Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

02.07.2019. 19:01

Mēs to komunistu/VDK izveidoto valsti neesam sakārtojuši, kas tiek veiksmīgi darīts KF. Pat pilnīgi pretēji, tā attīstās savā noziedzībā. Mēs esam tāda kalpu tauta, kas bez svešā kunga nevar. Tas laikam to 700 gadu verdzības iespaidā. Lietuvā tā nav. Pie mums ir apmēram tā pat kā Ukrainā, šiem arī maz ir bijusi neatkarība un vēl komunistu salikta valsts no dažādām teritorijām, kas nekad nav bijusi Ukraina. Vienīgais labums, ka pie mums nav karošana.

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 10:30

domas ilustrācijai: te tikko vienā portālītī bija ziņa par Jordānas! karali

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 10:30

A.P. vienk nezina, kā strādā masmēdīkļi. darbā paņemti studenteļi (skat žurnālistu darba sludinājumus - var būt pēdējo kursu students). tādiem var maz maksāt. tad viena daļa tulko no angļu avotiem, otra - no krievu. angliski te mums ienāk reuter, AP, krieviski rian un interfax. angliskie brauc virsū Krievijai, krieviskie slavina savas pseidozvaigznes. rezultātā rodas tāda it kā idejiska putra, bet visam pamatā ir redaktoru aprobežotība

Atbildēt

VB

02.07.2019. 07:32

»

trollis

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem


Jā! Un tiešām: "Pēc PSRS sagraušanas obligāti nebija jārada kaut kas antihumāns, amorāls, nacionāli katastrofāls, cilvēciski zemisks un pazemojošs."

Atbildēt

Indulis

01.07.2019. 12:50

Vislielākie rusofobi ir paši krievi 21.gadsimtā atdzīvinot Čingishana instinktus kas viņus pašus arī iznīcinās kā impēriju

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 21:17

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


P.S.

Interesanti, patiešām – tieši kurus "visus" (represētājus, tātad) un tieši par ko personīgi es būtu atļāvies "nepamatoti apmelot un nolamāt"?

Jo – ņemot vērā to, ka šis paudums (publisks apvainojums nepamatotā apmelošanā u.t.t.) ir tapis adresēts personīgi man, neapšaubāmi runa ir par konkrētiem "apmelojumiem un nolamājumiem (it kā bez) pamatojuma par represijām" konkrēti manā izpildījumā – un, līdz ar to, attiecībā uz tik pat konkrētiem "nepamatoti apmelotajiem un nolamātajiem" attiecīgi saistītajiem personāžiem t.i. represētājiem.

Tātad –

"Kas tie tādi, kas raudāja",
piekāst-komas onlainā ~
"Apmeloti & nolamāti",
Represiju sakarā?…

Jau iepriekš – tencinājums par pilnvērtīgi patiesi un konkrēti uzrādītu pamatojumu šim personīgi man adresētajam publiskajam apvainojumam. Vai arī – tev "SLABO" tomēr, kā parasti? :/

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 19:00

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


Nu, rau - tieši tā (arī, t.sk., bet ne tikai, protams) izpaudās represijas tā dēvētajā "publiskajā telpā" - vairākus gadus "ilgtspējīgi" un teju ikdienišķi regulāri tiražējot lojālpatrEJotiski orientētos masmēdītājos klajus apmelojumus un truli kretīnisku nolamāšanu. Protams, ieskaitot šo lapsas w-lapu, kā vienu no sevišķi proaktīviem "oficiālās" varas turētāju "īpašo vajadzību" apkalpotājiem. Tostarp arī lapsai tradicionāli demonstratīvi atbalstot un protežējot šādu (14:03) un taml. tizlu izpildīšanos komentāru sadaļās - par ko nepārprotami liecina kaut vai aktuālās publikācijas komentāru sadaļas attiecīgas "orientācijas" izkārnījumi.

