Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Koments

22.05.2019. 13:42

Nekās jocīga tur nav.. Tas ir pilnīgi normali un tā jābūt. Kad bērnībā nomira mana vecāmāte, arī atceros ko līdzīgu notiekam. Visu laiku gulēja un vaideja gultā, bet vienu dienu pirms nāves sasparojās un tecīņus vien devās uz virtuvi, lai uztaisītu visiem vaKariņas. Mamma teica, ka tas nav uz labu un tā arī bija, otrā dienā viņa nomira...

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 09:15

Civilizācijā pirmās iet bojā visneattīstītākās tautas.

Atbildēt

LV

13.05.2019. 22:57

»

Gunča A.Priedītim

Cien. A.Priedīt...


ir valsts, no kuras vēl var noņemt mizu nost. Simtos miljonu USD. Tur tas āķis. Žīdi Meroni, Lembergs, Levits utt. kurus nezinām.

Atbildēt

Gunča A.Priedītim

13.05.2019. 22:29

Cien. A.Priedīt!
Neviens no valdošās kliķes neprasa tautai, t.i. iedzīvotājiem, viņu domas , viedokli vai pat atļauju "ražot" tādas dumjības, kā Kariņa (zicpremjera)prāta uzlidojums 583 vai cik tur darāmo darbu līmenī. Vienkārši stulbi. Es kā latviešu tautas pārstāvis ne ar vienu savu darbību neesmu veicinājis "nācijas tēva" parādīšanos dienas gaismā. Acīmredzot, šis nekaunības un dumjības iemiesojums ir padzīts no etniskās senču zemes; jā, tātad Latvija ir izgāztuve visādiem pasaules vazaņķiem. Tur Jums ir taisnība.

Atbildēt

Līdumnieks no Mārupes

13.05.2019. 06:42

»

Grantiņš LRTT atkal ar Durku no LRTT

rij sūdus? Zjb


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!


Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 16:58

»

Edge

p.s. Veronikas Strēlertes dzejolis tika nolasīts Latvijas Republikas 5. Saeimas plenārsēde 1993. gada 4. novembrī


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Edge

12.05.2019. 13:43

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Rokas nost no A.Priedīša! Kas cits te spēs publicēt tādus "šausmu stāstu" trillerus, kurus būtu jēga komentēt? Manējais tā vēl nemāk, taču arī A.Priedītim vajadzētu pilnveidoties "uz augšu", lai viņa rakstīto citētu pat Jēkaba ielas Augstajā namā. Kā reiz deputātu batāliju laikā citēja V.Strēlertes dzejoli.
“Mēs visi vārtījušies vienos dubļos esam, / Un lūpās nobālušās, kurās vārdu nava, / Mēs sava gļēvuma un melu smaidu nesam, / Pār mums dimd aizgājušo soļu slava,/ Pūš baigi viesuļi, kas visus pelus vētī / Un nopūš putekļus no sveša un no sava./ Bet Dievs klusumā, kas dziļi, dziļi pētī, / Kad mokās kūpam mēs kā zeme, kad ir lijis, / Skan kāda balss, kas brīdina un svētī, - / Cik gaišs tu pats tai tumsas naktī bijis...”

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 11:12

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!Esi dzirdējis parunu- dots devējam atdodas, vai esi tam par glupu un spēj tikai zem svešiem nikiem driķēt?

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

12.05.2019. 09:39


Jautājumi Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir noformētas darba attiecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot? Kā naidu neceļošus, vai tomēr ceļošus?

3. Vai SIA Pietiek.lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) interneta portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un regulāri agresīvi un radikāli celt naidu pret latviešu tautu?

4. Vai VDD (Valsts drošības dienests) ir interesējies un iztaujājis SIA Pietiek.lv atbildīgās amatpersonas, īpašniekus par A. Priedīša rakstus saturošajām agresīvajām un radikālajām "naida runām" pret latviešu tautu interneta portālā pietiek. com, tostarp A. Priedīša komentāros zem citiem pietiek.com rakstiem?


