Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

28.05.2019. 23:28

Resnais, smirdīgais Cēsu konfekšonkulis perfekti pelnījis Mīzīša nosaukumu. Viegli manipulējams, bezrakstura dārzenis

Atbildēt

Arestēt maizīti un Kokinu

28.05.2019. 17:14

Kur ir tāds Latvijai lojāls militārs grupējums, kas varētu arestēt Maizīti, nesakaņojot to ar pašu Maizīti? Maizītis, viens no Latvijas lielākajiem ienaidniekiem un nodevējiem faktiski stāv pāri Saeimai.Karalis, ķeizars, imperators!!!! Kurš no deputātiem, kas zvērējis būt uzticīgs Latvijai no kanceles, ir tik drosmīgs, lai aicinātu izsvēpēt to SAB, Maizīti arestēt un izveidot speciālu komisiju Maizīša noziegumu izmeklēšanai? Un vai vajag lielu drosmi, lai pieporasītu atlaist no darba visādus čekistus kokinus un viņa darba biedrus, kas tieši un atklāti kalpo Krievijas specdienestiem maitājot gaisu ar sev turklāt nepiederošu, bet valsts televīziju? Ikviens deputāts, kurš rīt, šodien, parīt neierosinās šos jautājumus no Saeimas tribīnes, ir noziedznieks un lai vēlāk mums te nestāsta, kā kalpojis Latvijas interesēm 4 gadus. Tās būs blēņas, ja nevar izdarīt to, kas jāizdara pāris minūtēs. Ikviens deputāts jau
tagad ir noziedznieks, jo pietiekami ilgi jau apmeklē Saeimu un neko no viņiem neviens nav sagaidījis, kā tikai murmulēšanu. Vienotības atraugas jau sen ir sevi identificējuši kā kriminālu mafiju, bet ko tie jaunie "spēki", ko Bordāns - vai nu muļķi, vai meļi vai paši noziedznieki.
Visas drošības iestādes Latvijā ir noziedznieku perēkļi, kas ikdienā nodod valsts intereses. Kas tās apturēs graut LR? ja neatlaidīs kalnmeijieru un Bičkoviču un kārtīgi neiztīrīs viņu kantorus, tad ikviens deputāts- gan tie, kas kaut ko pļurina no kanceles, gan tie, kas tiek sakņupuši krēslos un klusē - visi būs noziedznieki, jo bezdarbība, kas rada būtisku kaitējumu valstij, arī ir noziegums.

Atbildēt

TTT

27.05.2019. 15:49

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Vērotājs ir smalkā vārdā vojeirsts. Lūriķis - latviski runājot. Krieviski - dročitājs.

Atbildēt

GGG

27.05.2019. 15:48

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Klau, nožēlojamais āksts, vai tas jelkādi dot atbildi uz jautājumu, kāpēc Latvijas SAb kontrolē putina GRUšņiki? Kāpēc resnais Maizītis un Artis Kampars apkalpo Krievijas specdienestus? Kāpēc Jānis Reirs atstrādā sava komjauniešu pensiju, bet Krišjānis Kariņš kā impotents noraugās šajā farsā un skatās, ka tiek nosmacēta tauta, kurai svēti ticēja viņa vecāki?

Atbildēt

vērotājs

27.05.2019. 15:29

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi.

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 14:49

»

Pilsonis

Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju...


Deviņās dienās 12,1 miljoni skatījumi

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 14:45

»

:(

Tai vietā, lai stāstītu rupju anekdoti, labāk būtu mēģinājis vismaz hipotētiski rast atbildes uz Ozola uzdotajiem jautājumiem


Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju?
Tā itkā valdībai ir teikšana par tik nozīmīgu amatu.

Rekur vācu blogeris "iznīcina" Merkeles un viņas partijas melīgo politiku attiecībā uz ASV. Vācieši šo sauc par 2019. gada labāko video. Vairākās vietās ir ievietoti video no Vācijas ārlietu ministrijas preses konferencēm, kur viņiem uzdod jautājumus par ASV.
Es jums iesaku atrast tās vairākas vietas kur ārlietu ministrijas ierēdņi mēģina atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par ASV. Ja Vācijas ierēdņi ir pakalpiņi, kādi tad vēl var būt jautājumi par mūsu varoņiem?

tiem kas saprot vāciski
https://youtu.be/4Y1lZQsyuSQ

te iztulkots krieviski
https://youtu.be/GSda-UsiyBk

Atbildēt

tak skaidrs

27.05.2019. 11:52

Tāpēc, ka sab vada čekists.

Atbildēt

?

27.05.2019. 10:02

»

Laila

Caurkritis politiķis


Vai viņš jelkad ir bijis politiķis?
Un tieši kāds viņam sakars ar to, ka Latvijā oficiāli EK līmenī atzīta par vājāko, trūcīgāko valstī Baltijas valstīs ar dārgāko dzīvi iedzīvotājiem?

Vai caurkrituši nav tie Vienotības politiķi, kuri par to atbildīgi?

Atbildēt

Laila

27.05.2019. 09:18

Caurkritis politiķis.

Atbildēt

Edgars A

27.05.2019. 06:58

Pietiek vajadzeetu ieviest kaadu komentaaru trollinga koeficientu. Tas paraadiitu raksta aktualitaati.

Atbildēt

hihi

26.05.2019. 22:22

ozols vaikāviņutursauc joprojām nespēj aizmirst savu izgāšanos Krievijas propagandas kanālā, kad viņam itin drīz izbeidzās visi argumenti un nekas cits neatlika , kā klātesošajiem krievu propagandistiem sasolīt pa muti )))

Atbildēt

Tiesnesis >>> Vīruss

26.05.2019. 21:06

Nevis FDD, bet VDD

Atbildēt

formula

26.05.2019. 20:58

Falšais ottiņš uzmeties par lēmēju,ko mēs skatīsimies,ko ne. Internetu slēgs? Radio glušīs?

Atbildēt

Vīruss

26.05.2019. 18:29

SAB, KNAB un FDD ir formālai algas atsēdēšanai, skata pēc, izveidoti kantori. Ne tie spēj novest līdz galam skaidri pierādītu lietu par fiktīviem darbiniekiem, ne notvert ko vairāk par pārmijniekiem.
Kā pierāda daļēji iztukšotie čekas maisi, par Latvijas drošību atbild POHUJISTI.

Atbildēt

Aga

26.05.2019. 17:27

Parakstos zem katra vārda! Tiešām SAB un DP apkalpo tikai paši sevi.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

26.05.2019. 15:33

Pie mums taču nav neviena spiega, izņemot viens dzelzceļa pārmijnieks. Interesanti, ka Igaunijā un Lietuvā ķer un sēdina aiz restēm.

Atbildēt

K

26.05.2019. 15:12

Ozola pamatdarba vieta ir Izcilnieku centrs?

Atbildēt

šarikovus inīcinās skaudība

26.05.2019. 15:00

pašiem tikai puzas un netīras hrušcovkas...tad nu rejas.................cik ilgi dirnēsiet mēslos un skaudīsiet, sigaretkas?

Atbildēt

>12.14

26.05.2019. 14:58

ilgi dzer??????????????????????????

Atbildēt

Potapovs

26.05.2019. 13:14

Bauru kolonijās specdiesti ir pakļauti "stratēģiskajiem sabiedrotajiem". Un to vēstniecība, nevis uzdod jautājumus, bet dod pavēles. Un tā ir bijis vienmēr, arī piecsimts gadus atpakaļ.
Un pats galvenais - tiek pieminēta izmeklēšana ASV par iejaukšanos vēlēšanās. Tas ko šis itkā Otto Ozols nepiemin, ir - tā izmeklēšana ASV netikai beigusies, bet ar secinājumiem, ka nekādas Krievijas iejaukšanās pat tuvumā nebija. Vēl vairāk, tagad jau sākušās izmeklēšanas pret tiem, kuri aktīvi veicināja šo izmeklēšanu, pēc ļoti smagiem patiem, jeb tā izmeklēšana tika sākta, dēļ šo personu noziegumiem un meliem. https://youtu.be/opmrky-jhFw
Kā pats Tramps teica, tā bija nevis izmeklēšana, bet valsts apvērsuma mēģinājums, kurš ir izgāzies.
https://youtu.be/bWzIimTw_wQ
Klauns

