Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

13. marta Jelgavas novada domes komitejas sēdē bija redzama jutekliski saslieta, tikai zeķbiksēs tērpta dāmas ķermeņa lejasdaļa, kamēr kunga rokas kaut ko darīja ārpus kadra. Pēc protokola nav pieļaujams, ka sēdē piedalās nepiederoša persona, taču medijiem pauž, ka ķermenis esot piederējis Jelgavas novada šefa sievai. Šajā sakarā Jelagavas novada iedzīvotāji ir ieguvuši svaigu informāciju un uzdod pavisam precīzus jautājumus, uz kuriem nāksies atbildēt.

Vai varētu būt tā, ka Jelgavas novada domes šefa sieva, juridiskās personas “Ziedkalnes dārzniecība” turētāja Agnese Lasmane līdz pagājušajam mēnesim vadījusi arī juridisko personu “Studenšu korporācijas “Gundega” Filistru biedrība” kā valdes priekšsēdētāja vietniece?

Vai varētu būt tā, ka Jelgavas novada šefa sievas vadītās juridiskās personas iepriekšējā valdes priekšsēdētāja un iepriekšējā galvenā grāmatvede pēc 13. marta notikumiem ir saņēmušās drosmi un vērsušās apgalvojumiem pie šīs juridiskās personas dalībniekiem par šīs valdes darbību 2023. gadā, ka valde “īstenoja “simulatīvos” finanšu darījumus un neleģitīmos risinājumus”, “par skaidras naudas izgūšanu no kontiem”, “simulatīvie darījumi noformēti kā pirkuma līgumi”, “nepiekrītu atsevišķiem veiktajiem darījumiem 2023.gadā, kā arī atbildībai, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas”, “simulatīvajos finanšu darījumos bija iesaistīta arī revīzijas komisijas locekle”, “pārskatu Valsts ieņēmumu dienestam par 2023.gadu esmu atteikusies iesniegt kā atbildīgā grāmatvede”, “šādi “darboņi” tiek atlaisti no darba ļoti ātri, zinu, ka valsts un pašvaldību, kā arī banku nozarē, joprojām ir drošības dienesti, kas spēj pārbaudīt darbinieku dzīvesveidu, ieradumus un piederību kādām organizācijām”, “ar Valsts ieņēmumu dienestu ir bijusi “vērtīga” pieredze, ja jau tik droši to var apgalvot, ka nekādas sekas nedraud”?

Vai varētu būt tā, ka, ja jau no Valsts ieņēmumu dienesta “nekādas sekas nedraud” Jelgavas novada šefa sievas vadībā juridiskā persona 2023. gadā ar “simulatīvajiem finanšu darījumiem” 32 800 euro apmērā ieguva skaidras naudas līdzekļus, lai “būvniekam”, kas neesot būvkomersantu reģistrā, maksātu “aplokšņu algas”?

Lai būtu vieglāk atbildēt uz šiem jautājumiem - Jelgavas novada šefa sievas vadītās juridiskās personas iepriekšējās valdes priekšsēdētājas Ditas Andersones un iepriekšējās galvenās grāmatvedes Ievas Pētersones sagatavotie paziņojumi elektroniskā pasta vēstulēs, kurās detalizēti atspoguļota “skaidras naudas izgūšana no kontiem” un šīs izgūšanas mērķis.

Jelgavas novada iedzīvotāji

Virsraksts: ~Fil!B!~ I.Pētersones informācija par 2023.gada pārskata iesniegšanas atteikšanos un amata pienākumu pildīšanu

Datums: 2024. gada 27. marts 14:48

No: [email protected]

Kam: [email protected]

Labdien!

Izvērtējot visus faktus, radušos apstākļus un personīgo viedokli, ka nepiekrītu atsevišķiem veiktajiem darījumiem 2023.gadā, kā arī atbildību, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas iesniedzot Latvijas Universitātes studenšu korporācijas Gundega Filistru biedrības pārskatu VID par 2023.gadu, esmu atteikusies to iesniegt, kā atbildīgais grāmatvedis.

2023.gada pārskatu kā atbildīgais grāmatvedis iesniegs un parakstīs Filistru biedrības valdes priekšsēdētāja fil! Daiga Krakopa 111 c!

Vienlaikus informēju, ka vēlos pārtraukt pildīt grāmatvedes pienākumus Filistru biedrībā.

Par tālākam darbībām un termiņiem, kad beidzu pildīt pienākumus, tas tiks izrunāts ar Filistru biedrības valdes priekšsēdētāju fil! Daigu Krakopu 111 c!.

Ar cieņu un jauku dienu vēlot,

Fil! Ieva Pētersone, 136 c!

Virsraksts: Re: ~Fil!B!~ Fwd: Fil!B! kopsapulce_21.03.2024

Datums: 2024. gada 21. marts 05:28

No: [email protected]

Kam: [email protected]

Sveicinātas cien. filistres un valde!

Ar nepacietību gaidīju revīzijas komisijas ziņojumu. Diemžēl vai par laimi ziņojums bija līdzvērtīgs iepriekšējiem gadiem, ko nevarētu teikt par 2023.gadā reāli notikušajām darbībām Fil!B!.

08.03.2024 es biju iepazīties ar Fil!B! dokumentiem un Paldies visām, kas tajā piedalījās un droši vien pēc būtības varēs apliecināt manis teikto. Papildu tam 08.03.2024 es neapņēmos klusēt, kļūt par līdzzinātāju un uzskatu par savu pienākumu par pāris lietām, kuras apkopoju, informēt arī citus biedrus.

Man ļoti žēl, ka daži biedri jūtas pārāki par citiem, pieņemot būtiskus (radikālus) lēmumus citu vietā (nebija krīze, nebija avārijas situācija, lai šāda rīcība būtu uzskatāma par attaisnojamu) un, ietaupot pāris tūkstošus EUR, tika "sarīdīti" biedri savā starpā, redzeslokā nonākot jautājumam par korporācijas vērtībām, principiem un morālo stāju.

Kopsapulcē nepiedalīšos, jo par notikušo 2023.gadā biju ļoti nepatīkami pārsteigta jau 08.03.2024 un man pietika ar vienu sabojātu vakaru. Kādēļ gan apzināti bojāt noskaņojumu vēlreiz? Ir citas iespējas, kam veltīt laiku.

Akceptējot ziņojumu un piedaloties gada pārskata apstiprināšanā (lai arī kādā formātā jautājums tiktu uzdots), tiek akceptētas finanšu darbības un pielietotās metodes Fil!B! 2023.gadā.

Arī citus biedrus, ja šaubāties par kaut ko, vai nepāzināt, vai neesat pārliecinātas, aicinu neiesaistīties kopsapulcē un balsojumos. Atstājiet šo izvēli tiem (dažiem), kas tiešā veidā īstenoja "simulatīvos" finanšu darījumus un neleģitīmos risinājumus biedrībā 2023. gadā.

Cieņā

fil! Dita Andersone 121c!

Virsraksts: ~Fil!B!~ Fwd: Fil!B! kopsapulce_21.03.2024

Datums: 2024. gada 20. marts 19:53

No: [email protected]

Kam: [email protected]

Labvakar!

Atgādinu par rītvakar plānoto kopsapulci Gada pārskata apstiprināšanai. Visas laipni gaidītas 21.03.24 plkst 18.30 mūsu mājā- Pērnavas ielā 54, Rīgā

Filistres no attālākām pilsētām, kurām nav iespējams atbraukt, aicinātas pieslēgties caur Zoom saiti. Pieslēgties lūgums 5 min pirms kopsapulces sākuma, jo kopsapulces laikā būs apgrūtināta sekošana līdzi apstiprinājuma pieprasījumiem. Saite pieslēgumam:

https://us02web.zoom.us/j/86144031074?pwd=Q0d4aG5QT0djRmdwTUpDQUFDanBkQT09

Pielikumā nosūtu arī Gada pārskatam sagatavoto Bilanci un Ieņēmumu un izdevumu pārskatu, kā arī Revīzijas komisijas ziņojumu par 2023. gadu

Uz tikšanos!

Ar sveicienu,

fil! Daiga Krakopa 111c!

Novērtē šo rakstu:

49
7

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi