Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ierukšķējies ?

21.05.2018. 11:38

»

Tēvreize

Dievs kungs


okupantu cūka ?

Atbildēt

okupantu cūka,

21.05.2018. 11:37

»

dochtors

Pa Tvaika ielas palātām brīvlaisšana


ierukšķējies ?

Atbildēt

Tēvreize

06.05.2018. 12:30

Dievs kungs!
Paglāb Latviešu tautu no idiotiem!

Atbildēt

Dzīvojamās platības īres līgums

06.05.2018. 10:18

ir kliba cūka, jo paredz no valsts budžeta naudu īrnieku - krievvalodīgo omuantu atbalstam. Tos urodus vajag ar īstu " Likumu ar deportāciju" deportēt uz Krieviju ar komunistiem, čekistiem un visiem Saeimes deputetiem, MK, Saeimas prezidiju un koalīciju. Ar atsevišķu likumu " Likums par piespiedu eitanāziju" eitanēzijai pakļaujami visi, kuri dienēja PSRS okupācijas armijā un okupēja Latviju 1940. gadā un vēl ir dzīvi.

Atbildēt

janis

05.05.2018. 21:29

Kas vēl šodien ir Latvijā bez šī uzsaukuma??

Atbildēt

Tautas balss tuksnesī vai MK sēdē

05.05.2018. 19:33

»

Drošības policija to rakstīja

Lai kads anonīmais notic un raksta viņiem uz to e-pastu, jo DP Juraša, Potapovas, Bordāna projekts buksē


https://www.youtube.com/watch?v 25-bX-Vxp0w

Runāja tautas pārstāvji par "Dzīvokļu īres likuma" - deportāciju likuma virzīšanu uz Saeimu

Gorba - 10,28,
Dūviņa - 13.00
Murina - 19,28
Kvasnevskis - 22,22
Reģina - 25,45

un bankas lobists
kazimirs Šļakota - Bankas

Atbildēt

Drošības policija to rakstīja

05.05.2018. 16:43

Lai kads anonīmais notic un raksta viņiem uz to e-pastu, jo DP Juraša, Potapovas, Bordāna projekts buksē.

Atbildēt

grafologs

05.05.2018. 16:26

A.Priedītis šito nav rakstījis. Drīzāk būtu tā kā L.L. rokraksts, tādā gadījumā domāts kā ironija. Ir vēl kāds rakstnieks - Nils Sakss.

Atbildēt

juris.

05.05.2018. 16:13

Kārtējie liberāļu pekstiņi-nekā jauna.

Atbildēt

zaza

04.05.2018. 19:59

MĒS pasludināsim Privātīpašumu par Svētu un Neaizskaramu

izklausās pēc Šlitkes

Atbildēt

Uzsaukuma meli

04.05.2018. 17:56

pārspēj VVF, Zatlera un Vējoņa melus, ja visus sasummē.

Īpaši bija V. Zatlera meli ar oligarhu leļļu dedzināšanu Daugavas krastā. V. Zatlera kā VP bēgšana uz Īriju, lai nebūtu Latvijā un tauta nevarētu atkal saukt "Zatler, atlaid Saeimu!", kad bandītiskā 4. maija kliķe organizēja 2009. g. 13. janvārī mītiņu, pēc mītiņa policijai slēdzot visas izejas no Doma laukuma, satracināto pūli vedot gar Saeimas ēku, policijas provokatoriem sākot mest akmeņus Saeimas nama logos.

Pēc tam V. Zatlers publicēja grāmatu Kas es esmu. Grāmatā viņš sevi atspoguļo kā gara aristokrātu, kurš stāv pāri tautai - izredzēto (cionistu) klasē.

Tieši V. Zatlers ir vislielākais politiskais noziedznieks. Grupā ar MP Godmani vinš izzaga Valsts kasi, glābjot ar pensioāru naudu Parex, kas valsti noveda parādos.

Atbildēt

Varbūt

04.05.2018. 17:51

»

Tiesnesis

"Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot


sākumā pietiktu arī ar vienu ha, jo daudzi jau vairs nezin kā zemi apstrādāt un ko tur audzēt. Doma nav slikta, jo Ulmaņa laikos arī ,kā apbalvojumu labākajiem darba darītājiem piešķīra
zemi lietošanai, bet tagad tikai medaļas dala pa labi un kreisi, kā Brežņeva laikos.

Atbildēt

Džozeps Dižgars

04.05.2018. 15:41

latvuvieši beidzot LIELAJĀ OKTOBRĪ būs SASKAŅĀ--vairs tikai LATVJU TAUTAS DĒLI un MEITAS NOSAKA SAVU NĀKOTNI un LATVIJAS TAUTSAIMNIECĪBA SĀKT ATDZIMT---nekādu vienoto sorosoīdu,nekādu tumšo spēku grantinu,nekādu imperiālistu veidoto helsinku,nekādu gejropas un tēvoču semu "padomdevēju"!LATVIS PATS SAVAS ZEMES IZAUGSMES NOTEICĒJS!ČĪŅĀI ŠVEIKS.

Atbildēt

Uzsaukuma meli

04.05.2018. 13:22

pārspēj visus VVF un Zatlera melus koā.

