Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komentārs no cita raksta

04.12.2021. 23:39

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, bet pēc nopratināšanas tika atbrīvota, viņa nenorāda, ka izmeklētājs advokāta klātbūtnē bija viņai lūdzis nosaukt jebkādus argumentus un pierādījumus, ka viņa piedalījās " reidos", t.sk., jebkādas sim kartes, ko pēc viņas teiktā tika izmantotas, lai nelietotu savus mobilos telefonus, kā arī prasīja nosaukt kaut vienu objektīvi pātbaudāmu pierādījumu, kas apliecinātu, ka šie " nakts reidi" ir bijuši- kāda aizturētā persona, pēc datu bāzēm pārbaudītā aizdomīgā automašīna vai persona, kaut kas zīmīgs, kas tajā naktī noticis. Bez tam J.stepense nenorāda, ka nopratināšanas protokolu gan viņa, gan viņas advokāts izlasīja un parakstīja, pie tam J.Stepense veica pašrocīgu papildus ietakstu protokola beigās. Taču to, ka viņa augstāk minētās liecības uz vairākām lpp būtu sniegusi psiholoģiski iespaidota, viņa nenorāda, kā arī advokāts visas nopratināšanas laikā nevienā brīdī nenorādīja uz jebkādu viņa klientes iespaidošanu un ieteikumu neatbildēt uz kādu jautājumu (tapēc jau bija advokāts, kurš sekoja, vai pratināšanad procedūra bija ievērota). Arī tiesas sēdē nedz J.Stepense, nedz viņas advokāts, nevarēja pamatot kā tieši izmeklētājs būtu viņu psiholoģiski iespaidojis, liekot uzsvaru uz it kā liecinieku (citu Salaspils policijas iecirkņa darbinieku) iespaidošanu.
Protams, aizturēšana nav patīkaa, un arī sekojošā nopratināšana, bet, ja Ļ.Keine -Kaštaļjana ļoti labi pārzina, kādas darbības veicamas ar kriminogēno kontingentu pēc aizturēšanas, lai iegūtu pilnīgu informāciju un atklātu noziegumu ( līdz ar to viņa nemaz neakcentēja, ka būtu psiholoģiski ietekmēta), tad J.Stepenses kā kriminālpolicijas darbinieces (opera) atrunas ir nožēlojamas, jo negribas ticēt, ka ikdienas darbā ar aizturētajām personām viņa runā par plaukstošajām puķēm vai brokastīs ceptām pankūkām, pēc kā rūdītais tipiņš izplūst asarās un atzīstas visos padaules grēkos, par ko Ļ.Keine var sataisīt super sižetu degpunktā!

Atbildēt

kas tur smags

04.12.2021. 23:36

»

Barbara

Smaga jums misija. Tiesāt cilvēkus pēc rakstiem un saukt par neliešiem


Ja viena gaudotāja par bloķētu kontu dzenā pa kontiem desmitiem tūkstošus eiro.
Ja cits gaudotājs izzog no maksātnespējīga uzņēmuma vairāk nekā 300k eiro.
Vēl viena valsts naudas izzadzēja gaudo, ka viņu nevarot tiesāt, jo esot invalīde un ar vēzi viņu aplipinājis prokurors.
Kā tad tādus saukt?

Atbildēt

Tampons

04.12.2021. 23:21

Skaistuli , prokuror---PEDIŅ!!!
Iedod buču, saldais vīrieti!....:)))
Iespējams , Tu drāz bērnus ,,,,,,,,,
....Tev ir viens iespēja........nošaujies-KROPLI!!!!

Atbildēt

Ak jel...

04.12.2021. 22:56

Ikgadējās veselības pārbaudes iziešana nepierāda teicamu veselību, jo pati pārbaude ir ļoti pavirša. Darbs paaugstināta stresa apstākļos bija jau līdz tam, tāpēc onkoloģiskās saslimšanas sasaistīšana ar krimināllietu ir nepierādāma.

Atbildēt

Vai tad ne!?

04.12.2021. 22:09

»

protams

Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus


Man domāt prokuratūras pagrabos tiek glabāts ledus uz kura dzesējas vēži

Atbildēt

KGB

04.12.2021. 21:50

»

VDD

Naida kurināšana ir sodāma, pārtrauc gānīties par Latviju, okupant


Utainais ment , ej tīrīt sniegu!

