Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tās esot rūpes par bērniem

Deniss Senko, Kredītņēmēju nacionālās atbalsta biedrības vārdā
24.06.2013.
Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Minna

14.07.2013. 15:50

Solvita taču ir galīgi aptaurēta...

Atbildēt

Inese

30.06.2013. 14:22

Jāiet jāparakstās par nodevēju atlaišanu!

Atbildēt

Re kā

28.06.2013. 16:28

Ja paskatas uz 100 gudrām galvā un viņu darbiem,tad man nāk prātā kādas filmas nosaukums -Stulbs un vēl stulbāks.

Atbildēt

Aivars

28.06.2013. 15:21

»

Solvita

Visi, kam nav slinkums sūdzas par valdības slikto darbu- par nepietiekamām rūpēm par grūtībās nonākušajiem iedzīvotajiem, bet padomājiet paši, ka visiem palīdzēt valdība nevar. Būsim godīgi, valdība palīdz tiem, kam ir lielas problēmas. Tam pašam Parexam taču palīdzēja. Nevarat noliegt, ka arī AirBalticam...


Tas, ka valsts atbalsta tikai tādus, kas ir izputinājuši simtiem miljonus, ir tiesa. Tāpat lielākās algas ir tajos valstij piederošajos uzņēmumos, kuri strādā ar milzīgiem zaudējumiem.
Islandei velti uzbrauci, jo tur valsts aizsargāja savus iedzīvotājus.
Ja tos 150 tūkstošus domā kredītņēmējus, tad tu krietni pārspīlē, jo nevienam no viņiem nespīd stabilitāte, vairumā gadījumos jau mājokļa vairs nav, ir tikai milzīga parādu nasta visa mūža garumā.
Ja tā bija domāta ironija, tad nedaudz pārcenties.

Atbildēt

haralds

[R] 28.06.2013. 13:53

ministriem un deputātiem jāatbild par saviem lēmumiem. to gan labprāt piedzīvotu.
neiebraucu tikai, kādēļ "tajā skaitā", tipa "arī", kā kas eXtrā, ne pašsaprotams - galu galos no ministru un deputātu lēmumiem vai "lēmumiem" mazliet vairāk atkarājās, nekā no asenizācijas darbu operātōra lēmumiem.

Atbildēt

Inese

27.06.2013. 17:13

EP palaments prasa mainīt valstu rīcību vides, enerģētikas, būvniecības un socālajā jomā, un īpaši uzsver, ka mājoklis ir pamata tiesība. Bez pienācīga mitekļa kļūst nereālas citas tiesības.
Eiropas Savienības dibināšanas līgumā (07.02.1992) uzsvērts mērķis - izveidot tiesiskuma, miera un drošības telpu, kurā labklājība tiek sasniegta ar darbu.
ES līguma preambulā uzsvērti Sociālās hartas (1961) un Darba ņēmēju pamattiesību hartas (1989) principi - tiesiskums un nodarbinātība, darbs un taisnīga atlīdzība par darbu kā labklājības pamats, drosība vecumā.

Pēdējo gadu rezolūcijās Eiropas parlamenta vairākums konsekventi apliecina, ka tautas labklājība un nabadzības novērsana joprojām būs Eiropas vērtības, un Eiropa prasa no valdībām (arī Latvijas) - labu pārvaldību, caurspīdīgumu budžetā.
EP uzsvēris, ka demokrātijas pamats ir spēcigas arodbiedrības.

2013.gada 11.jūnija rezolūcijā secināts, ka tiesības uz mājokli un vidi ir eksistences pamats, tas ietekmē veselību u.c.. Nedrīkst veikt kredītu piedziņu no tiem, kam bankas ir atņēmušas dzīvokļus. (Parādu verdzība ir aizliegta)

Rezolūcijā tās nosaukums ir par sociālajiem dzīvokļiem, taču dokumenta saturs ir daudzkārt plašāks - par labklājības un sociālo politiku kopumā, un arī atbalstu būvniecībai, vides un veselības, mājokļu siltināšanu un enerģētikas risinājumiem.

EP parlamenta vairākums neatbalsta valdību pieļauto atkāpšanos no ES dibināšanas līgumā minētiem principiem, un nosoda valdību veikto cilvēltiesibu ierobežošanu ekonomisko grūtību pārvarēšanas vārdā.

