Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

Edgars Eglītis, Latvijas pilsonis
30.04.2017.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Piemēri

06.05.2017. 10:25

Runājot par zināmiem gadījumiem, praksē vēl joprojām ir vecie īrnieki, kas jau gadu desmitiem, faktiski, dzīvo komunismā, maksā 0-20 EUR/mēnesī, piekopj apaksīri, kamēr īpasnieks apmaksā komunālos, nodokļus un uztur ēku.

Atbildēt

Nelieciet

06.05.2017. 10:13

vienlīdzības zīmi starp grāmatu un to, kā tas tika darīts. Arī jūsu dotais citāts tikai ieskicē diskusiju. Neaizmirsīsim arī to, ka tika nodibinātas divas Zemes bankas, viena no tām - privāta.

Atbildēt

>> Liliana

06.05.2017. 10:09

Pelna pārpircēji, jo likums paver brīvas rokas, līdz ar to pieejami arī banku kredīti. Neaizmirsīsim, ka pat Hipotēku banka, tātad valsts banka, nekreditēja denacionalizētos īpasumus, ja bija domātās daļas.

Atbildēt

Līga

04.05.2017. 16:00

Neatkarība verdzībā

Atbildēt

Līga Valeskalne

04.05.2017. 15:48

NEATKARĪBA, KAS SALĪDZINOŠI ĀTRI UN PRIMITĪVĀ VEIDĀ NOVEDUSI LIELĀKO DAĻU VALSTS IEDZĪVOTĀJU ATKARĪBĀ VAI, PRECĪZĀK, VERDZĪBĀ.

Atbildēt

pilsonis

04.05.2017. 09:46

G.Valdmanis: NOVĒRŠOT VECO HIPOTEKĀRO KREDĪTU ATJAUNOŠANU, ES ESMU SNIEDZIS PIRMO LIELO PAKALPOJUMU LATVIJAI.

Atbildēt

pilsonis

04.05.2017. 09:44

G.Valdmaņa grāmata: "...Bruno Rubesu ļoti priecīgā noskaņojumā, dalot Latvijas delegātiem kopijas no ar zīmuli steigā aprakstīta papīra, uz kura bija ieskicēta SERTIFIKĀTU KONCEPCIJA. TAJĀ BIJA MĀCĪTS: JA PAR VISĀM LATVIJĀ RADĪTAJĀM VĒRTĪBĀM IZDALA SERTIFIKĀTUS, TOS PALAIŽ BRĪVAJĀ TIRGŪ UN MANIPULĒ, DAŽU MĒNEŠU LAIKĀ IESPĒJAMS SABIEDRĪBU NOSLĀŅOT BAGĀTAJOS UN NABAGOS.
Tā iesaistījos Hipotēku un Zemes bankas (H&ZB) dibināšanas komisijā. Vēl komisijā darbojās Uldis Beniķis, Ilmārs Bišers, Vilis Kavacis, Uldis Osis un Aleksandrs Trizna.
Pirmo nesaskaņu pamatā bija Beniķa un viņa sabiedroto Kavača un Triznas pozīcija, ka jāatjauno 1940. gada hipotekārie parādi.
Mani viņi centās pārliecināt, bet visā pasaulē likumi paredz, ka neapkalpots parāds tiek dzēsts – Vācijā pēc 15 gadiem, Kanādā pēc 10 gadiem u.tml. Strīds par vecajām parādzīmēm komisiju sadalīja divās naidīgās nometnēs un tās darbu padarīja neauglīgu un nogurdinošu...."
Respektīvi, tika pevērts ceļš atdot nekustamos īpašumus tiem, kam šie īpašumi nemaz nepienācās.

Atbildēt

Ēnu teātris

03.05.2017. 00:03

Viena autora teātris. Komentāros izstrādājis tēlu sistēmu, kas nu jau savstarpēji veido dialogus. Diemžēl amatieru teātra līmenī. Mērķis - radīt troksni, haosu, dezorientēt lasītāju.

