Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Girgenis

17.08.2020. 15:59

Cietuma jaliek Jaunups, pietiek te kartot un korumpet ierēdņus.

Atbildēt

Latvis

15.08.2020. 20:35

»

tiešām beidziet

"Sarkanos" strēlniekus izdomāja krievu vēstures viltotāji piecdesmitajos. Līdz tam bija latviešu strēlnieki


Baltgvardu pusē cīnījās no 8 000 līdz 10 000 latviešu. Tie vispār maz kam ir bijuši interesanti.
Nu pilsoņu karš, Krievijas impērijas ietvaros, kurā ietilpa arī Latvija, kā guberņa. Tā ka bija gan sarkanie, gan baltie Latviešu strēlnieki.

Atbildēt

Vilka brālis

15.08.2020. 18:02

Ja brīnumainā kārtā atklātos visi Jaunupa noziegumi, vins iesēstos cietumā līdz pat savai nāvei.

Atbildēt

Beidziet

15.08.2020. 08:33

»

Joriks

...pie tam latviešu sarkanie strēlnieki tolaik bija tieši tas pats, kas tagad Vagner grupējums


murgot.Wagner karotāji nekad nav dzīvojuši valstīs,kur tie karo.Latviešu sarkanie strēlnieki nāca no zemniekiem un strādniekiem,kuriem apnika vilkt savu verga jūgu.Un ticēja idejām par brīvību,vienlīdzību,taisnīgu dzīvi.Viņi nebija algotņi.

Atbildēt

Oki

15.08.2020. 04:44

»

Jana

Vajadzētu balsot par JKP. Tikai. Vienīgie, par ko atdošu savu balsi ar pārliecību, ka tas ir labākais variants. Kaut kāds vājprāts-,atkal lien ZZS nu jau ar Apiņa personu. Apiņa- kurš Lembergam ēd no rokas un pielien pat Lembergu kāzās ar salkeniem tostiem...Šķebina. ZZS pa gabalu no Rīgas domes turēt...


Jā,es arī tikai par Jaunupa kungu un Pūci balsošu . Tādus super svētkus Tērbatas ielā uzrīkoja, malači. Viņķele arī lieliska , vairāk tādus profesionāļus un tad jau līdz Šveices dzīves līmenim nav tālu ,vēl tikai Igaunija tuvākajos 20 gados jānoķer.

Un pat jaunos tramvajus palaiduši uz Mežaparku -pirms vēlēšanām tilta nestspēja stipri uzlabojusies .Kruta .

Atbildēt

Jana

14.08.2020. 23:32

»

ups

kukuļošana ir un bija, tagad rīgā it kā iestartēs attīstībai par un tad jūs redzēsiet, kādi vien brīnumi vēl gaida rīgu, kur cīņa ar korupciju nekad nav beigusies.esiet gatavi bezgalīgiem stāstiem par korumpantiem un korumpētajiem


Vajadzētu balsot par JKP. Tikai. Vienīgie, par ko atdošu savu balsi ar pārliecību, ka tas ir labākais variants. Kaut kāds vājprāts-,atkal lien ZZS nu jau ar Apiņa personu. Apiņa- kurš Lembergam ēd no rokas un pielien pat Lembergu kāzās ar salkeniem tostiem...Šķebina. ZZS pa gabalu no Rīgas domes turēt un tad arī vēl nav droši, ka pa skursteni nelīdīs iekšā. Traģiska partija un personāži! Lai beidzot strādā un valda jauni, laika garam līdzi ejošie, ne vecie komunisti. Dievs, esi JKP vēlēšanu dienā!

Atbildēt

ups

14.08.2020. 21:21

kukuļošana ir un bija, tagad rīgā it kā iestartēs attīstībai par un tad jūs redzēsiet, kādi vien brīnumi vēl gaida rīgu, kur cīņa ar korupciju nekad nav beigusies.esiet gatavi bezgalīgiem stāstiem par korumpantiem un korumpētajiem.

Atbildēt

nu

14.08.2020. 21:01

vēl lielāku glumekli grūti iedomāties.

Atbildēt

Ventspils

14.08.2020. 20:14

»

rokoko

Lembergs sāk izskatīties pēc puišeļa uz jaunupa fona


Lembergs ir vecs un pēc puišeļa vairs nekad neizskatīsies. Un, kas pats galvenais, Lemberga interese par lietām ārpus Puzes un Vemtspils domes ir zudusi. Tik vien, kā pa ieradumam pļurkst bezgalīgi par jebkuru jautājumu. Kā jau vecis - tik vien kā bezgalīgas runas ar muļķīgu smīnu. Bet daudziem izskatās ar to pietiek, lai neredzētu, ka lauva ir vecs.

Atbildēt

Mx

14.08.2020. 19:37

2009.gadā, pēc Parex krīzes Avens tika nosaukts kā iespējamais Latvijas premjers...

Interesanti, kuram idiotam kas tāds varēja ienākt prātā?

Atbildēt

Austin Powers

14.08.2020. 18:05

no kremļa krievžīdu mafijas atradis noderīgus kalpus latviešu sarkano strēlnieku Jaunpupu partijā.

Atbildēt

čangals

14.08.2020. 17:09

»

Pelēko kardinālu Junupu

paņems pie dirsas! Beidzot tas tukštirsējs locīsies kā zutis


pilna Latvija tādu tirsēju un neviens nav paņemts aiz dirsas

Atbildēt

skatīsim rītdienu

14.08.2020. 16:19

kā tad brīvā krievija ( bāzējas Lietuvā) pacels piedzērušos krieviju..................nezin, vai viņiem arī krim naš, liekas, ka jā

Atbildēt

14.08.2020. 16:17

»

Joriks

...pie tam latviešu sarkanie strēlnieki tolaik bija tieši tas pats, kas tagad Vagner grupējums


algotņi, kopā ar vāciešiem !!!!! ko visi ļoti slēpj !!!!!! un ķīniešiem

Atbildēt

krieviju č salaida dēlī, tagad te jā...sies

14.08.2020. 13:59

..................

Atbildēt

nu gnu

14.08.2020. 12:22

ravim kads iedeva 50 vins tam mudakam 15 mudaks piesavinajas spieda ar domas speku

Atbildēt

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

14.08.2020. 12:21

»

Latviete

Man nepatīk nepatīk infantīlais 40gadnieks Jaunups, viņam bārda neaug un bērnu nav


Jums varbūt nav taisnība, dzeltenā prese ziņo, ka viņam esot divi bērni Karls un Kara. Bērnu māte nav kādreiz pazīstamā skatuves kundzīte Linda Līn (vai kā tur viņ sauc), bet Katrīna Leiškalne, kas esot tuva visu veidu mākslām, lai gan sakara ar tām nav nekāda.Redziet, visu nosaka garums.Kādā iznāk , kādā nemaz. Arī palīdzība no malas nekad netiek liegta. Medicīna ir viena attīstīta būšana.

Atbildēt

Latviete

14.08.2020. 12:08

Man nepatīk nepatīk infantīlais 40gadnieks Jaunups, viņam bārda neaug un bērnu nav.

Atbildēt

Viedoklis

14.08.2020. 11:41

Ранние годы Править

Дед — Янис Авен, латышский стрелок, репрессирован[8]. Отец — Олег Иванович Авен, профессор, член-корреспондент АН СССР, специалист в области вычислительной техники, наполовину латыш, наполовину русский. Мать по национальности еврейка.

Domāju Vienotības atzars meklē galus pie Putina caur Lukašenko, Avenu utt.

Iespējams šeit sazagto naudu nevar investēt eiropā, bet sahalīnā-lūdzu.
Kaunpups caur Peķu sakārtos.

Atbildēt

es

14.08.2020. 11:41

Vai kāds vēl tic, ka Jēkaba Straumes vadītais KNAB ar Konsultatīvā padomē esošo čekistu Aivaru Borovkovu un vecā čekista, Ivara Godmaņa drauga Andra Bunkas dēlu Rihardu Bunku ir godīgi juristi? Neticiet viņiem. Tie ir pēdējie nelieši.

Atbildēt

visi uz barikādēm

14.08.2020. 11:35

Kijevas, Minskas, Beirutas piemēri māca, cik ātri viss var mainīties. Arī Latvijā spriedze ir ļoti liela. Edgars Jaunups un Juris Pūce ir zagļi, kuri izliekas par draugiem. Viņu dēļ cilvēki audē visu. Cik Ilgi tauta to izturēs? Uz ielām! Jaunas Saeimas vēlēšanas! Valsts zagļus tiesāt un nozagto atdot atpakaļ tautai. Aizņemtos miļjardus lai maksā Kariņš un Levits no savas kabatas.

