Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komentārs no cita raksta

04.12.2021. 23:39

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, bet pēc nopratināšanas tika atbrīvota, viņa nenorāda, ka izmeklētājs advokāta klātbūtnē bija viņai lūdzis nosaukt jebkādus argumentus un pierādījumus, ka viņa piedalījās " reidos", t.sk., jebkādas sim kartes, ko pēc viņas teiktā tika izmantotas, lai nelietotu savus mobilos telefonus, kā arī prasīja nosaukt kaut vienu objektīvi pātbaudāmu pierādījumu, kas apliecinātu, ka šie " nakts reidi" ir bijuši- kāda aizturētā persona, pēc datu bāzēm pārbaudītā aizdomīgā automašīna vai persona, kaut kas zīmīgs, kas tajā naktī noticis. Bez tam J.stepense nenorāda, ka nopratināšanas protokolu gan viņa, gan viņas advokāts izlasīja un parakstīja, pie tam J.Stepense veica pašrocīgu papildus ietakstu protokola beigās. Taču to, ka viņa augstāk minētās liecības uz vairākām lpp būtu sniegusi psiholoģiski iespaidota, viņa nenorāda, kā arī advokāts visas nopratināšanas laikā nevienā brīdī nenorādīja uz jebkādu viņa klientes iespaidošanu un ieteikumu neatbildēt uz kādu jautājumu (tapēc jau bija advokāts, kurš sekoja, vai pratināšanad procedūra bija ievērota). Arī tiesas sēdē nedz J.Stepense, nedz viņas advokāts, nevarēja pamatot kā tieši izmeklētājs būtu viņu psiholoģiski iespaidojis, liekot uzsvaru uz it kā liecinieku (citu Salaspils policijas iecirkņa darbinieku) iespaidošanu.
Protams, aizturēšana nav patīkaa, un arī sekojošā nopratināšana, bet, ja Ļ.Keine -Kaštaļjana ļoti labi pārzina, kādas darbības veicamas ar kriminogēno kontingentu pēc aizturēšanas, lai iegūtu pilnīgu informāciju un atklātu noziegumu ( līdz ar to viņa nemaz neakcentēja, ka būtu psiholoģiski ietekmēta), tad J.Stepenses kā kriminālpolicijas darbinieces (opera) atrunas ir nožēlojamas, jo negribas ticēt, ka ikdienas darbā ar aizturētajām personām viņa runā par plaukstošajām puķēm vai brokastīs ceptām pankūkām, pēc kā rūdītais tipiņš izplūst asarās un atzīstas visos padaules grēkos, par ko Ļ.Keine var sataisīt super sižetu degpunktā!

Atbildēt

kas tur smags

04.12.2021. 23:36

»

Barbara

Smaga jums misija. Tiesāt cilvēkus pēc rakstiem un saukt par neliešiem


Ja viena gaudotāja par bloķētu kontu dzenā pa kontiem desmitiem tūkstošus eiro.
Ja cits gaudotājs izzog no maksātnespējīga uzņēmuma vairāk nekā 300k eiro.
Vēl viena valsts naudas izzadzēja gaudo, ka viņu nevarot tiesāt, jo esot invalīde un ar vēzi viņu aplipinājis prokurors.
Kā tad tādus saukt?

Atbildēt

Tampons

04.12.2021. 23:21

Skaistuli , prokuror---PEDIŅ!!!
Iedod buču, saldais vīrieti!....:)))
Iespējams , Tu drāz bērnus ,,,,,,,,,
....Tev ir viens iespēja........nošaujies-KROPLI!!!!

Atbildēt

Ak jel...

04.12.2021. 22:56

Ikgadējās veselības pārbaudes iziešana nepierāda teicamu veselību, jo pati pārbaude ir ļoti pavirša. Darbs paaugstināta stresa apstākļos bija jau līdz tam, tāpēc onkoloģiskās saslimšanas sasaistīšana ar krimināllietu ir nepierādāma.

Atbildēt

Vai tad ne!?

04.12.2021. 22:09

»

protams

Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus


Man domāt prokuratūras pagrabos tiek glabāts ledus uz kura dzesējas vēži

Atbildēt

KGB

04.12.2021. 21:50

»

VDD

Naida kurināšana ir sodāma, pārtrauc gānīties par Latviju, okupant


Utainais ment , ej tīrīt sniegu!