Atbildēt

Patiesībā

02.05.2017. 17:30

...ir radījis situāciju, kad īpasumi tiek pārdoti. Uz pārpircējiem apgrūtinājumi neattiecas, ir pieejami kredīti - rezultātā īrnieki tiek izlikti, jo īpasumam ir jābūt rentablam, ir jāpelna.

Atbildēt

Patiesībā

02.05.2017. 17:24

1.Īpasumus nedalīja pa labi nu kreisi. Hipotēka pie denacionalizācijas tika ņemta vērā un nenomaksātos īpasumus neatdeva.2.Denacionalizētos namos vecos īrniekus bez jauna dzīvokļa ierādīsanas (nopirksanas!)un tiesas no dzīvokļa izlikt nevar. Īrei ilgu laiku tika noteikti griesti, zem tirgus cenas. Tas radīja plasi praktizēto apaksīri. No īpasnieka tiek piedzīti īrnieka komunālie maksājumi, nodokļi. 3.Izkropļotais īres tirgus (apgrūtinājumi, ierobežojumi), augosais NĪN, ēku nolietojums ir

Atbildēt

fakts

02.05.2017. 16:47

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/33/12/77/331277dd4462d96519641b04a2c87ac5.jpg

Atbildēt

Pilsonis

02.05.2017. 09:49

»

opā žopā

Denacionalizētajos īpašumos Rīgā diemžēl dzīvoja latvieši, jo vaņkām deva dzīvokļus mikrorajonos, ko latviešiem nebija cerību saņemt. No neatkarības Rīgā ieguva vaņkas, jo varēja saprivatizēt padomjlaiku dzīvokļus par privatizācijas sertifikātiem, tikmēr latvieši savus sertifikātus varēja sarullēt un...


Kāpēc jūs melojat? Mans tēvs ieguva dzīvokli mikrorajonā. Zinu arī ap desmit citu cilvēku, kuriem par darbu piešķīra dzīvokļus mikrorajonos. Tie visi ir latvieši bez sasitības ar partiju vai citām struktūrām, vienkārši darba ļaudis.

Atbildēt

Zane

02.05.2017. 01:22

Musu neatkaribu nodrosinaja VVF, Kazocinns, Streips, ar svu LV nepienemamu orientaciju. Padomajiet pasi, kas maksa klaunim kas iznicina LATVIJU.

Atbildēt

opā žopā

01.05.2017. 20:06

»

opā

Turpinam kremļa deagoģiju izplatīt? Latvijā pašlaik ir dzīvot labāk, nekā 1991.g. - fakts. Latvijā ir dzīvot labāk nekā jebkur citur bijušajā PSRS teritorijā (izņemot Igauniju/Lietuvu, kur dzīves limenis ir līdzīgs). Viss nav ideāli - fakts. Viss nekad nebūs ideāli nekur - aksioma. Ko nozīmē cilvēku...


Denacionalizētajos īpašumos Rīgā diemžēl dzīvoja latvieši, jo vaņkām deva dzīvokļus mikrorajonos, ko latviešiem nebija cerību saņemt. No neatkarības Rīgā ieguva vaņkas, jo varēja saprivatizēt padomjlaiku dzīvokļus par privatizācijas sertifikātiem, tikmēr latvieši savus sertifikātus varēja sarullēt un uzsmēķēt, jo viņu dzīvokļi izrādās piederēja amerikas "latviešiem" un "daudz cietušajiem" no sionas.
Traģēdija šodien ir tā, ka cilvēki pat baidās protestēt pret visām vaņķu kolaborantu - kučinsku, godmaņu, šķēļu un dombrovsku nelietībām, jo uzreiz tiks pļūtīts, cik mēs labi dzīvojam, salīdzinot ar 91.gadu. Mēs labi dzīvojam, salīdzinot arī ar 13.gadsimtu, ķieģeļgalvas žopa!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 14:12

»

opā

Turpinam kremļa deagoģiju izplatīt? Latvijā pašlaik ir dzīvot labāk, nekā 1991.g. - fakts. Latvijā ir dzīvot labāk nekā jebkur citur bijušajā PSRS teritorijā (izņemot Igauniju/Lietuvu, kur dzīves limenis ir līdzīgs). Viss nav ideāli - fakts. Viss nekad nebūs ideāli nekur - aksioma. Ko nozīmē cilvēku...


