Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāds iznākums?

03.12.2021. 23:17

Par slimību skaidrs, par prokurori arī. Bet ja bija tiesas process, ar ko tas beidzās?

Atbildēt

Nav jābūt ekstrasensam

03.12.2021. 23:08

»

annelīte

Vai esi no tiesnešiem, kuri izskata lietu? Vai arī ekstrasenss un zīlē kafijas biezumos


Raksta autore jau pirms gada līdzīgā stilā sūdzējās par lietas prokurori. Pietiek.com bija publicēts.

Atbildēt

Šis gadījums

03.12.2021. 23:04

»

Ko viņa izdarija?

Par ko Jus bijāt tiesāta


http://www.aprinkis.lv/index.php/sabiedriba/kriminala-informacija/16069-tiesas-sede-izskan-liecibas-par-mentu-kariem-salaspils-policijas-iecirkni

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2021. 22:53

»

аннушка уже разлила масло

Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra


NATO okupantu tanki stāv Ādažos. Tur nav neviena krievu tanka. Latvijas okupācijas administrāciju vada ASV pilsonis.

Atbildēt

Klauzula

03.12.2021. 22:31

Izskatās, ka kādu notiesāja, ja jau tapis šāds raksts.

Atbildēt

annelīte

03.12.2021. 22:25

»

jibiorio

Nu neko tādu - drusku pa valsts kabatu pašiverēja tikai


Vai esi no tiesnešiem, kuri izskata lietu? Vai arī ekstrasenss un zīlē kafijas biezumos?

Atbildēt

jibiorio

03.12.2021. 22:17

»

Ko viņa izdarija?

Par ko Jus bijāt tiesāta


Nu neko tādu - drusku pa valsts kabatu pašiverēja tikai...

Atbildēt

SS tiesa

03.12.2021. 22:17

un gestapo prokurore.

Atbildēt

аннушка уже разлила масло

03.12.2021. 21:40

»

nelej udeni

Genocidu pret latviesu tautu realize asv un nato okupanti.vini aizliedz latviesiem sava dzimtene lietot skaidro naudu


Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra.

Atbildēt

(((:

03.12.2021. 21:20

Var! Prokurors var visu. Ja esi tas nelaimīgais, kurš nokļuvis starp prokuroru un tiesnešu dzirnakmeņiem, ja vēl centies saglabāt savu seju un cīnies par savu taisnību, zini, ka tevi samals un izbaros baložiem (labākajā gadījumā)...Var gadīties, ka izbaros cūkām, kuras tevi izvazās pa visiem interneta saitiem un skatīsies kā tu lēnām mirsti...

Atbildēt

Fēlis

03.12.2021. 21:09

Da beidz! Piespiedu vakcinācija parādīja, ka viņiem ir poher visa tā fufeldemokrātija, cilvēka tiesības un satversme. Kamēr neesi dematerializējie kaut vienu no bandas, tev nav tiesību te ikrus mētāt.

Atbildēt

nelej udeni

03.12.2021. 20:58

»

Puslopiskā asinskāro izdzimteņu orda

Čeksitus vēl neesam šeit manījuši, bet čekisti te uzradās pēc krievu okupācijas 40.gadā un izvērsa genocīdu pret latviešu tautu


Genocidu pret latviesu tautu realize asv un nato okupanti.vini aizliedz latviesiem sava dzimtene lietot skaidro naudu.

Atbildēt

Latvijā ne to vien drīkst

03.12.2021. 20:40

Latvijā prokurors drīkst rādīt apsūdzētajam uz savu dzimumlocekli un piesolīt apsūdzēto pabarot. Bet virsprokurors šādu prokurora rīcību sauc par principiālu apsūdzošu nostāju.

Atbildēt

cilveks444

03.12.2021. 20:13

»

Pietiek komentētājs

Pilnīgi slima suņa murgi iedomāties, ka invaliditāte dod imunitāti pret kriminālvajāšanu


Iespējama nozieguma izdarīšana nedod tiesības prokuroriem spīdzināt apsūdzēto, pat, ja tiesa vēlāk lemj, ka apsūdzētais ir vainīgs. Tas ir pilnīgi un absolūti nepieņemami. Tas, kas notiek Latvijā, vairs nav salīdzināms ar čekas nagu maucēju metodēm jeb nacistu paņēmieniem, tas jau drīz sitīs pušu šo neliešu asinsdarbus.

Atbildēt

Puslopiskā asinskāro izdzimteņu orda

03.12.2021. 20:07

»

ui

kārtējā attieksme pret cilvēkiem ko demonstrē čeksitu pēcteči


Čeksitus vēl neesam šeit manījuši, bet čekisti te uzradās pēc krievu okupācijas 40.gadā un izvērsa genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

bvc

03.12.2021. 20:06

»

vcb

Par ko vispār stāsts


Izlasīju rakstu divas reizes, bet neatradyu šajā stāstā nav ne atbildes, ne jautājuma, kad, kas, kur un kā notika, tikai aprunāšana. Un komentāri mauj līdzi par čekistu atdarinājumu, salīdzina pat Lembergu, ka tā ir spīdzināšana. Lembergs, ja te rīkotos krievu laika okupanti pēc krievu 1947. gada Ukaza, neplātītos no cietuma kameras,jau sen būtu sapuvis.

