Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Globālists

14.11.2021. 16:21

»

motorhead 1916

Kaapeec gan ne? Bet tad nu atkal pirms visas taas spriceeshanas un shmigoshanas lai asinis nodod pie reizes! Tas ir, peec vistinjas, bet pirms potes un brendija


Nav peļama ideja!Es apsveru kā vēl varētu kādus orgānus dabūt ..., bet tas tomēr sarežģītu tālāko izpriecas scenāriju. varbūt no Filipīnām kāds hīleris jānofraktē uz to dienu? Hmmm ...

Atbildēt

marco

14.11.2021. 16:14

kapēc tas papļuuta sēž savā krēslā? Tapēc ,ka 90
saimas pučisti nobalsoja par viņa palikšanu .
šie nošpricētie pelmenji- vainīgi. bandīti likumus Satversmi, cilvēktiesības neievēro. Beztiesiska
nedemokrātiska valstele palikusi dēļ bezsmadzenniem

Atbildēt

Māmulīte no laukiem

14.11.2021. 16:11

Es jau piparkūciņas sacepu ar savām netīrajām rociņām, ai ai jai.

Atbildēt

!

14.11.2021. 16:01

»

Mājamatnieki cīnās par izdzīvošanu kovidafērā

Viņu darbi ir mūsu kultūras daļa. Viņiem liedz abus - peļņu izdzīvošanai un kultūru. Genocīds


Pilnīgi piekrītu.Tāpēc jau arī brutāli atbildēju sistēmas tirliņam ar "kļičku" Aprobežotība.Diemžēl cieš pilnīgi visi arī sabakstītie pokemoni.

Atbildēt

To blozgu vajag riktīgi nomīcīt

14.11.2021. 15:55

»

millers

noķeriet to blozgu un izdauziet


viņa dzīvo paralēlā pasaulē - atsvešināti no latviešiem ar nesamērīgi lielu cionistu atalgojumu. Tā mauka to visu labi saprot, bet domā “ja es to nedarīšu, atradīs citu”. Pārmāciet to cūku!

Atbildēt

Mājamatnieki cīnās par izdzīvošanu kovidafērā

14.11.2021. 15:53

»

!

Var pieklājīgāk,pērkama padauza


Viņu darbi ir mūsu kultūras daļa. Viņiem liedz abus - peļņu izdzīvošanai un kultūru. Genocīds.

Atbildēt

Iegaumēšanai pučistu nodevēju vārdus.uzvārdus

14.11.2021. 15:51

Juris Rancāns atbildīgais referents
Ieva Barvika dokumenta sagatavotāja

Atbildēt

Neapdirsies, cionistu cūka!

14.11.2021. 15:51

»

Pat nemēģini

Tava tauta ir tūkstots verstis uz austrumiem, tur arī modinies un bombardējies


Esmu latvietis no Kurzemes!

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 15:29

»

Globālists

Piekrītu, ja ir miljardi , tad uzsaukšu visiem viņiem žāvētas vistiņas!Tikai tad kondīcija iestāsies bišku vēlāk


Kaapeec gan ne? Bet tad nu atkal pirms visas taas spriceeshanas un shmigoshanas lai asinis nodod pie reizes! Tas ir, peec vistinjas, bet pirms potes un brendija

Atbildēt

Pat nemēģini

14.11.2021. 15:07

»

Beidzot pareiza attieksme!

Bombardējiet to sadisti ar t zvaniem. Kur pļūta t nr. Kur maitas citkovska? Tauta, mosties


Tava tauta ir tūkstots verstis uz austrumiem, tur arī modinies un bombardējies.

Atbildēt

!

14.11.2021. 15:07

»

Aprobežotība!

Es no šādiem amatniekiem nekad neko nepirkšu. Arī tad, kad gadatirgi būs atļauti. Savu neapamierinātību paust necenzētiem vārdiem var tikai sabiedrības atkritumi


Var pieklājīgāk,pērkama padauza.
Diez vai kāds amatnieks tev kaut ko pārdos,cilvēku sabiedrības atkritum.

Atbildēt

Aprobežotība!

14.11.2021. 14:54

»

Pareizi

Es tai maukai zvanīšu pirmdien darba laikā


Es no šādiem amatniekiem nekad neko nepirkšu. Arī tad, kad gadatirgi būs atļauti. Savu neapamierinātību paust necenzētiem vārdiem var tikai sabiedrības atkritumi.

Atbildēt

Pareizi

14.11.2021. 14:51

»

millers

noķeriet to blozgu un izdauziet


Es tai maukai zvanīšu pirmdien darba laikā

Atbildēt

millers

14.11.2021. 14:26

noķeriet to blozgu un izdauziet

Atbildēt

Raivis

14.11.2021. 14:25

Atbalstu par 100% šāda saraksta veidošanu. Kovidfašistu valdība ar globālo re-čekistu rokām nelietīgi izveidoja par saviem tautiešiem “lopu vagonu kandidātu” sarakstu, lai iebaidītu tos cilvēkus, kas Latvijā ceļ trauksmi par Kariņa gada sākumā par 23 miljons eiro iepirkto 1.4 miljons devu (!) Pfizer gēnu terapijas eksperimentālo vakcīnu uzspiešanu, neņemot vērā zinātnieku brīdinājums par šādu jauna veida Pfizer/Moderna RNS vakcīnu postošo toksisko dabu un nāvējošām to blaknēm ikgtermiņā, ne arī katram izglītotam cilvēkam labi zināmu faktu, ka jaunu veidu vakcīnu tehnoloģijas drošība jāizpēta vismaz 5-10 gadu garumā, lai neizraisītu neatgriezeniskas ļaundabīgas sekas masveida sapotēto veselībā.

Avots:

https://skaties.lv/zinas/karins-latvija-iegadasies-papildu-14-miljonus-pfizer-un-biontech-vakcinas-pret-covid-19-devu/

Šie paši politiķi gada sākumā vēl nekaunīgi meloja, ka Latvija ir demokrātiska valsts un atbilstošo Eiropas regulām nekādas obligātās vakcinācijas ar šādām vakcīnām nebūs.

Tagad šiem politiķiem par saviem meliem ir jāatbild. Es visus ievēlētos vai augstos amatos melos pieķertos cilvēkus uzskatu par neliešiem, un, domāju, ka neesmu tāds vienīgais.

Pilsoņi, liksim pretī savu savu publisku sarakstu, ar konkrēto “obligātās vakcinācijas” organizētāju neliešu vārdiem, sejām, partejisko piederību, un viņu amata algām, kā arī norādīsim tajā treknās summas, kas ar Levita likuma palīdzību mums katram no šo valdošo partiju partiju finansēšanas septiņkāršotās palielināšanas likumu puses tiek šobrīd nozagtas no mūsu pensijām, mediķu algām un no mūsu bērnu pabalstiem. Es uzskatu, ka manai tautai ir jāzina un jāredz sejās savus mocītājus. Pilnībā atbalstu šo tirgotāju iniciatīvu.

Es neesmu pret vakcināciju, un savā mūžā esmu savakcinēts ar daudzām vakcīnām. Bet ar Pfizer / Moderna gēnu terapijas ķīmiju es nevakcinēšos. Pagaidīšu Valneva klasisko novājinātā jeb beigtā vīrusa vakcīnu. Tā 10.novembrī tikko apstiprināta lietošanai Eiropas Savienībā, tai esot 89% efektivitāte pret hospitalizāciju, nulle % mirušo klīniskajos pētījumos, kā arī tā darbojas pret visiem Covid variantiem, Deltu ieskaitot. Visas dalībvalstis to var jau šobrīd pasūtīt.

Avots:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/french-company-valneva-wins-deal-with-european-commission-over-covid-19-vaccines-2021-11-10/

Ļoti daudz cilvēku man apkārt ir ļoti zinoši un labi informēti par RNS vakcīnu ķīmisko iedarbību, jo par to ikviens var angļu valodā izlasīt mācību grāmatās un enciklooēdijās Internetā. Viņi nepotēsies, nepiespiesti, un neizraisot naida vilni arī pret pašiem “valstiskajiem potētājiem”.

Pašreizējās RNS vakcīnas pēc būtības ir Covid vīrusa viens no 30 aktīvajiem
proteīniem, tā saucamais pīķa proteīns, ko BionTech institūtā viens zinātnieks ātri uztaisīja, pņemot dzīva Covid vīrusa pīķa proteīnu un ievietojot to tauku nanodaļiņā, un nosaucot par vakcīnu. Šis proteīns ir nenokauts (joprojām aktīvs) un līdz ar to toksisks organismam. Šī patiesība tika noklusēta Gebelsa tipa masu propagandas aizsegā reklamējot un tirgojot Pfizer vakcīnas. Pēc 5 gadiem manā skatījumā Latvijas slimnīcas būs pilnas ar šīs gēnu terapijas ķīmijas izraisītu ģenētisku mutāciju slimību - audzēju, trombožu, sirds muskuļu iekaisumu un smadzeņu nervu bojājumu - slimniekiem. Līdzīgas blaknes bija RNS pseido-vakcīnām, kuras 20 gadu laikā tā arī neapstiprināja ārstēšanai, izņemot dažu nāvējošu iedzimtu slimību gadījumos, lai mēģinātu izlabot smagi saslimušo ģenētisko slimību kodu šo cikvēku DNS hromosomās. Liela daļa no eksperimentu pacientiem pēc tam nomira no bīstamās gēnu terapijas smagām blaknēm, asinsrites problēmām un audzējiem. Par pseidovakcīnām Pfizer un Moderna potes ir jau nosaukuši Spānijas ārsti un zinātnieki. Avots:

https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Savukārt citi Zviedrijas zinātnieki mikrobiologi un virusologi pierādījuši dzīvā Covid pīķa proteīna toksiskumu un sekas ar nekontrolējamiem DNS bojājumiem (mutācijām dzīves laikā), sagraujot sapotētajiem adaptīvo T un B šūnu imunitāti. Avots:

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Tikko šo pētījumu pārpublicēja arī ASV Nacionālā Medicīnas bibliotēka:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8538446/

Šie zinātnieki raksta, ka Covid pīķa proteīns no visiem 30 Covid proteīniem ir viens no vistoksiskākajiem, jo tieši šis pīķa proteīns piesaistoties cilvēka asins trombofītu, muskuļu un nervu dabiskajam ACE2 proteīnam šajās šūnās, izjaucot šo šūnu funkcijas. Tieši Covid pīķa proteīns izraisa DNS šūnām svarīgas gēnu pārmantošanas funkcijas bloķēšanu, apturot DNS bojājumu novēršanu šūnās. Tieši tas izskaidro Covid smagumu, ipaši veciem cilvēkiem, kam šūnu DNS kodā mutāciju ir sakrājies visvairāk, un tieši tas izskaidro augsto mirstību vecu cikvēku vidū. Viņi nemirst no Covid, bet no dazādām šo mutāciju izraisītām smagām slimībām organisma muskuļos, asinsritē un nervos (arī smadzenēs). Zviedrijas zinātnieku pētījums publicēts šogad 13.oktobrī. Katram Latvijas pieaugušam cilvēkam būtu jāizlemj, vai uzticēties augsti attīstītu valstu zinātnieku sniegtajiem faktiem par šo Latvijā uzspiesto vakcīnu ārkārtīgi toksisko sastāvdaļu, vai korupcijas purvā grimstošās, lielo algu, grezno mēbeļu un zelta flīģeļu gribošās patreizējās Latvijas valdības un tās vadītāju bezkaunīgakiem
meliem.

Mans padoms visiem maniem līdzpilsoņiem - lasiet zinātnieku publikācijas, tulkojiet no angļu valodas ar Google translate, un esiet modri. Neuzticieties 100 miljardu farmācijas gigantu reklāmai un uzpirktu birokrātu valdību propagandai par to, ka RNS gēnu terapijas pseido-vakcīnas ar ātrumā laboratorijā paņemtu dzīvā vīrusa toksiskāko daļu vairs pēkšņi nemaina ģenētisko DNS kodu.

Negodīgi naudas kāri vai atkarīgi nelieši ir arī Latvijā, daži augstos funkcionāru amatos un viņi nepasaka to, ka zinātne tomēr atzinusi, ka RNS skābju molekulas maina vai ietekmē hromosomu DNS gēnu kodu šūnu dalīšanās laikā un RNS vakcīnu sapotētie spēlē krievu ruleti ar statistisko varbūtību un savu un savu bērnu veselību.

Šie funkcionāri un algotie šādu melu propagandisti noklusē jaunajās pseido-vakcīnās ieliktā Covid pīķa proteīna slepkavas dabu un tā veicinātās DNS mutācijas ģenētiskā kodā. Labāk atsauciet atmiņā cilvēces īstās zināšanas, kas ir ierakstītas skolu bioloģijas mācību grāmatās par DNS un RNS ribonukleīnskābju nesaraujami saistīto mijiedarbību ģenētiskās informācijas pārnesē dzīvos organismos. Ticiet skolotājiem, nevis naudas dievam dvēseli jau sen pārdevušiem negodīgiem Vienotības, AttīstībasPar, Nacionālās apvienības un JKP politiķiem.

Šodien Latvijā Pfizer vakcīnu iepircēji perevoščikovi, pavļuti, pūces un bordāni organizē lokdaunus, ievieš absurdus Covid infekciju veicinošus ierobežojumus tirdzniecībā, un nu jau ar nedemokrātisku un apkaunojošu Latvijai Saeimas likumu grozīšanu, gļēvi un zemiski un pretēji Satversmes garam atņemot vēlēšanu dotās tiesības politisko oponentu deputātiem, mēģina iebiedēt visu Latvijas sabiedrību un piespiest visus iedzīvotājus obligāti vakcinēties ar šo politiķu iepirktajiem gēnu terapijas eksperimentālajiem medikamentiem par katru cenu. Manā skatijumā, viņi visi rīkojas tā, it kā būtu saņēmuši miljonus kukuļos no farmācijas tirgoņiem un nu šī nauda “jāatstrādā” jebkādiem līdzekļiem.

Es uskatu, ka saprātīgus secinājumus izdarošos Latvijas cilvēkus neviens un nekādā gadījumā nepiespiedīs kļūt par šo gēnu terapijas eksperimentu organizētāju upuriem.

Zinātnieku brīdinājumos ir vērts ieklausīties, tiem nav iemeslu slēpt patiesību. Tieši otrādi, tiem šobrīd pasaulē jāsaduras ar jaunizcepto Covid pseidovakcīnu miljardieru dotās naudas spiedienu mēdijos un valsts pārvaldē. Farmācijas tirgoņi gatavi maksāt miljardus par patiesības nokaušanu Covid pseidovakcīnu tirgoņu interesēs gan valdībām, gan mēdijiem, gan patreizējai naudas un varas kārajai politiskajai Latvijas valdībai.

Tomēr patiesību ilgstoši neviens nevar noslēpt. Viens no vecākajiem un prestižākajiem pasaulē medicīnas žurnāls The British Medical Jornal tikko ir publicējis rakstu “Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues in Pfizer’s vaccine trial” jeb “Covid-19: Zinātnieks ceļ trauksmi par datu integritāti Pfizer vakcīnas klīmiskajos pētījumos”. Žurnāla veiktā izmeklēšana atklāja, ka Pfizer falsificēja Covid-19 vakcīnas klīnisko izmēģinājumu datus, noslēpjot informāciju par blaknēm, neievērojot pacientu anonimitāti un atturoties reģistrēt pacientu ziņotos kaitīgos efektus.

Avots:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Kļūst saprotama arī pirms gada veiktā Pfizer vadītāja Alfrēda Burlas neizprotamā 5 miljonu akciju pārdošana, tiklīdz Pfizer vakcīna pēc sasteigtajiem klīniskajiem pētījumiem tika akceptēta pagaidu lietošanai Federālajā Zāļu aģentūrā. Pfizer šefa atbrīvosanās no savas kompānijas akcijām jau toreiz izraisīja daudzu neizpratni un aicinājumus šo aizdomīgo darījumu izmeklēt, pat no Donalda Trampa puses.

