Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Globālists

14.11.2021. 16:21

»

motorhead 1916

Kaapeec gan ne? Bet tad nu atkal pirms visas taas spriceeshanas un shmigoshanas lai asinis nodod pie reizes! Tas ir, peec vistinjas, bet pirms potes un brendija


Nav peļama ideja!Es apsveru kā vēl varētu kādus orgānus dabūt ..., bet tas tomēr sarežģītu tālāko izpriecas scenāriju. varbūt no Filipīnām kāds hīleris jānofraktē uz to dienu? Hmmm ...

Atbildēt

marco

14.11.2021. 16:14

kapēc tas papļuuta sēž savā krēslā? Tapēc ,ka 90
saimas pučisti nobalsoja par viņa palikšanu .
šie nošpricētie pelmenji- vainīgi. bandīti likumus Satversmi, cilvēktiesības neievēro. Beztiesiska
nedemokrātiska valstele palikusi dēļ bezsmadzenniem

Atbildēt

Māmulīte no laukiem

14.11.2021. 16:11

Es jau piparkūciņas sacepu ar savām netīrajām rociņām, ai ai jai.

Atbildēt

!

14.11.2021. 16:01

»

Mājamatnieki cīnās par izdzīvošanu kovidafērā

Viņu darbi ir mūsu kultūras daļa. Viņiem liedz abus - peļņu izdzīvošanai un kultūru. Genocīds


Pilnīgi piekrītu.Tāpēc jau arī brutāli atbildēju sistēmas tirliņam ar "kļičku" Aprobežotība.Diemžēl cieš pilnīgi visi arī sabakstītie pokemoni.

Atbildēt

To blozgu vajag riktīgi nomīcīt

14.11.2021. 15:55

»

millers

noķeriet to blozgu un izdauziet


viņa dzīvo paralēlā pasaulē - atsvešināti no latviešiem ar nesamērīgi lielu cionistu atalgojumu. Tā mauka to visu labi saprot, bet domā “ja es to nedarīšu, atradīs citu”. Pārmāciet to cūku!

Atbildēt

Mājamatnieki cīnās par izdzīvošanu kovidafērā

14.11.2021. 15:53

»

!

Var pieklājīgāk,pērkama padauza


Viņu darbi ir mūsu kultūras daļa. Viņiem liedz abus - peļņu izdzīvošanai un kultūru. Genocīds.

Atbildēt

Iegaumēšanai pučistu nodevēju vārdus.uzvārdus

14.11.2021. 15:51

Juris Rancāns atbildīgais referents
Ieva Barvika dokumenta sagatavotāja

Atbildēt

Neapdirsies, cionistu cūka!

14.11.2021. 15:51

»

Pat nemēģini

Tava tauta ir tūkstots verstis uz austrumiem, tur arī modinies un bombardējies


Esmu latvietis no Kurzemes!

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 15:29

»

Globālists

Piekrītu, ja ir miljardi , tad uzsaukšu visiem viņiem žāvētas vistiņas!Tikai tad kondīcija iestāsies bišku vēlāk


Kaapeec gan ne? Bet tad nu atkal pirms visas taas spriceeshanas un shmigoshanas lai asinis nodod pie reizes! Tas ir, peec vistinjas, bet pirms potes un brendija

Atbildēt

Pat nemēģini

14.11.2021. 15:07

»

Beidzot pareiza attieksme!

Bombardējiet to sadisti ar t zvaniem. Kur pļūta t nr. Kur maitas citkovska? Tauta, mosties


Tava tauta ir tūkstots verstis uz austrumiem, tur arī modinies un bombardējies.

Atbildēt

!

14.11.2021. 15:07

»

Aprobežotība!

Es no šādiem amatniekiem nekad neko nepirkšu. Arī tad, kad gadatirgi būs atļauti. Savu neapamierinātību paust necenzētiem vārdiem var tikai sabiedrības atkritumi


Var pieklājīgāk,pērkama padauza.
Diez vai kāds amatnieks tev kaut ko pārdos,cilvēku sabiedrības atkritum.

Atbildēt

Aprobežotība!

14.11.2021. 14:54

»

Pareizi

Es tai maukai zvanīšu pirmdien darba laikā


Es no šādiem amatniekiem nekad neko nepirkšu. Arī tad, kad gadatirgi būs atļauti. Savu neapamierinātību paust necenzētiem vārdiem var tikai sabiedrības atkritumi.

Atbildēt

Pareizi

14.11.2021. 14:51

»

millers

noķeriet to blozgu un izdauziet


Es tai maukai zvanīšu pirmdien darba laikā

Atbildēt

millers

14.11.2021. 14:26

noķeriet to blozgu un izdauziet

Atbildēt

Raivis

14.11.2021. 14:25

Atbalstu par 100% šāda saraksta veidošanu. Kovidfašistu valdība ar globālo re-čekistu rokām nelietīgi izveidoja par saviem tautiešiem “lopu vagonu kandidātu” sarakstu, lai iebaidītu tos cilvēkus, kas Latvijā ceļ trauksmi par Kariņa gada sākumā par 23 miljons eiro iepirkto 1.4 miljons devu (!) Pfizer gēnu terapijas eksperimentālo vakcīnu uzspiešanu, neņemot vērā zinātnieku brīdinājums par šādu jauna veida Pfizer/Moderna RNS vakcīnu postošo toksisko dabu un nāvējošām to blaknēm ikgtermiņā, ne arī katram izglītotam cilvēkam labi zināmu faktu, ka jaunu veidu vakcīnu tehnoloģijas drošība jāizpēta vismaz 5-10 gadu garumā, lai neizraisītu neatgriezeniskas ļaundabīgas sekas masveida sapotēto veselībā.

Avots:

https://skaties.lv/zinas/karins-latvija-iegadasies-papildu-14-miljonus-pfizer-un-biontech-vakcinas-pret-covid-19-devu/

Šie paši politiķi gada sākumā vēl nekaunīgi meloja, ka Latvija ir demokrātiska valsts un atbilstošo Eiropas regulām nekādas obligātās vakcinācijas ar šādām vakcīnām nebūs.

Tagad šiem politiķiem par saviem meliem ir jāatbild. Es visus ievēlētos vai augstos amatos melos pieķertos cilvēkus uzskatu par neliešiem, un, domāju, ka neesmu tāds vienīgais.

Pilsoņi, liksim pretī savu savu publisku sarakstu, ar konkrēto “obligātās vakcinācijas” organizētāju neliešu vārdiem, sejām, partejisko piederību, un viņu amata algām, kā arī norādīsim tajā treknās summas, kas ar Levita likuma palīdzību mums katram no šo valdošo partiju partiju finansēšanas septiņkāršotās palielināšanas likumu puses tiek šobrīd nozagtas no mūsu pensijām, mediķu algām un no mūsu bērnu pabalstiem. Es uzskatu, ka manai tautai ir jāzina un jāredz sejās savus mocītājus. Pilnībā atbalstu šo tirgotāju iniciatīvu.

Es neesmu pret vakcināciju, un savā mūžā esmu savakcinēts ar daudzām vakcīnām. Bet ar Pfizer / Moderna gēnu terapijas ķīmiju es nevakcinēšos. Pagaidīšu Valneva klasisko novājinātā jeb beigtā vīrusa vakcīnu. Tā 10.novembrī tikko apstiprināta lietošanai Eiropas Savienībā, tai esot 89% efektivitāte pret hospitalizāciju, nulle % mirušo klīniskajos pētījumos, kā arī tā darbojas pret visiem Covid variantiem, Deltu ieskaitot. Visas dalībvalstis to var jau šobrīd pasūtīt.

Avots:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/french-company-valneva-wins-deal-with-european-commission-over-covid-19-vaccines-2021-11-10/

Ļoti daudz cilvēku man apkārt ir ļoti zinoši un labi informēti par RNS vakcīnu ķīmisko iedarbību, jo par to ikviens var angļu valodā izlasīt mācību grāmatās un enciklooēdijās Internetā. Viņi nepotēsies, nepiespiesti, un neizraisot naida vilni arī pret pašiem “valstiskajiem potētājiem”.

Pašreizējās RNS vakcīnas pēc būtības ir Covid vīrusa viens no 30 aktīvajiem
proteīniem, tā saucamais pīķa proteīns, ko BionTech institūtā viens zinātnieks ātri uztaisīja, pņemot dzīva Covid vīrusa pīķa proteīnu un ievietojot to tauku nanodaļiņā, un nosaucot par vakcīnu. Šis proteīns ir nenokauts (joprojām aktīvs) un līdz ar to toksisks organismam. Šī patiesība tika noklusēta Gebelsa tipa masu propagandas aizsegā reklamējot un tirgojot Pfizer vakcīnas. Pēc 5 gadiem manā skatījumā Latvijas slimnīcas būs pilnas ar šīs gēnu terapijas ķīmijas izraisītu ģenētisku mutāciju slimību - audzēju, trombožu, sirds muskuļu iekaisumu un smadzeņu nervu bojājumu - slimniekiem. Līdzīgas blaknes bija RNS pseido-vakcīnām, kuras 20 gadu laikā tā arī neapstiprināja ārstēšanai, izņemot dažu nāvējošu iedzimtu slimību gadījumos, lai mēģinātu izlabot smagi saslimušo ģenētisko slimību kodu šo cikvēku DNS hromosomās. Liela daļa no eksperimentu pacientiem pēc tam nomira no bīstamās gēnu terapijas smagām blaknēm, asinsrites problēmām un audzējiem. Par pseidovakcīnām Pfizer un Moderna potes ir jau nosaukuši Spānijas ārsti un zinātnieki. Avots:

https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Savukārt citi Zviedrijas zinātnieki mikrobiologi un virusologi pierādījuši dzīvā Covid pīķa proteīna toksiskumu un sekas ar nekontrolējamiem DNS bojājumiem (mutācijām dzīves laikā), sagraujot sapotētajiem adaptīvo T un B šūnu imunitāti. Avots:

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Tikko šo pētījumu pārpublicēja arī ASV Nacionālā Medicīnas bibliotēka:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8538446/

Šie zinātnieki raksta, ka Covid pīķa proteīns no visiem 30 Covid proteīniem ir viens no vistoksiskākajiem, jo tieši šis pīķa proteīns piesaistoties cilvēka asins trombofītu, muskuļu un nervu dabiskajam ACE2 proteīnam šajās šūnās, izjaucot šo šūnu funkcijas. Tieši Covid pīķa proteīns izraisa DNS šūnām svarīgas gēnu pārmantošanas funkcijas bloķēšanu, apturot DNS bojājumu novēršanu šūnās. Tieši tas izskaidro Covid smagumu, ipaši veciem cilvēkiem, kam šūnu DNS kodā mutāciju ir sakrājies visvairāk, un tieši tas izskaidro augsto mirstību vecu cikvēku vidū. Viņi nemirst no Covid, bet no dazādām šo mutāciju izraisītām smagām slimībām organisma muskuļos, asinsritē un nervos (arī smadzenēs). Zviedrijas zinātnieku pētījums publicēts šogad 13.oktobrī. Katram Latvijas pieaugušam cilvēkam būtu jāizlemj, vai uzticēties augsti attīstītu valstu zinātnieku sniegtajiem faktiem par šo Latvijā uzspiesto vakcīnu ārkārtīgi toksisko sastāvdaļu, vai korupcijas purvā grimstošās, lielo algu, grezno mēbeļu un zelta flīģeļu gribošās patreizējās Latvijas valdības un tās vadītāju bezkaunīgakiem
meliem.

Mans padoms visiem maniem līdzpilsoņiem - lasiet zinātnieku publikācijas, tulkojiet no angļu valodas ar Google translate, un esiet modri. Neuzticieties 100 miljardu farmācijas gigantu reklāmai un uzpirktu birokrātu valdību propagandai par to, ka RNS gēnu terapijas pseido-vakcīnas ar ātrumā laboratorijā paņemtu dzīvā vīrusa toksiskāko daļu vairs pēkšņi nemaina ģenētisko DNS kodu.

Negodīgi naudas kāri vai atkarīgi nelieši ir arī Latvijā, daži augstos funkcionāru amatos un viņi nepasaka to, ka zinātne tomēr atzinusi, ka RNS skābju molekulas maina vai ietekmē hromosomu DNS gēnu kodu šūnu dalīšanās laikā un RNS vakcīnu sapotētie spēlē krievu ruleti ar statistisko varbūtību un savu un savu bērnu veselību.

