Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Kaspars Pudniks, latvis
23.11.2023.
Komentāri (311)

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss ir vienkārši

01.12.2023. 00:27

»

Vilis

Nejauc vietu kur diskutē par politiku ar vietu kur pārbauda valodas zināšanas. To gan atceries


Skat.iepr.: Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

tava (lietotā) valoda un cieņa pret savu valodu liecina daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.12.2023. 00:26

»

tikai mieru

Tavi prātojumi par pareizrakstību te ir galīgi nevietā, jo te nav pareizrakstibas stundas. To der atcereties


Skat.iepr.: tu vairs neesi interesants (vismaz personīgi man) ne kā tipiski analfabētisks "titulnācijas" izstrādājums, vai (pat) kā diskusijas partneris, kas nav spējīgs sakarīgi diskutēt ilgtermiņā, neieķēpājoties 'ad-hominem' kloākā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.11.2023. 18:57

»

tikai mieru

Man patiess demagoģija neizdodas:Būs jāpamācās no tevis


Skat.iepr. (nu jau pat vairākkārt): tevis izmantotais vārdiņš "patiess" tiek nepareizi lietots - konkrētajā gadījumā (izpratnē) būtu jālieto vārds "patiesI", nevis tevis neadekvāti izmantotais "patieSS". Elementāri latviešu valodas pamati, nekā personīga. Kurā pamat(palīg)skolas klasītē (ne)mācies, manumazodŗaudziņ?

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.11.2023. 18:54

»

Viss

ir vēl vienkāršāk-iemācies “dzimto”valodu-peģērētāj


Kāda neuzmanības kļūda (konkrētajā gadījumā - tikai 1) var gadīties katram, jo, kā zināms - nekļūdās tikai tie, kas neko nedara.

Savukārt, tu, "vēl vienkāršākais" analfabēt, varētu pats sev pAģērēt saskaitīt pats savas (vismaz 7) kļūdas savā vienā īsajā teikumiņā. ;)

Skat.iepr. - ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Lai pirmais savu akmeni met tas, kurš PATS ir bez grēka!" ;)

P.S. tu vairs neesi interesants (vismaz personīgi man) ne kā tipiski analfabētisks "titulnācijas" izstrādājums, vai (pat) kā diskusijas partneris, kas nav spējīgs sakarīgi diskutēt ilgtermiņā, neiķēpājoties 'ad-hominem' kloākā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.11.2023. 14:30

»

tikai mieru

Man patiess demagoģija neizdodas:Būs jāpamācās no tevis


Lai varētu demagoģiski izpildīties +/- pieņemamā līmenī, VISPIRMS ir iespējami pilnvērtīgi jāapgūst / jāprot lietot sava dzimtā valoda (vai arī jebkura cita valoda, kurā ir vēlme demagoģēt). Daļēji vai pilnīgi analfabēti "pēc noklusējuma" nav spējīgi kvalitatīvi demagoģēt.

Jo, kā zināms - demagoģija ir balstīta uz tā dēvētā "klauna principa": piemēra pēc - lai klauns spētu izspēlēt etīdi (klaunādi) par akrobātu, viņam vispirms ir jāapgūst akrobātika tik perfekti, lai varētu atļauties to apspēlēt klaunādes formātā. Pie tam - priekšnesuma rezultātā pašam klaunam nepaliekot par apsmieklu publikas vērtējumā, t.i. publikai ir jāsmejas par klaunādi, kā priekšnesumu, NEVIS par pašu klaunu, kā neveiksmīgi (neprofesionālu, sliktu) mākslinieku!

Konsekvence - mācīties nekad nav par vēlu & iemācīties nekad nevar par daudz.

-------

Ir sacīts: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Un, arī: "Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem apgrūtinātajiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku."

Savukārt, kā zināms: "Veiksme izvēlas atbilstoši sagatavotus (pienācīgi kvalificētus, konsekventi mērķtiecīgus, pamatoti pārliecinātus un taml. pilnvērtīgi veiktspējīgus) veiksminiekus."

Veiksmi visiem labiem ļaužiem! ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.11.2023. 14:04

»

Хм

Ну вот поэтому и тоже одна из причин писать на русском - хотя бы уже не будет придирок к стилистике и грамматике латышского языка...


Visticamāk - varētu būt, ka ir pārprasta komentētā viedokļa pamatjēga: proponētais attiecas tikai un vienīgi uz tā dēvētajiem "titulnācijas izstrādājumiem", kuri (diemžēl - arvien biežāk / masveidīgāk!?) necilvēcīgi truli nejēdz vai pat deģenerātu bezkaunībā / glupumā nevēlas pienācīgi apgūt / zināt / lietot SAVU dzimto valodu.

Savukārt, attiecībā uz "cittautiešiem" aktuālajā viedoklī ir proponēts tikai sekojošais: "...NAV loģiski iedomājama / reāli iespējama likumīgi noteiktas "valsts valodas" obligāta apguves, zināšanas un lietošanas voluntāra peģērēšana / kategoriska pieprasīšana no tā dēvētajiem "cittautiešiem", ja MĒS PAŠI savu latviešu valodu nezinām, vai pat nevēlamies zināt un lietot atbilstoši normālu cilvēku pašcieņai un cieņai pret savu Valodu.

Ir sacīts: "Velns nav tik melns, kā viņu mālē..." ;)

Atbildēt

Rurikids

28.11.2023. 13:20

Vai Rāviñš Andris ,zemkopibas min.nav apriori aktīvi darbojies Latvijas cukura nozares likvidācijá,tādejádi sekmenjot lauku teritoriju iztukšošanu no ğimenem,un vai nav likvidējis "Latvijas Zemes Mērnieku",pirms tiek uzmerītas pēc LV likumdošanas par Valsts budźeta līdzekļiem atgūtās ebreja Dźugašvilli represiju laiká zemes.

Atbildēt

Хм

28.11.2023. 09:17

»

tikai mieru

Ņemot vērā to, ka tikai un vienīgi(!) šajā pašreizējā "valstī" Latvijā latviešu valodai ir likumīgi noteikts "valsts valodas" statuss - latviešu valodas "pareizrakstības pārbaudes vieta" ir visa Latvijas teritorija. Jebkuri aizbildinājumi saistībā ar "nevajadzību", nespēju vai pat nevēlēšanos pienācīgi...


Ну вот поэтому и тоже одна из причин писать на русском - хотя бы уже не будет придирок к стилистике и грамматике латышского языка.
Прям даже не знаю, какое может быть решение-делайте языковые лагеря, из которых будете выпускать только тогда, когда уровень владения С2 или какой там считается свободным и грамотным владением.

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.11.2023. 21:20

»

JKL

Cienītais: te nav valodas eksāmens. Te runā par citām lietam. To nevajag jaukt


P.S. Manuprāt, tev neviens neko nejautāja un piedalīties diskusijā tevi neviens neaicināja, tāpēc tu mierīgi varēji izmantot ekskluzīvo iespēju paklusēt, "cienītais".

Ir sacīts: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem.";)

P.S. "Nekā persōnīga!", dabiski, tikai fakti.

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.11.2023. 21:14

»

JKL

Cienītais: te nav valodas eksāmens. Te runā par citām lietam. To nevajag jaukt


tev u.c. taml. "naciomāl-turbo-pat.REJ.otiem" jau iepriekš ir gana argumentēti un izvērsi paskaidrots VISS nepieciešamais, kas attiecas uz valsts valodu / ar to saistītajām aktualitātēm (27.11.2023. 16:48).

Ja tev un taml. "runātājiem par citām lietām" zināmu subjektīvu iemeslu dēļ ir ienākušies alternatīvi, visnotaļ savdabīgi motivēti uzskati - tā ir tava izvēle / problēma, kam nav nekāda sakara ar objektīvo realitāti, kā arī ar likumīgi definētu(!) pastāvošo lietu kārtību. Tāpēc savus privātos uzskatus, kas saistīti ar izvēli apkaunojoši nemācēt vai pat kropļot valsts valodu, nevajag jaukt ar komunikāciju publiskajā(!) telpā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.11.2023. 20:59

»

tikai mieru

Zagt otra nikus-nav tas labākais paradums. Bet par piekrišanu: Es jau Tev nejautāju vai piekrīti-es jautāju tavas domas, kas Tevi nez kapēc ļoti saniknoja


Skat. iepr.: Nodarboties ar demagoģiju arī ir jāmāk. Kā redzams, tev tas neizdodas. Visticamāk, elementāri likumsakarīgu iemeslu dēļ (skat.vied. 27.11.2023., 16:48, attiecīgajā aspektā).

Un iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti.

Attiecībā uz "niku zagšanu" un taml. "nelabākajiem paradumiem" - ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Nevienam nav liegts izmatot tādus "nikus", kādus viņš vēlas, tostarp arī tev un, protams, arī citiem cilvēkiem (t.sk. arī personīgi man). Tā, ka - tikai mieru, "apzagtais un saniknotais". ;))

Atbildēt

tikai mieru

27.11.2023. 18:09

»

tikai mieru

Skat.iepr.: Tie ir tavi(?) subjektīvie pieņēmumi, kuriem atļaujos nepiekrist. Arī tāpēc, ka šādiem absurdiem pieņēmumiem nav nekāda sakara ar loģiku, absolūti...


Zagt otra nikus-nav tas labākais paradums. Bet par piekrišanu: Es jau Tev nejautāju vai piekrīti-es jautāju tavas domas, kas Tevi nez kapēc ļoti saniknoja...

Atbildēt

tikai mieru

27.11.2023. 16:56

»

tikai mieru

Ja tev viss skaidrs, bet visi kas te raksta ir duraki, tad tak loģiski ka duraki griežas pie tiek kas visu zina pēc padoma


Skat.iepr.: Tie ir tavi(?) subjektīvie pieņēmumi, kuriem atļaujos nepiekrist. Arī tāpēc, ka šādiem absurdiem pieņēmumiem nav nekāda sakara ar loģiku, absolūti.

P.S. Nodarboties ar demagoģiju arī ir jāmāk. Kā redzams, tev tas neizdodas. Visticamāk, elementāri likumsakarīgu iemeslu dēļ (skat.vied. 27.11.2023., 16:48, attiecīgajā aspektā).

Atbildēt

tikai mieru

27.11.2023. 16:48

»

tikai mieru

Te nav valodas pareizrakstības pārbaudes vieta


Ņemot vērā to, ka tikai un vienīgi(!) šajā pašreizējā "valstī" Latvijā latviešu valodai ir likumīgi noteikts "valsts valodas" statuss - latviešu valodas "pareizrakstības pārbaudes vieta" ir visa Latvijas teritorija. Jebkuri aizbildinājumi saistībā ar "nevajadzību", nespēju vai pat nevēlēšanos pienācīgi kvalitatīvi apgūt un lietot Latvijas Valsts valodu - latviešu valodu - ir pamatoti uzskatāmi par Tēvzemes nodevību.

Tam nav nekāda sakara ar "nacionāl(turbo)patriotoismu" vai taml. mentālajām anomālijām - tā ir elementāra lietu kārtība jebkurā normālā valstī. Tostarp - arī tāpēc, ka nav loģiski iedomājama / reāli iespējama likumīgi noteiktas "valsts valodas" obligāta apguve, zināšana un lietošana no citiem, ja MĒS PAŠI savu latviešu valodu nezinām, vai pat nevēlamies zināt un lietot atbilstoši normālu cilvēku pašcieņai un cieņai pret savu Valodu.

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Tava (lietotā) valoda un cieņa pret savu valodu liecina daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

Nu

27.11.2023. 13:49

»

jautājums

Ko iesaki darīt


viņs iesaka-turpināt tukši te muldēt..

Atbildēt

tikai mieru

27.11.2023. 13:49

»

Latvi!

Iemācies rakstīt latviešu valodā


Te nav valodas pareizrakstības pārbaudes vieta.

Atbildēt

Jaunais PAREX

27.11.2023. 13:47

»

tapēc

ka tovariščci meklē skarabgas pie citiem, kamēr neredz baļķus pie sevis


https://youtu.be/6gWuSmw04ow?t 3880

Atbildēt

Latvi!

27.11.2023. 11:39

Iemācies rakstīt latviešu valodā!

Atbildēt

tapēc

27.11.2023. 10:07

»

kapec

aizmirsi Karginus, Krasovickus, Steļčinus, Rapoportus u.c. tovariščus


ka tovariščci meklē skarabgas pie citiem, kamēr neredz baļķus pie sevis.

Atbildēt

Хм

27.11.2023. 10:02

»

Atis Priedītis

ANO paziņojums, kuram ir jāglābj cilvēce no bojā ejas atomkarā...


Citplanētu civilizācijas ar Zemes valstu valdību pārstāvjiem oficiāli sāks kontaktēties tikai pēc tam, kad uz Zemes pilnībā tiks pārtraukti visi kari un apzinātās cilvēku slepkavības.

По мнению автора, для многих на земле это окажется ну прям таким важным моментом, что они готовы будут прекратить войны? А почему?
Ну есть еще где-то жизнь во вселенной. Как это влияет на планы одной страны напасть на другую?

Atbildēt

tikai mieru

27.11.2023. 09:22

»

tikai mieru

"Bez lamām un personīgiem apvainojumiem" - kas var būt labāks par šo...


Ja tev viss skaidrs, bet visi kas te raksta ir duraki, tad tak loģiski ka duraki griežas pie tiek kas visu zina pēc padoma.

Atbildēt

Tukša runa

27.11.2023. 01:36

Pudnik, tukša runa, pietiek muldēt, ceļies kājās un salauz. Ne, tev bail, man bail, viņiem bail.

Kas tālāk!

Tālāk tā pati politiskā korupcija, nauda atstrādāšana saeimā, valdībā, nomenklatūrā - zagt, zagt un vēlreiz zagt. Korupciju vajag - tikai samazināsim, ierobežosim, legāli notikumi uz ceļie un citur - vagad samazināt, bet lai notiek, jāsaprot. Un tā tālāk.

Un notiek, kas notiek, nākotni paredzēt nav lemts,

Atbildēt

tikai mieru

26.11.2023. 21:02

»

tikai mieru

Bez lamām un personīgiem apvainojumiem: Ja tev kas nav skaidrs-labāk pārjautā, bet tā kā tev te viss ir skaidrs, un visi te ir duraki, tad loģiski, ka duraki griežas pie tevis pēc padoma


"Bez lamām un personīgiem apvainojumiem" - kas var būt labāks par šo! ;)

Ja tev kas nav skaidrs, labāk pārjautā - elementāri loģisks risinājums / rīcība, BET - normālu cilvēku sabiedrībā, tikai un vienīgi. Pretējā gadījumā - skat šo komentāru zōnu (arī, t.sk.) attiecīgajā aspektā: TĀDI esam, diemžēl, labi ka ne dominējošais vairākums vai pat pilnīgi visi (vismaz vēl pagaidām) - totāli neadekvāti izpildīties atļaujas tikai atsevišķi deģenerāti.

Jebkuram normālam, sakarīgi smadzeņot spējīgam cilvēkam (t.sk. arī personīgi man) 100% viss nekad nevar būt 100% skaidrs. Tieši tāpat, kā 100% visi nekad nevar būt duraki. Tie ir tavi(?) subjektīvie pieņēmumi, kuriem atļaujos nepiekrist.

Normāli cilvēki (t.sk. arī personīgi es) nekad nevienam nav atteikuši padomu, ja domājamie padomdevēji ir atbilstoši kompetenti un ja pēc padoma ir acīmredzama objektīva(!) un abpusēji ieinteresēta(!) nepieciešamība. Arī "durakiem" ir iespēja vēlēties / saņemt padomus, neapšaubāmi - ja vien viņi neuzvedas kā "duraki" (tīri komunikatīvā izpratnē / izpausmē), tostarp (un it sevišķi) attiecībā uz / pret domājamajiem padomdevējiem (cita starpā - tieši tāpat, kā pret jebkuriem citiem normāliem cilvēkiem.

Kā redzam - viss ir vienkārši. Kas arī bija jāpierāda. ;)

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt." ;)

Atbildēt

Türkiye now! Wind storm of 203 km/h blew away houses, giant tornado in Dalaman

26.11.2023. 19:41

https://youtu.be/LUVrnYXeqbE

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

26.11.2023. 18:45

»

Pilns Insider "Hidden Hand" video.

https://youtu.be/d161eXN7Tu0


Par iluminatiem novecojis info,jau bibele mormoñu par šiem raksta,ka tie ir Levīti,Koeni ,patreizejie Noasa pēcteći ćećeni un kaukaza tautas ,Chechen dna project,Geni NoAh ),tie kuri bìbele sauc sevi par Dievu ,un pataisa eberjus par sektantiem 40gadus vad(z)ājot pa tuksnesi.
Ieveda normalus cilvekus ,izveda sektantus ,dzivnieku upurētājus.

Atbildēt

Миндовг

26.11.2023. 18:38

»

Aprobežotība!

Rāviņš nav Jānis


Andris Rāviñš (ха бад Равинский).

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

26.11.2023. 18:33

»

Mjau

Man patīk ka viņš sevi par latvi sauc


Man arī patīk,kaut vai ja viñš būtu turks ,kuri te iebrauca strādāt pēc Pētera 1 kara ar zviedriem,pēc mēra laikā,ká Oskara Kalpaka senči.
Vismaz nav ienākuši zagdami un laupīdami kā Ašeradeni ,"Kalnieši-Arona pēcteći"Rāviñi,Kaimiñi,Cilēvići,u.c.krustnešu paklídeñi.

Atbildēt

Nu

26.11.2023. 15:07

»

Mjau

Man patīk ka viņš sevi par latvi sauc


te jau katrs, kam nav slikums tagad sevi sauc par vēsturnieku, politiki, mākslinieku, utt...

Atbildēt

Mjau

26.11.2023. 15:05

Man patīk ka viņš sevi par latvi sauc. :)))

Atbildēt

piekrītu

26.11.2023. 14:51

»

Jukums

Un ne tikai: Vecs afērists, naudas grābējs un zaglis vēl ar


ne par ko nav labāks par Juri Bojāru!

Atbildēt

Jukums

26.11.2023. 14:30

»

Nu

Burvis tak vecs bledis un dzērājs


Un ne tikai: Vecs afērists, naudas grābējs un zaglis vēl ar...

Atbildēt

redz

26.11.2023. 14:29

»

Super!

Labs jautājums. Uz kuru pat nevajag atbildēt, jo tāpat visiem viss ir skaidrs


visiem laikam nekas nav skaidrs, citādi tak nesavēlētu idiotus per deputatiem...

Atbildēt

Atis Priedītis

26.11.2023. 13:17

Es negribu
Lai ir tikai tie putni,
Kuriem atļauts izperēt
Vienīgi olu čaumalas
Un cilvēku dvēselēm klīst
Nesaspridzinātos mākoņos.
Es atkal paņemu zīmuli rokā
Un rakstu.
(Andris Marts)

Atbildēt

26.11.2023. 12:22

»

Jūsmiņš

Lieciet nu mierā Pudniku...


pilnībā piekrītu.Un komentāri diezgan precīzi norāda, kādi mēs caurmērā esam un ko sevī perinām. Te tiek dota iespēja izpausties. Reizēm aizdomājos, ka nav nemaz tik dīvaini, ka esam tādā situācijā nonākuši, jo visam jau ir savi cēloņi

Atbildēt

Super!

26.11.2023. 12:17

»

Nu

vai domājiet,ka Pidniks par savām uzstāšanās reizēm ir visus nodokļus nomaksājis?Nē,taču


Labs jautājums. Uz kuru pat nevajag atbildēt, jo tāpat visiem viss ir skaidrs.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

26.11.2023. 11:53

Jāizvērtē zemkopibas ministra Jānis Rāviñš laikā veiktais patiesais "ieguldīnjums"Latvijas tautsaimniecības (Jānis Rāviñš wiipedia),jeb īsāk sakot "raav,rebe",Ravinskij (Ukrainas Dñepras habads).Vai tik viñš nav tik cinties kā sugas brāļi Ukrainā apzogot ukrānus,vairojot korupciju ,papildinot Forbss oligarhu sarakstus.

Moldova izdevusi tiesāšanai (patvēries Izraelā) Ukrainas habad pārstāvi Ilanu Šor ,partijas Sor dibinātāju Moldovà par milzīgu naudas summu piesavināšanos.
Bravo Moldova!

Atbildēt

Pilns Insider "Hidden Hand" video.

26.11.2023. 11:50

https://youtu.be/d161eXN7Tu0

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

26.11.2023. 11:18

Jā Ašeradens no Mezsopotamia Ašeru cilts,kopā ar Turlaju no Turlu (turpat),Kaimiñš (Chaims),ukrainas habad cilts pārstāvis(Pikovskij) Pīks latviski ,jūs ievazājāties baltslāvu zemēs kā kleptomāni ,zagļi,jo Jēzus saka neiet uz ziemeļiem sludināt,tātad nācāt zagt un no šīs kaites nevarat atbrīvoties gadsimtiem parazitējot citās tautās kā alfonsi .
Tāpēc palestīnieši(feniķieši) jau Kristus laikā karoja ar jūdiem,Mateju ,jo tas bija nodokļu iekasētājs ,"mitar,мытарь ",.Šodien nekas nav mainījies un atkal palestīnieši sadeva pa pakausi jūdiem un itin veiksmīgi turpina šie musulmañi pārmācīt ebrejus ,kuri paši ieskaitot hasīdus ir dzērāji un izplata pa valstīm kurās parazitē šo sērgu.
Cik tālu vajag degradēt lai Latvijā krogu nosauktu "Kristuskrogs",bet ikviena Vatikānizraelas Bordana baznica reklamē vīna dzeršanu,jo praktiski visi vīndari vīndara Mozus pēcteći Kalifornijā audzē vīnogas ne ēšanai vai rozīnēm kā musulmañi ,bet pūdēšanai un surogāta ražošanai.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.11.2023. 11:03

ANO paziņojums, kuram ir jāglābj cilvēce no bojā ejas atomkarā

Publicēju fantastikas žanra grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" pašu svarīgāko fragmentu. Šobrīd jau ir skaidrs, ka grāmata tiks izdota.

Kristapa sarunas ar VDD pārstāvi bija ilgušas jau nedaudz vairāk kā mēnesi. Situācija pasaulē kļuva aizvien bīstamāka. Izlūkdienesti ziņoja, ka līdz atomkara uzsākšanai ir palikuši tikai daži mirkļi.
Agresorvalsts masu mediji aizvien histēriskāk izplatīja paziņojumus par to, ka šīs valsts iedzīvotāji visi nonāks paradīzē un pārējās pasaules cilvēki vienkārši nosprāgs. Aptaujas liecināja, ka šai idejai tiešām pamazām sāk ticēt absolūts vairākums agresorvalsts iedzīvotāju.
ANO Drošības padomes saprātīgi domājošo valstu vairākums saprata, ka vilcināties vairs nedrīkst. Un visos pasaules valstu medijos tika izplatīts uzsaukums cilvēcei. Izņemot, protams, to valstu medijos, kuras bija pārliecinātas par to, ka atomkarš tomēr ir jāsāk.
ANO paziņojums:
Ir pienācis mirklis, kad mums ir atklāti jāatzīst, ka mēs neesam vienīgās saprātīgās būtnes kosmosā. Ir gūti pārliecinoši pierādījumi citu kosmosa civilizāciju eksistencei. Ir gūti pierādījumi arī tam, ka Zemi regulāri apmeklē šo civilizāciju kosmosa kuģi, kurus līdz šim esam saukuši par NLO.
Kosmiskās civilizācijas ir spilgti nodemonstrējušas, ka, neskatoties uz savu gigantisko tehnisko un militāro pārākumu, viņi nevēlas Zemi iekarot un pakļaut. Viņi mūs tikai novēro un pēta.
Pagaidām kosmiskās civilizācijas kategoriski atsakās tieši sazināties ar Zemes valdību pārstāvjiem. Lai darītu mums zināmas savas vēstis, šīs civilizācijas izmanto cilvēkus, kurus mēs dēvējam par kontaktpersonām. Tie ir vairāki dažādās zemeslodes valstīs dzīvojoši cilvēki, kuri nekad savā starpā nav tikušies un nekad savā starpā nav kontaktējušies.
Mēs esam šos cilvēkus apzinājuši un ļoti uzmanīgi izpētījuši viņu saņemto ziņojumu saturu. Neskatoties uz nenozīmīgām atšķirībām, šie ziņojumi pauž vienu un to pašu. Citplanētu civilizācijas ar Zemes valstu valdību pārstāvjiem oficiāli sāks kontaktēties tikai pēc tam, kad uz Zemes pilnībā tiks pārtraukti visi kari un apzinātās cilvēku slepkavības.
Mēs esam nolēmuši arī visos masu medijos plaši publiskot agrāk slepenos video materiālus, kuri spilgti apliecina citplanētiešu esamību, kā arī to, ka šie kosmosa kuģi tiešām nav radīti tepat, uz Zemes.
Mēs ļoti ceram uz visu Zemes valstu vadītāju veselā saprāta spēku, ceram arī uz to, ka citplanētiešu esamības oficiāla atzīšana ļaus Zemes civilizācijai izvairīties no atomkara un pamazām pārtraukt arī visus citus karus un apzinātās cilvēku slepkavības. Ļoti ceram arī uz pasaules reliģisko līderu sapratni un visu zemeslodes iedzīvotāju atbalstu.
Mūs nākotnē gaida dzīve pavisam citā pasaulē, kurā mēs vairs neesam vienīgās saprātīgās būtnes kosmosā. Lai mums palīdz Dievs!

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

tikai mieru

26.11.2023. 10:59

»

tikai mieru

Skat.iepr.: tavs viedoklis (arī ieradumi u.c. taml. privātās "īpašās vajadzības") ir aktuāls un saistošs TIKAI un VIENĪGI tev - nevis "obligāts pienākums" citiem...


Bez lamām un personīgiem apvainojumiem: Ja tev kas nav skaidrs-labāk pārjautā, bet tā kā tev te viss ir skaidrs, un visi te ir duraki, tad loģiski, ka duraki griežas pie tevis pēc padoma.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi