to klusums. bet par to ka masina tiks dota Zatleram par to varas ka traki. DEBILA TAUTA IR PELNIJUSI KA VINUS APZPOG.

Atbildēt

jautājums

30.06.2011. 14:50

Nu ir šoreiz Lato taisnība. Nu ir!
Negausīga, bet izcili liekulīga ģimenīte.
Kad Šķēle šo Zoo amatā lika, tad nezināja, ka Andris ir oligarhs? Visa Latvija zināja, bet Zatlers nē?
Nū...vajadzēja Lato grāmatiņas palasīt. Vai varbūt vismaz avīzes...
Ja jau tik naivs un dumjš, uz kurieni tad viņš domā valsti vest? Jau purvā esam...Vairāk Susāņinu nevajag.
Un tagad arī gribās i'zivtiņu apēst, i'kājiņas nesamērcēt...I'tautai izpatikt, i'dzīvoklīti dabūt.
Principā es Zatleru populismā tikai ar Zīgeristu varētu salīdzināt. Pārējie, arī ļoti apdāvinātie personāži, tomēr atpaliek.

Atbildēt

līdzdalībnieks

30.06.2011. 13:49

LL (Lato Lapsas) viedoklis nav manējais, bet īpašu nopēlumu pelnījis viņš nav. Zatlera viedoklis nav mans viedoklis, bet par kukuļņēmēju viņu saukt nav taisnīgi, jo viņš ņēma tikai no tiem, kas pēc ļoti labas ārstēšanas deva aploksnīti tiešām brīvprātīgi, viņš nekad nav bijis kā Auders, kurš faktiski izspieda naudu un saņēma dubultīgi par vienu un to pašu operāciju. ZAtlers varētu būt mazliet labāks prezidents nekā Bērziņš, bet Z. neievēlēja. Kā "tīrās politikas" taisītājs viņš ir bez jaunām idejām, un viņa komanda var vien bloķeties vienotā frontē ar "Vienotību". Šaubos, vai man un daudziem citiem ikdienišķiem cilvēkiem to vajag. Tie vēži man ir pazīstami.

Atbildēt

ha,ha,ha...

30.06.2011. 12:46

Man ir vienalga, ko Zatlers stāsta. Gribu redzēt, ko viņš dara. Šobrīd zinu tikai, ka viņš ir ņēmis kukuļus daudz un ilgi. Par tiem vēl nav saņēmis sodu. Likums arī dižajā greizo spoguļu valstī - Latvijā par kukuļiem liek cietumā un konfiscē visu mantu. Kāpēc Zatleram būtu kas jāpiešķir?

Atbildēt

Gints

30.06.2011. 10:41

Nesaprotu ko tas Zatlers tik labu ir padarījis.Indivīdam pēc 4 gadiem pieleca ka mums ir OLIGARHI??Izvazājis lilitu pa pasauli,PAR MŪSU NAUDU.Puika uzliek mīksto likumiem un staigā pa bāriem,braukā bez tiesībām.Varētu jau daudz tā uzskaitīt,bet kaut kā ĻOTI TAISNĪGS valdiņs PALIKA TIKAI JŪTOT KA NEPĀRVĒLĒS!!!!Viņš(lilita)ir JĀTIESĀ PAR IZŠĶĒRDĒŠANU nevis jāvēl par VIŅU(lilitu)!!!!Protams neesmu pats gudrākais,it kā citu kandidātu arī uzreiz nevaru nosaukt,BET ŠIS INDIVĪDS IR PILNĪGS ŪDENS!!!

Atbildēt

2lapsa

30.06.2011. 05:29

Tiesam soreiz Lapsa raksta uz pasutijumu vai kas nav ar galvu kartiba. Ja likums saka ka bijusajam prezidentam pienakas dzivoklis masina sekretare un apsardze tad likumu ir japilda. Ja Lapsam nepatik likums ludzu neviens neliek skerslus ko mainit. Es personigi uzskatu ka Zatleram pienakas masina sekretare apsardze un dzivoklis ja Zatleram izdosies izveidot partiju kas atbrivos Latviju no oligarhiem un vinu sabruvetjiem likumiem. Ja Zatleram izdotos iztirit Latviju no oligahiem manis pec valsts vinam varetu mazmajina uzlikt zelta podu. Ta nebutu izskerdiba.

