Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksu

21.08.2021. 16:29

»

Dakteris

Visiem iesaku noskatīties multiplikācijas filmu "Par begemotu, kurš baidījās no potēm". Varbūt palīdzēs


Jā! Visiem jānoskatās, ko spēj vakcīnas! Un jāizdara secinājumi, kas ir vakcīna,un kas tipa izstrādājums. Vakcīnas, atšķirībā no izstrādājumiem, pilnībā izslēdz bacili vakcinētajā populācijā!

Atbildēt

Paķa

16.08.2021. 07:38

»

Latvijas Zinātņu akadēmijai

raksts ir jāatsauc, jo tas ir pilns ar neatiesiem apgalvojumiem...


1) Zinātnieki vel tikai spriež cik kā un "vai" vakcinetie slimo,inficē apkārtējos,bet Jūs savu pausto uzdodat par faktu . Vai varētu painteresēties kur so faktū uzzinājāt ?
2) Ui Ui Ui .Padalieties ar linku kur,kurš ,kā un kad ir veicis pētījumus un salīdzinošo statistiku ?
3) Jebkurā citā gadījumā, ja Jūs no gultas rautu ārā kailu sievieti viņas dzīvoklī,Jūs tiktu apsūdzets par uzbrukumu,izvarošanas mēģinājumu un vēl daudz ko citu,bet ,ja Jūs so darbību veiksiet ugunsgrēka gadījumā , bet šobrīd ir "ugunsgrēks" , tad pa ,ja Jūs pieskarsities nejauši viņas ģenetālijām,tas būs attaisnots ļaunums viņas dzīvības glābšanai .
4) NEMELOJIET. Vakcīnas saņemēji netiek pakļauti palielinātam riskam,bet tāds ir iespējams retos,izņemuma gadījumos.LAi vieglāk saprastu tie kas ir tāllu no ta visa - iekāpjot sabiedriskajā transportā,jūs tiekat pakļauts riksam būt savainotam sabiedriskā transporta avārijas gadījumā .

P.S. Patiesa informācija netiek cenzēta,cenzēta tiektāda kā Jūsu izplatītā informācija kura ir iegūta ren tv veidīgā informācijas vietnē.Ja nu tomēr uzskatat ,ka esmu melis,Jums nebūs sarežģīti ar linkiem u.t.t. pierādīt Jūsu informācijas patiesumu vai arī manu melīgumu.

Atbildēt

Peķa

16.08.2021. 07:22

»

Mareks

Kurš šito sūdu sarakstīja?Zinu jau vismaz 5 pazīstamos kuri nomiruši mēneša laikā pēc vakcīnas ar trombiem


Žēl ,ka pats neesi nosprādzis,būtu par vienu sūdu šai valstī mazāk un nesacerētu muļķības .

Starpp citu droši vien ,ka prātiņa mzspējas dēļ nesaproti,bet tavi izteicieni,tavi apgalvojumi ož pēc kriminālā panta par klaji melīgas informācijas izplatīsanu pāndēmijas laikā.
Smieklīgi vai ne ? Tad palasi par tādiem kā tu kas jau izbaudījuši kameras par saviem izteicieniem un tādu ir ne mazums.

Atbildēt

Mareks

12.08.2021. 21:13

Kurš šito sūdu sarakstīja?Zinu jau vismaz 5 pazīstamos kuri nomiruši mēneša laikā pēc vakcīnas ar trombiem

Atbildēt

Latvijas Zinātņu akadēmijai

08.08.2021. 09:49

raksts ir jāatsauc, jo tas ir pilns ar neatiesiem apgalvojumiem.
1. 'Vakcinētie" slimo ar kovidu un to izplata - fakts
2. No kovida 'vakcīnas' jau uz šo brīdi ir miruši un cietuši vairāk cilvēku kā no visām pārējām vakcīnām pēdējos 30 gados kopā - fakts.
3. Jebkuras citas ekspreimentālas vakcīnas testi būtu sen tikuši pārtraukti ņemot vērā no blaknēm cietušo skaitu - fakts.
4. 'Vakcīnas' saņēmēji netiek informēti par to ka tiek pakļauti palielinātam saslimšanas smaguma riskam ADE (Antibody-dependent enhancement) gadījumā.

Jebkura patiesa informācija, kura parāda 'vakcīnas' negatīvā gaismā tiek cenzēta un apspiesta.

Atbildēt

par ko neraksta sputniknewslv

06.08.2021. 15:02

»

nelej udeni

Pirms covid-19 katru gadu potejos pret gripu un ko ,neko


COVID-19, Путин, «Вектор» и Китай. Сенсационная утечка одной из башен Кремля или операция прикрытия? https://www.kavkazcenter.com/russ/

Atbildēt

nelej udeni

02.08.2021. 21:36

»

Covidhisterikim

Pagaidi, Covidsektanti jau ar savam follija cepuritem uztraucas, parejiem viss kartiba


Pirms covid-19 katru gadu potejos pret gripu un ko ,neko !

Atbildēt

Ivermectin

02.08.2021. 14:54

»

Bet

Mūsu aptiekās tāda nav! Es pajautāju


Veterināro zāļu vairumtirgotavās un aptiekās ir. Recepšu zāles - attārpošanas līdzeklis. Nosaukumi var būt dažādi, bet ivermektīns ir aktīvā viela, jāskatās koncentrācija (mg/ml) un papildvielas. Jādomā līdzi - cilvēkam citādas ieteicamās devas un lietošanas ilgums kovida gadījumā, nekā lopam cērmju un strongiļu izdzīšanai. Kā jebkurām zālēm, ir iespējamas arī blaknes. Jebkuru zāļu neindicēta lietošana ir paša lietotāja atbildība un risks.

Atbildēt

Es

02.08.2021. 14:36

»

LPSR

Pirmas paaudzes vecaki sanema obligato potesanos pret bernu trieku,tuberkolozi,bakam,sarlaku


Visas minētās vakcīnas ir novājināti vai nedzīvi vīrusi (covid tas tā nav) un tās viena gada laikā neinjicē 3x. Skarlatīna, poliomielīts ir bērnu slimība, covid nav. Utt.

Saņemieties vienreiz un iemācieties salīdzināt līdzīgo. Tikai līdzīgo.

Atbildēt

Covidhisterikim

02.08.2021. 13:25

»

turi muti ,sektant !

https://www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.html


Pagaidi, Covidsektanti jau ar savam follija cepuritem uztraucas, parejiem viss kartiba.
Ceru, ka shim kungam taisniba un idiotu rindas klus mazakas (dabiska atlase) .
https://youtu.be/hBPGD3_H3NI

Atbildēt

turi muti ,sektant !

02.08.2021. 11:59

»

labrīt

Kalviņš pāmetis kažoku..nez cik samaksāja? Ko nevar izdarīt par naudu, to var izdarīt par lielu naudu...


https://www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.html

Atbildēt

labrīt

02.08.2021. 11:29

Kalviņš pāmetis kažoku..nez cik samaksāja? Ko nevar izdarīt par naudu, to var izdarīt par lielu naudu.
Runāju ar ģimenes ārstu. Protams, panesās potes lietas. Teicu, ka neesmu potējies un netaisos. Es viņam saku, ka neesmu dakteris, bet, lai man paskaidro:
1) Kāpēc man jāpotējas ar poti, kura nepasargā? Tik un tā es pārnēsāju vīrusu un aplipinu citus...tad kur ir tas ieguvums?
2) Man jāpotējas tāpēc, ka valdība liek? No kura laika viesstrādniekam Kankariņam un latentajam gejam Pļūtam interesē mana veselība? Ja interesētu, tad slēgtu McDonaldus, ātrās ēstuves, Alko outletus utt. Bet..tas nenotiek. Būvē vēl jaunus. Vai tad pianists ir arī mediķis?
3) Potīs nav novājināta vīrusa daļiņa,kā tas būtu ērčeu encefalīta, hepatīta potīs, bet Artificial Intelligence ģenerēts vīrusa DNS, malārijas daļiņa,viņi nespēja vīrusu izolēt un līdz ar to, ievietot potī. KAs tur iekšā īsti ir? Paziņu lokā pēc potes turējāss ledusskapja magnētiņi pie potes vietas...kāpēc? Tā nav konspirācija, bet acīm redzams fakts, cilvēki paši uz pauzes. Vai iekšā potīs ir šķidrais metāls, nano tehnoloģijas? Un kāds tam sakars ar pilošu degunu? Atbildēt nespēj.
4) Diskriminācija
Kāpēc tiek diskriminēti gan potētie un tā arī nepotētie? Tiek stāstīts,ka nopotēsies, "atgriezīsies normālā dzīve"...bet, tā nenotiek. Potētiemm jāvalkā maskas. Kāpēc? Potējies taču esi ne jau hobija pēc, bet, lai būtu drošs. Tad..kāpēc?
Ģimenes ārsts teica, ka potētie nēsā maskas, lai neaplipinātu veselos. Es sāku skaļi smieties, teicu, ka super arguments. Tad kā nākas, ka slimnīcās un morgos nonāk vairākumā tieši potētie? Piemēram, Izraēla, kura kā pionieri nopotējās, smaidīgi sēdēja kafenēs un nu, krīt 3x vairāk kā nepotētie. Visādi skribeļmaņi Delfi un TVNETi ir nopirkti, viņi savas no deguna izrubinātās statistikas liekot nav parakuši apakšā, cik no tiem ir potētie. Nav nekāds noslēpums, Latvijā žurnālistika ir nožēlojamā stāvoklī, līmenis zems.
5) Neadekvāta diskriminācija un piemēri.
Bija pasākums Rundāles pilī, kur kultūras baudītāji baudīja mākslu. Plkst 20;00 sākas Vivaldi 4 gadalaiki, kur ies tikai potētie ar savām "lopu pasēm". Bet STOP - mēs taču visi draudzīgi micījāmies kopā, "lipinājām" viens otru. Bet, covids parādīsies pēc 20:00 ??? :DD!
6) Blaknes. Paziņu un lokā ir cilvēki, kuriem ir veselības problēmas, arī ir mirušie. Kurš par to atbildēs? Neviens nezina kas būs pēc gada, bet nevienam tas ninteresē. Pfizer vicedirektors teica,ka bērnam no potes iespēja ir 50x lielāka nomirt kā covid.
6) Tad nu beigās jautāju ārstam - vai pret puņķiem potis ir? Viņš negribīgi piekrita, ka neesot.
ŠĪ farsa patiesā seja un būtība nav noslēpjama,traģikomiski,ka potētie ir kapitāli uzmesti, stāstot,ka nu drošībā esot un vainīgi esot "antivaxeri". Bet, kā gan cilvēks ar labu imūnsistēmu un elementārām informācijas analītiskajām spējām spēj apdraudēt šīs drošās potes/eliksīra īpašniekus? Nekā. Argumentu nav, sākas apvainojumi. Protams, katram pašam jāizvērtē vai viņa veselība ir svarīga vai piedalīties šajā eksperimentā (dos taču zārka naudu 200eiro, ja vinnēsi un būsi tas "laimīgais"). Darba likums paredzot diskrimināciju, ja to prasa darba specifika. Tas ir nožēlojami, asmātiķi nēsā maskas, potē visus pēc kārtas. Bet paga...kur tā Delta? Būšot rudenī, bauda vēl atvaļinājumu :). Nāks kopā ar sezonālo gripu, kura, nez kur pazudusi...
Saki NĒ šim farsam, nepotējies.

Atbildēt

!

02.08.2021. 07:17

»

Blondīne

aha, vēl mildronātu pieminiet! Bet mans jautājums par Covid viņam paliek. Ar kuru no vakcīnām viņš nošvakcinējās? Ja nē, tad nav ko aģitēt


https://sputniknewslv.com/20210731/veselibas-ministrs-aicinaja-gatavoties-straujam-covid-19-saslimstibas-pieaugumam-17796213.html

Atbildēt

Blondīne

01.08.2021. 17:58

»

viņš daudz sarunāja

un radīja rigvir


aha, vēl mildronātu pieminiet! Bet mans jautājums par Covid viņam paliek. Ar kuru no vakcīnām viņš nošvakcinējās? Ja nē, tad nav ko aģitēt.

Atbildēt

Es

01.08.2021. 09:36

»

viņš daudz sarunāja

un radīja rigvir


Savu preparātu reklamēt ir obligāti un loģiski. Ja paskatās uz gripas vakcīnu (pazīstamu ļoti ilgi), tās efektivitāte katru gadu svārstās ievērojami, ir dati, ka tas notiek pat robežās no 3% līdz 70%. Turklāt potējas pret to regulāri labi ja desmitā daļa populācijas. Arī vēsturiskie dati par ārstu vakcinēšanos pret gripu, ja tos pieprasītu, nebūtu glaimojoši. Kas notiek tagad? Pēc mēneša, diviem paziņo, ka mRNS vakcīnai esot 97% efektivitāte. Pēc mēneša, diviem (!). Absurds. Lūk, ko strādā ar prātu neototalitāra propaganda, kas skalo vājāko uztveri ar kovidpropagandu 24 h no vietas.

Atbildēt

Es

01.08.2021. 08:55

»

CDC

...


Mazliet pāragri piešķirt nozīmi jebkuram pētījumam, taču nule kā kaut kādi tur austrālieši ir izvirzījuši hipotēzi, ka tieši masveida vakcinēšanās paver ceļu niknākiem vīrusa paveidiem; jo vairāk vakcinējoties, jo niknāks šamais topot.

Protams, šai hipotēzei ir jāiztur laika un citu zinātnieku pārbaude, taču laika pārbaude ir jāiztur arī visiem citiem pieņēnumiem, tai skaitā Kalviņa ieteikumiem.

Šobrīd neviens, neskatoties uz garo vakcīnu vēsturi, pat uz relatīvi neīso (10 gadu) mRNS med. līdzekļu vēsturi, neko dzelžainu pateikt nespēj. mRNS vakcīnu iesākums bija slikts, starp citu.

Atbildēt

Blondīne

01.08.2021. 07:39

Nu tad Kalviņš beidzot vakcinējās vai nē? 2020 gada sarunā TV viņš teica, ka vakcinēsies, ja vakcīna būs tādfa, kādu viņš grib. Nu, vai ir? Un kura ir tā vakcīna? Ja ZA nav vakcinēti, tad nav ko te muldēt.

Atbildēt

CDC

01.08.2021. 07:15

»

Par ko klusē zinātnes "spīdekļi".

Francija. 80 g.v. vīrietis iesniedza apelāciju Valsts padomē ar lūgumu atbrīvot viņu no karantīnas ierobežojumiem, pamatojoties uz to, ka viņš tika vakcinēts (2 potes Pfizer...ASV Centers for Disease Control and Prevention 30. jūlijā izplatīja šo paziņojumu.

https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s0730-mmwr-covid-19.html

Vakcīnas nepasargā no jauniem vīrusa paveidiem. Tā ka visi turpina sēdēt lokdaunos un nēsāt maskas. Tikai dati parāda, ka vakcinētie arī pārnēsā vīrusus un aplipina citus. Un tie kas špricē to indi tikai turpina graut savu imunitāti.

Atbildēt

Es

31.07.2021. 23:39

Murgi.

Atbildēt

badžoo

31.07.2021. 21:17

Neklausu nevienu propogandu, man pašam savs prāts.

Atbildēt

Neticu savam acim...

31.07.2021. 14:00

No kura laika cietuma kamera sitadas elastigas restes ?

Atbildēt

Tiem, kas runā zinātnes vārdā

31.07.2021. 13:12

derētu apjēgt, ka visi cilvēki nav idioti. No saprātīga cilvēka nenāktos gaidīt aklu "ticību zinātnei" kā problēmas risinātājai, iekams nav kliedētas aizdomas, ka pati zinātne varētu būt tā, kas ir šo problēmu radījusi (Vuhaņas laboratorijā).

Atbildēt

patiesība

31.07.2021. 10:43

»

ha ha ha

...ar daudzām zālēm ir veikti tikai īstermiņa klīniskie pētījumi


...pārejo noklusēšu, jo jau tā netic medicīnai. Pateikšu tikai, vairums ārstu nav pērkami par naudu!!!
meklēiet tos, kas nebraukā 'eksursijās', nedala bezmaksas medikamnetus...

Atbildēt

mja

31.07.2021. 10:40

»

MK

Tā diemžēl ir realitāte


rigvir blēži arī savu artavu devuši

Atbildēt

pacieties

31.07.2021. 10:07

»

vajag gan

Tā nav izeja 300 tūkst. un tīrāks gaiss Gaisam būs būt pilnīgi tīram


Tas jau būs beigās, kad būs pieņemts lēmums uz Cilvēku planētas izķert pēdējo asinskāro tumsonīgo slimo organismu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

Lasītājs

31.07.2021. 08:36

»

zoss

LZA sen bija jālikvidē


Pilnībā piekrītu! Apgūst tikai nodokļu maksātāju naudu. Rūpniecība likvidēta, šitie nav vajadzīgi. Pluss, vēl nejēgas medicīnā, ja zem šitāda sarakstījuma parakstījušies.

Atbildēt

CC

31.07.2021. 07:35

»

zoss

LZA sen bija jālikvidē


Zosi ir jācep, bet LZA tam nav domāts.

Atbildēt

Jukums

31.07.2021. 07:33

Lasu un šausminos cik trula ir otrā sačakarēto izglītību saņēmusī paaudze ko mācījusi pirmā to pašu izglītību baudījusī paaudze. Trulums ir tik super, ka elpa aizraujas, kas notiks ar trešo paaudzi.

Atbildēt

zoss

31.07.2021. 07:00

LZA sen bija jālikvidē

Atbildēt

nokavēts

31.07.2021. 06:52

henkuzens un ļēģajeva lizdas visu sabojājuši.Tagad vēl izsmiekls ar loteriju. Viss mežā.

Atbildēt

vajag gan

30.07.2021. 23:24

»

daudz nemaz nevajag

Ja Latvija atbrīvotos no kādiem 300 000, daudz tīrāks gaiss būtu


Tā nav izeja 300 tūkst. un tīrāks gaiss Gaisam būs būt pilnīgi tīram.

Atbildēt

ha ha ha

30.07.2021. 23:21

»

Labvakar! :)

Blakusparādība: nāve...


...ar daudzām zālēm ir veikti tikai īstermiņa klīniskie pētījumi?

Interesanti, ka Latvijā pacienti un to organizācijas, parasti, brēc, ka valsts šiem nenodrošina šīs zāles.

Atbildēt

Sūdam

30.07.2021. 20:44

»

mēslam

Tomēr pat tāds dirsā drāzts krievu kroplis, smirdīgs blusains lops, kā tu, mocīsies nīstā Latvijā līdz sava nožēlojamā mūža galam. tu tā domā. Vējš tevi, izdzimteni aizpūtīs mājās CO2 un H2O tvaiku veidā


Kā tu smirdi čekist! Tev pašam vēmiens nāk!
Neizdosies jums mūs latviešus no potēt ar novičokiem, ko saucat par faizeru, modernu, astru, jonsonu!

Atbildēt

pietiek lasītājs

30.07.2021. 20:37

Uzklausīt kādu gudrāku?Nu,nē!Labāk daudzreiz anonīmi izkomentēties.

Atbildēt

daudz nemaz nevajag

30.07.2021. 20:34

»

Trolingers

Tik daudz krievļi nespēj saražot lai Latvijā nopotētu visus prigožinistus


Ja Latvija atbrīvotos no kādiem 300 000, daudz tīrāks gaiss būtu.

Atbildēt

mēslam

30.07.2021. 20:32

»

Muļķim

Lētākajām vakcīnām pasaulē, kas ir sapirktas Latvijas pederastijā, blaknes ir 100% visām! Neliels ir tikai letāls iznākums(1:100


Tomēr pat tāds dirsā drāzts krievu kroplis, smirdīgs blusains lops, kā tu, mocīsies nīstā Latvijā līdz sava nožēlojamā mūža galam. tu tā domā. Vējš tevi, izdzimteni aizpūtīs mājās CO2 un H2O tvaiku veidā.

Atbildēt

Asaka

30.07.2021. 19:46

»

vietējais

Varbūt cilvēki kuri nevakcinējas uzskata ka labāk nomirt, nekā dzīvot šajā intrigu, zagļu un korupcijas midzenī? Tieši jau tādēļ ka mēs dzīvojam tādā vidē,cilvēki vairs netic,ne meliem, ne patiesībai, un valdība ir ķērusies pie pēdējā un apkaunojošā varianta,mēģinās neticīgos ietekmēt ar naudu...


Loterijas variants, ir Valdības kvalitātes zīme! Vai tiešām neko nav spējīgi saprast, ka neuzticība, naids pret viņu tukšajām runām, sen prasa lai viņi atkāptos, un nemocītos savos veiksmes murgos? Vai tiešām Saeimā sēž tikai lielākie kretīni?

Atbildēt

Labvakar! :)

30.07.2021. 19:43

Blakusparādība: nāve.
Blakusparādība: nāve
Side Effects: Death

DŽONS VIRAPENS
Izdevējs: Zvaigzne ABC
ISBN: 978-9934-0-2326-2
Iesējuma tips: Mīkstie vāki
Augstums x platums, cm: 19,5 x 13
Svars (g): 340
256 lpp.
Apraksts


Šī grāmata atsedz farmācijas industrijas aizkulises un atklāj šokējošus faktus: korupciju, krāpšanos zāļu reģistrācijas procesā, negodīgu tirgvedību un nepietiekami pārbaudītu medikamentu izraisītas blakusparādības...Visu šo negāciju iemesls ir vienkāršs: nauda.

Vai zinājāt, ka...
...lielās farmācijas korporācijas ik gadu tērē milzu naudu, lai pārliecinātu ārstus parakstīt konkrētā uzņēmuma ražojumus?
...arī sabiedrībā pazīstami zinātnieki un ārsti dažkārt tiek piekukuļoti ar dārgiem ceļojumiem, dāvanām un naudu?
...ar daudzām zālēm ir veikti tikai īstermiņa klīniskie pētījumi?
...ir medikamenti, kuru reģistrācijā sava loma bijusi kukuļošanai?
...farmācijas industrija pati izgudro slimības un reklamē tās īpašās kampaņās, lai palielinātu medikamentu noietu?
...farmācijas industrija par saviem upuriem arvien biežāk izvēlas bērnus?

Dr. Džons Virapens 35 gadus strādājis dažādos starptautiskos farmācijas uzņēmumos. Savas karjeras augstākajā punktā viņš bijis uzņēmuma Eli Lilly Zviedrijas pārstāvniecības ģenerāldirektors. Dr. Virapens lieliski pārzina zāļu ražotāju izmantotās negodīgās tirgvedības metodes un zāļu reģistrācijas procesa netīro pusi. Kad sirdsapziņa un doma par mazā dēlēna nākotni vairs neļauj Virapenam klusēt, viņš saraksta šo grāmatu, kas katram liks padomāt divreiz, pirms ķerties pie kārtējās tabletes.
https://youtu.be/HpLW7lJJm4E

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....