Atbildēt

nu tā

04.12.2021. 21:06

»

fakts

Un kā tā tika iegūta


Pirms izmeklēšanas darbību sākuma sieviete bija absolūti vesela, veicot katru gadu obligātās veselības pārbaudes. Tomēr pēc aizturēšanas, astoņu stundu pratināšanas, piedzīvotās psiholoģiskās vardarbības un šantāžas no piecu operatīvo darbinieku puses, pēc acīmredzamas nepieļaujamas uzvedības un rīcības no prokurores Daces Lapinskas puses rezultātā sieviete kļuva par invalīdi. Viņas veselība tika neatgriezeniski sabojāta, par ko liecina invaliditātes noteikšana.

Atbildēt

Jūsu

04.12.2021. 21:00

»

protams

Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus


argumentācija tiesā neietu cauri. Te varat izklaidēties cik uziet.

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:58

»

Aber

runa ir par to , kā tā invaliditāte tika iegūta. Neviens neapstrīd krimināllietu un atbildību


Un kā tā tika iegūta?
"sieviete cīnījās starp dzīvību un nāvi pēc noteiktās onkoloģiskās diagnozes,"

Atbildēt

protams

04.12.2021. 20:55

»

Hmmm

Kabinetos ir ledus


Ja prokurors var saslimdināt ar vēzi, tad kāpēc gan kabinetā nevarētu būt ledus.

Atbildēt

Aber

04.12.2021. 20:51

»

fakts

Invaliditāte nepiešķir imunitāti pret kriminālvajāšanu


runa ir par to , kā tā invaliditāte tika iegūta. Neviens neapstrīd krimināllietu un atbildību.

Atbildēt

protams

04.12.2021. 20:37

»

Vai

tā brīža metereoloģiskie laika apstākļi arī jūs interesē? :D


Ja rakstā būs, ka paslīdēja uz ledus, tad noteikti!

Atbildēt

replika2

04.12.2021. 20:31

»

Barbara

Ja jūs neesat saskāries ar prokuratūras patvaļu, ja jums šī tēma ir sveša, tad,kāpēc jūs interesē, kas un par ko?Aiz gara laika


Barbara vispirms spriedelē ka uzklausīšana prasa iedziļināšanos un piepūli, bet kad kāds cenšas iedziļināties un uzdot autorei neērtus jautājumus, cerot sagaidīt uz tiem atbildes, Barbara tēlo neizpratni, kāpēc tāda interese.

Gaidīti ir tikai tie, kas piebalsos autorei par slikto prokurori?

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:27

»

:)))

... īpaši , ja to "stulbumu" apliecina medicīniski slēdzieni , vai ne, tieslietu ģēnij!? :D


Invaliditāte nepiešķir imunitāti pret kriminālvajāšanu!

Atbildēt

esmu ievērojis

04.12.2021. 20:26

»

Barbara

Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā


Vienkārši šeit 99% žēlabu ir pasūtījuma raksti no dažādiem neliešiem, kas vēlas izvairīties no soda vai iežēlināt pret sevi un nav neviena objektīva raksta, kur būtu izklāstīti visi apstākļi.

Pēdējais piemērs bija rakstelis par it kā reiderēto uzņēmumu, bet izrādījās, ka pats sūdzmanis to izlaupījis pirms maksātnespējas pieteikuma un sarunu laikā ar potenciālo investoru.

Atbildēt

:)))

04.12.2021. 20:22

»

fakts

Runa ir par pilnīgi stulbu veidu kā mēģināt izvairīties no pienākošā soda


... īpaši , ja to "stulbumu" apliecina medicīniski slēdzieni , vai ne, tieslietu ģēnij!? :D

Atbildēt

fakts

04.12.2021. 20:19

»

y

Runa nav par sodu , bet par gestapo metodēm


Runa ir par pilnīgi stulbu veidu kā mēģināt izvairīties no pienākošā soda.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2021. 19:55

»

VDD

Naida kurināšana ir sodāma, pārtrauc gānīties par Latviju, okupant


Naida kurināšana ir NATO izcilības pareizāk debīlības centra troļļu un viņu vadoņa Sārta darba ikdiena. Es ne pret vienu naidu nekurinu. Gribu, lai Latvija ir brīva no ASV okupantiem.

