Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Andris Pauls-Pāvuls
31.05.2021.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

03.06.2021. 22:29

Kāpēc uz vēlēšanām tomēr neiešu: 1) ar kretīnu izsvītrošanu vien nebūs līdzēts, jo uzvarēs tieši izsvītrotie kretīni (ASV tam dzīvs piemērs, tāpat kā mūsējās Seimas un Rīgas domes pēdējās vēlēšanas), 2) jānojauc līdzšinējā partiju sistēma, vai arī jānogaida, kamēr tā saucamās demokrātijas sevi izēdīs no iekšienes, šis process jau ir sācies. Stāvu un krītu par "diktatoru" režīmiem - tie man tuvāk sirdij (Baltkrievijas, nelaiķu Huseina un Kadafi, arī Kimam nav ne vainas).

Atbildēt

LATVIETI ,NEPADODIES !

01.06.2021. 23:16

Uz pasnavibu velesanam nav jaiet !

Atbildēt

Juris.

01.06.2021. 18:43

Ja pieņemam, ka vēlēšanas ir cilvēka brīvās gribas izpausme (kā tam būtu jābūt), tad šim brīvās gribas izpaudumam ir divi līmeņi. Pirmais līmenis ir cilvēka attieksme pret pašām vēlēšanām, un otrais ir cilvēka attieksme pret ievēlamajiem kandidātiem.


Ja mēs uzskatām, ka vēlēšanas ir brīvas, godīgas un demokrātiskas, mēs ar savu dalību apliecinām pozitīvo attieksmi pret šīm vēlēšanām. Ja mēs uzskatām, ka vēlēšanas ir nedemokrātiskas un negodīgas, mēs tajās nepiedalāmies un ar šo nepiedalīšanos izsakām neapmierinātību un protestu pret vēlēšanu kārtību kopumā. Nepiedalīšanās ir VIENĪGAIS iespējamais veids, kā mēs varam paust savu negatīvo attieksmi pret pastāvošo vēlēšanu kārtību tieši vēlēšanu dienā.

Lai ko arī mēs katrs būtu runājuši vai rakstījuši pirms vēlēšanām, bet, piedaloties vēlēšanās, mēs ar šo savu dalību apliecinām, ka šīs vēlēšanas ir brīvas, godīgas, demokrātiskas un mums nav vajadzīgas nekādas izmaiņas Vēlēšanu likumā. Ar savu dalību mēs apliecinām arī to, ka turpmāk atzīsim un pilnībā respektēsim šo vēlēšanu rezultātus. Ar ierašanos vēlēšanu iecirknī mēs esam realizējuši savas brīvās gribas izpausmes pirmo līmeni un izsakām gatavību pāriet pie savas brīvās gribas izpausmes otrā līmeņa – izvērtēt un balsot par izvirzītajiem kandidātiem.

Un tagad sakiet, kādēļ gan lai pastāvošais režīms jebkad kaut ko mainītu Vēlēšanu likumā, ja tauta regulāri katrās jaunās vēlēšanās apliecina savu pozitīvo attieksmi pret pastāvošo vēlēšanu sitēmu? Ja mēs ar savu rīcību skaidri un nepārprotami demonstrējam savu piekrišanu, tad viss tas mūsu sašutums, iebildumi, kritika, protesti, neapmierinātība ir visai smieklīgi. Tas ir tikpat smieklīgi kā vienlaikus kritizēt izvirtību un ar to nodarboties.

Kaut arī Vēlēšanu likumā saprotamu iemeslu dēļ nav noteikts vēlētāju kvorums, kas nepieciešams, lai vēlēšanas tiktu atzītas par notikušām, tomēr režīmam ir ļoti svarīgi, lai iespējami vairāk vēlētāju šeit piedalītos. Tas ir jautājums par „jaunievēlētās varas” leģitimitāti pasaules sabiedrības acīs. Jo lielāks vēlētāju procents ir piedalījies vēlēšanās, jo vairāk „jaunievēlētā valdība” var lielīties ar savām „demokrātiski iegūtajām” tiesībām pārstāvēt sabiedrību un valsti. Tieši tāpēc pirms vēlēšanām tiek izmantoti visi līdzekļi, lai vēlētājus piedabūtu pie urnām. Skan krāšņi solījumi no „pareizo” partiju mutes, tiek spēlēts uz jūtām, aicinot pildīt savu pilsoņa pienākumu, tiek rīkoti dažādi sarunu šovi TV, kur deputātu kandidāti plaši diskutē un apspriež savu partiju programmas, skaidri zinot, ka nekas no tā visa pildīts netiks.

