Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hā hā hā

28.05.2022. 10:29

super zīmogs A/P. Mēs zinaājm , kas tā ir par bandu, bet tagad apzīmogoti. Liberālisms nav nekaunība...

Atbildēt

kode

28.05.2022. 09:56

Muļķīgs lēmums.
Tikai tādēļ, ka šiem īss rezervistu soliņd?

Atbildēt

Vj. Dombrovska “gādīgā valsts” Latvija

28.05.2022. 09:07

»

Vj. Dombrovskis ceļā uz inkluzīvo kapitālismu ar “nederīgo klasi” un bez īpašumtiesībām un cilvēktiesībām

LV atteicās ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO, “uz pandēmijas laiku” 13.03.2020. Vai kāda esošā Latvijas politiskā partija runā par to nekavējošu atjaunošanu? Vai esat kaut no vienas partijas, tostarp tā saucamās NA, to dzirdējuši...


savas pilnvaras 2030. gadā būs nodevusi Pasaules valdīai, kura ar savu rūpi par “nederīgo klasi” ieviesīs un noformēs pabalstu sistēmu inkluzīvā kapitālismā, cilvēkkapitālam bez cilvēktiesībām esot digitālā (gudras un zaļas valsts) totālā kontrolē ar sociālā reitinga ballēm - punktiem, tos summējot par sabiedriskā transporta lietošanu, atkritumu šķirošanu, obligāto vakcināciju utt.

Atbildēt

Vj. Dombrovskis ceļā uz inkluzīvo kapitālismu ar “nederīgo klasi” un bez īpašumtiesībām un cilvēktiesībām

28.05.2022. 09:00

»

Tam nav nozīmes,

jo viņa globālistu politika nemainās. Globālistu inkluzīvo kapitālismu ar “nederīgo klasi”, kas nule ieviesta Davosas forumā, ievieš klusi un nemanāmi - ar huntu (globālistiem pakļauto valsts vadību), bioloģisko covid plus vakcinācija ieroci, komendantstundām, digitālo iedzīvotāju pārvietošanās kontroli...


LV atteicās ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO, “uz pandēmijas laiku” 13.03.2020. Vai kāda esošā Latvijas politiskā partija runā par to nekavējošu atjaunošanu? Vai esat kaut no vienas partijas, tostarp tā saucamās NA, to dzirdējuši?

Sarkanās līnijas nevilks! Dombrovskis dibina politisko kustību “Republika 2030”

Apvienojoties domubiedru grupai, nodibināta politiskā kustība “Republika 2030”, kuras biedrus vieno kopēja vīzija – divdesmit gadu laikā Latvija kļūs par vienu no pasaules attīstītākajām un zaļākajām valstīm, kurā visiem ir vienādas iespējas, katra cilvēka potenciālam ir maksimāls piepildījums un neviens sabiedrības loceklis nav aizmirsts novārtā.

Lai to īstenotu, “Republika 2030 ” izstrādās attīstības redzējumu un vairos politisko partiju konkurenci 2022. gada Saeimas vēlēšanās. Kustības pārstāvji vēlas sekmēt Latvijas sabiedrības pilsonisko aktivitāti un ticību, ka Latvija var labāk.

Kustības “Republika 2030” iniciators Vjačeslavs Dombrovskis skaidro: “Mēs nevaram pieņemt ekonomisku stagnāciju un sociālu nevienlīdzību. Nevaram pieņemt sašķeltu sabiedrību, un tādu politiku, kas vienu iedzīvotāju grupu pastāvīgi pretnostata otrai.

Nevaram pieņemt valsts pārvaldes nespēju aizstāvēt nacionālas intereses. Tāpat mēs nevaram pieņemt politiskā procesa degradācijas spirāli un iedzīvotāju neticību republikai, ka efektīvai valsts pārvaldes formai.

Tāpēc “Republika 2030” izvirzīs valstiskus mērķus, kas spēj apvienot visus Latvijas iedzīvotājus un kopā ar uzņēmējiem, spožākajiem akadēmiskajiem prātiem, valstiski domājošiem ierēdņiem un aktīviem sabiedrības pārstāvjiem veidos uzņēmīgas Latvijas valsts attīstības redzējumu.”

