Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:44


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

eiropene

15.10.2011. 21:46

esmu izgājusi caur šo tiesu "drāšu" nelikumīgo sietu 11 gadu garumā. paralēli visam top grāmata, ko raksta nevis Jānis Brūklenis vAI aNNA dZĒRVENE, bet gan reāla persona. Un tur ir saukti vārdos reāli tiesneši, advokāti un prokurori. ir lieta arī Eiropā un arī paralēli pret valsti. Redz' ko var sastrādāt "neatkarīgie tiesneši"! Viss turpinās. Bet jācīnās! cITĀDI MŪS SATIESĀS, NOTIESĀS, NOBAIDĪS... nEĻAUSIMIES. gAIDIET GRĀMATU

Atbildēt

Tumsa...

11.07.2011. 18:48

Latvijā prezidenti ir atcēluši vairākkārt slepkavām mūža ieslodzījumus , taču neesmu dzirdējis , ka kādam tiesnesim būtu aizrādīts par cilvēktiesību pārkāpumu .Šajā valstī prezidenta pienākumos neietilpst pilsoņu aizstāvība no tiesu patvaļas .

Atbildēt

Juris

11.07.2011. 15:17

Par ko tad īsti ir raksts? Ticēt uz vārda? Nav pateikts, kāpēc novilcina, ko saka iesaistītās puses (vairāk nekā viena).

Atbildēt

Lelle

11.07.2011. 03:15

BEIZOT tauta sāk runāt par šito bezpridjelu...policisti var noviltot ierakstus sagrozot apsūdzāmā sacīto par sliktu apsūdzamajam, eksperīze, protams, ir vienos vārtos-vienmēr lemj par labu policistiem un šitai pērkamajai sistēmai, tiesneši bez sirdsapziņas pārmetumiem un bez mazākajām šaubām bargi notiesā apsūdzēto...kaut apsūdzētais nemelo un stāsta patiesību ka pret viņu notikusi tīša provokācija...
Kad šitais bardahs beigsies? Kad pašus policistus, tiesnešus un ekspertus sāks saukt pie reālas atbildības un sāks bāzt cietumos???? Arī par kukuļņemšanu????

Atbildēt

anonjimka

08.07.2011. 23:54

rakstelis reāls fufelis, lai jaunēklis aiziet pie normāla advokāta, tas visu atrisinās šai stāstā. vēl jo vairāk, bērnišķīgi skan tā prasība par miljona piedzīšanu! ko tur niekoties ar miljonu, prasiet miljardu uzreiz! papīrs jau visu pacieš! :)))

Atbildēt

ir jā

08.07.2011. 15:37

ir jā arī tādas lietas, kurās atklāti amatpersonu noziegumi - tad lietas tiek vilcinātas mākslēgi lai lietā amatpersonu noziegumam iestājas noilgums !!!

Tiesai un prokuratūrai vai nepastāv vienošanās ka tiesa velk prokuroru ārā no stulbām apsūdzībām ???

Atbildēt

ir gan

08.07.2011. 15:36

ir gan ilgi procesi, jo tiesa ļoti cer ka procesa iesaistiti nomirs dabiskā nāvē, tad patiesi labuma guvēji būs pateicigi.

Atbildēt

cisa

08.07.2011. 15:35

Tiesnešiem ne tikai ALGAS, bet piemaksas -kuras kopā mēneša ienākumi sasniedz pietiekoši lai dienā varētu iztērēt 1800 LS

Atbildēt

Raivis

08.07.2011. 15:34

Šūdības Tieslietu ministrijā ir vienlīdz stenogrāfiska raksta izvietojumam uz staba !

Tieslietu ministrija atbild vienveidīgi visiem : tā nevar iejaukties tiesnešu neatkarībā, un pieņemtos lēmumos. ir pārsūdzēšanas procedūra.

Šeit ir jāmaina vienīgi tiesas , prokurora un izmeklētāja atbildē , viņiem jānoņem imunitāte pret atbildību - tad šad tad aizdomāsies par Patiesību, pierādījumiem un likumu !!!

Savādāk nekādi ne rakstiņi ne blāušana nepalīdzēs Tiesas vara, prokuratūra -IR CITA LATVJU KASTA.

Atbildēt

dadzis

08.07.2011. 15:31

P.S. Eiropas Cilvēktiesību tiesas atzītie maksimālie termiņi lietas izskatīšanai civilprocesā - pieci gadi, izejot cauri visām tiesu instancēm! kādz maksimālais termiņš ir Kriminālprocesā vai kāds ir dzirdējis faktu ?

Atbildēt

ha-ha

08.07.2011. 09:31

Taisnība, ka tiesa pati neievēro likumus.Par normu jau tiek uzskatīts, ka tiesa pārkāpj Civilprocesa likumu-savlaicīgi nevar cilvēki saņemt tiesas spriedumu, neskatoties, ka tiesa pati ir noteikusi termiņu, ka būs pielns tiesas spriedums, šis termiņš netiek ievērots. Cilvēki neziņā ir spiesti vairākkārtīgi iet uz tiesu un prasīt, kad beidzot būs gatavs pilns tiesas spriedums. Tai pat laikā, ja prasītājs nokavēs par 1 dienu termiņu sprieduma pārsūdzībai-tas jau būs pārkāpums. Par kādu likumu ievērošanu vispār mūsu valstī var runāt, ka tiesas pašas tos nepilda!

Atbildēt

haralds

[R] 07.07.2011. 22:49

var "taisnā" tiesa Latvijas valstij neko sev tā izmaksāt. tā konkrētāk - 1-kāršajiem darbaļaudīm - ne jau valdībai vai teritōrijai.
un tie vanckari juristi - muristi droši par savu brāķi nemaksās.

Atbildēt

Es pats

07.07.2011. 14:32

Diemžēl, pietiek.com žurnālisti (šoreiz Jānis Miežagrauds) dažreiz raksta NRA žurmnālistu stilā. Tā piebilde, ka tiesnesis var atļauties vakarā notērēt no savas algas 1800 latus ir melīga. Tādu algu varbūt saņem AT priekšsēdētājs.
Vārdusakot, izskatās pēc esejas "Ko es domāju, nezinot faktus", nevis pēc profesionāla žurnmālista darba.

Atbildēt

papildus

07.07.2011. 13:07

Tieši Andris Guļāns un Jānis Maizītis notušēja cilvēku sūdzības par šiem faktiem. Cilvēkiem ir daudz pierādījumi. Taču problēma ir tā, ka tagad Augstāko tiesu un ģenerālprokuratūru vada ne mazāki nelieši - Ivars Bičkovičs un Ēriks Kalnmeiers.

Atbildēt

juris Andrejs

07.07.2011. 11:07

Diemžēl,tiesnešiem spriedumā nav pa punktiem jāmotivē savs spriedums,tāpat kā prokuroriem izvirzot apsūdzību.Pietiek ar ''faktu kopumu'' un ''personīgo pārliecību''.Nožēlojami,ja tiesneši skatās,ko teiks ''sabiedrība''(prese u.c.)un kā tas ietekmēs viņu tālāko darbu.Tiesneši ir kā mūsu politiķu vairums...

Atbildēt

Mampe Šnabdeguns

07.07.2011. 10:59

Manuprāt būtu maināma sistēma - ja ECT vai cita starptautiska tiesa piespriež ko maksāt, nauda būtu ņemama no tiesnešiem un citiem atbildīgajiem...

Atbildēt

Guntis

07.07.2011. 03:57

Tiesneshiem nav vienmeer taisniiba. Pat, ja tiesnesis vienmeer riikojas peec likuma, daudzi likumi nav pienjemti peec labaakaas taisniibas un godapraata.

Atbildēt

haralds

[R] 07.07.2011. 02:57

precedentu, jādomā, nebija jāgaida. tas traki daudz laika paņem.

Atbildēt

Guntis

06.07.2011. 22:55

Tiesnešiem vienmēr ir taisnība;(

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 06.07.2011. 22:33

Mediju ziņa: Šīs valsts pašreizējās “valdošās koalīcijas” (V-“ķeksītis” / ZZS “Hūtespāķi”) kontrolētās valdības “premjerministra” V. Dombrovska (JL / V-“ķeksītis”) viedoklis par šīs valsts “tiesu SISTĒMAS” funkcionāru (jeb tā dēvēto “ķēķa tiesnešu”) spēju pieņemt profesionāli respektējamus, taisnīgus un godprātīgus lēmumus, kuri atbilstu tiesiskas valsts pamatprincipiem, esot ticis publiskots sekojošā "redakcijā": "Mēs esam izpētījuši, ka tiesiskās paļāvības princips šajā valstī nestrādā."...
------

Par Muļķu Zemes 'piesmaidīto' Temīdu.
( Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" )
.
Šis pastāstiņš - par "taisnām" tiesām:
Par 'švaku soģu' treknām miesām,
Kas 'briest dēļ piķa, ķepā ņemta',
Pēc "sprieduma", šai "valstī" lemta.
.
Par Temīdu būs stāsta daļa:
Tā, nekļūstot ne mirkli skaļa,
Tur svarus bezspēcīgās rokās,
Un, acīm 'aizmālētām', mokās:
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=5658

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...