Atbildēt

precīzāk Vaņa

14.08.2020. 10:56

»

to Vaņis

Ienaidniekiem visu atdeva "Latvijas ceļš", tādi paši izdzimteņi kā Saskaņa


Tādi paši čekisti, kā LNNK un Visu Latvija.

Atbildēt

!!!!

14.08.2020. 10:46

»

!!!

Edgars Jaunups un ģenerālprokurors Stukāns ir Solvitas Āboltiņas ģimenes draugs. Savā laikā viņi izbīdījās, pateicoties Eināra Repšes solījumiem par godīgumu un caurspīdīgumu. Taču visi solījumi folklorizējās "kā var nesolīt", kad tika pie varas un naudas. Viņi paši ir tiesājami par līdzdarbību pie ...


Bet līdz maidānam ukraiņus aizveda KF! Vadot labējo sektoru un Timošekas partiju, stāstot muļķības Janukovičam, lai šos neizklīdina.
Tad pievāca Krimu un gaida, kad ar Rietumu demokrātijas palīdzību, Ukraina sabruks, tad savāks visu.
Baltkrievijā tas neizdevās!

Atbildēt

!!!

14.08.2020. 10:11

Edgars Jaunups un ģenerālprokurors Stukāns ir Solvitas Āboltiņas ģimenes draugs. Savā laikā viņi izbīdījās, pateicoties Eināra Repšes solījumiem par godīgumu un caurspīdīgumu. Taču visi solījumi folklorizējās "kā var nesolīt", kad tika pie varas un naudas. Viņi paši ir tiesājami par līdzdarbību pie valsts nozagšanas. Ar laiku visi redzēs, ka Stukāns ir melis. Tautai jāgatavojas tāpat kā Ukrainā un Baltkrievijā Maidanam, lai pārvēlētu Saeimu.

Atbildēt

Хм

14.08.2020. 09:41

»

Kreisais

Kāpēc nesauc lietas, vietas un kverpļus īstajos nosaukumos un vārdos? Kuri pagasti, kas par ražotni? Citādi atkal tukša muldēšana bez neviena konkrēta fakta


И так стало понятно. а факты.. Вот упомянут автор конкретные названия. Фирма подаст заявление о клевете, ВОЗ будят дело и например найдут автора. А он скажет- я слышал это от персоны А. А персона а например партнер этих, и просто проболтался. И он скажет- вы что, этот неправда, меня неправильно поняли! Ну не будет же там писем или смс с текстом " Я тебе дам 100 000, чтобы ты закрыл завод " Да еще на персональные сайты и с подписями. Поэтому каждый из нас что-то знает, слышал, видел. А вот доказать..

Atbildēt

Pasaku valstība

14.08.2020. 09:09

»

Kreisais

Kāpēc nesauc lietas, vietas un kverpļus īstajos nosaukumos un vārdos? Kuri pagasti, kas par ražotni? Citādi atkal tukša muldēšana bez neviena konkrēta fakta


Loģiski, ka paši iesaistītie visu noliegs, līdz ar ko jēgas no konkretizēšanas nav nekādas. Jāpieķer pie rokas vai pašiem iesaistītajiem ir jāsāk runāt. Pilsētā runā, ka uzņēmums, kura labā sivēntiņš pūlas (un kas viņam pat to ir neslēpti samaksājis), atrodas Iecavas novadā un to vada armēnis.

Atbildēt

nekā tamlīdzīga

14.08.2020. 08:54

»

R

Jaunups ir īpaši pretīgs shēmotājs, bet tam miljardierim, izskatās, ka tomēr pienākas, jo senči no Latvijas cēlušies un pats te dzīvoja


Viņa sencis-vectēvs te ir tikai dzimis cariskās Krievijas laikā,dzīvojis līdz aiziešanai strēlniekos,palicis Krievijā,bijis čekists,apprecējis krievieti,Latvijas valstī nav dzīvojis,Latvijas pases viņam nebija.Dēls,Avena tēvs arī dzimis un dzīvojis Padomju Krievijā,apprecējis žīdieti.Pjotram pavalstniecība tika piešķirta par īpašiem nopelniem,jo likumīgi viņam nepienācās.Kad tad viņš pats te dzīvoja? Vai tad visiem,kas te tagadējos laikos atbrauc un padzīvo,piešķir pilsonību?Nieki!

Atbildēt

Pasaku valstība

14.08.2020. 08:33

Ir vairāk kā skaidrs, ka sivēntiņš šobrīd mūsu valstī ir viens no lielākajiem šeptmaņiem, kas savas un draugu lietas kārto ar vilinošiem piedāvājumiem dažādām amatpersonām un politiskajiem sabiedrotajiem. Tāpat ir skaidrs, ka sivēntiņš ir bijis viena no galvenajām būvnieku karteļa lietu bīdītāju personām. Ir dzirdēts, ka sivēntiņš ir piedāvājis kukuli arī kādas pašvaldības vadītājam, lai tas norok kādas ražotnes projektu par labu citam ražotājam, kas ir sponsors sivēntiņa izklaides projektam. Runā arī, ka siventiņš gatavojas piedāvāt ko kāru uz zoba arī vienas citas Sēlijas pašvaldības vadītājam šīs pašas ražotnes norakšanai. Tā ka vispār ir brīnums, ka sivēntiņš vēl joprojām ir uz brīvām kājām. Laikam viņu glābj tas, ka viņš ir uzmanīgs un nedzer, tādējādi daudz neizpļāpājas. Viņu tāpat piesedz viņa partijas spice ar klavieristu un Vinniju Pūku priekšgalā. Šādiem tipiem nav vietas mūsu sabiedrībā, lai arī kādu labo čali viņš no sevis netēlotu.

Atbildēt

Normunds

14.08.2020. 08:16

Solnceva rullē (Šefleram arī viss notiek)?

Atbildēt

Janis

14.08.2020. 07:19

»

Lolifants

Avens ir miljardieris, 15k eiro viņam ir tāda dzeramnauda. Smiekli nāk par losīšiem, kas par tādām kapeikām gatavi pārdoties


Avenam Sefleram butu jadavina Goda lieta Latvijai. Bet zemiskie kangari vel atkatus Koruptiva ierednieciba.

Atbildēt

Janis

14.08.2020. 06:46

»

pareizais

No jaunpupa visu var sagaidīt


Atistibai par Nacionali un Vientiba vissu pardos Rupnicas pat dveseli 30gadus Latvijai nacional patrioti sagadaja Paradus miljardus Pardeva Mezuss un Zemes Rupnicas. Pluses 500 000 devusies Trimda. Par Saskanju

Atbildēt

avens premjers????????????

14.08.2020. 05:56

ASV neņenm pretim...........nu, jā mūsu č, kurš gan cits

Atbildēt

pareizais

14.08.2020. 04:03

No jaunpupa visu var sagaidīt!

Atbildēt

Bet Avena naudas izcelsme?

14.08.2020. 01:05

»

R

Jaunups ir īpaši pretīgs shēmotājs, bet tam miljardierim, izskatās, ka tomēr pienākas, jo senči no Latvijas cēlušies un pats te dzīvoja


No Krievijas drošības dienestiem kā Savickim, VDK “snaiperim”?

Atbildēt

R

13.08.2020. 23:49

»

Zāģis

Jaunpups ne tikai spēj tv intervijas utt sashēmot, bet arī kaut kur aiz muguras gaiteņos shēmot mazās klubiņa rebītes


Jaunups ir īpaši pretīgs shēmotājs, bet tam miljardierim, izskatās, ka tomēr pienākas, jo senči no Latvijas cēlušies un pats te dzīvoja.

Atbildēt

Nu ja ka ebrejs

13.08.2020. 23:47

Tik liela ebreju uzkundzēšanās, ka nevienā medija par šmucīgajiem un zaglīgajiem ebrejiem nenosauc viņu tautību, bet lieto tā vietā "krievs" vai Krievijas.

Atbildēt

S

13.08.2020. 23:47

»

retoriski

... un vai tik notāre Bobrovska ar' nav iesaistīta


nez vai vispār ir tādas shēmas, kur nav iesaistītsa babrovskiene un Jūrmalas zemesgrāmatas prišniece

Atbildēt

Skats no stroikas sarga būdas

13.08.2020. 22:44

Varbūt Rāvis realizēja podstavu Jaunupam? Atriebība? Citādi Jaunups pats ar kukuli nekrāmētos, viņam pietiek sešinieku kas priecīgi izkalpoties (Miša raibais zirgs;) bet te tāda atzinība un viņa spēju novērtējums, ka pats Rāvis (kurš tādas lietas kārtoja kad Jaunups vēl klasesbiedrenes aiz bizēm raustīja) vaicā pēc palīdzības kaut ko sakārtot un ne jau sev, bet veselam miljardierim O_o. Kā te atturēsies kad šāds goda darbiņš uzticēts. KNAB neko tur nedarīs, noraks lietu kā parasti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....