Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai mums vajag referendumu?

Hermanis Juzefovičs
16.01.2012.
Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zinu..

19.01.2012. 13:07

Nav laika latviešu valsts pārvaldītājiem par valodu domāt, jo jazog taču un gar sili jāgrūstās.. nu gan beidzot ir nedaudz atjēgušies, ka pie siles daudz postpadomju klaidoņu arī var tik un tie, kas jau izsenis ir slaveni ar super nekaunību, grābs divtik, ka pašiem vairs nepietiks (kaut vai Rīgas domes piemērs).. tādēļ Rudā jenotiete un citi līdzīgie sāk satraukties, ka tik neiziet plāni... jo tieši īstenie latvieši, kas ir pārāk godīgi un strādīgi, ir vissmagāk apzagti Latvijā.. postpadomju klaidoņi ir viltīgāki, tie vienmēr izdomās kā apiet likumus, lai neciestu tik ļoti..

Atbildēt

haralds

[R] 18.01.2012. 23:57

vajag ēst, dzert, siltās drēbītes un vēlams pajumti. par referendumu tik drošs neesmu.

Atbildēt

Integrators

18.01.2012. 22:56

Par šo bezjēdzīgo padomju Krievijas (Baltkrievijas, Ukrainas u.c.) pilsoņu iesūtīšanu Baltijas valstīs atbildīga ir pati Krievija (Baltkrievija, Ukraina u.c.) un noteikti paši klejotāji. Izraēla, Vācija rūpējas par saviem tautiešiem visā pasaulē. Krievijai būtu jāmācās no šīm valstīm, nevis jāpamet savi pilsoņi kur pagadās. Krievijai (Baltkrievijai, Ukrainai u.c.) pašai pēc 1991.gada bija jāpieņem savi tautieši (vairāk kā 20000 Krievijas militāristi un viņu ģimenes) un jānodrošina viņiem atgriešanās savā dzimtenē ar atbilstošiem dzīves apstākļiem. Šie klejotāji nevar samierināties ar to, ka Latvijā latvieši, Lietuvā lietuvieši viņus joprojām uzskata par okupantiem, ka latvieši viņiem atņēmuši viņu pašu dārgāko – roģinu.
Kamēr katrs vismaz otrais krievs neatzīs, ka Krievija ir okupējusi Latviju un neapzināsies savu ieceļotāja statusu Latvijā, tikmēr Latvijā būs naidīgas attiecības starp latviešiem un krievvalodīgajiem ieceļotājiem.
Lielākā daļa šie padomju klaidoņi nav spējīgi iemācīties kulturālu savu senču sarunas valodu un nemaz nedomā mācīties tagadējās mītnes Latvijas valsts valodu. Šie klejotāji neapjēdz, ka viņiem ir dota iespēja dzīvot Latvijā, ka viņiem vispirms ir jāciena latvieši un latviešu valoda, jārespektē Latvijas likumi, nevis jāmēģina tos nicināt. Ja kādam krievvalodīgajam nepatīk Latvijas likumi, tad tas nenozīmē, ka tie jāmaina pēc katra klaidoņa iegribas.
Tāpat kā citās normālās valstīs Latvijā jābūt vienai valsts valodai - latviešu valodai!

Atbildēt

Vanja

18.01.2012. 22:37

Taču es negribētu visus mērīt vienādi, jo daudzi ieceļotāji ir pietiekami lojāli pret valsti, kura devusi pajumti. Daudzi nelatvieši ir iemācījušies Latvijas valsts valodu un māca savus bērnus cienīt Latvijas valsti, viņu sētas ir sakoptas. Viņi arī neslēpj savu tautību un neprasa savas mītnes valstī Latvijā ieviest moldāvu, armēņu vai krievu valodu, kā valsts valodu. Man pazīstamie krievi labi runā latviski, bet nav pieņēmuši Latvijas pilsonību, jo tā ir vieglāk apciemot savus Krievijas radiniekus. Lielākai daļai man pazīstamiem latviski runājošiem krieviem nav pieņemami ne Ušakova, ne Urbanoviča, Lindermaņa u.c. SC grupējuma pretvalstiskā nostāja. Normāli domājošiem Latviešiem un Krieviem naida nav bijis savā starpā! Šo naidu "kurina" tikai un vienīgi SC politiķi, kas uz to taisa savu karjeru un ne jau viņiem rūp Latvijas valsts nākotne!!!
Es un man pazīstamie krievi balsosim pret divvalodību, jo tā mums nebūs izdevīga!

