Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

28.05.2019. 22:28

Resnais, smirdīgais Cēsu konfekšonkulis perfekti pelnījis Mīzīša nosaukumu. Viegli manipulējams, bezrakstura dārzenis

Atbildēt

Arestēt maizīti un Kokinu

28.05.2019. 16:14

Kur ir tāds Latvijai lojāls militārs grupējums, kas varētu arestēt Maizīti, nesakaņojot to ar pašu Maizīti? Maizītis, viens no Latvijas lielākajiem ienaidniekiem un nodevējiem faktiski stāv pāri Saeimai.Karalis, ķeizars, imperators!!!! Kurš no deputātiem, kas zvērējis būt uzticīgs Latvijai no kanceles, ir tik drosmīgs, lai aicinātu izsvēpēt to SAB, Maizīti arestēt un izveidot speciālu komisiju Maizīša noziegumu izmeklēšanai? Un vai vajag lielu drosmi, lai pieporasītu atlaist no darba visādus čekistus kokinus un viņa darba biedrus, kas tieši un atklāti kalpo Krievijas specdienestiem maitājot gaisu ar sev turklāt nepiederošu, bet valsts televīziju? Ikviens deputāts, kurš rīt, šodien, parīt neierosinās šos jautājumus no Saeimas tribīnes, ir noziedznieks un lai vēlāk mums te nestāsta, kā kalpojis Latvijas interesēm 4 gadus. Tās būs blēņas, ja nevar izdarīt to, kas jāizdara pāris minūtēs. Ikviens deputāts jau
tagad ir noziedznieks, jo pietiekami ilgi jau apmeklē Saeimu un neko no viņiem neviens nav sagaidījis, kā tikai murmulēšanu. Vienotības atraugas jau sen ir sevi identificējuši kā kriminālu mafiju, bet ko tie jaunie "spēki", ko Bordāns - vai nu muļķi, vai meļi vai paši noziedznieki.
Visas drošības iestādes Latvijā ir noziedznieku perēkļi, kas ikdienā nodod valsts intereses. Kas tās apturēs graut LR? ja neatlaidīs kalnmeijieru un Bičkoviču un kārtīgi neiztīrīs viņu kantorus, tad ikviens deputāts- gan tie, kas kaut ko pļurina no kanceles, gan tie, kas tiek sakņupuši krēslos un klusē - visi būs noziedznieki, jo bezdarbība, kas rada būtisku kaitējumu valstij, arī ir noziegums.

Atbildēt

TTT

27.05.2019. 14:49

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Vērotājs ir smalkā vārdā vojeirsts. Lūriķis - latviski runājot. Krieviski - dročitājs.

Atbildēt

GGG

27.05.2019. 14:48

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Klau, nožēlojamais āksts, vai tas jelkādi dot atbildi uz jautājumu, kāpēc Latvijas SAb kontrolē putina GRUšņiki? Kāpēc resnais Maizītis un Artis Kampars apkalpo Krievijas specdienestus? Kāpēc Jānis Reirs atstrādā sava komjauniešu pensiju, bet Krišjānis Kariņš kā impotents noraugās šajā farsā un skatās, ka tiek nosmacēta tauta, kurai svēti ticēja viņa vecāki?

Atbildēt

vērotājs

27.05.2019. 14:29

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi.

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:49

»

Pilsonis

Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju...


Deviņās dienās 12,1 miljoni skatījumi

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:45

»

:(

Tai vietā, lai stāstītu rupju anekdoti, labāk būtu mēģinājis vismaz hipotētiski rast atbildes uz Ozola uzdotajiem jautājumiem


Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju?
Tā itkā valdībai ir teikšana par tik nozīmīgu amatu.