EP paplašina termina SEGREGĀCIJA izpratni, attiecinot to arī uz nabadzīgo trūcīgo izstumšanu no ierastās dzīves vides. EP uzsver, ka atbalsts krīzes pārvarēšanā vajadzīgs ne tikai nabagiem, bet arī vidusslāņa ģimenēm. Nosprausti virzieni atbalstam studentiem, vientuļām mātēm.

ES dokumentos sniegta cilvēka tiesību plašāka izpratne, nekā to skaidro un dara Latvijā.
Ir vērts izlasīt un pārliecināties ikvienam.

Atbildēt

Solvita

27.06.2013. 16:46

Visi, kam nav slinkums sūdzas par valdības slikto darbu- par nepietiekamām rūpēm par grūtībās nonākušajiem iedzīvotajiem, bet padomājiet paši, ka visiem palīdzēt valdība nevar. Būsim godīgi, valdība palīdz tiem, kam ir lielas problēmas. Tam pašam Parexam taču palīdzēja. Nevarat noliegt, ka arī AirBalticam palīdzēja un turpina palīdzēt. Šobrīd lielas problēmas ir Liepājas Metalurgam un valdība atkal domā kā palīdzēt. Tie ir tikai daži piemēri par valdības nesautīgo darbu iedzīvotāju labā.
Ja mums būtu tik bezatbildīga valdība, kā Islandei, kas tad būtu noticis ar Parex? Viņi taču būtu bankrotējuši, būtu sabrukusi visa banku sistēma! Kā mēs tagad veiktu maksājumus, kā mēs saņemtu savas algas un pensijas? Bankas ir tās, uz kurām turas šī valsts. Ja nebūtu banku, vai vismaz 150 tūkstoši iedzīvotāju būtu varējuši nopirkt sev mājokli vai veikt mājoklī remontu? Tagad visiem šiem cilvēkiem un viņu ģimenes locekļiem ir savs mājoklis, ir stabilitāte, viņiem nav jāuztraucas par vecumdienām.
Tā jau nav valdības problēma, ka 67,5% no visiem strādājošajiem iedzīvotājiem ir tik neizglītoti un slinki, ka nevar nopelnīt vairāk par 500 Ls mēnesī un faktiski nav spējīgi uzturēt savas ģimenes. Valdība arī šai problēmai ir radusi risinajumu- ir radījusi iespēju trūcīgo ģimeņu bērnus nodot audžuģimenēs vai nodos adopcijai uz ārzemēm, kur par bērniem parūpēsies.
Nenoliedzami ir labi piemēri, ka Latvijā tomēr var nopelnīt labas algas, kaut vai tajā pašā REVERTA, AirBaltic. Šajos uzņēmumos vadītāju zināšanas un ieguldījums tiek novērtēts, tāpēc algas ir mērāmas desmitos tūkstošos latu mēnesī. Latvijā ir 7,1% stradājošo, kas spēj nopelnīt vairak kā 1000 Ls mēnesī.
Ja grib, tad var ,un nevajag visu laiku sūdzēties un vainot Dombrovski. Dombrovskim ar savām problēmām pietiek un viņš tās risina, nevienam nesūdzoties. Pats meklē darbu. Jā Latvijā ir maz darba vietu, bet viņš nepaslinko un atrod darbu Briselē.
Mani vienkārši kaitina visi tie mazo algu un pesiju saņēmēji, kas neko citu nedara, kā sūdzās. Ejiet mācīties, piesakieties uz konkursiem un nebūs jāsūdzās par maziem ienākumiem. Darbu var atrast, ja ne Latvija, tad kādā citā valstī.
Beidziet sūdzēties un sāciet strādāt.

Atbildēt

uldis

27.06.2013. 13:10

»

aleksandram un &

Te nav nekāda nepārvarama vara (forsmažors), te ir tikai postsociālistiskās sabiedrības vieglprātība/totāls stulbums un cerība, ka gan jau kāds cits atrisinās jūsu problēmas...


Tas ir 3. civilprocesa likuma pielikums, kur uz katru ģimenes locekli jāatstāj minimālā alga, bet tagad jau bērniem pietiks ar 45 lvl.

Atbildēt

Aleksandrs

27.06.2013. 09:46

Es domāju, ka vienotība provocē iedzīvotājus uz revolūciju. Cilvēki Latvija ir ļoti pacietīgi, bet ilgi izturēt šādas provokācijas un ņirgāšanos neviens nespēj.

Atbildēt

visi

27.06.2013. 06:25

Ja visi latviešebreji nebūtu tik zaglīgi,tad šitā briesmone jau sen būtu noņemta no ministrēšanas.

Atbildēt

Ivars

26.06.2013. 23:09

Tajā bildē, viņa runā pa telefonu un viņai pastāsta cik liels ir GMI, viņa ķer pie sirds u kliedz: tas tak ir par traku, kāpēc tā jātērējas, tā jau nepietiks naudas mana vīra pensijai, grūtdieņiem pietiek ar 8 latiem mēnesī.

Atbildēt

inokentons

26.06.2013. 21:49

Lielakie zagļi gudrie runataji ,nevajadzeja ņemt kredītu utt,bet ja berns tev majā prasa mamm kapēc mums nav tv.....,ko izmisusī māte lai dara....,saiema iekšā ar automātu un visu pa tīro, brīnos ka to pagaidam vel neviens nav izdarījis ,tīrakie zagļi un nodokļu apgajēji.....,māte saņem nieka 8 latus par berniņu menesī,bērns skrien mammai nopakaļ un lūdz lai viņam saldejumu noperk,mama ko,nav mums bērniņ tik daudz lai atļautos ,tad maizītei nebūs...., tas laikam tiem norijušiem vepriem šķiet normāli.......

Atbildēt

kārtīgs tēviņš

26.06.2013. 21:17

»

jibiorio

Ķīlim īpatnēja gaume


Šim jau vienalga, jo šamais tāpat aiz ieraduma ņem šo priekšā no aizmugures, bet tad jau briesmīgais feiss netraucē.

Atbildēt

Ivars

26.06.2013. 20:47

Tās nav nekādas rūpes, tos nevar nosaukt par pabalstiem, tā ir ņirgāšanās par grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

Atbildēt

Bubinduss

26.06.2013. 08:57

Par pabalstiem- atsa apbēdina .
PS
Lenķīte - You make my day. Paldies ministrei par bildi, tā patiesi priecē!

Atbildēt

KLauser

25.06.2013. 22:34

Ar valsts apzinātu atbalstu un nekonstruktīvo sarunu ar Metalurga akcionaŗiem var notikt vairākas nelaimes, ja rūpnīcu valdība neglābs!

Atbildēt

/

25.06.2013. 17:39

»

III grupas invalīds

Un kā lai iztiek III grupas invalīdi ar 45 Ls, kuriem II grupu ļaunprātīgi nedod, bet darbā iziet nav spējīgi, jo veselībasir smags un neviens darba devējs šādus cilvēkus darbā neņem. Apzināta tautas iznīcināšana


pazīstu vīrieti, kuram nav vēl 40 gadu, bet šis nodzēris labo roku, saņem 150ls no mūsu nodokļiem + vēl kā pārdevējs ietirgo. turpat blakus 4 bērnu mātei tikai alga!

Atbildēt

Es

25.06.2013. 14:16

»

smaka

Interesanti, ko par to domā Satversmes tiesa


Vai Satversmes tiesa nodrošina cilvēka cienīgu dzīvi, kontrolējot 100.panta burtisku izpildi, neļaujot izpildvarai apzagt un iznīcināt savu tautu???

Atbildēt

Es

25.06.2013. 14:11

»

WWW

Spriežot pēc Vienotības popularitātes, Latvijas valsts iedzīvotajiem ir lielas cerības, ka pēc nākošajām Saeimas vēlēšanām, tāda Viņķele vairs nenokļūs ministres amatā


Pēc prezidenta A.Bērziņa ieteikuma- skatīšos uz darbiem, nevis tukšu pļāpāšanu - tad ievēlēšu nākamajā saeimā, ja tāda personība atradīsies, neatkarībā no partijas piederības!!!

Atbildēt

vilis

25.06.2013. 14:02

Murgs ne raksts.Un tādi jums tur visi kredītņēmēji?Plānā galdiņa urbēji!

Atbildēt

Kamikadze

25.06.2013. 13:02

»

aleksandram un &

Te nav nekāda nepārvarama vara (forsmažors), te ir tikai postsociālistiskās sabiedrības vieglprātība/totāls stulbums un cerība, ka gan jau kāds cits atrisinās jūsu problēmas...


Tā ir medaļas viena puse, bet neaizmirsīsim, ka

- paši deputāti un ministri mums rādīja piemēru ar gāzi grīdā un bez...

- situācijas kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi un tu nonāc parādos nav tikai patēriņa radītas (kā pierādija Ventspils)

- bērni paši nekad parādus netaisa, bet uz viņiem šī sitācija atsaucas visskaudrāk.


Atbildēt

III grupas invalīds

25.06.2013. 12:55

Un kā lai iztiek III grupas invalīdi ar 45 Ls, kuriem II grupu ļaunprātīgi nedod, bet darbā iziet nav spējīgi, jo veselībasir smags un neviens darba devējs šādus cilvēkus darbā neņem. Apzināta tautas iznīcināšana.

Atbildēt

Inese

25.06.2013. 12:16

Bērnam ir tiesības uz tādiem dzīves apstākļiem un labvēlīgu sociālo vidi, kas nodrošina pilnvērtīgu fizisko un intelektuālo attīstību. Katram bērnam ir jāsaņem atbilstošs uzturs, apģērbs un pajumte. GMI neko no minēta nenodrošina.

Atbildēt

Inese

25.06.2013. 12:12

Labklājības ministre klaji pārkāpj Bērnu tiesību aizsardzības likumu.
Bērna tiesības un brīvības valsts nodrošina visiem bērniem bez jebkādas diskriminācijas — neatkarīgi no bērna, viņa vecāku, aizbildņu, ģimenes locekļu rases, tautības, dzimuma, valodas, partijas piederības, politiskās un reliģiskās pārliecības, nacionālās, etniskās vai sociālās izcelsmes, dzīvesvietas valstī, mantiskā un veselības stāvokļa, dzimšanas vai citiem apstākļiem.Visām darbībām attiecībā uz bērnu neatkarīgi no tā, vai tās veic valsts vai pašvaldību institūcijas, sabiedriskās organizācijas vai citas fiziskās un juridiskās personas, kā arī tiesas un citas tiesībaizsardzības iestādes, prioritāri ir jānodrošina bērna tiesības un intereses.Bērna tiesību aizsardzība īstenojama, sadarbojoties ar ģimeni, valsts un pašvaldību institūcijām, sabiedriskajām organizācijām un citām fiziskajām un juridiskajām personām.Darbība vai bezdarbība, kuras rezultātā netiek ievērotas bērna tiesības (bērna atstāšana bez minimāliem iztikas līdzekļiem, pajumtes, aprūpes, aizbildnības), vai citas darbības, kas ierobežo bērna personiskās vai īpašuma tiesības un brīvības, uzskatāmas par amorālām un pretlikumīgām.

Atbildēt

Aleksandrs

25.06.2013. 12:06

»

aleksandram un &

Te nav nekāda nepārvarama vara (forsmažors), te ir tikai postsociālistiskās sabiedrības vieglprātība/totāls stulbums un cerība, ka gan jau kāds cits atrisinās jūsu problēmas...


Respektīvi, ja tiesu izpildītāji ļaunprātīgi neievēro spēkā esošu likumu, tad ir jāmaina likums, nevis jāsoda patvarīgi tiesu izpildītāji?

Atbildēt

aleksandram un &

25.06.2013. 11:42

Te nav nekāda nepārvarama vara (forsmažors), te ir tikai postsociālistiskās sabiedrības vieglprātība/totāls stulbums un cerība, ka gan jau kāds cits atrisinās jūsu problēmas.
CL 1.pielikums velkas līdz no padomju laikiem, tur joprojām ir ietvertas arhaiskas normas par to, cik jāatstāj parādniekam malka un cik kazas vai govis.
AT prakse liecina, ka šo CL pielikumu saistībā ar 200 ls uz galviņu nepiemēro. Tiesu izpildītāji, kā jau teicu, piedzina parādus bez žēlastības, neskatoties uz bērniem un apgādājamiem. Tagad valsts jums nāk pretī, bet vienalga viss ir slikti.Tiesu izpildītāji arī bija nemierā, jo, kaut paliek šie 45 ls, arī tad parādu piedziņa no mazajām algām ir gandrīz neiespējama.
Parādi nav tikai bankām, grūtgalviši, kā redzat ar SMS kredītiem, parādus ir sataisījuši n- tajās vietās. Aizņēmušies arī no privātpersonām un tagad izliekas par beigtiem.

Atbildēt

WWW

25.06.2013. 11:04

Spriežot pēc Vienotības popularitātes, Latvijas valsts iedzīvotajiem ir lielas cerības, ka pēc nākošajām Saeimas vēlēšanām, tāda Viņķele vairs nenokļūs ministres amatā.