Lūdzu portālā pietiek.com sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 09:12

Veselības ministrija (VM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja amatu, solot atalgojumu 4025 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas. Tā ir mana mājvieta, kur mani apmazgā un aptīra pēc nakts lielā kakājuma. Dot man arī ēst, lai varētu pievemt komentārus. Lūdzu, palīdziet atrast man jaunu priekšnieku, lai mani arī turpmāk lolotu kā īstu latviešu psihisko etalonu. Es esmu stulbs, esmu liels nelietis, bet saprotu,ka savu īsto vārdu pie komentāru pievemšanas nedrīkstu dot. Esmu īsts latvietis, kas ir saudzējams mēsls.

Atbildēt

Sūdēdājs Indulus Duka no Dikļiem

12.05.2019. 07:15

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem


turpina rīt savus sūdus! Mikropisāns.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

11.05.2019. 23:54

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

11.05.2019. 23:52

»

Sūdēdājs A. Priedītis

revanšējas


izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem!

Atbildēt

Valstiski ideoloģiskās

11.05.2019. 18:10

»

Edge

"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16...


izaug no individuāli privātās - reliģiskās ticības. Reliģijas celtne nav tikai baznica.

Atbildēt

splīnīgais

11.05.2019. 18:06

Stukač,vai Jūs domājat,ka mēs neko nezinām par aptaujām un statistiku?!Vam dolzhno bytj stydno,"Ulbergs".

Atbildēt

Source

11.05.2019. 15:12

https://drive.google.com/file/d/0B3cctZ95PDYZTnRjSUd5VUtRR2c/view

Atbildēt

Read

11.05.2019. 15:10

file:///C:/Users/My/Downloads/The%20Fall%20of%20Western%20Man%20eBook.pdf

Atbildēt

lai nu būtu

11.05.2019. 14:23

kā būdams ar to tautas pēdējo fāzi,bet autoram tā noteikti ir jau labu laiku kā iestājusies.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 12:12

»

Viss balstās reliģijā -

tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic


"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16.
Ne maz nav viegli pašreizējos "vēstures beigu" (F.Fukujama) apstākļos paveikt ko jēdzīgu, tāpēc vairākums likumsakarīgi nodarbojas arī ar neauglīgu spriedelēšanu par jebkuru tēmu (t.sk. reliģiju). Tā tam jābūt, te nav ko brīnīties. Bet nākamais vēstures pagrieziens izkliedēs visas pelavas, par to varam būt droši.
p.s. Valstiskas (laicīgas) lietas balstās IDEOLOĢIJĀ, individuāli privātās - reliģijā.

Atbildēt

Viss balstās reliģijā -

11.05.2019. 11:27

»

Edge

Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla ...


tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 11:00

»

Kaža

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze...


Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla instagram kontā neslēpa sašutumu par redzēto. "Nav šaubu, ka šī murga autori ir mūsu pašu latviešu reklāmisti. Ja Latvijas reklāmas asociācijai nav komentāru par šo noziegumu, tad viņi ir līdzatbildīgi," norāda režisors." (nra.lv)

Atbildēt

ojarsBojars

11.05.2019. 07:17

Ai, ko jūs! "Latvieši ir maza kašķīga tautiņa pie baltijas jūras, kas dzīvo kokos un ēd sēnes"(18.g.s.)

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 18:42

»

Žulis

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā...


Ak, nožēlojamais niku zagli A.P. vai kā nu tevi tur sauc. Izskatās, ka esi dikti nopūlējies, lai manā vārdā šeit sarakstītu garu,rupju un stulbu vervelējumu. Nemaz jau nevajadzēja sevi tā apgrūtināt. Neviens tevi tāpat neņem par pilnu. Lai zem kāda nika arī tu savus komentārus nerakstītu, to saturs jau arvien tevi atmasko, jo tu nespēj uzrakstīt neko augstāku par savas intelektuālās mēslu čupas līmenī.

Atbildēt

Kaža

10.05.2019. 18:37

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze,kura ir pierakstīta man.Kaut kas līdzīgs notiek varas vīru dialogā ar tautu.

Atbildēt

lauķis

10.05.2019. 17:19

Pēdējā fāze ir pienākusi visām Eiropas tautām,jēdzieni tauta un tautība aizvietoti ar visādām analitātēm. Tagad pirmajā vietā tiek nostatīta pilsonība,nevis tautība. Bet no pilsonības atteikties nav iespējams,tā ir kā važas vergam.Pilsonība ir kā prece,bet cilvēks taču var izvēlēties,pirkt vai nē , tomēr uz pilsonību tas neattiecas,diemžēl.Piemēram francijā vairāk kā 60% jaundzimušo ir musulmaņi.No franču tautas arī drīz nekas nepaliks

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 16:06

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā mutē, pārkrāsotās padomju varas inteliģence viņa rakstā ir pārtapusi par latviešu varas laizītāju inteliģenci, kura tāpat kā es ir liels mēsls ar nekaunīgu dabu un tikumu kā nelietim. Nekā tamlīdzīga, demagog Priedīti! Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts ar savu stulbu un zaglīgu mērgļu baru, kā tas ir latviešu valstībā elles dziļumos. Tauta, kurai nav savas valsts ir tikai tauta un viss, jo tai nav ne prāta, ne sirdsapziņas, bet ir tikai muļķu smadzenes. Ja latviešu tautai ir sava valsts, tad mēs sevi varam saukt par latviešu nāciju, kā to daru es un citi latviešu izdzimteņi ar sorosa diplomiem pakaļā, bet es ar Veģu mantojumu un trako mājas izziņu no dzērāju vecākiem -latviešu padibenēm. Diemžēl, šobrīd mēs joprojām dzīvojam kā laimīgi anonīmi latviešu jaunās paaudzes troļļi-viepļi padomju varas okupētā valstī (deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit pie trakajiem latviešiem nav notikusi, jo to nevēlas īstie latvieši ar vergu dvēselēm kā pakalpīgiem līdējiem uz muižu pie vagara), mūsu valsts pārvalde piekopj antinacionālu, garīgi neattīstītajai latviešu tautai naidīgi piemērotu šķidru politiku un tādēļ dēvēt sevi par latviešu nāciju varam visai nosacīti un arī tikai atejā. Pareizāk sakot, pēcatmodas gados ir izdarīts viss, lai latvieši nekļūtu par pilntiesīgu nekur nederīgu nāciju, un to izdarīja paši latviešu mērgļi, tādi psihiski nevesli lopi kā es un mani senči. Visu to jau savulaik lasīju avīzē "Cīņa" tikai ar citiem akcentiem no atejas poda. Toreiz bija šaize, jo ļaunie imperiālisti piegrieza skābekli, tagad savā postā vainojam Krieviju, bet nevainojam sevi, jo esam labi kretīni. Varbūt pietiek pašiem līst visiem dirsā un pēc tam lamāties, ka tur smird; pietiek pirmajiem lekt uz ecešām par komumismu vai demokrātiju, bet dzīvot savu dzīvi negānot kaimiņus un vēsturi (~30 gados varējām pārvērst Latviju leiputrijā un rentablā trako mājā, kur es būtu prezidents kā īsts latviešu stulbenis un nelietis, būvējot savu pārticības valsti priekš latviešu žurkām. Nē, Putins neļauj ;) Varbut autors varetu minet uz kadiem faktiem balsta savu patiesibu,ludzu miniet gramatas,liecibas,bildes, tualetes papīru, nervu zāles utt,jo katrai pusei sava patiesiba un starp faktiem liela iluzija par to ka tur isti bija. Kapec taja laika visas puses atlava vacijai brunoties ja tas bija liegts, ko es arī trako mājā nepieļāvu kā latviešu tipisks kroplis. Tāpēc latvieši tagad nav bruņojušies un visi sēž ar plikām kājām pie savas mēslu čupas.