Kādi ir kritēriji dzīves labuma izmērīšanai. Klaj vaļā, tad paskatīsimies vai runā patiesību.
Piemēram, vai varam salīdzināt IKP uz cilvēku 1990. un tagad attiecībā pret Vācīju? Varam vai nē...es atradīšu oficiālu statistiku?

Atbildēt

opā

01.05.2017. 13:41

Turpinam kremļa deagoģiju izplatīt? Latvijā pašlaik ir dzīvot labāk, nekā 1991.g. - fakts. Latvijā ir dzīvot labāk nekā jebkur citur bijušajā PSRS teritorijā (izņemot Igauniju/Lietuvu, kur dzīves limenis ir līdzīgs). Viss nav ideāli - fakts. Viss nekad nebūs ideāli nekur - aksioma. Ko nozīmē cilvēku sajūtas? Tā ir demagoģija. Ja gribi runāt par sasniegumiem vai problēmām, tad jāizmanto fakti, kas ir dati, nevis "cilvēku sajūtas", kas katram no mums ir savas un ko ietekmē arī lietus, saule un citi tml. apstākļi katr dienu.
p.s. denacionalizētajos īpašumos lielākoties dzīvoja krievu okupanti, piedodiet, bet man kaut kā galīgi vienaldzīgas ir krievu vaņku ciešanas, kas nekautrējās ievākties svešos dzīvokļos, kuru likumīgie īpašnieki bija izsūtīti, nošauti vai bijuši spiest bēgt no sarkanā terora.

Atbildēt

Latvietis

01.05.2017. 12:21

»

U.U.

Žēl cilvēka! Tā arī neko nav sapratis! VDK/PSKP noziedznieku mītu upuris! Valdošās kliķes elektorāta tipisks pārstāvis. Lepojās ar pilsonību. Varbūt neko nesapratīs līdz mūža beigām. Nomirs ar iluzorisku skatījumu uz Latviju, latviešiem, neatkarību, suverenitāti, valsti, valdību, ASV ģeopolitisko okupāciju...


Es esmu visu sapratis un man nevajag tavi aizrādījumi, ka atkal te viens neko nav sapratis. Latvietis visu saprot pareizi, jo latviešiem ar galvu viss ir kārtībā un nevajag latviešus izsludināt par nekur nederīgiem dzīvniekiem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 11:19

»

Savulaik

Savulaik bija tendence - Krievijas impēriju, ko sauca ar pseidonīmu - PSRS - rietumi "nobruņoja" - lika sacensties nabagam ar bagātiem Rietumiem un bankrotēja - PSRS sabruka. Tā tagad Krievija cenšas "nobruņot"Baltiju, Latviju. Bet cita varianta nav, jo Ukraina nebruņojas un re kas notiek...


Ko tu tur murgo baur. Ukraina 91. bija viena no varenākajām eiropas valstīm. Tai skaitā ar kodolieročiem, stratēģiskajiem bumbvedējiem utt. Tad atbrauca rietumu padomdevēji un ukraiņu žīdi par grašiem izzāģēja unikālās lidmašīnas, atdeva kodolieročus. Ukraiņu žīdu izveidotā korupcijas sistēma noveda līdz valsts pilnīgai izzagšanai. Tagad tie paši žīdi vada gan valdību gan lielākās "nacionalistiskās" organizācijas.
Rietumi bagāti? Viņiem visiem ir neatmaksājami parādi. Viņi dzīvo tikai uz citu laupīsana, savu sūdu tirgošanas bauru valstīm, manipulācijām ar skaitļiem banku datoros.

Atbildēt

Robis

01.05.2017. 10:38

Tāpat "atgriežot" īpašumus, piemirsās līdz 1945.gadam uzliktās hipotēkas. Ulmaņa laikos nebija tādu bagātnieku, kas lepnas mājas Rīgā cēla bez valsts vai pilsētas atbalsta. Māju "atdošana" - neļaiķa Grūtupa lielākā afēra.