Atbildēt

ciyks

25.06.2013. 11:02

»

autoriem

Nekas jauns, tā pati gaušanās un ņemšanās ap parādnieku bērnu uzturēšanu. Pašreizējais likums ir daudz labvēlīgāks pret parādnieku ģimenes locekļiem, tostarp bērniem. Pirms tam tiesu izpildītāji vispār neko neatstāja parādnieka bērniem, jo likums to pieļāva (tikai nesāciet runāt par CL pielikumu, kur...


Un ar kuru vietu domāja bankas, ar vieglu roku mētādamas kredītus? Ak ta' gribējās viegli un ātri nopelnīt? Risks ir kredīta ņēmējam, bet risks ir ari kredīta devējam (augļotājam), vai tad nē? Un nedrīkst būt tā, ka kādu iepriekš neparedzētu apstākļu (piem.,starptautiskās banku mafijas izraisītā vispasaules finansu krīze ar visām no tās izrietošajām sekām - bezdarba pieaugums, algu samazinājums, katastrofāla iedzīvotāju maksātspējas krišanās u.t.t.) dēļ radušies zaudējumi tiek uzkrauti tikai vienai pusei un otra puse nezaudē neko! Ja reiz forsmažors, zaudējumi, tad solidāri abām pusēm, ne tikai kredītņēmējiem! Vai tas tev, nūģi, tiešām, nav saprotams, jeb esi vienkārši provokators/e un tev kāda kredītiestāde (augļotāju kantoris) par šādiem komentāriem maksā?

Atbildēt

Inese

25.06.2013. 11:00

»

autoriem

Nekas jauns, tā pati gaušanās un ņemšanās ap parādnieku bērnu uzturēšanu. Pašreizējais likums ir daudz labvēlīgāks pret parādnieku ģimenes locekļiem, tostarp bērniem. Pirms tam tiesu izpildītāji vispār neko neatstāja parādnieka bērniem, jo likums to pieļāva (tikai nesāciet runāt par CL pielikumu, kur...


Raksts ir par garantēto ienākumu līmeni, kas nav pat 20% no vienam cilvēkam izdzīvošanai nepieciešamajiem iztikas līdzekļiem, un no tava komentāra var secināt, ka šāds skaitlis izdomāts, lai izpatiktu bezatbildīgiem vai ļaunprātīgiem aizdevējiem- augļotājiem. Ne jau visi, kas saņem GMI ir kredītņēmēji. No šāda nepamatota Labklājības ministrijas lēmuma visvairāk cieš bērni, kuriem netiek nodrošināts pienācīgs uzturs.

Atbildēt

Aleksandrs

25.06.2013. 10:48

»

autoriem

Nekas jauns, tā pati gaušanās un ņemšanās ap parādnieku bērnu uzturēšanu. Pašreizējais likums ir daudz labvēlīgāks pret parādnieku ģimenes locekļiem, tostarp bērniem. Pirms tam tiesu izpildītāji vispār neko neatstāja parādnieka bērniem, jo likums to pieļāva (tikai nesāciet runāt par CL pielikumu, kur...


Tu tāds pašpasludināts eksperts, iedomājies sevi gudrāku par Augstākās tiesas tiesnešiem, kas sarakstīja Civilprocesa likuma komentārus?
Vispirms iemācies lasīt, analizēt izlasīto un tad izdari secinājumus.
Nav ne mazāko šaubu, ka GMI ir pilnīgi nepamatots, un Iztikas minimums nesedz visus nepieciešamos izdevumus. Būtu tikai svētīgi, ja ministri un deputāti kādu laiku padzīvotu ar savu izdomāto GMI.

Atbildēt

autoriem

25.06.2013. 10:29

Nekas jauns, tā pati gaušanās un ņemšanās ap parādnieku bērnu uzturēšanu. Pašreizējais likums ir daudz labvēlīgāks pret parādnieku ģimenes locekļiem, tostarp bērniem. Pirms tam tiesu izpildītāji vispār neko neatstāja parādnieka bērniem, jo likums to pieļāva (tikai nesāciet runāt par CL pielikumu, kur saistībā ar minimālo algu domāta tikai mājās atrasta/ esoša naudas čupa)
Jājautā, kam tad vajadzētu atmaksāt šo parādnieku kredītus? Ar kuru vietu viņi domāja, kad ņēma šos kredītus?
Ja katram atstātu jūsu pieprasītos 200 ls, tad jūs parādus nekad neatdotu.Ne tikai bankām, bet arī citiem kreditoriem.

Atbildēt

ggg

25.06.2013. 10:29

Valsts ir novedusi līdz panāvībai, un to ar kriminālsodu nesodīsi, bet ministreļi no atbildības atkratīsies, uzņemoties POLITISKO atbildību, kas ir - uzspļaušana tautas vajadzībām un tiesībām. Šī nav tiesiska valsts, nav un nebūs, ja mēs ļausim tā kāpt uz galvas kā līdz šim. Un tāpēc tautai ir jāizglītojas, lai varēu pieprasīt un zināt, ko pieprasīt kā Grieķijā un citur...

Atbildēt

Aivars

25.06.2013. 09:38

Deputāteļi, ja pašiem nepietiek prāta, tad varat pamācīties no EP deputātiem, kas tādiem neattapīgiem vietvalžiem kā jūs, ir izstrādājuši rezolūciju kā atbalstīt savas valsts iedzīvotājus.

Atbildēt

Aivars

25.06.2013. 09:28

Kādas vēl rūpes! Mūs vienkārši brutāli iznīcina!

Atbildēt

spēle

25.06.2013. 06:09

Tās ir ebreju spēlītes.

Atbildēt

pilsonis

24.06.2013. 21:55

reti riebīga, ciniska un augstprātīga persona. ar viņu šajā jomā var sacensties tikai ēlerte un āboltiņa. iekļūt šajā saeimā viņām palīdzēja laimes lācis dombrovskis. nez kā būs nākamajās vēlēšanās? gan jau tauta ar laiku sapratīs- balso par miera miku dombrovski, bet saeimā iebalso šis augstprātīgās čūskas. jo ilgāk viņa šiverēs pa labklājības ministriju, jo vairāk latviešu pensionāri balsos par saskaņas centru. saskaņiešiem nekas nav jādara. visu viņu vietā izdarīs šī pretekle.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.06.2013. 21:23

Jā šī, KGB darbinieka sieva(sūda muša) ir ministre, tad slotas kāts ir lidaparāts. Savu vīru gan viņa jau 57 gadu vecumā ir apgādājusi ar 2000 Ls pensiju. Tikai karātavas šos čekas sūdus var "taisnus" pataisīt.

Atbildēt

ss

24.06.2013. 21:00

SI ir viena no temam ,kas mani uzjautrina jau gadiem!!!!Un katrs nakamais superministrs mulla vienu un to pasu !!!!Es tiesam gribetu redzet ,ka vina to dabon gatavu realaja dzive)))Un tiem minimalas naudas aprekinatajiem ,es gribetu pajautat ,pec kadu idiotu shemama un tabulam vini izzis sos skaitlus!!!>????????????Un vel paradoksalak ir tauta ,kas akcepte visu so murgu ................!!Apbrinojami debila valsts!!

Atbildēt

Aleksandrs

24.06.2013. 18:47

Izskatās, ka deputātu un ministru vienīga rūpe ir kā atbrīvot teritoriju no iedzīvotājiem. Nevaru teikt, ka šo uzdevumu tie slikti pildītu.

Atbildēt

rembo

24.06.2013. 18:17

Nu kāpēc Viņķele tā mocās, ir taču skaidri redzams, ka viņas lielākie ienaidnieki ir mazturīgie un pensionāri, vai tad kāmja kliķei nav kāds jēdzīgāks kandidāts ministra postenim, Viņķele tak izrādījusi interesi par bērnu zombēšanu ES stilā, jo integrējoties arvien dziļāk ES , galvenā prasība būs sevišķa tolerance pret pederastiem , tāpēc vajadzētu laicīgi par to domāt!

Atbildēt

jibiorio

24.06.2013. 18:16

Ķīlim īpatnēja gaume...

Atbildēt

Inese

24.06.2013. 16:40

Šitie lēmēji- deputāti un ministri- nav nopelnījuši pat 35 Latus mēnesī!

Atbildēt

smaka

24.06.2013. 15:06

Interesanti, ko par to domā Satversmes tiesa?

Atbildēt

hmm

[R] 24.06.2013. 14:55

Īsts LV kredītgrābējs par saviem bērniem rūpējas.... tos noslīcinot!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...