Atbildēt

VB

04.05.2018. 13:09

"Ja Tēvzemei un Brīvībai un LNNK būtu pieticis drosmes un atbildības savas Tautas priekšā strādāt Saeimā jau no paša sākuma godīgi un nezogot, tad..."
Šoreiz nu gan būs citāāādi!!!
Bet nu viss, te nevienam vairs nelejiet, lūdzu gan!

Atbildēt

Tiesnesis

04.05.2018. 13:04

»

Helsinki 86

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums...


"Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot"

Mums, lūdzu, Majoros ap Jomas ielu.

Atbildēt

XXX

04.05.2018. 11:38

Pēc tā saucamās dziesmotās revolūcijas latvieši nav bijuši saimnieki savā zemē nevienu dienu.

Ja gribi zināt uz ko valstiskā jomā ir spējīga latviešu tauta, iepazīsties ar Latvijas brīvvalsts ekonomiku no tās dibināšanas brīža līdz 1940. gadam! Jā, arī toreiz tā nebija ideāla valsts, bet tā bija LATVIEŠU valsts. Un latvieši panāca, ka šī karā totāli izpostītā un nabadzībā iedzītā zeme 20 gadu laikā pārvērtās par plaukstošu Eiropas valsti, kurā pa šiem gadiem tika uzceltas vairāk kā 200 pamatīgas skolas, atvērtas jaunas slimnīcas, uzbūvēta Ķeguma spēkstacija, darbu sāka jaunas rūpnīcas u.t.t. Šo sarakstu varētu turpināt un turpināt.( Un viss tas tika paveikts ar tā laika zemo tehnisko līmeni)
1939. gadā Latvijas valstij bankās glabājās tonnām zelta un apgrozībā bija sudraba nauda!
Ko internacionālais pārkrāsoto komunistu režīms ir izdarījis pa šiem gandrīz 51 plus 27 valdīšanas gadiem ar Latviju, man nav tev jāstāsta.
Latvieši ir gan gudri, gan čakli, gan apbrīnojami sīksti, izturīgi un varonīgi. Jā labākie no mūsu vidus ir izkauti un nobendēti, bet mēs atdzimsim. Mums tikai ir jātiek vaļā no tām važām, ko mūsu rokām un prātam ir uzlicis šis valsts varu uzurpējušais neģēļu bars, kuras priekšgalāir Ivars Godmanis, Valdis Birkavs, Aivars Borovkovs, Andris Šķēle u.c.

Atbildēt

Par tiesisku Latviju!

04.05.2018. 11:29

Pirms mēneša ir apturēta kremļa naudas atmazgātāju un teroristu naudas kanāla ABLV bankas darbība. To izdarīja ne mūsu varas un valsts drošības iestādes, bet Eiropas Centrālā Banka.
Izskatās, ka FKTK meli Finanšu ministrei un valstij ir bijuši velti. Tāpat kā meli par 300 milj. NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDAS, kurus steigā ar FKTK lēmumu pārskaitīja uz ABLV.

Banku klerki un daži politiskie demagogi mēģina iestāstīt, ka LB nauda neesot nodokļu maksātāju nauda. Un arī to, ka Finanšu ministrijai nav tiesību kontrolēt FKTK darbu ! Tie ir klaji un apzināti meli !
Tur jau tā lieta, ka REALITĀTĒ ir pavisam cita aina…
Kāpēc atradās 300 milj. nodokļu maksātāju naudas, lai glābtu nesistemātisku banku ?
Kas PATIESĪBĀ NOSAKA MŪSU VALSTĪ FINANSU POLITIKU ??? – Finanšu ministre un kāds grupējums, FKTK un cits grupējums ? Kas „stāv“ aiz finanšu ministres ? Vai nav kāds krāsains papagailis ar burvīgo smaidu no vienas puses ?

Nu asinsnaudas bizness ir ciet !
Tātad arī ZZS, Saskaņas, NA partiju naudas viena no „barotnēm“ ir slēgta…

Ko nu ?
Ko vēl viņi sāks darīt, lai pirms sava politiskā sabrukuma paspētu ielīst Saeimā nākošajā sasaukumā.. ?

VALDĪBAI IR JĀATKĀPJAS !
JĀSAUC PIE KRIMINĀLATBILDĪBAS VISI TIE, KAS VEIDOJA UN VADĪJA ŠOS NOZIEDZĪGOS GRUPĒJUMUS mūsu valstī !

LIKUMS UN KĀRTĪBA !

Atbildēt

Žulis

04.05.2018. 11:27

»

Edge

Nacionālisms, kā arī internacionālisms ir noiets vēsturiskais etaps. "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" (Rainis...


Ja šodien internacionālismu sauc par globālismu, vai tādēļ internacionālisms ir noiets vēsturisks etaps?
Ja "tā sauktie nacionālisti" šodien nodarbojas ar tautu sarīdīšanu, tad viņi nav nacionālisti. Nacionālisma ideoloģija pēc savas būtības nevar būt nekāda tautu sarīdītāja. Ja nacionālisti aizstāv savas tautas tiesības SAVĀ Tēvzemē un neļauj šeit ieklīdušajiem citas tautības cilvēkiem uzmesties par kaklakungiem un ieviest šeit savu kārtību - tā nav tautu sarīdīšana.
Komunisms ir globālisma paveids, kas iznīcina robežas starp tautām un valstīm. Loģiski, ka nacionālistiem tas nav pieņemami. Ja tu mīli savu ģimeni, tad tev nebūs pieņemami pārvēst savu māju vai dzīvokli par svešu ļaužu caurstaigājamo telpu.
Rusofobija vispār ir muļķīgs jēdziens, kas tiešā nozīmē ir bailes no krieviem. Nacionālistiem nekādu baiļu no krieviem nav. Arī nekādu naidu pret krievu vai citu tautu nacionālisti neizjūt. Nacionālisti cienī jebkuru tautu, kas dzīvo savā Tēvzemē, nevis cenšas ielīst un uzkundzēties citu tautu dzīves telpā. Es domāju, ka pienāks laiks, kad dažādu tautu nacionālisti apvienosies, lai dotu pretsparu globālistu piekoptajai tautu paverdzināšanas un valstu izlaupīšanas politikai. Ja tas nenotiks, uz zemes iestāsies kārtējais verdzības laikmets.Nacionālistu galvenie ienaidnieki ir nacisti, jo nacisms savā būtībā ir citu zemju iekarošanas un citu tautu paverdzināšanas ideoloģija. Mūsdienās nacisms maskējas zem globālisma jēdziena un saviem mērķiem izmanto vairāk ekonomiskas, kā militāras metodes. Arī komunismu zināmā mērā var uzskatīt par nacisma paveidu. Katrā ziņā, komunistu, globālistu un nacistu mērķi ir ļoti līdzīgi. Atšķiras tikai politiskā retorika, kas tiek izmantota šo mērķu sasniegšanai.

Atbildēt

cillvēks

04.05.2018. 11:23

»

AG

Latviju glābs Stenētājs-Grantiņš: https://sisenipamfletucikls.blogspot.com/2018/04/stenetajs.html


Te ir tikai daži šie lielā „latvju” tautas patrijota Aivara Gedroica komentāri, kurus viņš rakstījis Tribunāla vietnē, bet netika apstiprināti:


„Ha-ha, plāngrantiņam laimējās, ka ar mani nesatikās! Es viņam būtu visus zobus izdauzījis no izpistās mutes un izdrāztajā pakaļā slotas kātu iebāzis…nu tieši kā viņam Centrālcietumā“


„Ulmanis un Munters bija pidari, kas pisa viens otru – tieši kā Raivis ar Linardu!”


„Ai, kā Linardam gribētos Modri Slavu izpist dirsā!!! :))”


„Nepsiho, linardeli, modrītis ir liels VL fans un raivīša pakaļas laizītājs!”


„Un kur Krustiņa – Raivja dirsā pisēja – foto?”


„linard, bikses dreb ierakstīt, ka Krustinš piš raiveli dirsā, ko?”


„Krustiņš ne tikai dod padomus raivelim, bet arī piš viņu dirsā!!!”


„Ar Linardu kļūst sliktāk ik dienas, šīza progresē!”


„Nebaidies, plāngrantiņ, Stūra māja tev vairs nedraud! Tu nosprāgsi sazāļots, apmīzies un apdirsies, piesiets pie gultas Rīgā, Tvaika ielā 2 !”

Tā ir AG garīgā matrica.

Pretīgi!

Pretstats AG ir cilvēki ar lielo burtu. Ieklausīsimies viņos.

Alfrēds Buls

25. aprīlis plkst. 22:53
AICINĀJUMS VISIEM 9.05. 18-00 PIE OKUPĀCIJAS MUZEJA piedalīties sapulcē.
Valters Rudzītis ( NPK dalībnieks )., 13. 03.2018.

Tautieši!
Aicinu Jūs piedalīties šajā sapulcē un pierādīt to, ka latviešu tauta ir Vienīgais Likumīgais saimnieks savā tēvu tēvu zemē un to, ka tikai latviešiem ir tiesības pieņemt latviešu tautas izdzīvošanai un attīstībai nepieciešamos lēmumus.
Fragments no „Deklarācija par Latvijas okupāciju” (22.08.1996.ieņemta Saeimā 22.08.1996.), kurā ir atzīts Latvijas okupācijas fakts.

Pateicoties Latvijas tautas gribai un pasaules demokrātisko spēku atbalstam, valsts neatkarība tika atjaunota 1991.gada 21.augustā.
Latvijas Republikas Saeima apliecina, ka Latvija, neturot naidu un neprasot atriebību pagātnes dēļ, vienmēr neatlaidīgi atgādinās un aicinās saprast savas tautas traģisko likteni, jo pusgadsimtu ilgā okupācija ir izraisījusi smagas, pašu spēkiem vien grūti pārvaramas sekas. Latviju satrauc arī tas, ka Krievija nav atzinusi PSRS veikto Latvijas okupāciju un nevēlas balstīties uz 1920.gada 11.augusta Latvijas un Krievijas miera līgumu, ar kuru Krievija uz mūžīgiem laikiem atteicās no pretenzijām uz Latvijas teritoriju.
Tāpēc Latvijas Republikas Saeima tautas vārdā aicina pasaules valstis un starptautiskās organizācijas:
1) atzīt Latvijas okupācijas faktu;
2) palīdzēt Latvijai likvidēt okupācijas sekas, sniedzot tai politisku un ekonomisku palīdzību;

Tas nozīmē, ka visas 9.maija orģijas Pārdaugavā ir nelikumīgas. Nesaprotams ir tikai tas, ka pastāvošā valsts pārvalde un politiķi to pieļauj. Bet, ko gan var citu sagaidīt no alkatīgajiem tautas varas uzurpatoriem, kuriem tauta ir vajadzīga tikai viņu pašu labklājības vairošanai.

Ar cieņu,
Alfreds Buls

AICINĀJUMS VISIEM 9.05. 18-00 PIE OKUPĀCIJAS MUZEJA piedalīties sapulcē.
Valters Rudzītis ( NPK dalībnieks )., 13. 03.2018.

NE TIKAI PAR 16. MARTU.

Šī ir mūsu karavīru piemiņas un godināšanas diena!
Šī ir arī NACIONĀLAS PRETESTĪBAS DIENA. Kamēr mēs neatbrīvosimies no OKUPĀCIJAS sekām, pašmāju politiskās izdabāšanas un lunkanības, visiem ir jābūt kopā un jāturpina leģionāru cīņa. Šoreiz, ne ar ieročiem, bet garaspēku ! Jo nevis piekāpšanās, bet stingrs mugurkauls, principialitāte ir mūsu kā nācijvalsts pastāvešanas nosacījums.
Bet visa sākums ir 1945. gada 9. maijs – mūsu valsts MELNĀ DIENA. Atjaunotās OKUPĀCIJAS diena. Leģionāriem šī ir dvēselei vissāpīgākā diena – viņi nespēja savai TĒVZEMEI dot brīvību, karojot svešas armijas sastāvā bija tikai viena doma – LATVIJA !
Tagad it kā atjaunotā neatkarībā, mēs arvien nevaram justies brīvi. Kādēļ? Gan Saeimā, gan citās valsts iestādēs sēž bijušie komunisti. Kā zinām, komunists Gorbunovs bija čekas ģenerāļa priekšnieks. Tātad komunisti gan toreiz valdīja, gan valda tagad. Tam jādara gals! Mūsu varneši ar savu neizlēmību, manuprāt pat nodevību liek mums dzīvot kopā ar okupantu un kolonistu bariem. Ar viņu tikumiem ,ko viņi ieaudzina arī saviem bērniem. Okupācijas seku nelikvidēšana ir arī pamats tam, varneši nepiedalās leģionaru godināšanā, tādējādi „dodot signālu” visādiem „antifašistiem”,ždanokām, ka var droši pazemot cilvēkus, kuri AR LATVIJAS MĪLESTĪBU SIRDĪS bija ar gatavi atdot pat savas dzīvības par TĒVZEMI ! Tādēļ arī notiek krievu skolu pieprasījumi, un bija pretvalstiskais referendums par krievu – okupācijas laika valodu valsts valodas statusā. Tādēļ Saeimai ir pēdējais laiks pieņemt likumu par Satversmes pārkapumiem atņemt pilsonību un izraidīt. Ar Ušakovu priekšgalā, kurš arī nereaģēja uz L. Straujumas k-dzes aicinājumu nedoties uz „Pārdaugavas stabu” svinēt Krievijas svētkus un Latvijas Melno dienu 2014.g 9.maijā. AICINĀJUMS VISIEM 9.05. 18-00 PIE OKUPĀCIJAS MUZEJA piedalīties sapulcē.
Valters Rudzītis ( NPK dalībnieks ).
13. 03.2018.

Atbildēt

to Ritvars

04.05.2018. 11:21

Mums ir jāzin, kas rūgst iekšienē.
-----------

Kas ir tie mēs, Ritvar? Drošības policija, komunisti un čekisti.

Sūdi rūgs, Ritvar, un 4. maija komunistu un čekistu vara sāk smirdēt!

Neko šī vara vairs nekontrolē un var notikt visādi neparedzami brīnumi.

Jo izveidojusies revolucionārā nepieciešamība.

Ir tikai trīs ceļi, kā iziet no sabiedrības stagnācijas.

1. Komunisti atver čekas maisus, atzīstas noziegumos, nožēlo, tauta lemj par sodiem. Tas nenotiks.

2. Iejaucas trako H86 ideju garā starptautiskas organizācijas, kas pietiesībā ir mirušas un apkalpo cionismu, citām valstīm nav tiesību iejaukties citas valsts iekšējās lietās.

3. veļš. Asiņaina varas gāšana, atlikušajiem, kas palikuši dzīvos, bēgot no Latvijas.

Šis uzsaukums un H86 destruktivitāte degradē izeju no stagnācijas.

Sūdi, Ritvar, briest!

Atbildēt

EK ziņojums

04.05.2018. 11:10

EK ziņojums: Latvijā valda noziedznieki !


EK ziņojums: Latvijai pārmet vāju sociālo aizsardzību un nevienlīdzību

Sociālās politikas jomā laika gaitā ir panākts minimāls progress, taču pēdējā laikā veselības aprūpei ir pievērsta vajadzīgā uzmanība, secināts Eiropas Komisijas (EK) ziņojumā par Latviju.

Saeimas Eiropas lietu komisija otrdien, 27. martā, uzklausīs EK pārstāvniecības Latvijā vadītāju Innu Šteinbuku, kura deputātus iepazīstinās ar EK ziņojumu par Latviju. Iepriekš šis ziņojums izsauca finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) sašutumu. Viņa pauda, ka ziņojumā par Latviju ir daudz nekorektas informācijas. To bija plānots pārrunāt ar EK pārstāvjiem cerībā, ka šī ziņojuma informācija varētu tikt mainīta.
Latvija ir īstenojusi būtisku nodokļu reformu un īsteno reformas citās nozīmīgās jomās, piemēram, veselības aprūpē, izglītībā un valsts pārvaldē. Kaut arī šo reformu mērķis ir novērst dažas no būtiskākajām problēmām, to efektivitāte atšķiras, konstatējusi EK.

