Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zīmīgi

01.06.2019. 20:12

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir saņēmis Pasaules dzīvnieku veselības organizācijas (OIE) sertifikātu, kas apliecina, ka Latvija ir brīva no klasiskā cūku mēra (KCM). Šādu atzinumu ir sniegusi starptautiska OIE ekspertu komisija, ņemot vērā Latvijas paveikto KCM ierobežošanā un apkarošanā.

Atbildēt

Idiot!

01.06.2019. 15:00

»

fakts

Kriminālatbildība draud par apzināti nepatiesas informācijas sniegšanu par notikušu noziegumu


Kriminālatbildība draud tikai par to, ko var puerādīt! Kriminālatbildība draud policijas darbiniekam, ja tas mēģina pierādīt kriminālatbildību, bet tas neizdodas. Ja tiesa nekompensē morālis un materiālis zaudējumus, policijas darbinieks pazūd un tiek iekļauts meklējamo personu sarakstā! Ar eries to, idiot!

Atbildēt

Muļķības

01.06.2019. 14:02

»

FFF

Ir aizdomas, ka vairākos iecirkņos varētu būt viltoti rezultāti. Par to draud kriminālatbildība un reāls cietumsods. "Vienotības" mahinatori to iepriekš pateica cilvēkiem, kuri pie tā piestrādāja


Valsts korporācijai ar SAB viss atlauts. Ko tad darīsi? Sūdzēsies? Pa kuru laiku naudu pelnīsi. Atbildes tāpat būs atrakstīšanās kā bij. tiesnesei Sandrai Briķei, 4. maija varas upurei, kura abas ar Paiju gatavas uzlabot šo sistēmu, lai citi ciestu vairāk!

Atbildēt

FFF

01.06.2019. 13:27

Ir aizdomas, ka vairākos iecirkņos varētu būt viltoti rezultāti. Par to draud kriminālatbildība un reāls cietumsods. "Vienotības" mahinatori to iepriekš pateica cilvēkiem, kuri pie tā piestrādāja?

Atbildēt

R

01.06.2019. 10:49

Par ko Smiltēns satraucas?Par to ,ka 2/3 vēlētāju neaizgāja balsot par bandīšiem kuri aplaupa tautu ar NIN,nenormālajiem nodokļiem,ceļot katru gadu nodokļus elektrībai,degvielai,gāzei,sagraujot ražotnes,uzņēmumus,ceļus,tiltu,nepildot pirms saeimas vēlēšanām dotos solijumus!Ar steigu vajag likvidēt pšvaldību 117000 lielo ierēdņu baru!!!

Atbildēt

Tam>>>lauķis

01.06.2019. 09:20

»

lauķis

Takš liekat mierā tos krievus,cionisti jau ir atnākuši,ka Latvijā tā eirokolchozā


Labāk gudrs un Latvijai lojāls ebrejs nekā prezidents krievs, kurš sava pirmajā uzrunā tikai "ierauj". Ebreji ir gudrākie pasaulē, bagātākie. Mums bija Mavriks Vulfsons, kurš nebaidījās visai Krievijai pateikt, ka Latvija tika okupēta, bet tu, lauķi, spēj rādīt anonīmi akmeni kabātā un rakstīt naidīgus komentārus.

Atbildēt

Neļauj vērtēt rakstu

31.05.2019. 22:36

»

Vienotības mafijas pirksts

Pilnīgi skaidrs, ka Vienotība ir rūpīgi izplānojusi un realizējusi valsts kārtējo nozagšanu. Pat nerunājot par vēlēšanu organizatoriskajiem pārkāpumiem, varam tagad vērot, ka CVK vadību neviens netaisās sodīt, nosodīt vai atlaist (pirmais pierādījums), ka CVK vadītāja pilnīgi mierīgi un pat smaidot ...


Raksts ir perfekts, juridiski pilnvērtīgs un ir jārealizē tiem, kuriem piešķirtas tādas tiesības pārsūdēt vēlēšanau rezultātus.

Domāju, ka vēlēšnas tiks atkārtotas.

Balsotāju tiesību aizskārums un konstitucionālo tiesību ierobežošana ir acīmredzama.

Atbildēt

Vienotības mafijas pirksts

31.05.2019. 21:46

Pilnīgi skaidrs, ka Vienotība ir rūpīgi izplānojusi un realizējusi valsts kārtējo nozagšanu. Pat nerunājot par vēlēšanu organizatoriskajiem pārkāpumiem, varam tagad vērot, ka CVK vadību neviens netaisās sodīt, nosodīt vai atlaist (pirmais pierādījums), ka CVK vadītāja pilnīgi mierīgi un pat smaidot šo haosu pārcieta un bija redzams, ne ne jau viņa to izplānojusi, bet aiz viņas stāv spēcīga un ietekmīga komanda (otrais pierādījums). Un pēdējais - CVK svaigais paziņojums, ka vēlēšanas atzīstamas par notikušām. Nekaunības kalngals! Pašapmierinātā CVK ņirgājas par balsotājiem (pareizāk, tiem vairākiem simtiem tūkstošu, kas nevarēja nobalsot) jo acīmredzami apzinās savu nesodāmību ietekmīgu spēku paspārnē. Visai CVK vajadzēja sēdēt izolatorā un par kaitniecību pret valsti saņemt būtisku sodu, bet pastnieku firmas valdes loceklim jāatrodas Drošībnieku izolatorā un viņš vai viņa vēlāk vismaz jāizraida no valsts, atņemot pilsonību, ja tāda vispār ir.
Tas, ka valsts varas institūcijas pilnīgi nekā nereaģē uz valsts un pat Eiropas nozagšanu, ir visīstākais apliecinājusm tam, ka kriminālnoziegumā ir iesaistīti daudz cilvēku un izdevīgi tas bija Vienotībai, kurai tradicionāli visas drošības struktūras ir cieši iežmiegtas padusē.Vai rudā kājstarpē.

Atbildēt

TKT

31.05.2019. 21:27

»

klaunam

Kāpēc tu domā, ka sarakstiem par kuriem balsojušo skaits atšķiras vairāk nekā 3 (TRĪS!!!) reizes būtu jāsaņem vienāds mandātu skaits


Stāsts nav par to cik reizes atšķīras nobalsojošo skaits, stāsts ir par to, ka nav zināms, cik cilvēku vēlējās balsot un cik vēlētājiem šīs tiesības tika ar viltu izkrāptas. Tikai tad, kad vēlēšanas būs noorganizētas bez vēlētāju maldināšanas, tikai tad varam sākt diskutēt, cik kuram ir balsu. Ja vēlēšanu procesa gaitā bija vairākas, secīgas liela apjoma problēmas, tad rodas jautājums - vai un kā tika balsis skaitītas.

Atbildēt

Tomēr

31.05.2019. 17:47

»

Jānis

Par ZZS gan nav tiesa. Likums nosaka ka tie, kuri saņem zem 5% NEPIEDALĀS mandātu sadalē, bet negarantē, ka visi virs 5% saņēmušie dabūs mandātus. Mandāti ir tikai 8, bet ja 100% sadala uz 5, tad iznāk ka pat 20 partijas var saņemt pa mandātam, jo katra teorētiski sasniedz 5% barjeru. Taču mandātu ir...


Vietu ir 8. Jau partiju koskaits, kuras pārvar 5%, būtu lielāks par 8 (pieméram no 9 līdz pat tīri teorétiskajam maksimumam 20), tad nu ... tas tiešām būtu strupcelš ( nesaprotami, kā risināms). Bet šoreiz 5% robezu pārvaréja 6 partijas, tomér mandātus sadala tikai 5 partijas. Nesaprotami, kā sarakstam iedod otru balsi ( tādu sarakstu ir tagad trīs), kamēr kāds ( saraksts) vēl nav sanēmis to vienu pirmo balsi.

Atbildēt

Idiotam

31.05.2019. 17:39

»

RRR

Klauj, ej uz poda ar savu korporāciju, kamēr neesi iebāzts ķurķī par dabas postīšanu bezjēdzīgi sildot atmosfēru ar tukšu gvelšanu...


Ej pats uz poda. Nevis valsts korporokràtija, kura ietilpst valsts korporàcijà, bet valsts korporàcija, t.i. valsts varas struktûru saplūšana ar oligarhiju un partiju korporokrātiju - uzņēmumu padomēm un valsts iepirkumiem utt. plus globālās korporācijas, tautas varu - Satversmes 2. pantu ignorējot.

