Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tautas varas fronte 1922

Dziesminieks Kaspars Dimiters
20.01.2013.
Komentāri (82)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

20.01.2013. 17:41

Pirms gada Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš nosūtīja Saeimai "Aicinājumu valstij nokārtot parādu pret denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem" (teksts zemāk). Gada laikā NEVIENS Saeimas deputāts neko nav izdarījis, lai palīdzētu denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem. Tai pat laikā Saeima nekautrējas šodien atkal liekulīgi iekurināt pie savas ēkas Barikāžu piemiņas ugunskuru.

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai

Vārdos godinot barikāžu dalībnieku pašaizliedzīgo ieguldījumu valsts neatkarības atjaunošanā, Latvijas valsts izliekas neredzam, ka tūkstošiem barikāžu dalībnieku kopā ar ģimenēm šī valsts ir izmalusi caur denacionalizācijas dzirnavām.

Denacionalizētie barikāžu dalībnieki no valsts, kuras labā viņi cīnījās, arī riskējot ar dzīvību un veselību, saņēma tiesas spriedumus par izlikšanu no dzīvokļa vai tika izlikti, atslēdzot apkuri, elektrību un ūdeni.

Turklāt nav noslēpums, ka daudzi namīpašumi tika denacionalizēti ar viltotiem dokumentiem korupcijas shēmu rezultātā un tūlīt pārdoti „labticīgiem” ieguvējiem.

Piedāvāju denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodrošināt viņiem atņemtām dzīvokļa privatizācijas tiesībām atbilstošu taisnīgu kompensāciju dzīvokļa tagadējās kadastrālās vērtības apmērā. (Mīnus saņemtie pārvākšanās pabalsti, ja tādi tikuši piešķirti).

Aicinu Saeimu nekavējoties pievērsties arī visu ap 200 000 denacionalizācijā cietušo cilvēku zaudējumu kompensācijas sistēmas izveidei. Tas ir gan taisnīguma, gan nopietns valsts politiskās stabilitātes jautājums

Aicinu Jūs sākt ar barikāžu dalībniekiem, kamēr viņi ir dzīvi, un nekavējoties rīkoties, lai kompensētu zaudējumus, ko denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodarījusi Latvijas Republika.


Atbildēt

norberts

20.01.2013. 17:32

nevaukšķīet bez domāšanas. Vairāk lasiet Ernestu Brastiņu. Tad piekritīsiet Dimiteram. Domā un lasi, tauta! 'tas ir vissmagākais darbs!
Un tikai DARBS dara DARĪTĀJU.

Atbildēt

@

20.01.2013. 17:30

»


Jā, tas ir Vienotības atbalstītāju rokraksts - saukt citu māti, vecmāmiņu par penzi, par PSRS laika produktu ... Pilnīgi amorāli un kropli, un neloģiski, jo arī šiem tipiem reiz bija māte, kas tos laida pasaulē, mums par nepatiku, jāsaka kā ir.

Žēl, ka šiem tipiem nepietiek dūšas...

Atbildēt

Situācija

20.01.2013. 17:28

Tiešām ir nopietna. Paldies, Kaspar, ka liec domāt.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.01.2013. 17:08

>> HARIS
*******************************
Haris.
20.01.2013. 12:02
Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis"?
*******************************
...paziņkārojos vien par komentāriem... Kasparu nemaz i nelasīju - varbu't vēlāk, ja sanāks vaļa ... bet par to otro - PAT NEDOMĀJU ORGANIZĒTIES AR TĀDIEM, KĀ,PIEM., "VSV" ... kurš te izskatās karstaķais Kaspara atbalstītājs ...vai tevi TĀDS "Saulvedis" apmierinātu ???!!! ...

Atbildēt

citāts

20.01.2013. 16:34

Latviešu tautas atmoda.
Vai tā tiešām bija, jeb kāds mums ļoti prasmīgi iestāstīja to? Un mēs pieņēmām to, jo mums tas tik ļoti patika… Kāpēc tāds jautājums? Vai tad var būt tik iznīcinoši smagas atmošanās paģiras, ja nemaz nav līksmots ? Ja tas tā nevar būt, tad nav ne mazāko šaubu par to, ka tautas moku nakts joprojām turpinās.

