Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kopumā

26.07.2017. 09:05

raksts ir okei, bet - Policijas akadēmija nav vērtējama tik viennozīmīgi pozitīvi. Viņas bijušais šefs Evardsons joprojām izmantojot (tā stāsta) sakarus ar bijušajiem studentiem, lai "taisītu" nelikumīgas pasūtījumu lietas vai arī, lai piesegtu noziegumus............Izmnantojot savu pazīšanos tiesās, KNAB, prokuratūrās un policijā "taisa politiku" vietējā mērogā kādā pieRīgas pašvaldībā..........PIETIEK varētu par šo fruktu (galvanais korupcijas apkarotājs RD) painteresēties. Mani interesē mīklainos apstākļos izbeigtais kriminālprocess pret viņu..........

Atbildēt

ciniķis

24.07.2017. 08:31

Nevajag piemērus no dziļas padomju laika pagātnes par tiem neliešiem, kuri joprojām nav saņēmuši sodu par Latvijai nodarīto, labāk jādomā par tiem neliešiem, kuri Latviju un tās tautu jau pēcpadomju posmā iedzina dziļā postā un joprojām ir uz brīvām kājām te pat vai briselē - godmanis, dombrovskis un co. Viņus vajag sodīt, un jāsāk ar šiem diviem!

Atbildēt

Edge

23.07.2017. 23:26

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts


Man ģeogrāfijā un vēsturē vienmēr bija augstākās atzīmes. Maskavā 1991.g. antikomunistiskā puča uzvarētāji "mērkaķa" ātrumā izpildīja savu saimnieku vēlmes:" 1991.g. 24. augustā dekrētus par Lietuvas, Latvijas un Igaunijas valstiskās neatkarības atzīšanu parakstīja Krievijas prezidents Boriss Jeļcins. Tajā Krievijas prezidents aicināja PSRS prezidentu atzīt Latvijas Republikas neatkarību.
1991.g.6.septembrī rīts atnāca ar ziņu, ka PSRS Valsts Padome pieņēmusi vēsturisko lēmumu atzīt Latvijas Republikas neatkarību.
Mēs [Latvijā ievēlētie PSRS tautu deputāti] varējām braukt mājās." Nekad vēl nesvinētā jubileja ( TvNet.lv)

Atbildēt

Vai nav tā?

23.07.2017. 21:31

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts


Vai tad Alliks nav, nebija Škēles aizstāvis, Grūtupa audzēknis un biroja loceklis? Pietrūka saimnieka, kurš tiesu durvis vēra ar kāju un nav vairs peļņas?

Citādi vi;ņš raksta pareizi, bet prokuroru algas gan nevar salīdzināt ar policistu algām. Prokurori sēd kabinetos no plkst 09 līdz plkst 017, trīs reizes dienā kafijo un saņem vismaz divreiz vairāk, kā policisti, kuri mauj pa kriminālmēsliem no tumsas līdz tumsai.

Atbildēt

apgraizītie džedaji

23.07.2017. 18:48

Šī bilde te mētājas jau vairākkārt. Tikai šodien sapratu, ka tā ir nevis mūķene ar pumpainu degunu, bet raksta autors dziļās pārdomās :)
Par policijas, prokuroru u.tml. sistēmai pietuvināto un sistēmu sargājošo ķēmu algu paaugstināšanu var aizdomāties tikai tāds, kas pats ir ķēms.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.07.2017. 17:10

»

Edge

Ierindnieki gudmeni jautājumus neuzdod, viņi apzinīgi izpilda priekšniecības pavēles. Tāda ir bijusi un būs tā sauktā Vašingtonas politiskā griba:"... Vašingtonā tika iedarbinātas visas sviras, lai panāktu līguma [Latvijas-Krievija] noslēgšanu. Uz ASV galvaspilsētu tika ielūgti Latvijas ārpolitikas ...


Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts... .

Atbildēt

krā

23.07.2017. 15:57

Ko jūs brīnāties? Viss taču Rīdzenē sarunāts, norunāts, sabīdīts, saeļļots un nevainojami strādā jau gadiem ilgi.

Atbildēt

lihenologs

23.07.2017. 09:45

Nevajag muldēt par prokuroru mazajām algām. Daudziem no viņiem tās tiek maksātas par neadekvātas kvalitātes darbu un juridisko analfabētismu. Pats to zinu no personīgās pieredzes

Atbildēt

Edge

23.07.2017. 09:38

»

zaza

Ja jau tāds sprāgonis kā Godmanis divreiz varēja tikt par MP, tad ko jautāt


Ierindnieki gudmeni jautājumus neuzdod, viņi apzinīgi izpilda priekšniecības pavēles. Tāda ir bijusi un būs tā sauktā Vašingtonas politiskā griba:"... Vašingtonā tika iedarbinātas visas sviras, lai panāktu līguma [Latvijas-Krievija] noslēgšanu. Uz ASV galvaspilsētu tika ielūgti Latvijas ārpolitikas lēmēji un visu Saeimas frakciju priekšsēdētāji.” Latvijas delegāciju vadīja nelaiķis Mārtiņš Virsis (kurš formāli skaitījās vadītājs Latvijas delegācijai sarunām ar Krieviju) , bez astoņiem 5. Saeimas frakciju pārstāvjiem, delegācijā vēl ietilpa Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs, valsts sekretārs Māris Riekstiņš un plānošanas departamenta darbiniece Maira Mora. L.P.Fredēns grāmatā uzskata, ka Andrejevs tolaik paļāvās uz savu vēstnieku Vašingtonā - ASV dzimušā Ojāra Ērika Kalniņa vārdiem, ka vizīte būšot nozīmīga. L.P. Fredēns: „Un tad ieradās Latvijas delegācija. Visiem nepietika sēdvietu. Tas vēl vairāk pastiprināja ārkārtas kara padomes atmosfēru. [Nikolass] Bērnss sveicināja klātesošos: „Šī ir telpa, kur ASV prezidents tiekas ar saviem tuvākajiem padomniekiem. Šī ir telpa, ko ASV prezidenti vienmēr izmanto krīzes situācijās. Tai ir skaņas izolācija un tā ir droša pret noklausīšanos.””
Neviens no šīs delegācijas, pat, tolaik, Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai” frakcijas vadītājs Māris Grīnblats un LNNK frakcijas vadītājs Aleksandrs Kiršteins, līdz šim nav godīgi publiski pauduši, kā viņi tika apstrādāti Baltajā nama, cpeciālajā telpā ar skaņas izolāciju... Viņi atgriezās un 5. Saeima ratificēja apkaunojošos līgumus ar Krieviju - atstājot Latvijā brieduma gados atvaļinātos PSRS armijas virsniekus un nodrošinot tiem Latvijā sociālās garantijas uz mūžiem."
Andris Pauls-Pāvuls "Vai Latvija var novērst Trešo pasaules karu?" (NRA, 20.11.2016.)

Atbildēt

zaza

23.07.2017. 09:23

Ja jau tāds sprāgonis kā Godmanis divreiz varēja tikt par MP, tad ko jautāt?

Atbildēt

Hjk

23.07.2017. 07:15

Taa jau mentu pa daudz tik mazai valstij

Atbildēt

Rejejs

23.07.2017. 01:37

Sis ir kartejais kvieciens, bet ko tu piedava, Allik? Turpinasi aizstavet krapniekus un turpinasi muti virinat vai saksi darit? Zolitudes šovu nepiemini.

Atbildēt

agents

22.07.2017. 21:45

Vai nav ta ,ka augstos amatos ir salikti virini ,uz kuriem ir kompromats cekas maisos un kremla arhivos . Bet kas vel palidz musu Valstij notureties uz udens ,ir tas ka visa si slepta informacija ir ari NATO un EU rokas . Un nebusim naivi , bez sis informacijas neviens nebutu mus nemis sajas organizacijas.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

22.07.2017. 21:27

Ārprāts. Cik tomēr tie kangari ir glupi.

Atbildēt

Koments

22.07.2017. 21:24

Esmu šo to redzējis un darījis no visa tā ko esam redzējuši filmās, taču nākas atdzīt vienu ... Visi šie dienesti tie turēti "Badā", lai ar viņiem varētu manipulēt. Visi viņi ir politiski atkarīgi un pie iespējas, kad viņi sāks palikt gudri, stipri, spēcīgi un neatkarīgi tiks ātri izformēti !
Atstāti tiks, klibi, nespējīgi utt. Latvijā nevienam nav vajadzīga stipras tiesību aizsardzības iestādes, jo tad ir varbūtība nonākt viņu redzes lokā. Labāk turēt badā. Vieglāk kontrolēt !

Atbildēt

2013. ceturtdiena 28. novembris

22.07.2017. 20:52

Zvērināti advokāti Aldis Gobzems un Aldis Alliks šodien tiesā iesniegs pirmo no Zolitūdes traģēdijā cietušo prasībām pret četriem galvenajiem atbildētājiem par 100 miljonu latu piedziņu.

Atbildēt

solī

22.07.2017. 20:38

Turpini vien skatīties filmiņas, bet domas gan paturi pie sevis. Kad gribēsies pēc tieslietu vai iekšlietu ministra amata sakāroties - izsmies. laikam jau taisnība vien būs, ka filmas domāšanu notrulina.

Atbildēt

Latvijas Reģionu Apvienības

22.07.2017. 20:16

individuāli praktizējošs zvērināts advokāts un kandidāta skaidrās naudas uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 700 euro: 7800 EUR:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...