Atbildēt

Savulaik

01.05.2017. 10:35

»

Meli

Turpinās meli par izcilo darbinieku, Latvijas patriotu Valdi Dombrovski, kurš izglāba Latviju no bankrota, lau tu šodien varētu saņemt pensiju, algu, vismaz šo verga algu, ko tev maksā Latvijas buržuji, ņirgādamies par tevi. Ja nebūtu Dombrovskis, tev pat vēdertiesas verga algas nebūtu...


Savulaik bija tendence - Krievijas impēriju, ko sauca ar pseidonīmu - PSRS - rietumi "nobruņoja" - lika sacensties nabagam ar bagātiem Rietumiem un bankrotēja - PSRS sabruka. Tā tagad Krievija cenšas "nobruņot"Baltiju, Latviju. Bet cita varianta nav, jo Ukraina nebruņojas un re kas notiek.
Latvoija joprojām ir Krievijas puskolonija, un te mauc viršu - ka Latvija ir ASV kolonija.

Neviena Rietumu valsts nav okupējusi nevienu vlasti, arī murgs, ko saka, ka Latvija ASV kolonija, okupēta. Tā var teikt tika Lembergs un "krievvalodīgie", nesaprotamas izcelsmes tautieši.

Atbildēt

Meli

01.05.2017. 10:30

»

viss ir saskanots

asv kolonija latvija nabadzibu paredz dombrovska parakstitie slepenie protokoli ar svf


Turpinās meli par izcilo darbinieku, Latvijas patriotu Valdi Dombrovski, kurš izglāba Latviju no bankrota, lau tu šodien varētu saņemt pensiju, algu, vismaz šo verga algu, ko tev maksā Latvijas buržuji, ņirgādamies par tevi. Ja nebūtu Dombrovskis, tev pat vēdertiesas verga algas nebūtu.

To tev nekad nesaprast, jo tu esi Latvijas visu personību nolādētājs, samazga.

Atbildēt

viss ir saskanots

01.05.2017. 10:03

»

krams

Parasta tauta ir ieguvusi nabadzību! Oligarhiem forši!Interesanti- priekš kuras partijas šis kungs cenšas. Visu laiku bija klusums! Edgars Eglītis, Latvijas pilsonis


asv kolonija latvija nabadzibu paredz dombrovska parakstitie slepenie protokoli ar svf.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 09:07

Lai bauri domā, ka uzsāktā denacionalizācija ir nepārdomāta

Atbildēt

no čekas nē

01.05.2017. 08:44

.........

Atbildēt

hm

01.05.2017. 07:25

Mājas ta sīkums. Kā tika pārņemti VISI vērtīgie Latvijas īpašumi? Rietumi iepludināja naudu un veidoja kopuzņēmumus. Bankās ar kukuļošanas palīdzību valsts naudu no esošajām pārvirzīja vajadzīgajās. Un kad demokrātija bija uzvarējusi, iepludinātā nauda no Latvijas tika izņemta. Kredītu ņēmēji tika atstāti bankām saplosīšanai.
Tāda ricība tika veikta ne jau tikai attiecībā pret Latviju. Vispārēja shēma, kas skaidro, kā Rietumi kļuva bagāti, laupot un krāpjoties. Tas turpinās, sākot no pirmajām kolonijām.

Atbildēt

krams

01.05.2017. 05:51

Parasta tauta ir ieguvusi nabadzību! Oligarhiem forši!Interesanti- priekš kuras partijas šis kungs cenšas. Visu laiku bija klusums! Edgars Eglītis, Latvijas pilsonis.

Atbildēt

Un "Gods kalpot Ušakovam??

30.04.2017. 21:40

»

neaiztiec mūsu valsti, musur

Nestāsti, ka tu, vepri, būtu labāk realizējis! Bet tevi pie siles nepielaida, bet tagad gaidi tēvoci pļūtinu, kad tiksi pie latviešu šaušanas. Mēsls...


