Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Unikālais izaicinājums

Arturs Priedītis
08.11.2019.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

13.11.2019. 12:09

»

Почта


viļamsans apsargā miesu.

Atbildēt

tjfu

11.11.2019. 20:52

Tā ir atklāta uzpļaušana tiesai, valdībai, valstij, tautai.
------
Valsti un tautu nav te ko jaukt iekšā, tas, ka kāds uzspļauj sistēmai, - tiesai, valdībai... izraisa arturā prrr... sašutumu. Nu, aizej nobučo dibenu tiesai, valdībai, taviem bijušajiem kolēģiem, kuri tagad ir augšā, bet tu, apakšā, cīnoties par to, lai šiem neuzspļauj :)

Atbildēt

Paija

10.11.2019. 22:18

Izskatās, ka Rimšēvics atnācis uz tiesu palasīt avīzi, demonstrējot, cik viss tiesā notiekošais viņam ir vienaldzīgs un nesvarīgs, .. tik nesvarīgs, ka laika īsināšanai spiests lasīt avīzi.

Atbildēt

Cyril урод

10.11.2019. 14:44

»

Cyril

урод


дебил cyril

Atbildēt

Jānis

10.11.2019. 13:40

Avīzi lasīt esot nelietīgs izaicinājums.It sevišķi "FT".Tā varētu būt , jo izglītība pie laba gala nevienu nenoved.Rimševics redz tiesas zālē nonācis.Bet Priedītis malacis,galvenos neliešus atradis ,tagad atmasko viņu galvenās nelietības.

Atbildēt

Хуня и ппэдеж

10.11.2019. 11:27

»

Почта


Везде так и в штатах.

Atbildēt

Почта

10.11.2019. 11:11


Tapec jau ir tādā vērtē daži bijušie menti vai prokurori, kuri ielien par advokātiem.
Interesanti, ko Ventspils bijušais ments un gadu Rīgā par prokuroru pastrādàjušais nu jau advokāts Vilemsons dara Rimēvica un Mortensona krimināllietā?

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:09

»

Vai nāks jauns iekraus gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Vai nāks jauns iekraus gads?

09.11.2019. 17:08

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 14:03

Par Rimēviču tā kā viss būtu skaidrs, bet kā tur ar Muižnieku? Tā arī neesu sapratis, kāpēc viņš ir suka.

Atbildēt

xvx

09.11.2019. 12:43

Skumji....Rimševics izrādās padomju nomenklatūras zelta jaunatnes parstāvis . Blata dēliņš....Un tāds mūs 25 gadus vada un ekonomiku māca būvēt....Ko brīnīties par dziļo bedri. Ak jā - izrādās ka ātros kredītus arī viņš ir piesedzis un tautu dzinis svešumā... Karātavas pēc viņa raud, gaoda vārds.

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 12:37

»

hi hi

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA


Mudak, tiesas sēde vēl pat nav sākusies, tiesnesis nav zālē, ja fotogrāfs var tā brīvi staigāt. Bet Rimēvics rāda, ka viņu šī tiesa neuztrauc, Lapiņa ir sistèmas cilvēks

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2019. 07:49

Saukt par nelieti, šo kungu ir pāragri, protams tādā amatā un tik ilgi tīrs, kristāltīrs nevar būt neviens, bet viņu jau netiesā par to. Viņu tiesā par to, ka viņš nedeva naudu AB bankas žulikiem, tad kad viņi to prasīja, un apcietinot šo kungu tika noņemti šķēršļi, valsts naudas bezjēdzīgai izšķērdēšanai. Bet ak vai, bija jau par vēlu, lēmums par AB likvidāciju bija jau pieņemts ārpus Latvijas. Tagad šā kunga tiesāšana ir vienkārši "atmāzēšanās" par izdarīto, kuram vairs nav absolūti nekādas nozīmes.

Atbildēt

nevajag visu tautu

09.11.2019. 07:46

tie ir sarkanie č

Atbildēt

lauķis

09.11.2019. 07:42

»

Cyril

урод латыш


Paldies par atzinību.

Atbildēt

viesis

09.11.2019. 07:27

Bet kas šeit ko brīnīties? Rimšēvičs jau sen ir parādījis, ka viņš uzspļauj visam un visiem. Acīmredzot šī viņa īpašība no vienas puses- ļāva tikt tik augstu un noturēties, no otras puses, visdrīzāk arī viņu nogremdēs. Tajā pašā laikā, viņam ir tik daudz ko zaudēt, ka viņš turēsies līdz pēdējam, kā Brestas cietoksnis :) un gaidīt no viņa kaut kādu ētiku, morāli, sirdsapziņu, ir bezjēdzīgi.
Stulbi tikai, ja ir kādi ļautiņi vēl, kas viņu atbalsta un uzskata par upuri. tas gan ir bēdīgi :(

Atbildēt

Sviests

08.11.2019. 23:39

Tas Financial Times numurs taču ir vairākus mēnešus vecs!

Atbildēt

agents

08.11.2019. 23:10

Arturam soreiz ir taisniba . Ja tiesa kads apsudzetais lasa laikrakstu ,nevis kriminal likumus ,tad prokuroram viss ir skaidrs .

Atbildēt

Edis

08.11.2019. 21:26

Es dzivoju UK ne pirmo gadu un atvainojiet nedaudz,bet zinu,ko vini doma par latviesiem,ka tautu un Latviju,ka Parlamentaru Demokratisku Republiku.Ja ar pirmo viss ok,tad to,ko vini doma par Rinkevicu,Levitu jums labak nezinat.

Atbildēt

lauķis

08.11.2019. 20:34

Staļina, Brežņeva laikā PSRS kurators bija ASV žīds un cionists Armands Hammers,perestroikas laikā vadību pārņēma Rotšilds.Tādi rimševici saimniekiem vienmēr vajadzīgi,kamēr izpilda pavēles.Koministam Priedītim tas viss labi zināms.
Par ASV amatpersonu naudas atmazgāšanu caur Latviju gan taisnība.

Atbildēt

Janis

08.11.2019. 19:02

Ņirgāšanās par latviešiem Rimševics ir Priedīša kompanjons,bet labi,ka vismaz viņš uzraksta,un pat nedomā skriet ar pieri sienā,jo zina,ka aiz tās stāv puķini ar trampiem ar beisbollenēm rokās.

Atbildēt

hm

08.11.2019. 18:23

Sabiedrība pie mums ir sadalīta. Kamēr vieni gaužas, tikām citi zog, shēmo, likumīgi un nelikumīgi darbojas mantas un naudas kāres jomā.
Runa nav par desmitiem, pat ne simtiem. Mamons ir kapitālisma dievs.
Kā izārstēt cilvēkus? Nu nekā! Latvijai nepieder Sibīrija un Levits nav Staļins.
... trīsreiz dziļi ieelpojam un dodamies tālāk.

Atbildēt

hi hi

08.11.2019. 18:12

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA?

Atbildēt

Asiirietis

08.11.2019. 16:58

Žīdkrievi un viņu modifikācijas ir netikai piesavinājušies Latvijas pilsonību, bet nozaguši arī latvieša tautību, caur degradēto likumdošanu kura pastāv kopš 1940.gada okupācijas.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.11.2019. 16:35

Tekstā ne velti pirmais teikums ir jautājums “Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums?”. Tas ir pilnīgi pamatots jautājums. Un atbilde uz to acīmredzot ir ļoti drūma. Sociumā plivinās ne tikai nelietības dvinga, bet arī dziļas aprobežotības dvinga. Valda tāda drausmīga aprobežotība, kura nav spējīga izprast nevienu simbolisko nosacītību, tēlaino paņēmienu, poētikas valodu, kultūras kodu. Aprobežotība, trulums, neizglītotība, primitīva pasaules uztvere noteikti ir “6.oktobra paaudzes” bagātība. Bet ne tikai! Vai kāds vecākās paaudzes rakstnieks, mākslinieks, filosofs, zinātnieks, garīdznieks publiski nosodīja nelietīgo izaicinājumu? No viņiem sabiedrība drīkstēja gaidīt nosodījumu. Tikai no politiķiem nebija gaidāms nosodījums, jo viņi ir visu nelietību autori un patiesie labuma guvēji. Daudzus noteikti nemaz neinteresē nacionālie apvainojumi. Interesē tikai piekļūšana silei. Daudzi neizjūt pazemojumu – Rīga kā planētas finansu blēdību citadele. Īstenībā runa nav par drausmīgu aprobežotību, bet gan par etnosa masveida fundamentālu deģenerāciju, neizrādot ne mazāko pašcieņu. Pašcieņas trūkums ir tautas nevērtības pierādījums. Rimšēvičs faktiski veltīgi centās ar nekaunīgo izaicinājumu. Viņa rīcību retais ir spējīgs adekvāti uztvert. Tā, piemēram, “Delfos” par publicēto fotogrāfiju tika sacerēti 173 komentāri. Nevienā no tiem nav runa par izaicinājumu. Neviens komentētājs nav dusmīgs, ka nelietis Rimšēvičs tik pretīgā veidā par viņu ņirgājas. Un nelietis Rimšēvičs ņirgājas par katru no mums. Viņš neņirgājas tikai par tiesu, krimināllietu, tiesnesi. Viņš ņirgājas par katru latvieti, jo viņš sevi uzskata par nesalīdzināmi vērtīgāku cilvēku nekā katrs latvietis. Tādu augstprātību mūsu sētā vēl neviens nebija izrādījis. Basketbolista varoņdarbs, nosaucot latviešus par muļķu tautu, ir sīks pīkstējums uz monstra Rimšēviča izaicinājuma fona.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...