Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Par šo nevaru un nedrīkstu nerunāt! Vai arī tas skar katru cilvēku manā dzimtenē un arī tālu aiz tās robežām. Arī Tevi, kurš lasa šīs vārdu rindas. Patīk vai nepatīk, bet skar, pieskaras un AIZSKAR...

Un diemžēl jāatzīst, ka vārds "aizskar" visprecīzāk raksturo šo noziegumu pret manas tautas veidotājiem - Tēviem un Mātēm, un viņu Tēviem un viņu Mātēm. Tauta, kas neciena vecvecākus, ir bez atmiņas un tātad arī bez nākotnes.

Jau desmitiem gadu varam vērot, kā "vara" ņirgājas par latviešu tautu. Un visvairāk sirds sāp par mūsu senioriem. Mūsu zelta cilvēkiem, kuri NAV pelnījuši pazemojošu attieksmi pret sevi, bet to saņem.

Man šķiet tik pazemojoši, ka LTV ziņās parāda sižetu, kurā pensionāre smaidot saka - es esmu priecīga. Man viss labi. Vairs neesmu trūcīgo statusā. Tagad esmu maznodrošinātā, jo dažus eiro par daudz saņemu...

Nu kā tas var būt iespējams, ka cilvēks, kurš visu mūžu strādājis, saņem kapeikas, bet kāds, kurš vienkārši apzadzis citus, pensijā saņem vairāk kā 40 000€... Nu kā? Kāāā?

Un nerodas jautājumi ne VSAA, ne ģenerālprokuroram, ne VID. Viss super! Viss kārtībā... Viss "likumīgi"... Bet es zinu, ka NAV kārtībā! Nu nav un nevar būt.

Tagad paziņo, ka pensionēšanās vecumu cels līdz 75 gadiem. Redziet, tādas rekomendācijas nāk no ES. Nāk un nāk, bet kur tad ir neatkarīgā Latvija?

(Rečekistiem saite - https://www.delfi.lv/bizness/37293442/versijas/120018125/ilja-arefjevs-vai-esam-gatavi-pensioneties-75-gados.)

 Cels, jo, redz, cilvēki pārāk labi dzīvo, pārāk ilgi... to nevar un nedrīkst pieļaut. Nu kas tas ir?

Es saprotu, ka ir ekseļu tabulas... bet ir arī reālās cilvēku dzīves šķautnes...un tās nevar un nedrīkst ignorēt.

Šodienas Latvijā cilvēkam, kurš jau sasniedzis vecumu 50+, ir lielas grūtības atrast darbu. Tas tā ir. Es nemaz nerunāju par situāciju reģionos, kur arī 20+ nevar atrast sev darbu ar cilvēka cienīgu atalgojumu. Lai varētu dzīvot un veidot ģimenes.

Un viņi ir spiesti doties emigrācijā uz citām valstīm. Tā tas ir. Katram no jums, kurš lasa šo rindiņu, ir kādi radi, bērni, mazbērni ārzemēs...

Šeit rodas jautājums - vai "vara" rīkojas bezatbildīgi? Nē! "Vara" rīkojas noziedzīgi. Un pietiek vienreiz izlikties, ka "viss ir labi".

Es saprotu, ka naudas valstij nav, saprotu arī - kādēļ, saprotu, ka ir katastrofa demogrāfijas jautājumā... un saprotu, ka šo jautājumu neviens nemaz necenšas risināt... un par to ir patiesi skumji...

(Rečekistiem - https://www.tvnet.lv/7712403/infografika-pern-latvija-bijusi-zemaka-dzimstiba-pedejo-100-gadu-laika.)

Būtībā pensionēšanās vecuma celšana līdz 75 gadu slieksnim nozīmē noziedzīgu plānu, kā izdarīt tā, lai pensija nebūtu jāmaksā nevienam. Valsts atklāti pasaka - hei! Nosprāgstiet! Jūs sabiedrībai vairs neesat vajadzīgi. Paldies, ka uzturējāt "partiju", bet tagad viss.

Un tā ir absurdi nepareiza politika, valstiski aplams nākotnes redzējums... par cilvēcību nemaz nerunājot.

Vai "vara" saprot, ar kādām grūtībām sabiedrība 60+ saskaras jau šodien? Vai esat ielūkojušies poliklīnikās, slimnīcās, rindu sarakstos uz operācijām, apbedīšanas biroju datos?

Vai spējat izprast, cik daudz cilvēku Latvijā katru dienu iet uz darbu ar milzīgām sāpēm, jo nespēj apmaksāt ārstēšanos un zāles? Vai zināt, cik daudz cilvēku paralēli darbam rūpējas par saviem radiniekiem, senioriem un bērniem ar invaliditāti? Vai zināt, kā var izdzīvot ar milzīgo pensiju, kurai papildus seniori IR SPIESTI piestrādāt, lai savilktu galus kopā un apmaksātu NEPAMATOTI lielos rēķinus par visu?

Vai tiem mērgļiem, kuri sevi augstāk par visiem ceļ... tiem, kuri māca, kā dzīvot ģimenēm ar bērniem, kā tos audzināt, lai gan pašiem nav ne ģimenes, ne bērnu... un nekad nebūs... vai viņi to spēj saprast? Manuprāt, nespēj.

Vai tiem kretīniem ir sirdsapziņa? Un man nākas secināt - NAV!

Viens neģēlis, vārdā Artūrs Krišjānis, var izplakarēt 1,3 miljonus € lidojumiem. Bet viņam NAV ne valstiskas, ne vienkārši cilvēcīgas domas par to, ka - hei! Labāk 1 miljonu ieekonomēt un novirzīt Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai, lai mazos latviešus izglābtu no ciešanām un nāves. Pilns portāls Ziedot.lv ar lūgumiem pēc palīdzības!!! Vecāki kliedz un lūdz... bet "varai" uzspļaut! Un Artūram arī!

Viņi labāk tankus nopirks, lai aizsargātu tautu... Un rodas pamatots jautājums - KO JŪS VARAT AIZSARGĀT, JA PAT BĒRNA DZĪVĪBA JUMS IR BEZVĒRTĪGA??? Slepkavot... to gan! Tam naudas pietiek!

Protams, pensionēšanās vecuma celšana ir "patiesas" "varas" rūpes par sabiedrību... Nopietni? Un Jūs tam ticat?

No pensijām ietur nodokļus. Tas ir absurds. Un noziegums! Bet kuru tas interesē... Un tas viss tikai tādēļ, ka ir pārāk daudz zagļu, kuri uz citu rēķina vēlas dzīvot un iedzīvoties. Un vēl daļa, kuri imitē darbu sabiedrības labā, par to saņemot anormālas algas un prēmijas. Lai gan viņu pienesums tautai ir nulle.

Man patiesi sāp sirds, kad aptiekā pie letes cilvēks nevar atļauties nopirkt zāles... Man sāp sirds, kad nomirst bērniņš, kuru varēja glābt operācija ārzemēs, bet Latvijai nebija naudas... Man sāp sirds, kad cilvēkus atrod trūdošus savos dzīvokļos, jo vientulībā tie aizgājuši... Man sāp sirds, kad pie Brīvības pieminekļa ziedus noliek noziedznieki...

Cik vērta ir cilvēka dzīvība? Varbūt tomēr roboti? Attīstot mākslīgo intelektu un veicinot robottehniku, mēs arvien vairāk izstumjam cilvēku no šīs saules. Un drosmes nav pateikt, ka tuvāko 10 gadu laikā puse no profesijām izzudīs kā suga. Aizstāt cilvēku ar robotiem... lūk, gaišā nākotnes vīzija.

Tad kādas perspektīvas mūs sagaida nākotnē?

Man patiess prieks, ja Tu, CILVĒK, esi izlasījis līdz šim teikumam. Es lepojos ar Tevi! Tas nozīmē, ka mums vēl ir cerība un spēks ko labot šajā haosā.

Varbūt kāds padalīsies ar šo rakstu, varbūt kāds aizdomāsies, cik svarīgi šobrīd ir nepazaudēt savu cilvēcību.

Mums ir jānorauj stāvbremze... STOP! Pietiek vergot! Attīstīsim sevi, izglītosim savus bērnus. Rūpēsimies par mūsu senčiem un mūsu Tautu.

Saprotu, ka mākslīgais intelekts vairs nekur nepazudīs... Nu tad izdarīsim visu, lai tas kalpo MUMS, nevis mēs VERGOJAM mākslīgajam intelektam.

Varbūt kādam nav skaidrs, kāds te sakars pensionēšanās vecumam ar mākslīgo intelektu un mūsu noziedzīgo "varu"... nu ko... Ir laiks SĀKT DOMĀT PAŠIEM!

Tauta, kas neciena vecvecākus, ir bez atmiņas un tātad arī bez nākotnes.

Novērtē šo rakstu:

207
9

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi