Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāds iznākums?

03.12.2021. 23:17

Par slimību skaidrs, par prokurori arī. Bet ja bija tiesas process, ar ko tas beidzās?

Atbildēt

Nav jābūt ekstrasensam

03.12.2021. 23:08

»

annelīte

Vai esi no tiesnešiem, kuri izskata lietu? Vai arī ekstrasenss un zīlē kafijas biezumos


Raksta autore jau pirms gada līdzīgā stilā sūdzējās par lietas prokurori. Pietiek.com bija publicēts.

Atbildēt

Šis gadījums

03.12.2021. 23:04

»

Ko viņa izdarija?

Par ko Jus bijāt tiesāta


http://www.aprinkis.lv/index.php/sabiedriba/kriminala-informacija/16069-tiesas-sede-izskan-liecibas-par-mentu-kariem-salaspils-policijas-iecirkni

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2021. 22:53

»

аннушка уже разлила масло

Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra


NATO okupantu tanki stāv Ādažos. Tur nav neviena krievu tanka. Latvijas okupācijas administrāciju vada ASV pilsonis.

Atbildēt

Klauzula

03.12.2021. 22:31

Izskatās, ka kādu notiesāja, ja jau tapis šāds raksts.

Atbildēt

annelīte

03.12.2021. 22:25

»

jibiorio

Nu neko tādu - drusku pa valsts kabatu pašiverēja tikai


Vai esi no tiesnešiem, kuri izskata lietu? Vai arī ekstrasenss un zīlē kafijas biezumos?

Atbildēt

jibiorio

03.12.2021. 22:17

»

Ko viņa izdarija?

Par ko Jus bijāt tiesāta


Nu neko tādu - drusku pa valsts kabatu pašiverēja tikai...

Atbildēt

SS tiesa

03.12.2021. 22:17

un gestapo prokurore.

Atbildēt

аннушка уже разлила масло

03.12.2021. 21:40

»

nelej udeni

Genocidu pret latviesu tautu realize asv un nato okupanti.vini aizliedz latviesiem sava dzimtene lietot skaidro naudu


Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra.

Atbildēt

(((:

03.12.2021. 21:20

Var! Prokurors var visu. Ja esi tas nelaimīgais, kurš nokļuvis starp prokuroru un tiesnešu dzirnakmeņiem, ja vēl centies saglabāt savu seju un cīnies par savu taisnību, zini, ka tevi samals un izbaros baložiem (labākajā gadījumā)...Var gadīties, ka izbaros cūkām, kuras tevi izvazās pa visiem interneta saitiem un skatīsies kā tu lēnām mirsti...

Atbildēt

Fēlis

03.12.2021. 21:09

Da beidz! Piespiedu vakcinācija parādīja, ka viņiem ir poher visa tā fufeldemokrātija, cilvēka tiesības un satversme. Kamēr neesi dematerializējie kaut vienu no bandas, tev nav tiesību te ikrus mētāt.

Atbildēt

nelej udeni

03.12.2021. 20:58

»

Puslopiskā asinskāro izdzimteņu orda

Čeksitus vēl neesam šeit manījuši, bet čekisti te uzradās pēc krievu okupācijas 40.gadā un izvērsa genocīdu pret latviešu tautu


Genocidu pret latviesu tautu realize asv un nato okupanti.vini aizliedz latviesiem sava dzimtene lietot skaidro naudu.

Atbildēt

Latvijā ne to vien drīkst

03.12.2021. 20:40

Latvijā prokurors drīkst rādīt apsūdzētajam uz savu dzimumlocekli un piesolīt apsūdzēto pabarot. Bet virsprokurors šādu prokurora rīcību sauc par principiālu apsūdzošu nostāju.

Atbildēt

cilveks444

03.12.2021. 20:13

»

Pietiek komentētājs

Pilnīgi slima suņa murgi iedomāties, ka invaliditāte dod imunitāti pret kriminālvajāšanu


Iespējama nozieguma izdarīšana nedod tiesības prokuroriem spīdzināt apsūdzēto, pat, ja tiesa vēlāk lemj, ka apsūdzētais ir vainīgs. Tas ir pilnīgi un absolūti nepieņemami. Tas, kas notiek Latvijā, vairs nav salīdzināms ar čekas nagu maucēju metodēm jeb nacistu paņēmieniem, tas jau drīz sitīs pušu šo neliešu asinsdarbus.

Atbildēt

Puslopiskā asinskāro izdzimteņu orda

03.12.2021. 20:07

»

ui

kārtējā attieksme pret cilvēkiem ko demonstrē čeksitu pēcteči


Čeksitus vēl neesam šeit manījuši, bet čekisti te uzradās pēc krievu okupācijas 40.gadā un izvērsa genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

bvc

03.12.2021. 20:06

»

vcb

Par ko vispār stāsts


Izlasīju rakstu divas reizes, bet neatradyu šajā stāstā nav ne atbildes, ne jautājuma, kad, kas, kur un kā notika, tikai aprunāšana. Un komentāri mauj līdzi par čekistu atdarinājumu, salīdzina pat Lembergu, ka tā ir spīdzināšana. Lembergs, ja te rīkotos krievu laika okupanti pēc krievu 1947. gada Ukaza, neplātītos no cietuma kameras,jau sen būtu sapuvis.

Atbildēt

O)O

03.12.2021. 19:51

Cik naivs jautājums. Ja valsts var aizliegt strādāt un līdz ar to nolemt bada nāvei visus, kas nevēlas sev durt indi, tad kāpēc gan šī valsts nevarētu spīdzināt vienu cilvēku.
Saprotiet jel vienu reizi par visām - mēs ieejam feodālismā 2.0 ar digitālām tehnoloģijām un tautu kuru ir grūti atšķirt no šķidriem mēs1iem lauku grāvī.
Kad feodālie kungi pārstāj baidīties no tautas, tad vairs nedarbojas nekādi iekšējie ierobežojumi - feodāļi kļūst par dēmoniem cilvēku ķermenī un nekas vairs nav par daudz.

Atbildēt

nekur pasaulē nedrīkst

03.12.2021. 19:43

Bet nu šādā te banānijā kur nav likumi rakstīti un viss augšgals tik zog un shēmo …. droši vien ka var.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2021. 19:23

»

5 kolonna

Neviens nevienam ne par ko nemaksās, nav nekādas personīgas atbildības! Visas un jebkuras aizdomas ir tiesikas un pamatotas šajā tiesiskuma citadēlē! Vienīgais - ne visi šo tiesiskumu uz savas ādas ir piedzīvojuši


vai tieši tā neapgājās čekisti, pret viņu zobos nonākušiem cilvēkiem? Viņus salauza, neļaujot ne atgūties, ne atpūsties, nododot no vienā čekista rokām otrās. Tikko beidza viens un nomocītais upuris, laidās snaudā, kas līdzīga bezsamaņai, tā atskanēja atslēgu žvadzoņa un kliedziens - UZ PRATINĀŠANU. Kad tādā veidā vairāku dienu garumā, cilvēks tika spīdzināts un novests līdz prāta zudumam, viņš bija gatavs parakstīt visu, ko liek priekšā. Vai tas viss nenotiek arī ar Aivaru Lembergu? Vai ir kāds, kas šaubās, ka viņu visnežēlīgākajā veidā cenšas nonāvēt ar safabricētas lietas un uzpirktu lieciniekuliecībām. Kā dzird, tagad jau to pašu gatavo ar pārējiem oponentiem. Paliek nelabi uz to bildi skatoties.Tagad pēc šī cilvēka pavēles atjauno digitālo lietu. Lai kas tur darbojās, tas bija visparastākais bizness, un bizness nav bizness, ja tur nav paredzēta arī peļņa, kurā valsts līdzekļi netika iesaistīti... Bet tai pašā laikā, kad šim pat vīram nolika priekšā Repšes kredīta garantēšanas afēru LM, ar skaidrām un nepārprotamām norādēm uz klaju valsts izlaupīšanu lielos apmēros - 70 miljons latu vai vairāk kā 100 miljons eiro. šis augstais vīrs tos neņēma pretī - neesot nozieguma sastāva.

Atbildēt

Justs

03.12.2021. 19:06

Vesela plejáde savulaik slavenu nagu maucéju- prokuroru ir kvalificējušies par advokātiem. Šinī valstī prokuroru noziegumi netiek izmeklēti, bet gan piesegti. Kāpēc? Nihilisms. Kā sabiedrībā, tā arī tiesībsargājošās iestādēs.

Atbildēt

Pietiek komentētājs

03.12.2021. 18:58

Pilnīgi slima suņa murgi iedomāties, ka invaliditāte dod imunitāti pret kriminālvajāšanu.

Atbildēt

ui

03.12.2021. 18:53

kārtējā attieksme pret cilvēkiem ko demonstrē čeksitu pēcteči

Atbildēt

vcb

03.12.2021. 18:41

Par ko vispār stāsts?

Atbildēt

5 kolonna

03.12.2021. 18:39

»

Ja tā ir ,

tad no prakurores (kurai būtu jābūt jau bijušai), jāpieprasa caur tiesu , lai maksā par ciešanām ,morālām un fiziskām. Domāju advokāti to mācēs noformulēt labāk un iespaidīgāk


Neviens nevienam ne par ko nemaksās, nav nekādas personīgas atbildības! Visas un jebkuras aizdomas ir tiesikas un pamatotas šajā tiesiskuma citadēlē! Vienīgais - ne visi šo tiesiskumu uz savas ādas ir piedzīvojuši!

Atbildēt

Lasu un nesapratu

03.12.2021. 18:27

LASĪTĀJS, JA GRIBI, LAI IZTEIKTU LĪDZJŪTĪBU VAI PALĪZDĒTU RAKSTUROT, NOSODĪT NOTIKUMU, IR JĀS'\AK AR TO, KA 20 ...GADA , ŠĀDĀ DATUMĀ, ŠDĀ ADRESE NOTIKA ... .... .... UN TIKA IEROSINĀTS IZMEKLĒŠANAS PROCESS UTT. UN TAD STĀSTI, KURĀ REIZĒ, KUR Š PRET KURU IZDARĪJA VARDARBĪBU.

Bet te visi visu sliktu darīja, bet nav faktu izklāsta - kur, kad, kā tas notika utt.

Atbildēt

Ko viņa izdarija?

03.12.2021. 17:57

Par ko Jus bijāt tiesāta?
Kadu pārkāpumu Jus esat izdarijusi?

Atbildēt

Ja tā ir ,

03.12.2021. 17:08

tad no prakurores (kurai būtu jābūt jau bijušai), jāpieprasa caur tiesu , lai maksā par ciešanām ,morālām un fiziskām. Domāju advokāti to mācēs noformulēt labāk un iespaidīgāk ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...