Un partija "Gods kalpot Putina filiālei" - SaSkaņai (SS) - te pat Andris Ameriks, Baiba Rozentāle, Jānis Ādamsosn Juris Zaķis un daudzi citi "krievvalodīgie" - pārkrievojušies (?) - vai viņi nav koloboamti, nodevēji?

Atbildēt

Te nu ir liecība

30.04.2017. 21:30

http://www.pietiek.com/raksti/cik_posta_ir_nodarits
Cik posta ir nodarīts
Klementijs Rancāns
01.12.2012.
Komentāri (25)
Iesaki rakstu:
Vai katru dienu saņemu denacionalizēto māju īrnieku ziņas par spīdzināšanu, pazemošanu un beidzamā laikā - par deportēšanu uz ielas pat bez tiesas un izmeklēšanas, bez parādiem, ar paņēmienu, kad tiesu izpildītājs "ieved valdījumā" jauno mājas īpašnieku vai dzīvokļa ar īrnieku pārpircēju, kaut likums paredz, ka jaunajam īpašniekam ir saistošs iepriekšējā īpašnieka noslēgtais īres līgums.
Katru dienu uzklausu vairāku ģimeņu asaras un beztiesiskumu, un ziņu, ka valsts tiesībsargājošās institūcijas uz patvaļu noraugās bez iejaukšanās. Savulaik no pašvaldību dzīvokļiem uz nekurieni, uz ielas tika deportēti vairāk nekā 38 000 ģimeņu (Tieslietu ministrijas statistika).
Cik posta ir nodarījusi noziedzīgā denacionalizācija un privatizācija, nevar ietilpināt pat 10 grāmatu sējumos. Šāda apmēra nekaunība un beztiesiskums, asaru plūdi, "valsts nozagšana" netika vērota Lietuvā un Igaunijā, kur šos procesus labi pārzinu (gan jau bija savi trūkumi un neapmierinātība). Ārzemju latvieši to nepazīst un nezina, bet esošās vai bijušās valsts amatpersonas šo genocīdu slēpj un stāsta skaistas pasakas.
Okupācija ir nokratīta, tomēr Latvijas tauta tiek sagrauzta bijušo čekas stukaču un bijušās nomenklatūras dzirnās, kuri sagrāba varu Latvijā un iedzina valsti masveida korupcijā un genofonda iznīcināšanā, spiežot bēgt trimdā un iedzenot pašnāvībās.
Šis posts Latvijai ir drūmāks un daudzreiz smagāks upuru skaita ziņā nekā visā krievu okupācijas laikā kopā.
Esmu jurists un pētu šos jautājumus, stāstu faktu iespaidā, nevis ar emocionāliem uzplūdiem. Ir likums, bet vara nelemj neko, atrakstās - pārsūdziet tiesā. Visa tauta iedzīta tiesās, tās pārpildītas un nogremdētas.
Šo sistēmu nav iespējams novērst. Temīda ir bezspēcīga, ministrus (Ķīlis, Sprūdžs), kas grib ieviest kaut kādu kārtību, apsmej (skat. TV raidījumu), aprej, Zatlers, kurš pacēla roku pret oligarhiju, izmēza ar savu darbību divus oligarhus no Saeimas, masu mediji un to ietekmē tautas daļa pazemo, jo Zatlers atņēma daudziem drupačas no miljoniem... Paldies, ja lasījāt.

Atbildēt

Latvijas seperatistiem

30.04.2017. 20:27

PSRS nebombardeja Latviju ,ka to 3 gadus dara valcman rezims ukraina !

Atbildēt

siska

30.04.2017. 19:09

Amerikas latvieši taču smejoties taisīja fiktīvus mantojumus uz mirušiem cilvēkiem. Tikai dažkārt sanāca, ka novēlēts bija diviem. Caur Blūmentāles lietu kļuva skaidrs, ka pietika uz avīzes malas uzdrukāt ar rakstāmmašīnu fiktīvu mantojumu, palikt mistisku ķeksi, un izrādījās, ka 1965. gadā Amerikā mirusī Maigas tante visu novēlējusi no PSRS iebraukušam KGB žīdam.

