Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

24.10.2017. 20:01

(clap)(pray):)) Sociologu atziņa-23.okt. 2017.g. Latv radio 1 ""Krustpunktā"" biedra A.Tomsona vadībā...tika debatēts ar Jūdu hristīgās sistēmas izcilnieku Baštiku. Baštiks jau nu atkal "'izcēlās "" ar savu ""Intelektu""-piem., -TAISNĪBA jau nu NEKO ...neatrasina, jo, ja jebkura TAISNĪBS LIETA tiktu atklāta...tad jau nu kāds būs ZAUDĒTĀJS !, bet no jūdu hrist. reliģ. viedokļa to nedrīkstot pieļaut...vajagot ...ŽĒLOT....atklāti gan neizteica, ka vajagot skriet uz TEMPLI ...un atpirkties...no T.S. ""grēka"". Tad Baštiks , pieminot, ka, piem., kādu skolēnu par kādu pārkāpumu izraida no klases-un, kas tomēr ir vardarbība, tad pats Baštiks aizsāv pretcilvēcīgo MURGU, ...kur miljoni cilvēki tiek biedēti ar VIŅU pašu Dievu- Elku ISU, kas Ir attēlots kā PIESISTS KRUSTĀ- un kam tek asinis 24 st. diennaktī...Dubults noziegums un stulbums vēl ir tas, ka sen jau vēsturiski un arheploģiski ir PIERĀDĪTS, ka ISA-Jēzus NAV ! bijis piesists krustā.., bet sveiks un vesels ""aizcilpoja"" vēlāk ar savu sievu un diviem bērniem devās uz Indiju. :))

Atbildēt

andris a

17.10.2017. 19:47

:))(zombie)(xmas) Sociologi-Viens no pamatiem Katalāņu BRIVĪBAS PRASĪBAI - IR Nacionālas Valsts saglabāšana-jo Spānijas vara Katalonijā iesūta citas tautības-spāņu darbaspēku, kas , protams, arī nerunā katalāņu valodā. Mums..., protams , ir daudz TRAĢISKĀKS... stāvoklis , jo šie ""mūsu kolonisti"""ne tkai nerunā..., bet Ir pie Varas-kā var-vergturi....Virsvergturis ir -Vardarbīgā mākslīgi izdomātā-cilvēku nicinošā jūdu hrist.reliģija ar Jūdu izdomāto viņu...Dieva jēdzienu, un vēl Virsvadibu no tās Grupas pārstāvjiem, kas fakt. ""Privāti""drukā NAUDU -eiro un $ dolārus, ko ""atprečo"" caur savām bankām....un ""apaudzina- materializē"""caur cilvēku DARBA SPĒKU....

Atbildēt

emīls 1

13.10.2017. 19:12

BRIVĪBAS AKTS Katalāņiem jau IR parakstīts.....

Atbildēt

emīls1

28.09.2017. 19:10

(sun)(bell)(sun) Sveiciens !
Un visiem SPĒKIEM un zināšanām abalstām 1. okt.2017.g. Katalonijas BRĪVIBAS tiesības no seniem kolonizatoriem Spānijas varnešiem !

Atbildēt

andris a

26.09.2017. 19:31

Sveiks, Tu arī esi no MŪSĒJIEM..., dzīvo SAVU ! dzīvi un ar sirdsapziņu....un savstarpēju cieņu....

Atbildēt

emīls 1

26.09.2017. 19:21

:))(grill) Sociologi brīnās....Tikko biedrs Vējonis ir uztājies AVO Asamblejā ar Uzrunu..un...tanī vietā, lai runātu skaistā LATVIEŠU valodā un liktu VIŅIEM... dzirdēt un saprast, ka IR tāda Dieva laista tauta latvieši, kam pienākas arī ar ANO palīdzību veikt DEKOLONIZĀCIJU- līdz 2018.g. 11. novembrim- šis biedrs Vējonis ir runājis ""lauzītā ""angļu valodā , par tēmu-Latvijas MSLīdzekļos vēl NEZINĀMU..., jo vēl NAV dzirdēta...(xmas)
Varēja arī atbalstīt Katalonijas BRĪVĪBAS atjaunošanu katalāņiem..

Atbildēt

MISIJA - NĒĢERIS !

23.09.2017. 16:27

Tāds nu stīlam tas darbs - strādāt par nēģeri Latvijā...

Atbildēt

š

21.09.2017. 19:11

»

Zoya

Viņš ASV bija policists


par policistu var kļūt katrs pēc 19-21 mēnešu kursiem, tā ka nav neiroķirugs ne fiziķis matemātiķis...Tā nav nekāda iglītība USA

Atbildēt

savas kultūras aizstāvis

20.09.2017. 13:52

Man nav vajadzīgas ārzemju kultūras manā zemē, priekš tam domāta ceļošana. Kamēr viņi dzīvo savās zemēs, man nav problēmu, bet līdz ko šitādi mērkaķi parādas, kļūstu par rasistu.

Atbildēt

reālais melnais rasisms

18.09.2017. 09:11

»

hggklo

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru...


Melnais rasisms ir viss agresīvākais, atbraucis melnais rasists un vēlas, lai tam visi klanās.

Atbildēt

Viltnieks

18.09.2017. 01:05

Kungs visu laiku par kaut ko žēlojas.
Šinī sakarā citējams Ebreju teiciens- Jūtieties kā mājās, bet neaizmirstiet, ka esat ciemos.

Atbildēt

interesanti

17.09.2017. 09:42

»

hggklo

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru...


Ko tu dari, ja tavā mājā iegāžas kāds iereibis tips, iezveļas dīvānā un kad tu viņu pamani uzbļauj tev- ko blenz, kāpēc TV pults nav savā vietā un kur pusdienas? Tu sāc skaidrot cik tu esi tolerants?

Atbildēt

hggklo

17.09.2017. 02:47

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru.
Kādi pārmetumi Stīlam tika pausti?
Vai tika sacīts, ka apgalvojumi par rasismu ir pārspīlēti un mūsu sabiedrība patiesībā esot ļoti toleranta? Nē!
Vairums pārmetumu bija no sērijas: "Atbraucis MŪSU zemē kaut kāds SVEŠAIS un tā vietā, lai vāktos prom, vēl atļaujas teikt, ka tam kaut kas te nepatīk." Un kādi vēl piebilst, ka tādi (bezkaunīgi, izaicinoši u.t.t.) jau VIŅI esot.
Ja vēl atzītu, ka ir rasisti .. bet te jau vairums rasistu sašutuši, ka kaut kāds melnais viņus atļaujas par rasistiem lamāt.

Atbildēt

Ina Fominova

16.09.2017. 19:08

»

Marks

Es gan teiktu, ka sāpe cilvēkā - viņš ir atbraucis valsti ar savādāku mentalitāti un tīri objektīvi jūtas slikti, tāpēc visu uztver saasināti. Daudzi latvieši arī ārzemēs jūtas slikti, tikai viņi to nevar attaisnot ar rasismu...


Es nevaru vien nobriiniities par latviesha parastaa veelmi VISU paarveidot peec savas shnites. Kaada vella peec uzvaardi ir jaalatvisko ? Lai latviesha stiivajai meelei vai atklaatai citu tautu nicinaashanai izdabaatu ? Korektaak ? Korektaak buutu atstaat katram vinja vaardu in uzvaardu, kaads tas no dzimshanas ir, nevis paarveidot. Anglijaa tavu vaardu vispirms censhas izrunaat pa anglju modei, bet, kad paskaidro, NEVIENS NEKAD vairs to nedara. Tikai latvieshi savaa bezpamata paaraakuma apzinjaa visu paarveido in sachakaree cilveekiem dziives. Idioti...

Atbildēt

Zinu

16.09.2017. 07:08

Atceros viņu, kad tiko bija atbraucis un strādāja Lattelekom. Piedodiet, džeks iedomājies, ka ir no ĀĀĀmerikas un tāpēc pienākās super menedžera vieta automātiski, bet realitātē - pamatskolas izglītība, tikai parasts palīgstrādnieks, kas arī ir cienījami mums, vietējiem, bet nē - ambīcijas. Un tāpēc viņš nebrauc atpakaļ uz ĀĀĀmeriku, jo zina, ka tur pat tādu darbu nedabūs.

Atbildēt

politiski nekorektais

15.09.2017. 21:09

»

Marks

Atpazīstu diženā režīma piederīgo, kurš izliekas par toleranto, tai pašā laikā mierīgi apliek kādu tautību, vēl piebilstot: "...Bet vai tad tā nav...


arī tavu liberasmu izārstēs... ar laiku...(un ar noteikumu, ka no Džordža vairs naudiņu neņemsi), ir bijuši gadījumi, ka cilvēks pats ar sevi tiek galā, bet tas laikam nav par tevi..ISIS- isti arī visus lamā par islamafobiem

Atbildēt

Marks

15.09.2017. 20:55

»

Nožēlojami,

Ka joprojām atrodas latvieši, ar lopiskiem uzskatiem par visu , kas atrodas aiz robežām, kuras viņi novilkuši sev apkārt. Kas ir aiz šīm robežām viņus ne tikai neinteresē, bet viņi pat , kā teļi, baidās. To arī sauc par aprobežotību. Bērni piedzimst bez šīs aprobežotības. To viņiem iemāca vecāki. Tas...


Atpazīstu diženā režīma piederīgo, kurš izliekas par toleranto, tai pašā laikā mierīgi apliek kādu tautību, vēl piebilstot: "...Bet vai tad tā nav?"
Jā, daļa latviešu ir ksenofobi, varbūt pat manī ir ksenofobija, bet tas nekādi nenorāda, ka par latviešu īpašībām jāspriež pēc sliktākās daļas!
Ko lai dara - ksenofobam liekas, ka visi apkārt tādi...

Atbildēt

HA! > nožēlojami

15.09.2017. 20:26

Man nav izejas, jo šo diagnozi man , bez piekrišanas, automātiski ierakstīja pasē. Uz 50 gadiem.

Atbildēt

Nožēlojami,

15.09.2017. 20:05

Ka joprojām atrodas latvieši, ar lopiskiem uzskatiem par visu , kas atrodas aiz robežām, kuras viņi novilkuši sev apkārt. Kas ir aiz šīm robežām viņus ne tikai neinteresē, bet viņi pat , kā teļi, baidās. To arī sauc par aprobežotību. Bērni piedzimst bez šīs aprobežotības. To viņiem iemāca vecāki. Tas ir kā infekcijas slimība. Latvietis nav tautība, bet diagnoze vairumam šīs populācijas.

Atbildēt

liberalism is a mental disorder

15.09.2017. 19:06

Viņš ir piedzimis abižots par savu krāsu un ar to domu arī dzīvo, visur un visiem jārada viņiem (abižotajiem) kaut kas sevišķs, ko normāls cilvēks sasniedz vai iegūst pats, šiem vajag uz paplātes un ar atvainošanās vārdiem. Kad es vismaz 6-7 gadus atpakaļ teicu, ka rasisms (vismaz ASV) jau sen ir apmetis kūleni, man neviens neticēja (latviešu publika), bet turpināja žēlot nabaga rasisma upurus. Vai varat iedomāties mūsdienās koledžu tikai baltajiem? Bet koledža tikai melnajiem mierīgi eksistē un kačā pravas, visādas BLM nonstopā kaut ko pieprasa, šodien gandrīz viss kas saistīts ar vārdiem "white" un "cotton" tiek pieprasīts uzskatīt par rasistisku. Un ir neskaitāmas melno rasistu organizācijas, un neizskatās, ka tuvākajā nākotnē kāds no valdošajiem tās publiski beidzot nosauks par rasistiskām, vēsmas jūt, bet nepietiekami stipras. Dod Dievs Trampam veselību, viņš solīja nosusināt purvu, bet visi un viss viņam pretojas.
Observeram gribas pajautāt: cik kosmosa kuģu uzbūvējuši āfrikāņi, kuri nekad nebija saskārušies ar ļaunajiem rietumniekiem? Tās vienkārši nav savienojamas dzīvo radību sugas: cilvēks un nēģeris ir no dažādām dzīvības formām. Tāpēc ka cilvēks saprot savu atšķirību no amēbas nepadara to par rasistu.

Atbildēt

to observer

15.09.2017. 18:35

Bet attēlā redzamā Latvijas jaunpilsoņa un kustības Par biedra prātulas gan nedrīkstētu dzēst..to jūs gribējāt paust.Vai ne?lūk,jaunizceptais politikas aktīvists jau norāda latviešu valodas skolotājiem,kā valodu mācīt viņa meitai un nodēvē latviešu autores lugu par rasistisku.Drīz varbūt sāks norādīt,ka latviešiem,kuriem ir uzvārds Arājs vai Cukurs,tie jānomaina uz angliskiem un,ja to negrib darīt,jādodas uz cietumu vai izsūtījumā uz Amerikas mūža mežiem.Tad gan jums nebūtu nekādu iebildumu.

Atbildēt

AG

15.09.2017. 18:08

LAI TAS MĒRKAĶIS NEPSIHO, ATSŪKĀS VIŅAM VISLATVIEŠI TĀ, KA NEMETAS !!! :)

Atbildēt

observer

15.09.2017. 17:28

Ja PIETIEK nebūtu tik ''dzeltens'' un tendēts uz palētu popularitāti, tad dzēstu apm 70% no arāju un cukuru ideoloģisko mantinieku prātulām.

Atbildēt

paldies

15.09.2017. 16:50

Paldies par komentāru 16.23!

Atbildēt

sūda kremlinam ar zaļo grāmatu

15.09.2017. 16:23

»

tinte

Kas tad agrākos laikos veda cilvēkus pret viņu gribu no Āfrikas prom verdzībai, ja ne izredzētie vergturi ar "zilajām" asinīm? Kas tad visjaunākajos laikos likvidēja Zaļo grāmatu un mieru Āfrikā, liekot cilvēkiem bēgt uz Rietumiem? Kas tad atveda cilvēku uz Latviju, ja ne pati latviete? Nav jau ko pārmest...


Pirms tika atklātas Amerikas, Āfrikā un arī Vidusjūrā cilvēkus laupīja musulmaņi - ne tikai melnos, bet arī baltos - par baltajiem varēja dabūt vairāk. Āfrikā verdzība bija arī pirms musulmaņiem, bet pirms verdzības, citu cilvēku medības tika organizētas galvenokārt kanibālistisku iemeslu dēļ. Kanibālisms Āfrikā arī nav izzudis mūsdienās - tiklīdz ir kāds nopietns konflikts, tad parādās arī upuri, kuriem dzīviem ir izgrieztas sulīgākās ķermeņa daļas, nemaz nepieminot to, ka Kongo baseina pigmeju(tva) zemes kolonizējošie āfrikāņi uzskata ka tie nav cilvēki - tāpēc tos var medīt un ēst, tāpat kā mērkaķus.

Šī visa verdzības pagātne ir ASV politikas sadzīves problēma kurai ar realitāti nav nekāda sakara - Brazīlijā arī bija pilns ar vergiem - un tur verdzība nez kāpēc nav dienas galvenais jautājums. Visaktuālākā vergu problēma ASV un arī Eiropā ir tiem afrikāņiem, kuru seņči nodarbojās ar vergu medībām, kas ienesa šiem lielu naudu, un kas nesen ieceļojuši ASV un Eiropā - nevis īstajiem vergu pēctečiem... kas jau ir integrējušies vietējā sabiedrībā. ASV, verdzība pastāvēja ILGI pēc tam, kad vergus vairs neieveda no Āfrikas - un ļielākie vergu īpašnieki ASV civilā kaŗa priekšvakarā bija bijušie vergi, kurus baltie bija palaiduši brīvībā un devuši izglītību utt., bet kam tāda izglītība, ja vergu audzēšana un pavairošana bija daudz ienesīgāks bizness...

Latvija pilnīgi noteikti nevar ietekmēt dzīves līmeni Āfrikā, bet par aicinājumiem uzlabot dzīves līmeni Āfrikā var dabūt reālu cietumsodu, jo vienīgā iekārta, kas uzlaboja dzīves līmeni Āfrikā bija kolonizācija. Pateicoties tam, ka ASV kopš 60tajiem uzvaras gājienā ir hipiju kultūra, tad vari arī pateikties viņiem, ka Āfrikā ir tik slikti. Nav novērojams, ka Kalifornijas bagātnieki, kas atbalsta tagadējo "liberālo" kustību tik ļoti satrauktos par Āfriku un tur attīstītu rūpniecību, radītu darba vietas, audzētu kokvilnu(kuras audzēšanai ir labāks klimats kā ASV), lai vietējie paši ražotu t-kreklus, kurus saņem humpalās, izglītotu tautu, kurai nav nekādas elementāras saprašanas par to kā rodas bērni utt. Vai ja tev tik ļoti satrauc Āfrikas attīstīšana, tad varēji samaksāt par biļeti uz Āfriku Džordžam, lai šis ar savu gudro dzīves pieredzi palīdz attīstīt Āfriku, nevis pievienojas kārtējam padomju pamuļķu vaidētāju baram.

LATVIJA IR LATVIEŠU VALSTS - PĀRĒJIEM, KAM NEPATĪK LATVIJĀ IR VISAS IESPĒJAS DOTIES PROM - NEVIENS TAK NETUR AR VARU!

Atbildēt

hah

15.09.2017. 16:09

Shitiem njaudet ir asinis, kjipa kaa barenisiem, kam visi ir ko parada! :-) :-) :-)

Atbildēt

...

15.09.2017. 13:55

Āksts!

Atbildēt

MK

15.09.2017. 13:16

Vispār viņam nekas netraucē braukt prom - uz Nigēriju piemēram, tur neviens virsū neskatīsies, bet nē šis tips, kuru viena latviete ievilkusi valstī, mācīs visus vietējos, kā viņiem jārīkojas - viņa derētu zināt krievu sakāmvārdu - ar saviem noteikumiem citā klosterī nebāzies iekšā.

Atbildēt

Priekulis

15.09.2017. 11:40

Kapēc Jūs Džordž, neesat Zemessardzē, jums ir ģimene, bērni.

Atbildēt

dvd

15.09.2017. 10:04

uz sievietēm ar lielām krūtīm arī blenž, tikai viņas tāpēc nejūtas apspiestas. tieši otrādāk. bet sejā ieskatoties - nu ir viņš integrējies, ir, tāda pati nelaimīga seja kā pārējiem mūsu valsts iedzīvotājiem.

Atbildēt

Kar

15.09.2017. 10:00

Cienīts kungs, tāpat kā visi citi čīkstētāji par rasismu,šovinismu,nacionālismu, nesaprot vienkāršu lietu, ka cilvēkiem pārsvarā nav nekādu iebildumu pret ādas vai kādām citām krāsām. Vietējos cilvēkus gluži dabīgi kaitina atbraucēju, ienācēju aprīnojamā bezkauunība pieprasīt sev kādus īpašus noteikumus.Kādā sakarā, par kādiem nopelniem ienācējs manās mājās drīkst pieprasīt ,lai es mainu savu ierasto dzīves kārtību.

Atbildēt

✱ ✱ ✱

15.09.2017. 09:47

Džordžu par Prezidentu, nost čangali Vējoni !
Džordžs māk runāt angliski, dziedāt latviski, izrunāt burtu "ē".
Un pats galvenais, viņš nav lauķis !!!

Atbildēt

Viedais

15.09.2017. 07:36

Cilvēks mēģina ieiet politikā ar savu ādas krāsu. Varbūt viņš kādam arī būs vajadzīgs, jo citādi spriež kā iezemietis

Atbildēt

VB

14.09.2017. 20:37

»

Mutenburgs

Tieši pirms pāris nedēļam aizdomājos, kur palicis LV oficiālais rasistu apspiestais kungs


Izlasīju ar pilno interviju - viņš neko sliktu gan nesaka, kā vienīgi saasināti ko uztver. Vai tam ir pamats, jāspriež mums pašiem. Jāska, piem., Londonā, kur esmu strādājis, pret daudz ko ir tiešām liberālāka attieksme un tas nemaz nav tik slikti.

Atbildēt

tinte

14.09.2017. 20:30

Kas tad agrākos laikos veda cilvēkus pret viņu gribu no Āfrikas prom verdzībai, ja ne izredzētie vergturi ar "zilajām" asinīm? Kas tad visjaunākajos laikos likvidēja Zaļo grāmatu un mieru Āfrikā, liekot cilvēkiem bēgt uz Rietumiem? Kas tad atveda cilvēku uz Latviju, ja ne pati latviete? Nav jau ko pārmest cilvēkam, ja paši esam radījuši un pieļāvuši Āfrikā zemāku dzīves līmeni.

Atbildēt

VB

14.09.2017. 20:26

"Godīgi sakot, ja būtu iespējams braukt prom, es brauktu. Neredzu lielas pārmaiņas šeit gadu gaitā. Nevar teikt, ka to nav nemaz, taču tās ir ļoti minimālas. Jaunajai paaudzei noteikti ies vieglāk, bet ir ilgi jāgaida, sabiedrība mainās ļoti lēni."
Kur tieši viņš kļūdās - tā mūsējie arī dara, kas var + viņam te nav Dzimtene.

Atbildēt

Marks

14.09.2017. 20:05

Es gan teiktu, ka sāpe cilvēkā - viņš ir atbraucis valsti ar savādāku mentalitāti un tīri objektīvi jūtas slikti, tāpēc visu uztver saasināti. Daudzi latvieši arī ārzemēs jūtas slikti, tikai viņi to nevar attaisnot ar rasismu.
Par uzvārdu - korektāk jau būtu bijis to latviskot, īpaši, ja iegūst Latvijas pilsonību, bet tā ir tikpat grūta izvēle, kā Jānim Amerikā - pārsaukties par Yanis vai pieņemt, ka daudzi viņu sauks par Dženisu.

Atbildēt

robertsb

14.09.2017. 19:45

Viņu vajag vest, skolās rādīt. Tipisks pārstāvis- lecīgs, iedomīgs, nekaunīgs radījums.

Atbildēt

Georgam

14.09.2017. 18:42

Jūs atļaujaties latviešu valodas skolotājai aizrādīt par "idiotismu"un latviešu izrādi nosaukt par rasistisku.Latviešu valodas skolotājas pienākums ir mācīt Jūsu meitai un citiem bērniem pareizu latviešu valodu nevis tādu kāda Jums labpatiktos.Kaunieties,Georg!Jūs esat nekauņa.

Atbildēt

ļuļa

14.09.2017. 18:15

georgs stēlis grib, lai latvijā izveidojas nēģeru rajoni, kur baltais nevar kāju spert, un kur galvenā nodarbe ir narkotiku un ieroču tirzniecība. lūk tā, pēc stēļa domām, būtu īstena latvju tautas integrācija multikulturālismā.

p.s. starp citu, intervijā viņš arī pārmet latviešu valodas skolotājai, ka tā meitas uzvārdu nepareizi izunājot. stēle, kaut gan viņš nez cik reizes esot teicis, kā esot pareizi. tas arī esot šausmīgs rasisms. nez cik amerikāņu izrunā porziņģa uzvārdu pareizi? un vai tie, kas neizrunā ir nelietīgi rasisti?

Atbildēt

Dzīvoju reiz US..

14.09.2017. 17:06

Ja kas,afroamerikāņu mentalitāte ir ļoti līdzīga krievu. Viņiem arī patīk būt skaļiem,bravūrīgiem,uzvesties izaicinoši,un "izlekt" ar savu dīvaino ģērbšanos stilu. Lūk vēl viena kopīga īpašība.Arī daudziem krieviem šeit nepatīk,un riebjas,bet prom nebrauc ne par ko !

Atbildēt

Par līdztiesību

14.09.2017. 16:50

Ar ko Raimonds Vējonis atšķiras no tumšādainā Džordža ?
Džordžs ir no Āfrikas, bet Vējonis ir no laukiem, vai otrādi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...