Atbildēt

Barbara

04.12.2021. 19:53

»

replika

Pret autori būtu lielāka empātija, ja izklāsts būtu citādāks. Nevis caur prizmu - ak es nabaga invalīde, bet secīgi un ar faktiem. Bet,šķiet, ka tas nebija autores mērķis


Ja jūs neesat saskāries ar prokuratūras patvaļu, ja jums šī tēma ir sveša, tad,kāpēc jūs interesē, kas un par ko?Aiz gara laika?

Atbildēt

replika

04.12.2021. 19:41

»

Barbara

Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā


Pret autori būtu lielāka empātija, ja izklāsts būtu citādāks. Nevis caur prizmu - ak es nabaga invalīde, bet secīgi un ar faktiem. Bet,šķiet, ka tas nebija autores mērķis.

Atbildēt

Barbara

04.12.2021. 19:34

»

to y

Nav iespējas pārliecināties par to, vai bija tās metodes, varbūt cilvēks ir izvēlējies šādu aizstāvības taktiku. Cik daudz var ticēt apsūdzētam cilvēkam? Lietas materiālus neviens nav lasījis, izmeklēšanā un tiesā nav piedalījies


Vai neesat ievērojis, ka tad, kad cilvēks savu sāpi iznes tautās, cerībā, ka kāds izdzirdēs, parasti 90% komentāru ir pamācoši un noliedzoši? Vai tas ir saistīts ar to, ka uzklausīt ir daudz grūtāk, jo tas prasa piepūli un spēju iedziłināties konkrētā jautājumā?

Atbildēt

y

04.12.2021. 19:33

Un nevajag pīt iekšā lietu (nezinu saturu) , runa iet par to ,kas notika izmeklēsanas laikā un kā tas ietekmēja apsūdzētas veselību.Ļoti konkrēti.

Atbildēt

annelīte

04.12.2021. 19:22

»

Nav jābūt ekstrasensam

Raksta autore jau pirms gada līdzīgā stilā sūdzējās par lietas prokurori. Pietiek.com bija publicēts


Laba gan jums atmińa, ja atceraties visus rakstus gada garumā! Bet, tā, kā mana ikdienas nodarbe ir tālu no šī portāla rakstu iegaumēšanas, tad varu atłauties uzdot dažus jautājumus.

Atbildēt

to y

04.12.2021. 19:19

»

y

Runa nav par sodu , bet par gestapo metodēm


Nav iespējas pārliecināties par to, vai bija tās metodes, varbūt cilvēks ir izvēlējies šādu aizstāvības taktiku. Cik daudz var ticēt apsūdzētam cilvēkam? Lietas materiālus neviens nav lasījis, izmeklēšanā un tiesā nav piedalījies.

Atbildēt

AG

04.12.2021. 18:42

KAS TĀ IR PAR SIEVIETI UN PĒC KĀDA PANTA TIEK APSŪDZĒTA ???

Atbildēt

X

04.12.2021. 18:03

Es pati strādāju par prrokurori. Sen. Ļoti sen. Mana karjera beidzās 96.gadā. Es neticu šim rakstam. Pirmkārt (sākums karjerā - prokuratūras izmeklētāja), nekad neatceros, ka man būtu sadistiskas vēlesm kādu mocīt. Man, vai kolēģiem. Ja ir grēksūdze, tad tā - no sākuma - kā viss izveudojies, kā noticis. Vai Latvijā daudz nelikumīgu spriedumu? Domāju, ka nav maz. Ja šādus stāstus rarstītu nrtaisnīgi nosodītie, šie teksti būtu citi.

Atbildēt

Viktors

04.12.2021. 17:51

»

Nika

Iepriekš es biju Sandras Veinbergas nemīlētāja. Un arī tagad nekrītu sajūsmā no viņas rakstītā. Bet...Iedomājamies miskasti. Metam iekšā visu - kartupeļu mizas, vecu biezpienu, izlietotus tamponus, kaķa čuru kastes sastāvu utt. Un tik metam un metam. Tā ir norma. Tagad sākam siskasti šķirot. Sākam domāt...


Vai jūs piedāvājat visus spēkus veltīt miskastes šķirošanai? Bet varbūt vajag dzīvot tā, lai to atkritumu būtu mazāk! Kā nekā, esam brīvi jau 30 gadus, tad kāpēc vēl joprojām neesam sakārtojuši savu valsti ar tik mazu iedzīvotāju skaitu? Varbūt tāpēc, ka rokamies pa miskastēm un sauli neredzam?