Atbildēt

līdzdalībnieks

18.01.2012. 15:20

Esmu pret to, ka Satversmes tiesa septiņu cilvēku sastāvā - pretēji Satversmes 4. un 77.pantam - atņemtu man kā Latv ijas tautas cilvēkam, latvietim - iespēju nobalsot "pret" krievu valodas uzmākšanas mēģinājumiem oficiālajā saskarsmē. Esmu par to, lai Latvijas nomaldījušies pilsoņi, kuru juridiskās tiesības nav mazākas par manām pilsoņsa tiesībām, korektā balsošanas procedūrā saprastu, ka viņu prasības ir pārmērīgas un ka viņi Latvijā ir neliels mazākums. Turpretī "turēšana un nelaišana" aiz samāksloti sofistiskiem juridiskiem ieganstiem neko labu nedos.

Atbildēt

liana

18.01.2012. 14:32

Nepilsoņi Lindermans,Osipovs un līdzīgie to vien dara ,ka musina uz nekārtībām Latvijā.Kas stāv aiz viņiem?Cilvēki ,kas ir lojali Latvijai balsos pret to ,lai valstī kā otra valsts valoda būtu krievu valoda.Valoda ir valstiskuma pamats. ,NUJORKĀ IR 4 MILJONI KRIEVU ,TAČU NEVIENAM TUR PRĀTĀ NEIENĀK PIEPRASĪT,lai KRIEVU valodai tiek piešķirts valsts valodas status.Kādi spēki Latvijā darbojas, kuri ik pa laikam vēlas izraisīt etniskos nemierus ,katrā ziņā tie nu nav latvieši .

Atbildēt

liana

18.01.2012. 14:32

Nepilsoņi Lindermans,Osipovs un līdzīgie to vien dara ,ka musina uz nekārtībām Latvijā.Kas stāv aiz viņiem?Cilvēki ,kas ir lojali Latvijai balsos pret to ,lai valstī kā otra valsts valoda būtu krievu valoda.Valoda ir valstiskuma pamats. ,NUJORKĀ IR 4 MILJONI KRIEVU ,TAČU NEVIENAM TUR PRĀTĀ NEIENĀK PIEPRASĪT,lai KRIEVU valodai tiek piešķirts valsts valodas status.Kādi spēki Latvijā darbojas, kuri ik pa laikam vēlas izraisīt etniskos nemierus ,katrā ziņā tie nu nav latvieši .

Atbildēt

nu-nu

18.01.2012. 14:25

Un ko mēs darīsim ar savu vienģo valodu pasaulē? Ja valsts zeme un labākās ražotnes ir pārdotas svešzemniekim (lielākā tiesa krieviem) kā arī labākie īpašumi.Kas klausīs tādus kam nekas nepieder? Vēl pēc 20 gadiem būsim visi vienā valodā runājošie sadzīti kaut kur rezervācijā kā tagad līvi.Jo neprotam sadzīvot ar saviem pilsoņiem,tad mūs komandēs ārzemnieki un nepilsoņi. Bībelē skaidri stāv rakstīts: valsts kas sašķēlusies nevar pastāvēt.Tas nenotiek uzreiz, bet uz to ejam.

Atbildēt

Jasis

18.01.2012. 14:20

Līdz šim politiķu galvenā vērtība ir bijusi - tikt pie bļodas.