Avots:

https://www.ibtimes.sg/fact-check-pfizer-ceo-bourlas-stock-selloff-after-vaccine-announcement-act-insider-trading-53284

Publikācija The British Medical Journal un Pfizer šefa sasteigtā akciju pārdošana, norāda uz to, ka ASV Federālā Zāļu aģentūra varētu būt Pfizer vakcīnas sertificējusi lietošanai tieši tāpat, kā ASV Federālā Aviācijas Administrācija sertificēja jaunās Boeing 737 Max lidmašīnas, kuras pēc tam sāka viena pēc otras krist no debesīm uz zemes. Korupcija pastāv pat “demokrātijas citadelē”. Visa pasaule tā rezultātā pieredzēja šausminošas kūpošu lidmašīnu atlūzu un nelaimīgu upuru līķu kaudzes. Vairums Boeing 737 Max joprojām nelido un puse pilsoņi Amerikā par šādu krāpšanos savu valdību tagad ienīst vairāk nekā musulmaņu teroristus.

Man nav pamata domāt, ka ātrumā laboratorijā uzkonstruētu un vēl ātrāk sertificētu vakcīnu liktenis varētu būt savādāks. Mani biedē sekas, ko necilvēcīgā uzspiestā “obligātā valcinācija” nodarīs maniem draugiem, radiem, kolēģiem, kas noticējuši kukuļņēmēju solījumiem, ka gēnu vakcīnas esot nekaitīgas. Tomēr mani priecē tas, ka Latvijā patiesību Levita un Kariņa partijas varēs noslēpt tikai uz laiku. Neapskaužu šo kovidpartiju vadoņu likteni, kad ar pseidovakcīnu ģenētiskām mutācijām izraisītiem ļaundabīgiem audzējiem, pēkšņiem miokardiem, insultiem un pāragras smadzeņu darbības bojājumiem sāks masveidā slimot un daudzviet mirt viņu “obligāti sapotētie upuri”, varbūt arī pašu radi, draugi, bērni un vecāki. Ceru arī uz to, ka Latvijas ārsti, vismaz lielākā daļa, izpildīs savu Hipokrāta zvērestu. Ceru, ka iebaidītie ar represijām un ar viena ministra manā skatījumā fašistisku attieksmi pret līdzcilvēkiem mediķi vienā brīdī pātrauks līdzšinējo klusēšanas praksi. Pārāk bieži dzirdu savu tuvinieku lokā apspriežam radinieku dīvainas nāves un slimības, kad dažus mēnešus pēc potēšanās negaidīti saslimst vai pat nomirst agrāk pilnīgi veseli cilvēki, it kā ar asinsrites trombozi vai sirds miokardu, bet šos gadījumus noziedzīgi nereģistrē kā pseido-vakcīnu sekas. Šādās bērēs tiem nācies pēdejā laikā piedalīties arvien biežāk. Cilvēku neizpratne un sašutums par koalīcijas partiju barvežu un atbildīgo amatpersonu nekaunīgajām
atbildēm TV intervijās “a jūs vispirms pierādiet, ka slimnieks nomiris no Covid potes” un to pašu atbildi pēc tam izlasot šo pašu politiķu sacerētos “pandēmijas” likumu pantos, pieaug ar katru dienu.

Levita un Kariņa korumpētā 4 koalīcijas prtiju valdība ar necilvēcīgām, būtībā diktatoriskām metodēm grauj un ierobežo valsts ekonomiku, tā ir sašķēlusi pašu latviešu sabiedrību divās karojošās daļās ar savu melīgo un “nevakcinētos” cilvēkus stigmatizējošo propagandu tik tālu, ka Putina tanki kaut rītā varētu iebraukt Latvijā un simti tukstoši tos sagaidīs kā atbrīvotājus no faktiski lielas tautas daļas skatījumā genocīda piekopējiem pret ikvienam cilvēkam pašu dārgāko - savu veselību.

Pilsoņi, esiet informēti! Kopā nepieļausim uz mūsu Latvijas iedzīvotāju veselības sagraušanas rēķina nopelnīt nākamos miljardus ar ētiku sevi neapgrūtinošajām farmācijas kompānijām. Es uzskatu, ka tās ar Latvijas roklaižu palīdzību cer gūt vēl lielākus ienākumos nākamajos 5-10 gados par sapotēto upuru sabojātās veselības “slimību ārstēšanu”. Liksim tām vilties, tāpat kā prettautiskajām varas partijām, aiziejot uz vēlēšanām un patriecot ratā šos pēdējos 3 gadus Latvijā valdījušos tumsas spēkus.

Atbildēt

Absurds

14.11.2021. 13:53

Lai neviens neapvainojas, bet, ja es gribu iegūt autovadītāja tiesības, man ir jāiziet kursi, jākārto eksāmeni, bet pirms tam man ir jāiziet ārstu komisija, bet, lai vadītu valsti, izdotu likumus, šiem cilvēkiem nevajag ne ārstu, ne komisijas...

Atbildēt

Blondīne

14.11.2021. 13:44

Vispār jau ļoti mazticams, ka viņiem masveidā raksta vēstules asociācijas, privātpersonas utt., ka viņiem tie tirdziņi traucē un prasa aizliegt tos. Lūdzu nosaukt tādas, asociācijas un biedrības. Kurai biedrībai var traucēt , piemēram , tirdziņš Vērmaņdārzā Vai tā varētu būt bezpajumtnieku biedrība Tikai ir tādas aizdomas, ka tie dzīves pabērni, tādas vēstules neraksta.

Atbildēt

Beidzot pareiza attieksme!

14.11.2021. 13:32

Bombardējiet to sadisti ar t zvaniem. Kur pļūta t nr. Kur maitas citkovska? Tauta, mosties!

Atbildēt

tirgū runā, ka

14.11.2021. 13:30

Levits un kūciņa būšot ZS tirdziņa patroni!

Atbildēt

maris

14.11.2021. 13:25

Daudz runā, latvānija kā koncentrraacijas nometne jau kļuvusi, gandrīz visi utilizeeti, bet slimo
ļoti daudz-ārsti neārstē, ievēro vadlīnijas ūdens+
paracetamols. ārsti 30 gadus vēža slimniekus ārstē ar āfrikas zālēm:nekādām.Slava ārstiem.
Tik vien dzirdu draudus, agresiju atbrīvo no darba,algas,neēst, dzīvokli atbrīvot, genocīds tas viss nelikumīgi-Satversme, cilvēktiesības.
vakkcīna-utilizzaaacja- fake lipīgu slimību-neārstē. padodiet savu ķermeni špricēsh-beigas būs

Atbildēt

Gubernātors ivans brangais

14.11.2021. 13:10

Vācieties prom ja kas nepatīk, jums te nekas nepieder. Par komunālajiem neaizmirstat samaksāt saimniekiem maximas kasē.

Atbildēt

Globālists

14.11.2021. 13:10

»

motorhead 1916

Labs ir. Bet tad nu kaadu piparkuuku ar vajg piesviest. Uzkoshanai


Piekrītu, ja ir miljardi , tad uzsaukšu visiem viņiem žāvētas vistiņas!Tikai tad kondīcija iestāsies bišku vēlāk!

Atbildēt

prezidente

14.11.2021. 13:07

Nākamreiz ierakstiet - no tā var uztaisīt stilīgu dziesmiņu par to, ka ne visi valsts pārvaldes darbinieki rāda priekšzīmi kādiem tiem būtu jābūt.

Atbildēt

Uldis

14.11.2021. 12:43

»

Kultūras darbinieks

Daniels vismaz cenšas , bet tie divi , vai tiešam neviens neredz , ka zivs galva sapuvusi


Par tādu cenšanos, es savā saimniecībā to izdzimteni pakārtu visaugstākā ozolā, citiem centīgiem par biedinājumu.

Atbildēt

aktieris

14.11.2021. 12:41

Varena trīs siles rukšu bilde!

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

14.11.2021. 12:03

»

ierindnieks

Tā Feldmane izskatās iespaidīgi, par Citkovski nerunāsim, kondons paliek kondons


Pavļuks,globus uz bērna rakstāmgalda,Feldmane,nobarojusies cūka,kurai pakaļa smagāka par krēslu uz kura sēž,Citskovskis,mūžīgi kādam piemiedz ar actiņām/kam?/.

Atbildēt

ierindnieks

14.11.2021. 11:51

Tā Feldmane izskatās iespaidīgi, par Citkovski nerunāsim, kondons paliek kondons!