“Republika 2030” ir pirmā politiskā organizācija, kurā cilvēkus vieno kopēja misija un gādība pret savu valsti un tās cilvēkiem. Dažādu nozaru eksperti un aktīvi sabiedrības pārstāvji ar daudzveidīgām prasmēm apvienos spēkus, lai risinātu valsts pārvaldes izaicinājumus.

“Republika 2030” pozīcija ir centriska, tā neatzīst šauru nišu politiku, unfokusējas uz galveno prioritāti – Latvijas cilvēku labklājības celšanu un tam nepieciešamo ekonomikas attīstību. “Republika 2030” neatbalsta sarkano līniju politiku, tāpēc meklēs vienojošo, nevis to, kas šķeļ sabiedrību.

“Mēs aicinām veidot uzņēmīgu valsti, kurai būs kapacitāte veidot proaktīvu attīstības politiku. Ekonomikas attīstībai ir jābūt pirmajai prioritātei, jāfokusējas uz preču un pakalpojumu eksporta palielināšanu, jāiegulda reģionālajās industriālajās zonās, kurās jāpiesaista nozīmīgas ārvalstu investīcijas.

Mēs aicināsim pozicionēt Rīgu ka reģionālu biznesa pakalpojumu eksporta centru un veidot jaunu medicīnas tehnoloģiju un veselības pakalpojumu eksporta nozari,”ar dažām no ekonomiskā bloka iecerēm iepazīstina Dombrovskis.

“Republika 2030” ir atvērta organizācija, kuras biedrus vieno kopīgas pamatvērtības: gādība, atbildība, un prasmes. Gādīgai valstij ir jārūpējas, lai neviens netiktu izstumts un aizmirsts, lai izglītības sistēma katram rod vietu ekonomikas izaugsmē, lai katrs talants ir maksimāli realizēts.


https://www.la.lv/dombrovskis-velas-rigu-redzet-ka-regionalu-biznesa-pakalpojumu-eksporta-centru

Atbildēt

Tam nav nozīmes,

28.05.2022. 08:47

»

jautājums

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā


jo viņa globālistu politika nemainās. Globālistu inkluzīvo kapitālismu ar “nederīgo klasi”, kas nule ieviesta Davosas forumā, ievieš klusi un nemanāmi - ar huntu (globālistiem pakļauto valsts vadību), bioloģisko covid plus vakcinācija ieroci, komendantstundām, digitālo iedzīvotāju pārvietošanās kontroli, sankcijām un karu Ukrainā. Tie visi ir vieziena uz inkluzīvo kapitālismu bez cilvēktiesībām atsevišķi posmi. Piesedzoties ar zaļo ideoloģiju ieviesīs katra indivīda ogļūdeņraža pēdu nospieduma un patēriņa pasi totālā kontrolē ar sociālo katra reitingu.

Vj Dombrovskis to zin un tiek bīdīts politiskos amatos kā Levits, Vanckars, Bondars un Pavļuts.

Atbildēt

Globālisti tev vel u parādīs ar sociālo reitingu

28.05.2022. 08:37

»

ists

labāk globālisti nekā lokālisti


ko jau ieviesa ar QR kodu un liedzot darbu 62 000 Latvijas iedzīvotāju.

Atbildēt

jautājums

28.05.2022. 07:34

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā?

Atbildēt

No nesenās vēstures

28.05.2022. 07:15

Globālisti iepriekš par jauno valsts prezidentu plānoja savus ielikteņus baptistu Sproģi un cionistu bankas skolu beigušo Vj. Dombrovski. Kad vietējā publika šo uzvēli apšaubīja, globālisti izvēlējās Viltvārdi, abreju nacistu E. Levitu un K. Kariņu - abi no Minsteres, Vācija.

Vai joprojām domājat, ka tāda bija 13. Saeimas un durika R. Vējoņa izvēle?

Atbildēt

VDD filiāle Attīstībai/Par

28.05.2022. 07:13

»

Tā ir VDD filiāle

tā saucamai valsts drošībai un globālistu mērķiem. Vj Dombrovska biogrāfija ir cieši saistīta ar globālistu finansistiem. Ar tiem saistīti Pavļuts, Bondars, Vj Dombrovskis - visi apmācīti banķieru augstskolās ārzemēs. Pūce tāds pieklīdenis, moderni vāvuļo par ekonomiku


Kā attīstībai?

Inkluzīvā kapitālisma attīstībai Latvijā.

D. Pavļuts ir globālo finanšu un ekonomikas korporāciju politiskais līderis Latvijā

Izglītība:

* Hārvardas Kenedija skola

* Hārvardas Kenedija skola MPAPvalstiskā politika un vadība 2006. - 2007. Akadēmiskā koncentrācija - Vadība, apmeklēja arī nodarbības par sarunām un strīdu risināšanu, sociālo psiholoģiju, finansēm, starptautisko tirdzniecību, attīstības ekonomiku, mikro- un makroekonomiku, enerģētiku, transporta plānošanu utt. Pilsēta, Universitāte Londonas

* Sitija, Londonas Universitāte Profesionālais diploms Kultūras menedžmentā 1999. - 2000. Apguvis menedžmenta kursus; Finanses un grāmatvedība; Mārketings un komunikācija; Mākslas tirgi; Cilvēkresursu vadība, pētniecības fokuss - Internets kā mākslas mārketinga instruments. Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija

* Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija MA music Klavieres 1995 - 1999


Londonas Sitijas administratīvais statuss nav tāds kā pārējiem 32 Londonas rajoniem (borough) — tā ir ceremoniālā grāfiste, kuru pārvalda Londonas Sitijas Korporācija. Šo īpašo statusu nodrošina gadsimtiem ilgušās privilēģijas, ko Londonas Sitijai garantēja karaļi un kas līdz pat šim laikam nav tikušas pārskatītas. Līdz ar to Sitija ir vismazākā Anglijas ceremoniālā grāfiste gan iedzīvotāju skaita, gan teritorijas ziņā.


Pilsētai ir ciešas saiknes ar Londonas Sitiju, un Londonas lordmērs pilda universitātes rektora pienākumus.[6][7] Universitātes galvenā pilsētiņa atrodas Londonas centrā, Londonas Islingtonas apgabalā, ar papildu pilsētiņām Islingtonā, pilsētā, Vestendā un Īstendā. Iestādes gada ienākumi no 2019. līdz 2020. gadam bija 245,0 miljoni mārciņu, no kuriem 11,1 miljons mārciņu bija no pētniecības dotācijām un līgumiem, un izdevumi bija 218,4 miljoni mārciņu.[1] Tā ir sakārtota piecās skolās, kurās ir aptuveni četrdesmit akadēmiskie departamenti un centri[8], tostarp Žurnālistikas departaments, Biznesa skola un Pilsētas tiesību skola, kurā ietilpst Inns of Court Juridiskā augstskola[9].

Londonas pilsētas korporācija:

“Apvienotā Karaliste ir pasaules globālākais finanšu centrs ar nepārspējamiem cilvēku, tirgus un digitālajiem sakariem. Londonas pilsētas korporācija vada The Global City, lai vienā platformā demonstrētu Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālo pakalpojumu piedāvājumu.

Nodrošinot pārliecinošu pētījumu, statistikas un partneru stāstu pierādījumu bāzi, kampaņas mērķis ir piesaistīt talantus, uzņēmumus un investīcijas. Apvienotajā Karalistē bāzētie uzņēmumi COVID-19 pandēmijas laikā ir izrādījušies elastīgi un noturīgi. Londonas un Apvienotās Karalistes kā globāla finanšu centra galvenās stiprās puses joprojām ir spēcīgas. Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālie pakalpojumi ir atpazīti ar atvērtību, globālajiem sakariem un sadarbības kultūru.

Kad pasaule iziet no pandēmijas, mēs esam gatavi sadarboties ar pasauli, lai rastu risinājumus, kas paātrina globālās ekonomikas atveseļošanos.”


Jautājums ir cits, kas finansēja D. Pavļuta izglītību ārzemēs un kā labā patiesībā D. Pavļuts pieņem lēmumus Latvijas valsts politiskajos amatos.

Atbildēt

Tā ir VDD filiāle

28.05.2022. 07:10

»

ha-ha

Kas tas par okupantu aktīvistu sarakstu?Laikam grib pierādīt,ka drošības dienesti guļ vai ir kaimiņa specdienestu filiāle


tā saucamai valsts drošībai un globālistu mērķiem. Vj Dombrovska biogrāfija ir cieši saistīta ar globālistu finansistiem. Ar tiem saistīti Pavļuts, Bondars, Vj Dombrovskis - visi apmācīti banķieru augstskolās ārzemēs. Pūce tāds pieklīdenis, moderni vāvuļo par ekonomiku..

Atbildēt

rukš

28.05.2022. 07:02

»

Otto

Pareizi - tā nav prostitūcija ,tā ir īsta maucība


tā nav maucība - tā ir pieredze

Atbildēt

Balagan

28.05.2022. 06:55

visi dombrovski ira maucīgi veiksmes stāsti.
pisuārs.
xexexexe

Atbildēt

Otto

28.05.2022. 06:54

Pareizi - tā nav prostitūcija ,tā ir īsta maucība

Atbildēt

ha-ha

28.05.2022. 06:44

»

veiksmīgam un augošam kolektīvam trūkst tētis

Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis meklē tēti (Vj. Dombrovski


Kas tas par okupantu aktīvistu sarakstu?Laikam grib pierādīt,ka drošības dienesti guļ vai ir kaimiņa specdienestu filiāle.

Atbildēt

klukste

28.05.2022. 05:54

Gluži kā saskaņas absolvente ždanoka šis pats dombrovskis lien kur var iegūt šķietxmi lielāku politisko ietekmi.

Atbildēt

Vēlētājam izskatās

28.05.2022. 05:40

Pēc izmisuma. Visu tumšu!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.05.2022. 00:50

Tikmēr mums pašiem ekonomikā draud recesija, tranzīta nozare kļūst par bezdarba nozari, dažās pašvaldībās siltais ūdens un drīzumā, iespējams, arī siltums kļūs par luksusa preci. Laikā, kad mūsu sabiedrība ir tik ļoti nogurusi un neziņā par nākotni, visvairāk ir nepieciešama droša aizmugure – gudri un stipri, lemt un krīzi vadīt spējīgi tālredzīgi politiķi.

Pilnīgs loģikas trūkums. Interesanti, kurš, ja ne D. tik ļoti rakstā slavētais politiskais spēks ir bijis tas, kurš so visu ir pieļāvis? Nu, bet ... patriotisku muļķu mūsu sabiedrībā netrūkst, tā kā ... būs gana daudz tādu, kuri aplaudēs stāvus. Interesanti tikai, ko Dombrovskim tādu piesolīja, ka šāda performance no viņa puses? Vai vienkārši - vienīgie, kuri ņem tādus pretī?

Atbildēt

kļimoviča aita

27.05.2022. 23:08

Viss pareizi.

Graudus pie graudiem, sēnalas pie sēnalām, paiderastus pie paiderastiem.

Atbildēt

farmas kalps

27.05.2022. 21:53

cilvēks kurš savakcinējās pret omi lai pēc tam savakcinētu savu bērnu - nevar būt valdnieks. tādam cilvēkam nav tiesības - ne lemt, ne kautko teikt, ne kādu vadīt - viņš pat nav spējīgs vadīt sevi - viss ko viņš drīkst darīt - ir pakļauties, un viņam ir tiesības klusēt, un viss, ko viņš teiks, tiks izmantots pret viņu.

Atbildēt

nenotēlots

27.05.2022. 21:44

»

Mjā

Ir briesmīgi kad pārkrievots latvis krievu tēlo, bet kad krievs cenšas latvi tēlot, tad tas ir pipets


latvi nevar notēlot - par latvi saucas pats tēlojums

Atbildēt

Mjā

27.05.2022. 21:42

»

Ha haha!

Vj. Dombrovskis ir “klusais” globālistu aģents. Attīstībai/Par tur viņu gaida līdzīgi afēristi


Ir briesmīgi kad pārkrievots latvis krievu tēlo, bet kad krievs cenšas latvi tēlot, tad tas ir pipets.

Atbildēt

antifreez

27.05.2022. 21:42

Nevakcinēto Partija

Atbildēt

Jūsmiņš

27.05.2022. 21:42

Kādu kopīgu valodu var atrast ar personu, kura nemāk uzvesties, visu laiku atkārto - možem povtoriķ!
Ko man teikt? Dabai vperjod! Vai kā? Vai saliekt muguru un teikt - kakoi ti uvažajemij?

Ja ir vēlme pēc saskaņas attiecībās tad būtu jau tiem krieviem jāsāk cienīt arī latviešus. Ja cieņas nebūs - tad nu nekā. Runāt jau tie meļi var visu ko...

Atbildēt

apvienība Pret

27.05.2022. 21:41

»

Tu re kā !!!

Ohoo vēl vakar latviešus par nacistiem un gansiem apsaukājāt bet šodien jau, davai žitj družna un varbūt pat apvienoties. Ej ka tu līdzi krievu kuģim ar visu orku ordu


ar latviešiem apvienoties ir ļoti grūti. jo ar tiem latviešeim ar kuriem var apvienoties, tie latvieši, kuri nevar apvienoties, nevar apvienoties ne ar vienu citu

Atbildēt

par vērtīgu vidi

27.05.2022. 21:35

»

Norietis

piespiedu vakcinācija ir vērtība


tik pat liela kā piespiedu dzeršana

Atbildēt

idiņam

27.05.2022. 21:26

»

Aksu

Viens baigais 'BET'! Gan Maskava gan Vašingtona mūs un ukraiņus vēljoprojām par mērkaķiem uzskata


Tad jau tu esi vēl nicināmāks par krieviem, kas ir reta parādība. Nedomāju gan, ka ukraiņiem būtu kas kopīgs ar tevi, mēslu, ko pat zemākie primāti - krievi uzskata par pērtiķi un tava saprāta brāļiem.

Atbildēt

Norietis

27.05.2022. 21:11

piespiedu vakcinācija ir vērtība?

Atbildēt

Anti-NA partija

27.05.2022. 20:50

Visu Rīgai - Citeim NEKO!

Atbildēt

partija - bez citiem

27.05.2022. 20:48

ZS + NA

Atbildēt

pret visiem

27.05.2022. 20:46

AP + S + VU (vienoti ukrainai)

Atbildēt

Хм

27.05.2022. 20:43

Чтобы было как на Украине сейчас, надо чтобы кто-то напал. Потому что перед внешним врагом часто объединяются даже внутренние соперники, на время. А вот как украинцы поведут себя по отношению к русским местным, например после победы- это большой вопрос. Может, на волне тоже придумают принятие украинскости и окна натурализации и требование извиниться за оккупацию. Если бы Майдан не сопровождался массовыми митингами "москаляку на гиляку" и "кто не прыгает, тот москаль", ещё неизвестно, был бы вообще ДНР и ЛНр. Понимаю, сейчас принято делать вид, что не было никаких гиляк и прыганий, так проще

Atbildēt

veiksmīgam un augošam kolektīvam trūkst tētis

27.05.2022. 20:34

»

Ha haha!

Vj. Dombrovskis ir “klusais” globālistu aģents. Attīstībai/Par tur viņu gaida līdzīgi afēristi


Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis meklē tēti (Vj. Dombrovski)

Atbildēt

Ha haha!

27.05.2022. 20:32

Vj. Dombrovskis ir “klusais” globālistu aģents. Attīstībai/Par tur viņu gaida līdzīgi afēristi.

Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis.

Atbildēt

pīpēt ir, cigarete ir? uguns ir? iedod pīpēt ir? uguns ir?

27.05.2022. 20:27

»

Aksu

Viens baigais 'BET'! Gan Maskava gan Vašingtona mūs un ukraiņus vēljoprojām par mērkaķiem uzskata


lai viņie iet na uhaņ

Atbildēt

Aksu

27.05.2022. 20:18

Viens baigais 'BET'! Gan Maskava gan Vašingtona mūs un ukraiņus vēljoprojām par mērkaķiem uzskata

Atbildēt

!!

27.05.2022. 20:07

nāk prātā veca anekdote. Precīzāk tā skan krieviski, bet tulkojumā aptuveni tā - sieva strostē vīru par neuzmanību, proti,vakar iekāpi sūdos, šodien partijā...

Atbildēt

kur Pavļuts

27.05.2022. 20:06

tur vienmēr ir prostitūcija!

Atbildēt

jāpatriec

27.05.2022. 20:02

Līdzšinējā valdošā kliķe jāutilizē!

Atbildēt

tā ir

27.05.2022. 19:56

Pederasti vienmēr atradīs kopīgu valodu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...