Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Tupais

08.04.2020. 09:20

»

Viedais

Nu tev sviests galvā. Tiesa, ja esi latvju muslims, tad tas ir norm. Nu tipa, kamēr neko nespridzini. PS: nezinu kādiem jums (zilajiem vai muslimiem) pateicoties minētās valstis ir nosacīti brīvas, taču Latvijas neatkarības tapšanā es savu ieguldījumu devu


Laikam jau būsi zilais krievu pravoslavnutijais, ja tā pārdzīvo, ka krievu fašistiskie izdzimteņi brīvi nesaimnieko Austrumeiropā. Latvija kļuva nosacīti neatkarīga, pateicoties izcilākam ASV Prezidentam Reiganam un būs pavisam neatkarīga, ja Trampa kungs atrisinās krievu pasaules problēmu.

Atbildēt

Viedais

07.04.2020. 02:47

»

to Tupais

Pateicoties mums, šodien Somija, Polija, Baltijas valstis, Čehija, Slovākija, Ungārija un Balkānu valstis ir brīvas, brīnišķīgā Stambula nesaucas Carjgrad un Zilās mošejas vietā nav krievu sātanistu templis...


Nu tev sviests galvā. Tiesa, ja esi latvju muslims, tad tas ir norm. Nu tipa, kamēr neko nespridzini. PS: nezinu kādiem jums (zilajiem vai muslimiem) pateicoties minētās valstis ir nosacīti brīvas, taču Latvijas neatkarības tapšanā es savu ieguldījumu devu.

Atbildēt

to Tupais

05.04.2020. 16:37

»

Viedais

Dažiem šizām ir iedomātie draugi, tev iedomātais naidnieks. Taču teksts acīmredzot domāts Krievijai, kura neatsaka sev labvēlīgos apstākļos paplašināties uz kaimiņu rēķina, gluži tāpat kā savulaik ASV. Tāpāt vairums Eiropas valstu uzvārījās uz koloniju rēķina. Vācijai gan sanāca bēdīga pieredze. Latvjiem...


Pateicoties mums, šodien Somija, Polija, Baltijas valstis, Čehija, Slovākija, Ungārija un Balkānu valstis ir brīvas, brīnišķīgā Stambula nesaucas Carjgrad un Zilās mošejas vietā nav krievu sātanistu templis.
Nevienam nacionālā piederība nav "nopelns", izņemot krievus. Civilizētām tautām nopelns ir nebūt krievam.

Atbildēt

Viedais

03.04.2020. 17:26

»

Brauc mājās

neko citu kā melot un zagt nemākat, bet kad aptrūkstas rijamā tad okupējat kaimiņvalstis un sākas viss no gala. Meli un izzagšana, bet kas nepakļaujas tos slepkavojat un spīdzinat


Dažiem šizām ir iedomātie draugi, tev iedomātais naidnieks. Taču teksts acīmredzot domāts Krievijai, kura neatsaka sev labvēlīgos apstākļos paplašināties uz kaimiņu rēķina, gluži tāpat kā savulaik ASV. Tāpāt vairums Eiropas valstu uzvārījās uz koloniju rēķina. Vācijai gan sanāca bēdīga pieredze. Latvjiem tik viens "nedarbs". Pateicoties mums tika likvidēta Krievijas impērija un tas sekmēja mūsu valstiskuma tapšanu. Vēlāk gan dārgi par to samaksājām. A tu, puiškām, ej labāk ar krieviem plēsties, bet nevis ar latvju pensionāriem. Lūk, es ar šiem viņu infolaukumos reizēm tā ecējos, ka vilna iet pa gaisu. Tur daudz tādu pašu duraku, kā tu, kam nacionālā piederība ir vienīgais nopelns dzīvē.

Atbildēt

Z

02.04.2020. 21:56

Tikai nesaprotu vienu - ko iegūst Pietiek, publicējot Ex- seržantu murgus?

Atbildēt

Z

02.04.2020. 21:42

Skaties, tā arī paliksi čerrāpus - visu laiku apsiekalojies rej uz Krieviju! Tev, kas garozu neviens nepasviedīs, ja neriesi?

Atbildēt

neko teikt

02.04.2020. 16:36

»

Rekur amerikāņi Ķīnā noceļ frančiem jau nopirktas sejas maskas...