Rekur vācu blogeris "iznīcina" Merkeles un viņas partijas melīgo politiku attiecībā uz ASV. Vācieši šo sauc par 2019. gada labāko video. Vairākās vietās ir ievietoti video no Vācijas ārlietu ministrijas preses konferencēm, kur viņiem uzdod jautājumus par ASV.
Es jums iesaku atrast tās vairākas vietas kur ārlietu ministrijas ierēdņi mēģina atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par ASV. Ja Vācijas ierēdņi ir pakalpiņi, kādi tad vēl var būt jautājumi par mūsu varoņiem?

tiem kas saprot vāciski
https://youtu.be/4Y1lZQsyuSQ

te iztulkots krieviski
https://youtu.be/GSda-UsiyBk

Atbildēt

tak skaidrs

27.05.2019. 10:52

Tāpēc, ka sab vada čekists.

Atbildēt

?

27.05.2019. 09:02

»

Laila

Caurkritis politiķis


Vai viņš jelkad ir bijis politiķis?
Un tieši kāds viņam sakars ar to, ka Latvijā oficiāli EK līmenī atzīta par vājāko, trūcīgāko valstī Baltijas valstīs ar dārgāko dzīvi iedzīvotājiem?

Vai caurkrituši nav tie Vienotības politiķi, kuri par to atbildīgi?

Atbildēt

Laila

27.05.2019. 08:18

Caurkritis politiķis.

Atbildēt

Edgars A

27.05.2019. 05:58

Pietiek vajadzeetu ieviest kaadu komentaaru trollinga koeficientu. Tas paraadiitu raksta aktualitaati.

Atbildēt

hihi

26.05.2019. 21:22

ozols vaikāviņutursauc joprojām nespēj aizmirst savu izgāšanos Krievijas propagandas kanālā, kad viņam itin drīz izbeidzās visi argumenti un nekas cits neatlika , kā klātesošajiem krievu propagandistiem sasolīt pa muti )))

Atbildēt

Tiesnesis >>> Vīruss

26.05.2019. 20:06

Nevis FDD, bet VDD

Atbildēt

formula

26.05.2019. 19:58

Falšais ottiņš uzmeties par lēmēju,ko mēs skatīsimies,ko ne. Internetu slēgs? Radio glušīs?

Atbildēt

Vīruss

26.05.2019. 17:29

SAB, KNAB un FDD ir formālai algas atsēdēšanai, skata pēc, izveidoti kantori. Ne tie spēj novest līdz galam skaidri pierādītu lietu par fiktīviem darbiniekiem, ne notvert ko vairāk par pārmijniekiem.
Kā pierāda daļēji iztukšotie čekas maisi, par Latvijas drošību atbild POHUJISTI.

Atbildēt

Aga

26.05.2019. 16:27

Parakstos zem katra vārda! Tiešām SAB un DP apkalpo tikai paši sevi.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

26.05.2019. 14:33

Pie mums taču nav neviena spiega, izņemot viens dzelzceļa pārmijnieks. Interesanti, ka Igaunijā un Lietuvā ķer un sēdina aiz restēm.

Atbildēt

K

26.05.2019. 14:12

Ozola pamatdarba vieta ir Izcilnieku centrs?

Atbildēt

šarikovus inīcinās skaudība

26.05.2019. 14:00

pašiem tikai puzas un netīras hrušcovkas...tad nu rejas.................cik ilgi dirnēsiet mēslos un skaudīsiet, sigaretkas?

Atbildēt

>12.14

26.05.2019. 13:58

ilgi dzer??????????????????????????

Atbildēt

Potapovs

26.05.2019. 12:14

Bauru kolonijās specdiesti ir pakļauti "stratēģiskajiem sabiedrotajiem". Un to vēstniecība, nevis uzdod jautājumus, bet dod pavēles. Un tā ir bijis vienmēr, arī piecsimts gadus atpakaļ.
Un pats galvenais - tiek pieminēta izmeklēšana ASV par iejaukšanos vēlēšanās. Tas ko šis itkā Otto Ozols nepiemin, ir - tā izmeklēšana ASV netikai beigusies, bet ar secinājumiem, ka nekādas Krievijas iejaukšanās pat tuvumā nebija. Vēl vairāk, tagad jau sākušās izmeklēšanas pret tiem, kuri aktīvi veicināja šo izmeklēšanu, pēc ļoti smagiem patiem, jeb tā izmeklēšana tika sākta, dēļ šo personu noziegumiem un meliem. https://youtu.be/opmrky-jhFw
Kā pats Tramps teica, tā bija nevis izmeklēšana, bet valsts apvērsuma mēģinājums, kurš ir izgāzies.
https://youtu.be/bWzIimTw_wQ
Klauns

