Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laikam PILSONIS

04.06.2024. 07:19

Kā šis viss ir iespējams?????? Nu kā tas var būt??????

Atbildēt

Spulģis

02.06.2024. 16:50

Jāņa Reinika vadītā DP bija ierosinājusi krimināllietu pret biedrības Latvijas Nacionālā fronte laikraksta DDD biedriem Aivaru Gardu, Ilzi Liepu (Balode) un Līgu Muzikanti (Garda). Aizstāvēja viņus Jāņa Reinika bijušais vietnieks Didzis Šmitiņš.

Atbildēt

Kristīne Birziņa

02.06.2024. 13:51

»

jurists

Tagad Jānis Reiniks ir atradis siltu vietu pie veco čekistu Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova cīņu biedra Andra Bunkas dēla Riharda Bunkas Latvijas Juristu apvienībā kopā ar Padomju Latvijas tiesnesi Andri Guļānu, prokuroru Pliču, GRU augstskolas beigušo juristu Ivaru Redisonu un citiem korumpētās un...


Vai atceraties, kā Jānis Reiniks, Didzis Šmitiņš un Juta Strīķe pieķēra ņemot kukulīti Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes prodekānu Ilgvars Krastiņu, Edmunda Krastiņa tēvu?

Atbildēt

jurists

02.06.2024. 13:48

Tagad Jānis Reiniks ir atradis siltu vietu pie veco čekistu Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova cīņu biedra Andra Bunkas dēla Riharda Bunkas Latvijas Juristu apvienībā kopā ar Padomju Latvijas tiesnesi Andri Guļānu, prokuroru Pliču, GRU augstskolas beigušo juristu Ivaru Redisonu un citiem korumpētās un mafiozās čekistu neliešiem.

Atbildēt

tas ir valsts eksistences jautājums

01.06.2024. 16:09

»

iznīcinās vienotību

kāpēc, kā interesēs...kas paliks


iznīcinot vienotības globālistu “pasaules valdības” vēzi, rodas iespēja konsolidēties latviešu nacionālās pašapziņas cilvēkiem

pareiza ir koncepcija zeme- latviešutauta- valsts un bez Pasaules valdības samita “jaunās paaudzes Davosas foruma valstu valdībām”, kas slepkavo valsti kosmopolītisma un globālo korporāciju interesēs - brīva kapitāla, brīva preču, investīciju unbrīva darbspēka migrācijai..

ar cilvēku bez dzimuma, tautības un rases, kas tīklu sistēmās cīnās par izdzīvošanu

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

01.06.2024. 16:06

»

Esmu policists

Mans vārds noskanēs publiskās, atklātās apsūdzībās Jānim Reinikam, Vladimiram Turamurinam, Kasparam Brunovskim. Nedaudz jāpaciešas. Tās pat nebūs apsūdzības - vienkārša faktoloģija ar jautājumiem noslēgumā


"Esmu policists" varētu pastāstīt uz kāda likuma pamata viņš darbojas un vai viņš ir redzējis šos likumu dokumentus?Ja atbilde būs godīga tad vienīgā iespējamā atbilde ir nē.

Atbildēt

iznīcinās vienotību

01.06.2024. 15:56

kāpēc, kā interesēs...kas paliks

Atbildēt

nevajag

01.06.2024. 14:52

»

Esmu policists

Mans vārds noskanēs publiskās, atklātās apsūdzībās Jānim Reinikam, Vladimiram Turamurinam, Kasparam Brunovskim. Nedaudz jāpaciešas. Tās pat nebūs apsūdzības - vienkārša faktoloģija ar jautājumiem noslēgumā


Nekādas publiskas ''apsūdzības'': ja ir fakti-griezies pie attiecīgām iestādēm un dari zināmu..kas tie tev par faktiem..Ja ir tikai tukšmuldēšana, tad labāk paklusēt...

Atbildēt

pilnīgas muļķības

01.06.2024. 14:51

»

Šausmīgi lasīt jūsu tekstu,

vei izliekaties par muļķi, vai tāds esat...


Es to pasūtīju...

Atbildēt

Šausmīgi lasīt jūsu tekstu,

01.06.2024. 12:59

»

Esmu policists

Uzdevumu, kas ir ārpus likuma, es nekad nepildīšu. Un Jāņa Reinika ģenerāļa pakāpe mani pazemo. Es darīšu visu, kas manos spēkos, lai tas tā nebūtu. Mēs ar maniem kolēģiem apspriedām šo situāciju. Tā tas palikt nevar. Jautājums par Vladimira Turamurina, manā ieskatā, pasūtījuma krimināllietu organizēšanu...


vei izliekaties par muļķi, vai tāds esat.

Ja vispār esat policists, tas jāzin ikvienam, ka policijai un prokuratūrai, izmeklēšanas tiesnesim likums dod tuesības safabricēt kriminālprocesus, kuru ietvaros tiesnesus, prokurors un policija organizē un realizē kriminālnoziegumu, lai atklātu lielākus kriminālnoziegumus, iefiltrējoties noziedznieku vidē.

Tā, piemēram, E. Levits pasūtīja safabricētu kriminālprocesu pret žurnālistu L. Lapsas kungu ar kratīšanām, lai iegūtu konfidenciālu informāciju par E. Levita kompromātu sadarbībā ar VDK, ko bija ieguvis L. Lapsa Valsts arhīvos. Safabricētā kriminālprocesa ietvaros Sukasukāns izgāšanās gadījumā kratīšanās plānoja piesviest narkotikas “bohēmas pārņemtiem inteliģentiem” L. Lapsas radiem vai paša L. Lapsas dzīvesvietā. Pasākums izgāzās mums pagaidām nezināmos apstākļos.

Noziedznieki E. Levits un ģenerālprokurors Stukāns rokudzelžos nesēž aizturēti policijas “septītajās debesīs”, kur, ievietojot izolatorā un pēc advokāta apmeklējuma, personu pretēja dzimuma klātbūtnē izģērbj un pārbauda tūpli pazemojošos apstākļos.

Tāpēc uz “septītajām debesīm” gaidīt gaidīti E. Levits un J. Stukāns, arī tiesībsargs J. Jansons.

Atbildēt

Esmu policists

01.06.2024. 12:19

»

Haralds Kalns

Komentētājs 01.06.24. 11.34., kurš ir izcili tikumisks, bet nu ļoti kaunas sava vārda uzvārda, toties čurā odekolonu, nespēj iedomāties, ka aiz pagonu bļembām pamatā tomēr saprotam (domājam par) godaprātu, morāli, ētiku un citas cienījamas īpašības


Mans vārds noskanēs publiskās, atklātās apsūdzībās Jānim Reinikam, Vladimiram Turamurinam, Kasparam Brunovskim. Nedaudz jāpaciešas. Tās pat nebūs apsūdzības - vienkārša faktoloģija ar jautājumiem noslēgumā.

Atbildēt

Haralds Kalns

01.06.2024. 12:14

Komentētājs 01.06.24. 11.34., kurš ir izcili tikumisks, bet nu ļoti kaunas sava vārda uzvārda, toties čurā odekolonu, nespēj iedomāties, ka aiz pagonu bļembām pamatā tomēr saprotam (domājam par) godaprātu, morāli, ētiku un citas cienījamas īpašības!!!

Atbildēt

Esmu policists

01.06.2024. 12:07

»

Labāk uzdod sev jautājumu, jaunais gados policist!

Vai ģenerāļa pakāpe ir svarīga, ja to tā vērtē? Izskatās, ka tev ir...