Sevišķi efektīva ir latviskās vēlētāju auditorijas baidīšana ar krievvalodīgo uzvaru vēlēšanās un otrādi. Tas nostrādā tādēļ, ka nav daudz cilvēku, kuri ir sapratuši, ka tādu īstu politisku partiju pie mums nemaz nav. Pie mums ir tikai ekonomiski grupējumi, kas sevi dēvē par politiskajām partijām un savu mērķu sasniegšanai izmanto nedaudz atšķirīgus politiskus lozungus. Šie ekonomiskie grupējumi nav ne latviski, ne krieviski. Tie ir internacionāli. Tikpat internacionāli kā savulaik formāli likvidētā komunistiskā partija.

Tas nozīmē, ka ir pilnīgi vienalga, kurš no šiem ekonomiskajiem grupējumiem tiek pie varas, valsts izlaupīšanas un izsaimniekošanas politika no tā būtiski nemainīsies. Politiskie lozungi un priekšvēlēšanu programmas jau viņiem nav domātas kā kaut kas tāds, kas reāli īstenojams. Tie ir tikai instrumenti vēlētāju balsu zvejošanai un varas iegūšanai. To labi var redzēt pēc visu līdzšinējo „latvisko” partiju rosīšanās valdībās nu jau gandrīz ceturtdaļgadsimta garumā.

Ko tad no „latviskajām” partijām sastādītās Latvijas valdības visu šo gadu laikā reāli ir darījušas un kā labā tas ir darīts – spriediet paši. https://pietiek.com/raksti/par_velesanam/

Atbildēt

Joker

01.06.2021. 14:07

»

Kolaboracionistu un viņu atvašu izmisums

Pievienot Krievijai ir 700 000 okupantu sapnis un desmitiem tūkstošu kolaboracionistu vienīgā iespēja izbēgt no taisnas tiesas. Pirmkārt par kolaboracionismu, kas būtu mazākais grēks, otrkārt par Latvijas izzagšanu 30 gadu garumu un Krievijas noziedzīgā tranzīta piesegšanu, kas 100% draud ar mantas ...


Atver acis, novērs tās no televizora. Paskaties- Latviju vada pārstāvis no partijas, kas knapi tika pāri vēlēšanu slieksnim. Nosaka partijas politiku visā valstī. Lielākā daļa valsts iedzīvotāju strādā uz ārvalstu bankām, lai atmaksātu kredītus un procentus, kas visā kredīta laikā sastāda 100% no aizņemtās naudas. ''Ja no vēlēšanām butu kas atkarīgs, tad mums nedotu iespēju vēlēt''

Atbildēt

Kolaboracionistu un viņu atvašu izmisums

01.06.2021. 12:33

»

Jā, bet

Nosauc kaut pāris sliktumus, ko šie mūsu ievēlētie "labie" pa šiem 30 gadiem nav izdarījuši, bet par viņiem sliktākie būtu izdarījuši. Tikai ņem vērā, ka Krievijai atklāti pievienot Latviju nebūt nav šeit dzīvojošo vissliktāko interesēs


Pievienot Krievijai ir 700 000 okupantu sapnis un desmitiem tūkstošu kolaboracionistu vienīgā iespēja izbēgt no taisnas tiesas. Pirmkārt par kolaboracionismu, kas būtu mazākais grēks, otrkārt par Latvijas izzagšanu 30 gadu garumu un Krievijas noziedzīgā tranzīta piesegšanu, kas 100% draud ar mantas konfiskāciju un ilgiem gadiem ieslodzījumā.

Atbildēt

Jā, bet

01.06.2021. 10:09

»

VB

"Paskatīsimies, vai tiešām tie sliktie spēj ievēlēt kaut ko vēl sliktāku


Nosauc kaut pāris sliktumus, ko šie mūsu ievēlētie "labie" pa šiem 30 gadiem nav izdarījuši, bet par viņiem sliktākie būtu izdarījuši. Tikai ņem vērā, ka Krievijai atklāti pievienot Latviju nebūt nav šeit dzīvojošo vissliktāko interesēs.