Atbildēt

kurmis

26.05.2019. 11:04

Neatkarību izcīnīja,lai cik smieklīgi izklausās,okupantu vietvalži.Praktiski notika varas uzdāvināšana ar nosacījumiem,ar kuriem arī izskaidrojas autorprāt dīvainās lietas un ietilpst nosacījumu izpildē.Tautā vēl ir dzīvas ar represijam,kuras modificēti turpinas,iedzītās bailes,kuras pat NATO karaspēku liek uzskatīt par tautai bīstamu spēku.

Atbildēt

Dauka

26.05.2019. 10:48

Šķiet, Otto, tik otro daļu no triloģijas ir pieveicis, tur paustā doma gandrīz 1:1 ir uztverta un tālākpausta

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.05.2019. 10:37

Otto Ozols ir lielākais stulbenis LV žurnālistikā, kuru man nācies lasīt. Ja lasot, piemēram Klimoviču, ir pilnīgi skaidrs, ka puikam Saimnieks maksā par kara bungu rībināšanu, tad Ozolam pat no tostermaizes Putins pretī raugās. Bet zem gultas bērnības briesmoņu vietā Otiņam Putins pat nav viens, viņu tur ir vesels bars 8-)
Šeit vietā veca anekdote: sieva palūdz psihiatru, lai viņas vīru pakonsultē - viņam visur p!dari rādās. Atnāk vīrs, ārsts atver bērnu grāmatiņu, rāda bildi, kur bērni divās rindās stāv - ko redzi? P!darus! Kā? Nu, kā, viens otram dir$ā skatās. Pāršķir nākamo lapu, tur dzērvju kāsis lido, ko redzi? P!darus - viens otram dir$ā skatās! Doks dusmīgs aizver grāmatu, prasa, varbūt tu mani arī par p!daru uzskati?! Kā tad - tu man te visādas P!daru bildes rādi!!!

Atbildēt

Kaatad

26.05.2019. 09:41

Tauta vadoņu acīs ir neuzticams bars, kuram nedrīkst dot plintes kā Šveicē, nedrīkst mācīt visādas militārās gudrības. Labāk apgūt kaudzēm naudas čubinot dekoratīvu armijiņu, vienlaikus nespējot nodrošināt pat normālu LRadio uztveršanu pierobežā.Otto kungs gan ar uzskata sabiedrību par pamuļķiem, kuriem jadozē, ko klausīsies, ko skatīsies, paši spriest nespēj.. abet kādēļ pie šprices aizvien komuņaku čekisti- jautājums vietā.

Atbildēt

Q

26.05.2019. 09:30

Latvijas politiskai elitei, jeb tautas nodevējiem nav savu nacionālo interešu, viņi faktiski ir kā mazi nomīzušies vaukšķi, uz kuru saimnieki uzrīda, uz to arī rej!

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 09:28

CIP pasūtījuma raksts?

Atbildēt

cik var?!

26.05.2019. 08:46

"Nav šaubu, ka Krievija aktīvi cenšas ietekmēt politiskos procesus ārvalstīs, kur vien tas ir iespējams." Un citas valstis to nedara?! Lielbritānija. Saūdu Arābija. Pat Ukraina. Un tie ir tikai acīmredzamie un pilnīgi pierādītie gadījumi. Nu cik var murgot par šo tēmu?!

Atbildēt

JC9395

26.05.2019. 08:32

Kurš iedeva pielaidi Maizītim?

Atbildēt

apzināti

26.05.2019. 07:47

bet kāpēc???????????????? kāpēc nedarbojas prokuratūra? kad paklausies Ukrainu, šis tas skaidrojas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...