Atbildēt

A.P.

10.05.2019. 16:05

Latviešu “laimīgumu” dzelžaini apliecina šāda ziņa: “Krišjāņa Kariņa (JV) Valdības rīcības plāns paredz konkrētus darbus, to izpildes termiņus, kā arī prioritārās nozares. Dokumentu ar pavisam 583 darāmajiem darbiem otrdien, 23. aprīlī, skatīja valdība.” Tāda ziņa noteikti ir unikāla ne tikai uz Zemes un cilvēces vēsturē. Nepieciešams ir pieteikums Ginesa rekordu grāmatai. Kā ir jāvērtē parlaments, kurš apstiprināja psihiski odiozu valdību ar latentiem “583 darāmajiem darbiem”? Kā ir jāvērtē valdība, kuras ministri un premjerministrs visā nopietnībā un dziļā vienprātībā runā par “583 darāmajiem darbiem”? Vai “583 darāmie darbi” ir tikai neticama un nedzirdēta muļķība? Vai tāda fantastiski bezjēdzīga valdība ir kaut kāds pārpratums? Atbilde uz minētajiem jautājumiem var būt tikai viena: nekādā gadījumā nav pārpratums un nav muļķība. Cēlā nopietnībā psihiski neveselā dīdīšanās ap “583 darāmajiem darbiem” ir neapgāžams pierādījums latviešu tautas pēdējās fāzes epilogam. Nav runa par mūždien neiztrūkstošo stulbumu, masveidīgo politisko neattīstību, zagļu morāles slāpēto saprātu, pašcieņu, nacionālo godu, patriotismu. Runa nav arī par neattīstītas tautas mentalitāti. Runa var būt tikai par tautas garīgo nāvi. Aktuāli vairs nav tādi epiteti kā “muļķu tauta”, “zagļu tauta”, “neizdevusies tauta”. Tagad vairs nav nekādas jēgas runāt par latviešu tautas cilvēcisko kvalitāti, jo latviešu tauta vairs neeksistē kā sociāls subjekts. “583 darāmie darbi” tam ir viskonkrētākais reāli sastopamais pierādījums. Ja tauta akceptē tādu ārprātīgu muļķību (un tas jau ir noticis) un tādus ārprātīgus muļķus ar psihiski atpalikušo Kariņu priekšgalā, tad tā vairs nav tauta kā vienots organisms, kas spējīgs pašaizsargāties, lai saglabātu savu sistēmisko satvaru. Tautai ir tautas statuss tikai tādā gadījumā, ja tā funkcionē kā sistēmisks veselums ar vienotībā balstītu rīcību, kas pievērsta visa etniskā kolektīva esībai un attīstībai. Tas, ka tika akceptēts nenormāls rīcības plāns un pēc tam nav sastopams kolosālās muļķības nosodījums, liecina par latviešu tautas pēdējās fāzes epilogu. Latviešu tautas vietā tagad veģetē atomāras antropoloģiskās būtnes: atsevišķi indivīdi, atsevišķas ģimenes, atsevišķas profesionālās grupas, atsevišķi biznesa klani, politiskās koalīcijas, kuras rūpējas tikai par savām interesēm. Tautas interešu aizstāvēšana tautas pēdējā fāzē neeksistē. Ja kāds tomēr izjūt pazemojumu, tad to izjūt tikai atomāro antropoloģisko būtņu sīkdaļas – atsevišķi cilvēki. Kolektīvi izjusts pazemojums neeksistē. Visas latviešu tautas izjusts pazemojums neeksistē.
Vēl skat.: http://stiklakalns.blogspot.com/2019/04/sabiedriskas-apzinas-nianses.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...