Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bonifācijs

22.01.2021. 14:31

Es arī laikam esmu slikts cilvēks, uzskatu ka prasīt naudu par datu nesējiem, radio klausīšanos veikalā vai restorānā ir parazitēšana uz sabiedrības rēķina.

Atbildēt

Derdz

16.01.2021. 18:25

Lūdzu ejiet pelniet naudu, taisiet kultūru par kuru cilvēki maksās,petiek jau ar valsts aparātu utt

Atbildēt

Taisnība

14.01.2021. 00:16

»

Kas ir slikti cilvēki

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki...


Lūk tieši Jūsu minētais piemērs ir precīzi atbilstošs autora paša rakstā minētajai rindkopai! Lai arī šie autori līdz mūža galam maksā nodevu būbniekiem par tiltu Ludzā, ja nekad nav pāri gājis un nekad neies, iespēja taču ir! Arī maizniekam par maizi jāmaksā, tas nekas, ka neēdīs, bet iespēja taču to iekopēt savā datu nesējā, tas ir, kuņģī, taču reāli pastāv! Par pieminētajiem mēbeļniekiem vispār nav ko runāt- tas taču ir autordarbs augstākajā pakāpē, tur dubultā jāmaksā par iespēju sēdēt!
bet tagad galvenais: pirms daudziem gadiem AKKAi tika nosūtīts piepresījums mājas lapā publicēt METODOLOĢIJU AUTORATLĪDZĪBAS MAKSĀJUMU SADALEI STARP AUTORIEM. Joprojām tas nav izdarīts! Kā valsts var deleģēt kādas ekskluzīvas tiesības tādai nevalstiskajai biedrībai, kura slēpj no sabiedrības savus darbības principus? KĀ TAS IESPĒJAMS?

Atbildēt

tikai vēl sliktāki cilvēki

13.01.2021. 20:40

parazitē uz citu rēķina, izdomājot visādas "nodevas" par neko

Atbildēt

Visur asinsūcēji klāt

13.01.2021. 14:10

»

Pilsonis

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas


Murgs un laupīsana. Kur tek naudas ādere, tur asinssūcēji klāt. Patiesi- cirvja izgudrāājam arī jāsaņem maksa, ja pērk cicvi un to lieto. Arī par spaini tāpat, jo gūst labumu - no akas ar to iesmeļ ūdeni un dzer, dzirdina lopus no spaiņa un slauc govis, ar zirgu ar zemi - maksāt ragā.

Tāpat - visi "lieto" lietus ūdeņi, jo to pārvērš par dzeramo - jāmaksā, izlēma pašvaldības.

Atbildēt

Pilsonis

13.01.2021. 09:16

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas

Atbildēt

viedoklis

13.01.2021. 05:13

»

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa...


Diemžēl jāsecina ka valsts pārvaldes sistēmā strādā cilvēki ar nožēlojamu primitīvismu domāšanā lai neteiktu vairāk. Viņi nav spējīgi vadīt valsti, tādēļ izdomā likumus, kuri faktiski ir legalizēta sabiedrības apzagšana. Un pēc tam paši brīnās ka sabiedrība viņiem neuzticas.Jums jābūt pateicīgiem savai tautai jau par to ka jūs pacieš kā zobu sāpes.

Atbildēt

2012.gadā valdībai ar Satversmes tiesas lēmumu...

12.01.2021. 23:44

Kā redzam, Satversmes tiesa jau sen izcēlusies ar klaji nelikumīgu un cilvēktiesībām neatbilstošu lēmumu pieņemšanu, ne tikai debilās kroplības ģimenes jēdziena definēšana.

Atbildēt

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

12.01.2021. 23:41

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā. Nevainīguma prezumpcija nodrošina to, ka nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums un visas šaubas jātulko par labu apsūdzētajam.
Tātad šī noziedzīgā nodeva nekavējoties jāatceļ kā nelikumīga!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 23:07

Iedzēru divus alus un padomāju, ka jāaiziet pie kaimiņa un jāparasa morālā kompensācija par to, ka šis drātē manu sievu. Varbūt ar, ka nedrātē, bet kamēr esmu darbā, iespēja taču ir. Iedzeršu vēl divus alus un aiziešu. Cerams, ka pa muti nedabūšu - tas būtu nedemokrātiski :D

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 22:14

Nodokli "par iespēju" var paprasīt jebkurš. Piemēram, Rīgas satiksme: tramvaji kursē katru dienu, ikvienam ir iespēja braukt ar tramvaju. Ja šo iespēju neizmanto tāpēc, ka vai nu brauc ar mašīnu, vai tramvajs neiet gar tavu māju, pats vainīgs. Tāpat par iespēju iepildīt degvielu arī būtu jāmaksā visiem - tas nekas, ka tev nav mašīna, iespēja taču ir. Un šo sarakstu var turpināt līdz bezgalībai - kādas tik mums iespējas nepaveras. Kuras laižam garām...

Atbildēt

vispār

12.01.2021. 21:49

Pēc "tukšo salmu kūlēju..", ai , kļūda, tukso nesēju domām ... vispirms nodoklis būtu jāuzliek somām (tašām, maisiņiem), jo tajos iespējams ievietot pilnīgi visu ko, kam nebūs samaksāts nodoklis, kas būs nokopēts vai, baidos pat pieminēt, nozagts.
Vai par nodokli jaunam ledusskapim kā "no kaimiņienes noskatīto pīrādziņu receptes rezultātu nesējam" neesat padomājuši? Par nodokli zīmuļiem - ar tiem var talantīgs cilvēks, ai , cik daudz ko nokopēt. NO mākslas darba līdz pat uzmetuma naudassīmēm vai diplomiem. Vienīgais, kas neko un nekad nepratīs nokopēt, būs tie, kuri kā ne tik senajā laikā pievienojās lozungiem "mēs, darbaļaudis, pievienojamies... nosodām... piekrītam"..

Atbildēt

Kas ir slikti cilvēki

12.01.2021. 21:00

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki" ir savairojušies liekēži. Vieni līekēži iesūdušies radio, visādās AKA- laka, tie, savukārt tiražē liekēžus māksliniekus , kuri "saražojuši" pilnīgus mēslus. Kuriem vajag tos mēslus tirazēt, ko meļš šie lielžokļi kārļi! Es gribu zvanīt un runāt pa tālruni, nevis tiražēt šmurguļus un neveiksminiekus, kuri to vien iemācījušies, kā uzkundzēties citiem ar sadārdzinātām izrādēm, koncertiem utt. Profānisti, diletanti un nekauņas "mākslinieki" ir tie sliktie cilvēki, nevajag nodarboties ar demagoģiju! Visus uz cietumu vai darba nometni - šos "mākslinieķeļus"! Mākslinieki atradušies.

Atbildēt

janis

12.01.2021. 20:18

Visu cieņu mākslas druvas stahanoviešiem par šķebinošiem širpotrebiem,un avangardu papagaiļojumiem.

Atbildēt

Konstantīns

12.01.2021. 19:17

Nepārliecinājāt. Tie paši, jūsu pieminētie, mēbeļu un pārtikas ražotāji saņems savu atlīdzību tikai tad ja produkts būs kvalitatīvs un tirgū pieprasīts.
Manuprāt liela daļa mākslinieku ir plānā galdiņa urbēji un samaksu par savu rosīšanos grib saņemt arī tad, kad viņu darbi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

Ivars

12.01.2021. 17:54

Man tā jūsu mūzika nav vajadzīga, es nekad to nēsu lejuplādējis nevienā ierīcē un tādēļ uzskatu šo nodokli par ļoti netaisnīgu. Uzskatu ka māksliniekiem ir pietiekami daudz iespējas savus darbus pārdot tiem kurus tas interesē un tādēļ nav jāsoda visi pēc kārtas. Nav jātiražē stulbuma ideoloģija: zagli neizdevās notvert bet sodīsim visus pēc kārtas, jo var gadīties ka arī viņi nozog kādreiz nākotnē. Vai nesaprotat ka pazemojat ar šo likumu ne tikai valsts godīgos iedzīvotājus, bet arī pašu valsti.

Atbildēt

Bēthovens

12.01.2021. 17:12

Es latviešu mūziku neklausos. Kā panāksiet, ka tas 1 eiro no Latvijā pirkta telefona, datora vai cita datu nesēja aizies ārzemju izpildītājam?
Man nav jāuztur AKALAA liekēžu banda un Reiņiks, Busuļs, Kazaks un Ļinda Ļī, un pārējie dziedoņi, kuru vārdus pat nezinu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...