Atbildēt

WWW

01.06.2021. 07:53

Piedrāžu es šajā teritorijā par kādu balsot, jo neesmu pārliecināts, ka nenobalsoju par čekas aģentu, kura uzskaites kartiņa ir izņemta no VDK kartotēkas.

Atbildēt

Es

01.06.2021. 07:01

»

Dīvaini

Ka autors aicina svītrot "nevēlamos", aizmirstot, ka par partiju tik un tā tiks nobalsots ! Savukārt ir jau bijuši piemēri, kā pie varas tiek "izsvītrotie


Senils prāts, tāpēc arī iesaka lietas, kas nozīmē attiecīgās "partijas" atkārtotu ievēlēšanu.

Atbildēt

Es

01.06.2021. 07:00

Klaunāde kaut kāda. Āboltiņu, Viņķeli un citus vēlētāji jau iepriekš IR izsvītrojuši. Vai tas kaut kā ir traucējis šīm odiozajām un nekrietnajām personām iefiltrēties politikā? Nē.

Atbildēt

ha-ha

31.05.2021. 22:58

Okupācijas laikā normālam latvietim zinamu iemeslu dēļ negāju balsot.Ir pagājuši vairāk par 30 gadiem,bet pašvaldībā sēž visa tā pati komunistu pirmorganizācija,laikam tikai šilti nomainījuši,bet tikums tas pats,tikai pieslīpēts laikmetam.Kontroli veic kompartijas kolēģi no augstākiem plauktiem.Kas tur notiek ar finansēm pie šādas sistēmas,kādas iespējas šeptēties pie šādas totālas stagnācijas un bezkontroles!Ne jau velti lauki tukšojas.Ar interesi gaidu- šoreiz atsūtīs kādu ziņu par vēlēšanām vai būs ka parasti- totāls informacijas tukšums un bezgalīgs intereses trūkums par potenciāliem vēlētājiem,jo pietiek taču ar vienu balsi,lai šie kliķei jaukie laiki turpinātos.

Atbildēt

"balsot" NAV gudri

31.05.2021. 22:02

»

Balso gudri

Dunjāku neko, kā NEIET uz vēlēšanām! Neiet? Ar to tu būsi di ... sā...


Tieši ar to tu būsi di ... sā! Labāk tad aizej un pakaries, ja tev ir nepārvarami smaga toksiska atkarība no regulāras "balsošanas par mazāko ļaunumu".

PIEDAĪTIES "vēlēšanu" FARSĀ - tas ir tautas ienaidnieku paņēmiens regulāri apčakarēt tautu, musināt un manipulēt ar "lojāl-patriotiski" orientētiem pamuļķiem, lai "ievēlētu" tos "politbiznesmeņus", kuri uz to sagatavojušies, lai nepieļautu varas turētāju maiņu pie siles.

Galvenais - regulāri un savlaicīgi "izskalot" no "elektorāta" pauriem pēdējās smadzeņu(?) atliekas. :D

Atbildēt

Tu gudrs neesi

31.05.2021. 21:42

»

Haralds Kalns

Iesākumā,lai panāktu,ka vara pieder TAUTAI,jāsāk ar Saeimas ievēlēšanas patreizējās kārtības nomaiņu uz MAŽORITĀRO vēlēšanu sistēmu! Pašvaldību tiešās vēlēšanās jāievēl mērs no vairāku kandidātu saraksta,nevis partija kā līdz šim! Tad mērs,uzņemoties finansiālu un kriminālatbildību,pieaicina un veido...


Haralds Kalns - vajag, bet kā tu tiksi pie tās MAŽORITĀRĀS sistēmas?

Tukša runa, ja partijas, kuras ārpus Saeimas sasparotos un sarīkotu referendumu, tikai tad tu tiktu pie tā MAŽORITĀRĀ likuma.

Arī Jānis Urbanovičs te rakstīja to pašu, bet tā arī nepateica, kā tikt pie tā likuma.

