Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BB.lv

28.08.2016. 23:27

Vēlāk Baltraitine izplatīja paziņojumu, ka Lietuvas uzņēmējus uz vakariņām un medībām Panevēžas rajonā uzaicinājis Dūklavs un medības organizējis ASV lauksaimniecības tehnikas ražotāju "John Deere" pārstāvošās firmas "Dojus agro" vadītājs Prans Dailide.

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 09:42

Katrs strādājošais ar 500+ eiro gadā subsidē lauksaimniecību, pretī saņemot ar pesticīdiem piesārņotu vidi un badu, ja tiek pārtraukts pārtikas imports. Vai mums vajag graudu exportu uz Āfriku un pienu, kuru nav kur likt?! Vai tas ir normāli?!

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 09:21

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


Pilna ZM ar ielikteniem un cilvekiem,kas neko nesaprot no lauksaimniecibas,bet ir paklaysigi un nekur nelien,gatavi apstiprinat pat vislielakas mulkibas. Vissjieklifakie ir zemnuecinu parstavji LOSP ar savu aprobezoto pielideju Treibergu,kam svarigi parunat ar ministru,bet kada jega no ta,tik cik melns aiz naga,bet par savu maizes deveju krit un celas. Tadus,kas oo grib izdarit un saprot,pat tuvu ZM nelaiz. Cuku mera dati tiek slepti,kaut visi zin,ka ir jau visa Latvija,zirgiem ienasi,bet sacensibas notiek,absurds.

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

28.08.2016. 09:01

ZZS ir latviešu tautai cildens vārds un visi it sevišķi vecāka gājuma cilvēki to atbalsta,bet ZZS tie arī ir kas ir izputinājuši šos laukus.teiksim izveidojušās krāsmatas,Dūklavs sašķeļ piensaimniecību,tā vietā ,lai veidotu Latvijas piena monopolu pakļaujas kooperatīviem izgrūžot naudu uzbūvē būdeli ,,Latvijas piens,, nenoturot RPI ,kas tiek pārdots citas valsts pilsoņiem noliekot Latvijas piena ražotāju uz ceļiem ,palikušas lielsaimniecības un maziņie,kas uztur sevi iztikas līmenī strādājot no rīta līdz naktij,bez algas ,pienu iepērk lietuvieši ,lauks. mašīnu rezerves daļas Lietuva,vairs nav savu lauktehniku,lauks.tehnikumi un proftehniskās skolas ,palikušas tikai atmiņas par izglītotajiem un gudrajiem cilvēkiem,bez augstākas,kas bija pārāki par mūslaika augstako ieguvušie,kur ražājošo prasmju zinības. Iespaids ar iestādēm,aģentūrām,jurispodencēm,visādām kontroles aparātiem ar visādu svētku rīkošanu,diez vai valsts uz attīstības ceļa tiks.

Atbildēt

Uz H2O diētu

27.08.2016. 15:07

»

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju


Ko var gribēt no zaļo zagļu bandas treknā komunista-kolhoznieka.

Atbildēt

zane

27.08.2016. 14:40

kadu laicinu atpakal Duklavs bija darba vizite Arabu emiratos. Varbut palaidu garam,vai nebija informacijas, par ko runaja, ko sarunaja, kas brauca lidzi utt , cik tas mums izmaksaja, kads reals ieguvums,[ varbut kada medubu trofeja?]

Atbildēt

Edge

27.08.2016. 14:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Jānis Rainis:"...Tālāk jautājums par latviešu autonomiju. Arī diezgan nopietni vācu publicisti dažkārt saka (un viņiem līdzi to atkārto arī krievi), ka latviešiem esot tieksme atdalīties no Krievijas; «slavofili» savukārt saskata, ka līdzīgas tieksmes esot vāciešiem. Lieki teikt, ka par to nedomā neviens, pat ne vācieši. Nedz piederība pie Vācijas, nedz pilnīga valstiska patstāvība nevarētu dot muižniekiem lielāku iespēju ekspluatēt zemniekus nekā tagad; šajā ziņā tālāk nav kur iet. Latviešiem atdalīšanās no Krievijas, protams, būtu pašnāvība."
(Latvieši, 1916)

Atbildēt

Ija>Dukšu Peksim

27.08.2016. 10:12

»

Dukšu Peksis

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU


Vai ZZS līdz šim ir cēlusi "latju" ( iespējams domāts latvju)godu? Kur un kādā veidā? Zemnieku Savienība tikai piesavinājās Latvijas Brīvvalsts laikā dibinātās Zemnieku Savienības vārdu, bet idejas un rīcība stāv tālu no patriotiskās un lauksaimniekus aizstāvošās toreizējās partijas. Tad katrā pagastā partijai bija nodaļas, kurās bija apvienojušies pagasta strādīgākie un cienījamākie lauksaimnieki. Visa zeme tika apstrādāta, saimniecības piederēja Latvijas pilsoņiem, nevis dāņiem utt.Par Eiropas naudas piešķiršanu citām nozarēm, vajadzētu labāk padomāt, kāpēc ir nozares, kurās nauda pazūd kā melnā caurumā, nepietiks nekad.

Atbildēt

jūlis

27.08.2016. 09:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Bijušie padomju okupantu ideologi ar sev padoto VDK un IeM palīdzību noorganizeja savas varas mūžīgumu,pēc tam noorganizeja savas nespējīgās varas neveiksmju pāradresēšanu uz ES.Tagad tautas un arī ES uzdevums ir nodrošinat šo nespējnieku un varas kāro ļaužu materiālo labklājību un super pārticīgas vecumdienas,neaizmirstot arī viņu klanu vajadzības.

Atbildēt

??!!

27.08.2016. 09:30

1. Kāpēc lauksaimniekiem ir nepieciešams tā-āds atbalst no nodokļu maksātāju naudas? Lauksaimnieciskā ražošana ir tāds pats business kā citās jomās.
2. Dūklavs atbalsta tikai un vienīgi lielo zemju īpašniekus, kas sagrābušies kredītus miljonos.
3. Dūklavs lobēja savējos cūku mēra lietā.
4. Dūklavs ir nevis ministrs, bet pārpratums ministra krēslā, jo neprot nevienu svešvalodu, izņemot krievu. Kā viņš ES sanāksmēs sarunājas - ar tulka palīdzību?

Atbildēt

foobar

27.08.2016. 07:40

Ja runā godīgi, tad LV ir maza perspektīva jebkādai lauksaimniecībai. Tīri objektīvi apkārt ir zemes kas var daudz lētāk un milzīgos apjomos - Polija, Krievija, Ukraina. Ja kāds var izdzīvot šajā konkurences cīņā - uz priekšu. Bet tad ir vajadzīgas vai nu daudztūkstoš hektāru saimniecības. Vai ļoti ļoti liela kooperācija (mazie biznesi, kas sniedz viens otram pakalpojumus). Tā kā latvietis pārsvarā ir viensētnieks un kooperēties negrib, tad lai nu visi peld kā māk tālāk. Valdībai tik godīgi vajadzētu pateikt, ka vidējā termiņā subsīdijas piegriezīs. Labāk to naudu, ko tagad tērē lauksaimniekiem, lai dod izglītībai un kaut vai armijai.

Atbildēt

to domājošais

27.08.2016. 07:21

Nu aizej un vēlreiz nobalso par lemburgijas komuņagām! Nupat kā visi šie ministreļi tikās ar Putina pārstāvi. Tu nezini par ko runāja? Es zinu: par Latvijas pārdošanu rāškai. Labāk Brisele, nekā Maskava!
Domā ar galvu, nevis resno galu!

Atbildēt

ābols no ābeles

27.08.2016. 00:40

arī Dūklava savu maku papildinājusi ar pašvaldības naudu.

Papildus algai Dūklavai pērn aprīlī izmaksāti 500 eiro, bet jūlijā vēl 400 eiro. «Ja galvenais grāmatvedis man saka, ka var paņemt, man tā situācija bija tāda, ka man vajadzēja, bet šī nauda ir atmaksāta un, ja man būtu kāds pateicis, ka to nedrīkst vai tas ir algas apmērā, es to nemūžam nebūtu darījusi,» attaisnojas Dūklava. Daļu summas Dūklava atmaksāja neilgi pirms Valsts kontroles revīzijas pašvaldībā. Uz «De facto» norādi, ka tas šķiet aizdomīgi, jo viņa zināja, ka tuvojas Valsts kontroles pārbaude, Dūklava atcērt: «Informācija bija.» Tas nozīmē, ka

Atbildēt

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

27.08.2016. 00:33

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

26.08.2016. 22:24

»

Uģis

Kangars


Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu.

Atbildēt

Uģis

26.08.2016. 22:05

Kangars

Atbildēt

domājošais

26.08.2016. 21:36

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


cerams pašvaldību un parlamenta vēlēšanās ,LATVIS, KAM ĶIRBIS VĒL STRĀDĀ, pēc sorosa makaroniem uz ausēm, nu šoreiz ta pasūtīs vienotību un NAžukus,pietiek zagt MĪĻO LATVIJAS ZEMI,lai sēdētu pēc vārsmu un veiksmes stāstu bruseles palātās!

Atbildēt

ministtrīts-idiots apaļš

26.08.2016. 21:08

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti.

Atbildēt

Zariņš

26.08.2016. 21:03

Vai kāds domā,ka Dūklavs ir piekalts šim ministra krēslam?Cik gadus Jelgava gatavo lauksaimniecības speciālistus,vai tiešām nav iespējams atrast kādu no daudzajiem...kas spētu ieņemt Dūklava krēslu?Cik ilgi ZZSmocīs šo kungu,ir tak pensiju nopelnījis un jādomā,ka iztikai pietiktu.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.08.2016. 20:44

»

Andri

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo


Izlasi rakstu rūpīgāk un tad iespējams...sapratīsi

Atbildēt

Andri

26.08.2016. 20:12

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo?
Bet par ministru, protams, kā par iepriekšējiem, ilūziju nav. Nespējnieki. Visi. Un kas no tā mainās?

Atbildēt

Dukšu Peksis

26.08.2016. 19:39

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU!

Atbildēt

Jautājums -

26.08.2016. 19:30

Ja šie 430 000 000 EUR būtu nevis iegrūsti lauksaimniekiem, bet gan ielikti veselībā, izglītībā, drošībā utt, cik liels zaudējums būtu ekonomikai?

Atbilde - nekāds.
Cilvēki sāktu mest ārā mazāk pārtikas, jo tā nebūtu tik lēta kā tagad. Cenas pārtikai būtu lielākas, cilvēku nozarē strādātu mazāk, biznesam sāktu pieiet kā biznesam - jāražo to, ko var pāŗdot, nevis to, par ko var "apgūt fondus". Tāds komunisma paveids...

Un vēl -
Kāpēc viena konkrēta nozare tiek šādi dotēta?
Par kādiem nopelniem?
"Platību maksājumi"!!! WTF??? - kāpēc manai vecmammai par 600kvm piemājas dārziņa nepienākas "platības maksājums"? Viņa taču arī audzē tomātus, gurķus utt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...