Latvija ir panākusi nelielu progresu 2017. gada konkrētai valstij adresēto ieteikumu īstenošanā. Neliels progress tika konstatēts nodokļu īpatsvara darbaspēka izmaksās samazināšanā iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem un nodokļu saistību izpildes uzlabošanā, kā arī valsts veselības aprūpes pakalpojumu nodrošinājuma pastiprināšanā.
Tomēr vēl ir jāiegulda liels darbs, lai pilnībā izpildītu Latvijai adresētos ieteikumus.

Augstā nevienlīdzība un vāja sociālā aizsardzība

Augstais nevienlīdzības līmenis un vairākas sociālās problēmas atspoguļo vājo sociālās aizsardzības līmeni Latvijā, uzsvērts ziņojumā.
Nabadzības un nevienlīdzības līmenis joprojām ir augsts galvenokārt zemo izdevumu dēļ sociālās aizsardzības jomā, kas ir tieši saistīti ar zemajiem nodokļu ieņēmumiem kā daļu no IKP. Ziņojumā arī uzsvērts, Latvija salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm sociālajai aizsardzībai kā procentuālo daļu no IKP tērē maz. Sociālie pabalsti joprojām ir zemi, kā rezultātā lielu daļu iedzīvotāju apdraud nabadzība un joprojām pastāv liela ienākumu nevienlīdzība.
Nabadzības vai sociālās atstumtības riskam pakļauto personu īpatsvars Latvijā turpināja samazināties, 2017. gadā sasniedzot 28,2%, tomēr šis rādītājs joprojām pārsniedz ES vidējo rādītāju, kas ir 23,5 % (2016. gadā).
Gan labklājības, gan ienākumu nevienlīdzība ir augstā līmenī. 2017. gadā turīgāko 20% mājsaimniecību gūto ienākumu daļa vairāk nekā sešas reizes pārsniedza nabadzīgāko 20% mājsaimniecību ienākumu daļu, ierindojot Latviju starp ES valstīm ar visaugstāko ienākumu nevienlīdzību. Latvijas Džini koeficients attiecībā uz mājsaimniecību ienākumiem pēc nodokļiem un pabalstiem joprojām ir viens no augstākajiem ES.
Kaut arī bērnu nabadzība pēdējo piecu gadu laikā ir ievērojami samazinājusies, nabadzības risks gados vecākiem cilvēkiem ir pieaudzis, lielākoties tāpēc, ka pensiju pieaugums nav bijis līdzvērtīgs ekonomikas izaugsmei, secina EK. Tieši pensiju pietiekamība nākotnē rada bažas, jo strauji pieaug demogrāfiskās slodzes rādītājs.

Šķērslis veselības aprūpei – ‚kvotas‘

Tāpat EK bažas rada arī nevienlīdzīga piekļuve veselības aprūpei. Galvenais šķērslis veselības aprūpes pieejamībai ir ikgadējo „kvotu“ sistēma un augstie tiešie pacientu maksājumi, uzsver EK.
Komisija gan uzslavē, ka veselības aprūpei rasts papildu finansējums. Paredzams, ka tas ļaus apmierināt daļu no pamatvajadzībām, tomēr nesen pieņemtie piekļuves ierobežojumi varētu pasliktināt veselības jomas rezultātus, bažīga ir Komisija.
Tāpat Komisija atzinīgi novērtē to, ka pēdējā laikā veselības aprūpei ir pievērsta vajadzīgā uzmanība.

Nodokļu reforma

EK ir kritiska arī par pērn pieņemto nodokļu reformu, uzsverot, ka tās mērķi tiks sasniegti tikai daļēji. Tikai daļa no reformas pasākumiem vērsti uz nevienlīdzības mazināšanu, piemēram, neapliekamā minimuma palielināšana, un tie veido nelielu daļu no vispārējām reformas izmaksām. EK ieskatā mērķis, ka nodokļu ieņēmumi veido vienu trešdaļu no IKP, netiks sasniegts.
Līdz ar jauno nodokļu reformu ir samazināts lielais nodokļu īpatsvars darbaspēka izmaksās attiecībā uz cilvēkiem ar zemiem ienākumiem, tomēr tas joprojām ir augsts. Komisija vērš uzmanību, ka tieši zemā nodokļu progresivitāte palielina ienākumu nevienlīdzību.
Tāpat EK atgādina, ka Latvija ignorējusi Pasaules Bankas pārskatu par Latvijas nodokļu sistēmu. Lai gan Latvija pati lūdza Pasaules Bankai sniegt pārskatu, tās ieteikumi nav iekļauti pašreizējā nodokļu reformā vai ir iekļauti tikai ierobežotā mērā, vērtē EK.

-----------------

Vai šis EK ziņojums nav zināma veida atbilde H- 86 ziņojumam EP prezidentam Antoni Tajani ?— “Vai nav paradokss, ka latviešu tauta vislabāk ir dzīvojusi vācu nacistu okupācijas periodā. Sociālā aprūpe NACISTU OKUPĀCIJAS LAIKĀ bija uz līmeņa, kas šodienas stāvoli izsaka vienā vārdā- GENOCĪDS. Dzimstība sasniedza visaugstāko līmeni, bet šodien tā ir viszemākā. Vai nav noziedzīgi smieklīgi, ka ES dalībvalstī Latvijā bērnu pabalsts ir divu cigarešu paciņu cenas lielumā ?”