Atbildēt

Globālists

14.11.2021. 11:42

»

motorhead 1916

Diivaini gan. Shitaadi tirdzinji tak varen piemeeroti vakcineeshanai. Nav jau kapu sveetki. Var uzsaukt upurim 5 karstviinus un tad pa shmigai pierunaat. Vai otraadi - peec potes izsniegt talonu tiem karstviiniem. Domaaju, ka atljaus tomeer, veel jau ir laiks


Es rīkotos radikālāk,izsludinātu labdarības akciju kopā ar tirdziņu , visiem ,kuri potēsies 100gr.brendija pirms potes un pēc tam pa brīvu visu atlikušo laiku lidz 24:00, lai dzer pa brīvu 150 gr. dozas uzrādot ausveisu ,ka ir izkņopēts!Domāju , ka 3-4 stundu laikā viņi būs kondīcijā un meklēs ,kur atpūsties . Bet vaksinēto skaits pieaugs. Un sabiedrība arī iegūs ilgtspējīgas sekas ,attīrīsies ....

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 11:28

Diivaini gan. Shitaadi tirdzinji tak varen piemeeroti vakcineeshanai. Nav jau kapu sveetki. Var uzsaukt upurim 5 karstviinus un tad pa shmigai pierunaat. Vai otraadi - peec potes izsniegt talonu tiem karstviiniem. Domaaju, ka atljaus tomeer, veel jau ir laiks. ;-)

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

14.11.2021. 11:11

kārtējais pierādījums, ka MK nav ne mazākās vēlmes kaut ko darīt cilvēku veselības labā, bet tikai demonstrēt varu un panākt globālo noziedznieku uzspiesto gēnu terapijas eksperimentu plāna izpildi... pak ko jau kukuļi samaksāti avansā

Atbildēt

viedoklis

14.11.2021. 11:01

Ir nu gan nelaime, aizliedza tirdziņu bet ne tirgošanu un nu ir gan nodarīts pāri nabadziņiem, nevarēs tirgot savus krāmus, tas nekas ka cilvēki katru dienu mirst desmitiem, bet mums ir svarīgāks bardaks ar mūziku un spīdīgie grabuļi. Ja nevariet izdomāt neko svarīgāku par sevis žēlošanu, tad aiznesiet savu darinājumu cilvēkiem uz slimnīcu, kurš varbūt elpo šo gaisu pēdējās minūtes, ieprieciniet viņu vismaz ar to ka kāds domā par viņu. Varbūt izskatīsities kaut kas līdzīgs cilvēkam, bet ne vis naudas maisam bez morāles.

Atbildēt

Pētersons

14.11.2021. 10:33

Fāterlandē domā savādāk-https://www.weihnachteninberlin.de/weihnachtsmaerkte/

Atbildēt

A.L.P.

14.11.2021. 10:26

Cik gļēvai un stulbai ir jābūt tautai ,lai mierīgi atļautu šādiem neliešiem un padibenēm sev ķēzīt uz galvas ???

Atbildēt

Kultūras darbinieks

14.11.2021. 10:19

Daniels vismaz cenšas , bet tie divi , vai tiešam neviens neredz , ka zivs galva sapuvusi?

Atbildēt

zane

14.11.2021. 10:09

Kur tad Sūkāna draugs Kaspars Bērziņš?

Atbildēt

Pūce

14.11.2021. 09:57

Ja katrs viņiem pateiktu ko domā, katru reizi satiekot, tad viņi varētu labāk koncentrēties saviem darba pienākumiem

Atbildēt

Pētersons

14.11.2021. 09:26

Acīmredzot šie tipi apjuka un neprot izrēķinat pieļaujamo kvadratūru uz vienu cilveku!

Atbildēt

paardomas

14.11.2021. 09:15

Tautai jāzina savi parazīti.Tādam vajadzētu būt virsrakstam.

Atbildēt

Emīls

14.11.2021. 08:55

Es šo personu redzēju uz ielas klauna tērpā. Un pilnīgi noteikti kundzītei būtu vēlams apmeklēt sporta zāli vai veikt citas fiziskas aktivitātes.

Atbildēt

Puze

14.11.2021. 08:13

TIEM 3 UZ FOTO UZ GADU NOTEIKT MINIMALO MENESALGU...KAMER VALSTS IZIET NO KRIZES

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...