Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tautvaldība un globālisms

Lauris Galiņš*
21.08.2023.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antons Mikoss

30.08.2023. 21:31

Tautvaldība akmens laikmeta izpratnē ir eksotika. Autor esi kādus 40 gadus gulējis?
Informācijas laikmetā katrs indivīds tiešsaitē pieņem lēmumu jebkurā jautājumā, nav vajadzīgi starpnieki, valdības, tiesas. Neatkarīgi no citu cilvēku ietekmes. Jebkura ietekme sodāma ar nāvi, balsojot visiem pilsoņiem. Gala lēmumu noskaidro mākslīgais intelekts(dators). Alvis Hermanis kaut ko grib. Viņam knieš visas tās draugu būšanas, zagšanas un uzpirkšanas.

Hermani ! Sākums tāds kusls! Lauri! turpini dusēt vēstures pēļos!
tautvaldība ir nākotne. Tā pārbrauks visiem blēžiem ar ceļa rulli.

Atbildēt

vēlēt drīkstētu tikai nodokļu maksātāji

23.08.2023. 11:39

un ne noziedznieki un nekauņas, kas nezin valsts valodu...sākumam.

Atbildēt

23.08.2023. 08:49

Atcerieties tos ļautiņu pūļus, kuriem bija tāds naids pret nevakcinētajiem, gan jau viņi būtu gatavi cilvēkus arī gāzes kamerās slaktēt par nevakcinēšanos.
Kāda tautvaldība, ko jūs tur murgojat? Domājat ar šiem vakcīnu nacistiem var kopā lemt par svarīgiem jautājumiem?

Atbildēt

autoram

22.08.2023. 20:40

Patiesa tautas valdība prasa no tautas reālu atbildību par saviem darbiem politikā. Tā kā LV vēlētāju vairums nejūtas atbildīgi par to ko paši savēl, tautvaldībai te nav nekādaa pamata, ja nu vienīgi saulveža veidolā..

Atbildēt

Osis

22.08.2023. 17:23

Autors tā arī neko nav sapratis no Hermaņa vēstījuma. Un autors nepārzin Latvijas Satversmi. Savukārt Hermaņa vēsts pilnībā atbilst Satversmei, ja kas. Partijas ir uzurpējušas varu caur Satversmei neatbilstošu vēlēšanu likumu. Ir īstais laiks sekot un atbalstīt Hermani, nevis viņu noriet.

Atbildēt

jānis 2

22.08.2023. 15:25

Nabaga A.H!
Neko viņš neredz. Neko. Grābstās. Tu uz EU paskaties!
Kādu tautvaldību Viņi pieļaus? Viņi! Ei! Beidz jāt tautu!

Atbildēt

nesagaidīsiet

22.08.2023. 11:44

Pār Latviju valda $-i un USA!

Atbildēt

Tada ir realitāte ar Latvijas valsts ārējiem

22.08.2023. 10:34

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


un iekšējiem ienaidniekiem.

Tautai Satversmē nav dotas tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, atšķirībā no ASV konstitūcijas.

Ja tautas daļa saceltos, kā 13. janvārī 2009. gadā Doma laukumā, kad Zatlers aizbēga uz Īriju, hunta, kas atņēmusi cilvēktiesības Latvijas iedzīvotājiem un apstulbinātiem iebāzusi degunu Satversmes tekstos, to tulkotu kā masu nekārtības, kas krimināli sodāmas.

Latvijas valsts kļuva par Latvijas valsts huntu pandēmijas laikā, kad tautai 13.03.2020. atņēma cilvēktiesības, paziņojot ANO, un negrasās atdot, bet visi politiķi , pilnīgi visi, kas ir uz vienu roku ar huntu, par to klusē kā komunisti pratināšanas laikā.

Atbildēt

Jo globālistu kājslauķi, Pasaules valdības samita, kājslauķi

22.08.2023. 10:25

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


jau 13.03.2020. uzreiz pēc ANO PVO 11.03.2020. paziņotās pandēmijas Latvijas iedzīvotājiem atņēma cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”. PVO izziņojusi “pandēmijas beigas”, bet cilvēktiesības neviens negrasās atdot starptautiskā nozīmē. Tauta bez cilvēktiesībām ir pūlis, kas neapzinās un neizprot savas cilvēktiesības un necīnās par tām.

Latvijas zemes pūlis ar Latvijas valsti ir parādā ārējiem naudas aizdevējiem valstij. Pūlis šādā nozīmē ir cilvēkkapitāls bez ilvēktiesībām, solidāri ar valsti parādā.

Ekonomikas slepkava K. Kariņš dažos gados valsts parādu dubultoja ar savu rokaspuisi A. Ašeradenu, kurš vispār neko nesaprot no finansēm un ekonomikas, Kirova Lipmana vārdiem runājot.

Bet valsts slepkava Pasaules valdības sammita ideoloģijā ir E. Rinkēvičs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.08.2023. 08:35

»

ha ha ha

Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji


Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt.

Atbildēt

NEVAJAG GARI UN GUDRI

22.08.2023. 08:02

VAJAG TIESISKUMU. ČANGAĻI DAUDZ MULD, LAI PIESEGTU ZAGŠANU. KRIEVIJA.

Atbildēt

Žulis

22.08.2023. 06:59

Dumjš, pasūtījuma raksts, kuru uzrakstījis cilvēks, kam nav sajēgas par tautvaldību. Pirms te spriedelēt par tautvaldību, izlasiet Valda Šteina grāmatu "Tautvaldība" un vēlams arī citas viņa grāmatas. Tas attiecas arī uz Hermaņa kungu, jo arī viņa uzskati par tautvaldību ir visai primitīvi. Ne velti presē un internetā figurē tikai Hemaņa teiktais par tautvaldību, bet Valdis Šteins, kurš par šo tēmu sarakstījis kapitļu darbu un ir šīs idejas pamatiniciators, tiek noklusēts. Tautvaldība nav nekas sens un arhaisks, savu laiku nokalpojis. Tieši tautvaldības principi ir tie, kas mūsdienās var glābt latviešu tautu no iznīcības un dot iespēju atkal kļūt saimniekiem savā zemē.

Atbildēt

ha ha ha

21.08.2023. 22:13

»

ASV protektorāts Latvija

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti...


Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji.

Atbildēt

Pfe

21.08.2023. 22:04

Призрак коммунизма или народовластие. Latviski būs, demokrātija aziātu gaumē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.08.2023. 21:41

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti un kulaki. Padomēs driskstēja tikt ievēlēti tikai zemnieki un strādnieki. Vai to Hermanais grib? Vai arī viņš nesaprot, ko raksta? Vai oligarhi drīkstēs Hermaņa domātajā tautvaldībā piedalīties, vai arī viņiem atkal vajadzēs šai pārvaldes formai deliģēt savus pārstāvjus?

Atbildēt

Arī ģimene ir mainījusies

21.08.2023. 20:54

Ar ko mainījusies tautvaldības forma ģimenē. Ģimene ir sašķelta, ja sieva strādā ārpuss kopējas mājsaimniecības, radot mājsaimniecībai un tautvaldībai tajā zaudējumus. Tāpēc pēc Frīdmana ikviens globālismā ir cilvēkkapitāls- mainīgā persona, kas cīnās par idzīvošanu tīklu sistēmās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...