Atbildēt

kas ir šī būtne?

29.06.2011. 23:41

Lilita Zatlere - Latvijas prezidenta dzīvesbiedre


Personas dati
Tautība: latviete
Pilsonība: Latvijas Republikas pilsone
Dzimšanas datums: 1953. gada 24. februāris

Izglītība
1968. - 1971.
Rīgas Tirdzniecības tehnikums, rūpniecības preču prečziņa specialitāte

1960. - 1968.
Rīgas 15. astoņgadīgā skola, Rīga, Latvija


Valodu prasme
latviešu valoda – dzimtā valoda;
svešvalodas - krievu un angļu.

Darba pieredze
1995. – 2007.
IK „Ortopēdijas privātprakse”
Direktore

1992.-1993.
Rīgas pilsētas Centra rajona izpildkomiteja, Represēto pilsoņu mantisko zaudējumu kompensāciju izmaksas komisija
Eksperts

1971.-1993.
Sporta un kultūras preču tirdzniecības uzņēmuma “Mākslas antikvariāta veikals”
Prečzine


Atbildēt

avene

29.06.2011. 23:20

Pēdējā laikā tik ļoti iemīlētais prezidents Zatlers ne tikai pateica to, ka viņam nevajag dzīvokli ar 1200 latu īri mēnesī, bet arī piebilda, ka “lētajam” dzīvoklim jābūt līdzvertīgam tiem apartamentiem, kuros dzīvo Guntis Ulmanis un VVF. Bet pēc taisnības pienāktos ne vairāk kā puse, jo iepriekšējie prezidenti tomēr nostrādāja divus termiņus. Bet to jau Zatleri neiedomājas, jo viņa ģimene turpina dzīvot ar komisijas veikala prečzines morāli.

Atbildēt

Spoks

29.06.2011. 23:05

Ja Zatlers nodarbosies ar politiku, tad viņam ir vajadzīgs kaut neliels. bet atsevišķs birojs, nenāks taču sekretāre sēdēt Zatleru dzīvoklī un kārtot viņa sabiedriskās lietas un šoferis dežūrēt dzīvokļa priekšnamā. Lapsa tiešām pēdējā laikā sāk bieži laist smaku kur nevajag.Kaut kāds loģikas trūkums, pārpolitizējies laikam.

Atbildēt

nu, divaini

29.06.2011. 18:06

Vai tad Vairai un Guntim nebija, kur dzīvot? Taču bija, bet viņiem deva apartamentus. Tad ar ko Zatlers sliktāks? Vai ar to, ka atlaida Saeimu?

Atbildēt

O.M. > Rita. No laukiem. (29.06.2011. 10:34)

29.06.2011. 14:43

"Uzraksti vēl ko par stulbo tautu, kura tik viegli padodas apmuķošanai."

---------

;)

Mēs esam tieši tik "stulba" tauta, cik paši par tādiem atļaujamies būt. Vai arī - ļaujam sevi par tādiem uzskatīt, "politkorekti klusējot lupatiņā". Kas ir vismaz tik pat stulbi, ja ne totāli idiotiski, jo - apzināti.

Dēļ tam -

Ir sacīts: "Domā līdzi!"... ;)

pilna oriģinālversija "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=15940

u.c.