Pārbaudīsiet uz savas ādas NATO 5. pantu un vēlēsieties, kaut labāk nebūtu piedzimuši.
Atradis arī "informāciju" komunistu un pederastu propagandiskā izdevumā, kur uz vāka divu pederastu, Putina kājslauķu: Olanda un Makrona, purni!

Atbildēt

Brauc mājās

02.04.2020. 15:49

»

Viedais

1) Es esmu mājās. 2) Esmu latvju ex-virsniekvietnieks. 3) Tu baudi to haļavu, ko mēs vecakā paaudze esam jums uzcēluši


neko citu kā melot un zagt nemākat, bet kad aptrūkstas rijamā tad okupējat kaimiņvalstis un sākas viss no gala. Meli un izzagšana, bet kas nepakļaujas tos slepkavojat un spīdzinat.

Atbildēt

02.04.2020. 14:29

Rekur amerikāņi Ķīnā noceļ frančiem jau nopirktas sejas maskas.
Tie kas kautko klepoja par NATO 5. pantu ir nodevēji un diversanti. Kara laikā tādus pieliktu pie sienas
https://www.liberation.fr/france/2020/04/01/une-commande-francaise-de-masques-detournee-vers-les-etats-unis-sur-un-tarmac-chinois_1783805

Atbildēt

to Tupais

02.04.2020. 10:09

»

Viedais

1) Es esmu mājās. 2) Esmu latvju ex-virsniekvietnieks. 3) Tu baudi to haļavu, ko mēs vecakā paaudze esam jums uzcēluši


Tu neesi mājās, ja fano par interventiem pēc kuriem tribunāls raud un ja nīsti Latvijas pamattautu, kura cēla šo valsti un lēja asinis cīņā pret Absolūto ļaunumu.

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 23:48

»

Brauc mājās

Tev kā krievu proporščikam visu padavai na haļavu


1) Es esmu mājās. 2) Esmu latvju ex-virsniekvietnieks. 3) Tu baudi to haļavu, ko mēs vecakā paaudze esam jums uzcēluši.

Atbildēt

to tupais

01.04.2020. 11:53

»

Viedais

Cilvēku tumsonībai un asinskārei nav robežu. Vai tiešām esi tik ļoti apbižots, ka prātiņš atsaka uztvert realitāti


Kā rāda Krievijas sarīkotie WWI, WWII, Korejas, Vjetnamas, Afganistānas un desmitiem citu, kuriem kājas aug Maskavā, vai kur krievi ir piedalījušies agresora pusē, krievu tumsonībai un asinskārei nav robežu. Realitāte ir tāda, ka krievi vairs neslepkavos visā pasaulē, jo "nebūs Putina, nebūs Krievijas", kā teica Putina tuvākais līdzskrējējs, pederasts Volodins. Piebildīšu: nebūs Krievijas, ātri iznīks slimā, tumsonīgā, asinskārā, sātanisma apsēstā un pederastijas pārņemtā krievu pasaulīte un tad uz planētas sāksies Zelta laikmets.

Atbildēt

JA MUĻĶI LIKT PIE GODĪGA DARBA

01.04.2020. 05:57

nebūs ne m-ku, ne sportistu, ne suņu patversmju................

Atbildēt

muļķi gudrāki nekļūs

01.04.2020. 05:54

cietīsim visi viņu dēļ. NEDODIET MUĻĶIEM NEPELNĪTU NAUDU. APTURIET ĒNU EKONOMIKU!

Atbildēt

pietieklapsas debilskapis

31.03.2020. 21:33

pietiekcomas trakomāja

Atbildēt

to tupais

31.03.2020. 20:48

»

Viedais

Ļautiņš, kurš sevi uzskata par krievnīdi, pat nemana, ka nacionālisma renesanse Eiropā ir cieši saistīta ar Krieviju. Tālab tev, tupucīt, spīd nevis vieta kādā pārcilvēku radītā zonderderkomandā, bet darba nometnē priekš bauriem


Poļu nacisti jūs, pabiras, zārkā redzēja, bet Lepēna nekad nenolaistos līdz 9. maija svinēšanai, kā pederasts Makrons. Tie kuri draudzējas ar Pederastu virsaiti, nav nekādi nacisti, bet tirliņi, defektīvi margināli.
Vācu labošanas darbu nometņu zonderkomandās viscentīgākie vienmēr bija krievi, tāpēc par "gāzes kamerām", tie ir meli, jo krievi par 100gr hidrolīzes spirta dienā un tiesībām apēst nokauto gaļu, desmit stundas dienā ar āmuriem būtu šķaidījuši ieslodzīto galvaskausus, kas iznāktu nesalīdzināmi lētāk, kā dezinsekcijas līdzeklis, Ciklons B

Atbildēt

Viedais

31.03.2020. 18:21

»

to tupais krievmīlis

Eiropa piedzīvo nacionālisma renesansi un drīz tādi latviešus nīstoši izdzimteņi, kā tu, nolādēs savas mātes, ka tos laidušaas pasaulē


Ļautiņš, kurš sevi uzskata par krievnīdi, pat nemana, ka nacionālisma renesanse Eiropā ir cieši saistīta ar Krieviju. Tālab tev, tupucīt, spīd nevis vieta kādā pārcilvēku radītā zonderderkomandā, bet darba nometnē priekš bauriem.

Atbildēt

111

31.03.2020. 15:17

Sākumā likās-beidzot sakarīgs raksts. bet tad atkal uz tiem pašiem grābekļiem ar veco dziesmu-pa riņķi vien.Nomierinieties, taču, beidzot.

Atbildēt

Tironis

31.03.2020. 15:02

šīs pēdējās trīs “vērtības” nāk mantojumā no padomijas] Tādu sviestu vēl vajag pacensties sakult!
Ar mantrausību, godkāri un varaskāri jau cilvēce ir saskārusies no tās dzimšanas, katrā reliģijā var atrast šo vērtību nopēlumu.
Bet mantrausības katalizātors slēpjas patērētāju sabiedrībā, cilvēcikās vājības veiksmīgi kultivē taisni kapitālismā, kur patērētājs pērk, nevis tamdēļ ka vajag, bet lai nodemonstrētu pārējiem, piramīdā zemākiem, ka var. Pret to gan, sociāli atbildīgā sabiedrībā pielieto tādas zāles, ka nodokli, un vēlme zīmēties ātri pāriet.

Atbildēt

L.G. >Ex Ser-Žantam

31.03.2020. 14:09

Tavs raksts ir labs, bet paskaties uz balsojumu: Novērtē šo rakstu: +19 -25. Būtu muļķīgi domāt, ka tas radies dabiskā veidā. Bet paskaties, kāds balsojums ir Priedīša antilatviskajiem murgojumiem... ! Pēc visa tā var spriest, kam kalpo Lapsa un viņa portāls !!!

Atbildēt

to nelegālis

31.03.2020. 14:06

»

Pilsonis

Tas ka naciķi ir kangaru režīma atbalstītāji un balsts, tas jau ir skaidrāks par skaidru


No civilizācijas pabiras puses "naciķis", tā drīzāk ir uzslava. Kangari ir krievmīļi, komunistu cūkas un pederasti, tātad nacinālpatriotu antipods.

Atbildēt

Pilsonis

31.03.2020. 12:07

»

pidrillai

Opozīcijā esiet jūs, krievu bidļjaķina, civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums


Tas ka naciķi ir kangaru režīma atbalstītāji un balsts, tas jau ir skaidrāks par skaidru

Atbildēt

Padomju mantojums - okupācijas sekas

31.03.2020. 11:44

"Manā skatījumā šīs pēdējās trīs “vērtības” nāk mantojumā no padomijas un izteikti saskatāmas tā saucamajā postpadomju telpā, tai skaitā arī Latvijā, bet it īpaši Krievijā, kas sevi pasludinājusi par mantinieci PSRS ..."- tāpat kā Aināra kadiša rakstā - duadz labu, gudru domu, bet tās saraustītas, iekrīt "caurumos", nespēj pārkāpt loģikas grāvjus. Tas ir, kas attiecas uz "trīs vērtībām" - tās ir visu mūsu laika nedomājošo skribentu bedres, kurās viņi krīt, ceļas un krīt, nesaprot, atkārtoju, ka mantojums dzimst no jauna, jaunos padomju "pandēmiju" apstākļos, kā okupācijas seku radītos vai tml.

No kurienes nāk "mntojums", autors ir pārpratis, nav sapratis. "mantojums"radies no jauna, dzimis jauns, pareizāk - "mantojums" ir okupācijas sekas.

Retais saprot, kas ir kas. Laika TV 24 kāds runātājs, neatceros kurš teica izcili pareizi - apmēram tā - cilvēku raksturā, būtībā nekas nemainās jau 2000 gados, atkārtojas tas pats, es dpmāju, ka bija teikts par cilvēku attiecībām vai tml.

Galvenais - cilvēks nemainās par 2000 gdos , te ir tas autora "MANTOJUMS", nevis padomju. Padomju, prezi okupantu režima mantojums ir sekas, ko saņēmāa pēc Atmodas, kurā izpaudās viss cilvēku alkatības spožums un posts un nevajag to reducēt uz "postpadomju mantojumu".

Atbildēt

Tu

31.03.2020. 11:09

»

niks

Ja opozicionārs rakstīs ar savu vārdu, tad kliķei būs vieglāk ar viņu izrēķināties, sarīkojot vajāšanu, nebūs jāpiepūlas, meklējot, kas zem nika slēpjas...


latviešu cūka esi satraucies, ka nevarēsi pieķēzīt portālus ar saviem trula latvieša šļupstiem kā lops pie aizgalda siles.Kāds pretīgi atbaidošs nositams kroplis tu esi.

Atbildēt

visi nodevēji

31.03.2020. 10:41

»

Skaidroju

Bet jūsu nosauktie, tak visi ir ārzemju finansēti aģenti. Meduzai šeit mierīgi var saņemt...


Kam negaršo paranoidālā "ņedomerka" Putina mazais mīkstais rudiments.

Atbildēt

par resursiem

31.03.2020. 10:39

»

Pilsonis

Jums tā domāšana ir parāk sekla. Bauram nav nekāda sakara ar apģērbu. Baura īpašības drīzāk meklējamas zināšanās par pārvaldi. Bauriem neeksistē tāda lieta kā paaudžu pieredze. Tā bauram netiek nodota. Tāpēc bauri atkal un atkal kļūst par lētu triku upuriem, tādu kā indiāņi, kad viņu resursus mainīja...


Ko Putins ar saviem opričņikiem par trīs triljoniem dolāru notirgoja, krievu bidļjaķinai, ne tikai krellītes, bet pat puslīdz normāla pārtika netika, ka jārij tehniskie palmu tauki un izstrādajumi no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām.
Jūsu apģērbs, dohoģjagas, izsaka jūsu būtību.

Atbildēt

Pilsonis

31.03.2020. 10:29

»

to nelegālis

Bauri, tie ir zemnieki, atšķirībā no jums, batrakiem, kas klīst apkārt, skatās, kur ko nozagt, bet kad bads nomāc, gatavi pie baura pastrādāt par vēdera tiesu. Bauri nēsā pastalas (kurpes), jūs, bidlas, staigājiet lapķjās


Jums tā domāšana ir parāk sekla. Bauram nav nekāda sakara ar apģērbu. Baura īpašības drīzāk meklējamas zināšanās par pārvaldi. Bauriem neeksistē tāda lieta kā paaudžu pieredze. Tā bauram netiek nodota. Tāpēc bauri atkal un atkal kļūst par lētu triku upuriem, tādu kā indiāņi, kad viņu resursus mainīja pret stikla krellītēm

Atbildēt

to nelegālis

31.03.2020. 10:25

»

Pilsonis

Lai ko izmestu, process ir jāpārvalda, jāorganizējas. Tam vajag zināšanas, pieredzi, resursus. Bauri neko nevar izmest, baurus var pārvaldīt, lai viņi ko izmestu...


Bauri, tie ir zemnieki, atšķirībā no jums, batrakiem, kas klīst apkārt, skatās, kur ko nozagt, bet kad bads nomāc, gatavi pie baura pastrādāt par vēdera tiesu. Bauri nēsā pastalas (kurpes), jūs, bidlas, staigājiet lapķjās.

Atbildēt

Skaidroju

31.03.2020. 10:24

»

pastāsti to

Tiem žurnālistiem, kurus mazais paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins, ir nogalinājis! Varbūt pastāsti mums, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāt, kāpēc Meduza bija spiesta pārcelties uz Rīgu, kāpēc Dožģ var raidīt tikai internetā...


Bet jūsu nosauktie, tak visi ir ārzemju finansēti aģenti. Meduzai šeit mierīgi var saņemt $.
Krievijā praktiski visa elite ir nodevēji, kas ir pret Putinu. Ārzemēs ir visa viņu naudu, tur dzīvo un iepērkas ģimenes, mācās bērni, visa iedzīve.
Jūs kautko jaucat vai arī aizmirsāt zālītes iedzert. Mani neviens nekur nav sūtījis, man interesē un ir svarīgas tikai Latvijas intereses. Latvijai nav draugu un Latvijas intereses ir vissvarīgākās visā pasaulē, nav svarīgāku interešu par Latvijas interesēm

Atbildēt

Skaidroju

31.03.2020. 10:19

»

Skaidroju

Krievijā ir daudz tā saucamo opozīcijas interneta resursu, jo tur ir Putins, kurš neļauj Krieviju atgriezt 90tajos. Tāpēc tie opozicionāri dāsni tiek finansēti no ārzemēm. Dažus gadus atpakaļ, laikā kad tika ieviests likums par ārzemju finansētiem aģentiem, tāds kā ASV, tikai daudz maigāks, tika arī...


Piemēram infotop.lv, kuriem galīgi nav resursu, pat tad jau viņiem ir nelieli uzbraucieni. Ja viņi paceltos līdz vadošo portālu līmenim, bet pat vadošie ir mīnusos, kurš ta gribēs atdot savus resursus, lai ieiet cīņā pret kangaru režīmu
http://www.infotop.lv/article/lv/premjers-kucinskis-musu-portalu-nostucijis-lai-stiprinatu-demokratiju

Atbildēt

pastāsti to

31.03.2020. 10:18

»

Skaidroju

Krievijā ir daudz tā saucamo opozīcijas interneta resursu, jo tur ir Putins, kurš neļauj Krieviju atgriezt 90tajos. Tāpēc tie opozicionāri dāsni tiek finansēti no ārzemēm. Dažus gadus atpakaļ, laikā kad tika ieviests likums par ārzemju finansētiem aģentiem, tāds kā ASV, tikai daudz maigāks, tika arī...


Tiem žurnālistiem, kurus mazais paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins, ir nogalinājis! Varbūt pastāsti mums, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāt, kāpēc Meduza bija spiesta pārcelties uz Rīgu, kāpēc Dožģ var raidīt tikai internetā.
Kāda vērtība jums, bidlām, ja jūsu feodāļi jūs sūta utilizēt uz Ukrainu, Sīriju un Lībiju un kad jūs nobeidz, tiekiet norakti bez kapu plāksnītes. Pat suņus nekur nebaro ar tehniskiem palmu taukiem, kā to Krievijā dara ar bezvērtīgo tupo bidlomasu.

Atbildēt

Arī pareizi

31.03.2020. 10:15

»

Nekas

nebūs, jo nav ne rakstītāji, ne lasītāji, ir tikai muļķi muļķu tautā un stučitāji nav ko sapņot te nav Krievija, bet urlu latvija


Latviešu ķēmi bez stučīšanas nevar dzīvot, stučīšana ir viņiem asinīs, stulbums un stučīšana ir latviešu pamats dzīvē, vai tas ir saprotams, nekas nebūs, arī nav, jo ir liels prāta trulums, komentus taisa tikai ķēmi bez smadzenēm, rakstus taisa eksmēsli.

Atbildēt

Pilsonis

31.03.2020. 10:09

»

to tupais krievmīlis

Eiropa piedzīvo nacionālisma renesansi un drīz tādi latviešus nīstoši izdzimteņi, kā tu, nolādēs savas mātes, ka tos laidušaas pasaulē


Rekur arī apliecinājums, ka ir daudzi izdzimteņi, kuri tikai dēļ naida pret krieviem gatavi iznīcināt latviešu tautu. Arī otrajā pasaules karā šādi izdzimteņi vācās brigādēs un slepkavoja latviešus, parasti neaizsargātus cilvēkus - tas pats notika nesen Donbasā, nekas jau pasaulē nemainās, cilvēki tie paši, viss jau ir bijis

Atbildēt

Pilsonis

31.03.2020. 10:05

»

Viedais

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija tāpat jau ir dramatiska atcēluši atlaides – skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. ...


Lai ko izmestu, process ir jāpārvalda, jāorganizējas. Tam vajag zināšanas, pieredzi, resursus. Bauri neko nevar izmest, baurus var pārvaldīt, lai viņi ko izmestu.
No sērījas kā tajā dziesmā "..Tu domā attiecīgi ievietotam un tad vēlāk atvērtajam lietussargam būs tas spēks kā galvenajam argumentam..."
Ja kangaru režīms tiks apdraudēts, tad ja ārzemju kaklakungiem tas būs vajadzīgs, ielās ātri parādīsies okupantu armija un tu tiksi nosaukts par kremļa aģentu, melu midzeņos to visu pareizi izskaidros bauriem. Nošaut tevi viņiem nebūs nekādu sirdsapziņas pārmetumu, viņiem jau ir miljonu noslepkavošanas pieredze pa visu pasauli

Atbildēt

Skaidroju

31.03.2020. 09:57

»

Pareizi

Interneta resursa deficīts. Latviešiem nav neviens stingri opozicionārs interneta resurs. Piemēram, krieviem tādu ir daudz. Turpretī latviešiem nav neviens portāls, kas konsekventi atspoguļotu opozicionāru nostāju kriminālā kapitālisma iekārtai. Kas tiek saprasts ar vārdiem “stingri opocionārs interneta...


Krievijā ir daudz tā saucamo opozīcijas interneta resursu, jo tur ir Putins, kurš neļauj Krieviju atgriezt 90tajos. Tāpēc tie opozicionāri dāsni tiek finansēti no ārzemēm. Dažus gadus atpakaļ, laikā kad tika ieviests likums par ārzemju finansētiem aģentiem, tāds kā ASV, tikai daudz maigāks, tika arī publiskots finansējuma cipars, tie bija vairāki miljardi $ gadā.
Latvijā valda kangaru režīms. Kangaru režīms gatavs izpildīt jebkuru ārzemju kaklakungu pavēli, latviešu tautai viņiem nav vērtības. Tāpēc arī nav finansējuma opozīcijas interneta resursiem. Ja tāds arādītos un ar darbiem apliecinātu savu efektivitāti, tad tam un tā finansētājam un viņa biznesam ātri sāktos smagi laiki.
Man liekas šis viss ir tik elementāras lietas

Atbildēt

Satricinājums

31.03.2020. 09:29

Latvijai Globāls satricinājums būtu patiesas publikācijas par VDK darbību, sevišķi jau par to, kas notika 80.to gadu beigās. Ļoti daudzas tā laika slavenības šādas publikācijas biedē vairāk nekā Koronvīruss.

Atbildēt

niks

31.03.2020. 08:56

»

Pareizi

Interneta resursa deficīts. Latviešiem nav neviens stingri opozicionārs interneta resurs. Piemēram, krieviem tādu ir daudz. Turpretī latviešiem nav neviens portāls, kas konsekventi atspoguļotu opozicionāru nostāju kriminālā kapitālisma iekārtai. Kas tiek saprasts ar vārdiem “stingri opocionārs interneta...


Ja opozicionārs rakstīs ar savu vārdu, tad kliķei būs vieglāk ar viņu izrēķināties, sarīkojot vajāšanu, nebūs jāpiepūlas, meklējot, kas zem nika slēpjas.
Tāpēc jau daudzi portāli prasa reģistrēšanos.
Paldies portālam Pietiek, ka te vēl var rakstīt anonīmi. Tie, kas tikuši vajāti, saprot, ko tas nozīmē.

Atbildēt

Radīt pašiem

31.03.2020. 08:14

»

Pareizi

Interneta resursa deficīts. Latviešiem nav neviens stingri opozicionārs interneta resurs. Piemēram, krieviem tādu ir daudz. Turpretī latviešiem nav neviens portāls, kas konsekventi atspoguļotu opozicionāru nostāju kriminālā kapitālisma iekārtai. Kas tiek saprasts ar vārdiem “stingri opocionārs interneta...


Par tādu var uzskatīt pietiek.com. Tikai viens "bet". Būtu jāpārtrauc klaji agresīvu, rupju un neadekvātu komentāru publicēšana. Tas nozīmē radīt iespēju šādus komentārus dzēst.

Atbildēt

paardomas

31.03.2020. 06:44

Manuprāt ir tikai viens ceļš,atgriezties pie vērtībām.Iespējams ka jāsaņem ļoti stipri pa dibenu lai to saprastu,katrā gadījumā pamatā ir zināšanas.Ne jau tās zināšanas ko māca skolā,zināšanas par pasaules uzbūvi,pasaules kārtību,mīlestību.Diemžēl cilvēcei nav vienota izpratne par vērtībām,dominē patērētāju sabiedrība un stulbu aitu bars.

Atbildēt

cyrils

31.03.2020. 05:52

Tas cyrils topčī mūsu zemi......

Atbildēt

Viedais

31.03.2020. 01:10

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija tāpat jau ir dramatiska atcēluši atlaides – skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. Būs vēl trakāk! Lozungs krievi nāk vairs nelīdzēs, lai tādus izmēstu no varas uz visiem laikiem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...