Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Xxfix

27.04.2015. 19:23

Šoreiz visu cieņu P.Apinim!
Kad viņš nenodarbojas ar muļķīgu un pārāk emocionālu vispārināšanu, iznāk argumentēts, loģisks un ļoti sakarīgs raksts!
Ja ar netaisnību necīnīsimies, tā vairosies ģeometriskā progresijā!
PALDIES!

Atbildēt

Antonija

16.04.2015. 20:37


Specialist Peķka sež un funktierē,
Ko lai atkal iemīž pudelē.

Atbildēt

:))

16.04.2015. 19:23

Vienmēr esmu brīnījies, vēlam tak it kā gudrākos, labākos, bet kā sanāk visi simts kopā un sāk kaut ko darīt, nu īsta idiotu kompānija. Varbūt kāds var izskaidrot šito fenomenu. jau kuro Saeimu pēc kārtas.

Atbildēt

nu tak

15.04.2015. 11:49

»

un atkal

...vai netuvojas pilnmēness


regulāri.

Atbildēt

un atkal

15.04.2015. 10:03

...vai netuvojas pilnmēness???

Atbildēt

Man visvairāk patika

14.04.2015. 22:45

Man visvairāk patika: komisija Dreimanes darbību novērtējusi kā ĻOTI LABU bet darbs būs jāatstāj!!!!

Atbildēt

Imants

14.04.2015. 21:29

Atgriežamies totalitārismā. Nekādu paskaidrojumu, neko... Lai man nestāsta, ka vislojālākie Latvijas noslēpuma glabātāji strādā SAB - vienkarši neticu. Vienkārši neticu, ka tur strādā cilvēki, kuri būtu vērtējami kā lojālāki par virkni to, kuriem viņi atņēma pielaidi un līdz ar to arī amatu, karjeru, dzīvi, galu galā - ticību valstij un iekārtai. Manu ticību un lojalitāti valstij šādi SAB patvaļīgi lēmumi grauj, kauns, pa naktīm gulēt nevaru un gribas sakravāt mantas un doties sniegt savu ieguldījumu valstij, kur kaut kas tāds netiek pieļauts - pilnībā piekrītu dreimanei, ka demokrātiskā un tiesiskā valstī šāda vienas iestādes atsevišķu nezināmu darbinieku patvaļa nav pieļaujama... Neticu, ka viņu argumenti izturētu kritiku tiesā Dreimanes, Lazdovska vai virknes Saeimas deputātu gadījumos.

Atbildēt

vienkārši

14.04.2015. 19:40

»

ilze

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi


SAB atņēma pielaidi, jo Dreimane neieradās uz interviju SAB.

Atbildēt

ALLA

14.04.2015. 15:55

b.deimane ir tāda dīvaina. Norādot, ka ceļš ir tuvu viņas mājām, viņa ierosināja to pārvietot (es tik neatceros, ceļu vai māju). Bet arī strādnieku pārstāvis b.vansovičs ar savu draudzeni b.strautmani, arī b.straujuma ir dīvaini. Visi mēs tādi esam, ko brīnamies paši par sevi?

Atbildēt

Vo

14.04.2015. 12:43

Kā var kādam kaut ko atņemt( šinī gadījumā tiesības), nepaskaidrojot kāpēc?????
Kur tad izslavētie demokrātijas principi? Kur atklātums? Kur cilvēktiesības?
Lai cik slepens arī nebūtu dienests, lai cik slepena arī nebūtu tā informācija,no cilvēka uz kuru tā attiecas, no cilvēka, kas ar to ir tieši saistīts, šo informāciju slēpt nav nekāda pamata.
Pieņemsim, ka tā Dreimane tiešām ir visīstākā Krievijas spiedze. Vai tad gadījumā, ja viņai tiek atņemta pielaide, nepaskaidrojot iemeslus, Krievijas specdienesti lolotu kaut kādas ilūzijas, ka viņu aģente nav atklāta? Muļķības! Šāda nepaskaidrošana neiztur nekādu kritiku!

Atbildēt

ilze

14.04.2015. 12:03

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi!

Atbildēt

xx

14.04.2015. 11:50

No otras puses - ja darba liigums atlauj konsulteet aarpus darba laika , ir pieredze sajaa jomaa un ieintereseeti klienti ,tad kaapeec ne ? Protams, kameer neveidojas interesu konflikts.

Atbildēt

xx

14.04.2015. 11:28

»

Ha

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com


Tas ir interesants paveersiens - protams es nezinu kaads vinam ir darba liigums ar valsti un vai taa tieshaam ir vina maajaslapa vai kaads kaut ko feiku uztaisiijis .

Bet Dreimane kaa MK kancelejas vadiitaaja ciinaas par atklaatiibas un tiesiskuma principa ievieshanu SAB pielazu pieskirsanas jautaajumaa . Un jo aatraak jo labaak prieksh visaam iesaistiitajaam puseem - piemeeram saadas maajaslapas kaa arguments SAB pielaides neizsniegshanai nekaadus komentaarus un taalaakus jautaajumus nevienam neizraisiitu , kaapeec to nevar dariit atklaati ?

Atbildēt

Jānis

14.04.2015. 10:45

Ļoti pareizi un sakarīgi savu viedokli ir izteicis Apiņa kungs,tagad laiksSOROSISTIEM NOKNĀBT APINI,kas jau izpaužas pilnā sparā.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 10:23

Tas ir vairāk nekā dīvaini, ka valstij no saviem iedzīvotājiem ir kaut kādi noslēpumi. Primitīvas sabiedrības un valsts iekārtas atklāts demonstrējums, kurā kā parodija mēdz skanēt termini "demokrātija, atklātība, neatkarība" u.c. Parasti zem valsts noslēpumiem ir noslēpts viss tas, kas ir pret sabiedrības brīvību, veselību un drošību. Viens no valsts noslēpumiem ir slepens līgums, kas ļauj mūsu debesīs ar lidmašīnu palīdzību izsmidzināt ķīmiju globāla ģeoinženierijas projekta realizācijai.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 10:13

Valsts noslēpums ir tas, ko zina katrs ienaidnieks, taču nezina pašmāju iemītnieks. Faktiski, tas nav nekāds noslēpums, ka valsti visaktīvāk iznīcina tie, kam ir pielaide valsts noslēpumam.

Atbildēt

Ha

14.04.2015. 09:48

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com

Atbildēt

Ēdelweiss

14.04.2015. 09:02

Interesanti, kas gan tam politpielīdejam Apinītim,kurs visu laiku laizīja valdošo noziedznioeku pakaļas, ir samaksajis par šada rakstela publicesanu ...???/ Vai tad tas tur "sarkanbaltsarkanais" debiloīds Pēteris Apinītis tikai tagad sapratis ka latvijā valda politmafijas klani, ka Latvijā ir kops 1990 gada ievists TOTALITARAS VALSISKAS NOZIEDZĪBAS un GENOCĪD 4.maija režīms ar ta šucmaniski-policejiski-bandītiski-mafiozi-latviksi nacionalistisko pārvaldi ...???? Un ,var pasacit tikai viennozīmīgi tiesi tev, Pederīti Apnīti : man ir pilnīgi ie pakalas gan tevis aizstāvētais rezīms, gan Tu pats, gan tava publiskā verbālā pasūtījuma pļūtīšana, jo ne Tevi, ne to Tavu latviju es neuztveru ka ko realu un cilvēcisku...

Atbildēt

pasūtijumrakstu izpildītājs

14.04.2015. 09:01

ir atklājis sevi!
Kā Apinis var spriest par jautājumu ja nav zināms kāpēc nav dota pielaide Dreimanei?
Šis kungs izrādījas liels padomdevējs Belevičam Stradiņu valdes lietā...pasūtījums izpildīts...un tagad Stradiņi izskatās ka apliecina ministra un ministrijas valsts sekretāres "iespējamo" bezdarbību un atbildības novelšanu no sevis.
Kā varēja veikt darbības lai atbrīvotos no D.Šmita,kurš pārtrauca valsts naudas tērēšanu jaunajā objektā?Tagad liekas ka skaidrs ka turpināt būvniecības "šedevru"līdzšinējā veidā var neizdoties un jāšaubās vai tiks dota atļauja turpināt darbus bez bojāto konstrukciju nojaukšanas.Jautājumu savulaik pacēla Apinis...bet tagad klusē jo ar "pļāpāšanu"lietas nevar sakārtot!!!!
Aizstāvot kancelejas vadītāju bez reāla pamata un izsakot savu versiju pieņēmumu formā liekas ka Apinis ir apliecinājis ka kuļ ūdeni tukšā glāzē un varbūt ka pat glāzes nav!!!!!!
Visur kur Apinis publicē savus atzinumus jūt "deguma smaķeli" jo faktu nav un rādās ka kungs velti cer sev atrast jaunu vadošo amatu iespējams nomelnojot citus un pat SAB atļaujas pelt ar iespējams "izdomājumiem savā stilā"

Atbildēt

Ēriks Tūtars

14.04.2015. 07:28

Mani šis vis vairs nepārsteidz, un tas jau ir bīstami. Šajā mazajā korumpētajā valstelē visiem ir kvēla interese tikt pie siles, t.i. valsts vai nodokļu maksātāja naudas. Cilvēku alkatībai nav robežu un metožu, ka to iegūt. Latvija kā ubadze pasaules acīs ir ar pastieptu roku. Sabiedrībai nav ticības ne tādai Straujumai, Maizītim ne kaut kādam caurkritušam 'rakstniekam' Vansovičam, visu nosaka alkatība, un šeit ne kas nav svēts.

Atbildēt

13.04.2015. 23:19

Ar Dreimani izrēķinās, jo nostājās jau agrāk pret valsts interesēm, sāka prasīt kompensācijas savas mājas sakarā, kur tika būvēts valsts ceļš par tuvu viņas mājai..Izrēķināšanās - viennozīmīgi.

Atbildēt

?

13.04.2015. 22:14

Vai ir kāds kurš uzvarējis ECT par pielaides nepiešķiršanu? Kaut kā nevaru atcerēties.

Atbildēt

Ukrainis

13.04.2015. 20:20

Jēzus, Apini! Būtu izlasījis, ko pats murgo! „Krimas Augstākās padomes deputāta Aleksandra Turčinova vēstule Vladimiram Putinam ar lūgumu pievienot Krimu Krievijai” — tas maita ir Genādijs Aksjonovs, bet Oleksandrs Turčinovs tajā laikā bija Ukrainas prezidenta vietas izpildītājs, kurš cīnās arī tagad pret Krieviju!!!

Atbildēt

Bet

13.04.2015. 20:13

tas ir tas, kas letiem visvairāk piestāv - taisnīguma un tiesiskuma impotence no laika gala līdz pasaules galam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...