Savukārt, attiecībā uz atkārtotu, nu jau uzstājīgi pieprasītu "pamatojumu par represijām" - skat. iepr. (ja jau atkal ar vienu reizi tomēr nav "piešķīlis uz palikšanu", kā parasti): "Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?" Tātad, citējot tizleņklasiku – "kur pamatojums (jau iepriekš palūgtais!) šādai interesei (nu jau atkārtotai, pie tam vēl uzstājīga pieprasījuma formā) par visnotaļ sensitīvas un taml. diskrētas informācijas iegūšanu, pie tam vēl pieprasot to tiražēt publiskajā telpā un, savdabīgā kārtā, tieši šajā lapsas w-lapā?

Atbildēt

lida

30.06.2019. 14:59

Labs raksts to vajadzētu pasniekt aukskolās.Es iesaku izlasīt internātā rakstu IDIĀLA DZIVE NOGALINA kur dzīvnieku pēdējā degradācijas stadija ir pederastija tā pat kā cilvēku.

Atbildēt

gura

30.06.2019. 14:45

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Kāpēc visi atbalsta ASV kā žandarmu kas iejaucas visu valstu iekšējās lietās.

Atbildēt

Spulga Vijolīte

30.06.2019. 11:56

pat bail iedomāties, ka tā sauc masmed. sāks skalot smadzenes slāvu val. nezinošajiem par dramatiskajiem notikumiem Ukrainā. Mūsmēdiju sadistiem nāves un kara apjūsmošana pie kaimiņiem neizraisa vairs prieku, 5g. jau pagājuši -vajag kautko jaunu.Labi noderēs pašu neizglītotie bērni-mērkaķi, kas pat latv. val. nespēj 3 vārdus saviknēt loģiskā secībā ...

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 01:39

»

Vai nevarētu, lūdzu,

tuvāk par 2. punktā minētām represijām


Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?

Atbildēt

Vai nevarētu, lūdzu,

30.06.2019. 00:11

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām...


tuvāk par 2. punktā minētām represijām?

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

29.06.2019. 17:19

»

Ārkārtīgi precīzi!

Vairāk nevarētu, lūdzu


Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām":

1) ja vien TAM būtu pietiekama jēga un adekvāta motivācija (jebkurā attiecīgajā izpratnē / izpausmē);

2) ja PAR TO jau iepriekš (t.i. pirms dažiem gadiem aizsākoties un vēl joprojām turpinoties zināmām "sankcionālām norisēm", t.sk. "ķēķatiesiski procesuālā" shēmojumā) uz savas / savu tuvinieku (!!?!!) privātādas nebūtu bijis "jāizbauda" visi iespējamie šajā pašreizējā "valstī" politiski represētiem "izstrādes figurantiem" tradicionāli garantētie "labumi un jaukumi, pēc pilnas programmas un pa pilnu spektru".

Atbildēt

Ārkārtīgi precīzi!

29.06.2019. 16:06

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Vairāk nevarētu, lūdzu?

Atbildēt

gan jau Livonijas tikumi piebeigs

29.06.2019. 13:50

vitebskas guberņas netikumus....................

Atbildēt

trollis

29.06.2019. 11:36

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 08:17

»

Ne ne

Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...


Steiga noteikti ir faktors, neapšaubāmi.
Tomēr steigas ierobežošana uz ceļiem ar CSN neko nedod - ierobežojoši noteikumi tiek pieņemti nemitīgi, tak avāriju skaits vienalga palielinās!

Paradokss (patiesībā gan nē, tas mehānisms apakšā ir gana skaidrs), ka uz katru jaunu ierobežojumu kāda ļaužu grupa atsaucas uz sevis ierobežošanu vēl vairāk. Kādreiz apdzīvotās vietās ātruma ierobežojums bija 60, šī grupa brauca uz 50. Kad ierobežoja līdz 50, šamie brauc uz 40. Līdzīgi uz šosejām, kur šie čubina uz 70. Pie divjoslu šosejām (un vispārējās steigas, protams) šamie kopā ar fūrēm rada briesmas.

BMW atsaldeņi gan bija, ir un būs vienmēr

Atbildēt

Ne ne

29.06.2019. 08:02

»

Pomeranču Vainadziņš

Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur ...


Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...iznīcinātu.. kas beidzas ar avārijām, to letāliem iznākumiem. Tāda ir stratēģija, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem, tautām, valstīm..

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 05:57

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur palielinātu avārijas risku, salīdzinot ar parastu braukšanu pa savu joslu.

Protams, BMW grūtgalvīši ir un paliek avāriju problēmas neatņemama sastāvdaļa, taču primārs, manuprāt, ir iepriekšminētais iemesls.

Atbildēt

Kaatad

29.06.2019. 00:57

Priedīškunga kaisle, pieņemu, ar piebildēm, daudziem tuva, saprotama..:) Tikai jautājums, vai desmitiem gados, nav bijis vērtīgāk kādu burkānu dobi izaudzēt, pielabot jumtu, nez ko vēl.., nu, tā perosnīgi.. Jo, kā redzami- milzīgam enerģijas tēriņam jēga tuvu nullei. Vai kas ir mainījies, kādi atjēgušies, apgaismoti pilsoņi dodas savā dzīvē ko mainīt? Taču ne. Un pat negrasās. Tad ko vērtas šis peršas,ja neskaita autora- uff, kā atkal pateicu..,norunāju nost.. :) Nesaku, ka tā noteikti ir, bet šķiet, autoram tīk vien visu vārdiski demontēt "pa tīro", vienlaikus nedarot it neko. Laimībai jānotiek, acīmredzot, kā "un pēkšņi uzausa gaisma" stilā :)Bet, tā jau interesanti, vietām informatīvi, paldies :)

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

28.06.2019. 22:56

»

Morāle

10/10


nozombētiem naciķiem nav morāles. vispār nekādas. 0/00

Atbildēt

Cyril

28.06.2019. 20:58

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


полный дурак

Atbildēt

Да да

28.06.2019. 20:33

»

jautaajums

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu


Priedîc skTas uz savu siev ebrejiet un rakst rakstus. Visi dumi sanàk.

Atbildēt

Jozis

28.06.2019. 20:21

»

Žulis

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam...


Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams.
Skumji ir tikai fakts, ka debilizācija Latvijā vēršas plašumā, vislabākā liecība tam ir autoavāriju skaita straujais pieaugums. Ja uzskatām ka CSN ir likums, tad iedomājieties, ja variet, kādas masas, katru dienu, visrupjākā veidā uzspļauj šis likumam, un, uzspļāvēju skaits tiem nositoties nevis samazinās, bet otrādi - top lielāks. Šis tiesiskais nihilisms kļūst šaušalīgs!