Atbildēt

Alexa

04.12.2021. 17:43

Dubultā morāle(runāt vienu, darīt citu) politikā ir novedusi pie situācijas, ka patiesība un taisnība šinī valstī nevienam nav vajadzīga. Ja esi varas pārstāvis- prokurors, vari to taisnību un patiesibu pasniegt kā gribi. Līdz ar to prokurors ar savām spīdzināšanas metodēm bieži vien izrādās vēl lielāks noziedznieks, nekā tas subjekts, pret kuru viņš uztur valsts apsūdzību. Bet, kuru tas interesē...

Atbildēt

Nika

04.12.2021. 16:56

Iepriekš es biju Sandras Veinbergas nemīlētāja. Un arī tagad nekrītu sajūsmā no viņas rakstītā. Bet...Iedomājamies miskasti. Metam iekšā visu - kartupeļu mizas, vecu biezpienu, izlietotus tamponus, kaķa čuru kastes sastāvu utt. Un tik metam un metam. Tā ir norma. Tagad sākam siskasti šķirot. Sākam domāt, kas notiks ar mēslu kaudzi. Pietiek tikai vāc mēslu kaudzi. Vai ir kādas idejas to sašķirot? Iznīcināt? Varbūt par daudzus mēslus padarīt ekoloģiski tīrākus? Kur ir atbilde uz tūsktošiem pietiek jautājumiem, māslu kaudzēm un sūdiem. Kur ir raksti par to, kā mēslus savāc un to vietā iesēj zāli. Nav. LL, kāds mērķis ir uzturēt portālu, kurš tikai gānās, bet nesniedz padomu, kā tikt vaļā no pumpām?

Atbildēt

Nika

04.12.2021. 16:33

Un tagad, lūdzu, kāds var paskaidrot par ko ir runa? Naida un niknuma sēklu iemeta. Par ko? Ja cilvēks ir pārliecināts par savu nevainīgumu, tad arī apraksti situāciju normāliem, saprotamiem vārdiem! Pateikt ka X ir P, bet Y ir PI, ir primitīvi, bet tas ir vienīgais, kas secināms no šī raksta. Gaidām turpinājumu par rindām pie veikaliem un no stāvēšanas rindā iegūtām saslimšanām, kur atkal būs kāds P un kāda PI.

Atbildēt

badžoo

04.12.2021. 14:06

Fašistiskā valstī viss kā pie fašistiem.

Atbildēt

prokurori var visu

04.12.2021. 12:26

Latvijā prokurori var visu, arī piedzerties kā cūka un atrasties tādā stāvoklī sabiedriskā vietā un palikt par to nesodīti:
https://www.protesti.latvijai.lv/cik-erti-var-turet-uz-aka-prokuroru-zala-puka-draugu/

Atbildēt

ha-ha

04.12.2021. 11:33

Spīdzināšana mūsdienu Latvijā ir ikdiena,kurā dalību ņem pat veselïbas sargi.Spilgts piemėrs ir attieksme pret darba invalïdiem jau vairāk par 10 gadiem.Pat pėc ātrās palïdzïbas vizïtes mediķi atsakās pat noskaidrot nepārtraukto sāpju cėloņus,kuri jau sen ir zināmi un dokumentēti,tikai mūsu valstī ir aizliegts sāpju cēloņus ärstēt un pat izmeklēt,tā pakļaujot cilvēkus müža sāpēm.Tā ka müsu valstï spīdzināšana ir legalizėta un argumentēta.Un visa šī bļaustïšanas ap covidu,vakcinācijām,aizliegumiem ir spīdzināšanas legalizācijas sekas,tāpat,ka latviešu pasludināšana par ebreju,romu,krievu un pašu represiju organizātoriem,izpildïtajiem un atbildïgajiem.Par ko müsu vara jau maksa kompensācijas,kuru izmėri arvien pieaug jaunu apsüdzïbu skaitam pieaugot,par kurām rūpējās dïvainie ļaudis ar nacionāļu birkām un kolaborantu dabu.

Atbildēt

jā, utes paliek arvien

04.12.2021. 11:05

»

5 kolonna

ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē...


nekaunīgākas...negrib liecināt par noziegumiem

Atbildēt

tā jau goda lieta

04.12.2021. 11:04

sniegt liecības un iestāties pat taisnīgu....čangaliete vai kā?

Atbildēt

I.Bezdomnijs

04.12.2021. 08:45

»

аннушка уже разлила масло

Nosauc kaut vienu nato okupantu un es izmainīšu savu viedokli. Krievu okupantus un viņu līdzskrējējus gan var satikt uz katra stūra


Jā!ja toze vcera dvuh videl!Centraltirgu pie Maximas,no kanala puses!viens bij dlinnij,kljetcatij,pensnej tresnulo!Un vēl kot-cornij,zirnij!

Atbildēt

5 kolonna

04.12.2021. 08:21

»

Andris

Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē... Bet par rakstā aprakstīo-aizmirstiet, ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē... Tagad jums savas cilvēka tiesības ir jāizcīna uz ielas... Vai arī Linča tiesā...


ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē.
Pilnīga tasnība! Bet to saprot tikai tie, kam ir nepaveicies "satikt" šo tiesikumu!
Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē.
Par šo arī piekrītu! Viņš ir viens no tiem, kas ļoti enerģiski piedalījās tieši šādas valsts tapšanā, tāpēc saņem pēc nopelniem!

Atbildēt

Veidenbaums

04.12.2021. 08:14

»

Paldies

Lai raksta uz EU tiesu, un viss bus kartiba


Par tiesnešiem cienīti blēži tur sēž,un godīgi adu citiem nost pleš…

Atbildēt

Kad tiesāsim tieslietu-iekšlietu mafiju ?

04.12.2021. 06:06

Vēl jau ir drausmīgā "Baložu lieta", kurā ar prokuroru atbalstu kriminālpolicijas izmeklētāju sadistes spīdzināja nevainīgo, visvairāk cietušo, visdrīzāk vakcinēšanas eksperimentu rezultātā mirušo 2 bērnu māti Gintu Voicišu. Kura, neskatoties uz spīdzināšanu, draudiem tuviniekiem un draugiem, pat brāļa notiesāšanu, savu vainu neatzina. Izmeklēšana safabricēja "pierādījumus" un "ekspertīzes", kurus pat esošajā veidā par tādiem nevar uzskatīt. Nemaz nerunājot par to ka tie ir viltoti. Ir izdarītas izmaiņas pat lietas dokumentu sējumos. Jau sen ir pierādīts ka viss būtiskais ir viltots, lietiskie pierādījumi iznīcināti, bet kārtējais ģenerālprokurors atkal "neko nezin". Mirušo bērnu māti ar visas tieslietu mafijas (prokuroru pieprasījumi un tiesnešu lēmumi) kopīgu lēmumu "notiesāja" uz 20 gadiem cietumā. Ginta Voiciša jau vairāk kā 7 gadus atrodas hroniski Kovid-19 pārņemtajā Iļģuciema cietumā... Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns vispār izliekas par kārtējo idiotu. Ir konkrēti vērts paskatīties fragmentu no viņa intervijas 1.XII.2021. Latvijas Radio 1 "Krustpunktā", Aidim Tomsonam. Ir pat grūti atrast vārdus kā to apzīmēt... Skatieties 45:45 ... 47:14
https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/tiesiskums-un-likumu-ieverosana.-iztaujajam-generalprokuroru-juv.a152581/

Atbildēt

Andris

04.12.2021. 05:15

»

ESMAIJA

vai tieši tā neapgājās čekisti, pret viņu zobos nonākušiem cilvēkiem? Viņus salauza, neļaujot ne atgūties, ne atpūsties, nododot no vienā čekista rokām otrās. Tikko beidza viens un nomocītais upuris, laidās snaudā, kas līdzīga bezsamaņai, tā atskanēja atslēgu žvadzoņa un kliedziens - UZ PRATINĀŠANU. ...


Jūsu pieminētā persona ir briesmonis. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka karma tomēr eksistē... Bet par rakstā aprakstīo-aizmirstiet, ne Latvijā, ne Eiropas Savienībā nekādas cilvēka tiesības realitātē vairs neeksistē... Tagad jums savas cilvēka tiesības ir jāizcīna uz ielas... Vai arī Linča tiesā...

Atbildēt

Prettiesiski izdalītā pilsonība tiks anulēta.

04.12.2021. 00:19

»

ASV protektorāts Latvija

NATO okupantu tanki stāv Ādažos. Tur nav neviena krievu tanka. Latvijas okupācijas administrāciju vada ASV pilsonis


Ikviens Krievijas pilsonis ar nelikumīgi iegūtu Latvijas pilsonību ir daudz postošāks hibrīdkara instruments par štrunta tanku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...