Atbildēt

nu tā

04.12.2021. 21:06

»

fakts

Un kā tā tika iegūta


Pirms izmeklēšanas darbību sākuma sieviete bija absolūti vesela, veicot katru gadu obligātās veselības pārbaudes. Tomēr pēc aizturēšanas, astoņu stundu pratināšanas, piedzīvotās psiholoģiskās vardarbības un šantāžas no piecu operatīvo darbinieku puses, pēc acīmredzamas nepieļaujamas uzvedības un rīcības no prokurores Daces Lapinskas puses rezultātā sieviete kļuva par invalīdi. Viņas veselība tika neatgriezeniski sabojāta, par ko liecina invaliditātes noteikšana.

Atbildēt

Jūsu

04.12.2021. 21:00

»

protams

Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus


argumentācija tiesā neietu cauri. Te varat izklaidēties cik uziet.

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:58

»

Aber

runa ir par to , kā tā invaliditāte tika iegūta. Neviens neapstrīd krimināllietu un atbildību


Un kā tā tika iegūta?
"sieviete cīnījās starp dzīvību un nāvi pēc noteiktās onkoloģiskās diagnozes,"

Atbildēt

protams

04.12.2021. 20:55

»

Hmmm

Kabinetos ir ledus


Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus.

Atbildēt

Aber

04.12.2021. 20:51

»

fakts

Invaliditāte nepiešķir imunitāti pret kriminālvajāšanu


runa ir par to , kā tā invaliditāte tika iegūta. Neviens neapstrīd krimināllietu un atbildību.

Atbildēt

protams

04.12.2021. 20:37

»

Vai

tā brīža metereoloģiskie laika apstākļi arī jūs interesē? :D


Ja rakstā būs, ka paslīdēja uz ledus, tad noteikti!

Atbildēt

replika2

04.12.2021. 20:31

»

Barbara

Ja jūs neesat saskāries ar prokuratūras patvaļu, ja jums šī tēma ir sveša, tad,kāpēc jūs interesē, kas un par ko?Aiz gara laika


Barbara vispirms spriedelē ka uzklausīšana prasa iedziļināšanos un piepūli, bet kad kāds cenšas iedziļināties un uzdot autorei neērtus jautājumus, cerot sagaidīt uz tiem atbildes, Barbara tēlo neizpratni, kāpēc tāda interese.

Gaidīti ir tikai tie, kas piebalsos autorei par slikto prokurori?

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:27

»

:)))

... īpaši , ja to "stulbumu" apliecina medicīniski slēdzieni , vai ne, tieslietu ģēnij!? :D


Invaliditāte nepiešķir imunitāti pret kriminālvajāšanu!

Atbildēt

esmu ievērojis

04.12.2021. 20:26

»

Barbara

Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā


Vienkārši šeit 99% žēlabu ir pasūtījuma raksti no dažādiem neliešiem, kas vēlas izvairīties no soda vai iežēlināt pret sevi un nav neviena objektīva raksta, kur būtu izklāstīti visi apstākļi.

Pēdējais piemērs bija rakstelis par it kā reiderēto uzņēmumu, bet izrādījās, ka pats sūdzmanis to izlaupījis pirms maksātnespējas pieteikuma un sarunu laikā ar potenciālo investoru.

Atbildēt

:)))

04.12.2021. 20:22

»

fakts

Runa ir par pilnīgi stulbu veidu kā mēģināt izvairīties no pienākošā soda


... īpaši , ja to "stulbumu" apliecina medicīniski slēdzieni , vai ne, tieslietu ģēnij!? :D

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:19

»

y

Runa nav par sodu , bet par gestapo metodēm


Runa ir par pilnīgi stulbu veidu kā mēģināt izvairīties no pienākošā soda.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2021. 19:55

»

VDD

Naida kurināšana ir sodāma, pārtrauc gānīties par Latviju, okupant


Naida kurināšana ir NATO izcilības pareizāk debīlības centra troļļu un viņu vadoņa Sārta darba ikdiena. Es ne pret vienu naidu nekurinu. Gribu, lai Latvija ir brīva no ASV okupantiem.

