Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ārieši

05.06.2019. 15:47

»

west

Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari...


Vislatviskāk izskatās dēls, īsts tēva dēls Joske ar sprogainiem matiem. Tamdēļ jau uz Saeimu pirmajā dienā rādīt neveda.

Atbildēt

west

05.06.2019. 08:49

»

CV blēņas

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete...


Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari.
Hazāru mozusticīgos Krievija padzina un tie nonāca pie Reinas Vācijā un splūda ar vietējiem "jūdiem". Izveidojās aškenazi ar "jidiš" valodu, kam pamatā tā laika vācu reğiona valoda (Vormsa, Mainca).
Kad šos patrieca no Vācijas, Polijas karaļi "atļāva" apmesties Polijā. Ar naudu var visu, vai ne?! Šie nopirka aristokrātu titulus un īpašumus... Latvijā ieplūda no Lietuvas-Polijas Latgalē. Kad Polijai pievienoja Kurzemi, ieceļoja un apmetās tirdzniecības krustcelēs. Piemēram, 1850.g. Talsos bija 50% žīdu, Sasmakā 80%! Par Latgali, kas tuvu žīdu centram Viļņai pat nerunāsim...
Uzvārdus žīdiem un jevrejiem deva salīdzinoši pavisam nesen. Šajā sakarā ir smieklīgi Levitiem, Koganiem utml piedēvēt tiešo izcelšanos no "Dāvida cilts". Palestīnieši gan var uz to pretendēt. Hazārjevrejiem, kas pašlaik "pārvalda pasauli" ar jūdiem, t.i. senarābu ciltīm nav nekáda sakara! To apliecina paši jevreji.
Mūsu Levits ir žīda un "vācietes" (visdrīzāk žīdietes jauktenes?) dēls. Precēts ar žīdu izcelsmes (foto!!!) "latvieti"? Smiekli nāk.

Atbildēt

..jā,

05.06.2019. 08:36

JO jau labi sen BEZDARBĪBĀ vizinās pa Jaundubultiem.

Atbildēt

CV blēņas

05.06.2019. 08:32

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete, vāciski dzeju rakstīja, dēls nav mācējis vāciski. Pa kuru laiku disidenta sieviņa mācījās Mākslas akadēmijā? Tēvs neesot bijis komisārs, bet viens īpašnieks žīds viņu palūdzis par pārvaldītāju!? Tā krievu gados lietas nenotika. Prezidents žīds melo tā ka ausis kust. Interesanti, vai pats bija pionieros un komjauniešos???

Atbildēt

:-\

05.06.2019. 00:52

Būšot gan nabadzīgo, gan turīgo ļaužu prezidents. Tikai tas kkā neiet kopā - ja esi par nabadzīgajiem, tad kaut kas jāatņem turīgajiem, un otrādi.

Atbildēt

vēsture ???

04.06.2019. 23:02

Kļūst interesanti tos dir.. līdējus vērot. Beitnere LeGalla "nācijas tēvs", Čebotarenoka "un piedzima puisēns ar zilām acīmm" utt. Tagad jau izpreparēta CV tiek drukāta. Jācer, ka vēl ir Levita klases biedri, kas pastāstīs par šo farizeju vairāk... Visu nav iespējams ideāli satīrīt.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 16:41

»

turklāt...

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku


Gandrīz. TM vēsture zina gadījumus, kad palūgts atbrīvot "viesmīlīgās" telpas. Savulaik radījis galvassāpes ne vienam vien čekistam. Meļķisis bija pārsteigts atklāt, ka kopīgas sabiedriskās organizācijas kasē pazudusi nauda, sievas tēvam arī nav paticis. Bet kurš gan nav bez grēka.

Atbildēt

turklāt...

04.06.2019. 14:30

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku.

Atbildēt

Paija - paldies par tik...

04.06.2019. 14:28

Paldies par tik izsmeļošu informāciju, lūk, tad arī šie cilvēki - Bīriņu pils semināristi, spieto un spietos un ieņems dažādus amatus gan pie E.L., gan citur valsts pārvaldē.
Un tas tikai nozīmē, ka valstī nebūs nekādu jaunu un progresīvu vēsmu...

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 14:23

»

Paija - p.lasītājam

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi


Padomnieku iespējas ir neierobežotas, bet Teikmaņa izvēle ir Baiļu tetroliģijas Šantāža cienīga.

Bīriņu pirts cienītāju izvēle ir Dr. Kāļa Ulmaņs cienīga.

2017.g.

Ar priekšlasījumiem diskusiju ievirzei uzstājas tieslietu sektorā labi pazīstamas autoritātes: Egils Levits, Ineta Ziemele, Jānis Pleps, Mārtiņš Paparinskis, Gunārs Kusiņš, Lauris Liepa, Veronika Krūmiņa, Māris Lejnieks, Edvards Kušners, valsts sektora amatpersonas: Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Jānis Citskovskis, Laila Medina, Inese Gailīte, Anda Smiltēna, Ināra Mūrniece, Kristīne Jaunzeme, Dina Meistere, Anda Smiltēna, Gunārs Kūtris, Sanita Armagana, kā arī politoloģijas, socioloģijas un komunikācijas nozaru pārstāvji: Ivars Ijabs, Iveta Reinholde, Mārtiņš Kaprāns, Arnis Kaktiņš, Sigita Struberga, Sandra Veinberga.

Moderatoru lomā darbojas jau pieredzējušie semināra organizatori un dalībnieki: Arvīds Dravnieks, Lauris Liepa, Daiga Rezevska, Egils Levits.

Semināra rīkotāji – biedrība "Publisko tiesību institūts", "Profesora Kārļa Dišlera fonds" un Latvijas Politologu biedrība, Tieslietu ministrija, Latvijas Universitāte, fonds DOTS un Rīgas Juridiskā augstskola."

Atbildēt

Paija - p.lasītājam

04.06.2019. 14:11

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi .
Nu jau oficiāli paziņoja, ka Teikmanim tas gods.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 13:53

»

Paija

Loģiski, ka Ēlerte


Sen jau nespieto. Spieto kalpiņas, langas, plepi, pastari, jansoni, mūrnieces, čepānes, jundži, kūtri, ziemeles... Ja varētu, Bīriņu pirts, piedodiet, semināra cienītāji piešķirtu doktora grādu savam kumīram i bez disertăcijas, i bez iepriekš iegūta maģistra grāda, bet nu cenšas, cenšas... Publikāciju kopojumu arī jau sagatavoja, laikam jau pielīdzināšanai, un arī uz publisko runu Alma mater sadzina visus, kas prot turēt muti un kas amatos. Brežņevs atpūšās. Ja demogrăfijas pētniekam pēc padomju un trimdas datiem piešķirs grādu pirms Baiļu autoriem, pārstāšu cienīt.

https://lvportals.lv/norises/288845-birinos-notiek-14-konstitucionalas-tiesibpolitikas-seminars-2017

http://foto.lu.lv/arhiivs/2019/d_apr/16/index.html

https://lvportals.lv/norises/302035-egila-levita-atzinu-krajums-valstsgriba-sak-celu-pie-lasitaja-2019

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/laikabiedri-par-egilu-levitu-spej-argumentet-ir-vienkarss-un-godigs.a320767/

Atbildēt

Paija

04.06.2019. 13:12

Loģiski, ka Ēlerte.
Paraugoties uz publicētām foto, Ēlerte ikvienā saietā tā vien spieto ap E.L. un neizlaiž to no redzesloka, šo amatu Ēlerte, iespējams, dabūs.
Sorosīte ? Miljonāre Ēlertes kundze?

Atbildēt

Oateicīgais lasītājs

04.06.2019. 11:39

Stāsts ir daudz interesantāks, bet par to Bailēs nevarēs lasīt, ja vien avotu atlases principus nemainīs.

Atbildēt

Pilsonis

04.06.2019. 10:40

Vēstnieks ASV? Tad skaidrs, kāpēc kangaru bandas tik pārliecinoši ievēlēja to ārzemnieku

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...