Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

24.08.2018. 17:51

:))(bell)(pray)(sun)(grill)Sociologi-Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 21.augustā, no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja Latvijas Krievu savienības līderi Tatjanu Ždanoku, jo secināts, ka viņa darbojusies Latvijas JudoKomunistiskajā partijā pēc 1991. gada 13. janvāra.
Arī VCkomisijai ir parādījies Veselais Saprāts ! Un biežāk ir jāpārlasa ""Cionas gudro protokoli"" :))
p.s.Mitologs H.Biezais apskata ""Jēdziena Dievs"" Vispārējo Būtību-Latviešu Dievs iekļaujas kopējā indoeiropiešu sistēmā, kam NAV ! nekādu sakaru ar mākslīgi izveidoto-biorobotu jūdu izplatīto -vīrusa veidā-judokristietību - un Viņu pašu izdomāto un safantazēto""dievu ""- kā adepta Ješua/Jēzus/ tēvu Jāzepu, kas nav nekāds Patēvs .un nekāds dievs !.., bet Ješua īstais tēvs-katrs jau savu Tēvu var nosaukt...par Dievu,gan ar'" MAZO""...burtu.
Vēsturnieki atgādina, ka Jēdziens ar nosaukumu Dievs -Nav ! piederīgs Judokristīgajai grāmatai, ko nosaukuši par Bībeli-jo Dievs ir ĀRISKI-Indoeiropiskā izcelsmes un tā KĻŪDAINI-,jeb visdrīzāk nelietīgi ir ierakstīts Biorobotu-jūdu "'dievu"" vietā,lai MALDINĀTU ĀRISKĀS KOLONIZĒTĀS TAUTAS!, ko paveica Vācu okupantu mācītājs Gliks- 1. Pirmo reizi Bībeli pārtulkojot no Vācu valodas / kas savukārt ir bijusi pārtulkota no t.s. senebreju valodas/ uz Latviešu valodu.p.s. Atgādinājums,-ka VALODAS TIEŠI NETULKOJAS-TIKAI LĪDZĪBĀS !,kas ir BEZJĒDZIGI !
Ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktors V.ŠTEINS 2018.g.jūnija žurnālā ""Zintnieks "" zinātniski izklāsta, ka Ješua māte Marija pēc jūdu pieņemtās sociālās sistēmas savā dzīves laikā ir ieguvusi- Nosaukumu jeb ""ČINU""JAUNAVA"" - pēc kalpošanas savā jūdu Jūdejas sistēmā, Pēc tam kāds...izdomājis nosaukt vēl viņu par"" Svēto MARIJU""kas lietas būtību nemaina.Protams tiek precīzi zinātniski izklāstīts, ka pats Ješua /Jēzus/ NAV NEKAD BIJIS PIESISTS PIE KRUSTA, bet tikai PIESIETS uz dažām stundām, tad ATSIETS,-3-trīs dienās atlabis un devies uz Idiju Arī vēlāk apprecējies ,bijušas 2-divas sievasun divi bērni . Pats Ješua 73 gadu vecumā ir apglabāts Indijā, Kašmiras kapos.Judokristietība kā 2000 gadīgais"" Cilvēku nozombētības Projekts"", faktiski ir beidzies ar to pašu "mākslīgi safantazēto "" 2000 "-šo gadu". Āriešiem var atjaunot gadu skaitli 12018. g.pēc "'Sidrabenes"" vadītaja KārļaTomariņa klasifikācijas. .Jūdu Farizeju safabricētā Noziedzīgā-Pretcilvēcīgā sistēma Goju pakļaušanai un zombēšanai Judokristietība maģiski jau BEIDZĀS ! ar to, kad mūsu planēta Zeme iegāja Jaunajā ""Udensvīra Zīmē""-un, kā Viņi paši saka-Viņiem ""ĀMEN,jeb krieviski KIRDIK"" (bell)Kā redzamu piemēru var minēt pašreizējo Judokristietības tūkstošgadīgās melnās Maģijas Katoļu novirziena Masveida Pedofīlijas Orģiju nodošanu Atklātībā un nopuņķojošā šefa Franča viltus gaudošanu kā Viņš to darīja nesen Dienvidamērikā, kad esot gaudojis kopā ar judkatoļu priesteru-pedofīlu izvarotajiem puisīšiem ;(Tiek atkal ziņots, ka sevišķi intensīvi mazo puisīšu Rituālās Melnās Maģijas izvarošanas no judkatoļu priesteriem ir notikušas ĪRIJĀ .
Tā kā Latvijas Valsts, oficiāli ar LIKUMU -IR DALĪTA NO VISĀM RELIĢISKĀM -tātad NO pretlatviskām-SISTĒMĀM !, N0 LR Nodokļu Naudas Kases NAV ! paredzēts izlietot 8 000 000-astoņi miljoni eiro ,lai Francis apraudātu te Latvijā1990.gada vasarā.3-trīs judokatoļu priesteru IZVAROTO ! vienu mazgadīgo latviešu puisīti. Un šis "" Judokristīgo Orģiju nežēlīgais pretcilvēcīgais Akts"" notika 15 metrus no LR Saeimas ēkas -otrpus ielas-Judokristīgajā katoļu Templī-t.s. Romas ! Jēkaba bazņicā...(pray)Vēl jau ir Laiks šo ŠOVU atcelt !(bell)(pray)Jo VISĀM TAUTĀM VIENLAICĪGI IR 1- VIENS IIENAIDNIEKS JUDOKTISTIETĪBAS PRETCILVĒCĪGAIS MEGAPROJEKTS ! Iespējams, ka Judokatoļu šefs Francis PAZIŅOS OFICIĀLI, ka PASAULES MĒROGĀ JUDOKRISTIETĪBA IR IZDZĪVOJUSI un BEIGUSI savu NĀVES PĻAUJU UN BEIDZ EKSISTĒT ! VISĀ KOSMISKAJĀ SISTĒMĀ un MŪZĪGI MŪŽOS un VISĀS DIMENSIJĀS !(bell) LAI IR !
Līdz ar to tiks NOJAUKTAS VISAS JUDOKRISTĪGĀ KULTA CELTNES-t.s.TEMPĻI ,kas bija un ir uzbūvētas mūsu ĀRIEŠU kā arī vispasaules mērogā citu Nejūdu tautu ENERĢĒTISKAJĀS SVĒTVIETVIETĀS-tās IZNĪCINOT! NEBŪS VIETAS ARĪ KUR REGULĀRI UN MASVEIDĀ IZVAROT""GOJU-nežīdu."puisīšus(bell)