Atbildēt

siska

30.04.2017. 19:04

Nu bet protams, vecā čekista Rižova arhīva izziņas VISAS bija viltotas. No PSRS iebraukušiem vazaņķiem te pēkšņi bija nezin kādi milzīgi mantojumi.

99% no reprivatizācijas (aplami to saukt par denacionalizāciju) ir uz viltotu papīru pamata.

Tāpēc Latvija pievienojās ECT ar nosacījumu, ka nevar tikt izskatīti denacionalizācijas noziegumi (te gan vārds denacionalizācija ir vietā).

Atbildēt

Žulis

30.04.2017. 19:01

Latvijai neatkarības nav un šodien nevar būt! Kāpēc? Tāpēc, ka latvieši no neatkarības atteicās. Vai kāds vēl šodien atceras, kas ir Pilsoņu kongress? Pilsoņu kongress, lūk bija tās brīvās un neatkarīgās Latvijas aizsākums, pēc kuras tagad visi tā ilgojas. Deviņdesmito gadu sākumā Latvijā faktiski bija divvaldība - no pārkrāsotajiem komunistiem sastāvošā Augstākā padome un Pilsoņu kongress. Pārkrāsotie komunisti bija pietiekami organizēti un materiāli nodrošināti, lai pārliecinātu tautu viņiem uzticēt valsts pārvaldi un sevi pasludināja par Saeimas vēlēšanu organizētājiem.. Kompartijas organizētās masīvas propagandas iespaidā tauta sāka balsot par skaistām frizūrām, jaukiem solījumiem un gaišas nākotnes vīzijām, ko kažoku pārmainījušie komunisti ļoti labi prata pasniegt. Lai šis sniegums būtu pārliecinošāks šajā neglītajā spēlē tika iesaistīti tautā labi pazīstami mākslinieki, sportisti, komponisti. Rezultātā "atjaunotās Latvijas" pirmā Saeima tika sastādīta galvenokārt no kompartijas aprindu cilvēkiem un viņu sabiedrotajiem. Turpretim Pilsoņu kongress (citiem vārdiem sakot, brīvās un neatkarīgās Latvijas ideja) nesaņēma vajadzīgo atbalstu no tautas un ar pērkamu provokatoru palīdzību tika sašķelts un visbeidzot likvidēts. Tauta saņēma to, par ko nobalsoja. Un tauta savas izvēles augļus bauda vēl līdz šai dienai. Un baudīs arī turpmāk, jo tagad kompartijas darboņi un viņu pēcnācēji savu varu Latvijā ir nostiprinājusī pilnīgi un galīgi. Viņu pārziņā un pakļautībā atrodas viss valsts aparāts, visa tiesu sistēma, visas spēka struktūras un visi naudas līdzekļi. Padomju vara ir nometusi savu komunistisko veidolu un transformējusies atbilstoši kapitālisma apstākļiem. Visas tās nejēdzības, ko šī vara ir sastrādājusi pa šiem gadiem NAV ATTIECINĀMAS uz latviešu tautu. Jo padomju vara nav nacionāla, bet gan internacionāla, kosmopolitiska vara, kas sevi nesaista ne ar kādiem nacionāliem mērķiem vai ideāliem. Tieši latviešu tautas interesēs šī vara nav pieņēmusi nevienu likumu vai lēmumu. Pat latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu nosargāja nevis valsts vara, bet tauta referendumā! Taču padomju režīmam raksturīgā draugu būšana, shēmošana, korupcija, zagšana, dažādas blēdības, darbības imitācija,dubultstandarti, svētulīgas runas un tukši solījumi šeit sit augstu vilni. Vienīgais, par ko var vainot latviešu tautu ir tā tuvredzība toreiz, deviņdesmito gadu sākumā, kad tauta sevi nodeva šī pārkrāsotā komunistu režīma varā. Tāda, lūk, īsumā tā vēsture.

