Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

06.07.2020. 19:36

»

Pareizi

Naciķiem jau vienmēr bija savi tautieši, kurus mierīgi var likvidēt, jo redz asinis neesot tīras, pēc viņu viedokļa


Vēl jau arī, kad naciķi sadzerās grādīgos, tad nevar vairs saturēt savu naidu, tad komenāros sāk plūst urlu vārdu krājums, atkājas viņu patiesā vērtība

Atbildēt

Pareizi

06.07.2020. 19:30

»

nelegālim

Gan jau tas bija tāds pat latvietis, kā tu, vai tāds, kas, nolaidies līdz jūsu smirdīgās sugas īpatņiem, klausās krievu posu un osta līmi


Naciķiem jau vienmēr bija savi tautieši, kurus mierīgi var likvidēt, jo redz asinis neesot tīras, pēc viņu viedokļa

Atbildēt

to ...

06.07.2020. 19:01

»

...

Kas tie par slima seska murgiem


Cik reižu ASV jūs, smirdīgās nepateicīgās cūkas ir glābušas no bada nāves: "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?)"/youtube/

Atbildēt

kkk

06.07.2020. 18:41

Jā, grūti tev Ainār, PSRS ir beigusies.
Tak brauc pie Kima, - tam vēl sociālisma atblāzma kāda, nekāda ir.

Atbildēt

nu

06.07.2020. 18:20

»

Pensionāre

Ledusskapji 70to gadu beigās. Nu gan zināšanas


kādas zināšanas,visdumākais debilības centra zombejums..

Atbildēt

Back to ussr

06.07.2020. 18:03

Autors aizmirsis, ka 30 gadus neatkarīgo valstī pārvalda tā pati bidļatina, kas pārvaldīja lpsr, vai viņu bërni un viņu iestumdeņi un izstumdenes dažādos zzs, lpp, lc, v, na, kpv, jpg, png u. c. formātos

Atbildēt

Ups,

06.07.2020. 16:48

»

reta parādība

kad krievu deģenerāti uzdodas par uldiem. Parasti tie saucas par jāņiem, pilsoņiem, vai latviešiem


Kādam kretīnam nepatīka komentārs :) Ej ārstējies lopiņ!

Atbildēt

Vārdnīca

06.07.2020. 16:14

Baltijas valstis PSRS laikos zināmā mērā bija privileģētas, kā nekā tās boļševiki tās okupēja stipri vēlāk nekā Krieviju u.c.padomju republikas. Tāpēc varbūt šis naivais priekšstats par to, cik jauki un labi bija sociālismā. VDR jau arī tika "stutēta", lai neizskatītos tik noželojammi blakus VFR. Un autors ir pilnīgi aizmirsis pieminēt milzīgo savas tautas izkaušanu, ko regulāri veica boļševiki. Revolūcijas un pilsoņu kara dēļ Krievija zaudējas 10% no iedzīvotājiem (Franko laikā - 0.1%). To 90.gados rakstīja krievu ekonomists Ļisičkins. Kopumā 70 savas pastāvēšanas gados PSRS noslepkavoja apm.100 miljonus savas valsts pilsoņu. Tikko terors beidzās, valsts sāka brukt.

Atbildēt

reta parādība

06.07.2020. 16:04

»

Uldi,

Tik neapdirsies jefiņ


kad krievu deģenerāti uzdodas par uldiem. Parasti tie saucas par jāņiem, pilsoņiem, vai latviešiem.

Atbildēt

123

06.07.2020. 16:02

latvian cunts leaving their filthy comments, remember those lotvans,who leave their abrupt comments here that even now you are using Russian Empire town of Riga, roads, houses, plumbing, railways and education. Even latvian theatre building has beem stolen in 1918 - before it was a Russian theatre.Have you got any scientists, have you done something good for that territory? nope. just made a shithole of it.

Atbildēt

nelegālim

06.07.2020. 16:01

»

Pilsonis

Tagad arī mierīgi pa purnu var dabūt + valsts mediji tevi vēl nosauks par kremļa aģentu, ja izrādīsies, ka pa purnu devēji ir ārzemnieki...


Gan jau tas bija tāds pat latvietis, kā tu, vai tāds, kas, nolaidies līdz jūsu smirdīgās sugas īpatņiem, klausās krievu posu un osta līmi?

Atbildēt

Pilsonis

06.07.2020. 15:24

»

arī pa purnu varēja viegli dabūt - ne tā kā tagad

precizēšu pensionārei: pirmie modernie ledusskapji, kas bija pieejami pilnīgi visiem, kurus varēja aiziet uz veikalu un nopirkt tāpat kā mūsdienās, kad vajag jaunu ledusskapi - ne jau pilnīgi pirmie ledusskapji kurus lietoja neliela daļa no visas plašās PSRS. Latvija šajā ziņā vispār ir izņēmums, jo...


Tagad arī mierīgi pa purnu var dabūt + valsts mediji tevi vēl nosauks par kremļa aģentu, ja izrādīsies, ka pa purnu devēji ir ārzemnieki.
Slavenais gadījums makdonaldā, kad britu karavīri latvietim tāpat vien degunu salauza.

LSM par to bija rakstīts arī šādi

Vienā no versijām, kuru publicējis britu laikraksts "Daily Telegraph", teikts, ka konflikts sācies tad, kad abi britu karavīri ēduši "McDonald's" restorānā, kad viņiem uzbrukusi kāda banda.

Turpat atradusies profesionāla filmētāju grupa, kas grasījusies uzfilmēt notikušo. "Kad cīņa bija galā, tad latvietis, kas bija kopā ar karavīriem, sekoja uzņemšanas grupai un redzēja viņus ieejam kādā mediju izdevuma telpās, kas ir zināms kā labvēlīgs Krievijai," raksta eng.lsm.lv, atsaucoties uz "Daily Telegraph".

Laikraksts nenosauca ne britu karavīru un viņu latviešu drauga vārdu un uzvārdu, ne prokremlisko mediju. Taču kāds anonīms avots aizsardzības struktūrās "Daily Telegraph" paudis, ka notikušā mērķis bija parādīt britu karavīrus kā bandītus.

Atbildēt

arī pa purnu varēja viegli dabūt - ne tā kā tagad

06.07.2020. 14:48

»

Pensionāre

Ledusskapji 70to gadu beigās. Nu gan zināšanas


precizēšu pensionārei: pirmie modernie ledusskapji, kas bija pieejami pilnīgi visiem, kurus varēja aiziet uz veikalu un nopirkt tāpat kā mūsdienās, kad vajag jaunu ledusskapi - ne jau pilnīgi pirmie ledusskapji kurus lietoja neliela daļa no visas plašās PSRS. Latvija šajā ziņā vispār ir izņēmums, jo pārējā PSRS kopējā situācija citur bija bēdīgāka.

Atbildēt

:):):):):):)

06.07.2020. 14:42

»

eks-tālaika-persona

Raksts izsmeļošs un saprotams.Raksta noslēgumā redzama doma-sabrūk tādas sistēmas,kuras nav bāzētas uz ekonomikas pamatprincipiem.Sabruka iepriekšējā iekārta kā loģisks noslēgums nepareizai saimniekošanas un valsts pārvaldes sistēmai.Nav nevienam noslēpums atziņa ----vai var izdzīvot visa sabiedrība...


Visas sistēmas reiz sabrūk! Diez vai tikai "ekonomisko pamatprincipu" neievērošanas dēļ. Un galu galā, kādi tad ir šie ekonomikas pamatprincipi,kurus ievērojot sistēmas eksistēs mūžīgi mūžos????

Atbildēt

bads bija

06.07.2020. 14:32

»

ari pa purnu varēja viegli dabūt - ne tā kā tagad

Pirmie ledusskapji parādījās tikai 70to gadu beigās. Līdz tam un pat vēl ilgāk visi lietoja pieliekamos un pagrabus - pat piecstāvenēs kopā ar virtuvi komplektā nāca pieliekamie skapji ar tiešo ventilāciju uz ielu...


46-47. gados Staļins nomērdēja badā vairākus miljonus PSRS iedzīvotāju, neskaitot tos, kuri bija lāģeros un ja ASV atkal nebūtu nākušas talkā, mirušo skaits varēja būt divas reizes lielāks.
Nožēlojami, ka daudziem labklājības rādītājs, bija pielikt punci un nestaigāt pavisam plikiem. Pat laikos, kad Krievijā bija dzimtbūšana, nevienu nepiemeklēja bada nāve un arī nēģeri ASV nekad nemira badā. Bads ir iespējams tikai dabas katastrofu un epidēmiju rezultātā, vai pie drausmīgiem: Staļina, Mao, Kim Ir Sena, vai Pola Pota, režīmiem. PSRS sabrukumu veicināja strauji tuvojošais bads. Laikam jau slimie PSRS fanotāji neko nav dzirdējuši par NEP, kas tika ieviests, lai iedzīvotāji neatņirgtos no bada.
Ķīna 1978. gadā atdeva zemi zemniekiem un tie ātri pabaroja iedzīvotājus.

Atbildēt

ari pa purnu varēja viegli dabūt - ne tā kā tagad

06.07.2020. 14:08

»

Dace

Vispār jau dabūt varēja visu. Zāles bija un badā neviens nemira. Ledusskapji visiem bija pilni


Pirmie ledusskapji parādījās tikai 70to gadu beigās. Līdz tam un pat vēl ilgāk visi lietoja pieliekamos un pagrabus - pat piecstāvenēs kopā ar virtuvi komplektā nāca pieliekamie skapji ar tiešo ventilāciju uz ielu.

Tas ka badā neviens nemira diez vai ir tiesa, jo diezgan normāli bija dzīvot pusbadā pēdējās dienas pirms mēnešalgas. Uz maizes sviestu sāka likt virsū arī tikai pirms PSRS sāka iet uz leju, jo tad Latvijā sviests parādījās veikalos, kuru neizveda uz Maskavu. Tie kam bija pietiekošio daudz krējuma, tie taisīja sviestu paši.

Zāles neārstēja no tām slimībām no kurām mūsdienās vairs nemirst, jo PSRS medicīna bija ļoti sliktā līmenī un arī tad, ja bija labas lietas, kā pilnīga vakcinācija, tad PSRS nopelns ir tajā, ka tā ļāva ASV zinātniekam veikt eksperimentu ar PSRS iedzīvotājiem un ieguva tieības šīs zāles ražot par kapeikām. Nemaz nepieminot to cik reizes inficējās un mira cilvēki ar vīrusiem, kas izspruka no militārām laboratorijām.

Atbildēt

PSRS

06.07.2020. 13:55

Vai Krievijas imperasķijas apogeja, bija tautu cietums, kam pielāgoties spējīga tikai verdzības apstākļos radītā negatīvā selekcija.

Atbildēt

meh

06.07.2020. 13:53

ASV karavīriem ir rekomendācijas ar vietējām sievietēm(un ja jau tk ļoti interestē tēma - arī ar vīriešiem) neielaisties. Bez tam, lielākajai daļai no šiem armijniekiem ir otras pusītes un cilvēki ASV nav tik mauciski audzināti, kā PSRS laikus pārdzīvojušie, kur bija normāli laist pa kreisi ar maukām, pat tad kad bija sieva un bērni un nedevās nekādos ilgos komandējumos tālu no mājām.

Gaidu no autora nākamo rakstu tādā pašā gaumē - tikai šoreiz par VISU TO KAS PSRS LAIKOS BIJA SLIKTS un kur viss bruka un juka nost, jo visiem bija līkas rokas un pat par naudu nebija iespējams dabūt tās lietas, kuras bija iespējams dabūt tikai par milzu blatu(un mazākā daļa no visiem PSRS iedzīvotājiem) vai šņabja pudeli. Un autors tiešām nav bijis ne tuvu nevienai fabrikai, kur derīgo detaļu procents, kas atbilda standartam bija mazs, jo visur taisīja brāķus :D

Mīklas sasaldēšana gan nav bīstama un pilnīgi noteikti veselībai nevar nodarīt nekādu skādi - autors savas smadzenes ir atsaldējis kaut kur citur.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2020. 13:19

»

Nevis bija labāk vai sliktāk, bija okupācija

Masu slepkavības pēc okup]acijas, genocīds pret tautu - tas bija viens. Nākamais bija krievi p[rivilēģijas, "tevijas kara" veterānu, armijas demolizēto virsnieku un no Krivijas Baltijā iepludināto, atbrīvoto noziedznieku (apmēram 3000 katru gadu no Krievijas pirmstermiņa atbrīvoto bandītu, slepkavu ...


Tolaik nebija iespējams uztaisīt sev fantastisku darba algu. Pie tam likumīgu un oficiālu kā Lembergam - 25 000 Eiro mēnesī, plus kukuļi. Toreiz bija labi ja 1000 Rubļu mēnesī plus kukuļi. Netaisnības lielums patlaban ir katastrofāls.

Atbildēt

Nevis bija labāk vai sliktāk, bija okupācija

06.07.2020. 12:54

»

veterāns

Ja jau bija tik labi , tad kāpēc bija Baltijas ceļš un Barikādes un Tautas vienotība ?Autors nerunā visu. Ja pie varas nebūtu palikuši tie paši pidari , tad ,iespējams, mēs dzīvotu daudz labāk...


Masu slepkavības pēc okup]acijas, genocīds pret tautu - tas bija viens. Nākamais bija krievi p[rivilēģijas, "tevijas kara" veterānu, armijas demolizēto virsnieku un no Krivijas Baltijā iepludināto, atbrīvoto noziedznieku (apmēram 3000 katru gadu no Krievijas pirmstermiņa atbrīvoto bandītu, slepkavu utt., kuri Krievijā izcieta sodu 10-15 gadu) iepludināšana bezizmēra apjomā.

Pārējais - tauta turpināja pielāgoties un varēja dzīvot, variantu nebija. Atkušņa laikā, arī Brežņeva un Gorbačova - demokrātija citādi bija - tiesās (izņemot poliiskos procesus), dzīve lēta, darbs bija, pensija bijam, dzīvokļus pēc minēto bandītu un virsnieku nodrošināšanas piešķīra "rindas"kārībā (privilēģijas un blats ņēma visroku, arī to labi prata Ārija Stabiņa TOREIZ un TAGAD), bija labs veselības aprūpes nodrošinājums (tagad tikai PAKALPOJUMI), bija brīva izglītība un bērni dzima kā brīnums (un TAGAD?). Veselība, izglītība un tautas pieaugums 0 demogrāfiaj bija, ir un būs galvenais rādītājs, cik labi dzīvo vai dzīvoja tauta.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2020. 12:17

»

Zinošais

Autors neatklāj neko jaunu jo vadās pēc savām subjektīvām izjūtām un "skaista bij jaunība


Pavērojiet uzmanīgi. Pasauli var mainīt! Parādās aizvien atklātāki komentāri un pat raksti. Tikko delfos bija Dombura intervija, kurā pirmo reizi tika atzītas VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes. Līdz šim tas tika kategoriski noliegts. Tātad - kaut kas notiek un cerams, ka uz labu.

Atbildēt

Zinošais

06.07.2020. 11:59

Autors neatklāj neko jaunu jo vadās pēc savām subjektīvām izjūtām un "skaista bij jaunība" !
Jebkura sistēma nav ideāla, to var apiet, pielāgoties, izmantot !
Pasaule mainās un ir bezjēdzīgi runāt par to ko nevari ietekmēt !

Atbildēt

ja bāzīsi galvu smiltīs

06.07.2020. 11:43

»

?

Darīt man nav ko, kam tādas lietas var interesēt guglēt, tikai psihiski slimajiem


Tevi būs vieglāk izvarot. Ne jau velti izcilais rusologs, Sergejs Meļņikoff, jūs nosauca par "nacija peģerast". Ar ko jūs atķirieties no sevi cienījošām nācijām:
Tie esiet jūs, bez minimālās cilvēka pašcieņas:
"Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия"
Un tā rīkojas sevi cienījošs homo sapiens:
"Солдат-срочник объяснил расстрел сослуживцев угрозой изнасилования"

Atbildēt

ha-ha

06.07.2020. 11:25

Visu šo pretcilvēcisko realizē līdz šim laikam tie paši saslavētie komunisti,viņu jaunā maiņa komsorgi t.i.barikāžu,4.maija organizātori,kuru vienīgais mērķis bija un ir varas paturēšana un valsts izlaupīšanas legalizācija,savas bandas labklājības nodrošināšanā paaudzēs,kā sekas ir tautas iznīcība,par ko šiem jaun bagātniekiem slaidi nospļauties līdz laikam,kad viņi sāks smilkstēt un gaudot par cilvēktiesību t.i.bandīttiesību pārkapšanu,ko jau tagad vērojam,kad viņi tiek pieķerti,taču visur pagaidām vēl valda roku mazgāšanas likums,arī Bordāns nav izņēmums,lai kā to censtos iegalvot dažs ārzemju latvietis.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2020. 11:04

Arī šobrīd Viņi kontrolē visu, kas notiek Latvijā. Un tas beigsies tikai tad, ja piemēram tas pats Pauls, sāks visu atklāti stāstīt. Un atcerēsimies, ka Pauls kādā intervijā kā joku izmeta šādu teikumu - "Man varbūt ir VDK majora pakāpe". Un ja nu tas nav tikai joks?

Atbildēt

tev arī patika?

06.07.2020. 10:37

»

?

Jūs gadījumā neesat psihiski slims, tādas lietas guglēt


Vai es izvaroju, vai mani izvaroja, vienkārši fakts ir tāds, ka kaukāzieši jūs, zemākos primātus, homo russicus, drāž visos caurumos. Viņiem tas ir tas pats, kas izdrāzt kazu.

Atbildēt

?

06.07.2020. 10:28

»

pakaļā drāztam organismam

ieguglē: Дагестанец изнасиловал казака - YouTube


Jūs gadījumā neesat psihiski slims, tādas lietas guglēt?

Atbildēt

pakaļā drāztam organismam

06.07.2020. 10:24

»

oi,cuju

drizuma bucosi negeriem kajas,nelidzes tev ietisanas varaviksnes karoga


ieguglē: Дагестанец изнасиловал казака - YouTube

Atbildēt

U fo

06.07.2020. 10:21

Izskatās, ka autors pats padomju laikus atceras tikai no "Murzilka" un sienas avīžu politinformācijas publikācijām... Ar sadzīvi vispār nav saskāries. Par morāli ētisko padomju pusi vispār varēja paklusēt, nevis dumji atreferēt kompartijas kongresu materiālus.... Vārdu sakot- neobjektīvs sovkofīls iegrimis nostaļģijā...

Atbildēt

deģenerātam

06.07.2020. 10:15

»

nepardoze !

asv kolonija latvija pirmaja vieta pasaule pec saslimtibas raditajiem ar HIV


Pirmā vietā ir jūsu, netīro staļinisko lopu, lapķju, partjanku un vatņiku bidlostāna. Priekš jums, nicināmiem vergiem, nepietiek pat zāļu, lai ārstētu AIDS pirmā stadijā, lai slimos uzturētu pie dzīvības un tie nevarētu aplipināt pārējos. Tas pats ar insulīnu cukura diabēta slimniekiem. Putins jums, sub-human, apsolīja "paradīzi" un jūs drīz visi tur būsiet.
Latvija ir civilizācijas atkritumu sapņu zeme, bet es ceru, ka pēc pandēmijas tie vairs nevarēs vizināties uz šejieni.

Atbildēt

Jā,

06.07.2020. 09:51

»

Tas priecē

Raksts labi novērtēts. Tad jau Latvijas ienaidnieki ir mazākumā


plusiņu krietni vairāk kā mīnusu.

Atbildēt

Tas priecē

06.07.2020. 07:47

Raksts labi novērtēts. Tad jau Latvijas ienaidnieki ir mazākumā

Atbildēt

īsi?

06.07.2020. 07:16

zagļu radīta verdzības iekārta.

Atbildēt

Kasiņš

06.07.2020. 07:05

Dievinu melīgus kretīnus, šis noteikti saņem aldziņu kaut kur kaimiņos... Piedzīvoju tos laikus, neko neesmu aizmirsis un varu pilnīgi noteikti pateikt, ka šis ir demagoģijas un melu/puspatiesību pilns aģitācijas rakstelis!

Atbildēt

oi,cuju

06.07.2020. 05:42

»

padomju

Tas ir sinonīms "krievu", bet nekas sliktāks par krievu uz mūsu mīļās planētas nekad nav bijis


drizuma bucosi negeriem kajas,nelidzes tev ietisanas varaviksnes karoga !

Atbildēt

attistiba notiek pa spirali

06.07.2020. 05:40

»

ko ņemies, civilizācijas atkritum?

Nav dzirdēts, ka krievu sadisti un pederasti būtu tiekušies uz Lībiju, uz ASV gan kādi 3 miljoni ir pārvākušies


tagad vini vicina Krievijas pases un ludz ar spec reisiem tiesibas lidot atpakal uz Krieviju,jo pandemija un melnais terors ir parvilcis stripu visiem vinu planiem un sapniem.

Atbildēt

nepardoze !

06.07.2020. 05:35

»

varbūt

Padomju deģenerātiem, kas jau daļēji ir degradējušies līdz krieviem, ar visām no tā izejošām sekām...


asv kolonija latvija pirmaja vieta pasaule pec saslimtibas raditajiem ar HIV !

Atbildēt

Morim

05.07.2020. 21:38

»

Moris

Žēl bērniņ ka tu nedzīvoji Padomju laikā.Tev smadzenes būtu tīrākas un saprāts veselīgāks.Vai tikai tu neesi Šlesers,kurš pat savu tēvu neieredz


Esmu pietiekoši dzīvojis padomju laikā un pietiekoši redzējis tavas sugas un saprāta brāļus, lai 300 gadus nevienu, ne viņus, ne tevi, ne tavus tuviniekus ne tavus draugus neredzētu un nedzirdētu.
Šlesers ir tāds pat rusofīls pidrilla, kā tu.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...