Uzdevumu, kas ir ārpus likuma, es nekad nepildīšu. Un Jāņa Reinika ģenerāļa pakāpe mani pazemo. Es darīšu visu, kas manos spēkos, lai tas tā nebūtu. Mēs ar maniem kolēģiem apspriedām šo situāciju. Tā tas palikt nevar. Jautājums par Vladimira Turamurina, manā ieskatā, pasūtījuma krimināllietu organizēšanu Jāņa Reinika uzdevumā. Vai tas neizklausās ŠAUSMĪGI?

Atbildēt

Labāk uzdod sev jautājumu, jaunais gados policist!

01.06.2024. 11:34

»

Esmu policists

Es atceros visus NEKĀ PERSONĪGA raidījumus par bandītiskā reiderisma organizēšanu pret Gintu Druseiku. Es pavisam necienu PIETIEK.COM, bet, ja ģenerālis - valsts drošības dienesta ģenerālis, fiziski izrēķinās ar uzņēmēju cita uzņēmēja uzdevumā, tad, kā var būt, ka joprojām šis cilvēks nēsā ģenerāļa ...


Vai ģenerāļa pakāpe ir svarīga, ja to tā vērtē? Izskatās, ka tev ir.

Bet labāk uzdod sev jautājumu par sevi pašu - ko es darītu izšķirošā brīdī, ja man uzdotu uzdevumu, kas ir ārpus likuma robežas. Un pateiktu mutvārdos - ja to nedarīsi, atstāsi policistu rindas.

Un uzdod sev vēl papildus jautājumu - vai pietiekami labi pārzini mainīgo likumdošanu un cilvēktiesību aspektu tavā tiešajā darbā, jeb skaties, ko dara citi un atklārto, konsultējoties ar līdzīgiem “nezinīšiem”?

Atbildēt

Esmu policists

01.06.2024. 10:41

Es atceros visus NEKĀ PERSONĪGA raidījumus par bandītiskā reiderisma organizēšanu pret Gintu Druseiku. Es pavisam necienu PIETIEK.COM, bet, ja ģenerālis - valsts drošības dienesta ģenerālis, fiziski izrēķinās ar uzņēmēju cita uzņēmēja uzdevumā, tad, kā var būt, ka joprojām šis cilvēks nēsā ģenerāļa uzplečus? Es esmu policists, un man ir zināmi arī citi šī notikuma apstākļi, saistībā ar bijušo kolēģi Turamurinu, un es neklusēšu. Ir par daudz...

Atbildēt

LI2910

01.06.2024. 09:26

Marsa parka betona pagrabā ir sava netīŗās veļas mazgātuve, tāpēc vēsture neatkārtosies:

Dienesta automašīna un šoferis rīta braucienam uz veļas mazgātavu Drošības policijas priekšniekam Jānim Reinikam esot bijuši nepieciešami, lai novērstu riskus viņa drošībai un pilnvērtīgi pildītu dienesta pienākumus, - tas apgalvots Reinika parakstītajās atbildēs uz Pietiek jautājumiem. Reiniks arī apgalvo - tas, ka viņš ar dienesta auto un šoferi ieradies veļas mazgātavā nodot savu personisko netīro veļu, esot tikai "pieņēmums par dienesta automašīnas un tās vadītāja izmantošanu personīgām vajadzībām", kas "neatbilst patiesībai".

Kā jau ziņots, Pietiek pārstāvis pie veļas mazgātavas Irve Rīgā, Satekles ielā fiksēja Drošības policijai piederošu un tās izmantotu tumšas krāsas automašīnu Audi ar valsts reģistrācijas numuru HO-5632, kuras pasažieris bija devies nodot netīro veļu.

Atbildēt

Haralds Kalns

01.06.2024. 07:37

Vakar VDD izmisīgi pašaizliedzīgi (vecenīte tupus rāpus, sargā savus aparātus) turēja priekšā sauju, aiz tonētiem stikliem paslēptai Reinika nevainības Šķirbai!!!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

01.06.2024. 07:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Normunds Mīžviets

01.06.2024. 03:58

Es tā nedarīšu, bet darīšu to gudrāk.

Atbildēt

atkal pieķēzījis visas vietas

01.06.2024. 03:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palagiem

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.05.2024. 23:15

»

Jaunā Vienotība ir noziedzīga organizācija

Itālijā to sauktu par mafiju, Ķīnā par triādu, Japānā par jakudzi. Tikai tad, kadvisi Jaunās Vienotības biedri būs notiesāti un vadošie- uz mūžu ar mantas konfiskāciju - tikai tad ir cerības, ka Latvijā atgriezīsies tiesiskums un Latvija varēs sākt atkopties no šis mafijas radītā milzīgā kaitējuma...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMPE.Nbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Sestdien, 2010. gada 6.martā, esot “sākusi darboties” politekonomisko interešu grupējumu “jaunais laiks” (JL), “pilsoniskā savienība” (PS) un “sabiedrība citai politikai” (SCP) izveidotās priekšvēlēšanu politapvienības «vienotība» (dēvētas arī par “trīsgraudu pankūku” un “jenotību” ) mājas lapa – wēwēwē.vienotiba.elvē. Šajā kārtējā šīs valsts “politiski orientētajā” w-lapā “ikviens interesents arī varēja tiešsaistes režīmā sekot līdzi arī politapvienības dibināšanas kongresam”, esot paziņojuši “jaunā politspēka vadošie locekļi”…
-------

“Jauns” ‘SILES prodžekts’ “valstī” radīts!…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 29.07.2008., Nr.6. )

Top ‘kampaņveida mājaslapa’:
Ne ‘fīčās krutākā’, ne ‘knapa’ ~
Tāds ‘piedūriens uz standart-šniti’,
Kā šajā "valstī" – daudzi citi…

Ir tikai atšķirība maza ~
Tur ‘sastampāta polit-draza’,
Ar vārgu dizainu un bildēm,
Ar pārstāvjiem no ‘polit-ģildēm’,
Ar video un tekstiem ‘gludiem’,
Ar ‘cukursaldu frāžu pudiem’ ~
No šabloniskiem “uzsaukumiem”,
Līdz “pūļa” ‘fiškas masējumiem’:

“Mēs ZOMBĒJAM – jūs ticēt varat!
Mēs ‘shēmosim’ – a' jūs tik’ darāt!
Mēs nosvilpsimies – jūs tik’ skrieniet!
Mēs “lepni” soļosim – jūs lieniet!
Mēs ‘ņemsim vadību’ – jūs klausiet!
Mēs izprovocēsim – jūs kausiet!
Mēs “dominēsim” – jūs priekš fōna!
Mēs – “avangards”, jūs – ‘ķēķa’ zōna!

Mēs “deklarēsim” – jums mūs balstīt!
Mums biezumi – jums (‘šķidro’) smalstīt!
Mums “mandāti” – jums “balsošana”!
Mums lemšana – jums pildīšana!
Mēs – tŗeknās SILES “jaunā” maiņa,
Jums – ATKAL ‘drabiņas’ no spaiņa!
Mums – “tautas kalpu” “goda” beņķi,
Jums – ATKAL “pūļa vaukšķu” kreņķi!

Kas mainīsies, jūs gribat zināt?…
Nu… konkrētāk to ‘saceikināt’,
Mēs piesolām, kad ‘SILĒ rīsim’…
(Ja ‘rukšķus, možka, nobadīsim’…)
Bet – SISTĒMU gan neaiztiksim:
Tur CITUS “zobratiņus” liksim,
Ar CITĀM “skrūvēm” ‘jūgsim kopā’ ~
‘Pa lielam’ NEDRĪKST ‘salaist lopā’!…”

'Fei(k)s' "polit-pisnes-prodžekts" radīts ~
Tiek “pūlis glups” ‘aiz šnābļa va(dīts)’,
Uz mērķi: “SILI – rīmām “jauniem”!…”
(Vai… rukšķus aizstājot ar [kl]auniem?…)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Jurists

31.05.2024. 21:02

Varna uz astes atnesa (ne žagata) - sarnu ieraksti ar Brunovska napoleoniskām fantāzijām draugu lokā. Un sarunas par biznesa dalīšanu...un sarunas par "kukulīšiem" trūcīgiem ierēdņiem. Nu tā, lūk. Šajā portālā. Drīz.

Atbildēt

formula

31.05.2024. 20:58

Kāda tam murgojumam sakarība ar Reiniku ?

Atbildēt

tik naivi meli vairs nedarbojas

31.05.2024. 19:44

»

Es ar

protams: ja ticēt visam ko sacer LL


viss acu līmenī

Atbildēt

Jaunā Vienotība ir noziedzīga organizācija

31.05.2024. 19:40

Itālijā to sauktu par mafiju, Ķīnā par triādu, Japānā par jakudzi. Tikai tad, kadvisi Jaunās Vienotības biedri būs notiesāti un vadošie- uz mūžu ar mantas konfiskāciju - tikai tad ir cerības, ka Latvijā atgriezīsies tiesiskums un Latvija varēs sākt atkopties no šis mafijas radītā milzīgā kaitējuma

Atbildēt

KIRDIK

31.05.2024. 18:27

"Reiniks ir kalpojis un joprojām kalpo godam"
Ja gods ir oligarhi un baņķieri - tad JĀ.
Visu informāciju, kura bija "noderīga" tiem subjektiņiem skriešus nesa uz PB diviem KK vai pjaķiminutkās stāstīja padotajiem, lai noplūst... Piemērs - info par sīkā oligarheļa aizturēšanu. Tāpēc jau netika līdz prāmim.

Atbildēt

Es ar

31.05.2024. 16:49

»

Es

Valsts politiķi kā mafija


protams: ja ticēt visam ko sacer LL!

Atbildēt

Es

31.05.2024. 13:03

Valsts politiķi kā mafija.

Atbildēt

Kalnu ganiņš

31.05.2024. 11:25

Kalnukazi-Tu esi nokavējis. Reiniks un Turamurins ir draugs un "kriša" Bordāna partijai.

Atbildēt

Kalnukazis

31.05.2024. 09:27

Nu jā...Nu laiki... Un par Turamurina organizēto Berņa piekaušanu? Un par "skaisto" meiteni, kurai bija jāievelk gultā Arturs, lai pēc tam "piešūtu" izvarošanu? Reinik, Brunovski!!!!????? Kur ir robeža? Vai varbūt ģenerāļiem un Brunovskiem tādu neeksistē?

Atbildēt

Reiniks ir kalpojis un joprojām kalpo godam

31.05.2024. 08:43

Tāda ir realitāte, nopietnākā lieta ir drošības policijas tieša ietekme uz vēlēšanu rezultātiem. Es principā esmu pārliecināts, ka drošības policija ar politikāņu grupu ir privatizējuši sev CVK. Daudzi sen apšauba, arī 14. Saeimas, vēlēšanu rezultātus.

Nav šaubu, ka uz drošības policiju tiešu ietekmi atstāj Mossad un CIP, ar ko drošības policija un sab ir ciešā fiziskā kontaktā. Tas viss Reinikam rada ticību savām spējai un viņa viedokļa vienreizīgumam.

Amata privilēģijas - ātra un efektīva piekļuve informācijai par pilnīgi ikvienu personu Latvijas teritorijā, Reinikam rada privilēģijas kārtot rebes ārpus tiesas un prokuratūras.

Reinikam ir ekskluzīvas tiesības nekontrolēti un tieši ietekmēt Latvijas huntas politiskos un ekonomikas procesus, jo viņu kontrolēt spēj tikai Mossad un CIP, kas faktiski ir vieni un tie paši pīrāgi.

Atbildēt

mutes ciet pastalnieki

31.05.2024. 08:39

X stunda tūlīt būs klāt un treknākie valdīkļi ar Air Baltic lidenēm pamuks kā žurkas no grimsošā kuģa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi