Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Unikālais izaicinājums

Arturs Priedītis
08.11.2019.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tjfu

11.11.2019. 20:52

Tā ir atklāta uzpļaušana tiesai, valdībai, valstij, tautai.
------
Valsti un tautu nav te ko jaukt iekšā, tas, ka kāds uzspļauj sistēmai, - tiesai, valdībai... izraisa arturā prrr... sašutumu. Nu, aizej nobučo dibenu tiesai, valdībai, taviem bijušajiem kolēģiem, kuri tagad ir augšā, bet tu, apakšā, cīnoties par to, lai šiem neuzspļauj :)

Atbildēt

Paija

10.11.2019. 22:18

Izskatās, ka Rimšēvics atnācis uz tiesu palasīt avīzi, demonstrējot, cik viss tiesā notiekošais viņam ir vienaldzīgs un nesvarīgs, .. tik nesvarīgs, ka laika īsināšanai spiests lasīt avīzi.

Atbildēt

Cyril урод

10.11.2019. 14:44

»

Cyril

урод


дебил cyril

Atbildēt

Jānis

10.11.2019. 13:40

Avīzi lasīt esot nelietīgs izaicinājums.It sevišķi "FT".Tā varētu būt , jo izglītība pie laba gala nevienu nenoved.Rimševics redz tiesas zālē nonācis.Bet Priedītis malacis,galvenos neliešus atradis ,tagad atmasko viņu galvenās nelietības.

Atbildēt

Хуня и ппэдеж

10.11.2019. 11:27

»

Почта


Везде так и в штатах.

Atbildēt

Почта

10.11.2019. 11:11


Tapec jau ir tādā vērtē daži bijušie menti vai prokurori, kuri ielien par advokātiem.
Interesanti, ko Ventspils bijušais ments un gadu Rīgā par prokuroru pastrādàjušais nu jau advokāts Vilemsons dara Rimēvica un Mortensona krimināllietā?

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:09

»

Vai nāks jauns iekraus gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Vai nāks jauns iekraus gads?

09.11.2019. 17:08

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 14:03

Par Rimēviču tā kā viss būtu skaidrs, bet kā tur ar Muižnieku? Tā arī neesu sapratis, kāpēc viņš ir suka.

Atbildēt

xvx

09.11.2019. 12:43

Skumji....Rimševics izrādās padomju nomenklatūras zelta jaunatnes parstāvis . Blata dēliņš....Un tāds mūs 25 gadus vada un ekonomiku māca būvēt....Ko brīnīties par dziļo bedri. Ak jā - izrādās ka ātros kredītus arī viņš ir piesedzis un tautu dzinis svešumā... Karātavas pēc viņa raud, gaoda vārds.

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 12:37

»

hi hi

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA


Mudak, tiesas sēde vēl pat nav sākusies, tiesnesis nav zālē, ja fotogrāfs var tā brīvi staigāt. Bet Rimēvics rāda, ka viņu šī tiesa neuztrauc, Lapiņa ir sistèmas cilvēks

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2019. 07:49

Saukt par nelieti, šo kungu ir pāragri, protams tādā amatā un tik ilgi tīrs, kristāltīrs nevar būt neviens, bet viņu jau netiesā par to. Viņu tiesā par to, ka viņš nedeva naudu AB bankas žulikiem, tad kad viņi to prasīja, un apcietinot šo kungu tika noņemti šķēršļi, valsts naudas bezjēdzīgai izšķērdēšanai. Bet ak vai, bija jau par vēlu, lēmums par AB likvidāciju bija jau pieņemts ārpus Latvijas. Tagad šā kunga tiesāšana ir vienkārši "atmāzēšanās" par izdarīto, kuram vairs nav absolūti nekādas nozīmes.

Atbildēt

nevajag visu tautu

09.11.2019. 07:46

tie ir sarkanie č

Atbildēt

lauķis

09.11.2019. 07:42

»

Cyril

урод латыш


Paldies par atzinību.

Atbildēt

viesis

09.11.2019. 07:27

Bet kas šeit ko brīnīties? Rimšēvičs jau sen ir parādījis, ka viņš uzspļauj visam un visiem. Acīmredzot šī viņa īpašība no vienas puses- ļāva tikt tik augstu un noturēties, no otras puses, visdrīzāk arī viņu nogremdēs. Tajā pašā laikā, viņam ir tik daudz ko zaudēt, ka viņš turēsies līdz pēdējam, kā Brestas cietoksnis :) un gaidīt no viņa kaut kādu ētiku, morāli, sirdsapziņu, ir bezjēdzīgi.
Stulbi tikai, ja ir kādi ļautiņi vēl, kas viņu atbalsta un uzskata par upuri. tas gan ir bēdīgi :(

Atbildēt

Sviests

08.11.2019. 23:39

Tas Financial Times numurs taču ir vairākus mēnešus vecs!

Atbildēt

agents

08.11.2019. 23:10

Arturam soreiz ir taisniba . Ja tiesa kads apsudzetais lasa laikrakstu ,nevis kriminal likumus ,tad prokuroram viss ir skaidrs .

Atbildēt

Edis

08.11.2019. 21:26

Es dzivoju UK ne pirmo gadu un atvainojiet nedaudz,bet zinu,ko vini doma par latviesiem,ka tautu un Latviju,ka Parlamentaru Demokratisku Republiku.Ja ar pirmo viss ok,tad to,ko vini doma par Rinkevicu,Levitu jums labak nezinat.

Atbildēt

lauķis

08.11.2019. 20:34

Staļina, Brežņeva laikā PSRS kurators bija ASV žīds un cionists Armands Hammers,perestroikas laikā vadību pārņēma Rotšilds.Tādi rimševici saimniekiem vienmēr vajadzīgi,kamēr izpilda pavēles.Koministam Priedītim tas viss labi zināms.
Par ASV amatpersonu naudas atmazgāšanu caur Latviju gan taisnība.

Atbildēt

Janis

08.11.2019. 19:02

Ņirgāšanās par latviešiem Rimševics ir Priedīša kompanjons,bet labi,ka vismaz viņš uzraksta,un pat nedomā skriet ar pieri sienā,jo zina,ka aiz tās stāv puķini ar trampiem ar beisbollenēm rokās.

Atbildēt

hm

08.11.2019. 18:23

Sabiedrība pie mums ir sadalīta. Kamēr vieni gaužas, tikām citi zog, shēmo, likumīgi un nelikumīgi darbojas mantas un naudas kāres jomā.
Runa nav par desmitiem, pat ne simtiem. Mamons ir kapitālisma dievs.
Kā izārstēt cilvēkus? Nu nekā! Latvijai nepieder Sibīrija un Levits nav Staļins.
... trīsreiz dziļi ieelpojam un dodamies tālāk.

Atbildēt

hi hi

08.11.2019. 18:12

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA?

Atbildēt

Asiirietis

08.11.2019. 16:58

Žīdkrievi un viņu modifikācijas ir netikai piesavinājušies Latvijas pilsonību, bet nozaguši arī latvieša tautību, caur degradēto likumdošanu kura pastāv kopš 1940.gada okupācijas.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.11.2019. 16:35

Tekstā ne velti pirmais teikums ir jautājums “Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums?”. Tas ir pilnīgi pamatots jautājums. Un atbilde uz to acīmredzot ir ļoti drūma. Sociumā plivinās ne tikai nelietības dvinga, bet arī dziļas aprobežotības dvinga. Valda tāda drausmīga aprobežotība, kura nav spējīga izprast nevienu simbolisko nosacītību, tēlaino paņēmienu, poētikas valodu, kultūras kodu. Aprobežotība, trulums, neizglītotība, primitīva pasaules uztvere noteikti ir “6.oktobra paaudzes” bagātība. Bet ne tikai! Vai kāds vecākās paaudzes rakstnieks, mākslinieks, filosofs, zinātnieks, garīdznieks publiski nosodīja nelietīgo izaicinājumu? No viņiem sabiedrība drīkstēja gaidīt nosodījumu. Tikai no politiķiem nebija gaidāms nosodījums, jo viņi ir visu nelietību autori un patiesie labuma guvēji. Daudzus noteikti nemaz neinteresē nacionālie apvainojumi. Interesē tikai piekļūšana silei. Daudzi neizjūt pazemojumu – Rīga kā planētas finansu blēdību citadele. Īstenībā runa nav par drausmīgu aprobežotību, bet gan par etnosa masveida fundamentālu deģenerāciju, neizrādot ne mazāko pašcieņu. Pašcieņas trūkums ir tautas nevērtības pierādījums. Rimšēvičs faktiski veltīgi centās ar nekaunīgo izaicinājumu. Viņa rīcību retais ir spējīgs adekvāti uztvert. Tā, piemēram, “Delfos” par publicēto fotogrāfiju tika sacerēti 173 komentāri. Nevienā no tiem nav runa par izaicinājumu. Neviens komentētājs nav dusmīgs, ka nelietis Rimšēvičs tik pretīgā veidā par viņu ņirgājas. Un nelietis Rimšēvičs ņirgājas par katru no mums. Viņš neņirgājas tikai par tiesu, krimināllietu, tiesnesi. Viņš ņirgājas par katru latvieti, jo viņš sevi uzskata par nesalīdzināmi vērtīgāku cilvēku nekā katrs latvietis. Tādu augstprātību mūsu sētā vēl neviens nebija izrādījis. Basketbolista varoņdarbs, nosaucot latviešus par muļķu tautu, ir sīks pīkstējums uz monstra Rimšēviča izaicinājuma fona.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...