Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Spor

16.10.2014. 07:42

»


Nu gluži kā gaidīts. Būtu pat bijis ļoti pārsteigts, ja tāds nozombēts tizlenis, kurš piedevām vēl sirgst ar pamatīgu infantilismu, būtu bijis spējīgs uz ko citu.

Savus tā sauktos "viedokļus iepriekš" vari droši meklēt pats, jo šeit no tavas puses nebija absolūti nekā tāda, ko kaut attālināti varētu saukt par "viedokli". Tavus nožēlojamos saukļus, prastos copy/paste atgremojumus var viens un divi stūrī iedzīt, kā jau tas manā iepriekšējā komentārā tika izdarīts.

Tātad - nav īstu (pa punktam) argumentu un īsta viedokļa? Redzu, nav.

TĀTAD - BRĪVS.

Sajūsmināties par savām iekavām un apsaukāties prasmi vari tālāk pats savā nodabā.

Atbildēt

Spor

15.10.2014. 23:57

»


"Viedokli 14.10.2014., 15:40."!? Es tur nekādu "viedokli" neredzu, tikai mans teksts pārveidots, pavērsts uz otru pusi. Tādus papagaiļus parasti spēlē bērnībā, bet īpaši infantili tizleņi, kā redzams, to dara vēl pieauguši un lepni sauc par "viedokli". Kad tev būs īsts viedoklis, tad arī pienāc.

Kā īpaši garīgi atpalikušam tev paskaidrošu, ka man galīgi pie pakaļas, cik tu kā nozombēts tizlenis esi spēcīgs podā likšanā vai spļaušanā griestos un ka tagad par to gribi par šo savu jomu, kurā esi samācījies īpašas prasmes, parunāt.

Bija konkrēta runāšana, konkrēts temats, kur tu parādīji, ka esi pilnīgi infantils debiliķis, kuram nav nekādas sajēgas par tik elementāri izmērāmu lietu, kā loģiskā domāšana.

Kāpēc tu esi nozombēts tizlenis, es skaidri pierādīju.
1. Raksts par cenzūru, salīdzinājums ar putinlandi, ar domu, ka te vēl nav tik traki
2. Ar tavu līdzdalību tiek jūsmots, ka putinlande būtu drīzāk solis uz priekšu.
3. Komentāros izsaka pārliecību, ka nebūtu vis "solis uz priekšu", bet tieši otrādi
4. Tev vajagot argumentus (acīmredzot blefs, domājot, ka neviens neķēpāsies).
5. Bet "ķēpāšanās" nemaz nebija liela vajadzīga, jo lūk, pavisam svaiga ziņa, kā opozīcijas žurnālisti aizbēguši no krievijas, piereģistrējušies Latvijā. Intervija ar žurnālisti.
6. Protams, ka jebkāda iedziļināšanās šajā ziņā būtu pretrunā ar tavu iezombēto dzejolīti, tāpēc demonstratīvi izrādi, cik ļoti tev tas nemaz neinteresējot.

NU LŪK, TIEŠI TĀPĒC TU ESI BEZCERĪGI NOZOMBĒTS TIZLENIS.

Bet tad kad šos pašus vārdus papagaiļo tu un pavērs it kā pret mani - pats saproti, ka vienīgais arguments tur pēc būtības ir "tu esi stulbs tāpēc, ka tu mani apvainoji un nosauci mani par stulbu". Ar tādiem "argumentiem" nodarbojas bērni (un infantili tizleņi).

Neviens nav stulbs vai nozombēts tikai tāpēs, ka agrumentēti par tādu nosaucis citu.


Vēl viens punkts, kurā jau tu pašā saknē pierādi savu loģikas impotenci, ir frāzes par "euroāmurikāņiem", "militārhistēriju" utt.
Tu tiešām esi tik garīgi atpalicis, ka viss iedalīts tikai divos plauktiņos!?
Nāksies paskaidrot īpaši tavām cāļa smadzenēm, ka opozīcijas žurnālistu vajāšana krievijā ir FAKTS PATS PAR SEVI un šī fakta esamībai nav ne mazākā sakara ar to, vai to pasaka "euroāmurikānis", ķīnietis, vai marsietis. Ir fakts, ir konkrēti žurnālisti - viss. Kur te kāda "euroāmurikāņu" propaganda?
Tas jau vien liecina, cik ļoti tev ir saskalotas smadzenes, jo to briesmīgo āmurikāņu bubuli piemini pat tur, kur vispār nekāda sakara nav. Bet tas jau sovjetiem līdz automātismam iebarots - tiklīdz ir kāda ziņa, pirmā taktika uzreiz meklēt, kā apvainot ziņas teicēju, nevis iedziļināties ziņas būtībā. Un protams, pat jebkura elementāri pierādāma ziņa par putinosiem ir kaut kāda "militārhistērija". Nu varbūt tik infantīliem primātiem kā tu tas iet cauri.

Un vēl - jau tāds vārda kā "liberasti" lietošana vien liecina par čaklu sovjetu propagandas pantiņu atgremošanu. Pilnīgi debili šaurpierains skatījums, apzināta (no "augšas" protams, nevis vidējam nozombētam tizlenim, kas patiešām tā to arī redz) fokusēšanās uz atsevišķām, no konteksta izrautām detaļām.

Atšķirībā no tevis, kurš Eiropu ir redzējis par labu uzvedību piešķirtajā vizītē Čehoslovākijā stingra gida pavadībā, man darbs dod iespēju dibināt sakarus ar cilvēkiem visā Eiropā. Starp paziņām un daudzos jautājumos arī domubiedriem, ir arī īsti antiglobālisti, nevis tādi āksti pseidoAG kā šeit, kuriem "antiglobālisms" aprobežojas ar amerikāņu lamāšanu un kuri iet pilnīgā putinosu pavadā. Un no sirds tic, ka Putina meitas, teiksim, tikai pārpratuma pēc dzīvo rietumos un pats tētuks ir kategoriski pret to :))

Izskatās, ka padomju laikos esi bijis lokans pakalpiņš varas, līdis pa karjeras kāpnēm, tagad dusmīgs, ka nav vairs augstāk stāvošo kungu, kas uzslavē, tāpēc esi tik cītīgi te ņemies, veco kārtību aizstāvot un trulus propagandas saukļus atgremojot.

Tātad - kad būs īsti argumenti par eiroāmurikāņu propagandu, par to, kas tieši ir samelots par šo pašu opozīcijas jautājumu - tad pienāc.

Tāpat arī - kad būs īsts viedoklis, nevis papagaiļa tēlošana no sērijas "tu man, es tev".

Kamēr tas nav - brīvs.

Atbildēt

Putns

15.10.2014. 07:57

»


Ok, man priekš tevis ir laba ziņa - man apnika. Droši ļauju tev vēlreiz kā atbildi uzrakstīt izjustu referātu par muļķiem, tizleņiem, lumpeņiem utt, vairs tāpat nenākšu un tevi aiz aukliņas neraustīšu.
Un droši varēsi sev sist uz pleca un justies kā uzvarētājs :)))

Citādi jau žēl paliek, aiziesi vēl ar sirdi. Varu jau iedomāties, cik sarkans no dusmām esi, šo visu drukājot.

Atbildēt

Putns

15.10.2014. 07:48

»


Nu tik tiešām marionete :)) šitādu otru ar uguni nesameklēsi, kuru tik viegli un ILGSTOŠI varētu izvest no pacietības.
Starp citu, ietaupi laiku un neraksti tik gari, tāpat jau vairs nelasu. Kaut kādi muļķi, lumpeņi, mīzēji tur tekstā spīd :)))

Kā jau teicu - bērndārzs :))

Atbildēt

a

15.10.2014. 00:36

»

angry

NUdien nesaprotu, kapec latvijas pastam vispar butu japiegada kadam nepasutiti privati preses izdevumi.Ir nu gan daziem nekauniba iedomaties, ka latvijas pastam butu janosarbojas ar vinu privatas avizes izplatisanu


tu runā par nepasūtītajiem privātajiem politreklāmas preses izdevumiem? jā, patiešām, ir nu gan dažiem politspēkiem "nekauniba iedomaties, ka latvijas pastam butu janosarbojas ar vinu privatas avizes izplatisanu" kārtējās politbiznesa pašreklāmas kampaņas ietvaros!?

Atbildēt

angry

14.10.2014. 23:24

NUdien nesaprotu, kapec latvijas pastam vispar butu japiegada kadam nepasutiti privati preses izdevumi.Ir nu gan daziem nekauniba iedomaties, ka latvijas pastam butu janosarbojas ar vinu privatas avizes izplatisanu

Atbildēt

Putns

14.10.2014. 19:00

»


:)) Atgādini lelli - marioneti. Atliek man uzrakstīt pāris vārdus, kad tu jau atkal sāc psihot un piesātināt savas penteres ar visādiem "muļķiem, truliķiem, plānprātiņiem, analfabētiem" utt.

Labākais, ka man pat nav nepieciešamības tamlīdzīgus apzīmējumus lietot, pietiek ar vienu vienīgu "bērndārzs", lai tevi novestu līdz psihošanai :)) Tā vēsi un mierīgi pārsit pušu visus tavus sacerējumus.

Tāpēc speciāli tev par godu, pateikšu vēl - jo vairāk raksti, jo vairāk apliecini replikas "bērndārzs" patiesumu :)))

Papsiho nu.

Atbildēt

Spor

14.10.2014. 18:22

»


Citējot tevi pašu -
" "tukšas mucas" vienīgā "kvalitāte" ir tā, ka šamā "tālu skan", kā zināms."

Bija runa par putinlandes žurnālistiku - lūdzu, konkrēts, pavisam svaigs links, kāda dzīve Krievijā ir opozīcijas žurnālistiem. Un kāpēc viņi ir pārcēlušies uz Latviju.

Neinteresē - pats vainīgs. Uz apvainojumiem un krievu propagandas saukļu atgremošanu esi spēcīgs, tikai seguma tam nav nekāda.

Atbildēt

Putns

14.10.2014. 17:13

»


:)) nu gluži, kā jau teicu - bērndārzs.
Neaizmirsti tikai astoņdesmito reizi atgādināt, cik ļoti tev viss neinteresē - tāds iespaids, ka tūlīt raudāt sāksi no nervu pārslodzes.

Atbildēt

aiks

14.10.2014. 15:36

»

Spor

Nu tipisks lumpenis tad esi - "nekas neinteresē, bet viedoklis man ir


Varetu domat ka pats spidi ar savu domu.Varbut ,tikai savas acis.

Atbildēt

14.10.2014. 15:31

»

hi hi hi

Komentētājs ar niku VSV ir viens amizants kadrs. Laiks iet uz priekšu, taču viņš nekādi nespēj nomierināties. Izskatās ka viņam veidojas konflikts pašam ar sevi, tikai ar dažādiem nikiem


:)) komentētājs ar niku Putns ir viens amizants kadrs. laiks iet uz priekšu, taču viņš nekādi nespēj nomierināties. Iskatās ka viņam veidojas konflikts pašam ar sevi, tikai ar dažādiem nikiem- Putns,Spor,hi hi hi.

Atbildēt

Spor

14.10.2014. 07:29

»


Nu tipisks lumpenis tad esi - "nekas neinteresē, bet viedoklis man ir".

Bet vai tad kādam tas kāds noslēpums, ka putinlandes fani ar domāšanu nav apveltīti.
Atbildēt

hi hi hi

14.10.2014. 05:52

Komentētājs ar niku VSV ir viens amizants kadrs. Laiks iet uz priekšu, taču viņš nekādi nespēj nomierināties. Izskatās ka viņam veidojas konflikts pašam ar sevi, tikai ar dažādiem nikiem.

Atbildēt

Spor

13.10.2014. 18:46

»


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/12.10.2014-krievijas-zhurnalisti-izvelas-latviju.id36905/

pavisam svaiga ziņa.

Atbildēt

Putns

13.10.2014. 14:58

»


:)) tik histēriski un aizvainoti atbildi uz katru mazāko repliku, tā protams ir zīme, ka tev tiešām jau kuro reizi nekas "neinteresē". sasmīdināji.

Protams, ne tik lielā mērā, kā tava sajūsma par virzību uz priekšu uz putinlandes žurnālistiku - tas jau bija īsts humors. Tik nozombēts tipiņš sauc sevi par "normālo" :)))

Labi uzlaboji garastāvokli, paldies.

Atbildēt

Putns

12.10.2014. 20:52

»


Man ne tikai ir nojausma, es pat LABI ZINU, kas ar šādu pret esošo varu vērstu avīzīti notiktu putinlandē.

Tas, ka to nezini tu - tā jau ir tava privātā problēma.

Bet par pārējo tavu izpildīšanos - nu gluži, kā jau teicu, bērndārzs :) Tas, kurš tev būs iegalvojis, ka esi "normālais" cilvēks, "ārpus masas" - būs ļoti labi pajokojis.

Atbildēt

Aivars 3 -> to aivars2

12.10.2014. 11:35

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Nevis lieni, bet lien , ak "īstenais latvieti"! :)

Atbildēt

pamela

12.10.2014. 11:29

L.Lapsa,domāju,ka tev zem tiem kupliem matiem kauč kas ir,BET jūtu,ka pamatīgs Toričelli tukšums ar sasmakušu lielas nelietības devu.Kažoka -- vaukšķis,Zālīte-- laizītāja utt.Kurš tad tev "taisnības"cīnītāj ir devis tiesības gānīties uz dāmām TIKAI !!tapēc,ka viņām ir CITS,atšķirīgs no tavām samazgām viedoklis??Tu jau esi dzēsis arī manus komentus.KAPĒC ,vai es tev ļāvu,vai tev nav svēts Satversmes 100.p.arī pret mani,ne tikai priekš paša un Saša??Tu tak nesen jau biji bankrota vējtverī.Kas notika?KURŠ / uzņēmās tevi reanimēt?Vai tik ne tas pats Putins?Tā izskatās pēc tavām pretlatviska,pretvalstiska suņa rejām.Arī apģērbies esi labāk,при причёске utt.Jo vairāk rej un augstākos plauktus aprej,jo konti pilnāki!
Pamēģini uzriet SC un ZZS ar Hūti.СЛАБО?
Te nu ir atbilde-- KURAM tu kalpo vai LAIZI nezin kuru vietu.Kā būs ar 100.p.??

Atbildēt

Aivars2

12.10.2014. 07:09

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Vispirms iemācies rakstīt zem sava nika un nespamot.

Atbildēt

Aivars2

12.10.2014. 00:56

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos!

Atbildēt

Aivars2

12.10.2014. 00:56

»

Papildinu

Putinlandē šo visu neviens nebūtu vispār nosaucis par nekādu žurnalistiku, bet autoram būtu sniegta medicīniskā palīdzība


Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos!

Atbildēt

Papildinu

11.10.2014. 16:31

»

Putns

Ārprāts, tu nu gan jūtīgs bezgala, tik sakāpināti reaģē uz katru mazāko repliku...


Putinlandē šo visu neviens nebūtu vispār nosaucis par nekādu žurnalistiku, bet autoram būtu sniegta medicīniskā palīdzība.

Atbildēt

Varbūt pietiek pietiek

11.10.2014. 16:29

Man patika tas lielais L.L. spēriens rižajam sievišķim pa pakaļu, pēc tam pa priekšu, pēc tam, kad šī nokrita, bet vēl nenolūdzās un neprasīja piedošanu, ar kāju pa zobiem, pēc tam aiz matiem pa visiem iespējamiem dubļiem, uz avīzes ar ģīmi pa sū- diem... Tik tāl viss bija man pieņemami. Bet man nekad nav paticis, ja gulošu turpina tupi ar kājām spārdīt. Tas vairs nav normāli. Katrai lietai tomēr pastāv mērs. Nu jau tā kā vajadzētu pietikt. Nav vairs gaumīgi.

Atbildēt

Putns

11.10.2014. 16:15

»


Ārprāts, tu nu gan jūtīgs bezgala, tik sakāpināti reaģē uz katru mazāko repliku.
Bet atmetot liriku - elementāri pašsaprotama lieta ir tā, ka putinlandē šādu avīzi nevis nozagtu, bet apcirstu saknē - neļautu pat reģistrēt un Lato vispār varētu aizmirst par žurnālistiku. Tā ir tava apjūsmotā "virzība uz priekšu" šī raksta kontekstā? Vai arī pats tā sauktais "normālais cilvēks" nemaz nesaproti, par ko tos +100 liec?

Atbildēt

LSD

11.10.2014. 00:42

»

LSD

večukam vsv spiediens atkal līdz griestiem, ko, ne...


večukam lsd spiediens atkal līdz griestiem, ko, ne?
Rociņas trīc, dūrītes cieši, cieši savilktas, validols zem mēles un drukā tik briesmīgos lamuvārdiņus. Dusmīgs šausmīgi esi, buuu.

Da tu pamuļķi, normāli te par tevi ir ierēkts, LOĢISKI un PAR TĒMU, pats jau arī to saproti, tāpēc jau tik nikns un nervozs.

plus simts :D :D :D Tad jau Lato arī nesaprot tās "elementāri pašsaprotamās lietas", ja tādu salīdzinājumu ielicis, ne?

Atbildēt

LSD

11.10.2014. 00:41

»

апк

ahaha, kas par varenu joku ko! Plus simts! un smaidiņš galā


... raudāja visu "biogaļu" ciltstēva Barakas apkopēja Obanāna mazā fanīte LSD. A ko tu raudi? Priecājies būtu, ka rietumu vērtības vēl šeit nedarbojas.

Jo tas ziniet, ir ļoti stilīgi tēlot baigo antiamerikānīti, uzreiz pats sev gudrāks sajuties :D tas nekas, ka pats līdzi nedomā un iebrauc ar savu loģiku purvā.

Muļķu - pašpasludināto prātvēderu, zombiju zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

LSD

11.10.2014. 00:37

»


večukam vsv spiediens atkal līdz griestiem, ko, ne?
Rociņas trīc, dūrītes cieši, cieši savilktas, validols zem mēles un drukā tik briesmīgos lamuvārdiņus. Dusmīgs šausmīgi esi, buuu.

Da tu pamuļķi, normāli te par tevi ir ierēkts, LOĢISKI un PAR TĒMU, pats jau arī to saproti, tāpēc jau tik nikns un nervozs.

plus simts :D :D :D Tad jau Lato arī nesaprot tās "elementāri pašsaprotamās lietas", ja tādu salīdzinājumu ielicis, ne?

Atbildēt

апк

11.10.2014. 00:33

»

LSD

ahaha, kas par varenu joku ko! Plus simts! un smaidiņš galā


ahaha, kas par varenu joku ko! Plus simts! un smaidiņš galā!
Kā tu tos simts plusiņus sarūpēsi, ko? mož tikai 45 vai 73 sanāks, ko? Plusiņ?

Eu, sawļe, ienac kkd čatiņā, parunāsim kko. kpc ne. bučiņas :* :* :*

+10000 !!!!!

Atbildēt

LSD

11.10.2014. 00:24

»


ahaha, kas par varenu joku ko! Plus simts! un smaidiņš galā!
Kā tu tos simts plusiņus sarūpēsi, ko? mož tikai 45 vai 73 sanāks, ko? Plusiņ?

Eu, sawļe, ienac kkd čatiņā, parunāsim kko. kpc ne. bučiņas :* :* :*

+10000 !!!!!

Atbildēt

lumpenis latvānis saukts arī par L.L.

10.10.2014. 21:56

»


Kurš tev teica, ka tu esi normāls?

Atbildēt

апк

10.10.2014. 21:42

»


Atvainojos par šajā nedēļā saspamoto!!

Jūsu апк.

Atbildēt

Jānis

10.10.2014. 19:49

Lato Lapsam
Ja kas, arī Ludzas novadā minētā avīze netika piegādāta. Nezinu, vai visā novadā, taču Ņukšu pag. lielākajā daļā noteikti nebija.

Atbildēt

Pesimists

10.10.2014. 16:54

»

Aivars2

Katram no mums kaut kas ir visprioritārākais...


Tas nav tikai "katram no mums", tas tā ir (šeit tādas elementāras lietas no sērijas ka zāle ir zaļa pierādīt nesākšu). Un tas nenozīmē, ka nevajag darīt ko citu, ko Lapsa dara. Malacis par to ko dara. Runa ir par to, ka notiek drausmīgas lietas, kuras tiek ignorētas un to ignorē tie, kuru profesionālā misija ir par to stāstīt. Par sīkumiem un sīkākām lietām runājam, tai skaitā ļoti sakāpinātā tonī, bet daudzkārt svarīgākas lietas tiek ignorētas. Labi, tas nav pārmetums tikai Lapsam, tas ir pārmetums ļoti daudziem, ko Lapsam pieminu dēļ tā, ka viņš salīdzinošu sīkumu šādi sakāpina. Ir jau Ok, viss pareizi, tikai tas jau ir nokavēts un rodas jautājums kur bijām agrāk. Ja beidzot esam pamodušies, tad ok, labi, lai izdodas un tad būtu laiks arī pievērsties šai visprioritārākajai tēmai.

Atbildēt

Putns

10.10.2014. 16:07

»


Var arī tā pārfrāzēt. Prieks, ka esi tik paškritisks.

Atbildēt

Putns

10.10.2014. 16:07

»

dombrovskvilla

nevajaga muldēt ieslēdz doždu un paklausies ko viņi katru dienu tur runā


ieslēdzu, paklausījos, ko tālāk? No tā ne tavs, ne viņa koments nekļuva ne par matu sakarīgāks.

Atbildēt

Aivars2

10.10.2014. 16:02

»

Pesimists

Kā uzzināju, tā sāku rakstīt, bet pārsteidz tas, cik daudzi šo tēmu vienkārši ignorē, tai skaitā Lapsa, lai gan tā ir visprioritārākā


Katram no mums kaut kas ir visprioritārākais.
Kāpēc, piemēram, mani satrauc valsts izzagšana?
Svaigs piemērs ir tiesneša strazda lieta, kad valstij nodarīti 200tūkstošu eiro zaudējumi, bet tiesnesim piespriež nosacītu sodu.
Esmu 100% pārliecināts, ja es vai kāds cits parasts pilsonis nozagtu vienu tūkstoti reižu mazāku summu, tad tagad jau sēdētu cietumā.
Var jau teikt, ka kāda ir sabiedrība, tādi arī tiesneši, bet, ja nesāksim kārtību ieviest ar kārtībniekiem, bet labprāt sēdināsim tikai peškas,tad arī uz labākiem laikiem necerēsim un nevainosim Lato pie visām nelaimēm.
Varbūt ziņnesi tomēr atstāsim dzīvu?

Atbildēt

Pesimists

10.10.2014. 15:04

»

Aivars2

Kāpēc tieši Lato būtu jāuzraksta par visām nebūšanām? Kāpēc neraksti pats, ja jau esi tik labi informēts


Kā uzzināju, tā sāku rakstīt, bet pārsteidz tas, cik daudzi šo tēmu vienkārši ignorē, tai skaitā Lapsa, lai gan tā ir visprioritārākā.

Atbildēt

Pesimists

10.10.2014. 13:17

Un kāpēc tieši "putinlend", nevis "medvedevlend"? Velti tādi uzbraucieni, "putinlendā" ir labāk un arī brīvāk, bet nu lai izdodas. Un tikai ne šis vien,bet arī kas cits, un ne tikai par Āboltiņu un Zaķi, bet daudziem citiem, praktiski lielāko daļu. Un tā piebilde no sērijas "ja jums vienalga, tad esat to pelnījuši" jau sen ir piepildījusies un attiecas uz pašu Lato ar, jo tik daudz ir sastrādāts par ko Lato neraksta un tik krasi neiestājas, ka šāda avīzeles apstādināšana ir tīrais sīkums. Lato, kāpēc, piemēram, Jūs neko nerakstata par to, kas notiek ar mūsu bērniem? Tas nav būtiski? Tas, ka pārdod bērnus, nav būtiski? Tas, ka vismaz divi bijušie premjeri ir pedofīli nav būtiski? Tas ir daudzkārt būtiskāk par priekšvēlēšanu cīņas pārkāpumu, jo ja iespējasm ir tas, tad iespējams ir viss, arī daudz nopietnākas un drausmīgākas lietas.

Atbildēt

Aivars2

10.10.2014. 11:35

»

Drednauts

God. Lapsa un fani...


Vari jau nekaunēties, bet atbildība par turpmāku valsts izzagšanu gan nāksies uzņemties solidāri ar citiem histērijas upuriem.

Atbildēt

Aivars2

10.10.2014. 11:26

»

Udo Ulb.

Ļoti pareizs raksturojums: "Mūžīgā aktuālās varas un tās nesēju apdziedātāja - lai neteiktu, ka aplaizītāja - Māra Zālīte". Šī histēriskā un reti aprobežotā dāma laizīšanā var konkurēt ar mūsu laizītāju korifeju Stradiņu. Jau padomju laikā tika speciāli uzpiarēta kā "dzejniece". Tēlo arī "dramaturģi...


Es tādus cilvēkus kā Māru Zālīti un Pēteri Vasku nesauktu savādāk kā par panikas cēlājiem. Tagad, pēc tādām uzstāšanās reizēm, viņi sevi ir iecēluši politiķu kārtā. Panikas cēlājs un politiķis ir ļoti bīstams savienojums, kas var novest pie neprognozējamām sekām.
Ņemot vērā apstākli, ka ne viens, ne otrs īstenībā neko nejēdz no politikas, tas ir divtik bīstami.
Jādomā, ka mani uzskatītu par idiotu, ja es pēkšņi sāktu stāstīt cilvēkiem, cik slikta dzejniece un rakstniece ir Zālīte, bet ka muzikālajam cilvēkam Vaskam simfonijas tajā un tajā vietā bija jābūt tā un ne citādi, jo tas var novest pie Latvijas okupācijas u.t.t.

Atbildēt

ahaha

10.10.2014. 10:44

»

aha

Apmēram iedomājos komentāra autoru. Absolūts krēslā pirdējs, kam zobs un visiem un visu. Spēj atpazīt histēriskos, aprobežotos un laizītājus - kā saka, katrs spriež par to, kas viņam tuvs un pazīstams. Turklāt lielisks pasaules literatūras pazinējs, jo spēj analizēt latviešu dzeju un dramaturģiju attiecībā...


Bez problēmām atpazīstams komentāra autors. Absolūts krēslā pirdējs, kam zobs uz visiem un visu. Spēj atpazīt histēriskos, aprobežotos un laizītājus - katrs spriež par to, kas viņam tuvs un pazīstams.

P.S. Izklausies pēc absolūtas nulles. Kļūdīties nav iespējams. :)

Atbildēt

aha

10.10.2014. 08:31

»

Udo Ulb.

Ļoti pareizs raksturojums: "Mūžīgā aktuālās varas un tās nesēju apdziedātāja - lai neteiktu, ka aplaizītāja - Māra Zālīte". Šī histēriskā un reti aprobežotā dāma laizīšanā var konkurēt ar mūsu laizītāju korifeju Stradiņu. Jau padomju laikā tika speciāli uzpiarēta kā "dzejniece". Tēlo arī "dramaturģi...


Apmēram iedomājos komentāra autoru. Absolūts krēslā pirdējs, kam zobs un visiem un visu. Spēj atpazīt histēriskos, aprobežotos un laizītājus - kā saka, katrs spriež par to, kas viņam tuvs un pazīstams. Turklāt lielisks pasaules literatūras pazinējs, jo spēj analizēt latviešu dzeju un dramaturģiju attiecībā pret ārzemju dzeju un dramaturģiju.

P.S. Izklausies pēc absolūtas nulles. Ceru, ka kļūdos :)

Atbildēt

dombrovskvilla

10.10.2014. 01:55

nevajaga muldēt ieslēdz doždu un paklausies ko viņi katru dienu tur runā ...

Atbildēt

dombrovskvilla

10.10.2014. 01:54

»

Putns

Un kāds šim tavam apgalvojumam būtu pamatojums? Jeb pamatojumu nemaz nevajag? Putinlandē Lato pat netiktu līdz šādas avīzes drukāšanai...


nevajaga muldēt ieslēdz doždu un paklausies ko viņi katru dienu tur runā ...

Atbildēt

Putns

10.10.2014. 01:07

»


:) bērndārzs.

Atbildēt

Putns

10.10.2014. 01:04

»

Rihards

Godājamais Lapsas k-gs! Ja šeit būtu,kā Jūs raksturojāt "putinlenda",tad virzība būtu uz priekšu,nevis atpakaļ!Bet šeit diemžēl ir tikai "obamlendas" province,ar visām no tā izrietošajām sekām


Un kāds šim tavam apgalvojumam būtu pamatojums? Jeb pamatojumu nemaz nevajag? Putinlandē Lato pat netiktu līdz šādas avīzes drukāšanai.
Fascinē šitie jampampiņi, ka tikai kaut pušplēstu vārdiņu sliktu (kaut patiesu) par putinu, uzreiz saskrien un nervozē, lai cik arī nesakarīgi tas nebūtu.

Atbildēt

dopens

10.10.2014. 00:37

nu ja ka piespieda es tieši noklausījos zāl'ti un par spīti lai uzliktu mīksto viņai pieslēju pakaļu un nobalsoju par no sirds latvijai ...

Atbildēt

dopens

10.10.2014. 00:36

»

Drednauts

God. Lapsa un fani...


nu ja ka piespieda es tieši noklausījos zāl'ti un par spīti lai uzliktu mīksto viņai pieslēju pakaļu un nobalsoju par no sirds latvijai ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...