Un turpinās vēl ļaunākā kvalitātē un kvantitātē… Tātad īstenībā nekāda atmoda nav bijusi. Tāds masveidīgs pašapmāns. Vecos melus nomainīja jauni meli, vecos murgus nomainīja jauni murgi. LTF valdes darba grupas, kuru man bija gods vadīt un kurā darbojās tādi tiesību zinātņu speciālisti, kā R. Apsītis, R. Rikards, V.Elksnis, Dz. Rasnačs u.c., izstrādāto likumprojektu “Par ierobežojumiem ieņemt amatus”, kurš būtu sarāvis vecās varas korupcijas saites, netika pieņemts. Netika pieņemts neraugoties uz to, ka tika pieņemts LTF Domes sēdē un iesniegts LTF frakcijai LR Augstākajā Padomē. Notika hameleoniska komunistu partijas nomenklatūras pārtapšana buržuāziskajā elitē.

Unikāls eksperiments – nemainot varas nesēju mainīt sabiedrisko iekārtu. Eksperimenta rezultāts ir šis tautas posts un varas, jeb valdošās krimināli politiskās mafijas pārdabiskā bagātība. Bezdibenis starp nabagiem un bagātajiem kļūst arvien dziļāks un plašāks. Valsts nozagšanas process turpinās un nav spēka, kas to varētu apturēt. Tas protams tuvina situācijas klasisko risinājumu – revolūciju, bet nebūt neizslēdz risinājumu evolucionārā ceļā. Galvenais jau nav procesa materiālie aspekti, bet gan morālā degradācija, ekstrahētā sirdsapziņa. Bet kur visa tā rezultātā paliks latvieši? Ja vispār paliks…Nacionālā problēma Latvijā jau ar 5.Saeimas vēlēšanām ir kļuvusi par izgaršotu un nu jau arī krietni apgrauztu priekšvēlēšanu aģitācijas ēsmu naivajām un skaidrajām latviešu dvēselītēm. Tieši tāpēc latviešiem klājas visgrūtāk. Latvieši savā tēvu zemē strauji izmirst un par to vislabāk gādā pati “nacionālākā” partija – “Tēvzemei un brīvībai/LNNK”. Šis Maskavas smalki sagatavotais Trojas zirgs Latvijas politikā sekmīgi risina galveno okupācijas varas pārtapšanas problēmu – latviešu tautas iznīcināšanu ar pašu latviešu rokām. LR uzņēmumu reģistra bezkaislīgā statistika liecina par to, ka 70% uzņēmumu Latvijā pieder cittautiešiem un cik vēl ir tādu, kur par īpašnieku reģistrēts kāds latvietis lai gan īstais īpašnieks ir cits…

Tātad joprojām kalpu tautiņa, kura pati savā zemē lēnām, bet pagaidām nenovēršami iznīkst.

Atbildēt

kas

20.01.2013. 16:26

"Pēc šiem komentāriem jo īpaši jāpiekrīt Dimiteram.Cik liela tautas daļa novesta līdz debīlismam.Tas attiecas arī uz citu rakstu komentētājiem(lielāko daļu).Tā vien liekas ,ka ļautiņi tik nopietni degradējušies,ka viņiem vienalga kas notiek ar Latviju,ka tikai būtu ko zākāt komentāros.

Atbildēt

Saulceris

20.01.2013. 16:01

Lai tik Līgucis sien kakas maisiņos % bomži būs gatavi iet zem Dimitera karoga

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.01.2013. 15:53


Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu vai delīrija diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit santīmus var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad Pilī salien ‘švaļi’.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "orgāni" ‘dod iekāš(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
Šeit maksā "plašsaziņai",
Lai ‘sabāž dūņās galus’.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
Zeļ Muļķu Zeme, zaļi...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6357

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 15:36

»

antidimiters

Labais, vecis ar pautiem


Atšķirībā no manis un citiem tādiem pašiem bezdzimuma kretīniem.

Atbildēt

skarbā guļava

20.01.2013. 15:31

»


labais vecīt...

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 15:25

Vai, vakar sapīpējos! Uzliku baltu vilnu galvā,garu baltu bārdu, mazliet pūdera un nosaucu sevi-"Dimitertēvs"!
http://blogs.krustaskola.lv/archives/16059

Atbildēt

Janka

20.01.2013. 15:23

Lai nu kā Kaspara ir gājis, viņš tomēr ir talantīgs mākslinieks kurš vienkārši tiek malts nejēdzības dzirnavās, ASV vai RU viņš būtu multimiljonārs. Taisnība viņam ir, atbalstu! Latviešus pārvalda masoni un noziedzīgi grupējumi.

Atbildēt

Vecis

20.01.2013. 15:14

Es pisu. Tāds nožēlojams divkosis. Laigan šķiet visi tagad kam bija ideāli ir kļuvuši par nožēlojamiem mutes virinātājiem. Ejiet jūs ka lopi visi dirst. Gan jau pienāks laiks kad tik dūrei būs spēks.

Atbildēt

Pēteris

20.01.2013. 14:48

Man žēl, ka mūsu valdība 22 gadu laikā ir tik tālu degradējusi sabiedrību, ka, piemēram, vairāk komentāru par šo rakstu ir mērķēti uz autora, kā personas "mazgāšanu", nevis uz to, kas rakstīts pašā rakstā.
Secinājums ir viens - valdības plāns par tautas debilizāciju un Latvijas kā valsts iznīcināšanu sekmīgi tiek pildīts.

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 14:11

Dēlēns būs tētuku Dimiteru ar zālīti uzcienājis!
Dimiters: " Visa Kosas dievnama izkrāptā nauda ir mūsu!" "Esmu tīrs, šķists un nevainīgs tautas priekšā! Lābi ka man neļāva atteikties no LV pisonības, ko gan es tagad varētu murgot!"

Atbildēt

xx

20.01.2013. 14:10

»

domšs

Muļķis


tu labaak luudz dievu lai taa buutu !

Atbildēt

pi in the sky

20.01.2013. 14:04

»

3.14..

Es bušū skarbāks


birds of a feather flock together

Atbildēt

Laila

20.01.2013. 14:02

Man jau zel tam Dimiteram. Padomju laikos vinam gaja labi - mamma, ietekmiga LKP biedre, labi situeta gimene - bet brivaja Latvija vinam iet slikti. Skaidrs, ka grib atgriezties 1976.g. Tas jau cilvecigi saprotams.

Atbildēt

liesminieks 1905

20.01.2013. 14:01

tautai varu nevajag, varu vajag psihopātiem un kampējiem

Atbildēt

tā lūk

20.01.2013. 14:01

»

domšs

Muļķis


Kasparam vajadzīga mamma.

Atbildēt

nebruks

20.01.2013. 13:40

»

Marks

Dimiteram vērsturi derētu pamācīties...


Mark, ja tu zinātu ekonomiku, tad saprastu, ka "normālā" virziena esošajā monetārajā sistēma nemaz nevar būt. nauda ir viltota, arī lats. Latvijas Banka ir 4.vara Latvijā. Par katru latu maksājam divus nodokļus, kas ir pret likumu - vienu savējiem, otru tiem, kam lata seguma ārzemju valūta (galvenokārt, ASV). Varētu gariem, juridiskiem traktātiem. Viss taču izpētīts. Būtu kaut viens godīgs tiesnesis un būt precedents. Būtu precedents, sāktos lavīnveidīga esošās sistēmas sagrāve. Bet... visi pa katiņiem, purkšķ un baidās.

Atbildēt

nebruks

20.01.2013. 13:36

»

Haris.

Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis


ar 'saulvežiem' šai laikā jāuzmanās. ka nesanāk kādu 'službu' pulkveži. kāpēc nenākt pamazām kopā un katrā vidē no sava vidus labākos izredzēt? vai esam tikai aitas, kam vajadzīgi auni? vai centrālais auns? laiks pavisam cits. viens var vadīt tikai stulbeņu baru. ļaudis pietiekami slīpēti, lai veidotu ideju rotas no solistus. arī spriedelēt jābeidz. ja negribēsim vienoties pilnīgi visi, tad arī nevarēsim vairs kritizēt pastāvošo režīmu, jo paši ar savu palikšanu kaktu pozīcijās būsim tā pastāvēšanu atbalstījuši.

Atbildēt

Aramess

20.01.2013. 13:13

Kādas tik dumjības nesaraksta padomju laika luteklītis, kam jāsāk domāt un strādāt pašam, kad vairs nevar izdzīvot ar mammītes iekrāto! Tas gan ir labi, ka katrs var rakstīt, ko grib - uzreiz atklājas, kas kuram aiz ādas. Tam zēnam galvā pat ne putra, kaut kas šķidrāks.

Atbildēt

Marks

20.01.2013. 13:02

Dimiteram vērsturi derētu pamācīties!
Grozi, kā gribi, Latvijai ir uzplaukums, par spīti krīzēm un par spīti tam, ka redzam, ka aktīvi tiek bīdītas kāda intereses.
Ja nesenā pagātnē varu bija sagrābuši oligarhi & co, kuru ietekmi redzam vēl tagad par spīti tam, ka krīzes uzplaukumā viņi no tās atteicās, tad 1934. gadā Ulmanis uztaisīja apvērsumu un sagrāba varu. Lai arī var teikt, ka lauksaimniekiem tas bija uzplaukums, nekādi nevar teikt, ka tad vara piederēja tautai.
K.Ulmanim un mūsdienu oligarhiem ir daudz kopēja - varas sagrābšana visiem iespējamiem veidiem, sev tuvu jomu bīdīšanu (ok, atbalstīt lauksmaimniekus bija labāk, nekā atbalstīt Airbaltic un vēl citus savus biznesus) un "nekā nedarīšana", kad iestājās krīze (Ulmanis nodeva savu tautu un armiju, aizliedzot pat simboliski pretoties sarkanajai armijai).
Latvijas attīstība iet normālā virzienā un gaitā, ir jānomainās paaudzēm, lai politiku un biznesu iebīdītu normālā gultnē, nevis postpadomju mantojuma gultnē, bet pašraizējais Latvijas dzīves ilgums ir knapi pārsniedzis pirmās brīvvalsts dzīves ilgumu.

Atbildēt

Indigo bērns

20.01.2013. 12:45

Arī no 1940.-1990.gadam notika Latvijas izpostīšana.

Un piekrītu, ka arī no 1990.-2013.gadam notiek izpostīšana un nevis atjaunošana.

Kāpēc tā? Tāpēc, ka pie vars joprojām ir bijušie komjaunieši, komunisti, boļševiki, čekisti un čekistu aģenti, impēriju pakalpiņi.
Kāda gan var būt attīstība Latvijā, ja pat valsts prezidents Andris Bērziņš ir augsts okupācijas režīma darbonis, kurš pēc 1990.gada 4.maija pārmeta kažoku uz otru pusi un it kā kļuva par Latvijas patriotu.

Kamēr pie varas paliks bijušie komjaunieši un boļševiki, un šo salašņu izskolotie jaunie varas uzurpatori - Latvijā viss notiks atbilstoši PSRS tradīcijām.

Atbildēt

ej nu apdziedi savu tpsckp

20.01.2013. 12:29

beidz

Atbildēt

Eduards

20.01.2013. 12:12

PILNĪBĀ PIEKRĪTU!
AICINĀM VISUS, KURI SAPROT, KA IR CILVĒKNECIENĪGI DZĪVOT NOZIEDZNIEKU UN NOZIEDZĪBAS PĀRNĒMTAJĀ MŪSU ZEMĒ-LATVIJĀ-UZ-
--LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!
4.MAIJĀ, PL-12-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA.
Latvijas Glābšanas komisija.

Atbildēt

Haris.

20.01.2013. 12:02

Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis"?

Atbildēt

domšs

20.01.2013. 11:58

Muļķis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...