Atbildēt

kurmis

26.05.2019. 12:04

Neatkarību izcīnīja,lai cik smieklīgi izklausās,okupantu vietvalži.Praktiski notika varas uzdāvināšana ar nosacījumiem,ar kuriem arī izskaidrojas autorprāt dīvainās lietas un ietilpst nosacījumu izpildē.Tautā vēl ir dzīvas ar represijam,kuras modificēti turpinas,iedzītās bailes,kuras pat NATO karaspēku liek uzskatīt par tautai bīstamu spēku.

Atbildēt

Dauka

26.05.2019. 11:48

Šķiet, Otto, tik otro daļu no triloģijas ir pieveicis, tur paustā doma gandrīz 1:1 ir uztverta un tālākpausta

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.05.2019. 11:37

Otto Ozols ir lielākais stulbenis LV žurnālistikā, kuru man nācies lasīt. Ja lasot, piemēram Klimoviču, ir pilnīgi skaidrs, ka puikam Saimnieks maksā par kara bungu rībināšanu, tad Ozolam pat no tostermaizes Putins pretī raugās. Bet zem gultas bērnības briesmoņu vietā Otiņam Putins pat nav viens, viņu tur ir vesels bars 8-)
Šeit vietā veca anekdote: sieva palūdz psihiatru, lai viņas vīru pakonsultē - viņam visur p!dari rādās. Atnāk vīrs, ārsts atver bērnu grāmatiņu, rāda bildi, kur bērni divās rindās stāv - ko redzi? P!darus! Kā? Nu, kā, viens otram dir$ā skatās. Pāršķir nākamo lapu, tur dzērvju kāsis lido, ko redzi? P!darus - viens otram dir$ā skatās! Doks dusmīgs aizver grāmatu, prasa, varbūt tu mani arī par p!daru uzskati?! Kā tad - tu man te visādas P!daru bildes rādi!!!

Atbildēt

Kaatad

26.05.2019. 10:41

Tauta vadoņu acīs ir neuzticams bars, kuram nedrīkst dot plintes kā Šveicē, nedrīkst mācīt visādas militārās gudrības. Labāk apgūt kaudzēm naudas čubinot dekoratīvu armijiņu, vienlaikus nespējot nodrošināt pat normālu LRadio uztveršanu pierobežā.Otto kungs gan ar uzskata sabiedrību par pamuļķiem, kuriem jadozē, ko klausīsies, ko skatīsies, paši spriest nespēj.. abet kādēļ pie šprices aizvien komuņaku čekisti- jautājums vietā.

Atbildēt

Q

26.05.2019. 10:30

Latvijas politiskai elitei, jeb tautas nodevējiem nav savu nacionālo interešu, viņi faktiski ir kā mazi nomīzušies vaukšķi, uz kuru saimnieki uzrīda, uz to arī rej!

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 10:28

CIP pasūtījuma raksts?

Atbildēt

cik var?!

26.05.2019. 09:46

"Nav šaubu, ka Krievija aktīvi cenšas ietekmēt politiskos procesus ārvalstīs, kur vien tas ir iespējams." Un citas valstis to nedara?! Lielbritānija. Saūdu Arābija. Pat Ukraina. Un tie ir tikai acīmredzamie un pilnīgi pierādītie gadījumi. Nu cik var murgot par šo tēmu?!

Atbildēt

JC9395

26.05.2019. 09:32

Kurš iedeva pielaidi Maizītim?

Atbildēt

apzināti

26.05.2019. 08:47

bet kāpēc???????????????? kāpēc nedarbojas prokuratūra? kad paklausies Ukrainu, šis tas skaidrojas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...