Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valsts Izdevumu Dienests

07.05.2019. 13:46

»

Efektīva kontrole pār tēriņiem >

Kamēr nav atrisināta efektīva kontrole pār to kā tiek tērēti nodokļi, Jūsu piesauktās vajadzības ir kā ar sietu ūdeni nest un caurā mucā liet...


Kā kulaks uz acss!
Kamēr mucai nav ciet caurumi nav jēgas cepties par to kā to piepildīt.

Atbildēt

Nav skaidrs, ar kādu mērķi

07.05.2019. 13:40

šo savārstījumu publicē vienlaikus 'Pietiek' un Latviju okupējušās armijas poļitruka mazdēla vadītais portāls 'Delfi'? Kas un cik par to maksā?

Atbildēt

Efektīva kontrole pār tēriņiem >

07.05.2019. 10:49

»

Ojārs

Vēlos uzslavēt raksta autori - sen neviens par šo tēmu nebija tik argumentēti un sakarīgi izteicies. Žēl tikai, ka viņas priekšlikumi netiks saklausīti un politiskās gribas trūkuma dēļ paliks bez virzības. Turpināsim ar pliku pakaļu sēdēt peļķē un skaļā balsī vaimanāt, ka ceļi brūk, liksim soctīklos...


Kamēr nav atrisināta efektīva kontrole pār to kā tiek tērēti nodokļi, Jūsu piesauktās vajadzības ir kā ar sietu ūdeni nest un caurā mucā liet.
P.S. Nav saprotams kāpēc jāslēpj, nav atšifrēta autores partijas piederība, kuras idejas tiek pārstāvētas. Tas traucē uztvert rakstu.

Atbildēt

Zeze

07.05.2019. 09:58

Nu kā var vērsties pret svojakiem vai pašam pret sevi, pieņemot stingrus likumus. Ts nekad šajā valstī nenotiks. Latvija ir maza perdele, kur viens otru pazīst. Roka roku mazgā. Tad vēl dziļi asinīs sakņotais kalpa gars, bailīgums, neuzņēmība, asariņu tecināšana un grūtās pagātnes pieminēšana. Neizdevusies valsts, kura iekasē nodokļus tikai no mazo algu saņēmējiem, puķu pārdevējiem, ne tur čurātājiem un automašīnu ne tā novietotājiem. Kur pazūd miljoni, tas šo valsteli neinteresē un nekad neinteresēs.

Atbildēt

Ūdensgabals ar nezināmu mērķi...

07.05.2019. 09:44

Nodokļu nemaksāšana nav problēma! Nodokļu nemaksāšana ir glābiņš no valdošo kangaru piekoptā genocīda pret Latvijas iedzīvotājiem!
Beidziet paši zagt, ņemt otkatus, noformēt sev tūkstošus algās par "amatiem uz papīra", likvidējiet radiem, draugiem un partijas biedriem no pirksta izzīstās "darba" vietas - vismaz uz pusi varēs samazināt nodokļus (kuru apjoms pieckārt pārsniedz kādreiz reketieru pieprasīto!) un budžets tik un tā plīsīs no pārpalikuma!

Atbildēt

nu gnu

07.05.2019. 09:08

jebkurā gadijumā labāk nekā tipa teilāni..

Atbildēt

Divkosei

07.05.2019. 06:16

Cosa nostra vadone nu kļuvusi par tautas kalpu un stāsta, ka izvairīšanos no nodokļu nomaksas ir problēma?! Ļuba, ātri Tu aizmirsi savus ne/darbus FPP. Kā ir ar Tevi pašu? Visus savus ienākumus un īpašumus esi deklarējusi?

Atbildēt

Potapovs

06.05.2019. 21:08

Noteikt mērķus iestāties NATO, ES, OECD utt. var tikai kangari, kuri tādejādi slēpj patiesos mērķus, apkalpo svešus mērķu sasniegšanu, vai arī pārvaldē pilnīgi neko nesaprotoši muļķi.
Visas tās struktūras labākajā gadījumā var būt instrumenti savu mērķu sasniegšanai.
Par cik kangari kalpo svešu mērķu apkalpošanai, naivi ir cerēt, ka viņi noteiks un veiks pārvaldi mūsu pašu kā latviešu tautas mērķu sasniegšanai.
Ārzemju kanklakungi ļauj vietējiem kangariem izzagt valsti noteiktos apmēros kā samaksu par savu kalpošanu.
SC ir precīzi tādi paša kangaru banda, kurai lielākā laime ir kalpot ārzemju kaklakungiem (pie tam precīzi tiem pašiem starptautiskajiem mega-oligarhiem), tikai viņi ir daļēji atbīdīti no siles, jo visiem resursu "zagšanai" nepietiek.
Viss pārējais ir teātris bauriem, visi viņi vienkārši spēlē savas lomas noteiktās situācijās. Kad nonāk līdz ārzemju kaklakungu interesēm, tad viņi visi kopā izdara precīzi tik, lai ārzemju kaklakungi būtu apmierināti.

Atbildēt

Ojārs

06.05.2019. 20:26

Vēlos uzslavēt raksta autori - sen neviens par šo tēmu nebija tik argumentēti un sakarīgi izteicies. Žēl tikai, ka viņas priekšlikumi netiks saklausīti un politiskās gribas trūkuma dēļ paliks bez virzības. Turpināsim ar pliku pakaļu sēdēt peļķē un skaļā balsī vaimanāt, ka ceļi brūk, liksim soctīklos foto ar lielceļu un Rīgas ielu bedrēm, atgādināsim, ka autoceļu remontiem uzkrājies cik tur to miljardu parāds, sapņosim par mistisko autoceļu fondu un ceļu nodokli - ja būtu, tad gan... un turpināsim visās nebūšanās vainot visus citus, sākot ar pašmāju čekistiem un komunistiem, turpinot ar Putinu un Krieviju un beidzot ar Eiropas Savienību un aizokeāna sabiedrotajiem, kuri laupījuši mūsu neatkarību un sagrāvušu lielisko banku sistēmu. Ak, mēs daudz cietušie un pārestības piedzīvojušie nabadziņi...

Reakcijas

Atbildēt

Aga

06.05.2019. 19:19

Beidziet ņirgāties valstī nodokļu maksātāji ir mazākumā attiecībā pret nodokļu tērētājiem! Pie tādas attiecības valsts ilgi nepastāvēs!

Atbildēt

Ofšorius neradīja LV

06.05.2019. 18:05

»

lauķis

Bet tieši biedri partijnieki radīja šos ofšorus ar savu likumdošanu


Tie atrodas kā brīvās nodokļu zonas citās valstīs. Cita lieta - LV investīciju piesaistes politika un likumdošana neaizliedz LV investēt no ofšoriem.

Obama savulaik " uzsāka karu" ar ofšoriem Šveicē un citur, sadarbības ietvaros ieguva datus par ASV pilsoņiem, as maksā nod. ofšoros. Tomēr ASV apmānīja visus - beigās neparakstīja līgumus pret ofšoriem.

Protams, ka bagāts slēpjas ofšoros, bet nabagus te VID nolinčo ar teroru un Saeima ar likumiem.

Kāds V. Frīdmans 11 gadus nodzīvoja ASV nemaksājot nodokļus. Viņu pieķēra, un viņš teica- es maksāšu, bet parādiet Konstitūcijā, ka man jāmaksā ienākuma nod! Viņam rādīja kāda K apakšpunkta labojumu, tomēr tas nebija Konstitūcijā. Satrversmē arī nav, ka jāmaksā nodokļi, vien tas, ka visi likuma priekšā vienādi. To var apstrīdēt. Tam vīram iesēja safabricētu citu lietu, jo piekasīties nevarēja - ASV Konstitūcijā apakšpunkta labojumu veica Kongress, kad Starptautiskās rezerves sistēmas sāka drukāt naudu - lai cilvēki maksā ien. nod.

SR izveidoja, lai US dol. sadrukātu pa visu pasauli un pārvaldītu caur US dol. norēķiniem.

Atbildēt

lauķis

06.05.2019. 16:58

»

hihi

un kur tad Ļuba agrāk bija, kad FP algu saņēma ))) baigā gudriniece nu


Biedri partijnieki taisnību sak kad tas viņiem izdevīgi,un ne visu taisnību.

Atbildēt

hihi

06.05.2019. 16:50

un kur tad Ļuba agrāk bija, kad FP algu saņēma ))) baigā gudriniece nu ))

Atbildēt

aina

06.05.2019. 16:42

Vispirms maksāt nodokļus jāsāk maksāt pašiem deputātiem.Biju pie daktera Beķera Valmierā,pus stundu,samaksāju 50 eiro.Čeku neizsniedza.
Aizbraucu mājās,paskatījos internetā,kā tad,ka deputāts...
Katalogs top gadiem...

Atbildēt

Shemam but

06.05.2019. 16:41

Prusaku atkal amata urrrrrraaaaaa

Atbildēt

Monay hole

06.05.2019. 16:28

Mazais generalis tulit pieliks roku visam shemam

Atbildēt

derdz

06.05.2019. 15:23

Ak, Dievs

Atbildēt

06.05.2019. 14:14

Cīņa ar nodokļu nemaksāšanu nav Latvijas, bet ofšoru problēma visā pasaulē. Apstākļos, kad ir iznīcināta ekonomika, valsts slīgst parādos, ņemot jaunus aizdevumus, nodokļu nemaksāšanas problēma šodien ir nokavēta un ir diversiju pret LV ekonomiku sekas.

Šajos traģiskajos apstākļos prasīt nomaksāt visus nodokļus, tos nespējot noslēpt ofšoros mazās rocības dēļ, izklausās pēs atklātas diversijas. Visticamāk, tāds arī Saeimas deputātes politiskais mērķis.

Varu 1990. g. pārņēma VDK un kriminālie grupējumi ar korumpantiem, kurus neaiztiek KNAB, jo tāds politiskais ZZS pasūtījums. Nekas 29. gadu laikā nav mainījies.

Atbildēt

Ugu

06.05.2019. 13:59

»

Un šito raksta

Vaškēvīča labā roka


Right, let’s kill the messenger.

Atbildēt

Un šito raksta

06.05.2019. 13:47

Vaškēvīča labā roka?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi