Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Trīs vēsturiski secinājumi

Arturs Priedītis
12.10.2018.
Komentāri (53)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

daffin

21.10.2018. 08:56

pastulbs raksts. garš kā uz drāts izstiepies puņķis. ko tad šis gribēja, lai pie varas paliek vecie ķēmi, kas Latviju noveduši līdz kraham visās sfērās, nevis to vietā lai nāktu jauni? vienīgais, kam varu piekrist ir par jaunatnes debilizāciju, kas progresē nevis pa mēnešiem vai dienām, bet pa stundām. taču atkal jautājums - kas viņus par tādiem padarīja? vai ne tā vecā nomenklatūra, pēc kuras tik ļoti skumst autors?

Atbildēt

Rūsiņš

17.10.2018. 12:43

Jūtama autora sāpe par pašreizējās koalīcijas zaudējumu vēlēšanās. Diemžēl rakstā daudz nepatiesu apgalvojumu. Plebejiski ir piekārt klauna birkas visiem 16 ievēlētajiem KPV deputātiem. Un līdzšinējā varas partija Vienotība labākajā gadījumā pārstāvēja Volstrīta oligarhus, ne mūsējos. Tāpēc nav brīnums, ka tālu zemju oligarhiem ir vienaldzīgs latvju tautas liktenis.

Atbildēt

piedzēries atkal?

17.10.2018. 00:44

»

Nežulis

Par pirmo daļu. Nedrīkst tā vērtēt, ka ir tikai kaceni uz lauka un kāpostus zaķi nograuzuši, vai sacīt varen branga kāpstu raža, desmit gadus rīsim...


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Diemžēl,

17.10.2018. 00:42

»

Nežulis

Tiesisku, apgaismotu un gara stipru Latviju. Ilumināta lozungs, jo tie visi ir pasaku tēli šai lozungā. Nekas nav pateikts par latviešu tautu, par latviešu valsti utt...


atkal tas neglābjami slimais plānprātiņš rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

tautība ir - latvijietis

16.10.2018. 22:39

»

kkk

Pie kādas nācijas tad pats piederi? Jeb tev pašam nav tautības


čuvaks Priedītis ļaunprātīgi pārdefinē jēdzienu "latvijietis" uz jēdzienu "latvietis" !!!

Atbildēt

kkk

16.10.2018. 15:09

»

Apmierinātais

Gan Priedītim, gan Žulim ir patiesība...


Pie kādas nācijas tad pats piederi? Jeb tev pašam nav tautības?

Atbildēt

VB

15.10.2018. 16:07

"Ja cilvēku pārņem identificēšanas impotence, tad viņš zaudē Homo sapiens statusu un spēju eksistēt saprātīgam cilvēkam atbilstošā garā."

Nu, un Artūr?!

Atbildēt

Tādus tukštirsējus

15.10.2018. 02:05

»

Apmierinātais

Nu, vispār jau tu varēji arī nekomentēt


uz vietas nošaut, jo tu esi debils izbijis čekists. Ulmanis nevarēja pielietot Suņdzi Karamākslas principus, jo Suņdzi Karamāksla latviski pirmoreiz izdota 2011. gadā. Līdz ar to tava trolla- tukštirsēja citāti ir kaķim zem astes. Miglas pūšana. Es tevi deportētu kopā ar sūda tikštirsēju Īvānu.

Atbildēt

Skumji

14.10.2018. 22:51

Šoreiz Priedītim taisnība.

Atbildēt

Apmierinātais

14.10.2018. 15:02

»

Man tie visi

šķiet tukši murgi, lai neko nedarītu


Nu, vispār jau tu varēji arī nekomentēt.
Ir cilvēki kuri vēl domā un kuri saprot, ko domā.

Atbildēt

Edge

14.10.2018. 12:42

»

Žulis

Priedītis atkal ir savā elementā. Ka tik to latviešu tautu varētu nozākāt! Un viņš to pieprot. Pašā raksta sākumā kā aksiomu iestrādā vienu melīgu aplamību un tad uz tās balstoties būvē augšā to samazgu spaini, ko uzgāzt latviešiem kā tautai. Viņš lasītājam stāsta, ka „Tautas dzīve vienmēr ir atkarīga...


Kad prof. A.Priedītis pats vēl bija jaunieša vecumā, tad ar gāja vaļā karstas diskusijas par "drūmo situāciju". Noder atcerēties, noder pārlasīt Vizmas Belševicas dzejas krājumu “Gadu gredzeni” (1969) noslēdzošo poēmu "Indriķa Latvieša piezīmes uz Livonijas hronikas malām":
"... O, nodevēju tauta, vai ir vērts - Par tevi būt, par tevi galvu nolikt? - O, suņu tauta! Asins bļodā mērc - Tev saimnieks maizes vietā ceļa oli."

Atbildēt

Edge

14.10.2018. 11:40

»

A.P.

Daži vārdi par valodas pieskaņošanu. Katrā laikmetā ir sava valoda – populārāko vārdu kolekcija. Tas ir tāpēc, ka katrā laikmetā dzīvē ienāk kaut kas jauns un to ir nepieciešams ietērpt piemērotā leksiskajā tērpā. Tā tas visu laiku bija arī pēcpadomju gados Latvijā. Dzīve radikāli izmainījās un turpināja...


"Sabiedrībā strauji pieauga cilvēku (latviešu neizglītoto jauniešu) slānis, kas nemaz nespēja uztvert semantiski poētisku, tēlaini nosacītu valodu." Nu un?
Konfūcijs:"Pasaulē valda simboli un zīmes, nevis vārdi un likumi."
Digitalizētajā pasaulē (A.P zina, kas ir "mobilā aplikācija"?) kāda Elločka-cilvēkēdāja (romāna 12 krēsli personāžs ), kuras vārdu krājumā bija 30 vārdi - jūtas itin omulīgi.

Atbildēt

Edge

14.10.2018. 10:20

»

Nežulis

Tiesisku, apgaismotu un gara stipru Latviju. Ilumināta lozungs, jo tie visi ir pasaku tēli šai lozungā. Nekas nav pateikts par latviešu tautu, par latviešu valsti utt...


Kas ir "tauta"? "Pūlis - tā nav tauta," mēdza atkārtot Rainis. Tauta bija ielās 1991.g. janvāri, 2009.g. - tikai pūlis ārdījās. Noder zināt un saprast vēsturi, kā arī fundamentālas lietas par sabiedrību un valsti.
Pašreizējā situācijā 10% oligarhu, kampēju un eirokrātu var itin mierīgi manipulēt ar pūli, ja vien nenotiks kāda būtiska ģeopolitiska vai klimatiska katastrofa. Būsim reālisti!
p.s. Īvana runas un 3.Pasaules kara (hibrīdkara) kontekstā, kad Latvijā dislocēta NATO kaujas grupa - noderīgi izlasīt Valsts Prezidenta Dr Kārļa Ulmaņa runa valsts saimniecības un kultūras padomes kopsēdē,12.10.1939.
(..) Divas svarīgākās lietas, no kurām atka-
rājas mūsu nākotnes gaitas: pirmkārt,
mūsu pašu spēks un stiprums, un otrkārt
kara norise. Pēdējo mēs nespējam un
nevaram paredzēt un izrēķināt,....( Valdības Vēstnesis, 13.10.1939 / sk. periodika.lv)

Atbildēt

Žulis

14.10.2018. 10:00

»

Apmierinātais

Gan Priedītim, gan Žulim ir patiesība...


Komentāros vemšu tikmēr, kamēr būšu dzīvs, jo esmu latviešu deģenerāts-plānprātiņš ar datoru.

Atbildēt

Apmierinātais

14.10.2018. 09:47

»

A.P.

Pagrimuma laikā idiotismu izrāda pat it kā saprātīgi radījumi. Rēzeknes nelieti ar tipisku nelieša seju nevar uzskatīt par nesaprātīgu tipu. Maskava viņam uztic "Baltijas forumu" - Krievijas un ASV specvīru legālu pasākumu Jūrmalā. Tagad šis nelietis "Delfos" savā buldurējumā ierosina jaunu formātu ...


Priedīša kungs, runāsim beidzot tieši, te vairs nav ko kautrēties un censties izrādīt kulturālību un toleranci, nav jau kam.
Latvija ir pārvērsta par Rietumeiropas mauku māju, nomali, kurā var notikt da jebkas, kā Kosovā, kurā ar NATO palīdzību tika izgrieztas Pareizticīgo baznīcas, jā jā, izgrieztas tiešā veidā, bet par to neviens atbildību nenes, toties Serbu, kurš gribēja šīs baznīcas un cilvēkus glābt, sodīja Hāgas tribunālā', par "genocīdu" pret albāņiem.
Latvija ir pārvērsta par zemi, eiropas savienībā kurā dzīvo pilnīgi idioti, pederasti un palaistuves, bet to visu apsargā NATO karaspēks, lai droši var nodokļus iekasēt priekš hazāru labdzīvošanas.

Atbildēt

Apmierinātais

14.10.2018. 09:37

Gan Priedītim, gan Žulim ir patiesība.
To visu ir jāsaliek kopā un tad ir pilna aina, BET.
Kā viens tā otrs neizsaka visu līdz galam, īsi centīšos to visu apvienot.
ap 300. gadu m.ē. šeit ielauzās kabalisti, vatikāna kabalistu ordenis.
Izrāva miesas gabalus ārā no dzīva organisma, veica "ģenētiksku" eksperimentu kā rezultātā, izveidoja teritorijas, tās sadalot starp saviem kaganāta haniem, iestāstot aborigēniem ka tagad viņi ir brīvi un katrs par sevi.
Svarīgi - nevis kopā, bet, "katrs par sevi" ,respektīvi tika iesēta inde.
Austrija, Ungārija, Rumānija, Čehija, Slovākija, Dienvidslāvija, Bulgārija, Vācija, Polija....Ukraina, Krievija, Baltkrievija... Lietuva, Latvija, Igaunija.
Kādreiz, tā visa bija viena teritorija, kura dzīvoja runāja un strādāja draudzīgi, bez kariem un domstarpībām.
Bija tuvināti viena valoda, kura nedaudz atšķīrās no reģiona uz reģionu, bet visumā, šajā milzīgajā teritorijā visi, viens otru saprata.
Viss bija labi līdz brīdim kad šajā milzīgajā teritorijā tika iesēta inde.
Šī inde šodien, izpeld virspusē, vara kura patreiz ir ievēlēta Latvijā.
Paradoksālākais visā šajā, Latvijā tauta brīnās un nevar saprast kas notiek, bet notiek sekojošais, tauta ir sarijusies indi, jau 2000 gadu garumā, un tās jau ir ģenētiskas izmaiņas, saprāta degradācija indes iespaidā.
Inde tiek turpināta grūst iekšā tautai, lai tauta nekā nesaprastu.
Patiesībā kabalisti to arī vēlējās, tas bija viņu mērķis, tas bija viņu tiešais, ieprogrammētais uzdevums, izdarīt tā lai ar laiku, saindētā tauta pati sevi apēstu.
Paskatieties kas sēž saeimā un kas sēž Latvijas partiju spicēs, tad jūs sapratīsiet kas patiesībā vada teātri, tad jūs sapratīsiet ka vēlot par jebkuru partiju, jūs patiesībā vēlat tikai par vienu un to pašu, komunistiem - kabalistiem.
Paskatieties vēlreiz personālijās un jūs ieraudzīsiet ļoti daudz slēpto un neslēpto hazāru, pushazāru, krūmhazāru un visādu citādu drazu, bet jūs Latvijas saeimā neieraudzīsiet nevienu aborigēnu kurš drīkst saukties par Latvieti.
Spilgts piemērs kur izteikti pie varas ir hazāŗi ir vislativeši un vienotība, latvietis Dombrava tur ir tikai kā izkārtne, migla acīs, bet pats galvenais ka Dombrava ir debīlākais no debīlākajiem, jo nesaprot savu lomu, bet loma vienkārša, kājslauķis hazāriem, kad būs izlietots, tad izsviedīs miskastē.
Diemžēl, daudz aborigēnu kuri drīkst saukties par Latviešiem, ir debīli, jo nesaprot kā tiek izmantoti.
Kas attiecas uz šodienas Latvijas "inteliģenci", tieši tāpat kā pirms 200 gadiem, atvainojiet, bet šajā Latvijas inteliģencē es neesmu sastapis nevienu kurš ir aborigēns un drīkst saukties par Latvieti un rezultāti protams ka neizpaliks, aborigēni tiks iznīcināti, hazāri sevi sauks par latviešiem un zemes virsū iestāsies paradīze un nāks mesija...........

Atbildēt

Nežulis

13.10.2018. 23:05

»

Edge

Kas tie "mēs"? Oligarhiem, kampējiem un eirokrātiem (10%) nav iemesla vēl žēloties, bet vajag aktīvi popularizēt virzību uz "tiesisku, apgaismotu un garā stipru Latviju", kā to sāka 1988.g...


Tiesisku, apgaismotu un gara stipru Latviju. Ilumināta lozungs, jo tie visi ir pasaku tēli šai lozungā. Nekas nav pateikts par latviešu tautu, par latviešu valsti utt.

Tiesiskums privātpersonu kopumam - tautai ir viens, bet valstij cits. Neizbēgami. Atkarībā no vēsturiskās situācijas. Ja tauta izietu ielās uz Centrālcietumu, prasot atbrīvot A. A. Bērziņu, ko spīdzina cietumā, liedzot medaprūpi par radu līdzekļiem, VARA atbrīvotu aiz bailēm A. A. Bērziņu un viņš būtu tautas varonis. Tā kā tas nenotiek, A. A. Bērziņš ir upuris- moceklis tautas ideju vārdā.

Apgaismotu? Latvijas Saeima un valdība ir apgaismotas ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmatu. Īvāns noteikti domājis šo apgaismību. Es Īvānu vispār deportētu.

Ko nozīmē abstraktā garā stiprā Latvija? Stipra saskaņā un vienotībā ar okupantiem no "krievu pasaules"? Vai kā?

Atbildēt

Nežulis

13.10.2018. 22:50

»

Edge

Faktiski ir diametrāli atšķirīgi vērtējumi par esošo situāciju. Vieniem - degradācijas zemākais punkts, citiem - sasniegts vairāk kā plānots. Dainis Īvāns:"Vai LTF Apsolītā zeme jau ir sasniegta? Gan jā, gan nē. Jā tādēļ, ka sasniegts vairāk, nekā pirms 30 gadiem uzdrīkstējāmies sapņot. Nē tādēļ, ka...


Par pirmo daļu. Nedrīkst tā vērtēt, ka ir tikai kaceni uz lauka un kāpostus zaķi nograuzuši, vai sacīt varen branga kāpstu raža, desmit gadus rīsim!

Ir tikai viens kritērijs tautas izdzīvošanai - attieksme pret Jaramākslas principiem. Tie māca, ka uzvara jāsasniedz ar minimāliem līdzekļiem, izvairoties no asinsizliešanas. Un tas nozīmē, analizējot apstākļus objektīvi, skatīties patiesībai acīs. Un ar to sākt. Tad ko gan mums saka Karamāksla? Ka Latvija ir satiksmes zeme. Zeme, kurai nav robežu, nav savas naudas un kur svešu zemju slepenie dienesti ieceļ marionešu Saeimu un valdību. Ja katrs piedalās šajā sistēmā, viņš to atbalsta, ļaujot tautu nosaukt par aitām un muļķiem. Pretoties var dažādi. Tiem pašiem ieročiem - slepeniem, ienaidnieku pārsteidzot nesagatavotu, kad tas konstatē, ka tam nav saprotami uzvarētāja panākumu cēloņi...

Otrkārt, Latvija ir arī smagā zeme - zeme, kas ir okupēta no PSRS, Krievijas. Tajjā valda likums- kaut tās labākie ir nogalināti gulagos, arī piespiedu emigrācija ir slepkavība - tauta izsūtījumā Latvijai mirusi, un tā izlaupīta, no tās ir grūti aiziet. Te risinājumu tautas spēku atdzīvināšanai ir dažādi, bet okupantiem ir grūti aiziet, viņi nekaunīgi vēl tirš par krievu pasauli, viņiem vajag un var palīdzēt aiziet. Te arī risinājumi dažādi.

Vēl atliek gaidīt nākošo zīmi no Garīgās pasaules, kas L. Grantiņu LRTT Pietiek komentāros uzrunāja par Bordāna Nirnbergu divi:):):)

Atbildēt

Edge

13.10.2018. 22:32

»

Pomeranču Vainadziņš

Klau, Tu pats tiešām domā, ka mēs " ... uz patiesi tiesisku, apgaismotu un garā stipru Latviju ..." vispār virzāmies? Ja tā neuzskati, tad kāpēc citē aklos, kas mēģina runāt par puķu krāsām


Kas tie "mēs"? Oligarhiem, kampējiem un eirokrātiem (10%) nav iemesla vēl žēloties, bet vajag aktīvi popularizēt virzību uz "tiesisku, apgaismotu un garā stipru Latviju", kā to sāka 1988.g.
Kas meklē, tas atrod. Sev tīkamāko pat 54% pirms nedēļas atrada. Bet jautājums neatbildēts:"Kā dzīvot tālāk?"

Atbildēt

Juta

13.10.2018. 21:45

»

Vita Pētersone

Tagad daudzi saprot, ka tauta nav laba un nav izdevusies ne darbam, ne valstij, ne politikai, ne demogrāfijai.Kaut kas nav kārtībā jau pašās saknēs, pašā sākumā. Kas tas ir, es nezinu, jo nedzīvoju starp zagļiem, kaut gan muļķu netrūkst. Man visvairāk nepatīk nekaunība, kas ir lielāka par muļķu izdarību...


Kundzei taisnība, ka latvieši ir godam nopelnījuši neattīstītas tautas slavu. Tā nedrīkst dzīvot kā mēs dzīvojam tikai ar zagšanu vien noņemoties, bet tagad vēl zagšanas kordināciju nododot kaut kādiem nepilnvērtīgajiem jauniešiem. Kā tas beigsies, to es nezinu. Bet man ir kauns, ka esmu latviete. Ko teiks mani draugi ārzemēs, kas uzzinās par mūsu nelaimi? Vēl viņi nezina, kas ir noticis Latvijā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

13.10.2018. 20:42

»

Edge

Faktiski ir diametrāli atšķirīgi vērtējumi par esošo situāciju. Vieniem - degradācijas zemākais punkts, citiem - sasniegts vairāk kā plānots. Dainis Īvāns:"Vai LTF Apsolītā zeme jau ir sasniegta? Gan jā, gan nē. Jā tādēļ, ka sasniegts vairāk, nekā pirms 30 gadiem uzdrīkstējāmies sapņot. Nē tādēļ, ka...


Klau, Tu pats tiešām domā, ka mēs " ... uz patiesi tiesisku, apgaismotu un garā stipru Latviju ..." vispār virzāmies? Ja tā neuzskati, tad kāpēc citē aklos, kas mēģina runāt par puķu krāsām?

Un par "esošo situāciju" vienmēr varēs atrast diametrāli pretējus uzskatus.

Atbildēt

Edge

13.10.2018. 20:27

»

Nežulis

Tie bija tie vēsturiskie laiki, šodien izvirzāmas citas prasības gan pašiem latviešiem, gan jaunajai ideoloģijai. Nevar mongolu I. Parādnieku, koholieti I. Mūrnieci, žīdu R. Zīli, M. Kučinski, E. Levitu un citus nelatviešus uzskatīt par latviešiem, ja viņi tikai pārvalda latviešu valodu. Faktiski jāvērtē...


Faktiski ir diametrāli atšķirīgi vērtējumi par esošo situāciju. Vieniem - degradācijas zemākais punkts, citiem - sasniegts vairāk kā plānots. Dainis Īvāns:"Vai LTF Apsolītā zeme jau ir sasniegta? Gan jā, gan nē. Jā tādēļ, ka sasniegts vairāk, nekā pirms 30 gadiem uzdrīkstējāmies sapņot. Nē tādēļ, ka ceļš uz patiesi tiesisku, apgaismotu un garā stipru Latviju nedrīkst beigties.” (Ar dažādiem uzskatiem, bet vienu mērķi / Lvportāls)

Atbildēt

Taskanji

13.10.2018. 19:31

Tā kā Priedīti koka gabals vien esi :D un šitādus agresīvus rakstus Tvaiku ielā skricelē :D

Atbildēt

Taskanjiq

13.10.2018. 19:28

Raksta autoram pašam ir skaidri redzamas psihiskas noslieces :) ja ar tādu degsmi izlej savu žulti :) es kad paskatos uz Valdi Dambrovski kuram reāli ir zoo mūlis pat tad tā negānos :D

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

13.10.2018. 16:09

Tā viš i !
Tendence Eiropas sabiedrības ceļā uz skuju taku ir acīmredzama. Līdz ar to pievienošos Žulim par nacionālismu kā pašlaik vienīgo glābiņu.
Citas mākslīgi radītās ideoloģiskās konstrukcijas vai nu nedarbojas, vai ved bezdibenī (tai skaitā apkarojot nacionālismu).
Perspektīva visnotaļ nekāda.

Atbildēt

Mazais žulītis

13.10.2018. 16:04

Burtnieku ezeram ir sala uz kuras var būvēt Jaunu Latviju. Neatkarīgo. Nacionālo. Patieso.

Kad Rīga būs gatava - Daugavā nogrims... vai tad nav nogrimusi?!

p.s. viss kārtībā. nelietoju jau sen.

Atbildēt

Nežulis

13.10.2018. 15:03

»

Edge

"Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt...


Tie bija tie vēsturiskie laiki, šodien izvirzāmas citas prasības gan pašiem latviešiem, gan jaunajai ideoloģijai. Nevar mongolu I. Parādnieku, koholieti I. Mūrnieci, žīdu R. Zīli, M. Kučinski, E. Levitu un citus nelatviešus uzskatīt par latviešiem, ja viņi tikai pārvalda latviešu valodu. Faktiski jāvērtē reālie apstākļi gan globāli, gan Latvijas mērogā. Jāidentificē latviešu tautas ienaidnieki, jākonstatē viņu slepenie plāni, kas jāapsteidz.

Var nodibināt partiju par latviešu tautas līdzekļiem, nav obligāti kā vecos laikos jātusē biedrības namā, internets dod plašākas iespējas. Slepenas apspriedes var rīkot pēc vajadzības. Var izveidot speciālu kasi skaidrā naudā, latviešu partijas atbalstam. Utt.

Atbildēt

Jā, Priedīti, falšais žuli!

13.10.2018. 14:53

»

EdgePeža-Žulis

Vai tiešām tu Žuli domā, ka tevi te kāds ņem nopietni un nezina, ka esi latviešu deģenerāts- dzerāju bērns plānprātiņš ar datoru, jo internets ir plānprātiņu laime


Tavs latvieša deģenerātisms ir ohujmjonijs ar visu tavu piektdienu grafomāniju atpalikušajiem latviešiem.

Atbildēt

Edge

13.10.2018. 13:09

»

Žulis

Vai tiešām tu esi tik aprobežots, ka par nacionālistiem uzskati "Tēvzemiešus", "Vislatvijiešus" vai vēl kādus citus valdības partijām piederošos? Vai nesaproti, ka šīs ir režīma dibinātas "partijas" ar mērķi diskreditēt nacionālismu tautas apziņā?! Tādi "Tēvzemieši" latviešu tautai ir nodarījuši lielāku...


"Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt."
MATEJA EVAŅĢĒLIJS. 7:20.
Beidziet pļāpāt - ķerties pie darbiem, kas spētu kādu kaut nelielu latviešu tautas daļu iedvesmot!
Pirms PK bija jaunlatvieši, kuri sāka ar lozungu "Mosties, celies, strādā!" un ar reāliem darbiem spēja īstenot Pirmo Atmodu. Aiz jaunlatviešiem cēlās jaunstrāvnieki - un 1905.g. uz vēstures skatuves parādījās latviešu tauta. PK nespēj ne prasmīgi organizēt, ne vadīt, ne iedvesmot masas, jo neapjēdza situāciju 1980. gadu beigās.
Visspilgtāk to apliecināja filozofs Olģerts Eglītis rakstā, kurš tika publicēts l/a Brīvā Latvija (03.09.1990): "„Mūsu tautiešiem brīvajā pasaulē būtu skaidri jāsaprot un jāizšķir, ka Latvijā šodien par neatkarību cīnās divi ļoti atšķirīgi spēki — prokomūnistiskais spārns (kurš dominē Tautas frontē un Augstākajā Padomē) un antikomūnistiskais, jeb demokrātiskais, spārns (kurš dominē Pilsoņu kongresā un Latvijas Komitejā). Atšķirības starp abiem šiem virzieniem ir būtiskas un nav tik viegli pārvarāmas." Sk. vairāk - Vai 3. jūnijā Egils Levits dosies atpakaļ trimdā? (PIETIEK)

Atbildēt

Žulis

13.10.2018. 11:54

»

Edge

"Kamēr vien latviešu tauta neatgriezīsies pie savas NACIONĀLĀS kopības un Latvija nekļūs par nacionālu valsti, nekas nemainīsies. Vai tas šodien ir iespējams – tas jau ir cits jautājums...


Vai tiešām tu esi tik aprobežots, ka par nacionālistiem uzskati "Tēvzemiešus", "Vislatvijiešus" vai vēl kādus citus valdības partijām piederošos? Vai nesaproti, ka šīs ir režīma dibinātas "partijas" ar mērķi diskreditēt nacionālismu tautas apziņā?! Tādi "Tēvzemieši" latviešu tautai ir nodarījuši lielāku ļaunumu, kā interfronte!
Tiesības saukties par nacionālistu UZLIEK PIENĀKUMUS! Tas, kurš nepilda šos pienākumus pret savu tautu un Tēvzemi, nav nacionālists, bet viltvārdis! Tas ir kā āksts, kurš uzvilcis ģenerāļa mundieri ar savu tukšo muldēšanu un ālēšanos tēlo ģenerāli! Vienīgais nacionālas Latvijas valsts aizsākums pēc tā sauktās "dziesmotās revolūcijas",bija Pilsoņu kongress, kura darbība ar nodevēju un provokatoru palīdzību tika prasmīgi neitralizēta un likvidēta.

Atbildēt

A.G.

13.10.2018. 11:22

Tādiem pētījumiem nebūs nekāds sausais atlikums. Smiekli nāk! Kāds var būt sausais atlikums tam no suņu būdas un viņa pielūdzējiem. Tāpat kāds var būt sausais atlikums tēvzemiešiem ar idiotu sejām vai muzikantam Pavļutam ar idiota skatienu? Smiekli nāk. Autors velti cenšas, velti raksta gudrus komentārus, kad tas visiem ir pie vienas vietas.

Atbildēt

Vita Pētersone

13.10.2018. 11:17

Tagad daudzi saprot, ka tauta nav laba un nav izdevusies ne darbam, ne valstij, ne politikai, ne demogrāfijai.Kaut kas nav kārtībā jau pašās saknēs, pašā sākumā. Kas tas ir, es nezinu, jo nedzīvoju starp zagļiem, kaut gan muļķu netrūkst. Man visvairāk nepatīk nekaunība, kas ir lielāka par muļķu izdarību.

Atbildēt

Tereza Mendoza

13.10.2018. 11:10

Neattīstītai tautai neinteresē secinājumi par tās neattīstību.

Atbildēt

Edge

13.10.2018. 10:52

»

Žulis

Priedītis atkal ir savā elementā. Ka tik to latviešu tautu varētu nozākāt! Un viņš to pieprot. Pašā raksta sākumā kā aksiomu iestrādā vienu melīgu aplamību un tad uz tās balstoties būvē augšā to samazgu spaini, ko uzgāzt latviešiem kā tautai. Viņš lasītājam stāsta, ka „Tautas dzīve vienmēr ir atkarīga...


"Kamēr vien latviešu tauta neatgriezīsies pie savas NACIONĀLĀS kopības un Latvija nekļūs par nacionālu valsti, nekas nemainīsies. Vai tas šodien ir iespējams – tas jau ir cits jautājums."
HA,ha,ha, kad no runām jāķeras pie darba, kad jāuzņemas atbildība, tad modernie nacionālisti savu patieso seju parāda. Turpiniet pļāpāt!

Atbildēt

Edge

13.10.2018. 10:42

»

Žulis

Nacionālisms tiešām nevar atbrīvot no patoloģiskas grābšanas un kampšanas tieksmes, bet nacionālisms ir VIENĪGAIS ideoloģiskais princips, pēc kura būvētā valstī ir iespējama maksimāla šādu grābēju un kampēju atbīdīšana no valsts pārvaldes. Pirmkārt jau tāpēc, ka nacionālisms vienīgais dod skaidru kritēriju...


Nav nekādu šķēršļu nacionālistiem īstenot savas vēlmes reālajā dzīvē, taču pat pēdējos 30 gadus visa enerģija aiziet runas. Iemesls viegli izprotams.
Kāpēc neviens cits neķer pēc nacionālā karoga?
Ilze Ostrovska: Baidās.
Ilzes Ostrovskas padoms pirms vēlēšanām: Aizver acis un domā par Latviju. (la.lv)

Atbildēt

Žulis

13.10.2018. 10:00

»

Asstrīda

It kā jau Žulim būtu taisnība par kosmopolītisko jeb internacionālo inteliģenci un attiecīgām varas partijām. Tikai vajag atcerēties, ka nacionālisms kā ideoloģija nevar atbrīvot no vēl kādas nenormālības - patologiskas grābšanas un kampšanas tieksmes...


Nacionālisms tiešām nevar atbrīvot no patoloģiskas grābšanas un kampšanas tieksmes, bet nacionālisms ir VIENĪGAIS ideoloģiskais princips, pēc kura būvētā valstī ir iespējama maksimāla šādu grābēju un kampēju atbīdīšana no valsts pārvaldes. Pirmkārt jau tāpēc, ka nacionālisms vienīgais dod skaidru kritēriju pēc kā novērtēt gan atsevišķu valstsvīru, gan valsts institūciju darbību. Šis kritērijs ir ATBILSTĪBA tautas nacionālajām interesēm. Otrkārt,ja vadāmies no jēdziena "demokrātija" sākotnējā satura, kas nozīmē vairākuma varu, tad pēc nacionālisma principiem veidota valsts pārvalde ir visdemokrātiskākā iespējamā valsts pārvaldes forma, jo iemieso sevī valsts vairākumu sastādošās pamattautas gribu. Tas, lai tautas ievēlētie priekšstāvji par savu darbību nestu reālu atbildību savas tautas priekšā jau ir tīri tehnisks jautājums, kuru var atrisināt ar likumdošanas palīdzību. Nav nekādu šķēršļu likumdošanā iestrādāt normas, kas dod iespējas gan padzīt no amatiem, gan saukt pie reālas kriminālās un mantiskās atbildības valstsvīrus, kuri nestrādā savas tautas interesēs. Un šādā situācijā kampējiem un grābējiem līst valsts pārvaldē nemaz nav vilinoši.

Atbildēt

Signe

13.10.2018. 09:35

»

Žulis

Latviešu īstā inteliģence esam mēs - Es Žulis un citi dzērumā taisītie plānprātiņi, kuri tagad pievemj internetā komentārus ne tikai "pietiek", bet visur


Žuli, dārgais latviešu ģēnij! Vai tiešām Evitai ir taisnība? Viņa jau no paša sākuma paredzēja, ka Jūsu izcelsme ir dzērāji, bet prātiņš ir dzērāju vājprātības mantojums. Vai tā patiešām ir ģēnij Žuli? Ko lai mēs tagad darām? Mēs Jūs dievinājām, bet Jūs izrādaties pilnīgs mēsls. Kā lai mēs tagad iztiekam bez Jums ģēniju Žuli- latviešu dzērajmantojum?

Atbildēt

Asstrīda

13.10.2018. 09:27

It kā jau Žulim būtu taisnība par kosmopolītisko jeb internacionālo inteliģenci un attiecīgām varas partijām. Tikai vajag atcerēties, ka nacionālisms kā ideoloģija nevar atbrīvot no vēl kādas nenormālības - patologiskas grābšanas un kampšanas tieksmes.
Visvairāk kaitina mediju kladzināšana par demokrātiju, kas mums tagad it kā ir. Tie ir vislielākie meli. To nevar saukt par demokrātiju, ja tautai jāizvēlas mazākais ļaunums, kas to māna. Jāsaprot, ka oligarhija un demokrātija ir atšķirīgas, nesavienojamas formācijas.

Atbildēt

Žulis

13.10.2018. 08:19

Priedītis atkal ir savā elementā. Ka tik to latviešu tautu varētu nozākāt! Un viņš to pieprot. Pašā raksta sākumā kā aksiomu iestrādā vienu melīgu aplamību un tad uz tās balstoties būvē augšā to samazgu spaini, ko uzgāzt latviešiem kā tautai. Viņš lasītājam stāsta, ka „Tautas dzīve vienmēr ir atkarīga no inteliģences sociālās aktivitātes, inteliģences idejiskā potenciāla un inteliģences psihiskā noskaņojuma.”un ka inteliģence ir tā, kura rūpējas par tautu. Tiktāl viss pareizi. Viņš tikai „aizmirst” pateikt, ka šādi par savu tautu rūpējas NACIONĀLĀ inteliģence. Bet tā „inteliģence” (ja to vispār var saukt par inteliģenci), kas šobrīd kalpo Latvijā valdošajam kosmopolītiskajam kriminālās oligarhijas režīmam, nav latviešu tautas nacionālā inteliģence. Tas ir iepriekš valdošā komunistu okupācijas režīma inteliģences turpinājums. Un šai inteliģencei, tāpat kā komunistu režīmam un tā transformācijai kriminālajā oligarhijā NAV NACIONĀLĀS PIEDERĪBAS! Visas tās Priedīša uzskaitītās īpašības kā divkosība, histēriskums, melīgums, nodevīgums, nacionālā bezatbildība u.t.t., ir raksturīgi nevis latviešu nacionālajai inteliģencei, bet gan šai padomju varas izveidotajai un šobrīd tālāk kultivētajai pārkrāsotās komunistu un čekistu varas „inteliģencei”. Un tieši šīs „inteliģences darbība, tad arī Latviju un latviešus ir novedusi pie tās drūmās situācijas , kāda šeit valda. Pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas”,latviešu tautas nacionālā inteliģence šeit pie varas nav bijusi nevienu dienu! Tas vienkārši netiek pieļauts. Viss „perestroikas” process bija izprojektēts tā, lai neļautu latviešu nacionālajai inteliģencei organizēties un visa vēlēšanu sistēma mūsdienās ir uzbūvēta tā, lai latviešu nacionālā inteliģence nevarētu nonākt pie varas. Lai monopols deputātu kandidātu izvirzīšanā uz valsts parlamentu būtu tikai režīma paša veidotajām kabatas partijām. Un arī visi lielie masu saziņas līdzekļi, caur kuriem ietekmēt sabiedrisko domu taču kalpo režīmam.Tāpēc tā „inteliģences” kritika šajā Priedīša rakstā kopumā ir pareiza, tikai viss tas, kas šeit teikts par latviešu tautu, ir nosvītrojams ar treknu svītru. Tā ir ārpus nacionālās piederības esošās padomju, jeb postpadomju „inteliģences” kritika, kas skaidri parāda, ka šāda „inteliģence” un tās darbība tautai var nest tikai postu un iznīcību. Kamēr vien latviešu tauta neatgriezīsies pie savas NACIONĀLĀS kopības un Latvija nekļūs par nacionālu valsti, nekas nemainīsies. Vai tas šodien ir iespējams – tas jau ir cits jautājums.

Atbildēt

lauķis

13.10.2018. 06:19

»

Edge

"Kapitālismā reālā vara ir oligarhijai. Kapitālisma zemēs reāli visur valda oligarhija...


Kapitāls,
oligarhija,
valdība,
propaganda un baznīca,
elektorāts.
Šāda ir demokrātija biedru partijnieku/augļotāju izpildījumā.
Vai bija jēga balsot par šo?

Atbildēt

Diemžēl

13.10.2018. 01:40

Rekur divas saites par "Šlesera bērnu" organizācijas "Pirmie" KPV-veidīgajām darbībām 2009.gadā - jūs noteikti atceraties tos agresīvos krieveļus...un latvieteli Dimantu. Dimants pat pēc tam klusām pamanījās pārlīst pie ZZS siles.
https://apollo.tvnet.lv/5555489/lpp-lc-stroste-pirmos-par-politikas-jauksanu-ar-uznemejdarbibu
http://jauns.lv/raksts/zinas/223785-slesera-bernu-oficials-pazinojums-premjers-ir-lohs

Tātad, KPV vienkārši ir jaunie "Šlesera bērni", kas tikuši Saeimā, un grib iestāstīt, ka cīnīsies pret ZZS, tai skaitā, veco "Šlesera bērnu":D Bet kā tiks valdībā, tā parādīs savu īsto dabu...

Atbildēt

Smirdinies atkal, Priedīti?

13.10.2018. 01:36

»

Žulis

Vismelnākais periods bija, kad es kā plānprātiņš piedzimu dzērāju ģimenē un tagad esmu derīgs tikai kā "pietiek" komentāru pievēmējs


Visu priedīša izvirzīto problēmu risināšanai nepieciešams ķieģelis no trešā stāva Priedīša tradicionālā ceļā pēc taizeļa. Nesadirs savu karmu, priedīt, sūda grafoān, pirms stājies ķieģeļa ceļā.0

Atbildēt

Diemžēl

13.10.2018. 01:05

Šie secinājumi ir krietni, krietni novēloti. Diemžēl šādi dauni - klauni pie varas mums bija tikuši jau pirms krīzes (Šķēle, Šlesers, Kalvītis, Slakteris), bet par to, kādi amorāli tipi no tā laika ir salikti par vadītājiem un dierektoriem valsts iestādēs, un tur sēž joprojām, vispār nav šaubu. Patiesībā Gobzems ir viens no tādiem - jau 2003.-2004.gadā bez kādas kāpšanas pa karjeras kāpnēm momentā nonāca vadošos amatos valsts iestādēs, bet tikai tagad mēs viņu pamanījām labāk, kad viņš grozās kameru priekšā. Atcerieties TP Lagzdiņa rupjo žestu pie Saeimas sanākušajiem cilvēkiem 2007.gada prezidenta vēlēšanu laikā? Ar ko gan tas žests atšķīrās no tagadējiem KPV dauniskajiem izlēcieniem? KPV dauņi vienkārši ir TP/LPP reinkarnācija - vēlētājiem to vajadzēja saskatīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...