Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu "patiess" izcils jautājums... :D

30.10.2023. 16:47

»

jautājums

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību


Kas tevi tā samulsināja, manumazodŗaudziņ?

tu, visticamāk, nekad neesi dzirdējis to, ka subjektīva "taisnība" var būt katram sava, bet PATIESĪBA ir viena priekš visiem. Vēlies par to parunāt, manumazodŗaudziņ? Tas ir iespējams, vismaz principā jeb teorētiski. Tikai - ar obligātu nosacījumu: jau tu izrādīsies spējīgs savaldīt savas (īs)prātīgās iekšas un glupi neņirgt par to, ko vienkārši nejēdz / nesaproti, vismaz vēl pagaidām.

P.S. tevis izmantotais vārdiņš "patiess" tiek nepareizi lietots - konkrētajā gadījumā (izpratnē) būtu jālieto vārds "patiesI", nevis tevis neadekvāti izmantotais "patieSS". Elementāri latviešu valodas pamati, nekā personīga. Kurā pamat(palīg)skolas klasītē (ne)mācies, manumazodŗaudziņ?

Atbildēt

Naivais

30.10.2023. 16:42

te jauuz beigām komentāros kāds idiots pats ar sevi sarakstās zem dažādiem nikiem....

Atbildēt

kad dzirdēšu viņa ekonomiku

30.10.2023. 16:25

»

pag, pag

Kurš te īsti ir pret Hermaņa patiesibu un viņa varenajam idejām? lai piesakās uz reiz


varu galvot, parastā komunistu

Atbildēt

pag, pag

30.10.2023. 16:19

Kurš te īsti ir pret Hermaņa patiesibu un viņa varenajam idejām? lai piesakās uz reiz.

Atbildēt

Anatolij Bogdanovs

30.10.2023. 16:16

»

jautājums

bet-ja te bus ruskii mir-tad tak te nebus desas. Ko nu


Lieki te latviijcien ko jautat: Prats un logika-nav vinu stipra puse. Vinus interese tikai desa un sava imperija-bet redz-desa ar imperiju neiet kopa. Ja ir imperija-nav desa, ja ir desa-nav imperija...

Atbildēt

Pār muļķuzemi - klāra debess

30.10.2023. 16:16

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, biežāk tomēr izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir šķietami pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

Atbildēt

Kira

30.10.2023. 16:15

»

tev

amizanta privātpieredze, t.sk. ar Phthirus pubis apsēstību


Tu-osvoboditel-kirzovij sapog, ka tik labi lamajies?

Atbildēt

tev

30.10.2023. 16:14

»

Veterinārs

Tāds iepaids rodas,ka tevi ir apsēdušas Phthirus pubis


amizanta privātpieredze, t.sk. ar Phthirus pubis apsēstību. ;)

Un smaga psihotoksiska kognitīvā atkarība, kā redzams, pie tam ar vēl smagākām 'lomkām'...

Veseļojies, permanenti analfabētiskais deģenerāt!

Atbildēt

jautājums

30.10.2023. 16:14

»

pareizi, biedri,

centies mācīties valodu, kas tev drīz var ļoti noderēt


bet-ja te bus ruskii mir-tad tak te nebus desas. Ko nu?????

Atbildēt

jautājums

30.10.2023. 16:12

»

pareizi, biedri,

centies mācīties valodu, kas tev drīz var ļoti noderēt


Tad jau tu te gaidi savu ruskii mir? Un tev tad tā valoda nenoderēs? Kā tur īsti ir ar tevi?

Atbildēt

pareizi, biedri,

30.10.2023. 16:08

»

biedri MZGD

Mir-druzba, Mir-druzba, Lis bi nebilo voini


centies mācīties valodu, kas tev drīz var ļoti noderēt.

Atbildēt

he-heee

30.10.2023. 16:07

»

veletajs

Es tikai par biedri Hermani..Tikai! Cieti! Es ar te agiteju par Levitu cik speju


Un pirms tam agiteji par Zigeristu, Sudrabu, Sleseru...un vel kadiem 30 politikaniem.....

Atbildēt

biedri MZGD

30.10.2023. 16:06

»

MZGD

Kas tev ko prasīja


Mir-druzba, Mir-druzba, Lis bi nebilo voini!

Atbildēt

MZGD

30.10.2023. 16:05

»

JKL

Kas tev nepatīk


Kas tev ko prasīja?

Atbildēt

veletajs

30.10.2023. 16:04

»

ej nu!

Protams fekāliju stumdītāji, kas balsojuši pa LC, DPS, LPP, ZRP un Vienotību, nekad nebalsos par Hermaņa kungu


Es tikai par biedri Hermani..Tikai! Cieti! Es ar te agiteju par Levitu cik speju.

Atbildēt

vēletajs

30.10.2023. 15:56

es veleju par Zigeristu, tad par latvijas ceļu, tad par Skeli, tad par dazādam dibinatam partijam pirms velešanam, tad par Sleseru, pec tam par Sudrabu, tad par Bordanu...Tagad velesu par Hermani. Vins noteikti mus izvedis saulite.

Atbildēt

viss ir vienkārši

30.10.2023. 15:49

»

Jums

Galvā putni sakāvušies,dārgā


Ja tev būtu smadzenes (kaut arī tev atkal galvā putni sakāvušies, dārgā, kārtējo reizi), tu iespējams varētu saprast, ka – atšķirībā no tevis un taml. jēgas tizleņiem un mikrocefāliem deģenerātiem, kas visbiežāk ir arī tev līdzīgi BEZsmadzeņu analfabēti, un kas neizbēgami / nemainīgi truli reaģē uz šādiem ģenētiski izdzimušiem kretīniem konstanti nepārvaramu zināmu mentālu / kognitīvu kairinājumu, maniakāli regulāri publiski izkārnoties atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm (jo šie bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma") – normāliem, sakarīgi smadzeņot spējīgiem cilvēkiem ir raksturīga iespēja izvēlēties, kad / kā / kāpēc un vai vispār reaģēt vai nereaģēt uz tavas pasugas deģenerātu publiski demonstrētajām (paš)apkaunojoši analfabētiskajām reflektorajām konvulsijām.

"Atkārtošana -- zināšanu māte": Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, arvien biežāk izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Skat.iepr: VISI tavi truli analfabētiskie ķēzījieni, ko tu atļaujies izkārnīt pret normālu cilvēku viedokļiem, pievērš publikas uzmanību TIKAI un VIENĪGI 2 (divām) aktualitātēm:

1. tevis izmisīgi ap(ķēzīto) cilvēku proponētajiem viedokļiem, pēc būtības;

2. tevi (personīgi, tikai un vienīgi) totāli un neatgriezeniski pazemojošam / apkaunojošam, vidējam statistiskam muļķuzemes eurolatvājias titulnācijas biomasas izstrādājumam tipiski raksturīgajam bezcerīga deģenerāta analfabētismam, ko tu permanenti ortodoksāli glupi demonstrē savos ikdienišķi regulārajos publiskajos(!) izkārnījumos.

Patiesībā - abas aktualitātes ir publikas uzmanības vērtas: Nr.1. dēļ objektīvas lietderības, bet Nr.2 izklaidei / analfabēta deģenerāta apsmaidīšanai. tu obligāti pacenties paturpināt šādi izpildīties, defektīvais, bez tevis cien. publikai būtu garlaicīgi. ;)

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "as[īs]prātīgi"). Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Smadzeņu fizkultūras nodarbība ir beigusies (priekš tevis, BEZsmadzeņu analfabēt). ;)

Atbildēt

visiem visiem visiem

30.10.2023. 15:10

Tā kā braucienam uz Palestību šaut žīdus, vajadzīga nauda lidmašīnas biļetēm, bet priekš Esterkina un Suharenko rokas pa īsām, nekas jums netraucē satisfakcijai uzķērst Ždanoku, Josjku Korenu, Boruhu Cilēviču un Ļinģerman tepat uz vietas.

Atbildēt

GH

30.10.2023. 14:42

»

?!

kāpēc sārtiem tā patīk propagandēt krieviju,jādomā par LATVIJU----Visu Latvijai


Tu domā par Latviju kad te propogandē krieviju un aizstavi CCCP kolonistus?

Atbildēt

bet

30.10.2023. 14:41

»

klusi pateikšu

trakie bija krievoijā ļeņina algotņbs un laupīja...tagad jāzog tepat, krievi visu zog paši


latviijci teica ka te viss jau izagts, ka te vairs nav ko zagt..Bet Krievija ir milziga: Tur ir gan gaz, gan neft,gan zelts-tur var daudz zagt.Jabrauc uz turieni zagt.

Atbildēt

saprotama lieta

30.10.2023. 14:17

»

Presse

Nu, protams, ka 9/11 spridzināja krievi. Un dāļāja ķīmiskos ieročus gan Irākai, gan Asadam tonnām. Tikai vismaz 120 valstis tam netic, ko pierādīja nesenais ANO ĢA balsojums par Palestīnu


Nestum man, ka tik vērienīgas militāras operācijas gatavo bārdaiņi Afganistānas kalnos un kam gan viņiem tas būtu bijis vajadzīgs!

Atbildēt

nu nē

30.10.2023. 14:13

»

Virsseržants

Kas ir teroristi? Katrs karo, kā māk. Vai terorisms nav māju jaukšana ar buldozeriem un apmetņu ierīkošana? Vai kaimiņvalsts lidlauku bombardēšana? Vai jūras robežas bloķēšana jebkuriem peldlīdzekļiem. Vai Krimas tilta spridzināšana, nogalinot civilos un Kurskas atomstacijas apšaude ir terorisms vai...


Kad tiks uzspridzināts pēdējais krievs uz planētas, tas nebūs terorisms, bet diversija. Terorisms, bija bumbas uzmešana Mariopules teātrim, kurā bija patvērušies vairāk kā 1000 sieviešu un bērnu.

Atbildēt

nu nu

30.10.2023. 14:05

»

Un valstī bija ekonomikas augšupeja.

Patiesais iemesls ekonomikas augšupejai tā dēvētajos pirmajos ulmaņlaikos nebija ,,nacionālisma ideoloģija,,. To zina visi, kuri ir mācījušies pasaules vēsturi no atbilstoši kvalificētu profesionālu vēsturnieku darbiem un pie pienācīgi kvalificētiem vēstures skolotājiem


Tie, kuri kaut ko zin par Vāciju trīsdesmitos gados, tieši nacionālā ideja bija stimuls straujam ekonomikas bumam un iespējai sagatavoties karam pret armiju, kurai bija vairāk tanku, lidmašīnu un lielgabalu, nekā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot. Staļins nedēļas laikā zaudēja 20 gadus gatavoto karu, kurā ASV demokrātu partija bija investējusi simtiem miljardu, saceļot Staļinam vairākus tūkstošu fabriku, pateicoties vācu armijas preventīvam uzbrukumam, tam ka krievi vispār nebija gatavojušies aizsardzībai un, saprotama lieta, tāpēc, ka marodieri un žopņiki nekad nav bijuši karotāji.

Atbildēt

Presse

30.10.2023. 13:54

»

saprotama lieta

Man Dombrovskis, Freiberga, Zatlers, Rinkēvičs un tie 6 Hamas atbalsta grupas biedri, arī ir latviešu izcelsmes, tāpat kā kompartijas vēsturniece Gore - Kreituse un Kaspars Zellis, tikai es tos negodāšu par latviešiem...


Nu, protams, ka 9/11 spridzināja krievi. Un dāļāja ķīmiskos ieročus gan Irākai, gan Asadam tonnām. Tikai vismaz 120 valstis tam netic, ko pierādīja nesenais ANO ĢA balsojums par Palestīnu.

Atbildēt

Virsseržants

30.10.2023. 13:50

»

Ex-seržants

Iespējams, tikai citos portālos viedokļi, kas nesakrīt ar redaktora un/vai oficiālo tiek bloķēti tāpat ka visi Krievijas saiti. Tas protams ir vienkāršāk, nekā dot pretsparu profesionālā līmenī. Ir taču pietiekoši gan vēsturnieku, gan speciālistu Tuvo Austrumu jautājumos. Jeb varbūt nav? Katrā ziņā ...


Kas ir teroristi? Katrs karo, kā māk. Vai terorisms nav māju jaukšana ar buldozeriem un apmetņu ierīkošana? Vai kaimiņvalsts lidlauku bombardēšana? Vai jūras robežas bloķēšana jebkuriem peldlīdzekļiem. Vai Krimas tilta spridzināšana, nogalinot civilos un Kurskas atomstacijas apšaude ir terorisms vai atbilde spēcīgākam pretiniekam ar pieejamiem līdzekļiem? Un tortes indēšana? Un tā tālāk.

Atbildēt

viss ir vienkārši

30.10.2023. 13:29

»

Mīļajai dzejniecei

Muļķī rodas milzīga bioloģiskā enerģija


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka VISI tavi truli analfabētiskie ķēzījieni, ko tu atļaujies izkārnīt pret normālu cilvēku publiskotajiem viedokļiem, pievērš publikas uzmanību TIKAI un VIENĪGI 2 (divām) aktualitātēm:

1. tevis izmisīgi ap(ķēzīto) cilvēku proponētajiem viedokļiem, pēc būtības;

2. tevi (personīgi, tikai un vienīgi) totāli un neatgriezeniski pazemojošam, vidējam statistiskam muļķuzemes eurolatvājias titulnācijas biomasas izstrādājumam tipiski raksturīgajam bezcerīga deģenerāta analfabētismam, ko tu permanenti ortodoksāli glupi demonstrē savos ikdienišķi regulārajos publiskajos(!) izkārnījumos.

Patiesībā - abas aktualitātes ir publikas uzmanības vērtas: Nr.1. dēļ objektīvas lietderības, bet Nr.2 izklaidei / analfabēta deģenerāta apsmaidīšanai. tu obligāti pacenties turpināt šādi izpildīties, defektīvais, bez tevis būtu garlaicīgi. ;)

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

Mīļajai dzejniecei

30.10.2023. 13:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muļķī rodas milzīga bioloģiskā enerģija.
To nevar pārvarēt,ne sirdsapziņa, ne šaubas.
Viņam ir gigantiska patmīlība ,morāle viņam ir sveša.
Viņš var izdarīt visu ko vien vēlas,bet īpaši muļķi velk uz sagraušanu
un pasaules pārtaisīšanu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.10.2023. 13:11

»

cits vēlētājs

es ar balsoju un atbalstiju Ulmani..Levitu un agiteju te par viniem. Tagad te agitesu par Hermani


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): "Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "tŗeknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap*istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus." ( apt.cit.vied.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" )
-----

"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 19.08.2008., Nr.6. )

Starp reklāmām par pamperiem,
Un "diskrētajiem spārniņiem",
Tiek "masmē.dekļos" sludināts:
"Jauns 'politspēks' top dibināts!

Mums - čupām brīvas vakances,
Priekš tiem, kas "valsti" 'kalnā nes':
Nāc barā, 'biedri, nebremzē' ~
Pa visiem 'prodžekts jāforsē'!

Jums 'nespīd' beņķi padomēs,
Un - treknu "algu" izredzēs,
'Pa tukšo na...(fig) slienoties':
Tur "vadoš(ĀK)i" 'biedri' ies...

Jūs 'pašval.d(au)ņu barotnēs',
'Pēc SILES "shēmas" neriktēs' ~
Jau sen tur 'robi aizsisti':
'Smeļ piķi' mūs "dižbiedri"...

Uz "tautas kalpiem" ziepēties',
Jums 'nespīdēs': tur 'biedri' ies,
Ar 'polit(kl)aunu' pieredzi,
Kas (pašreiz) 'malā nostumti'...

Jums "stipendijas" 'nepiķos',
Bet - pašus fiksi 'attārpos':
Bez "biedru naudām" partija,
Nav "ilgtspējīgi" 'velkoša'...

Šmaukt "antiņus" 'nav iekšā' jums?
Tas "gods" būs ekskluzīvi mums!
(Jo - 'shēmojam' tak' "partiju"
Uz SAVU 'privāt-kabatu'...)

Jums, 'biedri', dosim iespēju,
Likt lietā savu "veiktspēju",
Iekš MŪSU 'polit-prodžekta' ~
Lai dzīvo "jaunā" partija!!!..."
...
Smīn "bauri", redzot reklāmu:
"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!
(Šis 'sludeklis' ir apmaksāts)
'Mož', grib par bal(a)stu nākt kāds?..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ja?

30.10.2023. 13:07

»

Adīna

Ja? Un kur tad tādus neatkarīgus, objektīvus vēsturniekus var atrast


Un kur tu atradi tādus pseido ,,vēsturniekus,, kas tev piebāza galvu ar tādiem murgiem, kā ,,nacionālās ideoloģijas pozitīvo ietekmi uz ekonomisko augšupeju,, un tamlīdzīgu lumpenpropagandonu zombējumu?

Kas meklē - tas atrod, kas nemeklē - tā arī paliek muļķos.

Atbildēt

tiesa gan

30.10.2023. 13:00

»

Tas tiesa

Moskaļu purvos atgriezīsies Latvijā ieklīdušie okupanti


Un tu, okupantu ieklīdeni, būsi pirmajās rindās uz atgriešanos purvos.

Atbildēt

?!

30.10.2023. 11:40

»

Fakts

Jā, un mūsu pašu vēlētāji nobalso par šiem informatīvā kara piekopējiem. Un vēl trakāk - krievu ietekmes aģenti ievelk viņus valdībā


kāpēc sārtiem tā patīk propagandēt krieviju,jādomā par LATVIJU----Visu Latvijai?

Atbildēt

:):):):):):)

30.10.2023. 11:26

»

salidzini

Kargina ,,parex,, banka bija super salidzinot ar sodienas asv ebreju banku citadele,luminox un zviedru ebreju valenbergu bankam,kas neko citu ka klaju patvalu,nesodamibu pret mulku zemes latvijas iedzivotajiem nepiekopj


Jā, Kargina "parex" bija super ar savu izsitēju un reketieru komandu, kas masveidīgi atņēma iekārotos ieķīlātos nekustāmos īpašumus, "mazgāja" mafijas naudu un paši piederāj šai mafijai :):):):)

Atbildēt

Fakts

30.10.2023. 11:16

»

Adīna

Ir jau arī tāds informatīvais karš, slavējot netikumību, abortus, kosmopolītismu, izsmejot nacionālu patriotismu


Jā, un mūsu pašu vēlētāji nobalso par šiem informatīvā kara piekopējiem. Un vēl trakāk - krievu ietekmes aģenti ievelk viņus valdībā.

Atbildēt

Ontūns vēl guļ

30.10.2023. 09:37

»

Fiedais mikrociss āāns

Stāv Antūns kā ielasmeits


un murgos šamējam rādās pats Belcebuls bargā balsī runājot - "Nu rekā, ukraiņu denacifikācija izgāzās, turējie krievi un ebreji nu arī kļuva par nacikiem! Tagad nāksies denacificēt arābus , ko darīt!"

Atbildēt

jautājums

30.10.2023. 09:31

Atkal kaut kāds kultūras darbinieks lien politikā...Jau kaudzēm tādu bijis. Vai tad te starp komentu rakstitajiem nav neviena politiķa, kas varētu ko pasākt, ka cilvēkiem kas no politikas neko nesaprot tagad tur jālien?

Atbildēt

vienkarsi veletajs

30.10.2023. 09:29

luk, esmu balsojis par Zigeristu, tad par kaudzi citam sikpartijam kuras radas pirms kartejam velesanam, tad par sleseri, skeli, lembergu, sudrabu, utt...Tagad velesu par Hermani. Tas bus istais.

Atbildēt

vice

30.10.2023. 08:35

Pieprasījums veido piedāvājumu!

Pieprasījums ir, piedāvājuma NAV.

Otrs būtiskais: KONKURENCES NEESAMĪBA.

Atbildēt

vice

30.10.2023. 08:27

»

vice

Valdībā un Saeimā pārstāvētajiem ar šo pamatīgas grūtības


Paradoksāli, bet tieši to jau DROŠI VAR teikt par "sabiedriskiem medijiem".

NESPĒS ARĪ TURPMĀK!!!

Latvijas tauta sāk saprast, ka esošās partijas viņus vairs nebūs spējīgas pārstāvēt arī turpmāk.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...