Atbildēt

O)O

03.12.2021. 19:51

Cik naivs jautājums. Ja valsts var aizliegt strādāt un līdz ar to nolemt bada nāvei visus, kas nevēlas sev durt indi, tad kāpēc gan šī valsts nevarētu spīdzināt vienu cilvēku.
Saprotiet jel vienu reizi par visām - mēs ieejam feodālismā 2.0 ar digitālām tehnoloģijām un tautu kuru ir grūti atšķirt no šķidriem mēs1iem lauku grāvī.
Kad feodālie kungi pārstāj baidīties no tautas, tad vairs nedarbojas nekādi iekšējie ierobežojumi - feodāļi kļūst par dēmoniem cilvēku ķermenī un nekas vairs nav par daudz.

Atbildēt

nekur pasaulē nedrīkst

03.12.2021. 19:43

Bet nu šādā te banānijā kur nav likumi rakstīti un viss augšgals tik zog un shēmo …. droši vien ka var.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2021. 19:23

»

5 kolonna

Neviens nevienam ne par ko nemaksās, nav nekādas personīgas atbildības! Visas un jebkuras aizdomas ir tiesikas un pamatotas šajā tiesiskuma citadēlē! Vienīgais - ne visi šo tiesiskumu uz savas ādas ir piedzīvojuši


vai tieši tā neapgājās čekisti, pret viņu zobos nonākušiem cilvēkiem? Viņus salauza, neļaujot ne atgūties, ne atpūsties, nododot no vienā čekista rokām otrās. Tikko beidza viens un nomocītais upuris, laidās snaudā, kas līdzīga bezsamaņai, tā atskanēja atslēgu žvadzoņa un kliedziens - UZ PRATINĀŠANU. Kad tādā veidā vairāku dienu garumā, cilvēks tika spīdzināts un novests līdz prāta zudumam, viņš bija gatavs parakstīt visu, ko liek priekšā. Vai tas viss nenotiek arī ar Aivaru Lembergu? Vai ir kāds, kas šaubās, ka viņu visnežēlīgākajā veidā cenšas nonāvēt ar safabricētas lietas un uzpirktu lieciniekuliecībām. Kā dzird, tagad jau to pašu gatavo ar pārējiem oponentiem. Paliek nelabi uz to bildi skatoties.Tagad pēc šī cilvēka pavēles atjauno digitālo lietu. Lai kas tur darbojās, tas bija visparastākais bizness, un bizness nav bizness, ja tur nav paredzēta arī peļņa, kurā valsts līdzekļi netika iesaistīti... Bet tai pašā laikā, kad šim pat vīram nolika priekšā Repšes kredīta garantēšanas afēru LM, ar skaidrām un nepārprotamām norādēm uz klaju valsts izlaupīšanu lielos apmēros - 70 miljons latu vai vairāk kā 100 miljons eiro. šis augstais vīrs tos neņēma pretī - neesot nozieguma sastāva.

Atbildēt

Justs

03.12.2021. 19:06

Vesela plejáde savulaik slavenu nagu maucéju- prokuroru ir kvalificējušies par advokātiem. Šinī valstī prokuroru noziegumi netiek izmeklēti, bet gan piesegti. Kāpēc? Nihilisms. Kā sabiedrībā, tā arī tiesībsargājošās iestādēs.

Atbildēt

Pietiek komentētājs

03.12.2021. 18:58

Pilnīgi slima suņa murgi iedomāties, ka invaliditāte dod imunitāti pret kriminālvajāšanu.

Atbildēt

ui

03.12.2021. 18:53

kārtējā attieksme pret cilvēkiem ko demonstrē čeksitu pēcteči

Atbildēt

vcb

03.12.2021. 18:41

Par ko vispār stāsts?

Atbildēt

5 kolonna

03.12.2021. 18:39

»

Ja tā ir ,

tad no prakurores (kurai būtu jābūt jau bijušai), jāpieprasa caur tiesu , lai maksā par ciešanām ,morālām un fiziskām. Domāju advokāti to mācēs noformulēt labāk un iespaidīgāk


Neviens nevienam ne par ko nemaksās, nav nekādas personīgas atbildības! Visas un jebkuras aizdomas ir tiesikas un pamatotas šajā tiesiskuma citadēlē! Vienīgais - ne visi šo tiesiskumu uz savas ādas ir piedzīvojuši!

Atbildēt

Lasu un nesapratu

03.12.2021. 18:27

LASĪTĀJS, JA GRIBI, LAI IZTEIKTU LĪDZJŪTĪBU VAI PALĪZDĒTU RAKSTUROT, NOSODĪT NOTIKUMU, IR JĀS'\AK AR TO, KA 20 ...GADA , ŠĀDĀ DATUMĀ, ŠDĀ ADRESE NOTIKA ... .... .... UN TIKA IEROSINĀTS IZMEKLĒŠANAS PROCESS UTT. UN TAD STĀSTI, KURĀ REIZĒ, KUR Š PRET KURU IZDARĪJA VARDARBĪBU.

Bet te visi visu sliktu darīja, bet nav faktu izklāsta - kur, kad, kā tas notika utt.

Atbildēt

Ko viņa izdarija?

03.12.2021. 17:57

Par ko Jus bijāt tiesāta?
Kadu pārkāpumu Jus esat izdarijusi?

Atbildēt

Ja tā ir ,

03.12.2021. 17:08

tad no prakurores (kurai būtu jābūt jau bijušai), jāpieprasa caur tiesu , lai maksā par ciešanām ,morālām un fiziskām. Domāju advokāti to mācēs noformulēt labāk un iespaidīgāk ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...