Kopējais publikāciju skaits "O.M.© blogā" (kopš 15.12.2005., pārsvarā - atskaņās) = vairāk nekā 4.000 viedokļi / tēmu kopas: "izvēlies ko vēlies!" ;)

Atbildēt

milts

29.06.2011. 12:32

Vai labajam un cēlajam vairs neticam nemaz? Pat apkarojam to visai retās izpausmes. Īpaši jau tas sakāms par politiķiem no tās partijas, kura liekuļošanā ir pārspējusi visus rekordus, bet darbībā īrē tās visekskluzīvākās telpas Rīdzenē, izpērk teātrus, gozējas Saeimas brīvdienu namos. Taču par spīti visai šai netīrībai krietnums, pieticība, godīgums nav izmiris. Tas ir sastopams ne tikai vienkāršās tautas pārstāvjos, bet arī ļoti turīgu biznesa cilvēku un pat atsevišķu politiķu vidū. Lai tas vairojas!

Atbildēt

Jā....

29.06.2011. 12:22

Dīvaini gan, ka Zatlera kungs, strādādams laba amatā, savā dzīvē neko nav nopelnijis, bet Lilita strādājot komisijas veikalā tikusi gan pie ekskluzīva dzīvokļa, gan vairākiem īpašumiem. Izcili neveiksmīgs vīrs ar izcili apsviedīgu sievu....,

Atbildēt

Rita. No laukiem.-Mazpusānam

29.06.2011. 11:34

Bonusiņš no manas puses par dzejoli ! Uzraksti vēl ko par stulbo tautu, kura tik viegli padodas apmuķošanai. Paši mauc sev galvā cauru spaini-kungiem tikai atliek par to pabungot, lai izdauzītu to, kā tur vairs sen nav-atlikušās smadzeņu paliekas !

Atbildēt

sunuks

29.06.2011. 10:36

raksts ir tendeets pret Zatleru, UN nav arii tiirs sis portaals! Saakumaa veel kaut cik labs,bet saak jau maitaaties- kaa vienmeer!

Atbildēt

Guntis

29.06.2011. 06:32

Buutu panjeemis Ls 1200 un viss ok!

Atbildēt

vārds vietā

29.06.2011. 00:19

Kapēc tiek dzēsti komentāri?
Lapsa, esmu vīlies, kur tava cīņa par taisnīgumu un demokrātiju :(

Atbildēt

paija

28.06.2011. 23:20

Vispār jau tas milzīgas kompensācijas - dzīvokli, apsardzi, automašinu bijušajiem prezidentiem vajadzetu atcelt. It sevišķi ,ja prezidenti mainas ik pēc 4 gadiem. Neviens jau te neatnaca par prezidentu no maza dzīvoklīša . Bet ,ja jau neviens neierosinaja,likumu mainīt, tad valsts pienakums ir jaunu dzīvokli nodrosinat,tas bija jadara savlaicīgi un ar veco dzīvokli tad laikam viņam ir tiesības darīt ko grib-pardot vai davinat.

Atbildēt

.

28.06.2011. 22:55

Bravo! Labs komentārs.

Atbildēt

TO alibi

28.06.2011. 21:48

Tiešām - paldies!:)
LL

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

28.06.2011. 19:38

Vispār jau paradokss. Tas Zatlera "politiskais kapitāls" pa lielam nav pelnīts un Zatlers diez vai ir tas, kas šo bonusu pats spēs lietderīgi izmantot. Vienīgais variants,ja zem šiltes "Zatlers" salasās fanātiķu gruppa, ar savu neoficiālo līderi, kas spēs īstenot reformas. Tas tā-slima suņa murgi.

Atbildēt

citas versijas?

28.06.2011. 19:04

Dacei 28.06.2011. 17:19
vai gan tas nebija nopirktais lapsa, kas pagājušonedēļ vairākos rakstos rakstīja par saskaņas centra un šķēles kopējo atkritumu konkursu?:)

Dace 28.06.2011. 16:24
L.Lapsu ir nopircis SC Neviena kritizējoša raksta Viss OK
___________________

labi, tagad parunāsim par to, kurš nopircis lapsu!
lai gan.. kurš tādu 'žulti' pirks?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.06.2011. 18:59

Mediju ziņa: Valsts prezidenta rezidencē Jūrmalā esot "noslēgušies" aptuveni gadu ilgušie iekšdarbi, kas izmaksājuši krietni vien *vairāk nekā vienu miljonu latu no valsts budžeta - nodokļu maksātāju naudas*. Prezidents V. Zatlers varēs lepoties, ka viņa rezidencē, *ar valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) gādību - "administratīvi konsultatīvo un finansiālo līdzdalību un atbildību"*, ir ieklāts parkets par teju 100 latiem kvadrātmetrā, Zatlera ģimene un viesi varēs "atviegloties" 806 latus vērtā piekaramā tualetes podā, bet rezidences vanna un duša kopā ar santehnikas darbiem izmaksājusi vairākus tūkstošus latu...
-----

*"'Dāča (Voldiņam) = pa glanci'!..."*
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 26.07.2008., Nr.6. )

Voldiņš priecīgs kasa pau...(ri):
"Rezidencē, šķiet, būs cauri,
*Pirmais* remontdarbu "cēliens"!
("Konsultantiem" - trekns 'smēliens'...)
...
'Bradāt' parketu būs bauda,
Kurā 'grūsta' "dzīva" nauda:
'Stoļņiks' kvadrātmetrā - 'šiki'!
('Laķierēts' - ne dēļi 'pliki'...)

Tapetes - ar rakstu smalku:
Nevar dzīvot kā pa 'svalku',
Muļķu Zemes "pirmais pāris"!
(Kuru 'siles' dāsnums skāris...)

Lustras, kruzuļos kā tortes,
Nav no 'širpotreba zortes' ~
Tāmēs 'ceņņiki' šīm = 'koši'!...
("Koncepcijai" atbilstoši...)

'Ķemertiņā' - pods pie sienas,
'Gostiem' var (pat) 'uzdzīt slienas'!
('Možka', tāpēc šurp šie braukā ~
"Atviegloties" 'luksustraukā'?...)

'Bādrūmē - viss plunkšķ pa glanci':
'Verķi', komplektā ar 'šanci',
Izmaksāja n-tās 'štukas'!
(Toties - 'fīčas' baigi smukas...)"
...
Voldiņš, platu smīnu vaigā,
Rezidencē, puslīdz "svaigā",
Klaiņo, apmierināts dikti:
"*Miljoni* šķiet 'lietā likti'!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9135

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

nu ,,,,,

28.06.2011. 18:29

par šadu nebalsoju!!!!

Atbildēt

Dacei

28.06.2011. 18:19

vai gan tas nebija nopirktais lapsa, kas pagājušonedēļ vairākos rakstos rakstīja par saskaņas centra un šķēles kopējo atkritumu konkursu?:)

Atbildēt

Dace

28.06.2011. 17:24

L.Lapsu ir nopircis SC Neviena kritizējoša raksta Viss OK

Atbildēt

pēc apvērsuma paliks pilī

28.06.2011. 17:08

mūžīgi

Atbildēt

alibi - raksta autoram

28.06.2011. 17:00

Jums no sašutuma pirmajā teikumā izkritis darbības vārds. Tā arī neuzzinu, ko Jūs ar to "nožēlojami primitīvo tekstiņu" darījāt.:(

Atbildēt

A.B.

28.06.2011. 16:26

Šis jau būs tikai pagaidu dzīvoklis.

Atbildēt

Varis Vistaskāja

28.06.2011. 16:11

Raksts tieši vietā! 150 kvadrātmetru dzīvoklī jau nu var sadzīvot precēts pāris un vidusskolnieks. Šitā liekulība - pēkšņi izdomāja uzdāvināt dzīvokli! Gribās jau Lilitiņai dzīvot ar skatu uz Brīvības pieminekli. No Brīvības ielas Nr.100 pārāk tālu jāiet līdz operas namam. Kad nu izrādās, ka sabiedrība sāk pūsties, jo redz, prezidentam esot kur dzīvot. Sāk te visi rakstīt lai nu vien savā necilajā miteklī mitinoties kamēr valsts atradīs kādu dzīvokli, kas piemērots kundzes cimperlībai, bet re - jāatdāvina dzīvokli. Un dēls noteikti tur tik ļaunu aci, ka metīs nabaga Lilitiņu uz ielas. Glābiet lūdzu kāds! Tiešām neviens nav gatavs piedāvāt savu dzīvokli kaut kur Purčikā pa saprātīgu īres maksu? Nelielu un pieticīgu miteklīti tautas prezidentam? Nav arī obligāti jābūt eiroremontam - lai tikai ir telpas radošam darbam. Varu garantēt, ka īrnieku ģimene būs ļoti kulturāla un sienas neapzīmēs, pastkastītes nedemolēs. Tādi īrnieki mūsdienās uz ielas nemētājas!

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

28.06.2011. 15:46

Kādā no komentiem izteicos, ka deģenerējusies tautiņa nav pelnījusi JPII. Kādu tur pāvestu, pat Zatleru nav penījusi.

Atbildēt

Kash

28.06.2011. 15:24

Man arī īsti nepieleca, ko gan Valdiņš tādu sadarījis, ka ATTEICĀS no lielā dzīvokļa kā Vairai vai Guntim, pieprasot mazāku.
Lai nu būtu populisms, bet reāls ietaupījums mums nodokļu maksātājiem sanāks. Domāju, ka Valdiņš ir ieplānojis padzīvot gana garu mūžu un tas nozīmē, ka ietaupījums būs vairākos desmitos tūkstošu latu. Lai nu viņam tiek mazs birojiņš paša vajadzībām, lai vismaz var sajusties, ka iet uz darbu. Neredzu par ko iespringt.
Runājot par Jūrmalas rezidenci - Lilita paālējās uz pāris gadiem un atstāj visu Bērziņam...

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

28.06.2011. 15:20

Raksta autoram liekas iestājusies paranoja. Citāts no Delfi-
"...šīs telpas tiks arī izmantotas darba vajadzībām". Kādam "darba" tiešām grūti iedomāties. Totāls loģikas trūkums- "Zatler, nekādā gadījumā nepievienojies Vienotībai un savāc savu blici, partijas sapulces noturi sievas dzīvokļa atejā , bet vēlētajus apbraukā ar mazdēla velosipēdu. Un nemaz nedomā piesaistīt sponsorus- PIETIEK com allaž modrs un gan jau kaut ko saraks. Bet visādi citādi lai tev veicas izvest valsti no posta. Mes novēlam veiksmi."
Ieteikums Zatleram k-gam- ņemiet no valsts 100% visu ko devīgā tauta ir atvēlējusi. Ne jau Jūs šos normatīvos aktus izdomājāt un pieņēmāt. Pers.man tas ir piekājas, jo vairāk interesē ar kādu blici un programmu startēsiet vēlēšanās. Bet ja tomēr sadomāsiet tēlot "svēto" tad pēc pilnas programmas, jo savādāk ļauži nesapratīs (nesapratīs jebkurā gadījumā).

Atbildēt

Es

28.06.2011. 15:20

Lapsa nu tu gan, te jau ir runa par principu- prezidentam pienākas 1200 Ls par dzīvoklī menesi neatkarīgi no nekā, ar vai bez šī raksta, bet runa ir par to, ka prezidents pats labrpātīgi ir gatavs samazināt tēriņus, ko droši viņš varēja nedarīt!

Atbildēt

eduards

28.06.2011. 14:41

nez vai tvnet vai delfi publicēs šito/ es domāju ka nē

Atbildēt

apnicis

28.06.2011. 14:31

kaut kā prasti un virspusēji, lapsas virsmērķis šķiet ir ikvienu sasmērēt ar piķi un izvārtīt spalvās, ar cerību, ka gan jau atradīsies kāds, kurš pielaidīs uguni
neatrodas
varbūt (?) rakstos vajag vairāk analīzes, domu, prāta? mazāk žults, bet vairāk konstruktīvisma, un atšķirt būtisko no nebūtiskā
protams, ja vien pietiek.com nepretendē uz dzeltenās preses gada balvu

zatlera "mazā dzīvokļa" jautājums, protams, "smaidīgs", katrs ceļ savu popularitāti kā var un prot, bez šī mazā populisma varēja iztikt, jo katram (daudzmaz normālam) skaidrs, ka 3ajam ex-prezidentam pienākas tieši tādas pašas garantijas kā 1ajam vai 2ajam

vai pietiek.com pastiprinātā uzmanības veltīšana sīkumiem nav ar nolūku novērst uzmanību no būtiskam lietām?
vai šobrīd valsts nozagšana būtu apstājusies? vai rīgas domē iesēduši enģeļi, kuri nu nemaz nebīda sava politbiznesa intereses, pārvēršot rīgu par latvijiešu galvaspilsētu?
vai nenotiek valsts īpašumu klusa izsaimniekošana?

Atbildēt

eduards

28.06.2011. 14:17

trula populisma neskādēs :)

Atbildēt

nu tad lūk

28.06.2011. 14:17

manuprāt šo vien uzturēšanai nav piepelnāms,ko vēl par citu runāt---ārprāts:)))

Atbildēt

zzz

28.06.2011. 13:55

Prezidenta amats ir tieši tāds pats kā jebkura darba vieta un nākot darbā tu zini, ka man par to pienāksies tāda un tāda alga, tāds un tāds dzīvoklis, darba mašīna, apmaksāts telefons u.t.t., tad kas tad nu - valsts nevar samaksāt nolīgto un tagad zākāsim darbinieku. Flikam gan nav nav par dzīvokli jāraizējas - ar viņa algu, ko valsts maksā - cik tur bija 10000... mēnesī, pats nopirks dzīvokli.

Atbildēt

ui....

28.06.2011. 13:48

un pieņemsim---ja nebūtu bijušas privilēģijas paredzētas----ko tad šie darītu:)))tāpēc vien nekad nebalsošu ---kur būs šis par kandidātu!!!!

Atbildēt

zzz

28.06.2011. 13:44

Ei nu beidziet, kas pienākas, tas pienākas, diez vai kāds būtu gatavs kaut ko mantisku upurēt šajā blēžu laikā. Kas tās par dumībām, ka nevar atrast dzīvesvietu - vai ir kas jau piedāvāts? Kāpēc jārīko konkurss privātajiem - vai tad valstij vairs nav neviena māja vai labs dzīvoklis - ko var ņemties un izveidot situāciju, kas tracina tautu un pazemo Prezidentu - varētu domāt, ka Ulmanis un VVF bija kādi īpašaki. Tracina. Tracina, ka ir lietas, kas risināmas vienkārši, bet viņas paceļ, uzpūš milzīgas un tad atkal dzēš - tas paņem tik daudz spēka un, protams, resursu.

Atbildēt

pareizais

28.06.2011. 13:43

Kamp Valdi, kamēr kampas. Varbūt žoklis izmežģīsies!

Atbildēt

Ojārs

28.06.2011. 13:40

Patiešām, nedaudz trula populisma nenāks par ļaunu nevienā situācijā!

Atbildēt

Ir OK!

28.06.2011. 13:32

Tikko izlasīju, ka viltīgā Lilita izdomājusi, ka milzīgo 148 m2 dzīvokli atdāvināšot dēlam!? Lai tad valsts žēlojot nabaga Valdi, kurš palicis uz ielas. Tad nu nabaga Valdim nāksies savākt savas parpalas un protestēt teltī iepretī Ministru kabinetam.

Atbildēt

es arī mestu ārā šo glumekli,ne vīrieti

28.06.2011. 13:21

Vienotība &Zatlers ietekmē tiesu varu 28.06.2011 12:15
Par kādu tiesu varu te runa ? Izvirza viena partija - VIENOTĪBA - vai citām vairs nav ko teikt ????????????

Atbildēt

namu pārvalde.

28.06.2011. 13:20

Varbūt par lielo dzīvokli komunālo maksājumu parāds iekrājies?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...