Tas viss ir valsts nozagšana idiotiem saprotamā valodā. Tagad vēlēšanu balsis saskaita sakaņā ar valsts noslēpumu. Nav jēgas te idiotiem to stāstīt, jo Latvijā un latviešu valodā par to nav zinātnisku pētījumu vispār.

Atbildēt

FENIKSS

31.05.2019. 17:15

Ja vēlēšanas spētu ko mainīt, tās tiktu aizliegtas.

Atbildēt

PPŠ

31.05.2019. 16:09

»

K

Tēmu izlasīji? Te par Latviju! Dzīvs nebūsi, ja Putinu nepiesaiksi


Latvijā lielākie demokrāti, kad pie kotletēm tikt, tad braši atkārto Putina pārbaudītās receptes. Galvenais prihvatizēt vēlēšanas un tad jau rezultāti būs kādi vajag. Redz kā darbojas.
2aģente Sandra K. ar savu kuratoru, "biroja vadītāju" Pēteri V. turpinās darīt, ko vienmēr. Tatjana jau tikai putnubiedēklis plebejiem, īstie "kurmji" tēlo sirdsšķīstus patriotus.

Atbildēt

Konstitucionālā tiesa

31.05.2019. 15:20

»

A.P.

Nepiekrītu. Cienam rezultātu, cienam demokrātīju


Ja rezultāts neatbilst labai demokrātijai, tad ir jāievēro un jāciena pilsoņu tiesības saņemt pieklājīgu demokrātiju.
Pie rezultāta apelēja ar Hitlers, kad masveidā bija traucējis vēlēšanu norisei, to pašu šobrīd atkārto Putina režīms. Vai tiešām Latvijai ir jāseko šiem piemēriem? Nē, tas ir principa jautājums. Un nevajag manipulēt piesaucot demokrātiju, kad acīmredzami tā nav bijusi ievērota.

Atbildēt

RRR

31.05.2019. 14:18

»

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība


Klauj, ej uz poda ar savu korporāciju, kamēr neesi iebāzts ķurķī par dabas postīšanu bezjēdzīgi sildot atmosfēru ar tukšu gvelšanu.

Korporācija ir bijušas, ir un būs. Kur divi latvieši, tur trīs partijas, astoņas korporācijas un bezglaīgs skaits idiotu, kuri tic korporācijām, zobu fejām un sinostomatalogfilatēlistu sazvērestībām.

Atbildēt

opā ... opā

31.05.2019. 14:15

»

opā

Nu šie argumenti ir dīvaini. Vienīgais, ko varētu apsvērt, ir vēstuļu neizsūtīšana, kā to paredz likums. Tas ir vērtējams kā pārkāpums, bet tad ir jāsniedz sūdzība un Augstākā tiesa lemj par to vai norādītie pārkāpumi ir bijuši un ja ir bijuši, vai tie ir būtiski ietekmējuši vēlēšanu rezultātu? Arguments...


Bonuss vai nebonuss - CVK oficiāli izplatīja informāciju, ka būs iespējams nobalsot jebkurā iecirknī, konkrētās dienās. Tas nenotika. Nav būtiski - visu dienu, pusdienu, dažas stundas. Tas nebija iespējams konkrētu laika posmu, pietiekami nopietnu, pietiekami daudz pilsoņiem tika pateikts - Jūs balsis netiks pieņemtas pretēji tam, kas tika oficiāli apsolīts.
Viss. Vēlētāju maldināšana, balsošanas neiespējamība, apgrūtinājums.
Tāpat jāņem vērā, ka Latvijā bija viens no zemākajiem dalības procentiem visā ES. Bet tās jau ir spekulācijas - kā būtu, ja būtu.
Šobrīd ir skaidrs, kas nav noliedzams - jautājums tiesā CVK
1) Bija izplatīta informācija, ka būs iespējams nobalsot jebkurā iecirkni iepriekšējā balsošanā. Jā vai nē?
- Jā, bija.
2) Vai tas tika garantēts? Jā vai nē?
- Nē.
3) Vai no iecirkņiem tika aizsūtīt vēlētāji, kuri bija ieradušies realizēt savas pilsoņu tiesības, garantētas ar likumu? Jā vai nē?
- Jā.