Atbildēt

Barbara

04.12.2021. 19:53

»

replika

Pret autori būtu lielāka empātija, ja izklāsts būtu citādāks. Nevis caur prizmu - ak es nabaga invalīde, bet secīgi un ar faktiem. Bet,šķiet, ka tas nebija autores mērķis


Ja jūs neesat saskāries ar prokuratūras patvaļu, ja jums šī tēma ir sveša, tad,kāpēc jūs interesē, kas un par ko?Aiz gara laika?

Atbildēt

replika

04.12.2021. 19:41

»

Barbara

Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā


Pret autori būtu lielāka empātija, ja izklāsts būtu citādāks. Nevis caur prizmu - ak es nabaga invalīde, bet secīgi un ar faktiem. Bet,šķiet, ka tas nebija autores mērķis.

Atbildēt

Barbara

04.12.2021. 19:34

»

to y

Nav iespējas pārliecināties par to, vai bija tās metodes, varbūt cilvēks ir izvēlējies šādu aizstāvības taktiku. Cik daudz var ticēt apsūdzētam cilvēkam? Lietas materiālus neviens nav lasījis, izmeklēšanā un tiesā nav piedalījies


Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā?

Atbildēt

y

04.12.2021. 19:33

Un nevajag pīt iekšā lietu (nezinu saturu) , runa iet par to ,kas notika izmeklēsanas laikā un kā tas ietekmēja apsūdzētas veselību.Ļoti konkrēti.

Atbildēt

annelīte

04.12.2021. 19:22

»

Nav jābūt ekstrasensam

Raksta autore jau pirms gada līdzīgā stilā sūdzējās par lietas prokurori. Pietiek.com bija publicēts


Laba gan jums atmińa, ja atceraties visus rakstus gada garumā! Bet, tā, kā mana ikdienas nodarbe ir tālu no šī portāla rakstu iegaumēšanas, tad varu atłauties uzdot dažus jautājumus.

Atbildēt

to y

04.12.2021. 19:19

»

y

Runa nav par sodu , bet par gestapo metodēm


Nav iespējas pārliecināties par to, vai bija tās metodes, varbūt cilvēks ir izvēlējies šādu aizstāvības taktiku. Cik daudz var ticēt apsūdzētam cilvēkam? Lietas materiālus neviens nav lasījis, izmeklēšanā un tiesā nav piedalījies.

Atbildēt

AG

04.12.2021. 18:42

KAS TĀ IR PAR SIEVIETI UN PĒC KĀDA PANTA TIEK APSŪDZĒTA ???

Atbildēt

X

04.12.2021. 18:03

Es pati strādāju par prrokurori. Sen. Ļoti sen. Mana karjera beidzās 96.gadā. Es neticu šim rakstam. Pirmkārt (sākums karjerā - prokuratūras izmeklētāja), nekad neatceros, ka man būtu sadistiskas vēlesm kādu mocīt. Man, vai kolēģiem. Ja ir grēksūdze, tad tā - no sākuma - kā viss izveudojies, kā noticis. Vai Latvijā daudz nelikumīgu spriedumu? Domāju, ka nav maz. Ja šādus stāstus rarstītu nrtaisnīgi nosodītie, šie teksti būtu citi.

Atbildēt

Viktors

04.12.2021. 17:51

»

Nika

Iepriekš es biju Sandras Veinbergas nemīlētāja. Un arī tagad nekrītu sajūsmā no viņas rakstītā. Bet...Iedomājamies miskasti. Metam iekšā visu - kartupeļu mizas, vecu biezpienu, izlietotus tamponus, kaķa čuru kastes sastāvu utt. Un tik metam un metam. Tā ir norma. Tagad sākam siskasti šķirot. Sākam domāt...


Vai jūs piedāvājat visus spēkus veltīt miskastes šķirošanai? Bet varbūt vajag dzīvot tā, lai to atkritumu būtu mazāk! Kā nekā, esam brīvi jau 30 gadus, tad kāpēc vēl joprojām neesam sakārtojuši savu valsti ar tik mazu iedzīvotāju skaitu? Varbūt tāpēc, ka rokamies pa miskastēm un sauli neredzam?

