Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Xxfix

27.04.2015. 19:23

Šoreiz visu cieņu P.Apinim!
Kad viņš nenodarbojas ar muļķīgu un pārāk emocionālu vispārināšanu, iznāk argumentēts, loģisks un ļoti sakarīgs raksts!
Ja ar netaisnību necīnīsimies, tā vairosies ģeometriskā progresijā!
PALDIES!

Atbildēt

Antonija

16.04.2015. 20:37


Specialist Peķka sež un funktierē,
Ko lai atkal iemīž pudelē.

Atbildēt

:))

16.04.2015. 19:23

Vienmēr esmu brīnījies, vēlam tak it kā gudrākos, labākos, bet kā sanāk visi simts kopā un sāk kaut ko darīt, nu īsta idiotu kompānija. Varbūt kāds var izskaidrot šito fenomenu. jau kuro Saeimu pēc kārtas.

Atbildēt

nu tak

15.04.2015. 11:49

»

un atkal

...vai netuvojas pilnmēness


regulāri.

Atbildēt

un atkal

15.04.2015. 10:03

...vai netuvojas pilnmēness???

Atbildēt

Man visvairāk patika

14.04.2015. 22:45

Man visvairāk patika: komisija Dreimanes darbību novērtējusi kā ĻOTI LABU bet darbs būs jāatstāj!!!!

Atbildēt

Imants

14.04.2015. 21:29

Atgriežamies totalitārismā. Nekādu paskaidrojumu, neko... Lai man nestāsta, ka vislojālākie Latvijas noslēpuma glabātāji strādā SAB - vienkarši neticu. Vienkārši neticu, ka tur strādā cilvēki, kuri būtu vērtējami kā lojālāki par virkni to, kuriem viņi atņēma pielaidi un līdz ar to arī amatu, karjeru, dzīvi, galu galā - ticību valstij un iekārtai. Manu ticību un lojalitāti valstij šādi SAB patvaļīgi lēmumi grauj, kauns, pa naktīm gulēt nevaru un gribas sakravāt mantas un doties sniegt savu ieguldījumu valstij, kur kaut kas tāds netiek pieļauts - pilnībā piekrītu dreimanei, ka demokrātiskā un tiesiskā valstī šāda vienas iestādes atsevišķu nezināmu darbinieku patvaļa nav pieļaujama... Neticu, ka viņu argumenti izturētu kritiku tiesā Dreimanes, Lazdovska vai virknes Saeimas deputātu gadījumos.

Atbildēt

vienkārši

14.04.2015. 19:40

»

ilze

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi


SAB atņēma pielaidi, jo Dreimane neieradās uz interviju SAB.

Atbildēt

ALLA

14.04.2015. 15:55

b.deimane ir tāda dīvaina. Norādot, ka ceļš ir tuvu viņas mājām, viņa ierosināja to pārvietot (es tik neatceros, ceļu vai māju). Bet arī strādnieku pārstāvis b.vansovičs ar savu draudzeni b.strautmani, arī b.straujuma ir dīvaini. Visi mēs tādi esam, ko brīnamies paši par sevi?

Atbildēt

Vo

14.04.2015. 12:43

Kā var kādam kaut ko atņemt( šinī gadījumā tiesības), nepaskaidrojot kāpēc?????
Kur tad izslavētie demokrātijas principi? Kur atklātums? Kur cilvēktiesības?
Lai cik slepens arī nebūtu dienests, lai cik slepena arī nebūtu tā informācija,no cilvēka uz kuru tā attiecas, no cilvēka, kas ar to ir tieši saistīts, šo informāciju slēpt nav nekāda pamata.
Pieņemsim, ka tā Dreimane tiešām ir visīstākā Krievijas spiedze. Vai tad gadījumā, ja viņai tiek atņemta pielaide, nepaskaidrojot iemeslus, Krievijas specdienesti lolotu kaut kādas ilūzijas, ka viņu aģente nav atklāta? Muļķības! Šāda nepaskaidrošana neiztur nekādu kritiku!

Atbildēt

ilze

14.04.2015. 12:03

Ja SAB atnema pilaidi tad jau ir pamats.visiem komentariem nav jegas ja nav zinami motivi!

Atbildēt

xx

14.04.2015. 11:50

No otras puses - ja darba liigums atlauj konsulteet aarpus darba laika , ir pieredze sajaa jomaa un ieintereseeti klienti ,tad kaapeec ne ? Protams, kameer neveidojas interesu konflikts.

Atbildēt

xx

14.04.2015. 11:28

»

Ha

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com


Tas ir interesants paveersiens - protams es nezinu kaads vinam ir darba liigums ar valsti un vai taa tieshaam ir vina maajaslapa vai kaads kaut ko feiku uztaisiijis .

Bet Dreimane kaa MK kancelejas vadiitaaja ciinaas par atklaatiibas un tiesiskuma principa ievieshanu SAB pielazu pieskirsanas jautaajumaa . Un jo aatraak jo labaak prieksh visaam iesaistiitajaam puseem - piemeeram saadas maajaslapas kaa arguments SAB pielaides neizsniegshanai nekaadus komentaarus un taalaakus jautaajumus nevienam neizraisiitu , kaapeec to nevar dariit atklaati ?

Atbildēt

Jānis

14.04.2015. 10:45

Ļoti pareizi un sakarīgi savu viedokli ir izteicis Apiņa kungs,tagad laiksSOROSISTIEM NOKNĀBT APINI,kas jau izpaužas pilnā sparā.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 10:23

Tas ir vairāk nekā dīvaini, ka valstij no saviem iedzīvotājiem ir kaut kādi noslēpumi. Primitīvas sabiedrības un valsts iekārtas atklāts demonstrējums, kurā kā parodija mēdz skanēt termini "demokrātija, atklātība, neatkarība" u.c. Parasti zem valsts noslēpumiem ir noslēpts viss tas, kas ir pret sabiedrības brīvību, veselību un drošību. Viens no valsts noslēpumiem ir slepens līgums, kas ļauj mūsu debesīs ar lidmašīnu palīdzību izsmidzināt ķīmiju globāla ģeoinženierijas projekta realizācijai.

Atbildēt

Uldis Sēne

14.04.2015. 10:13

Valsts noslēpums ir tas, ko zina katrs ienaidnieks, taču nezina pašmāju iemītnieks. Faktiski, tas nav nekāds noslēpums, ka valsti visaktīvāk iznīcina tie, kam ir pielaide valsts noslēpumam.

Atbildēt

Ha

14.04.2015. 09:48

Par valsts kancelejas "godīgajiem" ierēdņiem - www.success410.com

Atbildēt

Ēdelweiss

14.04.2015. 09:02

Interesanti, kas gan tam politpielīdejam Apinītim,kurs visu laiku laizīja valdošo noziedznioeku pakaļas, ir samaksajis par šada rakstela publicesanu ...???/ Vai tad tas tur "sarkanbaltsarkanais" debiloīds Pēteris Apinītis tikai tagad sapratis ka latvijā valda politmafijas klani, ka Latvijā ir kops 1990 gada ievists TOTALITARAS VALSISKAS NOZIEDZĪBAS un GENOCĪD 4.maija režīms ar ta šucmaniski-policejiski-bandītiski-mafiozi-latviksi nacionalistisko pārvaldi ...???? Un ,var pasacit tikai viennozīmīgi tiesi tev, Pederīti Apnīti : man ir pilnīgi ie pakalas gan tevis aizstāvētais rezīms, gan Tu pats, gan tava publiskā verbālā pasūtījuma pļūtīšana, jo ne Tevi, ne to Tavu latviju es neuztveru ka ko realu un cilvēcisku...

Atbildēt

pasūtijumrakstu izpildītājs

14.04.2015. 09:01

ir atklājis sevi!
Kā Apinis var spriest par jautājumu ja nav zināms kāpēc nav dota pielaide Dreimanei?
Šis kungs izrādījas liels padomdevējs Belevičam Stradiņu valdes lietā...pasūtījums izpildīts...un tagad Stradiņi izskatās ka apliecina ministra un ministrijas valsts sekretāres "iespējamo" bezdarbību un atbildības novelšanu no sevis.
Kā varēja veikt darbības lai atbrīvotos no D.Šmita,kurš pārtrauca valsts naudas tērēšanu jaunajā objektā?Tagad liekas ka skaidrs ka turpināt būvniecības "šedevru"līdzšinējā veidā var neizdoties un jāšaubās vai tiks dota atļauja turpināt darbus bez bojāto konstrukciju nojaukšanas.Jautājumu savulaik pacēla Apinis...bet tagad klusē jo ar "pļāpāšanu"lietas nevar sakārtot!!!!
Aizstāvot kancelejas vadītāju bez reāla pamata un izsakot savu versiju pieņēmumu formā liekas ka Apinis ir apliecinājis ka kuļ ūdeni tukšā glāzē un varbūt ka pat glāzes nav!!!!!!
Visur kur Apinis publicē savus atzinumus jūt "deguma smaķeli" jo faktu nav un rādās ka kungs velti cer sev atrast jaunu vadošo amatu iespējams nomelnojot citus un pat SAB atļaujas pelt ar iespējams "izdomājumiem savā stilā"

Atbildēt

Ēriks Tūtars

14.04.2015. 07:28

Mani šis vis vairs nepārsteidz, un tas jau ir bīstami. Šajā mazajā korumpētajā valstelē visiem ir kvēla interese tikt pie siles, t.i. valsts vai nodokļu maksātāja naudas. Cilvēku alkatībai nav robežu un metožu, ka to iegūt. Latvija kā ubadze pasaules acīs ir ar pastieptu roku. Sabiedrībai nav ticības ne tādai Straujumai, Maizītim ne kaut kādam caurkritušam 'rakstniekam' Vansovičam, visu nosaka alkatība, un šeit ne kas nav svēts.

Atbildēt

13.04.2015. 23:19

Ar Dreimani izrēķinās, jo nostājās jau agrāk pret valsts interesēm, sāka prasīt kompensācijas savas mājas sakarā, kur tika būvēts valsts ceļš par tuvu viņas mājai..Izrēķināšanās - viennozīmīgi.

Atbildēt

?

13.04.2015. 22:14

Vai ir kāds kurš uzvarējis ECT par pielaides nepiešķiršanu? Kaut kā nevaru atcerēties.

Atbildēt

Ukrainis

13.04.2015. 20:20

Jēzus, Apini! Būtu izlasījis, ko pats murgo! „Krimas Augstākās padomes deputāta Aleksandra Turčinova vēstule Vladimiram Putinam ar lūgumu pievienot Krimu Krievijai” — tas maita ir Genādijs Aksjonovs, bet Oleksandrs Turčinovs tajā laikā bija Ukrainas prezidenta vietas izpildītājs, kurš cīnās arī tagad pret Krieviju!!!

Atbildēt

Bet

13.04.2015. 20:13

tas ir tas, kas letiem visvairāk piestāv - taisnīguma un tiesiskuma impotence no laika gala līdz pasaules galam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...