Atbildēt

Žulis

28.06.2019. 19:28

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam vajadzēja būt pārliecinātam materiālistam, apzināties, ka šis īsais viņa dzīves brīdis beigsies ar pilnīgu iznīcību un vienlaikus būt gatavam šo vienreizējo esības mirkli ziedot komunisma ideju vārdā kaut kādai gaišai nākotnei, kuru varbūt kādreiz piedzīvos viņa mazbērni. Padomju cilvēkam savu tautu un Tēvzemi vajadzēja uzskatīt par kaut ko otršķirīgu, bet vienlaikus vajadzēja dedzīgi mīlēt un slavināt lielo padomju impēriju un padomju tautu. Vienkāršajam padomju cilvēkam, protams. Kas tad tas ir, ja ne visīstākais „jānusisms”?! Un šis „jānusisms” izpaudās visā PSRS valsts iekārtā un sadzīvē. Tie, kuri sludināja vienlīdzību, pieticību un sevis ziedošanu komunisma ideāliem, paši iepirkās specveikalos, ārstējās specslimnīcās un atpūtās tikai viņiem domātās sanatorijās un atpūtas namos. Ne velti tauta par viņiem ar ironiju teica: „Tie jau tie mūsu lielie, nabadzīgie proletārieši. Viņiem nekā nav. Viņiem visu dod valsts. Gan greznus dzīvokļus, mājas, vasarnīcas, mašīnas, pat šoferus un istabenes...” Jo veiklāks „jānusists” kāds bija (vienlaikus raušot un baudot materiālus labumus, veiklāk mācēja notēlot ticību un uzticību komunisma ideāliem), jo lielākas karjeras iespējas viņam pavērās. Tā tad arī bija tā izlase, kas gadu gaitā veidoja padomju varas eliti. Tie vis nebija „Maskavas PSKP/VDK augstākās nomenklatūras morālie kastrāti”, kā šeit viņus dēvē Priedītis. Tie bija paši izcilākie „jānusi”, kas no vienas puses bija uzticīgi materiālisma un ateisma egoistiskajai patērētāju kulta morālei, bet no otras puses, tautai sludināja vienlīdzību, humānismu, tautu draudzību un stāstīja pasaciņu par gaišo nākotni komunismā. Ir jāsaprot, ka pati komunisma ideoloģija sevī slēpj pretrunas. Nu nevar būt cilvēks vienlaicīgi materiālists un ideālists! Rupji sakot, nevar cilvēkam mācīt, ka viņš ir no mērkaķa radusies dabas rotaļa un vielaikus prasīt, lai šis cilvēks ziedotu sevi kaut kādiem cēliem ideāliem un ievērotu augstas morāles normas. Komunisma ideoloģija bija tikai instruments, ko „jānusi” izmantoja, lai parazitētu uz paverdzināto padomju impērijas tautu rēķina. Kad komunisma ideoloģija sāka traucēt viņu arvien pieaugošajām ambīcijām un dzīves baudīšanas vērienam, tā kā tāds nederīgs cimds tika vienkārši atmesta. Tagad šie „jānusi” ir ieceļojuši kapitālismā. Tagad viņiem kā instruments tautu paverdzināšanai ir globālisma ideoloģija. Tiek stāstīta pasaciņa par to, cik jauka dzīve būs, kad valstu robežas tiks noārdītas un kad mēs visi būsim pasaules pilsoņi bez tautības un pat bez noteikta dzimuma. Latvijas masu komunikācijas „jānusisms” nepiestāv latviešu tautas šodienas sejai, kā to apgalvo Priedītis. Latvijas masu komuniskācijas „jānusisms” ir padomju varas „jānusisma” turpinājums. To visu vada, virza un regulē tie paši pārkrāsotie kompartijas „jānusi” un viņu pēcnācēji. Pārliecināti materiālisti un Dieva noliedzēji, kam nav svēta un dārga ne sava tauta, ne Tēvzeme Ne jau latviešu tauta šeit ir kāda noteicēja. Latviešu nacionālo valsti iznīcināja padomju okupācija un tā vēl līdz šim brīdim nav atjaunota

Atbildēt

Jo priedītis grib izteikties gudrāk,

28.06.2019. 17:46

»

Pomeranču Vainadziņš

Bet Priedīšpap...


jo sanāk stulbāk. Kam mums viņš jāaudzina par normālu cilvēku? Uz palīgskolu to muļķi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2019. 17:37

Bet Priedīšpap!
Attiecībā uz II Pasaules kara izraisīšanu – varbūt tomēr iedziļinies Viktora Suvorova “Ledlauzī” rakstītajā?
Saprotu, ka tur atspoguļotais grauj iesakņojušās paradigmas un tāpēc tas tiek atmests “tāpēc, ka tā nav!”; tak tomēr ar loģiku vajag draudzēties.

Atbildēt

Puse raksta sacerēta skaidrā

28.06.2019. 17:19

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Tad iedzerts šnabis un raksts pabeikts. Nevis pabeigts.

Kārtējie šizi murgi. No kurienes? No ekonomikas "attīstības", no plānprātiņa skatījuma uz šodienas lietām. Svešvārdu kokteilis, neizprotot situāciju. Murgi, murgi un murgi. Tā šodiena atspoguļojas bij. čekista smadzenēs.

Atbildēt

jautaajums

28.06.2019. 16:41

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu?

Atbildēt

:)

28.06.2019. 15:31

»

Gatis

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus


Paškritika ir laba lieta, bet nevajadzētu publiski.

Atbildēt

Igors

28.06.2019. 15:02

Krievu aplamātājiem šis raksts nepatiks.

Atbildēt

Gatis

28.06.2019. 14:31

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus.

Atbildēt

Mārcis Plūmesķirsis

28.06.2019. 14:21

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...