Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Piekrītu

26.05.2023. 22:37

»

lauķis

Ļoti precīzi teikts.Diemžēl šie latifundisti neražo pārtiku bet ražo toksiskus mēslus,kā saka,pārtikai līdzīgus izstrādājumus.Bet aitas to nesaprot,rij un slavē


Šveicē paris kantonos monitorēja glifosātu dzeramajā ūdenī. Pat pēc tam, kad vienojās nelietot to, vienalga ūdenī bija atrodamas atliekvielas. Jautājums- ja nav izdevīgi audzēt bez atbalsta graudus, kas iet eksportam, bet nauda no bankām aiziet uz SE, tad kāda vilka pēc mums kā sausais atlikums paliek piesārņota vide? Vai tāpēc, ka skrandu valsts bez mugurkaula un to, kā pēdējo sarakstos, var līdz galam izmantot? Savas valstis nenoslogojot ar kancerogēnu ķīmiju, bet mums visam dzīvajam bojājot gēnus?

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

26.05.2023. 22:34

»

jaajaa

...kā izdzīvo pasaulē to valstu graudaudzētäji, kuriem nekādu dotāciju nav ?...Latvija par daudz graudu audzē, Eiropai vispār dotēt vajag tikai pašpatēriņu


Kāda tev transekzuālā orentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Qw

26.05.2023. 20:37

Izteikti tīra grāvmalas un aizaigušâs mežmalas -palielina platības un iegūst šķeldu. Trùkst zeme. Pilnībá iztīra mēslu krátuves. Izdzīvos,kas spēs pielâgoties un mainīties.

Atbildēt

Dažas atbildes

26.05.2023. 14:54

»

GS

Daži jautājumi par tēmu...


1. Nav valsts,ir korporācija kur visu nosaka saimnieki bet kolonijas pārvaldnieki ("valdība") tikai izpilda rīkojumus.
2.Latvijā ar dāvinātu naudu tiek uzturēti visi parazīti,ierēdņi,militāristi,partijnieki,deputāti.

Atbildēt

GS

26.05.2023. 12:50

Daži jautājumi par tēmu:

1. Kurš valstij traucē rīkot iepirkumus valsts rezervēm, kad cenas kritiski svarīgajiem materiāliem un izejvielām ir lejā? Līdzīgi kā ar degvielu. Piemēram - iepirkt minerālmēslus? Tās zemnieku asociācijas un citi vaimanātāji šito ir prasījuši, jeb tālāk par gudru diršanu un vaimanām nav tikuši? Zinu, ka nav.
2. kura vēl nozare Latvijā tiek uzturēta ar dāvinātu naudu? Atbilde - tikai lauksaimnieki. No tā tālāk jautājums - kāda figa pēc jāuztur lauksaimnieki un viņu bizness, ja pat ar dāvinātu naudu nav spējīgi vismaz bez mīnusiem strādāt? Ko teikt pārējiem, kam naudu nedāvina?

Atbildēt

patiesībā

26.05.2023. 11:59

visnotaļ interesants darbiņš un arī ļoti lietderīga analītika.

Paldies cien. Autoram! ;)

Atbildēt

c

26.05.2023. 08:52

subsīdijas subsīdiju galā un vēl nav labi.kopš kura laikā Latvijā lauksaimniecība ir tik neizdevīga????

Atbildēt

lauķis

26.05.2023. 04:46

»

Nu ja

"lielajiem" ne tikai vairāki džipeļi sētā, bet arī dzīve uz kredīteļiem spiež būt nodevīgiem, melīgiem un zaglīgiem, kā jau visa 4.maija kliķe


Ļoti precīzi teikts.Diemžēl šie latifundisti neražo pārtiku bet ražo toksiskus mēslus,kā saka,pārtikai līdzīgus izstrādājumus.Bet aitas to nesaprot,rij un slavē.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka

25.05.2023. 23:08

»

Degunu nedrīkst iebāzt tikai zemē un minerālmēslis un banku kredītos

Izprotot šos standartus, pamazām rodas sapratne, ka nekas nav stabilāks par “laiku apstākļiem...


ar savu kārtējo klimaksa pļutkas murgu palagiem atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Nu ja

25.05.2023. 22:00

»

labvēlis

Graudaudzētājiem (lielajiem) ģimenē pa diviem,trim džipeļiem-pieraduši pie labas dzīves!Tikko jāpievelk jostiņa,tā sākas gaudas un vaimanas!Taču no otras puses-cukurbiešu audzētāju zaru nozāģēja ar vieglu roku


"lielajiem" ne tikai vairāki džipeļi sētā, bet arī dzīve uz kredīteļiem spiež būt nodevīgiem, melīgiem un zaglīgiem, kā jau visa 4.maija kliķe.

Atbildēt

labvēlis

25.05.2023. 19:12

Graudaudzētājiem (lielajiem) ģimenē pa diviem,trim džipeļiem-pieraduši pie labas dzīves!Tikko jāpievelk jostiņa,tā sākas gaudas un vaimanas!Taču no otras puses-cukurbiešu audzētāju zaru nozāģēja ar vieglu roku!

Atbildēt

jaajaa

25.05.2023. 17:45

...kā izdzīvo pasaulē to valstu graudaudzētäji, kuriem nekādu dotāciju nav ?...Latvija par daudz graudu audzē, Eiropai vispār dotēt vajag tikai pašpatēriņu...

Atbildēt

Taisnību saki.

25.05.2023. 15:10

»

Sarkanais mēris

Nav jau viss tik slikti, arī deputātu algas cēlās un sarkanie miljonāri palika vēl turīgāki


Piekam,tas notiek visā pasaulē pilnīgi vienādi.

Atbildēt

Sarkanais mēris

25.05.2023. 13:23

Nav jau viss tik slikti, arī deputātu algas cēlās un sarkanie miljonāri palika vēl turīgāki.

Atbildēt

Aha!

25.05.2023. 12:35

»

Roza Luksemburga

Man zel jus sarugtinat, graudaudzetaji , bet jusu liktenis jau ir Davosa izlemts, jo partikas trukumam ir jabut, citadi nevares visus iedzit digitalaja verdzibaa. Niderlandee valsts piedava atpirkt fermas , lai tas likvidetu, tur bija menesiem ilgi protesti pret so pretvalstisko politiku, bet nabaga...


Bads ir plānots pasākums.

Mistiskās korporācijas veic visas Zemeslodes dabas bagātību inventarizāciju, izpērk labāko un virza uz Ņujorkas biržu. Turpat, kur JV ekonomikas slepkava Kariņš virza Rīgas brīvostu un Ventspils ostu.

Atbildēt

Degunu nedrīkst iebāzt tikai zemē un minerālmēslis un banku kredītos

25.05.2023. 12:32

Izprotot šos standartus, pamazām rodas sapratne, ka nekas nav stabilāks par “laiku apstākļiem”.

Šoreiz panika sankciju un kara Ukrainā rezultāts.

Zālamana plāns, 3000 gadu vecs pasaules “tautu ganīšanai” - Izraēlas hasidu cionisti, kabalisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija trīs standartus ekonomikā. Tos nostiprina likumdošanā. Pirmsākums trim standartiem atrodams tikai ivritā.

Pirmajam ebreju impērijas standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts ekonomikā noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Roza Luksemburga

25.05.2023. 12:22

Man zel jus sarugtinat, graudaudzetaji , bet jusu liktenis jau ir Davosa izlemts, jo partikas trukumam ir jabut, citadi nevares visus iedzit digitalaja verdzibaa. Niderlandee valsts piedava atpirkt fermas , lai tas likvidetu, tur bija menesiem ilgi protesti pret so pretvalstisko politiku, bet nabaga Latvija panaks, ka naksies vien pasiem fermas aizvert.

Atbildēt

Nabadziņi svensoni,

25.05.2023. 10:58

paši aizbēra meliorācijas grāvjus, sačakarēja visu izbūvēto inženiertehnisko sistēmu.

Bet, kad lietus vai sausums, uzreiz diedelē valsts naudu.

Atbildēt

Neizskatās ka

25.05.2023. 09:41

Graudkopjiem ietu slikti.Ja latviešu zemnieki neredz tālāk par kombaina tītavām,vārpas svaru,piena tonnām dzesētāja un nespēj redzēt tālāk kā trīs mēneši uz priekšu nu tad neko citu, kā verdzību arī neesiet pelnījuši!

Atbildēt

Secinājums

25.05.2023. 08:00

Bads tiek gatavots globālos mērogos.

Atbildēt

Haralds Kalns

25.05.2023. 06:59

No krabju Šmices, kurš nepazīst govi (vien paša bezdalus), nav ko gaidīt kaut kādu izpratni par lopkopību un laukkopību!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...