Atbildēt

Odze

18.01.2012. 12:09

Peec satura shis koments daudz sakariigaaks par rakstu.... > to Guntis 17.01.2012. 15:26

Atbildēt

manā sētā

18.01.2012. 06:48

Jebkurā gadījumā (notiks referendums, nenotiks...)šķirba starp "mēs" un "viņi" nekļūs mazāka.
Vienlīdz riebjas... nē, lindermaņi tomēr pieņemamāki par parādniekiem, jo viņi nav muļķi.

Atbildēt

vilis

18.01.2012. 04:19

tādām muļķībām kā rakstā minētā vīriešu vai sieviešu tiesību ierobežošana nāktos atdurties pret starptautiskajiem cilvēktiesību aktiem un visām tām konvencijām, kam Latvija ir pievienojusies. Starptautiskās tiesības ir spēcīgākas par nacionālajām

Atbildēt

P.K.

18.01.2012. 03:49

If you wish to be regarded seriously as a civilized nation and people then you will sooner or later have to do something about the level of xenophobia esp. anti-semitism as expressed by some of your contributors. In most western countries these comments would be regarded as quite unacceptable.

Atbildēt

Guntis

18.01.2012. 02:08

to visiem Guntiem

vien paskatieties, kas notiek portaalu komentaaros - "iesim balsot pret krieviem vai iesim balsot "par", lai paraadiitu tiem latvieshiem". Kaiminsh te pirms Ziemassveetkiem izteicaas, ka "nado idti golosovatj "za", a shtob znali". Vinjam pat nojausmas nebija, ka runa iet par krievu valodu.
Vai tieshaam nepietiek?

Varbuut arii Lindermana kungam tieshaam bija ceels meerkis, ka krievu valodai ir valsts valodas statuss, ka sabiedriiba tiks vienota, tad SC sho paarveertis pilniigi preteeji.
Nesen veel Urbanovics iztecaas, ka esot jaaiet balsot "par" tiesisku valsti!!!
...kaa tai sievietei Liepaajaa peec Saiemas veeleeshanaam, kura nogiiba kaazu ceremonijas laikaa, nesagaidot tulkojumu krievu valodaa.

Jaa, krievu valodas teema ir aktuaala, bet ir citi risinaajumi, shoreiz ir paarshauts paar striipu.

Atbildēt

Oiņemōgu

18.01.2012. 02:02

Caur pakaļu, atvainojos, šis referendums, un tūtā visi aicinātāji balsot pret, lai nobalsotu par!

Atbildēt

Kash

17.01.2012. 18:39

Balsosim PRET un mutes krievu valodas kārotājiem uz ilgu laiku būs ciet. Nebūs jēgas viņiem cilāt šos jautājumus....
Neiesim uz referendumu - apdraudēsim iespēju mums uzvarēt, riskējot ar referenduma "kvorumu". ... bet ja nu tomēr salasās balsojušo skaits? Tad tie, kas nebūs gājuši pateikt PRET būs kārtīgi mait...
Ja nepieļausim referendumu - izraisīsim konfliktus. Bumbiņa vēl arvien būs viņu laukuma pusē. "SC nelaida pie varas!! ST nav godīga!!! Demokrātijas Latvijā nav!!! utt" Tātad visi trumpji viņiem vēl būs rokās.
Aizejot nobalsot PRET visi trumpji no rokām ārā. Punkts.

Atbildēt

līdzdalībnieks

17.01.2012. 17:14

Referenduma varbūtējā bēdīgā rezultāta paredzētājiem. Aģentūra TNS publiskojusi aptaujas datus par attieksmi pret šo referendumu. No aptaujātajiem 59 procenti balsotu pret krievu valodas valstiskošanu, 25% par, 10% nepiedalītos, 6% nav izlēmuši. Atviegloti nopūšos par to, ka piederu pie vairākuma.Tiesa, TNS nav paši uzticamākie aptaujātāji, labāki ir "Latvijas Fakti" vai SKDS, tomēr kaut ko apjēgt var arī no tā, kas ir. Latviešu valoda ir un paliks juridiski, kā tā ir. Viss valodas ziņā atkarīgs no mums pašiem.

Atbildēt

pet referendumu

17.01.2012. 16:09

Tur jau taa lieta, ka daudziem nebus iespejas aiziet. Es nevaru tikt, kaut loti gribu. Un taa rezultats var iznakt gauzi bedigs Latvijas valstij.

Atbildēt

Juris

17.01.2012. 15:32

Esmu pilsonis.Balsošu ja ref. notiks prēt slūčiem,dzintariem,parādniekiem,jesalniekiem kuri to visu padarīšanu uzsakūši!Viņi pirmie velējas ar referenduma pālīdzibu slēgt nelatviešu skolās!Ko dabijuši prētim!?

Atbildēt

līdzdalībnieks

17.01.2012. 15:29

Protams, ka pašreizējā situācijā referendums ir vajadzīgs un tajā mēs pārliecinoši varam (un mums vajag) nobalsot pret. No kā mēs baidāmies? Bet lamājošās tirādes par "okupantiem, kolonistiem" var līdzēt vienīgi saasināt Latvijā jau tā nepatīkamās starpetniskās attiecības. Vietējo it kā "okupantu un kolonistu" aplamātājus varētu uzklausīt vienīgi tad, ja Latvija pēc ANO institūciju lēmumiem būtu dekolonizējamo un deokupējamo valstu sarakstā. Bet nav un droši vien nebūs. Tāpēc -blēņas pie malas!

Atbildēt

to Guntis

17.01.2012. 15:26

Ak tad referendums ir naudas izsviešana???
Tātad visiem Latvijas pilsoņiem - cittautiešiem ar saviem nodokļiem jāuztur visi Latvijas ierēdņi, lai šie netraucēti var pieņemt PRET viņiem - Latvijas pilsoņiem - NElatviešiem vērstus un pazemojošus likumus?
Latvijā ir apmēram 750 tūkstošu strādājošo - latviešu un krievvalodīgo apmēram puse uz pusi.
Viena trešdaļa - apmēram 250 tūkstoši - valsts pārvaldē, kura naudu nevis pelna bet tērē, un pārsvarā tie ir tieši latvieši. Tātad visu Valsts naudu nopelna apmēram 350 tūkstošu krievvalodīgo un 150 tūkstoši latviešu.

Tātad skolas, kurās latviski mācas latvieši, paši latvieši apmaksāt nespēj, bet ir piespieduši to darīt krievus. Arī latviešu valodas apmācīšanu krieviem latvieši ir piespieduši apmaksāt pašiem.

Nu, un kur tad Latvijā ir demokrātija?
Kur tad ir cilvēktiesības?
Pilsoņa tiesības?
Vai arī demokrātija un cilvēktiesības, pilsoņa tiesības attiecās tikai uz latviešiem?
Sanāk, kā Džordža Orvela «visi zvēri ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki»???
Kā domājiet - ja pilnīgi godīgi un atklāti valdība paziņotu, ka pilsoņiem ir pienākumi pret valsti, bet tiesību nav, CIK PILSOŅU TURPINĀTU MAKSĀT NODOKĻUS???
Un vēl - ja jau valdība ir aizņēmusies no SVF naudu, pilsoņiem pat neprasot (bez kāda referenduma, kaut gad jāatdod mums visiem kopā), varbūt pa šo naudu mums - Latvijas pilsoņiem kaut kas arī pienākas???
Bija te jautājus, kur NE latvieši dabūšot trūkstošās balsis, lai sanāktu vairāk, kā 700 000.
Atbilde: no latviešiem - kristiešiem, kas nedala cilvēkus pēc tautībām, ādas krāsas. Kas pāri nodarījumus un aizvainojumus Dieva mīlestībā ir piedevuši. Kas ticību Dievam izpauž ne ar skaistiem vārdiem un rituāliem, bet ar darbiem. Saprotot un ikdienā ar savu rīcību izpaužot, ka visi cilvēki Dieva priekšā ir vienlīdzīgi!

Atbildēt

valdis

17.01.2012. 14:39

referendums izsludināts- jāpiedalās...un vienreiz tiek krieviem un Lindermaniem mute jāizbāz

Atbildēt

Uris

17.01.2012. 14:27

Grantiņš, šķiet, ir sagājis sviestā !

Atbildēt

Atbilde hmm 17.01.2012. 13:31

17.01.2012. 14:26

Otrkārt - obligāti esot jārīko referendums par jebkuru jautājumu, jo nav tak īpaša likuma, kurš noteiktu "aizliegtās tēmas".
Tur jau tā jautrība, nav tāda likuma. Lindermans tieši arī jautri rīkojās. Ja Jūs ierosinātu referendumu - Krievus ārā, savāktu pirmos 10 000 balsu, un pēcāk arī nepieciešamos 1/10 daļu, (Parādniekam ar bizes nogriešanu nepietiktu, vajadzētu kopā ar Dzintaru parakstīties) nu tad nāktos rīkot arī šādu referendumu. Tur jau ir tā jautrība, ka mēs, Latvieši esam tuimi un paši neko nedaram, tikai citus apķēzīt mākam. ja Lindermanam nepiesien naida kurināšanu, tad vēsturiski pamatojot ideju, ka Latvijā ir jābūt Latviešiem, var maukt referendumu par krievu palūgšanu aizbraukt.
Kāds var pamatot, kapēc nē???

Atbildēt

Joske

17.01.2012. 14:14

Shoreiz uz 1.komunist.partijas biedriem,kuri velas mus pataisit sev lidzigus,par latvijas nodevejiem,nobalsosim pret krievu valodu,pec referenduma,izbalsosim visus 1.sekr.kuri 20.g.ir gravushi latvijas ekonomiku,saksim ar prezidentu.

Atbildēt

hmm

[R] 17.01.2012. 13:31

Vismaz divas autora izteiktās teorijas velk uz īpašu jautrību.

Pirmkārt - ja kāds (vēlēšanu komisija) šodien pārkāpis likumu, tad tā iepriekšējo darbību rezultāti arī esot atzīstami par nelikumīgiem.
Attiecīgi, piemēram, lielākajai daļai Latvijas Universitāti absolvējušo juristu būtu jāanulē diplomi, jo fakultātes ilggadīgais dekāns pirms dažiem gadiem tika sašņorēts par kukuļošanos! :D

Otrkārt - obligāti esot jārīko referendums par jebkuru jautājumu, jo nav tak īpaša likuma, kurš noteiktu "aizliegtās tēmas".
Nu tātad bliežam augšā parakstu vākšanu un sekojošu referendumu: Vai atbalstiet, ka visiem krieviem/krievvalodīgajiem/nepilsoņiem/utt. (vajadzīgo pasvītrot) jāpamet Latvija 30 dienu laikā? :D

Atbildēt

Arvīds

17.01.2012. 12:23

1 000 000 (viens miljons) pilsoņu balsojums Referendumā PRET "Krievu valodu kā 2.valsts valodu" ir miljons reižu vairāk un spēcīgāk par 100 Saeimas deputātu balsīm, CVK lēmumu un Satversmes tiesas spriedumu!

Ejam visi uz Referendumu 2012.gada 18.februārī un balsojam PRET.
Kā kādreiz 1991.gadā Daugavas krastmalā.
Kā kadreiz 1919.gada novembrī Daugavmalā!

Atbildēt

PAMELA

17.01.2012. 12:17

Daļēji piekrītu autoram,gan par to ,ka tika pieļautas darbības lai process nonāktu tik tālu un jo īpaši par Prezidentu!Man arī nav vajadzīga viena stulba lupatu lelle,kas pirmajā dienā iedrošināja tos pašus okupantus ,jo Bērziņš reklamēja,ka runāja un RUNĀS pat kā Prezidents okupantu mēlē.KO VAIRĀK VAJAG OKUPANTAM?Pats NACIONĀLAS valsts galva sludina divvalodību!!
Ar patreizējiem politiķiem NESAGAIDĪT mums latvisku Latviju,jo JA pieļauj SAEIMĀ!! ievēlēt deputātus BEZ VALSTS! val.zināšanām,tad KĀDA valsts mēs esam?Ja ļauj NEPILSONIM KRIMIĶIM dancināt VALSTI!!!!un tur NESASKATA ārprātīgu idiotismu,par KO mēs vispār varam runāt?
Jau tagad NAV neatkarīgas Latvijas valsts,jo toni nosaka OKUPANTI !!Un JUZEFOVIČ,VISA vaina ir iekš tam,KA 1991.gadā Godmanis,Birkavs ,LC un pārejā politbanda NEPIEPRASĪJA ievērot Ženēvas konvenciju/IZVĀKT okupantus!/,BET pat Godmanis atļāva palikt Latvijā VDK ofiņu 20000 varzai - 5-ai kolonnai!Lesčinskis un deputātu banda atļauj par GRAŠIEM nopirkt uzturēšanās atļauju Krievijas noziedzniekiem ar iespēju kļūt par pilsoņiem.Pilsonību tirgo,dāļā NELOJĀLIEM krieviem BEZ valsts val.utt.
Tā NAV valsts klasiskā izpratnē jo pamatnācijai NAV cilvēktiesību - ELEMENTĀRU!!!!!!!

Atbildēt

Eduards

17.01.2012. 11:26

PILNI'BĀ PIEVIENOJOS UN ATBALSTU LTTR -GRANTIŅA TEIKTO !
VISĀDI ŽĪDU IZDOMĀJUMI-BET VIŅI IR BIJUŠI SUPERMEISTARI UZ TIEM,KĀ TO PIERĀDA VĒSTURE-NAV JĀATBALSTA! IEROSINU ŽI'DU DARBĪBAS IZVĒRTĒŠANAI NODIBINĀT KOMISIJU-PIEDĀVĀJU SAVU KANDIDATŪRU !
MANS TEL 65038743

Atbildēt

to Guntis

17.01.2012. 11:10

Izrādās, ka tu ne tikai skopulis esi, bet arī slikti izglītots un mucā dzīvo, ziņas neklausies - Satversmes grozīšanai ir nepieciešamas vairāk kā 700 000 pilsoņu balsis "par" (precīzi noteikts cipars). Kur krievu valodas gribētāji tās lai ņem? Satversmes referendumu nevajag pielīdzināt Zatlera (prezidenta) pieteiktajam referendumam par Saeimas atlaišanu, kad pozitīvam lēmumam pietiek 50% + 1 balss no tiem, kas atnākuši uz referendumu. Aiziešana uz valodas referendumu un nobalsošana "pret" ir tikai Nacionālā bloka un citu partiju, kas uz to aicina, PR gājiens. Man tas ļoti atgādina laikus, kad veidojās un savstarpēji konfrontēja "Tautas fronte" (tautas veidota) un "Interfronte" (pie varas esošo izveidota). Tādēļ šobrīd pie varas esošo spēku aicinājumi uz referendumu, lai nobalsotu "pret" izskatās pēc destruktīvas rīcības.

Atbildēt

to Guntis

17.01.2012. 10:50

Neesi aprobežots skopulis. Referendumam paredzēto valsts naudu nesavāks marsieši, bet lielākā daļa no tās uz vietas vien paliks kā piemaksas pie nelielās aldziņas skolotājiem un pārējiem, kas iecirkņos dežūrēs.Tipogrāfijas arī vietējās strādās.

Atbildēt

Jāskatās plašāk

17.01.2012. 10:42

Kāpēc neviens nerunā par to, kā mēs līdz tādai situācijai (referendumam) esam nonākuši? Vai Naturalizācijas pārvalde (šobrīd PMLP) var atbildēt uz jautājumu - cik Latvijas valstij nelojālus pilsoņus, pareizāk sakot - personas ar LR pilsoņa pasi, kuriem nekad nav bijusi doma par integrāciju, viņi ir "uzcepuši"? Domāju, ka nekādus koeficentus šeit pat nav jāpiemēro, droši var saukt visus 100%.

Atbildēt

nožēlojama

17.01.2012. 10:17

valsts ar nožēlojamiem komentētājiem - hitlers un gebelss būtu ļooti apmierināti ar saviem sekotājiem

Atbildēt

Žūriņš

17.01.2012. 10:01

Ļoti loģisks un sakarīgs raksts. Stulbi un naivi ir izlikties, ka Latvijā krievu nav un cerēt, ka ir kāds jautājums, ko Latvjā var atrisināt bez dialoga ar minoritātēm. Referendums ir vienīgais demokrātiskais veids kā paust viedokli. Un tad turpināt dialogu ar pretējo pusi.
PS
l.grantiņam
Ja runājam par uzvārdiem, tad būt vienā klanā ar slepkavu grantiņu un turklāt nacistam ir neapskaužams un nožēlojams liktenis.

Atbildēt

:o)

17.01.2012. 09:08

Un priekš kā bija vajadzīgs tik garš un bezēdzīgs savārstījums? Autors nepateica neko jaunu, vispārīgi pavāvuļoja, paaicināja mūs uz referendumu un viss. Nekā jauna, bet galvenās vecās atziņas - okupanti un kolonisti ir tādi pat pilsoņi, kā citi, un netracināsim nevienu, ka tikai kāds nesadusmojas.

Atbildēt

Udox

17.01.2012. 07:28

Ar šādām idejām sākas valsts sabrukums. Kad atsevišķi indivīdi izdomā, ka viņi ir gudrāki par visiem, bet tas, par ko nobalso tauta, ir pilnīgs sviests. Varbūt patiesībā ir otrādi? Ja pieņemam, ka tautai ir taisnība, tad kā ir jāvērtē Vienotība, Čepāne un Visu Latvijai? Kā var mēģināt atcelt referendumu, par kuru ir savākuši parakstus cilvēki? Latvieši nezin kāpēc ir atmetuši jebkādas saprāta paliekas un mēģina atrast pēc iespējas idiotiskākus iemeslus, lai noliegtu to, kas deva valstij brīvību. Tieši šādas idejas ir pretvalstiskas, nevis referendums.

Atbildēt

Guntis

17.01.2012. 01:55

Referendums izmaksashot ap 2 milj. Vot lai Lindermanja kungs arii sho naudu sameklee.

Savaadaak, esmu pilniigi pret sho nejeedziibu, naudas izsvieshanu, jo rezultaats nojaushams. Cik cilveekus vien var izaarsteet par shaadiem liidzekliem! Un Ushakovs ko domaaja - visiem tiek saziedoti tuukstoshi, lai izskalotu aknas Vaacijaa?

Protams, pastaav varbuutiiba, ka nobalsos 'par' krievu valodu. Tad zaudeetaaji buus pilniigi visi. Arii Ushakovs. Sekas tam var buut ljoti neprognozeejamas. Liidz pat masu sadursmeem ielaas. Sabiedriiba tiks sashkelta totaali. Vai to Ushakovs un Co vispaar apzinaas?

Aicinu Satversmes tiesas tiesneshiem tieshaam buut Satversmes un cilveeku aizstaavjiem, un izsleegt shii referenduma iespeejamiibu pirmajaas 10 minuutees (lai veelaak mazaak sunji rietu, jo sunjiem iznaakums vienalga kaads - smilkstees taapat)!

P.S. Ushakovs tiek piemineets, jo 100 punktu, - nebuutu shii kverplja izgaajienu, lieta liidz referendumam neaizietu.

P.S.S. Rakstam gan nekaadas vainas, laba logiskaa filozofija!

Atbildēt

haralds

[R] 17.01.2012. 01:52

kā es lai zinu, vai jums vajag referendumu! man nevajag (konkrēto).
pielaist var bikses, kļūdas pieļauj.
"presē parādās apgalvojumi, ka uz jautājuma ir valstiskā neatkarība" - fufelis! a ja ± > 1/3 pamatnācijas tādi zābaki, ka nobalso PAR, tad par kādu valsti vispār bazārs!

