Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agris Mutulis

05.05.2016. 09:17

»

vecs ibeijots

Visu nelasīju, bet retorisks jautājums - ja tekstā visus vārdus "latvieši" aizstātu ar "krievi" vai "ebreji", pēc cik ilga laika dp, vp, pp, mp, sab, knab un kujab ar kāju izsistu autora dzīvokļa durvis, uzrādītu aresta un kratīšanas orderi, aplauztu rokas, ieliktu 48 st izolatorā un beigās ierosinātu...


Es zinu, ka tas ir Žulis, jo tas ir ne tikai kretīns un trollis, bet arī īsts nelietis līdz kaulam, īsts latviešu tualetes pods līdz augšai ar mēsliem piepildīts. Kretīni mēdz būt arī dziļi nelieši, kas gatavi uz visādām zvērībām pret otru.

Atbildēt

Austris

05.05.2016. 08:57

Ar nepacietību gaidu nākamos Artura un Žuļa komentārus, jo pēc tiem palieku gudrāks.Paldies!

Atbildēt

THINK

05.05.2016. 08:56

»

Sergejs

Tipisks "latviešu zināšanu" paraugs. Tādi ir latvieši. Vienmēr paliks mežoņi un būs laimīgi mežoņi. Es izlasīju vēlreiz. Man patīk ironija par latviešiem un cilvēkiem un atšķirībām starp tiem


arī šis raksts ir rafinēts hibrīdkara neo';ceksima un savas tautas izsmiešanas elements...

ja mēs kopā nespējam,tad glabjas katrs pats par sevi. TAS PATS NOTIEK RIETUMEIROPĀ-Nespēja un vājums iepretim lecīgiem migrantiem un 'bēgļiem' vai kreivu urlām ,kas taisa breuceinus uz berlīni pirms 9.maija.

Latvieši nav ne sliktāki, ne labāki par vāciem vai zviedriem ,kuri bailīgi un apjukuši skatās uz nacionālo nodevību zem merkeles un Junkera un židu jaunās kārtības karogiem!

Mūsu skepticisms un pagānisms varbūt ir labākā taktika iepretim shēmotam pseidoliberālismam un viltus parlamentārajai demokrātijai. Zīgerista tipa klaunu partiju dibināšana neglābs valsti! To var gla'bt tikai satricinājumi-kari, kartastrofas, globāls haoss un mēs kā miera pagāniska mūžam zaļa latvija ,kā klusa acs vētras virpuļa centrā. Tā arī notiks. Un to lems tikai Providnce,dievs vai latvieša pielūgtā DABA!!

Atbildēt

Deniss

05.05.2016. 08:30

No Stikla kalna: "Utopiju pesimisms
Utopiju ievirze var vēsturiski mainīties. Mēdz būt priecīgu un gaišu utopiju laikmeti. Mēdz būt laikmeti, kad utopijas ir pesimistiskas. Priecīgu un gaišu utopiju laikmets, piemēram, Eiropā bija t.s. utopiskā sociālisma laikmets, par kuru nebaidījās runāt zinātniskais komunisms. Mūsdienās ir savādāk. Mūsdienās utopijas ir pesimistiskas, paredzot dažāda veida globālas kataklizmas. Ne reti planetāra mēroga kataklizmas. Utopijas pievēršās cilvēces bojāejai, pilsētu sabrukumam, dažādām epidēmijām utt. Jautājums „Kas ietekmē attiecīgā laikmeta utopiju ievirzi?” acīmredzot ir saistīts ar attiecīgā laikmeta vispārējo garīgo tonalitāti un tajā valdošo ticību nākotnei."

Atbildēt

Priecīgus svētkus, biedri!

04.05.2016. 12:36

Pēc tā, kā mūsdienās tiek atalgoti tie, kuri cīnījās par brīvību un tie, kuri tēloja brīvības cīnītājus, var spriest par to, kas šodien ir mūsu "brīvības" saimnieki.
„... bijušie Augstākās Padomes deputāti, kuri balsoja “par” 1990. gada 4. maija deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, vai“par“ 1991. gada 21. augusta konstitucionālo likumu “Par Latvijas Republikas valstisko statusu” saņem Speciālo valsts pensiju 80 % apmērā no Saeimas deputātu mēnešalgas jeb nepilnus 2000 eiro. Šo speciālo valsts pensiju saņem arī daudzi bijušie LPSR varas un represīvo orgānu darbinieki, kuri “īstajā brīdī paspēja nostāties īstajā pusē“
„Gunāra Astras cīņubiedrs, Trīs Zvaigžņu ordeņa Lielvirsnieks, Jānis Rožkalns (dzimis 13.08.1949.), viens no Latvijas Neatkarības Kustības dibinātājiem un vadītājiem, grupas “Helsinki-86” dalībnieks, pašlaik saņemot pensiju – 90,35 eiro un Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka pabalstu – ap 100 eiro mēnesī.”
(„LA” 04.05.2016. „Brīvības cīnītāji šobrīd cīnās ar trūkumu; inteliģence aicina palīdzēt”)

Atbildēt

laikam

04.05.2016. 11:22

A.P. būtu gribējis, lai PSRS saglabājas. Katra impērija reiz sabrūk.

Atbildēt

Arturs Priedītis

04.05.2016. 08:52

Īvāns: "1990. gada 4. maija balsojums par neatkarības atgūšanu nebūtu iespējams bez Latvijas okupācijas fakta apzināšanās un tā juridiskas apliecināšanas valsts atjaunošanas dokumentos. Kad 1988. gada 1. jūnijā radošo savienību paplašinātajā plēnumā par to negaidīti un publiski ierunājās nedz disidents, nedz arī „pretpadomju elements”, bet gan komunistu partijas biedrs, Latvijas PSR "dibināšanas" aculiecinieks Mavriks Vulfsons, Maskavas vietvaldis, kompartijas centrālkomitejas pirmais sekretārs Borisss Pugo izdvesis: "Tu nogalināji Padomju Latviju!" Patiesība par Baltijas valstu sovjetizāciju un masu represijām grāva gadu desmitiem ķepināto melu impēriju un noveda pie mūsu vēsturē plašākās nacionālās pretošanās organizācijas Tautas frontes dibināšanas. 1989. gada 24.decembrī pat PSRS Tautas deputātu kongress Maskavā neapgāžamu pierādījumu priekšā negribīgi atzina Kremlī līdz šim noliegto, ka komunistu un nacistu 1939. gada 23. augusta vienošanās par Baltijas valstu sagrābšanu "ir noziedzīga un spēkā neesoša kopš parakstīšanas brīža"." Kamēr tiks izplatītas muļķības par mūsu vēsturi, kamēr nebūs izpratne par vēsturi, tikmēr nekāda īsta atmoda nav gaidāma. Vienīgi var gaidīt, kad izmirs melu/muļkību izplatītāji, kuri neko nav sapratuši ne par okupāciju, ne par ebreju čekistiem, ne par PSRS sagraušanu, ne par LTF faktiskajiem dibinātājiem, ne par savu lomu unikālajās manipulācijās, ne par latviešu izdzimteņu lomu unikālajās manipulācijās. Kauns un žēl, ka aprobežoti muļķīši var izplatīt savu šausmīgo vēsturisko skatījumu. Bet arī tas ir labi. Redzam etnosa attīstības vispārējo līmeni. To līmeni, no kura jātiek vaļā nākotnē, ja etnoss vēlas kļūt tauta.

Atbildēt

Panamas papīrs

04.05.2016. 07:36

Čekas maisi nav atvērti, tādēļ pie varas joprojām vecie čekisti no Kremļa. Kam tad šie svētki? Vecajiem čekistiem.

Čekisti vada valsti ar publiskām raportēšanām un pretīgajām komunistiski kolektīvajiem masu pasākumiem, talkām. Atveriet, valsts varas izdzimteņi, čekas maisus, lai mēs zinām, ka ir kas!!!

Atbildēt

īsts latvietis

04.05.2016. 07:10

»

Sergejs

Vot te es redzu īstu latvieti - stulbeni, ebreju šāvēju, čekas nagu maucēju, Grantiņa piekāvēju, zagli, blēdi, mātes un tēva nodevēju, pederastu, pedofīlu, saimnieku izvedēju uz Sibīriju un visu pārējo ar ko ir slavens īsts latvietis. Protams, krievu lamāšanu aiz muguras un krievu d..sas lazītāju, ja...


Nu patīk man izmantot jebkuru iespēju baudīt varu pār citiem. Ja varu nodot nodošu, ja varu nozagt nozagšu, ja man iedos šauteni nošaušu jebkuru kaimiņu (vislabāk, ja man liksies, ka kaimiņs varētu bū ebrejs).
Nu patīk. Mani taču neviens par to nesodīs, jo šeit ir visu zagļu patradīze - Latvija.

Atbildēt

u.u.

03.05.2016. 20:15

Saradušies uz Latvju zemes tik daudz dzeltenās rases latvieši,un nu jau pārvērtušies par daunistiem...

Atbildēt

Uzvara

03.05.2016. 20:00

»

?

ka asv vestnieciba Riga to pilauj


Vai esi redzējis ASV vēstnieces foto?

Atbildēt

U.U.

03.05.2016. 18:36

2016.gada 3.maijs latviešiem tagad ir svēta diena. Latvieši savā evolūcijā nolaidās līdz daunisma pakāpei. Pēc deģenerācijas seko daunisms. KPV daunu galerija šodien priecē latviešus visos Rīgas medijos. Ja deģenerācija ir tikai pakāpeniska pagrimšana un demoralizēšanās, tad daunisms ir iedzimtas plānprātības forma - psihiskā atpalicība. Tātad progress ir acīmredzams, ar ko latvieši tagad var viens otru apsveikt.

Atbildēt

sergejam

03.05.2016. 15:44

....tas atkal ir piešāvis bikses...

Atbildēt

Sergejs

03.05.2016. 13:44

»

vecs ibeijots

Visu nelasīju, bet retorisks jautājums - ja tekstā visus vārdus "latvieši" aizstātu ar "krievi" vai "ebreji", pēc cik ilga laika dp, vp, pp, mp, sab, knab un kujab ar kāju izsistu autora dzīvokļa durvis, uzrādītu aresta un kratīšanas orderi, aplauztu rokas, ieliktu 48 st izolatorā un beigās ierosinātu...


Vot te es redzu īstu latvieti - stulbeni, ebreju šāvēju, čekas nagu maucēju, Grantiņa piekāvēju, zagli, blēdi, mātes un tēva nodevēju, pederastu, pedofīlu, saimnieku izvedēju uz Sibīriju un visu pārējo ar ko ir slavens īsts latvietis. Protams, krievu lamāšanu aiz muguras un krievu d..sas lazītāju, ja noķer pie rikas šo latviešu mēslu.

Atbildēt

Panamas papīrs

03.05.2016. 13:27

»

Žulis

Šajā rakstā autors, kā parasti, demagoģiju un melus jauc ar patiesību. Viņš visus šeit valdošā, pārkrāsotā, internacionālā (kosmopolītiskā) padomju režīma noziegumus pret latviešu tautu piedēvē pašai latviešu tautai un tad ņemas latviešus kritizēt. Tāpat uz latviešu tautu tiek transformētas šī režīma...


No nacionālisma līdz patriotismam. Ir diva veida piegrieznes. Nacionālas valsts un valstsnācijas. Amerikāņiem nav nācijas, to aizvieto ir nāciju sajaukums, bet viņu patriotisms balstās uz valstsnācijas pamata. Amerikāņi saprot, ka ASV iebruka Irākā, lai viņiem (amerikāņiem) būtu lēta nafta. Ka arī tādēļ, ka grib paplašināt SVF/PB un ASV preču noieta tirgu.

Piekrītu pārējam, bet šajos jaunajos apstākļos nav ideju, kā tieši Latviju kā nācijvalsti saglabāt. Šī uzskatu deklarācija neko nedod.

Atbildēt

Žulis

03.05.2016. 11:54

Šajā rakstā autors, kā parasti, demagoģiju un melus jauc ar patiesību. Viņš visus šeit valdošā, pārkrāsotā, internacionālā (kosmopolītiskā) padomju režīma noziegumus pret latviešu tautu piedēvē pašai latviešu tautai un tad ņemas latviešus kritizēt. Tāpat uz latviešu tautu tiek transformētas šī režīma morālās un garīgās īpašības. Raksta autors savā bezkaunīgajā demagoģijā aiziet pat tik tālu, ka apgalvo, ka Latvijas republika ir novesta līdz kraham "ejot pa etnosa evolūcijas ceļu". Par kādu etnosa evolūciju var būt runa totālās etnosa apspiestības apstākļos?! Latviešu tauta šajā veidojumā, ko šodien sauc par Latvijas valsti pie varas nav bijusi nevienu dienu! Pilsoņu kongresu, kas bija latviešu nacionālas valsts aizsākums pēc padomju impērijas sabrukuma, pārkrāsotais padomju režīms ar provokatoru un pērkamu šķeltnieku palīdzību pilnībā neitralizēja un likvidēja.
Kas attiecas uz ideoloģijas nepieciešamību un nozīmīgumu valsts mērogā, tur gan raksta autors runā patiesību, tikai atkal noklusē, ka tāda ideoloģija jau sen pastāv un ir sevi pierādījusi. Tikai Latvijā visus šos gadus valdošais režīms ir izvērsis niknu šīs ideoloģijas apkarošanu. Un šajā apkarošanā piedalās gan Austrumu, gan Rietumu lielvaras. Arī raksta autors ir devis savu ieguldījumu šīs ideoloģijas zākāšanā, diskreditēšanā un nīdēšanā. Valdošais padomju režīms, lai diskreditētu šo ideoloģiju tautas acīs, ir pat nodibinājis veselu ākstu partiju, kas Saeimā, snauduļojot un tukši vāvuļojot, tēlo šīs ideoloģijas pārstāvjus. Šī ideoloģija ir NACIONĀLISMS. Nacionālisms ir VIENĪGĀ ideoloģija, kas spēj vienot un mobilizēt tautu. Un tikai nacionāla valsts ir valsts ar kuru tauta lepojas un uzskata to par savu. Tikai nacionālisms spēj radīt patriotismu. Ja patriotisms ir tas, ko es daru, tad nacionālisms ir tas, kurš atbild uz jautājumu, kāpēc es to daru!

Atbildēt

vecs ibeijots

03.05.2016. 10:33

Visu nelasīju, bet retorisks jautājums - ja tekstā visus vārdus "latvieši" aizstātu ar "krievi" vai "ebreji", pēc cik ilga laika dp, vp, pp, mp, sab, knab un kujab ar kāju izsistu autora dzīvokļa durvis, uzrādītu aresta un kratīšanas orderi, aplauztu rokas, ieliktu 48 st izolatorā un beigās ierosinātu k/lietu par naida kurināšanu?
Kas stāv aiz "profesora" a.priedīša un kurš viņam iedevis "neaizskaramā indulgenci"?

Atbildēt

Sergejs

03.05.2016. 09:12

»

bai, bai mikropisān!

Deniss-Sergejs-Praidītis. Cik var murgot


Nomierinies, latviešu kroplīti! Tu vienmēr kropls paliksi, jo esi īsts latviešu izdzimtenis, tāpēc stāvi klusu, kur īsti cilvēki darbojās.

Atbildēt

Fēlis

03.05.2016. 06:33

Nebūtu Latvija tā piegrūsta ar civilokupantiem, būtu pavisam cits domāšanas modelis, bet kad tiec pastāvīgi apdraudēts paša mājās, nav brīnums, ka var saļodzīties pasaules uztvere. Un vēl tā prihvatizācija, kura dažus padarīja bagātus, bet visus pārējos nabagus un pievērsa visas domas izdzīvošanai, nevis situācijas reālai novērtēšanai.

Atbildēt

kalps

03.05.2016. 05:13

liela daļa tautas jau izprot problēmu...tikai ko reāli darīt !
kā tikt vaļā no dažādiem pakalpiņiem kas apmetuši komunistu kažokus, vai lobē transatlantiskās intereses !

Atbildēt

9 mais ir Uzvaras pavasara savetku diena !

03.05.2016. 01:23

»

Edge

PēcCarisma/brīvās Latvijas laiks bija latviešu mentalitātes Lielās Atklāsmes laiks...


nato un asv ir jamaksa Latvijai ,par to ka tika par velti k;lat pie Krievijas robezam ,nevis jarewkete Latvija uz 2% no ikp. ja ne lai tinas prom.bet tasaucamajiem latvijas politikiem ir bailes pat cukstus izdvest vardu ,,Valsts suverenitate,,ta vieta Latvijas iedzivotajiem uzspiezot dombrovska parakstitos svf slepenos protokolus ar mediciniskajam kvotam un minimalo pensiju Latvija 70 eiro,kas ir mazaka neka ievesto Afrikas negeru pabalsti !nu bet pamulkus,rusofobus,sorositus un dzintarjugendu var mulkot ar sorosa propogandu !

Atbildēt

Edge

02.05.2016. 23:56

PēcCarisma/brīvās Latvijas laiks bija latviešu mentalitātes Lielās Atklāsmes laiks:
"''Es viņiem pateicu skaidri, ka tāda Latvija, kas no mums ņem tikai nodokļus, bet atrauj pabalstus un aizdevumus, - tāda Latvija mums nav vajadzīga. Ja valsts nevar palīdzēt tik pie turības, tad viņa man nav vajadzīga. Es bez viņas iztikšu, kā iztikām visi līdz šim. Ja Latvijā latvieši nevar tikt pie mantas, tad mēs labāk dzīvojam zem krieviem, poļiem vai kā viņus visus tur sauc,'' Briedis nobeidza ar enerģisku žestu un izdzēra krietnu glāzi šnabja. ‘Pareizi, tā viņam vajaga atbildēt !’ atzinīgas balsis piebalsoja, kaut gan sejās mirdzēja prieks par Brieža neveiksmi. ( Rozītis P. Ceplis, LVI, R.,1965,- 8.lpp.)

Atbildēt

Edge

02.05.2016. 23:52

Pēcpadomju laiks ir latviešu mentalitātes Lielās Atklāsmes laiks.
=====================================================
Pēcdzimbūšanas/pirmskapitālisma laiks bija latviešu mentalitātes Lielās Atklāsmes laiks.
Ķenča lūgšana iz klasiskā romāna "Mērnieku laiki", kā spilgts apliecinājums:
"Ak, mīļais kungs Dievs un Pestītājs!
Tu nu redzi manu ceļu un zini, ka es nebraucu vis, dzīdamies pēc pasaules goda un kārumiem, bet meklēju un lūdzu tik to, lai Tu dotu mērnieciņa cienīgam tēvam tādu prātu, ka viņš man piešķirtu dziļās ielejas pļaviņu, zirņu kalna tīrumiņus un tās ataudziņas gar Slamstu un Šmakānu robežām.(..)
Bet jo labāk būtu, ja Tu, Kungs, dotu Pāvulam tādu prātu, kurš dzenas, kā sacīt jāsaka, pēc tām mantām, kuras nāk dvēselei par labu, jo tad viņš būs daudz gudrāks, nekā skriedams, braukdams pēc šās pasaules niekiem un mērnieciņa cienīgu tēvu dažādi pierunādams.
Lai viņš domā labāk uz savu pēdējo stundiņu, jo nav vis vairs nekāds jaunais. Tu redzi, ka es tevi lūdz, kā sacīt jāsaka, viņa dēļ, jo man ir žēl un bail, ka melnais, kurš iet apkārt kā rūkdams lauva, nenogriež viņa prātu uz šās pasaules lietām un neierauj viņu, kā sacīt jāsaka, ar nesataisītu sirdi mūžībā...."

Atbildēt

Ev, Eduard

02.05.2016. 22:58

»

Eduards Lunis

---2016.g. 4.maijā, PL.14-OS Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks...


Uzraksti "komisijas" sastāvu un kur tu ņemsi līdzekļus sapulcei, Rezolūcijai, trībīnei, mikrofoniem, kas tajā runās utt.?

Kuras personas tiek virzītas uz "pagaidu valdības" sastāvu, lai varētu zināt, kas ir kas.

Apsveicu, rīkojies, tad jau tūlīt būs ceļš uz revolūciju?

Atbildēt

>18.55

02.05.2016. 21:45

evolūcijai vienmēr bijuši atkritumi, tā kā sarkano vara balstījās uz atkritumiem, tie netika izmesti, tāpēc tagad.....................

Atbildēt

Balts etniskais

02.05.2016. 21:15

Kara un pēckara latvietēm kas tik negāja pari. Tika izvarotas, uzpirktas un tt No kurienes Latvija ,it sevišķi kom.partija kas bija 185200 skaitliski 20% no tautas.Tās vadītāji bija 2100 kom.part. No 1991. gada kļuva par Masoniem! G.Kļimovs raksta: Masoni 99% ir homoseksuāli vīrieši. Izglītības ministre skaidri un gaiši norādīja uz tā saucamo ģimeni. 100% bērni nākušie no pederastiem caur gēniem to manto. Tā ir, tikušie pie varas, vieni no nežēlīgākiem, mantrausīgākiem un sadistiski noskaņotiem cilvēkiem. Tā jau ir sekta. Un nav ko brīnīties, viņi ir ar likumu aizstāvēti. Tādi ir pataisīti ... Un augstu stavoši ierēdņi! Un tas nav tikai pie mums Latvijā. Tas ir visa pasaulē. Ko tur brīnīties. Pēc g. Kļimova vardiem K.Marks, Fr. Engels, Ļeņins, Staļins, Ruzvelts, Čerčils un ......!

Atbildēt

PiRDīGā MĀtĒ PeDERasTs drāTĒ!!

02.05.2016. 20:54

1. PiRDīGā MĀtĒ PeDERasTs drāTĒ!!

2. PiRDīGā MĀtĒ PeDERasTs drāTĒ!!

3. PiRDīGā MĀtĒ PeDERasTs drāTĒ!!

Atbildēt

hm

02.05.2016. 20:43

Jā, domāšana, faktu salīdzināšana, analīze no Latvijas cilvēku galvām tiek mērķtiecīgi izskausta.
Mūsu korespondente Briselē pēc terora aktiem pārstāsta, kā ģērbušies cilvēki, kas kājās, kas rokās, kā pastaigājas ... un tā minūtes 5. Pat sporta komentētāji - piespēlēja, atspēlēja, meta, netrāpīja ...
Vislabākie vergi, kuri nedomā! Tātad tiek gatavoti. Kas pasūtītājs?

Atbildēt

sergejam

02.05.2016. 20:04

....ko šņāc caur zobiem un beigās piešauj bikses...

Atbildēt

Sergejs

02.05.2016. 18:40

»

derdz

hibrīdkara būtība nav nekas jauns, tikai tā nosaukums. Hibrīdkarš un cita rakstura kari ir atkarīgi no dažādiem apstākļiem kur tie tiek pielietoti un realizēti. Piemēram, vai kristietības un islām reliģija nav viens no hibrīd elekmentiem...jo senāk cilvēkiem bija cita dzīvesziņa, utt...


Tipisks "latviešu zināšanu" paraugs. Tādi ir latvieši. Vienmēr paliks mežoņi un būs laimīgi mežoņi. Es izlasīju vēlreiz. Man patīk ironija par latviešiem un cilvēkiem un atšķirībām starp tiem.

Atbildēt

derdz

02.05.2016. 18:04

hibrīdkara būtība nav nekas jauns, tikai tā nosaukums. Hibrīdkarš un cita rakstura kari ir atkarīgi no dažādiem apstākļiem kur tie tiek pielietoti un realizēti. Piemēram, vai kristietības un islām reliģija nav viens no hibrīd elekmentiem...jo senāk cilvēkiem bija cita dzīvesziņa, utt.!

Atbildēt

S.

02.05.2016. 17:57

Arī par latviešu zināšanām pareizi, jo tas vairs nav izturāms, ka sāk veidot savu "zinātni".

Atbildēt

Sergejs

02.05.2016. 17:55

Reti interesants raksts par ideoloģiju, karu, bet galvenais par evolūciju, kura patiešām ir ar mīnusa zīmi. Jo tālāk, jo trakāk. Varjagi bija slāviem, bet ne baltiem. Baltu varajagi bija vācieši, kuri te neatgriezīsies. Bet kas zin!

Atbildēt

Eduards Lunis

02.05.2016. 17:50

---2016.g. 4.maijā, PL.14-OS Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA ,SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS, KLAJI NOZIEDZĪGĀS PRET TAUTU UN VALSTI ,PARTIJU VARAS NOZIEGUMU PUBLISKA ANALĪZE UN NOSODĪŠANA .
PAGAIDU VALDI'BAS PUBLISKA IZVEIDE.
AICINĀTI VISI,IZŅEMOT NOZIEGUMOS IESAISTĪTOS
--Latvijas Glābšanas komisija .tel. 65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...