Spriedums - likumā noteiktā vēlēšanas, kurām bija jānotiek garantējot pilsoņu likumīgās tiesības izvēlēties savus priekšstāvjus Eiropas Parlamentā, tika organizētas ar maldinošu informāciju, apgrūtinājumiem un pat liegumiem. Tās uzskatāmas par spēkā neesošām. Likums ir runājis, tiesa ir nospriedusi.

Liriku atstājiet aiz tiesas nama durvīm. Visu labu.

Atbildēt

opā

31.05.2019. 13:47

Nu šie argumenti ir dīvaini. Vienīgais, ko varētu apsvērt, ir vēstuļu neizsūtīšana, kā to paredz likums. Tas ir vērtējams kā pārkāpums, bet tad ir jāsniedz sūdzība un Augstākā tiesa lemj par to vai norādītie pārkāpumi ir bijuši un ja ir bijuši, vai tie ir būtiski ietekmējuši vēlēšanu rezultātu? Arguments, ka daudzi tādēļ vispār nav aizgājuši uz vēlēšanām ir spekulācija. Tas nav zināms. Kas ir zināms, šoreiz piedalījās vairāk vēlētāju, nekā iepriekšējās vēlēšanās EP. Tādēļ acīmredzami objektīvi nekas nenorāda, ka būtu bijis vairāk. Laukos vēlēšanu iecirkņi ir vieni un tie paši gadiem, tālu viens no otra, un visi zin bez kādām vēstulēm, kur jāiet.

Tas, ka nevarēja balsot kādu brīdi jebkurā iecirknī nav likuma pārkāpums, to atjaunoja jau 5dien pa dienu, turklāt tieši tādēļ 5dien iecirkņu darba laiks tika pagarināts un varēja balso līdz vakaram. Balsošana citā iecirknī ir bonuss, bet tas nav garantēts, ko nosaka likums. CVK, protams, varēja neko neziņot un cilvēki varēja iet uz iecirkņiem un paši uzzināt, ka nobalsot nav iespējams, jo sistēma noklājusies.

ZZS nedabūja mandātu tieši tāpēc, ka veicot balsu sadalījumu pēc likumā norādītās metodes ZZS kopējais balsu skaits bija mazāks, nekā 8 vietai (pēdējais mandāts). Tur nekāda likuma pārkāpuma nav.

Atbildēt

Valsts korporācija

31.05.2019. 13:17

»

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība


Vienīgie resursi latviski.


Korporatīvā valsts (no lat. corporatio - apvienība; angl. Corporate State, kr. корпоративное государство) - valsts pārvaldes forma, autoritārisma paveids vairākās Eiropas valstis XX gs. pirmajā pusē, un vairākās Austrumāzijas valstīs gadsimta vidū, kurai raksturīga pavalstnieku sadalīšana korporācijās pēc nodarbinātības kritērija, parlamenta likvidēšana un tā aizstāšana ar korporatīvo pārstāvniecību.
Modelis radās Itālijā, kur nākot pie varas 1922. gadā, fašistiskā partija Cīņas savienība (Fascio di combattimento) - valdīja Itālijā no 1922. līdz 1943. gadam, - pirmo reizi izveidoja korporatīvās valsts modeli: iedzīvotāji tika pārstāvēti un organizēti nevis kā pilsoņi pēc dzīvesvietām, bet pēc nodarbinātības sfēras. Ekonomika tika sadalīta ražošanas nozaru korporācijās, kurās apvienoja visus nozarē nodarbinātos un darba devējus, veidojot arodu kārtas. Pavisam izveidoja 22 korporācijas, kuras pārzināja atsevišķu ekonomikas nozari, plānoja tās attīstību un risināja sociālus jautājumus. Arodbiedrības piespiedu kārtā tika nomainītas ar valsts varas izveidotiem un kontrolētiem sindikātiem, kas plašāk apvienojās korporācijās kā valsts iestādēs, ar tiesībām regulēt un vadīt sindikātu darbu un to locekļu darba attiecības.
Zināmi korporatīvās valsts elementi tika ieviesti starpkaru periodā arī Austrijā, Portugālē, Latvijā kā arī Vācijā u.c.
Literatūra par šo tēmu
Filozofijas vārdnīca. / red. Rozentāls M., Judins P. - Latvijas valsts izdevniecība: Rīga, 1964., 213. lpp.
Carl T. Schmidt. The Corporate State in Action: Italy under Fascism. - Oxford University Press: New York, Toronto, 1939
Robert F. Burk. The Corporate State and the Broker State: The Du Ponts and American National Politics, 1925-1940. - Harvard University Press, 1990, ISBN 978-0-674-17272-2
U. v. Alemann, R.G. Heinze. Verbände und Staat. Vom Pluralismus zum Korporatismus. - Opladen, 1979
Resursi internetā par šo tēmu
Arnolds Bulāns. Kādēļ itāļiem vajadzīga korporatīva valsts. // Latvijas kareivis. 21.09.1934.
Sheldon Richman. Fascism. - The Concise Encyclopedia of Economics.
Chip Berlet. Mussolini on the Corporate State
Значение слова "Корпоративное государство" в Большой Советской Энциклопедии
Kategorija: Valsts

Atbildēt

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

31.05.2019. 13:12

»

Augstākā tiesa

No tiesiskā viedokļa nav nekādas nozīmes - Cimdars bija vai nebija, ko viņš darīja vai nedarīja. CVK, EP, Latvijas Republika bija atbildīgi, lai pilsoņi varētu brīvi un netraucēti, bez maldināšanas un apgrūtinājumiem realizēt savas likumā paredzētās tiesības. Tas netika garantēts. Punkts. Pretējā gadījumā...


Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība.

Atbildēt

Cimdaru atlaižot un Kristīni Bērziņu ieceļot

31.05.2019. 13:09

»

Runcis

Tā vietā, lai spriestu par vēlēšanu organizēšanu pirms norit vēlēšanas, daudz vienkāršāk gausties par vēlēšanu iznākumu un dīkt pēc atkārtotas iespējas. Nevienu nepārsteidz, ka vēlēšanu organizēšanu nosaka CVK, nevis Saeima vai vismaz Ministru kabinets? Nevienu nepārsteidz, ka šādas normas nav iepriekš...


ar steidzamības kārtā mainīto likumdošanu CVK pr-ja pielaidei valsts noslēpumiem, tika nošauti divi zaķi. Es nerunāju par diviem Cimdara priekšgājējiem, kuri "paši nošāvās", bet par to, ar likumgrozīumiem legalizēja (noslēpa zem valsts noslēpuma) Cimdara darbu, viņam nav "jānošaujas", jo viss noslēpts - visi gali ūdenī. Un turpmāk balsis "legāli" skaitīs "pareizi". Piem., lai EP būtu vecie kadri "pēc paklausīgo un prognozējamo nopelniem" - Dombrovskis, Kalniete, Zīle, Ždanoka utt.

Atbildēt

Augstākā tiesa

31.05.2019. 12:56

No tiesiskā viedokļa nav nekādas nozīmes - Cimdars bija vai nebija, ko viņš darīja vai nedarīja. CVK, EP, Latvijas Republika bija atbildīgi, lai pilsoņi varētu brīvi un netraucēti, bez maldināšanas un apgrūtinājumiem realizēt savas likumā paredzētās tiesības. Tas netika garantēts. Punkts. Pretējā gadījumā tiek diskreditēta demokrātija, EP, ES un arī Latvijas Republika. Tiek zaudēta uzticamība sistēmai, kā tādai. Jo šobrīd tas viss izskatās ļoti apšaubāmi - valdošie organizē, notiek vairākas secīgas kļūdas, valdošie uzvar un visiem, kuri uzdrošinās iebilst tiek aiztaisītas mutes. Tas ir tiesiskums, demokrātija? Putins smaida.
Nē, šeit ir skaidri tiesu darbi un viss. Ja vien tiesa ir neatkarīga.

Atbildēt

lauķis

31.05.2019. 12:37

»

hfhfh

Latvju lauķis jau nobastos , bet krievu FAŠISTI aizvilksies . Un tad Latvju lauķis kliegs ka KRIEVELIS VALDA


Ja Dievs kādu grib sodīt tad atņem viņam prātu.Ušakovs ,Ameriks un Ždanoka Briselē tiktu neatkarīgi no balsošanas,par īpašiem nopelniem Latvijas izzagšana un naida kurināsanā,Brisele mīl neliešus.

Atbildēt

gd

31.05.2019. 12:05

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


Tu re boikotēji Tagad tur 3 fašisti sēž

Atbildēt

hfhfh

31.05.2019. 12:04

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


Latvju lauķis jau nobastos , bet krievu FAŠISTI aizvilksies . Un tad Latvju lauķis kliegs ka KRIEVELIS VALDA

Atbildēt

Patriotiskais gars

31.05.2019. 11:35

»

puškins

Tos vemjotības pašapmierinātos mūļus gan tur nevajadzēja! Un katrs cilvēka, kurš sevi ciena-dibenrastam Rinķēvičam roku nesniegtu


uzmetējus nu ļoti atbalsta kurzemija un vidzemija,tātad pašu uzmetēju tur arī pa pilnam.Virs pieminekļa TRĪS ZVAIGNES,zemgalija šeit ieskaitīta vidzemijā.

Atbildēt

Runcis

31.05.2019. 11:16

Tā vietā, lai spriestu par vēlēšanu organizēšanu pirms norit vēlēšanas, daudz vienkāršāk gausties par vēlēšanu iznākumu un dīkt pēc atkārtotas iespējas. Nevienu nepārsteidz, ka vēlēšanu organizēšanu nosaka CVK, nevis Saeima vai vismaz Ministru kabinets? Nevienu nepārsteidz, ka šādas normas nav iepriekš paredzamas un nav tiesiski noteiktas, jo to pieņemšana nav caurskatām, bet rezultāts nav pieejams. Savukārt par to, cik taisnīgs ir balsu sadalījums, tas ir politiskās izšķiršanās jautājums par to, kādu matemātisku metodi izmantos un vai tā būs taisnīgāka, lai noteiktu vietu sadalījumu. Bet patiešām - tā vietā, lai atbrīvotu Cimdaru no atbildības par viņa radīto sistēmu, ar pompu nomainīja un tagad brēc, ka nav labi. Savukārt brēcēji, kas vēlas vietas, varētu iedomāties, ka vietu ir tik, cik viņu ir. Jo vairāk mazpartiju, jo lielāka netaisnība sadalījumā. Sistēma patiesībām dod priekšroku tiem, kas saņem mazāk, nevis vairāk, bet runas par to, lai izdomātu sistēmu, kā iedot arī knipucīšiem, nozīmē vēl vairāk relativizēt vairākumu.

Atbildēt

Kasiņš

31.05.2019. 10:25

Dievs, kādus tik pamuļķu murgus "Pietiek" gatava publicēt...

Atbildēt

Šajos apstākļos ir Latvija

31.05.2019. 09:11Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās eukonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību, izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem, akcionāru kompāniju atbalstīšanu, nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus, citticībniekus, aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās, nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju, jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam, izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos, izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos, ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Tešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli.Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā, svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas, pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju, jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas, jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem, jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji, jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām, jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām", valstu ekonomiku destabilizācija, krīžu radīšana, priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana, ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Kamēr visi "vēlētāji"

31.05.2019. 09:08

nebūs izlasījuši G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta, grāmatu Starp dzirnakmeņiem un nebūs iepazinušies ar tajā atspoguļoto cionistu ideoloģiju Saeimai rokasgrāmatas veidā Gudro stratēģija un taktika, "vēlētājs" paliks manipulējama "ar banānu solījumu" dzīvnieka līmenī. Nekad nesapratīs, ka CVK pr-ja ar likumu noteiktā pielaide valsts noslēpumiem nav nekas cits kā legāla balsu pareiza saskaitīšana cionistu un viņu pakalpiņu interesēs.

Atbildēt

Konstitucionālā tiesa

31.05.2019. 08:57

No tiesiskā viedokļa raugoties ir skaidrs - vēlēšanas atzīstamas par nenotikušām. Tas ir acīmredzams. Pēc visiem demokrātisku valstu pamata likumiem - tiesības vēlēt ir visiem pilsoņiem un valsts pienākums ir nodrošināt, ka šis process var notikt bez viltus, apgrūtinājumiem un netraucēti. Nenoliedzams ir fakts, ka pilsoņiem tika sniegta maldinoša informācija, daudzi tika aizraidīti prom no iecirkņiem. Nav būtiski, kādu iemeslu dēļ, tīšu vai netīšu, tehnisku vai kādu citu. Fakts ir tāds, ka tas viss notika. Nav svarīgi - vēlēšanu process bija apgrūtināts vai liegts vienam vai tūkstošiem pilsoņu. Fakts ir tas, ka vēlēšanu process bija noorganizēts neatbilstoši.
Cik kura partija varēja vai nevarēja gūt balsis, tie visi ir pieņēmumi, kurus neviens nevar pārbaudīt. Tās ir spekulācijas. Jo netika veikta uzskaite par no vēlēšanu iecirkņiem aizraidītajiem pilsoņiem, tiem, kuri bija paļāvušies uz oficiāli izplatīto informāciju un balstoties uz to nevarēja realizēt savas pilsoņa pamata tiesības.

To ka bija plašas tehniskas problēmas un oficiāli izplatīta patiesībai neatbilstoša, maldinoša informācija ir fakts, kuru nevar noliegt, ne atbildīgās, oficiālās iestādes, ne ar tiesa drīkst ignorēt šos būtiskos likuma pārkāpumus. Var skaldīt matus par juridisko argumentāciju, bet būtība ir acīmredzama un, agrāk vai vēlāk, kādā tiesu instancē tas tiks pierādīts. Tāpēc visiem būs labāk, ja vēlēšanas tiks atzītas par nenotikušām un tiks sarīkotas atkārtotas.

Atbildēt

Urna

31.05.2019. 08:31

Idiņi, kā vēl aiz vien nesaprotat, ka nav svarīgi kā nobalso, ir svarīgi kā saskaita un no mums jaunu nekas nebūs atkarīgs un manu dzīvi tuvāko gadu laikā neietekmēs ne dombrovski, ne ždanokas.

Atbildēt

Par jaunām vēlēšanām!

31.05.2019. 07:08

Sajūta, ka šajās vēlēšanās apvienojušies pretvalstiskie spēki, lai tiktu ievēlēti prokrieviskie . Latvieši lielākoties daudzi nebija saņēmuši uzaicinājumus, bet tiem, kas vēlējās iepriekš nobalsot, tika likti šķēršļi- it kā sabojāta sistēma (?!). Personīgi zinu cilvēkus, kuri skraidīja no viena iecirkņa uz otru, kamēr vienā pateica, ka par vēlu- darba laiks beidzies. Uzskatu, ka vēlēšanas bija falšas. Jārīko jaunas.

Atbildēt

fakts

31.05.2019. 06:46

Autors ir reāli stulbs.
1) Likums pilnīgi skaidri nosaka, ka citā iecirknī balsot nevar, ja nevar nodrošināt Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajā kārtībā vēlētāju sarakstā iekļauto ziņu elektronisku apmaiņu. Tas viennozīmīgi attiecināms arī uz gadījumiem, kad ziņu apmaiņu nevar nodrošināt NEVIENĀ iecirknī.
2)Tāpat likums nosaka, ka "nosūta vēlētājam pa pastu uz viņa dzīvesvietas adresi Latvijā informāciju", kas nekādi nenozīmē, ka tā katram obligāti arī jāsaņem. Savukārt apgalvojums, ka "tiek lēsts, ka vismaz puse no Latvijas pilsoņiem nav saņēmuši informāciju" ir vienkārši izzīsts no pirksta.
3) Brīnīšanās par to, ka ZZS neieguva nevienu mandātu pārvarot 5% barjeru vispār līdzinās marasmam. Interesanti kā autors dalītu mandātus, ja 19 saraksti pārvarētu 5% barjeru. Ar motorzāģi? No šejienes arī apgalvojums, ka LRA pietrūka 82 balsis ir izmetams miskastē, jo pat ZZS panākšanai vajadzēja gandrīz 2000, bet līdz Ždanokai 6000 balsu.

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2019. 06:41

Kādas atkārtotas vēlēšanas? Ko tas dos? Tautai ir pilnīgi vienalga, kuras partijas pārstāvji tur Eiropas parlamentā snauduļos un par to saņems labu naudu. Visi jūs tur esiet pār vienu kārti metami!Neviens no jums Latvijas iedzīvotāju intereses nav aizstāvējis un neaizstāvēs. Ne jau tauta jūs izvirzīja, bet partiju špices.Var taisīt kaut desmit atkārtotas vēlēšanas, rezultāts būs viens un tas pats. Vienīgi jūs savā starpā plēšaties par tām siltajām vietiņām Briselē un tāpēc arī šis raksts. Un kāda vispār demokrātiskās vēlēšanās var būt 5% barjera?!

Atbildēt

Tagad jau pat balsis

31.05.2019. 06:11

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


CVK skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

lauķis

31.05.2019. 04:08

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē.

Atbildēt

puškins

31.05.2019. 02:31

Tos vemjotības pašapmierinātos mūļus gan tur nevajadzēja! Un katrs cilvēka, kurš sevi ciena-dibenrastam Rinķēvičam roku nesniegtu!

Atbildēt

Vo-vo

30.05.2019. 23:12

»

ES

Jautājums paliek neatbildēts - kas bija par iemeslu steidzamības kārtā nomainīt Cimdaru???? Tas viens - otrs ja sīkāk papētītu tieši kurās vietās bija vēlēšanu traucējumi? Vai ne tir, kur jau iepriekš bija paredzami rezultāti. Trešais - vai kāds spēj saskatīt loģiku tajā apstāklī --- vēlētāji savu nostāju...


Sāciet domāt! Manuprāt Vimdaru klusi nomainija, jo EP vēlēšanās balsis bija jāskaita tā, kā ir saskaitītas saskanīgi un slepeni, jo ar likumdošanas izmaiņām tika piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK pr- jam. Aizbildinoties, lai varētu kontrolēt vēlēšanu norisi. Pirms tam nekotrolēja, vai? Muļķības - EP bija jānonāk zināmām personām. Un tas viss pieder pie valsts korporācijas. Jaunlaiku fenomena. Arī tieši puelaide CVK pr- jam valsts noslēpumiem, kas viss sasaucas ar valsts nozagšanu plašākā kontekstā. Vēlētājs "atbalsta" Vienotības politiku, kā raksta O.O. .Varbūt visam jānotiek tā, lai tā tas izskatītos? Tāpat taču "izskatījās, ka tauta izvēlējās atteikties no LVL".

Atbildēt

ES

30.05.2019. 21:38

Jautājums paliek neatbildēts - kas bija par iemeslu steidzamības kārtā nomainīt Cimdaru???? Tas viens - otrs ja sīkāk papētītu tieši kurās vietās bija vēlēšanu traucējumi? Vai ne tir, kur jau iepriekš bija paredzami rezultāti. Trešais - vai kāds spēj saskatīt loģiku tajā apstāklī --- vēlētāji savu nostāju jau pateica Saeimas vēlēšanās, kad par Vienotību nobalsoja tikai tas elektorāts , kuru aprakstīja OTTO OZOLS - TIE KURI BIJA LABI IEKĀRTOJUŠIES! Tauta viņiem iecirta pliķi un pelnīti. Tad kas lika tautai šoreiz rīkoties pilnīgi pretēji? Man tas neiet kopā, vēl jo vairāk tādēļ, ka tauta taču nav dumja un redz, kas tagad notiek valdībā un Saeimā. Jautājumu ir vairāk kā atbildes un kaut kas visam šim procesam apakšā ir paslēpts, ko mēs nekad neuzzināsim.

Atbildēt

Jānis

30.05.2019. 21:06

Par ZZS gan nav tiesa. Likums nosaka ka tie, kuri saņem zem 5% NEPIEDALĀS mandātu sadalē, bet negarantē, ka visi virs 5% saņēmušie dabūs mandātus. Mandāti ir tikai 8, bet ja 100% sadala uz 5, tad iznāk ka pat 20 partijas var saņemt pa mandātam, jo katra teorētiski sasniedz 5% barjeru. Taču mandātu ir tikai 8 un kārtību, kā tos sadala nosaka 44.panta 2.daļa. Kas tur neskaidrs?

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:45

ideja laba, bet neizdosies nekad.
Labak dibiniet jaunu partiju.

Atbildēt

Klints

30.05.2019. 20:10

vai cik interesants raksts, vienkārši Bailes 7ņi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...