Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zaje...

28.11.2013. 00:03

»

Mizejs

Pats esi latviešu stulbenis, kuru dēļ ebreji aizbrauca. Tie, kas te palikuši, nav ebreji. Starp ebrejiem ir tāpat kā latviešiem, jo arī latvieši dalās divās daļās, īstie latvieši, kas raksta pietiek.com un mēsli latvieši kas murgo komentos un visus apspļauda.Bet to jau tādi kā tu nav spējīgi saprast...


ko tagad puspasaulei ebrejiem kājas būs jālaiza?...proporcionāli paņemot vislielākā tauta, kura cieta 2.pas.karā esam mēs!...man nav ne laika ne gribēšanas vēl domāt par "izredzēto tautu", kuras uzdevums, klīst pa pasauli.

Atbildēt

Cisais

22.10.2013. 23:08

Pareizi vien būs, ja sāks mācīties kaut ko sapratīgu. Prezidentam taisnība, es atbalstu.

Atbildēt

Mizejs

22.10.2013. 08:18

»

dd

Ja, ja.. visi kargini, krasovicki, laventi, lipmani, ... brauc brauc, nekādi aizbraukt nevar


Pats esi latviešu stulbenis, kuru dēļ ebreji aizbrauca. Tie, kas te palikuši, nav ebreji. Starp ebrejiem ir tāpat kā latviešiem, jo arī latvieši dalās divās daļās, īstie latvieši, kas raksta pietiek.com un mēsli latvieši kas murgo komentos un visus apspļauda.Bet to jau tādi kā tu nav spējīgi saprast. Te neviens nerunā par raksta tēmu, bet tikai smirdinās ap autoru un savām muļķībām, kā izdarīja vissmirdigāt eksseržants milicis redirsonu ambainis.

Atbildēt

Mizejs

21.10.2013. 15:47

»

viedoklis

Pilnibaa piekritu, ka ebreji nav mulki,jo vini visu laiku apcakaree Latviju un pasauli. Ja gudriba ir citu apcakaresana, tad viniem nav lidzvertigu


Jā, ebreji nav muļķi un tūlīt visi 90.gados aizbrauca, jo zināja, ka jeņķi ļaus latviešiem lielu vaļu, bet tas nozīmē, ka te būs pilnīgu muļķu zeme. No ebrejiem te ir palikuši tikai mantas pieskatītāji.Ebreji nav muļķi un negrib dzīvot starp muļķiem.

Atbildēt

ciniķis

21.10.2013. 13:51

Autors savus rakstus varētu rakstīt reizes 3 īsākus, tad tos varētu arī lasīt. Ja iepriekšējo viņa gara darbu par perestroiku izmocīju, neskatoties uz tur valdošo liekvārdību un nemitīgo atkārtošanos, tad šo nelasīšu, lai cik vērtīgs un interesants tas arī nebūtu.

Atbildēt

Mizejs

21.10.2013. 13:34

Un kāpēc jūs pieņemat, ka Prieditis neko labu neredz rietumos, kur ir visi viņa draugi, jo latvijieši visi ir prom no šejienes, ar kuriem Priedītim bija par ko parunāt. Es esmu viņa students un klausījos četrus gadus dienā vismaz četras studas, bet mājās lasīju viņa grāmatas. Es par pasniedzēju zinu ļoti daudz. Pie viņa rakstīju diplomdarbu un tikos divatā. Tas, kas tiek rakstīts ir tikai niecīga daļa no tā, kas pasniedzējam ir ko teikt.Viņa draugi ir ebreji, starp kuriem nav muļķu.

Atbildēt

pieredze

21.10.2013. 12:41

Un Vacijai jau sen ir piegriezies maksat ebrejiem miljardus par holokausta sekam. Viss jau ir samaksats, bet vini pieprasa vel un vel. Tas tikai liecina par atsevisku grupu uzkundzesanos parejiem, un tur nav nekada sakara ar to, ka it kaa visi tam piekrit un visiem tas patik.

Atbildēt

pieredze

21.10.2013. 12:38

Un kapec jus domajat, ka visiem rietumniekiem patik homoseksualisma propoganda un homoseksualismu visi kaa viens uzskata par normu? Lielakaa dala rietumnieku ir pret sai propogandai un pret homo laulibam. Ja, jaa. Esmu runajusi ar daudziem, un nevienam tas nepatik, bet vini saka, taas ir politiku netiras speles izdabat dalai so parstavju.

Atbildēt

Mizejs

21.10.2013. 11:16

»

pieredze

Esmu dzivojusi gan PSRS, gan Rietumu pasaulee, tapec varu abas salidzinat. Prieditis izvers Rietumu pasaules kritiku, it kaa no turienes nak viss launums, un, luk, dzive pirms perestroikas bija gariga un skaista. Vai tas tiesam taa bija un ir? Pirmkart, tas kapitalisms, kas ir Latvijaa nav kapitalisms...


Kāpēc latvieši pagājušajos 25 gados ir kļuvuši vēl stulbāki? Kāpēc viņi ir kļuvuši pederasti, pederasts no Rietumiem par savai mātei prezidentei runas rakstīja? Kāpēc latviešiem ir zagļu un korupantu reputācija tagad pie rietumu kapitālisma labumiem? Kāpēc ir tik daudz nabagi? Kāpēc normāli latvieši bēg no Latvijas? Vai tu vari atbildēt uz šiem jautājumiem ar savu dzīves pieredzi visur?

Atbildēt

Mizejs

21.10.2013. 11:14

»

Prieditim un Lunim, kuri nesaprot, kas ir sovinisms.

Sovinisti bija un ir Vacija, Krievija, ASV. Pirmas divas, jo iekaroja citas valstis, uzspiezot tam savu varu un valodu. ASV, jo taa uzskata sevi par ipasu valsti uz Zemes, tapec tai vienmer pienakas ipass statuss salidzinajuma ar citam. Krievi, tapat kaa amerikani negrib macities citas valodas, bet ...


Kāpēc latvieši pagājušajos 25 gados ir kļuvuši vēl stulbāki? Kāpēc viņi ir kļuvuši pederasti, pederasts no Rietumiem par savai mātei prezidentei runas rakstīja? Kāpēc latviešiem ir zagļu un korupantu reputācija tagad pie rietumu kapitālisma labumiem? Kāpēc ir tik daudz nabagi? Kāpēc normāli latvieši bēg no Latvijas? Vai tu vari atbildēt uz šiem jautājumiem ar savu dzīves pieredzi visur?

Atbildēt

Prieditim un Lunim, kuri nesaprot, kas ir sovinisms.

21.10.2013. 10:35

NATIONALISM IS NOT IMPERIALISM
PATRIOTISM IS NOT CHAUVINISM
One fellow, a product of some superficial punk/flowerchild heritage, tried to convince me that all battles are provoked by chauvinistic nationalisms. Words like 'chauvinism', 'nationalism', are used interchangeably by most people because they don't know the definition of those terms. This very primitive confusion of opposites is caused by their apparent similarity so that the immediate impression replaces reasoning.
The words 'imperialism', 'chauvinism', describe the aggressive drive to conquer. 'Nationalism', 'patriotism', on the other hand, are drives directed inward, as quiet pride in oneself and one's kin, whether family, region or nation. Nationalism and patriotism are contemplative feelings of continuity. While imperialism and chauvinism have brought more destruction than contribution to civilisations, without nationalism and patriotism the arts and letters wouldn't exist. Nobody is a blank page. National ideals don't have to appeal to everybody, they may seem exalted and naive, and perhaps they are; but they are powerful fuel for inspiration, and, as such, they deserve respect and protection.
Ceru, ka Lunis prot lasit angliski.

Atbildēt

pieredze

21.10.2013. 10:20

Esmu dzivojusi gan PSRS, gan Rietumu pasaulee, tapec varu abas salidzinat. Prieditis izvers Rietumu pasaules kritiku, it kaa no turienes nak viss launums, un, luk, dzive pirms perestroikas bija gariga un skaista. Vai tas tiesam taa bija un ir? Pirmkart, tas kapitalisms, kas ir Latvijaa nav kapitalisms, bet komunistu mezonigaa zagsana, kurai nav nekada sakara ar rietumu vertibam.
Un tagad salidzinot divas sistemas :
1. PSRS laikaa ikdiena tie bija meli. Skolaas visos sacerejumos vajadzeja lielit kompartiju. Sacerejuma ievads - kompartijas un generalsekretara slavinajums un tad tikai bija jaturpina sacerejuma tema,kurai cauri visu laiku bija jaizvij politika. Tapat piespiedu politinformacijas stundas. Meli, meli un meli. Ikdienas bija jaizliekas un jamelo. Dzivojot Rietumu pasaulee, redzu, ka cilveki ir daudz godigaki, nemelo, darbu dara kartigi. Rietumu pasaulee nav jadzivo ikdienas melos.
2.PRRS iemacija visus zagt. Snicelee nepielikt vajadzigo galu, bet lielako dalu galas stiept majas. Sabiedriskas edinasanas iestades - ednicas,bija izcilakais zagsanas piemers. Nekas negarsoja, kaa tam tiesam butu jagarso. Rietumu pasaulee vispar nesaprot, kaa var nepielikt edienam vajadzigas sastavdalas. Vini brinas, kaa tas ir iespejams zagt un bledities.
3. Drosiba. PSRS laikos dzivokli un majas bija jasledz aiz 9 atslegam, tapat kaa tagad Latvijaa nepieciesamas dzelzs durvis, lai justos drosi. Masinu zagli uzdarbojas uz katra stura. Rietumos daudzi cilveki vispar nesledz majas ciet, jo neviens nezog! Jaa, tagad saistibaa ar ES paplasinasanu un austrumeiropiesu jeb komunistu iekartaaa dzivojoso ierasanaos, arii rietumos majas vairs nav tik drosi. Notiek maju un masinu zagsana, un lielakie zagli ir tiesi postpadomijas valstu iedzivotaji. Rietumos cietumos par laupisanu un zagsanu 85 % cietumnieku ir tiesi imigranti un austrumeiropiesi! Taa ir serga, saka rietumeiropiesi, kas mums japiedzivo no expadomijas.
Tapec, Priedit, pirms kritizet Rietumus, vajag sakt ar objektivu PSRS kritiku, un tas ideologiju, kas saindeja cilveka pratus, un sekas jutamas visapkart. Tas, kas noticis ar Latviju ir PSRS mantojums - totala izzagsana, krapsanas un valsts mantas piesavinasanas. Un tam nav nekada sakara ar "sliktajiem Rietumiem", jo Rietumos cilveks jutas daudz drosak, ir godigaks un tainigaks. Un taa ir mana dzivaa pieredze, kuru nevar neviens apstridet, pat ne Prieditis.

Atbildēt

Edge

20.10.2013. 21:55

»

reptilis

Vajadzēja vēl 10gadus PSRSā un latviešiem būtu palicis vien teritorijas nosaukums,kā no karēļiem- Karēlijas ASR....Tagad atliek cerēt uz Pasaules finanšu sistēmas sabrukumu...varbūt noveiksies un izdosies sākt visu no jauna. Jo globalizētājiem tāda Latvija bijusi -nebījusi


Varbūt, iespējams, kaut kā "noveiksies" ?! Starp citu, tie 10 gadi 1990-os aizskrēja "kā stirnas", taču ar prihvatizāciju, denacionalizāciju u.c. liberālistu šoka reformu brīnumiem jau Latvijas sabiedrības probļēmas atrisināt neizdevās. Tagad bez padomju laika mocībām - depopulācijas un emigrācijas, vēl klāt nākušas bezdarba, nabadzības, narkomānijas, korupcijas un parādu. Prātiņ, nāc pie latviešu intelektuāļiem!

Atbildēt

reptilis

20.10.2013. 20:57

»

Edge

Tie ir "Jūsu" redzamākie un dzirdamākie - gluži kā 1959.g., kad Arvīda Janoviča Pelšes vadītie internacionālisti (globālistu priekšteči) arī piekāra birku "nacionālists" saviem konkurentiem. Nu un? Nav labā/pozitīvā, bez sliktā/negatīvā. Dabūja "pa ļipu" berklavieši, taču politiskās kaislības nespēja...


Vajadzēja vēl 10gadus PSRSā un latviešiem būtu palicis vien teritorijas nosaukums,kā no karēļiem- Karēlijas ASR....Tagad atliek cerēt uz Pasaules finanšu sistēmas sabrukumu...varbūt noveiksies un izdosies sākt visu no jauna. Jo globalizētājiem tāda Latvija bijusi -nebījusi.

Atbildēt

Edge

20.10.2013. 20:07

»

reptilis

Visur, valsts pārvaldītajos,radio un tv ir salikti liberālās ""vērtības"" atbalstoši žurnālisti,kuriem vārds nacionāls ir ,kā bullim sarkana lupata. Nacionāls-fui,kaut kāds provinciālisms....vot tur Briselē ,Parīzē,Londonā un pat Berlīnē -vot tur gan...-dzirdēti? Tie ir mūsu redzamākie un dzirdamākie...


Tie ir "Jūsu" redzamākie un dzirdamākie - gluži kā 1959.g., kad Arvīda Janoviča Pelšes vadītie internacionālisti (globālistu priekšteči) arī piekāra birku "nacionālists" saviem konkurentiem. Nu un? Nav labā/pozitīvā, bez sliktā/negatīvā. Dabūja "pa ļipu" berklavieši, taču politiskās kaislības nespēja apturēt nacionālās kultūras attīstību:"(..) tautas gars uzplauka neredzētā spožumā – tādu kultūras un mākslas uzplaukumu kā pagājušā gadsimta sešdesmitajos – deviņdesmitajos gados Latvija vēl nebija pieredzējusi. Jūs ironizējat par nostalģiju pēc tiem laikiem. Taču akli ir tie, kas neredz, ka slavenais dzelzs priekškars lielā mērā pasargāja mūsu apziņu no tās kloākas, kas tagad dāsni gāžas pār mums no rietumiem un cunamiskā vienaldzībā noposta visas tās aizsargbarjeras, ko mūsu tauta gadu tūkstošos ir uzcēlusi, lai pasargātu savus cilvēkus un sevi saglabātu." Imants Kalniņš, komponists
http://nra.lv/latvija/87454-imants-kalnins-valsts-bez-nakotnes-vai-tas-ir-tas-ko-mes-esam-izcinijusi.htm

Atbildēt

09

20.10.2013. 18:58

Loti preciizi ka Latviju vada visaprobezotaakaa inteligences dalja ....

Par to zetons ...

Atbildēt

realists

20.10.2013. 16:13

»

bs

Protams,ka tu man nevari palīdzēt,bet ja atmet liekuļošanu par tautiskām tēmām,tad mūsdienu valsti primāri nosaka nodokļi.Neviens nepamet Latviju dēļ tā,ka viņam nepatīk himna,vai valoda,cilvēki mūk,jo trūkst naudas


Valsti veido dauz komponentu kopaa. Nodokli veido materialo bazi, jaa, bet garigaa puse ir lidzvertiga materialai. Bez garigas nav valsts. Ja tu dodies uz Ameriku, tad tu gribi piedzivot Ameriku,nevis Kinu. Ja tu dodies uz Franciju, tu grib piedzivot Franciju, nevis Somaliju. Ja tu dodies uz Vaciju, tu gribi piedzivot Vaciju, nevis Turciju. Vai taa? Ja tu dodies uz Latviju, tad taas vertiba ir Latvija, nevis Krievija. Tas padara valstis unikalas un vertigas. ja tu dodies uz valsti tikai tapec, ka tur tiek maksati nodokli, tad tu dodies uz valsti x. Vai tu busi laimigs un apmierinats dzivot " ono"? Tu varbut busi, jo tev interesee tikai veikals, bet tauta, kas tur dzivo - ne.

Atbildēt

bs

20.10.2013. 16:03

»

realists

Ja tu domaa, ka tikai nodokli ir tas, kas valsti padara par valsti, un visam parejam nav nekadas nozimes, tad es tev nevaru palidzet


Protams,ka tu man nevari palīdzēt,bet ja atmet liekuļošanu par tautiskām tēmām,tad mūsdienu valsti primāri nosaka nodokļi.Neviens nepamet Latviju dēļ tā,ka viņam nepatīk himna,vai valoda,cilvēki mūk,jo trūkst naudas.

Atbildēt

bs

20.10.2013. 15:43

»

kurp ejam

Esmu noguris no pseidonacionālās pļāpāšanas. Kamēr nacionāļi ar saskaņu viens otru aplej ar samazgām, vienotība u.c. dzen tautu iznīcībā. Vismaz 25 % ir emigrējuši no šis bēdu ielejas. Cik vēl kravā koferus? Politiskajā spektrā nav nevienas partijas, kura aicinātu izbeigt starpetniskos ķīviņus un mobilizētu...


Politiskajā spektrā tiešām tādas partijas nav un nevar būt,jo nav tāda sabiedrības pieprasījuma.Tāda partija pašlaik nevar rasties,jo sabiedrība nav nobriedusi savu ideju radīšanai,bet tikai reaģē uz partiju piedāvājumu.Patiesībā mēs virzamies atpakaļ,jo jaunākais partiju atklājums paredz visiem kopā cīnīties ar SC.Pēc visiem neatkarības gadiem nav reālāka ai9cinājuma sabiedrības attīstībai kā cīnīties vienam ar otru!Ārprāts.

Atbildēt

realists

20.10.2013. 15:22

»

bs

Nu gan sasmīdināji.Kā tad tā krievu kopiena strādā Krievijas labā,ja nodokļus viņi maksā Latvijai?Kā izpaužas tas,ka viņi strādā Krievijas labā


Sharia4Belgium is a Belgian radical Salafist organisation.

Sharia4Belgium denounces democracy and calls to reform Belgium into an Islamist state

Lasi, mulki!

Atbildēt

realists

20.10.2013. 15:19

»

bs

Nu gan sasmīdināji.Kā tad tā krievu kopiena strādā Krievijas labā,ja nodokļus viņi maksā Latvijai?Kā izpaužas tas,ka viņi strādā Krievijas labā


Ja tu domaa, ka tikai nodokli ir tas, kas valsti padara par valsti, un visam parejam nav nekadas nozimes, tad es tev nevaru palidzet.

Atbildēt

realists

20.10.2013. 13:18

Latvijas valsti kaa valsti varetu pacelt tikai tad, ja viena kopiena neskatitos mutee citai valstij un nebarotos no taas ( Krievijas), lai pilditu tas iekspolitiku Latvijaa. Prieditis aizmirst to, ka krievu kopiena stradaa tikai Krievijas labaa un viniem nosplauties par Latviju kaa valsti. Vai ar sadu nelojalu valstij kopienu var uzcelt labu Latvijas valsti?

Atbildēt

reptilis

20.10.2013. 13:14

»

Edge

"Ja būtu sava īsta valsts, tad darbs mums sagādātu prieku...


Visur, valsts pārvaldītajos,radio un tv ir salikti liberālās ""vērtības"" atbalstoši žurnālisti,kuriem vārds nacionāls ir ,kā bullim sarkana lupata. Nacionāls-fui,kaut kāds provinciālisms....vot tur Briselē ,Parīzē,Londonā un pat Berlīnē -vot tur gan...-dzirdēti? Tie ir mūsu redzamākie un dzirdamākie ""kultūras darbinieki""....

Atbildēt

realists

20.10.2013. 13:14

Prieditis aizmirst, ka ne tikai vara stradaa pret Latvijas valsti, bet arii visas bankas un valsts iestades. Taa pati atkariba tikai un vienigi no Krievijas gazes un naftas vada, dara vairak posta Latvijai kaa labuma. Kad Latvija bus viena un pa vidu Eiropai ( ja taa izstatos no ES) un Krievijai, tad taa vairak zaudes kaa iegus.

Atbildēt

Edge

20.10.2013. 13:03

»

reptilis

Kādi ebreji,kādas sekas,kāda nacionāla valsts..- tas viss jau sen ir aizmirsts no 90.jiem. LTV 1 tak mūs jau gatavo iecietībai pret radikālo islamu. Tukša vieta nemēdz palikt...Kalvītis un pārējie '"uzņēmēji"" jau prasa ,lai ļauj iebraukt lētajam darbaspēkam....mūsējais par daudz izmaksā...


"Ja būtu sava īsta valsts, tad darbs mums sagādātu prieku,......"
==================================================
Ar prieku katram pašam jāveido sava valsts:
"Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti / Vai celies debesīs, / Vai jūras dzīlēs nirsti, / Vai draugu pulkā dali savu prieku, / Vai viens pats satiecies ar pretinieku - Tu esi Latvija!" O.Vācietis

Atbildēt

Maija

20.10.2013. 12:54

»

Edge

"(..)Priedīša raksts nav citu rakstu komentāru komentēšana...


Labs A.Priedīša kārtējais raksts.
Priedītis pareizi rakstā norāda, ka intelektuāli pilnvērtīgas personas domā par latviešu nācijas un valsts konstruktīvu attīstību, praktizē nākotnes paredzēšanu, nevis „nevajadzīgu zīlēšanu kafijas biezumos”. Valsts un nācijas attīstības tendences priedīšuprāt atrodamas vēsturisko notikumu pareizā interpretācijā, autoram norādot, ka jaunie latviešu intelektuāļi tikai „rakājas nojausmās” par to, kādai vajadzētu būt Latvijai un latviešu nācijai nākotnē, kamēr godātā Valsts prezidenta runu raiters jau skaidri zinot, ka Latvijas valsts un nācijas idejas jāattīsta uz jau sasniegtā attīstības pamata, kā piemēru minot apstākli, kā labu politisku sakaru kompilācijā var šodien kļūt par turīgu jebkurš latvietis, saņemot ES balsta fondu maksājumus, ko izmanto pagaidām šaurs personu loks, kas ir pagaidām šodienas latvietiskuma atbalsta reāla ralizācija, ko nevar saukt par zagšanu un korupciju augstākajos ešalonos.
Priedīša raksts nav citu rakstu komentāru komentēšana, autors skaidri norāda, ka politiskā attīstība kā tāda, tostarp attīstot nacionālu valsti, nevar norisināties tikai komentējot politiķu - privātpersonu izteikumus , darbības un politiskos komentārus.
Neskatoties uz to, ka Priedītis noliedz pilnībā Krievijas un Briseles totālo ietekmi uz politiskajiem procesiem Latvijā , viņš ar rakstu aicina meklēt jaunus ceļus Latvijas attīstībai un latviešu nācijas saglabāšanai, neskatoties uz katastrofālo intelektuāļu trūkumu Latvijā.
Kā nepieciešamu autors aicina, atsakoties no NA un VL atbalsta, veidot jaunu latvisku partiju, kurai būtu izstrādāts skaidrs virzītājspēks vai uzstādījumi konstruktīvas nacionālas valsts attīstībai, kuru nevarētu ietekmēt jau esošās politiskās partijas. Jaunā politiskā kustība jādibinot visās lielākajās Latvijas pilsētās vienlaicīgi uz latviešu jauno intelektuāļu bāzes, kā konsultantus pieaicinot Valsts prezidenta runu reiteru un Valsts prezidenta padomniekus.
Neskatoties uz to, ka Priedītis aicina veidot jaunu politisko spēku, kas būtu opozīcijā esošajām partijām, Priedītis iet vēl tālāk – viņš aicina dibināt jaunu atbalsta fondu, kurā jaunā politiskā spēka atbalstīšanai tauta var ziedot savus naudas līdzekļus.
Bet pati drosmīgākā ideja, ko raksta nobeigumā pauž A.Priedītis ir minētās jaunās politiskās kustības virzītājspēka viens no mērķiem – Latvijas izstāšanās no ES un eirozonas, no jauna nodibinot Latvijas kā nacionālas valsts pašnoteikšanos, fakstiski atjaunojot LR Satversmē noteikto Latvijas valsts suverenitāti, vienlaikus likvidējot jaunizstrādājamo, ja to Saeima apstiprinās, LR Satversmes preambulu, kas vēl vairāk tikai saķelšot Latvijas sabiedrību, atjaunojot LVL kā maksāšanas līdzekli. Vienīgi neskaidrības rakstā rada autora neprecizētā ideoloģija,no kā īsti nav skaidrs, kaut kur jau tomēr dzirdēta iepriekš šī ideja, kas vairs nav nekas jauns – kā „ar LVL kā instrumentu iespējams radīt darbvietas un atsaukt latviešus no piespiedu emigrācijas”. No Priedīša rakstu rindām tikai un vienīgi nojaušam, ka tas ir minētā jaunā politiskā spēka jaunās Latvijas valsts valsts noslēpums.
Šādā aspektā es pilnīgi piekrītu autoram un ar nepacietību gaidīšu jaunus god. A.Priedīša „vispārizglītojošos” rakstus.

Atbildēt

reptilis

20.10.2013. 11:56

»

visi upuri ir vienadi! Izradas nav! kapec?

Kapec ebreji vel pec 60 gadiem pieprasa kompensacijas par holokausta sekam, tie, kas vispar holokaustaa nav cietusi, ne to pieredzejusi? Kapec? Bet kapec Latvija nelikvidee okupacijas sekas, kas joprojam ir jutamas ik uz sola un tiesi apgrutina Latvijas kaa nacionalas valsts pastavesanu in factum? Kapec...


Kādi ebreji,kādas sekas,kāda nacionāla valsts..- tas viss jau sen ir aizmirsts no 90.jiem. LTV 1 tak mūs jau gatavo iecietībai pret radikālo islamu. Tukša vieta nemēdz palikt...Kalvītis un pārējie '"uzņēmēji"" jau prasa ,lai ļauj iebraukt lētajam darbaspēkam....mūsējais par daudz izmaksā!!!

Atbildēt

Homosovieticus

20.10.2013. 11:39

»

cenzura

Ivara raksta ir zemteksts,ka japamet NATO un EU.Kas notiks pec tam ? Nu protams,Abhazijas-Dienvidosetijas variants! Un Ivars to labi saprot


Prieditis grib, lai mes butu atkal zem lielaa kaimina, nevis Eiropaa. Budami ES mes varam aizstavet savas tiesibas un nepiekrist visam, ko saka Brisele, bet vai to dara musu valdiba? Nee. taa pilda visu. Bet kad Brisele saka ieviest progresivo nodokli, pacelt ar nodokliem neapliekamo minimumu lidz pareizam limenim, tad nez kapec musu valdiba Briselei neklausa nemaz! Vai Brisele prasija Rimsim piesit latu pie eiro? nee! To izdarija vins pats, taa degradejot visu tautsaimniecibu. Tatad redziet, viss ir tikai pasu rokas, un tie, kas muld, ka diktee visu Brisele, tapec jastajas araa no ES, ir vienkarsi provokatori, kuri atkal grib lielajaa gerzhavaa! Bet kapec musu pasu valdiba stradaa pret savu valsti, tas japrasa tai. Kuram kungam taa kalpo. Latvijai un Latvijas tautai noteikti ne.

Atbildēt

cenzura

20.10.2013. 11:17

Ivara raksta ir zemteksts,ka japamet NATO un EU.Kas notiks pec tam ? Nu protams,Abhazijas-Dienvidosetijas variants! Un Ivars to labi saprot.

Atbildēt

visi upuri ir vienadi! Izradas nav! kapec?

20.10.2013. 10:16

Kapec ebreji vel pec 60 gadiem pieprasa kompensacijas par holokausta sekam, tie, kas vispar holokaustaa nav cietusi, ne to pieredzejusi? Kapec? Bet kapec Latvija nelikvidee okupacijas sekas, kas joprojam ir jutamas ik uz sola un tiesi apgrutina Latvijas kaa nacionalas valsts pastavesanu in factum? Kapec ebreji var pieprasit miljardus par vinu tautas slepkavosanu, bet latviesi par tukstosiem noslepkavotu latviesu Sibirijaa nepieprasa neko, bet liekuligi piever acis? Kapec? Tapec, kaa te tika citets Latvija ir tikai Latvijas PSR nomaina ar citu nosaukumu - Latvijas valsts. Bet realitatee nav nekas darits, lai nacionala valsts tada butu.

Atbildēt

reptilis

20.10.2013. 10:06

Nu,šoreiz i par garu, i par mākslīgi samudžinātu....var redzēt,ka raksta autoram nav sava jēgpilna redzējuma.....vienkāršākiem jābūt ,kungi,...vienkāršākiem...,lai nav bla,bla,bla....

Atbildēt

Edge

20.10.2013. 09:58

»

N.Māstrihts

Labs A.Priedīša kārtējais raksts...


"(..)Priedīša raksts nav citu rakstu komentāru komentēšana, ......."
==================================================
Manuprāt, tā komentēšana ir profesora kunga raksta pamatu pamats. Speciāli priekš N.Māstrihts pārkopēju iz raksta:
"Ar nākotnes paredzēšanu nodarbojas arī mūsmājās. Internetā ir pieejami trīs svaigi risinājumi.
(..)(Publicēts 2013.gada 7.augustā.)
(..)(Publicēts 2013.gada 7.oktobrī.)
(..)Valsts prezidenta vārdus par izglītības un apgaismības nepieciešamību, kā arī nacionālismu kā „latviskās pašapziņas ideoloģiju”, dažas dienas vēlāk (2013.gada 8.oktobrī) tipoloģiski veiksmīgi apstiprināja vietējā cilvēkbērna ieraksts Internetā kāda raksta komentāros. Citāts (tas ir saglabāts bez kļūdu labojuma) ļoti labi atsedz mūsu izglītotības un apgaismības līmeni, priekšstatus par nacionālismu, kā arī „kreisā piedāvājuma” perspektīvas:......"

Atbildēt

bs

20.10.2013. 09:56

Nacionālisms ir novecojis cilvēku ekspluatācijas līdzeklis un mūsdienu globālajā pasaulē ir lemts neveiksmei.Nacionālismu piedāvā uzsmērēt uz maizes tad,kad citu piedāvājumu nav.Latviešu nacionālisms ir briesmīgs pat nevis ar to,ka zem tā parasti ir nomaskēta primitīva rusofobija,bet ar to,ka sludina aplamu mērķi un līdzekli-nacionālu valsti ES sastāvā,kaut gan ES mērķi ir citi.Tāpēc neskatoties uz NA arvien lielāku pārstāvniecību saeimā latviešu skaits valstī rūk un galvaspilsētā vairs nav latviešu mēra.

Atbildēt

N.Māstrihts

20.10.2013. 09:36

»

kurp ejam

Esmu noguris no pseidonacionālās pļāpāšanas. Kamēr nacionāļi ar saskaņu viens otru aplej ar samazgām, vienotība u.c. dzen tautu iznīcībā. Vismaz 25 % ir emigrējuši no šis bēdu ielejas. Cik vēl kravā koferus? Politiskajā spektrā nav nevienas partijas, kura aicinātu izbeigt starpetniskos ķīviņus un mobilizētu...


Labs A.Priedīša kārtējais raksts.
Priedītis pareizi rakstā norāda, ka intelektuāli pilnvērtīgas personas domā par latviešu nācijas un valsts konstruktīvu attīstību, praktizē nākotnes paredzēšanu, nevis „nevajadzīgu zīlēšanu kafijas biezumos”. Valsts un nācijas attīstības tendences priedīšuprāt atrodamas vēsturisko notikumu pareizā interpretācijā, autoram norādot, ka jaunie latviešu intelektuāļi tikai „rakājas nojausmās” par to, kādai vajadzētu būt Latvijai un latviešu nācijai nākotnē, kamēr godātā Valsts prezidenta runu raiters jau skaidri zinot, ka Latvijas valsts un nācijas idejas jāattīsta uz jau sasniegtā attīstības pamata, kā piemēru minot apstākli, kā labu politisku sakaru kompilācijā var šodien kļūt par turīgu jebkurš latvietis, saņemot ES balsta fondu maksājumus, ko izmanto pagaidām šaurs personu loks, kas ir pagaidām šodienas latvietiskuma atbalsta reāla ralizācija, ko nevar saukt par zagšanu un korupciju augstākajos ešalonos.
Priedīša raksts nav citu rakstu komentāru komentēšana, autors skaidri norāda, ka politiskā attīstība kā tāda, tostarp attīstot nacionālu valsti, nevar norisināties tikai komentējot politiķu - privātpersonu izteikumus , darbības un politiskos komentārus.
Neskatoties uz to, ka Priedītis noliedz pilnībā Krievijas un Briseles totālo ietekmi uz politiskajiem procesiem Latvijā , viņš ar rakstu aicina meklēt jaunus ceļus Latvijas attīstībai un latviešu nācijas saglabāšanai, neskatoties uz katastrofālo intelektuāļu trūkumu Latvijā.
Kā nepieciešamu autors aicina, atsakoties no NA un VL atbalsta, veidot jaunu latvisku partiju, kurai būtu izstrādāts skaidrs virzītājspēks vai uzstādījumi konstruktīvas nacionālas valsts attīstībai, kuru nevarētu ietekmēt jau esošās politiskās partijas. Jaunā politiskā kustība jādibinot visās lielākajās Latvijas pilsētās vienlaicīgi uz latviešu jauno intelektuāļu bāzes, kā konsultantus pieaicinot Valsts prezidenta runu reiteru un Valsts prezidenta padomniekus.
Neskatoties uz to, ka Priedītis aicina veidot jaunu politisko spēku, kas būtu opozīcijā esošajām partijām, Priedītis iet vēl tālāk – viņš aicina dibināt jaunu atbalsta fondu, kurā jaunā politiskā spēka atbalstīšanai tauta var ziedot savus naudas līdzekļus.
Bet pati drosmīgākā ideja, ko raksta nobeigumā pauž A.Priedītis ir minētās jaunās politiskās kustības virzītājspēka viens no mērķiem – Latvijas izstāšanās no ES un eirozonas, no jauna nodibinot Latvijas kā nacionālas valsts pašnoteikšanos, fakstiski atjaunojot LR Satversmē noteikto Latvijas valsts suverenitāti, vienlaikus likvidējot jaunizstrādājamo, ja to Saeima apstiprinās, LR Satversmes preambulu, kas vēl vairāk tikai saķelšot Latvijas sabiedrību, atjaunojot LVL kā maksāšanas līdzekli. Vienīgi neskaidrības rakstā rada autora neprecizētā ideoloģija,no kā īsti nav skaidrs, kaut kur jau tomēr dzirdēta iepriekš šī ideja, kas vairs nav nekas jauns – kā „ar LVL kā instrumentu iespējams radīt darbvietas un atsaukt latviešus no piespiedu emigrācijas”. No Priedīša rakstu rindām tikai un vienīgi nojaušam, ka tas ir minētā jaunā politiskā spēka jaunās Latvijas valsts valsts noslēpums.
Šādā aspektā es pilnīgi piekrītu autoram un ar nepacietību gaidīšu jaunus god. A.Priedīša „vispārizglītojošos” rakstus.

Atbildēt

novus ordo seclorum

20.10.2013. 08:25

XX gs. radās jauna tipa nacionālisms – ģeopolitiskais fundamentālisms.
------------------
Autors par nacionālismu, tā pazīmēm un izpausmēm raksta, kā Kārlis Markss par "kapitālisma formāciju", nepieminot un neanalizējot nacionālisma esenci un īstenāko izpausmi - cionismu. Tā K.Markss tikai minimāli pieminēja un dziļāk neanalizēja augļošanas kā procesa lomu "kapitālisma formācijā", lai gan tieši augļotājiem piederēja patiesā vara un viņi diktēja spēles noteikumus. Tā ar īsti jezuītisku viltību proletariāts tika uzpucināts darba devējiem - rūpniekiem, ražotājiem - starpniekiem, nevis īstajiem ekspluatatoriem - augļotājiem.

Autors raksta, ka XX gadsimtā radies jauna tipa nacionālisms – ģeopolitiskais fundamentālisms un tas esot ASV nacionālisms.

Ieteiktu autoram uzmanīgi izstudēt senus publiskus un vispārpieejamus avotus - veco derību, toru un talmudu, tad varbūt radīsies apskaidrība, ka tā saucamais "ģeopolitiskais fundamentālisms" ir radies sen pirms Jēzus Kristus piedzimšanas un no tā laika, nevis no XX gs., neatlaidīgi un vardarbīgi tiek uzspiests cilvēku apziņai.

Atbildēt

ALLA

20.10.2013. 07:41

»

kurp ejam

Esmu noguris no pseidonacionālās pļāpāšanas. Kamēr nacionāļi ar saskaņu viens otru aplej ar samazgām, vienotība u.c. dzen tautu iznīcībā. Vismaz 25 % ir emigrējuši no šis bēdu ielejas. Cik vēl kravā koferus? Politiskajā spektrā nav nevienas partijas, kura aicinātu izbeigt starpetniskos ķīviņus un mobilizētu...


Kā tad nav? Ir Kubas Komunistiskā partija, ir Ziemeļkorejas. Dienvidkorejā gan nav tādas partijas, tāpēc dienvidkorejiešiem neiet nekādā jēgā. Tāpat ASV, Eiropā - nu pilnīgs bardaks... Bet mēs viņus apdzīsim!

Atbildēt

kurp ejam

20.10.2013. 07:26

Esmu noguris no pseidonacionālās pļāpāšanas. Kamēr nacionāļi ar saskaņu viens otru aplej ar samazgām, vienotība u.c. dzen tautu iznīcībā. Vismaz 25 % ir emigrējuši no šis bēdu ielejas. Cik vēl kravā koferus? Politiskajā spektrā nav nevienas partijas, kura aicinātu izbeigt starpetniskos ķīviņus un mobilizētu sabiedrību konkrētam darbam. Tas nozīmē darīt tā, lai pietiktu naudas pensijām, demogrāfijai, izglītībai, valsts ceļu sakārtošanai, lai atbalstītu jaunu darba vietu radīšanu. Strādāt tā, lai katram būtu drošības sajūta par rītdienu. Tikai tad cilvēki leposies ar savu valsti kad sajutīs valsts rūpes par katru sabiedrības locekli. Un tas ir pilsoniskais nacionālisms - par savu valsti.

Atbildēt

Fēlis

20.10.2013. 07:22

»

ALLA

Ieklausīsimies biedrā predit:"Ja būtu sava īsta valsts, tad, prasti sakot, neatliktu laika visādām muļķībām. Visiem būtu jāstrādā." Tātad biedrs predit par īstu valsti uzskata tādu valsti, kur valda piespiedu darbs. Kurās koncentācijas nometnēs biedrs predit gribētu ievietot Latvijas tautu - nacistu...


Jēziņ, kur Tu izraki piespiedu darbu!? Kur bija kaut vārds par to? Cik saprotu- Tu darbu uztver kā kaut kādu darbību ar lauzni un lāpstu, un griesti neļauj pacelties no rakstā minētā ,,komentētāja līmeņa''.

Atbildēt

Piebilde

19.10.2013. 23:53

Man patīk Priiņš vienīgedīša raksti, neatkarīgi no tā vai mans viedoklis sakrīt ar viņa viedokli vai ne.
Patīk tāpēc, ka viņš vienīgais analizē dziļāk procesus.

Atbildēt

Edge

19.10.2013. 22:55

Visiem neapmierinātajiem pilsonīšiem un levit-ambulas študētājiem:
"(..)Un, runājot par Latviju 20. gadsimtā, var teikt, ka Latvijai tā arī neizdevās nobriest līdz nacionālai valstij.(..)
Šī iekārta Latvijā nevar eksistēt kā pašpietiekama autonoma valsts, vismazāk – kā nacionāla valsts. Jo mums jau nav pat valstiskā pamata, šī “brīvvalsts” vienkārši ir uzpotēta iepriekšējai iekārtai. Vēsturiskās pārmantojamības ar kādreizējo Latvijas valsti šeit nav nekādas; ja šī iekārta kaut ko ir pārmantojusi, tā ir to pārmantojusi no Padomju Latvijas, tagad tikai piesedzoties ar brīvvalsts vērtībām un simboliem." Valdis Turins (tagad – Valdis Cers),Rīgas Tehniskās universitātes Humanitārā institūta docētājs.
http://www.rigaslaiks.lv/Raksts.aspx?year=2011&month=9&article=4

Atbildēt

Edge

19.10.2013. 22:49

»

pilsonis

Es ieeju iestadee, kur prasu latviski man interesejoso jautajumu, bet redzu, ka tur sedosie krievi mani nesaprot un atbild ne to, ko es prasu. Vai man kaa latvietim ir tiesibas nacionala valstii Latvijaa runat, uzdot jautajumus un sanemt atbildes laviesu valodaa, Priedit? Un jus sakat, ka nacionalajam...


"Otrkārt un acīmredzot galvenokārt, mums nav izveidota sava neatkarīga un suverēna valsts. Mums ir tikai valsts fikcija. Tāpēc mēs turpinām mocīties."
==================================================
Ja nacionālā valsts ir tikai uz papīra (Satversme), tad likumsakarīgi, ka latviešiem vēl nav pienākuši tie "labie laiki". Cik vēl ilgi nāksies mocīties, lai beigtu vēlamo par reālo uzskatīt?

Atbildēt

paija

19.10.2013. 21:37

Nu jau Priedītis 2x nedēļā mAcīs latviešus pareizi domāt ?

Atbildēt

domas

19.10.2013. 21:04

Sovinisms piemit tikai lielaam tautaam,jo "Chauvinism, in its original and primary meaning, is an exaggerated, patriotism and a belligerent belief in national superiority and glory." Tikai lielas tautas grib but noteicejas un pieskir sev superparakumu un triumfaalu lieliskumu par citam. Mazaam tautam nekad nepiemit sovinisms, bet nacionalisms, kas ir cina,lai taas savas zemees justos drosi, lai zeme taam netiktu atnemta. Taa, luk, ir liela starpiba! Prieditis nesaprot pat sis vienkarsas lietas, bet raksta, ka latviesi ir sovinisti! Kaut ko tik stulbu sen nebija nacies lasit.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....