Šie funkcionāri un algotie šādu melu propagandisti noklusē jaunajās pseido-vakcīnās ieliktā Covid pīķa proteīna slepkavas dabu un tā veicinātās DNS mutācijas ģenētiskā kodā. Labāk atsauciet atmiņā cilvēces īstās zināšanas, kas ir ierakstītas skolu bioloģijas mācību grāmatās par DNS un RNS ribonukleīnskābju nesaraujami saistīto mijiedarbību ģenētiskās informācijas pārnesē dzīvos organismos. Ticiet skolotājiem, nevis naudas dievam dvēseli jau sen pārdevušiem negodīgiem Vienotības, AttīstībasPar, Nacionālās apvienības un JKP politiķiem.

Šodien Latvijā Pfizer vakcīnu iepircēji perevoščikovi, pavļuti, pūces un bordāni organizē lokdaunus, ievieš absurdus Covid infekciju veicinošus ierobežojumus tirdzniecībā, un nu jau ar nedemokrātisku un apkaunojošu Latvijai Saeimas likumu grozīšanu, gļēvi un zemiski un pretēji Satversmes garam atņemot vēlēšanu dotās tiesības politisko oponentu deputātiem, mēģina iebiedēt visu Latvijas sabiedrību un piespiest visus iedzīvotājus obligāti vakcinēties ar šo politiķu iepirktajiem gēnu terapijas eksperimentālajiem medikamentiem par katru cenu. Manā skatijumā, viņi visi rīkojas tā, it kā būtu saņēmuši miljonus kukuļos no farmācijas tirgoņiem un nu šī nauda “jāatstrādā” jebkādiem līdzekļiem.

Es uskatu, ka saprātīgus secinājumus izdarošos Latvijas cilvēkus neviens un nekādā gadījumā nepiespiedīs kļūt par šo gēnu terapijas eksperimentu organizētāju upuriem.

Zinātnieku brīdinājumos ir vērts ieklausīties, tiem nav iemeslu slēpt patiesību. Tieši otrādi, tiem šobrīd pasaulē jāsaduras ar jaunizcepto Covid pseidovakcīnu miljardieru dotās naudas spiedienu mēdijos un valsts pārvaldē. Farmācijas tirgoņi gatavi maksāt miljardus par patiesības nokaušanu Covid pseidovakcīnu tirgoņu interesēs gan valdībām, gan mēdijiem, gan patreizējai naudas un varas kārajai politiskajai Latvijas valdībai.

Tomēr patiesību ilgstoši neviens nevar noslēpt. Viens no vecākajiem un prestižākajiem pasaulē medicīnas žurnāls The British Medical Jornal tikko ir publicējis rakstu “Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues in Pfizer’s vaccine trial” jeb “Covid-19: Zinātnieks ceļ trauksmi par datu integritāti Pfizer vakcīnas klīmiskajos pētījumos”. Žurnāla veiktā izmeklēšana atklāja, ka Pfizer falsificēja Covid-19 vakcīnas klīnisko izmēģinājumu datus, noslēpjot informāciju par blaknēm, neievērojot pacientu anonimitāti un atturoties reģistrēt pacientu ziņotos kaitīgos efektus.

Avots:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Kļūst saprotama arī pirms gada veiktā Pfizer vadītāja Alfrēda Burlas neizprotamā 5 miljonu akciju pārdošana, tiklīdz Pfizer vakcīna pēc sasteigtajiem klīniskajiem pētījumiem tika akceptēta pagaidu lietošanai Federālajā Zāļu aģentūrā. Pfizer šefa atbrīvosanās no savas kompānijas akcijām jau toreiz izraisīja daudzu neizpratni un aicinājumus šo aizdomīgo darījumu izmeklēt, pat no Donalda Trampa puses.

Avots:

https://www.ibtimes.sg/fact-check-pfizer-ceo-bourlas-stock-selloff-after-vaccine-announcement-act-insider-trading-53284

Publikācija The British Medical Journal un Pfizer šefa sasteigtā akciju pārdošana, norāda uz to, ka ASV Federālā Zāļu aģentūra varētu būt Pfizer vakcīnas sertificējusi lietošanai tieši tāpat, kā ASV Federālā Aviācijas Administrācija sertificēja jaunās Boeing 737 Max lidmašīnas, kuras pēc tam sāka viena pēc otras krist no debesīm uz zemes. Korupcija pastāv pat “demokrātijas citadelē”. Visa pasaule tā rezultātā pieredzēja šausminošas kūpošu lidmašīnu atlūzu un nelaimīgu upuru līķu kaudzes. Vairums Boeing 737 Max joprojām nelido un puse pilsoņi Amerikā par šādu krāpšanos savu valdību tagad ienīst vairāk nekā musulmaņu teroristus.

Man nav pamata domāt, ka ātrumā laboratorijā uzkonstruētu un vēl ātrāk sertificētu vakcīnu liktenis varētu būt savādāks. Mani biedē sekas, ko necilvēcīgā uzspiestā “obligātā valcinācija” nodarīs maniem draugiem, radiem, kolēģiem, kas noticējuši kukuļņēmēju solījumiem, ka gēnu vakcīnas esot nekaitīgas. Tomēr mani priecē tas, ka Latvijā patiesību Levita un Kariņa partijas varēs noslēpt tikai uz laiku. Neapskaužu šo kovidpartiju vadoņu likteni, kad ar pseidovakcīnu ģenētiskām mutācijām izraisītiem ļaundabīgiem audzējiem, pēkšņiem miokardiem, insultiem un pāragras smadzeņu darbības bojājumiem sāks masveidā slimot un daudzviet mirt viņu “obligāti sapotētie upuri”, varbūt arī pašu radi, draugi, bērni un vecāki. Ceru arī uz to, ka Latvijas ārsti, vismaz lielākā daļa, izpildīs savu Hipokrāta zvērestu. Ceru, ka iebaidītie ar represijām un ar viena ministra manā skatījumā fašistisku attieksmi pret līdzcilvēkiem mediķi vienā brīdī pātrauks līdzšinējo klusēšanas praksi. Pārāk bieži dzirdu savu tuvinieku lokā apspriežam radinieku dīvainas nāves un slimības, kad dažus mēnešus pēc potēšanās negaidīti saslimst vai pat nomirst agrāk pilnīgi veseli cilvēki, it kā ar asinsrites trombozi vai sirds miokardu, bet šos gadījumus noziedzīgi nereģistrē kā pseido-vakcīnu sekas. Šādās bērēs tiem nācies pēdejā laikā piedalīties arvien biežāk. Cilvēku neizpratne un sašutums par koalīcijas partiju barvežu un atbildīgo amatpersonu nekaunīgajām
atbildēm TV intervijās “a jūs vispirms pierādiet, ka slimnieks nomiris no Covid potes” un to pašu atbildi pēc tam izlasot šo pašu politiķu sacerētos “pandēmijas” likumu pantos, pieaug ar katru dienu.

Levita un Kariņa korumpētā 4 koalīcijas prtiju valdība ar necilvēcīgām, būtībā diktatoriskām metodēm grauj un ierobežo valsts ekonomiku, tā ir sašķēlusi pašu latviešu sabiedrību divās karojošās daļās ar savu melīgo un “nevakcinētos” cilvēkus stigmatizējošo propagandu tik tālu, ka Putina tanki kaut rītā varētu iebraukt Latvijā un simti tukstoši tos sagaidīs kā atbrīvotājus no faktiski lielas tautas daļas skatījumā genocīda piekopējiem pret ikvienam cilvēkam pašu dārgāko - savu veselību.

Pilsoņi, esiet informēti! Kopā nepieļausim uz mūsu Latvijas iedzīvotāju veselības sagraušanas rēķina nopelnīt nākamos miljardus ar ētiku sevi neapgrūtinošajām farmācijas kompānijām. Es uzskatu, ka tās ar Latvijas roklaižu palīdzību cer gūt vēl lielākus ienākumos nākamajos 5-10 gados par sapotēto upuru sabojātās veselības “slimību ārstēšanu”. Liksim tām vilties, tāpat kā prettautiskajām varas partijām, aiziejot uz vēlēšanām un patriecot ratā šos pēdējos 3 gadus Latvijā valdījušos tumsas spēkus.

Atbildēt

Absurds

14.11.2021. 13:53

Lai neviens neapvainojas, bet, ja es gribu iegūt autovadītāja tiesības, man ir jāiziet kursi, jākārto eksāmeni, bet pirms tam man ir jāiziet ārstu komisija, bet, lai vadītu valsti, izdotu likumus, šiem cilvēkiem nevajag ne ārstu, ne komisijas...

Atbildēt

Blondīne

14.11.2021. 13:44

Vispār jau ļoti mazticams, ka viņiem masveidā raksta vēstules asociācijas, privātpersonas utt., ka viņiem tie tirdziņi traucē un prasa aizliegt tos. Lūdzu nosaukt tādas, asociācijas un biedrības. Kurai biedrībai var traucēt , piemēram , tirdziņš Vērmaņdārzā Vai tā varētu būt bezpajumtnieku biedrība Tikai ir tādas aizdomas, ka tie dzīves pabērni, tādas vēstules neraksta.

Atbildēt

Beidzot pareiza attieksme!

14.11.2021. 13:32

Bombardējiet to sadisti ar t zvaniem. Kur pļūta t nr. Kur maitas citkovska? Tauta, mosties!

Atbildēt

tirgū runā, ka

14.11.2021. 13:30

Levits un kūciņa būšot ZS tirdziņa patroni!

Atbildēt

maris

14.11.2021. 13:25

Daudz runā, latvānija kā koncentrraacijas nometne jau kļuvusi, gandrīz visi utilizeeti, bet slimo
ļoti daudz-ārsti neārstē, ievēro vadlīnijas ūdens+
paracetamols. ārsti 30 gadus vēža slimniekus ārstē ar āfrikas zālēm:nekādām.Slava ārstiem.
Tik vien dzirdu draudus, agresiju atbrīvo no darba,algas,neēst, dzīvokli atbrīvot, genocīds tas viss nelikumīgi-Satversme, cilvēktiesības.
vakkcīna-utilizzaaacja- fake lipīgu slimību-neārstē. padodiet savu ķermeni špricēsh-beigas būs

Atbildēt

Gubernātors ivans brangais

14.11.2021. 13:10

Vācieties prom ja kas nepatīk, jums te nekas nepieder. Par komunālajiem neaizmirstat samaksāt saimniekiem maximas kasē.

Atbildēt

Globālists

14.11.2021. 13:10

»

motorhead 1916

Labs ir. Bet tad nu kaadu piparkuuku ar vajg piesviest. Uzkoshanai


Piekrītu, ja ir miljardi , tad uzsaukšu visiem viņiem žāvētas vistiņas!Tikai tad kondīcija iestāsies bišku vēlāk!

Atbildēt

prezidente

14.11.2021. 13:07

Nākamreiz ierakstiet - no tā var uztaisīt stilīgu dziesmiņu par to, ka ne visi valsts pārvaldes darbinieki rāda priekšzīmi kādiem tiem būtu jābūt.

Atbildēt

Uldis

14.11.2021. 12:43

»

Kultūras darbinieks

Daniels vismaz cenšas , bet tie divi , vai tiešam neviens neredz , ka zivs galva sapuvusi


Par tādu cenšanos, es savā saimniecībā to izdzimteni pakārtu visaugstākā ozolā, citiem centīgiem par biedinājumu.

Atbildēt

aktieris

14.11.2021. 12:41

Varena trīs siles rukšu bilde!

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

14.11.2021. 12:03

»

ierindnieks

Tā Feldmane izskatās iespaidīgi, par Citkovski nerunāsim, kondons paliek kondons


Pavļuks,globus uz bērna rakstāmgalda,Feldmane,nobarojusies cūka,kurai pakaļa smagāka par krēslu uz kura sēž,Citskovskis,mūžīgi kādam piemiedz ar actiņām/kam?/.

Atbildēt

ierindnieks

14.11.2021. 11:51

Tā Feldmane izskatās iespaidīgi, par Citkovski nerunāsim, kondons paliek kondons!

Atbildēt

Globālists

14.11.2021. 11:42

»

motorhead 1916

Diivaini gan. Shitaadi tirdzinji tak varen piemeeroti vakcineeshanai. Nav jau kapu sveetki. Var uzsaukt upurim 5 karstviinus un tad pa shmigai pierunaat. Vai otraadi - peec potes izsniegt talonu tiem karstviiniem. Domaaju, ka atljaus tomeer, veel jau ir laiks


Es rīkotos radikālāk,izsludinātu labdarības akciju kopā ar tirdziņu , visiem ,kuri potēsies 100gr.brendija pirms potes un pēc tam pa brīvu visu atlikušo laiku lidz 24:00, lai dzer pa brīvu 150 gr. dozas uzrādot ausveisu ,ka ir izkņopēts!Domāju , ka 3-4 stundu laikā viņi būs kondīcijā un meklēs ,kur atpūsties . Bet vaksinēto skaits pieaugs. Un sabiedrība arī iegūs ilgtspējīgas sekas ,attīrīsies ....

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 11:28

Diivaini gan. Shitaadi tirdzinji tak varen piemeeroti vakcineeshanai. Nav jau kapu sveetki. Var uzsaukt upurim 5 karstviinus un tad pa shmigai pierunaat. Vai otraadi - peec potes izsniegt talonu tiem karstviiniem. Domaaju, ka atljaus tomeer, veel jau ir laiks. ;-)

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

14.11.2021. 11:11

kārtējais pierādījums, ka MK nav ne mazākās vēlmes kaut ko darīt cilvēku veselības labā, bet tikai demonstrēt varu un panākt globālo noziedznieku uzspiesto gēnu terapijas eksperimentu plāna izpildi... pak ko jau kukuļi samaksāti avansā

Atbildēt

viedoklis

14.11.2021. 11:01

Ir nu gan nelaime, aizliedza tirdziņu bet ne tirgošanu un nu ir gan nodarīts pāri nabadziņiem, nevarēs tirgot savus krāmus, tas nekas ka cilvēki katru dienu mirst desmitiem, bet mums ir svarīgāks bardaks ar mūziku un spīdīgie grabuļi. Ja nevariet izdomāt neko svarīgāku par sevis žēlošanu, tad aiznesiet savu darinājumu cilvēkiem uz slimnīcu, kurš varbūt elpo šo gaisu pēdējās minūtes, ieprieciniet viņu vismaz ar to ka kāds domā par viņu. Varbūt izskatīsities kaut kas līdzīgs cilvēkam, bet ne vis naudas maisam bez morāles.

Atbildēt

Pētersons

14.11.2021. 10:33

Fāterlandē domā savādāk-https://www.weihnachteninberlin.de/weihnachtsmaerkte/

Atbildēt

A.L.P.

14.11.2021. 10:26

Cik gļēvai un stulbai ir jābūt tautai ,lai mierīgi atļautu šādiem neliešiem un padibenēm sev ķēzīt uz galvas ???

Atbildēt

Kultūras darbinieks

14.11.2021. 10:19

Daniels vismaz cenšas , bet tie divi , vai tiešam neviens neredz , ka zivs galva sapuvusi?

Atbildēt

zane

14.11.2021. 10:09

Kur tad Sūkāna draugs Kaspars Bērziņš?

Atbildēt

Pūce

14.11.2021. 09:57

Ja katrs viņiem pateiktu ko domā, katru reizi satiekot, tad viņi varētu labāk koncentrēties saviem darba pienākumiem

Atbildēt

Pētersons

14.11.2021. 09:26

Acīmredzot šie tipi apjuka un neprot izrēķinat pieļaujamo kvadratūru uz vienu cilveku!

Atbildēt

paardomas

14.11.2021. 09:15

Tautai jāzina savi parazīti.Tādam vajadzētu būt virsrakstam.

Atbildēt

Emīls

14.11.2021. 08:55

Es šo personu redzēju uz ielas klauna tērpā. Un pilnīgi noteikti kundzītei būtu vēlams apmeklēt sporta zāli vai veikt citas fiziskas aktivitātes.

Atbildēt

Puze

14.11.2021. 08:13

TIEM 3 UZ FOTO UZ GADU NOTEIKT MINIMALO MENESALGU...KAMER VALSTS IZIET NO KRIZES

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...