Tikai CAUR REFERENDUMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Es, Andris Pauls-Pāvuls - durdom

31.05.2021. 21:36

»

Dīvaini

Ka autors aicina svītrot "nevēlamos", aizmirstot, ka par partiju tik un tā tiks nobalsots ! Savukārt ir jau bijuši piemēri, kā pie varas tiek "izsvītrotie


"Instruments nav “neaiziet”, bet aiziet un izsvītrot visus pie varas esošos kretīnus"- raksta autors ir no "durdom", it kā vēlētāji ir visi no Aptiekas ielas, neko nesaprot, lai atkal nobalsotu par tiem pašiem, jo likumā nav paredzēts kādu izsvītrot, bet ar plusu vai mīnusu - svītrošanu kādu nobīdīt sarakstā pirmajās rindās vai uz leju.

Man nav vārdupar šo "gudro" autoru! Ir krievu valodā tāds vārds - tu "SVOLOČS", aicini nobalsot par veco, slimo varu. Pareizi saka - kuras partijas listi iemeti urnā, par to arī nobalsoji

Atbildēt

Haralds Kalns

31.05.2021. 21:31

Iesākumā,lai panāktu,ka vara pieder TAUTAI,jāsāk ar Saeimas ievēlēšanas patreizējās kārtības nomaiņu uz MAŽORITĀRO vēlēšanu sistēmu! Pašvaldību tiešās vēlēšanās jāievēl mērs no vairāku kandidātu saraksta,nevis partija kā līdz šim! Tad mērs,uzņemoties finansiālu un kriminālatbildību,pieaicina un veido komandu no speciālistiem-ekspertiem,kuriem uzticas! Pie patreizējās (ne)kārtības nesaskatu jēgu vai lietderību celties un iet!!!

Atbildēt

Balso gudri

31.05.2021. 21:26

»

Un?

Kāds priekšlikums vietā? Neiet? Nebūsim naivi - būs pietiekami daudz ieinteresētu ļaužu, kas aizies un nobalsos. Tad nebalsojušie varēs spert zemes gaisā - būs savēlēti nevis vienkārši kretīni un alkatīgi ļautini, bet tādi alkatīguma giganti, kas sapņos nav rādījušies


Dunjāku neko, kā NEIET uz vēlēšanām! Neiet? Ar to tu būsi di ... sā!

Labāk tad aizej un pakaries, ja tev valsts nav vajadzīga.
(1)
NEPIEDAĪTIES - tas ir tautas ienaidnieku paņēmiens traumēt tautu, musināt un lai ievēlētu tos, kuri uz to sagatavojušies, lai nepieļautu varas maiņu.

(2)
Teiktais - aiziet uz IZSVĪTROT VISUS - tāds pat muļķu tautas apmelotāju triks!

Kādēļ tā? Šis vēlēšanu likums neprasa vēlētāju daudzumu. Pietiek ar ļoti nelielu skaitu, piemēram, atnāk tikai paši kandidāti, nav ieradies neviens cits vēlētājs un vis kārtībā.


(3) Pareizi - atnāc uz vēlēšanām un paņem CITU SARAKSTU, kurā nav neviena valdošās varas partiju deputātu kandidātu - PAR JANU, CITU PARTIJU, nomaini veco gvardi - tas ir VIENĪGAIS paņēmiens, ka "mainīt zirgus".

CITAS IZVĒLES NAV, kā tas, ka jābalso par jaunu sarakstu.

Ja tu paņemsi "VECO" sarakstu un izsvītrosi VISUS, visi ir ievēlēti, jo likums neparedz izsvītrot kādu no saraksta, kā tikai kādu no saraksta pavirzīt uz augšu vai uz leju.

Šī ir pareizā velētāja taktika

Atbildēt

aizej tur nezin kur

31.05.2021. 21:15

Piedalīšanās vēlēšanās valstī, kurā ir okupācijas apstākļi, nav likumīga, un ir pretrunā ar visām konvencijām...

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

31.05.2021. 19:54

»

ROFLMAO

Kāda jēga balsot par partijām-mafijām


Kas to var izdarīt , ja nu vienīgi Marsieši?

Atbildēt

30 gadus nostiprinātas pozīcijas

31.05.2021. 19:36

»

Un?

Kāds priekšlikums vietā? Neiet? Nebūsim naivi - būs pietiekami daudz ieinteresētu ļaužu, kas aizies un nobalsos. Tad nebalsojušie varēs spert zemes gaisā - būs savēlēti nevis vienkārši kretīni un alkatīgi ļautini, bet tādi alkatīguma giganti, kas sapņos nav rādījušies


Okupācijas vara ar komunistiem un KGB struktūrām nekad neatstāj varbūtību zaudēt savu ietekmi. Ir tikai viens ceļš kā atbrīvoties no parazītiem un okupētājvalsts marodieriem.

Atbildēt

Dīvaini

31.05.2021. 19:28

Ka autors aicina svītrot "nevēlamos", aizmirstot, ka par partiju tik un tā tiks nobalsots ! Savukārt ir jau bijuši piemēri, kā pie varas tiek "izsvītrotie" !

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2021. 19:03

»

Un?

Kāds priekšlikums vietā? Neiet? Nebūsim naivi - būs pietiekami daudz ieinteresētu ļaužu, kas aizies un nobalsos. Tad nebalsojušie varēs spert zemes gaisā - būs savēlēti nevis vienkārši kretīni un alkatīgi ļautini, bet tādi alkatīguma giganti, kas sapņos nav rādījušies


Jau 30 gadus mēs skrienam vēlēt tādēl ka "atnāks tie sliktie un savēlēs sliktos". Lai tas nenotiktu, mēs visi skrienam un vēlējam tos labos. Un? Kāds pārsteigums, izrādās ka tie labie vienmēr nez kādēļ tā arī netiek ievēlēti. Un nākamajās vēlēšanās atkal jāskrien balsot par tiem labajiem, lai sliktie nesavēl savējos. Un atkal savēlēti ir tie sliktie. Varbūt vienreiz izmēģināt un neiet uz tām vēlēšanām? Paskatīsimies, vai tiešām tie sliktie spēj ievēlēt kaut ko vēl sliktāku

Atbildēt

badžoo

31.05.2021. 18:32

”Cilvēks valda pār citiem sev par nelaimi.” [Salamans Mācītājs 8:9]

"NEPAĻAUJIETIES uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt!" [Psalms 146-3—6]

Atbildēt

Un?

31.05.2021. 17:37

»

NEMAIJA

Nu gan maldinošs teksts, ejiet un izsvītrojiet


Kāds priekšlikums vietā? Neiet? Nebūsim naivi - būs pietiekami daudz ieinteresētu ļaužu, kas aizies un nobalsos. Tad nebalsojušie varēs spert zemes gaisā - būs savēlēti nevis vienkārši kretīni un alkatīgi ļautini, bet tādi alkatīguma giganti, kas sapņos nav rādījušies.

Atbildēt

OXO

31.05.2021. 17:17

Ja ar velesanam varetu kaut ko mainit tas butu aizliegtas.Barca uzsauca pensiju fondu caurkritusajiem spekulantiem [sekas ziniet-konsolidacija un muzigs paradu jugs] un tauta nakosas velesanas vinu ievel kadas velesanas.

Atbildēt

lauķis

31.05.2021. 17:06

»

NEMAIJA

Nu gan maldinošs teksts, ejiet un izsvītrojiet


Vismaz viens saprātīgs komentārs.Neļausim parazītiem lemt sava vietā.

Atbildēt

demokratiska izvele

31.05.2021. 14:48

vai nu tuksu aploksni vai Vladimira Putina bildi aploksne velesanu urnai.

Atbildēt

boikots,,velesanam,,.

31.05.2021. 14:47

Latvija ,,velesanas,, asv un nato okupacijas karaspeka klatbutnes apstaklos nav legitimas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

31.05.2021. 14:40

No bērnības atceros plakātu: vse na vibori!

Atbildēt

ROFLMAO

31.05.2021. 14:30

Kāda jēga balsot par partijām-mafijām?
Jāmaina arhaiskā vēlēšanu sistēma!

Atbildēt

NEMAIJA

31.05.2021. 14:29

Nu gan maldinošs teksts, ejiet un izsvītrojiet !!!
To vien tik nelieši gaida, jo savu balsi par konkrēto partiju jau esi atdevis !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...