Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Xxfix

27.04.2015. 18:23

Šoreiz visu cieņu P.Apinim!
Kad viņš nenodarbojas ar muļķīgu un pārāk emocionālu vispārināšanu, iznāk argumentēts, loģisks un ļoti sakarīgs raksts!
Ja ar netaisnību necīnīsimies, tā vairosies ģeometriskā progresijā!
PALDIES!

Atbildēt

Antonija

16.04.2015. 19:37


Specialist Peķka sež un funktierē,
Ko lai atkal iemīž pudelē.

Atbildēt

:))

16.04.2015. 18:23

Vienmēr esmu brīnījies, vēlam tak it kā gudrākos, labākos, bet kā sanāk visi simts kopā un sāk kaut ko darīt, nu īsta idiotu kompānija. Varbūt kāds var izskaidrot šito fenomenu. jau kuro Saeimu pēc kārtas.

Atbildēt

nu tak

15.04.2015. 10:49

»

un atkal

...vai netuvojas pilnmēness


regulāri.

Atbildēt

un atkal

15.04.2015. 09:03

...vai netuvojas pilnmēness???

Atbildēt

Man visvairāk patika

14.04.2015. 21:45

Man visvairāk patika: komisija Dreimanes darbību novērtējusi kā ĻOTI LABU bet darbs būs jāatstāj!!!!

Atbildēt

Imants

14.04.2015. 20:29

Atgriežamies totalitārismā. Nekādu paskaidrojumu, neko... Lai man nestāsta, ka vislojālākie Latvijas noslēpuma glabātāji strādā SAB - vienkarši neticu. Vienkārši neticu, ka tur strādā cilvēki, kuri būtu vērtējami kā lojālāki par virkni to, kuriem viņi atņēma pielaidi un līdz ar to arī amatu, karjeru, dzīvi, galu galā - ticību valstij un iekārtai. Manu ticību un lojalitāti valstij šādi SAB patvaļīgi lēmumi grauj, kauns, pa naktīm gulēt nevaru un gribas sakravāt mantas un doties sniegt savu ieguldījumu valstij, kur kaut kas tāds netiek pieļauts - pilnībā piekrītu dreimanei, ka demokrātiskā un tiesiskā valstī šāda vienas iestādes atsevišķu nezināmu darbinieku patvaļa nav pieļaujama... Neticu, ka viņu argumenti izturētu kritiku tiesā Dreimanes, Lazdovska vai virknes Saeimas deputātu gadījumos.

Atbildēt

vienkārši

14.04.2015. 18:40

»

ilze

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi


SAB atņēma pielaidi, jo Dreimane neieradās uz interviju SAB.

Atbildēt

ALLA

14.04.2015. 14:55

b.deimane ir tāda dīvaina. Norādot, ka ceļš ir tuvu viņas mājām, viņa ierosināja to pārvietot (es tik neatceros, ceļu vai māju). Bet arī strādnieku pārstāvis b.vansovičs ar savu draudzeni b.strautmani, arī b.straujuma ir dīvaini. Visi mēs tādi esam, ko brīnamies paši par sevi?

Atbildēt

Vo

14.04.2015. 11:43

Kā var kādam kaut ko atņemt( šinī gadījumā tiesības), nepaskaidrojot kāpēc?????
Kur tad izslavētie demokrātijas principi? Kur atklātums? Kur cilvēktiesības?
Lai cik slepens arī nebūtu dienests, lai cik slepena arī nebūtu tā informācija,no cilvēka uz kuru tā attiecas, no cilvēka, kas ar to ir tieši saistīts, šo informāciju slēpt nav nekāda pamata.
Pieņemsim, ka tā Dreimane tiešām ir visīstākā Krievijas spiedze. Vai tad gadījumā, ja viņai tiek atņemta pielaide, nepaskaidrojot iemeslus, Krievijas specdienesti lolotu kaut kādas ilūzijas, ka viņu aģente nav atklāta? Muļķības! Šāda nepaskaidrošana neiztur nekādu kritiku!

Atbildēt

ilze

14.04.2015. 11:03

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi!

Atbildēt

xx

14.04.2015. 10:50

No otras puses - ja darba liigums atlauj konsulteet aarpus darba laika , ir pieredze sajaa jomaa un ieintereseeti klienti ,tad kaapeec ne ? Protams, kameer neveidojas interesu konflikts.

Atbildēt

xx

14.04.2015. 10:28

»

Ha

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com


Tas ir interesants paveersiens - protams es nezinu kaads vinam ir darba liigums ar valsti un vai taa tieshaam ir vina maajaslapa vai kaads kaut ko feiku uztaisiijis .

Bet Dreimane kaa MK kancelejas vadiitaaja ciinaas par atklaatiibas un tiesiskuma principa ievieshanu SAB pielazu pieskirsanas jautaajumaa . Un jo aatraak jo labaak prieksh visaam iesaistiitajaam puseem - piemeeram saadas maajaslapas kaa arguments SAB pielaides neizsniegshanai nekaadus komentaarus un taalaakus jautaajumus nevienam neizraisiitu , kaapeec to nevar dariit atklaati ?

Atbildēt

Jānis

14.04.2015. 09:45

Ļoti pareizi un sakarīgi savu viedokli ir izteicis Apiņa kungs,tagad laiksSOROSISTIEM NOKNĀBT APINI,kas jau izpaužas pilnā sparā.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 09:23

Tas ir vairāk nekā dīvaini, ka valstij no saviem iedzīvotājiem ir kaut kādi noslēpumi. Primitīvas sabiedrības un valsts iekārtas atklāts demonstrējums, kurā kā parodija mēdz skanēt termini "demokrātija, atklātība, neatkarība" u.c. Parasti zem valsts noslēpumiem ir noslēpts viss tas, kas ir pret sabiedrības brīvību, veselību un drošību. Viens no valsts noslēpumiem ir slepens līgums, kas ļauj mūsu debesīs ar lidmašīnu palīdzību izsmidzināt ķīmiju globāla ģeoinženierijas projekta realizācijai.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 09:13

Valsts noslēpums ir tas, ko zina katrs ienaidnieks, taču nezina pašmāju iemītnieks. Faktiski, tas nav nekāds noslēpums, ka valsti visaktīvāk iznīcina tie, kam ir pielaide valsts noslēpumam.

Atbildēt

Ha

14.04.2015. 08:48

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com

Atbildēt

Ēdelweiss

14.04.2015. 08:02

Interesanti, kas gan tam politpielīdejam Apinītim,kurs visu laiku laizīja valdošo noziedznioeku pakaļas, ir samaksajis par šada rakstela publicesanu ...???/ Vai tad tas tur "sarkanbaltsarkanais" debiloīds Pēteris Apinītis tikai tagad sapratis ka latvijā valda politmafijas klani, ka Latvijā ir kops 1990 gada ievists TOTALITARAS VALSISKAS NOZIEDZĪBAS un GENOCĪD 4.maija režīms ar ta šucmaniski-policejiski-bandītiski-mafiozi-latviksi nacionalistisko pārvaldi ...???? Un ,var pasacit tikai viennozīmīgi tiesi tev, Pederīti Apnīti : man ir pilnīgi ie pakalas gan tevis aizstāvētais rezīms, gan Tu pats, gan tava publiskā verbālā pasūtījuma pļūtīšana, jo ne Tevi, ne to Tavu latviju es neuztveru ka ko realu un cilvēcisku...

Atbildēt

pasūtijumrakstu izpildītājs

14.04.2015. 08:01

ir atklājis sevi!
Kā Apinis var spriest par jautājumu ja nav zināms kāpēc nav dota pielaide Dreimanei?
Šis kungs izrādījas liels padomdevējs Belevičam Stradiņu valdes lietā...pasūtījums izpildīts...un tagad Stradiņi izskatās ka apliecina ministra un ministrijas valsts sekretāres "iespējamo" bezdarbību un atbildības novelšanu no sevis.
Kā varēja veikt darbības lai atbrīvotos no D.Šmita,kurš pārtrauca valsts naudas tērēšanu jaunajā objektā?Tagad liekas ka skaidrs ka turpināt būvniecības "šedevru"līdzšinējā veidā var neizdoties un jāšaubās vai tiks dota atļauja turpināt darbus bez bojāto konstrukciju nojaukšanas.Jautājumu savulaik pacēla Apinis...bet tagad klusē jo ar "pļāpāšanu"lietas nevar sakārtot!!!!
Aizstāvot kancelejas vadītāju bez reāla pamata un izsakot savu versiju pieņēmumu formā liekas ka Apinis ir apliecinājis ka kuļ ūdeni tukšā glāzē un varbūt ka pat glāzes nav!!!!!!
Visur kur Apinis publicē savus atzinumus jūt "deguma smaķeli" jo faktu nav un rādās ka kungs velti cer sev atrast jaunu vadošo amatu iespējams nomelnojot citus un pat SAB atļaujas pelt ar iespējams "izdomājumiem savā stilā"

Atbildēt

Ēriks Tūtars

14.04.2015. 06:28

Mani šis vis vairs nepārsteidz, un tas jau ir bīstami. Šajā mazajā korumpētajā valstelē visiem ir kvēla interese tikt pie siles, t.i. valsts vai nodokļu maksātāja naudas. Cilvēku alkatībai nav robežu un metožu, ka to iegūt. Latvija kā ubadze pasaules acīs ir ar pastieptu roku. Sabiedrībai nav ticības ne tādai Straujumai, Maizītim ne kaut kādam caurkritušam 'rakstniekam' Vansovičam, visu nosaka alkatība, un šeit ne kas nav svēts.

Atbildēt

13.04.2015. 22:19

Ar Dreimani izrēķinās, jo nostājās jau agrāk pret valsts interesēm, sāka prasīt kompensācijas savas mājas sakarā, kur tika būvēts valsts ceļš par tuvu viņas mājai..Izrēķināšanās - viennozīmīgi.

Atbildēt

?

13.04.2015. 21:14

Vai ir kāds kurš uzvarējis ECT par pielaides nepiešķiršanu? Kaut kā nevaru atcerēties.

Atbildēt

Ukrainis

13.04.2015. 19:20

Jēzus, Apini! Būtu izlasījis, ko pats murgo! „Krimas Augstākās padomes deputāta Aleksandra Turčinova vēstule Vladimiram Putinam ar lūgumu pievienot Krimu Krievijai” — tas maita ir Genādijs Aksjonovs, bet Oleksandrs Turčinovs tajā laikā bija Ukrainas prezidenta vietas izpildītājs, kurš cīnās arī tagad pret Krieviju!!!

Atbildēt

Bet

13.04.2015. 19:13

tas ir tas, kas letiem visvairāk piestāv - taisnīguma un tiesiskuma impotence no laika gala līdz pasaules galam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...