Atbildēt

Alexa

04.12.2021. 17:43

Dubultā morāle(runāt vienu, darīt citu) politikā ir novedusi pie situācijas, ka patiesība un taisnība šinī valstī nevienam nav vajadzīga. Ja esi varas pārstāvis- prokurors, vari to taisnību un patiesibu pasniegt kā gribi. Līdz ar to prokurors ar savām spīdzināšanas metodēm bieži vien izrādās vēl lielāks noziedznieks, nekā tas subjekts, pret kuru viņš uztur valsts apsūdzību. Bet, kuru tas interesē...

Atbildēt

Nika

04.12.2021. 16:56

Iepriekš es biju Sandras Veinbergas nemīlētāja. Un arī tagad nekrītu sajūsmā no viņas rakstītā. Bet...Iedomājamies miskasti. Metam iekšā visu - kartupeļu mizas, vecu biezpienu, izlietotus tamponus, kaķa čuru kastes sastāvu utt. Un tik metam un metam. Tā ir norma. Tagad sākam siskasti šķirot. Sākam domāt, kas notiks ar mēslu kaudzi. Pietiek tikai vāc mēslu kaudzi. Vai ir kādas idejas to sašķirot? Iznīcināt? Varbūt par daudzus mēslus padarīt ekoloģiski tīrākus? Kur ir atbilde uz tūsktošiem pietiek jautājumiem, māslu kaudzēm un sūdiem. Kur ir raksti par to, kā mēslus savāc un to vietā iesēj zāli. Nav. LL, kāds mērķis ir uzturēt portālu, kurš tikai gānās, bet nesniedz padomu, kā tikt vaļā no pumpām?

Atbildēt

Nika

04.12.2021. 16:33

Un tagad, lūdzu, kāds var paskaidrot par ko ir runa? Naida un niknuma sēklu iemeta. Par ko? Ja cilvēks ir pārliecināts par savu nevainīgumu, tad arī apraksti situāciju normāliem, saprotamiem vārdiem! Pateikt ka X ir P, bet Y ir PI, ir primitīvi, bet tas ir vienīgais, kas secināms no šī raksta. Gaidām turpinājumu par rindām pie veikaliem un no stāvēšanas rindā iegūtām saslimšanām, kur atkal būs kāds P un kāda PI.

Atbildēt

badžoo

04.12.2021. 14:06

Fašistiskā valstī viss kā pie fašistiem.

Atbildēt

prokurori var visu

04.12.2021. 12:26

Latvijā prokurori var visu, arī piedzerties kā cūka un atrasties tādā stāvoklī sabiedriskā vietā un palikt par to nesodīti:
https://www.protesti.latvijai.lv/cik-erti-var-turet-uz-aka-prokuroru-zala-puka-draugu/

Atbildēt

ha-ha

04.12.2021. 11:33

Spīdzināšana mūsdienu Latvijā ir ikdiena,kurā dalību ņem pat veselïbas sargi.Spilgts piemėrs ir attieksme pret darba invalïdiem jau vairāk par 10 gadiem.Pat pėc ātrās palïdzïbas vizïtes mediķi atsakās pat noskaidrot nepārtraukto sāpju cėloņus,kuri jau sen ir zināmi un dokumentēti,tikai mūsu valstī ir aizliegts sāpju cēloņus ärstēt un pat izmeklēt,tā pakļaujot cilvēkus müža sāpēm.Tā ka müsu valstï spīdzināšana ir legalizėta un argumentēta.Un visa šī bļaustïšanas ap covidu,vakcinācijām,aizliegumiem ir spīdzināšanas legalizācijas sekas,tāpat,ka latviešu pasludināšana par ebreju,romu,krievu un pašu represiju organizātoriem,izpildïtajiem un atbildïgajiem.Par ko müsu vara jau maksa kompensācijas,kuru izmėri arvien pieaug jaunu apsüdzïbu skaitam pieaugot,par kurām rūpējās dïvainie ļaudis ar nacionāļu birkām un kolaborantu dabu.

Atbildēt

jā, utes paliek arvien

04.12.2021. 11:05

»

5 kolonna

ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē...


nekaunīgākas...negrib liecināt par noziegumiem

Atbildēt

tā jau goda lieta

04.12.2021. 11:04

sniegt liecības un iestāties pat taisnīgu....čangaliete vai kā?

Atbildēt

I.Bezdomnijs

04.12.2021. 08:45

»

аннушка уже разлила масло

Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra


Jā!ja toze vcera dvuh videl!Centraltirgu pie Maximas,no kanala puses!viens bij dlinnij,kljetcatij,pensnej tresnulo!Un vēl kot-cornij,zirnij!

Atbildēt

5 kolonna

04.12.2021. 08:21

»

Andris

Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē... Bet par rakstā aprakstīo-aizmirstiet, ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē... Tagad jums savas cilvēka tiesības ir jāizcīna uz ielas... Vai arī Linča tiesā...


ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē.
Pilnīga tasnība! Bet to saprot tikai tie, kam ir nepaveicies "satikt" šo tiesikumu!
Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē.
Par šo arī piekrītu! Viņš ir viens no tiem, kas ļoti enerģiski piedalījās tieši šādas valsts tapšanā, tāpēc saņem pēc nopelniem!

Atbildēt

Veidenbaums

04.12.2021. 08:14

»

Paldies

Lai raksta uz EU tiesu, un viss bus kartiba


Par tiesnešiem cienīti blēži tur sēž,un godīgi adu citiem nost pleš…

Atbildēt

Kad tiesāsim tieslietu-iekšlietu mafiju ?

04.12.2021. 06:06

Vēl jau ir drausmīgā "Baložu lieta", kurā ar prokuroru atbalstu kriminālpolicijas izmeklētāju sadistes spīdzināja nevainīgo, visvairāk cietušo, visdrīzāk vakcinēšanas eksperimentu rezultātā mirušo 2 bērnu māti Gintu Voicišu. Kura, neskatoties uz spīdzināšanu, draudiem tuviniekiem un draugiem, pat brāļa notiesāšanu, savu vainu neatzina. Izmeklēšana safabricēja "pierādījumus" un "ekspertīzes", kurus pat esošajā veidā par tādiem nevar uzskatīt. Nemaz nerunājot par to ka tie ir viltoti. Ir izdarītas izmaiņas pat lietas dokumentu sējumos. Jau sen ir pierādīts ka viss būtiskais ir viltots, lietiskie pierādījumi iznīcināti, bet kārtējais ģenerālprokurors atkal "neko nezin". Mirušo bērnu māti ar visas tieslietu mafijas (prokuroru pieprasījumi un tiesnešu lēmumi) kopīgu lēmumu "notiesāja" uz 20 gadiem cietumā. Ginta Voiciša jau vairāk kā 7 gadus atrodas hroniski Kovid-19 pārņemtajā Iļģuciema cietumā... Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns vispār izliekas par kārtējo idiotu. Ir konkrēti vērts paskatīties fragmentu no viņa intervijas 1.XII.2021. Latvijas Radio 1 "Krustpunktā", Aidim Tomsonam. Ir pat grūti atrast vārdus kā to apzīmēt... Skatieties 45:45 ... 47:14
https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/tiesiskums-un-likumu-ieverosana.-iztaujajam-generalprokuroru-juv.a152581/

Atbildēt

Andris

04.12.2021. 05:15

»

ESMAIJA

vai tieši tā neapgājās čekisti, pret viņu zobos nonākušiem cilvēkiem? Viņus salauza, neļaujot ne atgūties, ne atpūsties, nododot no vienā čekista rokām otrās. Tikko beidza viens un nomocītais upuris, laidās snaudā, kas līdzīga bezsamaņai, tā atskanēja atslēgu žvadzoņa un kliedziens - UZ PRATINĀŠANU. ...


Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē... Bet par rakstā aprakstīo-aizmirstiet, ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē... Tagad jums savas cilvēka tiesības ir jāizcīna uz ielas... Vai arī Linča tiesā...

Atbildēt

Prettiesiski izdalītā pilsonība tiks anulēta.

04.12.2021. 00:19

»

ASV protektorāts Latvija

NATO okupantu tanki stāv Ādažos. Tur nav neviena krievu tanka. Latvijas okupācijas administrāciju vada ASV pilsonis


Ikviens Krievijas pilsonis ar nelikumīgi iegūtu Latvijas pilsonību ir daudz postošāks hibrīdkara instruments par štrunta tanku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....