Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tautvaldība un globālisms

Lauris Galiņš*
21.08.2023.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antons Mikoss

30.08.2023. 21:31

Tautvaldība akmens laikmeta izpratnē ir eksotika. Autor esi kādus 40 gadus gulējis?
Informācijas laikmetā katrs indivīds tiešsaitē pieņem lēmumu jebkurā jautājumā, nav vajadzīgi starpnieki, valdības, tiesas. Neatkarīgi no citu cilvēku ietekmes. Jebkura ietekme sodāma ar nāvi, balsojot visiem pilsoņiem. Gala lēmumu noskaidro mākslīgais intelekts(dators). Alvis Hermanis kaut ko grib. Viņam knieš visas tās draugu būšanas, zagšanas un uzpirkšanas.

Hermani ! Sākums tāds kusls! Lauri! turpini dusēt vēstures pēļos!
tautvaldība ir nākotne. Tā pārbrauks visiem blēžiem ar ceļa rulli.

Atbildēt

vēlēt drīkstētu tikai nodokļu maksātāji

23.08.2023. 11:39

un ne noziedznieki un nekauņas, kas nezin valsts valodu...sākumam.

Atbildēt

23.08.2023. 08:49

Atcerieties tos ļautiņu pūļus, kuriem bija tāds naids pret nevakcinētajiem, gan jau viņi būtu gatavi cilvēkus arī gāzes kamerās slaktēt par nevakcinēšanos.
Kāda tautvaldība, ko jūs tur murgojat? Domājat ar šiem vakcīnu nacistiem var kopā lemt par svarīgiem jautājumiem?

Atbildēt

autoram

22.08.2023. 20:40

Patiesa tautas valdība prasa no tautas reālu atbildību par saviem darbiem politikā. Tā kā LV vēlētāju vairums nejūtas atbildīgi par to ko paši savēl, tautvaldībai te nav nekādaa pamata, ja nu vienīgi saulveža veidolā..

Atbildēt

Osis

22.08.2023. 17:23

Autors tā arī neko nav sapratis no Hermaņa vēstījuma. Un autors nepārzin Latvijas Satversmi. Savukārt Hermaņa vēsts pilnībā atbilst Satversmei, ja kas. Partijas ir uzurpējušas varu caur Satversmei neatbilstošu vēlēšanu likumu. Ir īstais laiks sekot un atbalstīt Hermani, nevis viņu noriet.

Atbildēt

jānis 2

22.08.2023. 15:25

Nabaga A.H!
Neko viņš neredz. Neko. Grābstās. Tu uz EU paskaties!
Kādu tautvaldību Viņi pieļaus? Viņi! Ei! Beidz jāt tautu!

Atbildēt

nesagaidīsiet

22.08.2023. 11:44

Pār Latviju valda $-i un USA!

Atbildēt

Tada ir realitāte ar Latvijas valsts ārējiem

22.08.2023. 10:34

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


un iekšējiem ienaidniekiem.

Tautai Satversmē nav dotas tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, atšķirībā no ASV konstitūcijas.

Ja tautas daļa saceltos, kā 13. janvārī 2009. gadā Doma laukumā, kad Zatlers aizbēga uz Īriju, hunta, kas atņēmusi cilvēktiesības Latvijas iedzīvotājiem un apstulbinātiem iebāzusi degunu Satversmes tekstos, to tulkotu kā masu nekārtības, kas krimināli sodāmas.

Latvijas valsts kļuva par Latvijas valsts huntu pandēmijas laikā, kad tautai 13.03.2020. atņēma cilvēktiesības, paziņojot ANO, un negrasās atdot, bet visi politiķi , pilnīgi visi, kas ir uz vienu roku ar huntu, par to klusē kā komunisti pratināšanas laikā.

Atbildēt

Jo globālistu kājslauķi, Pasaules valdības samita, kājslauķi

22.08.2023. 10:25

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


jau 13.03.2020. uzreiz pēc ANO PVO 11.03.2020. paziņotās pandēmijas Latvijas iedzīvotājiem atņēma cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”. PVO izziņojusi “pandēmijas beigas”, bet cilvēktiesības neviens negrasās atdot starptautiskā nozīmē. Tauta bez cilvēktiesībām ir pūlis, kas neapzinās un neizprot savas cilvēktiesības un necīnās par tām.

Latvijas zemes pūlis ar Latvijas valsti ir parādā ārējiem naudas aizdevējiem valstij. Pūlis šādā nozīmē ir cilvēkkapitāls bez ilvēktiesībām, solidāri ar valsti parādā.

Ekonomikas slepkava K. Kariņš dažos gados valsts parādu dubultoja ar savu rokaspuisi A. Ašeradenu, kurš vispār neko nesaprot no finansēm un ekonomikas, Kirova Lipmana vārdiem runājot.

Bet valsts slepkava Pasaules valdības sammita ideoloģijā ir E. Rinkēvičs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.08.2023. 08:35

»

ha ha ha

Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji


Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt.

Atbildēt

NEVAJAG GARI UN GUDRI

22.08.2023. 08:02

VAJAG TIESISKUMU. ČANGAĻI DAUDZ MULD, LAI PIESEGTU ZAGŠANU. KRIEVIJA.

Atbildēt

Žulis

22.08.2023. 06:59

Dumjš, pasūtījuma raksts, kuru uzrakstījis cilvēks, kam nav sajēgas par tautvaldību. Pirms te spriedelēt par tautvaldību, izlasiet Valda Šteina grāmatu "Tautvaldība" un vēlams arī citas viņa grāmatas. Tas attiecas arī uz Hermaņa kungu, jo arī viņa uzskati par tautvaldību ir visai primitīvi. Ne velti presē un internetā figurē tikai Hemaņa teiktais par tautvaldību, bet Valdis Šteins, kurš par šo tēmu sarakstījis kapitļu darbu un ir šīs idejas pamatiniciators, tiek noklusēts. Tautvaldība nav nekas sens un arhaisks, savu laiku nokalpojis. Tieši tautvaldības principi ir tie, kas mūsdienās var glābt latviešu tautu no iznīcības un dot iespēju atkal kļūt saimniekiem savā zemē.

Atbildēt

ha ha ha

21.08.2023. 22:13

»

ASV protektorāts Latvija

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti...


Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji.

Atbildēt

Pfe

21.08.2023. 22:04

Призрак коммунизма или народовластие. Latviski būs, demokrātija aziātu gaumē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.08.2023. 21:41

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti un kulaki. Padomēs driskstēja tikt ievēlēti tikai zemnieki un strādnieki. Vai to Hermanais grib? Vai arī viņš nesaprot, ko raksta? Vai oligarhi drīkstēs Hermaņa domātajā tautvaldībā piedalīties, vai arī viņiem atkal vajadzēs šai pārvaldes formai deliģēt savus pārstāvjus?

Atbildēt

Arī ģimene ir mainījusies

21.08.2023. 20:54

Ar ko mainījusies tautvaldības forma ģimenē. Ģimene ir sašķelta, ja sieva strādā ārpuss kopējas mājsaimniecības, radot mājsaimniecībai un tautvaldībai tajā zaudējumus. Tāpēc pēc Frīdmana ikviens globālismā ir cilvēkkapitāls- mainīgā persona, kas cīnās par idzīvošanu tīklu sistēmās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...