Atbildēt

monitors

17.01.2012. 01:31

Notiks tas referendums vai nenotiks, tikpat valsts valodas regulējums nemainīsies. No šī viedokļa raugoties, ja jau tiktāl viss ir nonācis ar pilnīgi legālām procedūrām, lai taču tas referendums notiek. Nav pārliecinošāku argumentu kā pilsoņu vairākuma griba. Pēc tam likumdevējs var pilnveidot Satversmi, piešķirot negrozāma panta statusu 4.pantam, cita starpā, balstoties arī uz referenduma rezultāta. Tā tas būtu daudz pārliecinošāk nekā aizliedzošs Satversmes tiesas spriedums, kas nebūt nav tautas gribas izpausmes apliecinājums. Nevajag baidīties uzvarēt.

Atbildēt

Kārlis Pēteris

17.01.2012. 00:54

Referendums ir jānovilcina līdz vasarai, to ST arī izdarīs. Nevar referendumu taisīt vienā laikā ar 16.martu un kremļa vēlēšanām.

Atbildēt

ALLA

16.01.2012. 22:58

Baismi muļķīgs raksts. Ko nokavēja, konokavēja... Tas tikpat kā treknajos gados - cilvēku skaits samazinās, bet visi tik ļepē mājas uz vella paraušanu. Tāpat arī te - ceturtā vara absolūti nenovērtēja nacionālas valsts jēgu un nozīmi, latviešu nacionālistus nicīgi dēvējot par radikāļiem, iedrošinot krievu nacionālistus pārņemt varu Latvijā. Tagad atkal nobijušies kā zaķīši - vaivaivai, būs nemieri... Ko tad krievi rakstīs uz transparentiem? Dajoš sovetskuju vlasķ? Latviju - bez latišej? Latviju - russkim? Tā kā neiet cauri 21.gadsimtā

Atbildēt

.

16.01.2012. 22:52

Patiešām agresīva DEMAGOĢIJA
Tad es arī pielietošu šādu metodi un autoram pajautāšu - vai referendumā varētu lemt, ka svītrosim no satversmes ārā 93.pantu -"Ikviena tiesības uz dzīvību aizsargā likums" vai grozīsim 95.p.- "Spīdzināšan ir atļauta".
Tik politiski neizglītotai un sašķeltai tautai vispār nevajadzētu ļaut rīkot referendumus.

Atbildēt

Sisidra

16.01.2012. 20:47

Esmu PAR [latviešu valodu kā vienīgo Latvijas valsts valodu]!
Tieši tālab referendumā nepiedalīšos.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT

16.01.2012. 20:40

Iztekti agresīva demagoģija. Varbū autors ieteiks latviešiem referendumu, kur būs jāapliecina, ka Zeme ir apaļa ? Par valodu grib referendumu taisīt tie, kuri grib panākt krievu valodu, kā valsts valodu.Tiek pielietotas visāda veida mahinācijas.Šeit ir Latvija un latviešu valoda,punkts !!! Jābūt Likumībai, nevis pēc katra žīda svilpiena latvietim jāliecas zemāk par zāli.Tāda sajūta, ka Juzefovičs arī ir no PAREIZĀ "klana". Ne, Juzefovič, žīdu laiks un beztiesiskums skaita savas pēdējās minūtes...

Atbildēt

tata

16.01.2012. 20:19

Uzskatu, ka referendums ir jaatcel, jo tas ir antikonstitucionals!!! Lidz ar to referendumi par nacionalas valsts pamatu grausanu vispar nedrigst notikt.

Atbildēt

paija

16.01.2012. 19:58

Pilnīgi piekrītu. Uzskatu,ka ir nokavēta iesniegšana ST un referenduma atcelšana pedejā brīdī tikai saasinas situāciju. Jāiet un jābalso pret.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...