Atbildēt

kāmis

30.04.2017. 18:09

Vieni ielaida krievus un vāciešus savā zemē un pēc tam bailēs no soda aizmuka uz labklājības zemēm,kur labi iekārtojas un pateicoties palikušajiem kangariem pie pirmās izdevības atgriezas lai sagrābtu bēgot atstātos neizmaksātos īpašumus,no tiem izdzenot vietējos,komunistu jūgu pārdzīvojošos.Ar saviem labdariem komunistiem un citiem aktīvajiem kolaboracionistiem brālīgi visu sadalīja un aizlaidas atpakaļ uz saviem ārzemju īpašumiem šeit atstājot dažādu rangu pilnvarniekus.Rezultatā pusmiljons aizbraukušo, tikpat daudz padarīti par pagatnes ķīlniekiem un par okupantiem savā zemē.

Atbildēt

parasite

30.04.2017. 17:49

»

Atbrivotajs

Autors ir komunists. Nolaupito ir jaatdodod. Ta visa pasaule saucas restitucija. Vins neraksta par parexsiem ,krajbankam, zelta tiltiem , ostam, metalurgiem utt. Luk kur palika LR nauda . Kremla iesutito agentu kabatas


Nav runa par to, ka nolaupīto jāatdod. Runa par to, ka daudzus no mājām izlika shēmu rezultātā un īpašumus dabūja tādi, kuri pat tuvu nebija stāvējuši īpašumam. Ja īpašumus saņemtu tikai tie, kam okupācijas vara mājas atņēma, tad tas būtu spļāviens jūrā, pret tām šausmām, ar ko šobrīd nodarbojas visādi spekulanti šlitkes.

Atbildēt

neaiztiec mūsu valsti, musur

30.04.2017. 17:43

»

U.U.

Žēl cilvēka! Tā arī neko nav sapratis! VDK/PSKP noziedznieku mītu upuris! Valdošās kliķes elektorāta tipisks pārstāvis. Lepojās ar pilsonību. Varbūt neko nesapratīs līdz mūža beigām. Nomirs ar iluzorisku skatījumu uz Latviju, latviešiem, neatkarību, suverenitāti, valsti, valdību, ASV ģeopolitisko okupāciju...


Nestāsti, ka tu, vepri, būtu labāk realizējis! Bet tevi pie siles nepielaida, bet tagad gaidi tēvoci pļūtinu, kad tiksi pie latviešu šaušanas. Mēsls.
Šitas morālais izdzimtenis nepārtraukti purgā Latviju un latviešus! Ja latvieši būtu pie varas, tāda cūcība nenotiktu! Kas ir godmanis, lembergs, krasovickis, kargins, lavents, ušakovs, un desmiti citu šleseroīdu ar latviešiem atņemtiem uzvārdiem? Ja pie varas būtu nonākuši latvieši, nevis kolaboranti bez dzimtenes, mēs šodien dzīvotu citā valstī.

Atbildēt

Man

30.04.2017. 15:40

»

Vai

kāds vēl nav sapratis, kas ir latvieši


arī patiktu būt lepnas, gudras un brīvību mīlošas tautas loceklim, bet nekādi nesanāk, jo esmu mazas, stulbas, zaglīgas un pielīdēju tautas loceklis, kuriem brīvība prasās tikai pie zagšanas un cita latvieša nostumšanas grāvi kā lopiem pie siles plēšoties savā starpā un laizot visu okupantu pakaļas. Man ir kauns, bet neko nevaru darīt pret dievu gribu no Stikla kalna, kas katru dienu jāmazgā par miljonu.

Atbildēt

Atbrivotajs

30.04.2017. 15:29

Autors ir komunists. Nolaupito ir jaatdodod. Ta visa pasaule saucas restitucija. Vins neraksta par parexsiem ,krajbankam, zelta tiltiem , ostam, metalurgiem utt. Luk kur palika LR nauda . Kremla iesutito agentu kabatas.

Atbildēt

kukū

30.04.2017. 14:58

PSRS režīms izraisīja nepatiku, bet salīdzinot ar pašreizējo genocīdu un izmirstošo Latviju, liekas kā miera osta! Pilna valdība ar valsts nodevējiem un okupanti atkal bradā pa tēvu zemi!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...