Atbildēt

andris a

11.08.2018. 15:54

(flag:lv)SOCIOLOGI-Atkai izskan JAUT;AJUMS..., ka eso vajadzīgi 200 000 Darba vietu trisinājums ir -VIENKĀRŠS-REĀLS un TŪLĪTĒJS>400 000 Kolonistu-Okupantu Likumīgi-pēc Ženēvas Konvencijas dodas atpakaļ uz savām Tēvzemēm un valstīm, kas Viņus pieņems-no tā ATBRI'VOJAS100 000-150 000 DARBA VIETAS-kurās atgriezās mūsu izsūtītie tautieši-pamatā, latvieši un pārņem VISU ""NOLAUPĪTO INFRASTRUKTŪRU""-arī> Viņu 40 000 BRUŅOTU APSARDZES VIENĪBU . Pretošanās gadījumā iesaistās Nacionālās Aizsardzi'bas vienības un NATO 5. Pants Starptautiskās vienības. Finansiāli Krievijas Okupētājvara Latviešu Valsts Kasē atmaksā >700 000 000/ mIljardus eiro/ par Genocīdu pret latviešu tautu. 'Bojā gājušos aiztransportē uz Viņu radinieku izcelsmes valstu vietām. LAI IR !(bell)

Atbildēt

to Potapovs

04.08.2018. 10:44

»

Potapovs

Ja tas notiks, tad tādi inkini nedēļu nevarēs gulēt. Tadus inkinus vada tikai naids pret krieviem. Tādiem inkiniem, ja Tramps dara slikti krieviem, tad Tramps ir labs...