Atbildēt

AG

04.05.2018. 11:10

»

Helsinki 86

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums...


Latviju glābs Stenētājs-Grantiņš: https://sisenipamfletucikls.blogspot.com/2018/04/stenetajs.html

Atbildēt

Helsinki 86

04.05.2018. 11:05

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums
(Tiesiskuma atjaunošana Latvijā)


Latvijas Republikā ir jāatjauno TIESISKUKMS un, tas arī tiks izdarīts, neskatoties uz starptautiskā cionisma- komunisma pretdarbību.


1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.


Šeit pieminētajiem 11 PUNKTIEM nav alternatīvas.Tie tiks īstenoti100%tīgi !


Dievs, svēti Latviju !

13.08.17.


Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Valdis Freimantāls, Imants Aparnieks.

Atbildēt

Es

04.05.2018. 10:24

Te darbs DP. Ar cietumsodiem.

Atbildēt

Edge

04.05.2018. 10:04

»

Žulis

Nevajag te gari un plaši spriedelēt par to, ka "jāatmodina transfromācijas stihija, kas ir emocionāli centrēta". To pašu var pateikt vienkārši un skaidri - tautā ir jāatmodina NACIONĀLISMS. Tas nacionālisms, kurš kopš PSRS okupācijas brīža latviešu tautā ir nīdēts visos iespējamos veidos. Un šis process...


Nacionālisms, kā arī internacionālisms ir noiets vēsturiskais etaps. "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" (Rainis).
Tagad būs jārada pašiem kāda jauna ideja (ideoloģija), kas atbilstoša 21.gs. apstākļiem. T.s. nacionālisti pašlaik nodarbojās ar tautu sarīdīšanu, antikomunisma (rusofobijas) propagandu, kas ir destruktīvi pasākumi.

Atbildēt

Ritvars.

04.05.2018. 09:58

»

Paija

Nu, un kā sauks šo politisko kustību...


Kads gan te sakars Lato Lapsam ar viņa iešanu politikā? Šeit Lato Lapsa kā žurnālists tikai dod iespēju iepazīties ar citādu pastāvošo viedokli, ko citi mediji drīzāk noklusē nekā publicē. Mums ir jāzina, kas rūgst iekšienē.

Atbildēt

Edge

04.05.2018. 09:54

»

No St.k.

Atdzimšanas mobilizācija...


".... nepieciešams kaut ko saprast."
Marģers Vestermanis:"Ja nezini tradīcijas, kultūru un vēsturi, nevari pats sevi pārliecināt, ka tautai, kam piederi, ir kāda vērtība." (IR, 5.07.2012.)
Atdzimšanas mobilizācija jeb Pirmā Atmoda 1850-1905.g., vērtīga vēsturiskā pieredze (mācības).
"Kas valda pār pagātni, tam piederēs nākotne," tā Dž. Orvels. Neoliberālisma ideoloģijas propagandisti centīgi strādā, lai pagātni pārvaldītu. Sk. vietnē Satori piemēru - Ivara Ījaba rakstu Pāragrā gala pārdomas.

Atbildēt

Žulis

04.05.2018. 09:41

»

No St.k.

Atdzimšanas mobilizācija...


Nevajag te gari un plaši spriedelēt par to, ka "jāatmodina transfromācijas stihija, kas ir emocionāli centrēta". To pašu var pateikt vienkārši un skaidri - tautā ir jāatmodina NACIONĀLISMS. Tas nacionālisms, kurš kopš PSRS okupācijas brīža latviešu tautā ir nīdēts visos iespējamos veidos. Un šis process turpinās arī šodien. Nacionālisms ir VIENĪGĀ IDEOLOĢIJA, kas tautu vieno un mobilizē kopējam darbam un savu interešu aizsardzībai. Nacionālisma ideoloģijā ir iemiesots tautas pašsaglabāšanās instinkts. Nacionālisms ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību orientēta ideoloģija.
Nevajag nacionālismu saistīt ar to Saeimā sēdošo nacionālistu lomas tēlojošo ākstu tukšo pļāpāšanu un snauduļošanu. Viņi būtībā diskreditē nacionālisma ideju. Pēc darbiem ir jāvērtē cilvēku piederība nacionālisma ideoloģijas piekritēju pulkam, nevis tukšām runām!

Atbildēt

Deģenerāts Žulis

04.05.2018. 09:35

»

to atdzimšanas mobilizācija

Noguru, lasot tavu daiļrunību, kura nekur neved grafomāniskā veidā mēģinot atdarināt - kas būtu, ja būtu. Teoriju daudz, bet prakse veido teorijas. Tavs koments no zinātniskā komunisma


pamodies un sācis pievemt komentārus, gaidot vakaru - lielā vēmiena brīdi. Kāda laime tautai, kurai ir tādi mēsli.

Atbildēt

G. Valdmanis, 6. Saeimas deputāts

04.05.2018. 09:19

No viņa grāmatas Starp dzirnakmeņiem.

Grūti laiki cilvēkus pārbauda savā būtībā, jo neviens savu garu nevar ievainot vairāk, kā tikai pats.Daudzi pārbaudi neiztur un reaģē, citiem tīši ļaunu darīdami, un tā arī sevi izmisumā izposta. Citi iekrīt upuru skaitā un bedri padziļina, nelabvēlīga tirgus apstākļos dodot un ņemot bez erīgus kredītus, taisot parādus, izšķērdējot resursus, enerģiju un līdzekļus. Stiprākie to neņem vērā un strebj paši šo skābo putru, kļūstot sevī droši un patiesi brīvi, cildenāki, saprotošāki, simpātiskāki un dziļāki. Tie atrod labo brīvībā.. tie izprot, ka tas viss ir tikai laicīga spēle, ka sīkums neatšķiras ne ar ko no pasaules mānīgā spožuma. Ja nasta paliek gandrīz nepanesama, bet nesējs lepojas ar tā smagumu, tad tā kļūst par uzvaras simbolu.

Atbildēt

to atdzimšanas mobilizācija

04.05.2018. 09:02

Noguru, lasot tavu daiļrunību, kura nekur neved grafomāniskā veidā mēģinot atdarināt - kas būtu, ja būtu. Teoriju daudz, bet prakse veido teorijas. Tavs koments no zinātniskā komunisma.

Atbildēt

formula

04.05.2018. 08:58

Varu iedomāties ,kā šī anonīmā,bet visiem zināmā ļumpeņu varza ar vājprāta degsmi sacerēja šo komunistisko " manu cīņu "...

Atbildēt

No St.k.

04.05.2018. 07:46

Atdzimšanas mobilizācija
Lai mobilizētos garīgajai atdzimšanai un pārvarētu metafizisko (un tātad kopumā antropoloģisko) katastrofu, nepieciešams kaut ko saprast. Vispirms un galvenokārt ir nepieciešams spēt saprast un savienot ideālos mērķus, kuriem ir noteikta kvalitāte, ar savām interesēm, kurām arī ir jābūt noteiktai kvalitātei. Saprotams, runa ir par vispārnacionāliem un ideālistiskiem mērķiem, bet nevis materiālajām interesēm. Cilvēkā ir nepieciešamas jūtas par idejām – idejiskajiem mērķiem. Bez tā nav iespējama stratēģiskā mobilizācija. Lai cilvēkos rosinātu aktivitāti, enerģijas atmošanos un vēlēšanos kvēli darboties, nepieciešama emocionālā piesātinātība attieksmē pret idejiskajiem mērķiem. Cilvēkos ir jāatmodina transfromācijas stihija, kas ir emocionāli centrēta un vadīta. Bez stratēģiskās mobilizācijas nav iespējams sākt atdzimšanas procesu. Stratēģiskās mobilizācijas pamatā ir ideja – idejiskais mērķis. Turklāt emocionāli izgaismots idejiskais mērķis. Atdzimšanas mobilizācija nevar notikt bez noteiktiem personības parametriem. Proti, noteiktām cilvēku iezīmēm un garīgajām nostādnēm, kuras argumentēti pamato atdzimšanas nepieciešamību un cīņas nepieciešamību, bez kā nav iespējama atdzimšana. Jaunās „attīrītās” un mobilizētās personības ir pēc tam jāsaliedē mikrokolektīvos, bet jaunos mikrokolektīvus vēlāk ir jāsaliedē makrokolektīvos. Saprotams, jebkurš mikrokolektīvs no cilvēka prasa zināmu kompromisu, piekāpšanos, pašupurēšanos, jo cilvēks ziedo sevi un savas intereses kopējo interešu realizācijai. Taču cilvēks faktiski atsakās no sevis priekš sevis, jo viņa atsacīšanās veicina kopējo lietu, no kuras panākumiem noteikts labums būs katram cilvēkam; arī tiem, kuri atsacījās no sevis. Protams, lai atsacītos no sevis, nepieciešamas milzīgas izmaiņas cilvēkā – personības milzīga transformācija. Piemēram, atsevišķās Austrumeiropas valstīs un tajā skaitā Latvijā aizvadītajā pēcpadomju periodā (praktiski sākās jau padomju laikā „perestroikas” kontekstā) notika cilvēciskā potenciāla vertikāles sagraušana: tie, kuri bija „apakšā” (sabiedrības padibenes) nonāca „augšā” (pie varas visās institūcijās). Tādas drausmīgas situācijas rašanās nevarēja palikt bez kardinālām sekām. Iespējams, vissvarīgākās sekas ir divas: 1) intelektuāļu/inteliģences slāņa likvidācija un 2) antropoloģiskā (metafiziskā) katastrofa. Tā visa rezultātā Latvijā tagad nav patiesi godīga un ideālistiski orientēta inteliģence, kas varētu uzņemties atdzimšanas mobilizācijas metodisko un organizatorisko vadīšanu. Tādējādi tauta/nācija ir pakļauta totālai un fatālai destrukcijai, kuru nav spējīgs neviens apturēt. Bet visbēdīgākais – neviens nav ieinteresēts apturēt destrukciju.

Atbildēt

Rezultātā iznāk ka

04.05.2018. 07:42

nedrīkst balsot ne par vienu politisko spēku,kurš saeimā ir bijis pozīcijā.
nedrīkst balsot ne par vienu deputātu,kurš ir bijis pozīcijā esošajā partijā.
nedrīkst iemest urnā nevienu biļetenu kurā ir kāds no iepriekš p[ieminētajiem.
TAS NOZĪMĒ KA RUDENĪ SAEIMĀ BŪS PILNĪGI JAUNA SITUĀCIJA UN VISI TIE,KURI NAV APMIERINĀJUŠI VĒLĒTĀJU GRIBU UN IZPILDĪJUŠI SAVUS SOLĪJUMUS VĒLĒTĀJIEM PALIKS NEIEVĒLĒTI!!!

Atbildēt

Jātic, ka piepildīsies

04.05.2018. 07:23

slavenā gaišreģa Eižena Finka īsi pirms viņa nāves 1958. gadā paredzētais: ka Latvijā atkal plīvos sarkanbaltsarkanais karogs, bet no sākuma valdīs tautai nelabvēlīgi spēki, kas viņam neizprotamu iemeslu dēļ paši aizbrauks prom, un Dievs atkal svētīs Latviju. Tad nāktos Latvijā ieviest jaunu kārtību.

Atbildēt

No G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem

04.05.2018. 07:15

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti ( šodien jau slepkavoti Ronis, Loze u.c.)

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas) pirktspēja tikai 25 procenti;
- nespēja izglītot savus bērnus vai nopelnīt sev pensiju;
- daiļākās no trūcīgām kārdina (cenšas izvarot) ar naudu.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti, daudz pašnāvību;
- neto laulības 30 procenti no bijušo skaita, negatīva migrācija.
-Globāli visstraujāk izmirstoša tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda - jau tikai 25 procenti.

Atbildēt

Politiskie spēki

04.05.2018. 07:01

"Jāceļ rūgšana, ķildas un ienaids tautā.Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes (NVO priekšlikumi) ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši".

/Gudro stratēģija un taktika/

Atbildēt

Vo

04.05.2018. 06:56

Izskatās, ka šis uzsaukums ir neveikls NA priekšvēlēšanu aģitācijas atkārtojums. Arī šie pirms katrām vēlēšanām ir aicinājuši balsot par viņiem un solījuši tautai visu, ko vien tā grib dzirdēt. Solīt jau var uz nebēdu, jo iekļūt Saeimā vairākumā pie pastāvošās vēlēšanu kārtības nevienai partijai nav iespējams. It sevišķi vēl tādai partijai, kura mētājas ar skaļiem solījumiem, bet nav savu varēšanu un gribēšanu pierādījusi ar reāliem darbiem. Ja kāds politisks spēks grib veikt pozitīvas pārmaiņas Latvijā, tad vispirms tam ir jāstrādā tautas labā ārpus šīs sistēmas. Un tikai tad, kad ar saviem darbiem iegūta tautas uzticība, var startēt vēlēšanās un cerēt uz panākumiem. Katra partija, kas aprobežojas tikai ar priekšvēlēšanu aģitāciju, īstenībā nemaz nedomā kalpot tautai. Viņu mērķis ir tikai nokļūt pie siles. Salīdzināšanai iedomāsimies nevis Latvijas "glābšanu", bet gan kāda parka vai skvēra sakopšanu. Tie, kuri tiešām reāli grib šo parku vai skvēru sakopt ņem rokās grābekļus, zāģus, lāpstas un sāk pamazām strādāt. Viņi neskraida apkārt un neaicina viņus ievēlēt parka sakopšanas valdē un neplātās ar to, kādus grandiozus parka sakopšanas darbus viņi pēc savas ievēlēšanas tad realizēs.

Atbildēt

Feiss

04.05.2018. 05:12

Bezvàrda àksti!!!

Atbildēt

Karote

04.05.2018. 02:27

Jādomā, kādā miestā tvanojuši konkrēti../ anonīmi ļaudis / Nacionāli noskaņoti, kuri rīt šo neatcerēsies. Un, labi vien ir. Lai gan pārvēršot skaistu domu par farsu- der arī nokaunēties.

Atbildēt

ar svēto kaku

04.05.2018. 01:47

ar svēto kaku ānī onī onī onī jēē!!!!!!!!!!

Atbildēt

tiem, kas piesmej

03.05.2018. 22:04

....Tie varenie....
Jūs jūtaties tagad vareni,
Bet stunda sitīs:
Kad pārāk gatavi bumbieri,
Tie dubļos kritīs.
..(Aspazija)..

Atbildēt

Pietiek twiterā

03.05.2018. 21:46

par šo Uzsaukumu nav ne zilbes.

Atbildēt

Ripa

03.05.2018. 21:43

Nu bet kopumā par topiku čista bļa latviski varētu teikt, smeļoties no ukraiņu folkloras - ai da ne pezdi!

Atbildēt

Ja Pietiek šos murgus

03.05.2018. 21:42

publicē zem sava vārda, kā arī ņemot vērā, ka daudzus normālus komentus nepievieno, dažreiz pievieno pēc cenzūras, tad tas izskatās kā Drošības policijas akcija, kurā dalību ar Uzsaukumu ņem Pietiek. Gaidām Pietiek atsauksmes par komentāriem!

Atbildēt

Ripa

03.05.2018. 21:40

Nevis bļexa muxa, bet gan bļaxa muxa!
Ja politiskais spēks nepārvalda taktisko terminoloģiju, sūC viņš ir, ne spēks!!!

Atbildēt

Aivars Gedroics

03.05.2018. 21:34

Kas jūs tādi esat, kāpēc slēpjat savu identitāti???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...