Staļiniskie plānprātiņi jau bija sasapņojušies, ka Ķīna apvienosies ar Krieviju un tad parādīs visai pasaulei. Neceriet, civilizācijas pabiras, Ķīna, kopā ar ASV un Japānu drīz taisnīgi sadalīs un humanizēs visu Sibīriju. Tramps visu dara pareizi, lai slimā, tumsonīgā, agresīvā un sātana apsēstā krievu pasaulīte pēc iespējas ātrāk pārtrauktu kādu apdraudēt. Miljoniem cilvēku uz planētas varēs atviegloti uzelpot, kad uz asiņainām Maskavas drupām tiks svinēta Uzvaras diena.

Atbildēt

Potapovs

04.08.2018. 09:15

»

Izbrīnītais

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms


Ja tas notiks, tad tādi inkini nedēļu nevarēs gulēt. Tadus inkinus vada tikai naids pret krieviem. Tādiem inkiniem, ja Tramps dara slikti krieviem, tad Tramps ir labs.
Reāli, visu ko dara Tramps, tas viss tikai demontē ASV varenību pasaulē. Daudzi miljoni cilvēku no tā kādu laiku varēs uzelpot mierīgi, viņus nenogalinās

Atbildēt

Lato Lapsa no pietirst-komas sūdubedres kļička tip mikrocefālais plānprātiņš

03.08.2018. 17:04

»

Indulis Duka no Dikļiem

Ir sacīc, nekas šai pasaulē nav jauns.. nekā šai pasaulē nav jauna - kas cita acī skabargu rauga ( trampa vai putina), tis savā tirsas acī Debess Klāru redz


Es, idiiota atkritums kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa, vienmēr visus kašķus un visas citas savas debiloīda cūcības sāku pirmais, kā jau uz visu galvu slims šizofrēniķis un "cionistu-žīdmasonu" ideoloģijas proaktīvs lobētājs! Žīdmasoni mani nopirka kā netīru humpalu un regulāri piesponsorē, tāpēc es par samērīgu atlīdzību tracinu normālus cilvēkus!

Židmasoni akal no VDK cionistisko pulveri novičoku iekomentējuši. Is piepis. Bļe tabļetku i maloļetku! Kis cita ocī boļķi veļ no paša tirsas acs radz nokam debess Klāru pašu.

Atbildēt

to eksis

03.08.2018. 14:07

»

eksis

Šis ir populistiski. Krietnu daļu no uzskaitītajiem pasākumiem nevar ieviest ASV prezidents viens pats, vajag Kongresus, Senātus, Valsts Departamentus un ko tik vēl ne. Tas nozīmē, ka darbs pie šiem pasākumiem ir sācies daudz agrāk pirms Tramps saprata kurā pasaules daļā atrodas Krievija. Tiesa, Tramps...


Ir milzīga nozīme, kas sēž Baltā namā. Ņēģera valdīšanas laikā nevarēja ieviest sankcijas pret krieviem, nemaz nerunājot par letāliem aizsardzības ieročiem Ukrainai. Priekš ASV ir labi, ka tiks likvidētas privilēģijas ES un Ķīnas precēm. ES atliks mazāk tērēt, lai finansētu Hamas, barotu Āfriku un vilktu iekšā melnādaiņu ordas.

Atbildēt

!

03.08.2018. 13:34

inkin,jus vismaz tas brilles nonemiet no sava tuksa paura publiskajas fotografijas nost,citadak izskataties ka pamulka sieviete.

Atbildēt

Šis kretīns Inkins

03.08.2018. 12:29

kaut ko sagrābsta Interneta plašumos un kaut ko no tā atvemj savā stilā. Izmanto regulāri savu bērna attēlu, rupji pārkāpjot berna tiesības uz personas datu aizsardzību. Nelietis!

Atbildēt

eksis

03.08.2018. 10:11

Šis ir populistiski. Krietnu daļu no uzskaitītajiem pasākumiem nevar ieviest ASV prezidents viens pats, vajag Kongresus, Senātus, Valsts Departamentus un ko tik vēl ne. Tas nozīmē, ka darbs pie šiem pasākumiem ir sācies daudz agrāk pirms Tramps saprata kurā pasaules daļā atrodas Krievija. Tiesa, Tramps, Kongresa draudzīga spēriena pa pakaļu uzmundrināts, parakstīja sankcijas un beidzot sāka piedāvāt Ukrainai bruņojumu. Vienīgais ir tirdzniecības kari, kur Tramps pašlaik iet uz savu roku. Bet tie ir pasākumi, kur patiesos rezultātus varēs redzēt tikai pēc vairākiem gadiem, tādēļ pašlaik vairāk izskatās pēc realitātes šova nevis ilgtermiņa politikas.

Atbildēt

viesis

03.08.2018. 10:00

Attiecībā uz Bušu- maza neprecizitāte. Nevis Bušs naivi noticēja izlūkdienestiem, bet gan ar savas administrācijas palīdzību uzlaboja izlūkdienestu informāciju pēc savām vēlmēm...….. starp citu, tā nav nemaz tik maza neprecizitāte...…..

Atbildēt

Andrs

03.08.2018. 09:26

»

Kur redzat objektivitāti?

Plaģiāts


Ja visi''progresīvie spēki'' rej tik draudzīgi uz Trampu nozīmē,ka kāds ļoti rūpējās,lai visi domā.ka Tramps ir ''sliktais''.Tātad kādam viņš ļoti nepatīk...
Par bezdarbību neviens neaiztiek.

Atbildēt

Andrs

03.08.2018. 07:19

Paldies par objektīvo rakstu.Diemžēl,daudzi uztver tikai to ,ko viņiem pasniedz mēdiji!

Atbildēt

Tikai

02.08.2018. 21:52

Mulsina autora teikums "Nedaudz subjektīvi ielūkošos notikumos ap Donaldu Trampu." Jo kaut kā ļoti šis raksts sakrīt ar Leon Weinstein pārdomām, ko viņš publicējis savā videoblogā youtube.

Atbildēt

hm

02.08.2018. 20:17

Tādi, kā Tu ( ja Tu nemelo) šais laikos sarakstos ap 30 000 un Tu esi tikai viens, tikai viens no 30 000!
30 t. pareizini vismaz ar 3. Katram taču bija ģimene. Tad pieskaiti komunistiskās partijas ierindniekus + nomenklatūru un vēlreiz pareizini ar 3 (ģimene!)
Tā ka katrs otrais latvietis kādreiz (un droši vien arī tagad) bija pārliecināts režīma atbalstītājs un bieši vien arī tuk-tuks.
Šodien viņš(a) veiksmīgi pārmetis kažoku otrādi un ... cenšas visiem iespējamajiem līdzekļiem aizmirst pagājušos laikus, iegūt naudiņu, mantiņu ... cerībā kādreiz cienīgi atstāt šo pasaulīti. Vai ta latvietis garajā mūžā uz zemes to nepelnījis? Par ko cepiens?

Atbildēt

Indulis Duka tieši no pašiem Dikļiem

02.08.2018. 19:05

»

to ČEKAS stukač

Vai tev, izdzimteni, vēl nav apnicis ar saviem izkārnījumiem piesārņot portālu


Es nesāku pirmais! Židmasoni mani tracina!

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

02.08.2018. 17:50

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Ir sacīc, nekas šai pasaulē nav jauns.. nekā šai pasaulē nav jauna - kas cita acī skabargu rauga ( trampa vai putina), tis savā tirsas acī Debess Klāru redz! :((((

Atbildēt

reptilis

02.08.2018. 16:09

Redz,kā troļļi saskrēja:))),tātad labs raksts!

Atbildēt

to kļimoviča aita

02.08.2018. 15:51

»

kļimoviča aita

Par kukažiņu un zilo muguru pareizi sacīts


Kas kuram "krietnie amerikāņi"? Kādam, varbūt, nēģeri, pederasti, parazīti, nelegālie imigranti, noziedznieki un trakas nedabūjušas bābas.

Atbildēt

to agents

02.08.2018. 15:48

»

agents

Autoram daleji ir taisniba . Bet sankcijas pret kremla agresoriem organizeja ASV Kongress


Kad Baltā namā sēdēja Pirmais ASV Pederastu prezidents, Obama, ASV Kongress neko neorganizēja.

Atbildēt

hm

02.08.2018. 15:46

Jau pati nostāja - Izdevīgi ASV un neizdevīgi Krievijai atgādina bērnudārzu. Līdzīgi arī sniegtie fakti, kuri ir gauži virspusēji, lozungu līmenī un nav nopietni ņemami.
Kur tādas ziņas autors salasījies? Laikam jau tās, ko Tramps sauc par fake news un ar kurām tiek pārpludināta visa pasaule. Paradoksālākais, ka arī Latvijā šis ziņas tiražē gadiem ilgi + tagad piedevām NATO ideoloģiskajā rāmī. Bet LATVIJĀ FEIKŅŪŽU NAV, NEKAD NAV BIJIS UN NEBŪS!

Atbildēt

to jautaajums

02.08.2018. 15:46

»

to jautaajums

Vai lasītājs zina, ka viņu vecākiem atnesa stārķis un zeme stāv uz trim vaļiem


Vai lasītājs zina, ka STĀRĶIS MAN UZBRUKA NO AIZMUGURES, bet VALIS SAVUKĀRT APŠĻĀCA AR FONTĀNU ?!?!

Atbildēt

kļimoviča aita

02.08.2018. 15:43

»

Uldis

Histērija, kādu pēc Trampa kunga ievēlēšanas sarīkoja latviešu ienaidnieki: Freiberga un Streips, pārliecināja par krietno amerikāņu pareizo izvēli


Par kukažiņu un zilo muguru pareizi sacīts.

Nu bet Krietnie Amerikāņi gan nesaņēma gluži to, ko gaidīja!

Atbildēt

agents

02.08.2018. 15:41

Autoram daleji ir taisniba . Bet sankcijas pret kremla agresoriem organizeja ASV Kongress.

Atbildēt

kļimoviča aita

02.08.2018. 15:38

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Perfect skin-deep analysis!

}}}

Atbildēt

Sisis

02.08.2018. 15:26

Mani interesē Latvijas, nevis kaut kādi tur Krievijas vai ASV prezidenti! Man vienalga! Gribu lasīt par to, cik "izdevīgs" Latvijai ir pašreizējais muļķītis!

Atbildēt

to jautaajums

02.08.2018. 15:15

»

jautaajums

Vai lasītājs zina ka ASV un Krievijai viens saimnieks?Tikai lomas atšķirīgas


Vai lasītājs zina, ka viņu vecākiem atnesa stārķis un zeme stāv uz trim vaļiem?

Atbildēt

jautaajums

02.08.2018. 15:12

Vai lasītājs zina ka ASV un Krievijai viens saimnieks?Tikai lomas atšķirīgas.

Atbildēt

pat nesapņo, staļinistu pakaļa!

02.08.2018. 15:01

»

Izbrīnītais

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms


Trampa kungs iedzīs pēdējo naglu krievu pasaules zārkā, jeb vēlākais tas notiks viņa meitas, 47. ASV prezidentes, Ivankas, laikā.

Atbildēt

Gejis

02.08.2018. 14:46

Sim kungam nevar ticet- pielidejs no riebigajiem latviesiem.Fakti ir nav pareizi.

Atbildēt

Izbrīnītais

02.08.2018. 14:41

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms.

Atbildēt

Uldis

02.08.2018. 14:30

»

!

Laikam autors pats komentē


Histērija, kādu pēc Trampa kunga ievēlēšanas sarīkoja latviešu ienaidnieki: Freiberga un Streips, pārliecināja par krietno amerikāņu pareizo izvēli

Atbildēt

Nav jēgas lasīt Inkinu!

02.08.2018. 14:29

Tramps, Merkele, Putins, Meroni un citi ir cionisti un melo vienā laidā.

Atbildēt

jaajaa

02.08.2018. 14:18

...pamatā piekrītu, nekāds "krievu draugs" viņš nav...viena kļūda...ievedmuitas Ķīnas(un arī pārējo valstu)produkcijai ir vienkārši nodoklis, kas uzlikts ASV patērētājam, lai palielinātu budžeta ienākumus...vienkārši Tramps māk to pareizi pasniegt...:)

Atbildēt

!

02.08.2018. 14:13

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Laikam autors pats komentē!

Atbildēt

reptilis

02.08.2018. 13:41

Ļoti labs raksts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...