Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

31.05.2022. 11:05

Politisko prostitūtu un pēdējās cerības klubiņš!!! Vēl varēja Puguli ar Ēlerti uzaicināt!!!

Atbildēt

Un

29.05.2022. 15:25

»

Vēlētājam izskatās

Pēc izmisuma. Visu tumšu


Nekad nebalsošu par daudzās partijas pabijušo Vjačeslavu, kurš nu jau jādeklarē par staiguli. Likās sakarīgs cilvēks, par kuru varētu balsot, bet iestāšanās mahinatoru partijā "Latvijas attīstība" parādīja šī cilvēka īsto seju.

Atbildēt

idiņam

29.05.2022. 14:48

»

idiņam

Kādas vēl "abas puses", ja Putins taisās karot līdz pēdējam nicināmam krievam, lai pēc tam visi kopā dotos uz Kabzdona konvertu? Ja krievam nekad nav bijusi vērtība, tad šai karā atklājies, ka ievainots krievs maksā mazāk, nekā nolaupītā veļas mašīna, kas pirmā jāevakuē


tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

idiņam

29.05.2022. 13:45

»

ss

Ukraiņus abas puses uzskata par izejmateriālu un kara gaļu


Kādas vēl "abas puses", ja Putins taisās karot līdz pēdējam nicināmam krievam, lai pēc tam visi kopā dotos uz Kabzdona konvertu? Ja krievam nekad nav bijusi vērtība, tad šai karā atklājies, ka ievainots krievs maksā mazāk, nekā nolaupītā veļas mašīna, kas pirmā jāevakuē.

Atbildēt

Dujk

29.05.2022. 13:04

Apkārtstaigulis. Maina partijas kā zeķes. Kur lielākas iespējas, tur iet

Atbildēt

autoram

29.05.2022. 12:54

LIEKULIS!

Atbildēt

Žulis

29.05.2022. 12:00

Par to, ka Dombrovskis šeit "aparistus" nodēvējis par augstiem profesionāļiem, kas veikuši valstiski nozīmīgas reformas un stiprinājuši sabiedrības vienotību varētu ierēkt, jo tie ir pārāk klaji un nekaunīgi meli. Taču šeit iezīmējas arī kāda nopietna tendence, kuru ir vērts ņemt vērā. Izskatās, ka valdošais režīms šajās vēlēšanās nolēmis zvejot vēlētāju balsis jājot "krieviskā" un "latviskā" elektorāta kopiskošanas ideju. Jāsaka, ka tas viņiem tiešām var izdoties. Jau labu laiku masu dezinformācijas līdzekļos ļaužiem tiek potēts, ka visas mūsu nelaimes ceļas no sašķeltības. Atliks tikai "pareizajām" partijām sākt sludināt ar jaukiem solījumiem bagātinātu vienotību un brālību, uzņemt savās rindās biedrus no pretējās puses un aitu baram vairs nebūs prātā ne piedzīvotais kovidterors, ne valsts naudas izplekarēšana garndiozos apmēros. Visi teciņus skries balsot par apsolīto "brālību un laimi".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.05.2022. 08:52

Tas ir vienkārši cirks, kā amerikāņu līdzskrējēji - dzimtenes LV lielpatrioti - cenšas uz Krievijas varu novelt to, ko paši 32 gadu laikā ar Latviju izdarījuši! Vēroju. Smejos par šo muļķu un vientiešu ķeršanu, bet ausu makaroni nebeidzas un nebeidzas.

Atbildēt

viennozīmīgi

29.05.2022. 08:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Būs vēl Zeļenska iela, Mariupores varoņu iela, Novodvorskas iela. Viss būs. Esiet pacietīgi un gaidiet


Planēta atbrīvosies ne tikai no krievu nosaukumiem, bet arī no visiem simboliem un atribūtiem, jo tie globāli ir atzīti par toksiskiem tāpat kā krievu pasaule.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.05.2022. 07:57

»

Aprūpētāja

Bērnu dārza līmenis, tālāk prāta nepietiek-Talsos beidzot vairs nav 9. maija ielas; tā pārdēvēta par 4. maija ielu, ,, bet godājami cilvēki, deputāti, un galvenais īsti patrioti


Būs vēl Zeļenska iela, Mariupores varoņu iela, Novodvorskas iela. Viss būs. Esiet pacietīgi un gaidiet!

Atbildēt

Marija Golubeva?

29.05.2022. 04:38

Attīstībai/PAR, lezbiete Golubeva un “visskaistākie meli” .. kuri sakrīt ar globālistu, marksistu, plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām, bez ģimenes ar pornogrāfiju.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Attīstībai/PAR ir par “gādīgo Latvijas valsti” - valsts varu nododot Jaunajai pasaules valdībai, kuras 1. samits jau noticis šogad, slēpjoties zem Expo-22 izkārtnes.

Latvijas Ekonomikas ministrija izdevusi rokasgrāmatu uzņēmējiem ar padomiem, kā viegli likvidēt savu uzņēmumu, atsaucoties uz K. Švābes Davosas ekonomikas foruma ieteikumiem.

Sarkanās līnijas nevilks! Dombrovskis dibina politisko kustību “Republika 2030”

https://www.la.lv/dombrovskis-velas-rigu-redzet-ka-regionalu-biznesa-pakalpojumu-eksporta-centru


Kas ir tie internacionālistu bandubērni no “Republika 2030”? Mēs nezinām. Ar kādu atmazgātu naudu tiek uzturēts globālistu aģents Vj. Dombrovskis uz politiķu rezerves soliņa? Bet Vj. Dombrovskis jau stājas Attīstībai/PAR.

Kādai attīstībai? Attīstībai ar negatīvu labklājību?

Globālisti šodien Davosas ekonomikas forumā 2030. gadā jau ieplānojuši globālo elektronisko koncentrācijas nometni bez cilvēktiesībām “nederīgo kastai”. Vai tad Covid-19 pandēmija nav beigusies? Kāpēc LV neatjauno cilvēktiesības, no kurām atteicās 13.03.2020?

Attīstībai/PAR bandubērnu varza: Vj. Dombrovskis, Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis.

Atbildēt

Pabriks? Pabriks ir marionete

29.05.2022. 04:34

»

Jukums

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos...


Pabriks par marioneti globālistu rokās kļuva, kad piedalījās kopā ar Āboltiņu, Štokenbergu, Ēlerti, Zatleru 2009. gada 13. janvāra masu nekārtību organizēšanā Doma laukumā, lai salauztu “lietussargu revolūcijas” latviešu tautas pretošanās garu cionisma politikai Latvijā.

Vējonis probācijas dienesta vadītājam izsniedza atzinībaz raktu par to, ka pret A.A.Bērziņu safabricēja ieslidzījumu pretēji tiesas spriedumam. A.A. Bērziņu spīdzināja cietumā ar diviem Latvijas tiesas izdotiem pretrunīgiem spriedumiem.

Vējonis nule apmeklēja koncertu Liepājā apsardzes pavadībā, bet kājas neviens viņam nepārlauza.

Atbildēt

padoms Vjačeslavam

28.05.2022. 23:35

Ja tu tiešām esi latvietis (Latvijas pilsonis), tad maini savu krievisko vārdu. Un iemācies runāt bez krieviska akcenta.

Atbildēt

Aprūpētāja

28.05.2022. 22:08

Bērnu dārza līmenis, tālāk prāta nepietiek-Talsos beidzot vairs nav 9. maija ielas; tā pārdēvēta par 4. maija ielu, ,, bet godājami cilvēki, deputāti, un galvenais īsti patrioti

Atbildēt

Dream team

28.05.2022. 17:58

Komandas speeleetaajs... Varbuut vareetu kaut kaa izskaidrot sho apziimeejumu? Tas ir tad, kad pederasti un zaglji apvienojas, lai lieku reizi paspaardiitu mazturiigos? Un pieshkjirtu sev preemijas par to?

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

28.05.2022. 17:41

»

jautājums

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā


Autors ir sapratis, ka viņa, kā politiķa veiksmes stāsts ir, sākt vissenāko profesiju! Kopā ar A/P, rodas lielas iespējas nokļūt politikas miskastē. Lai veicas!!!

Atbildēt

Gutt, Valdemar

28.05.2022. 17:18

Spert - tas ir labi. Tikai skaties, ka pashu neaizspaarda ar speerieniem pa pakalju liidz Bolderaajai. Un juurinjaa....:-)

Atbildēt

nesaskaņa

28.05.2022. 17:06

Slava Dombrovskim! Uz paneli, uz paneli - svaiga miesa allaž cieņā!

Atbildēt

Turpini dzert ārsta izrakstītos medikamentus

28.05.2022. 13:27

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Vj. Dombrovskis, īstajā vardā Goluščenko, ir veco čekistu- cionistu vadīts provokators, lai grautu Latviju kā nacionālu valsti un degradētu latviešu etnosu


jo var just, ka domāt esi sācis politiski pareizi! Seko maniem komentāriem, kur atmaskoju cionistu Rīgas pilī.

Atbildēt

Varbūt tiešām, mentāli slimais tā saucamās NA fans,

28.05.2022. 13:25

»

nedirs nu padla!

Kā zināms, čekas sūdu maiss, Maizītis, atņēma pielaides valsts noslēpumiem NA biedriem: Baibai Brokai un Romānam Naudiņam, bet nevienam JV un A/Par čekistam, zaglim un pederastam


dodies pats uz Tvaika ielas psiheni? Tur tevi deokupēs un denacionalizēs.. jo Švābes sociālajam reitingam jau esi no “nederīgo kastas” ar Broku un kretīnu Raivi!

Atbildēt

nedirs nu padla!

28.05.2022. 13:20

»

Urbanovičs sen žīdiem pārdevies un ir VDD Saskaņas kurators

NA VDD kurators Raivis Dzintars.. utt. pa visām partijām.. kam pielaide valsts huntas valsts noslēpumiem


Kā zināms, čekas sūdu maiss, Maizītis, atņēma pielaides valsts noslēpumiem NA biedriem: Baibai Brokai un Romānam Naudiņam, bet nevienam JV un A/Par čekistam, zaglim un pederastam.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.05.2022. 13:09

Vj. Dombrovskis, īstajā vardā Goluščenko, ir veco čekistu- cionistu vadīts provokators, lai grautu Latviju kā nacionālu valsti un degradētu latviešu etnosu !

Atbildēt

negantais čangals

28.05.2022. 12:55

»

nu takš

pauļuts, golubaja un vjačeslavs...tad jau urbanovičs vismaz kaut kas ir, ar mīnuszīmi, bet vismaz cipars...nepārdodas vismaz deviētiem un palik cerība, ja sapratīs kaut kad...ir grūti izaugt čangalijā par cilvēku...bet šamie tualetes papīri kuri tēlo liberālus nezinot, kas tas ir...komunisti vien jau...


Kamēr nesabrauca aizdīķu bāleliņi un nepaziņoja, ka Latgale ir depresīvs rajons, ka latgalieši totāli žūpas un seperātisti, slinki , degradēti un dižvalsts necienīgi,ka mums ir grūti izaugt par cilvēkiem, mēs te Latgalē to nezinājām un arī tagad visādu bāleliņu vaukšķešanai uzmanību nepievēršam!Mēs tiksim galā ar saviem seperātistiem un kremlinistiem ļoti ātri un vēl jums tur šaurajā galā palīdzēsim. Saprotu, ka centrā patīkamāk ir dzirdēt krievu, nevis latgaļu valodu, bet nu, atvainojiet, ar to jums bāleliņi nāksies samierināties, ka latgaļi bija, ir un būs!

Atbildēt

Attīstībai PAR ir vislabākie nodomi

28.05.2022. 12:45

»

Jukums

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos...


un visskaistākie meli .. kuri sakrīt ar globālistu marksistu plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Atbildēt

tad, kad krievi golubioje dos par purnu saviem šarikoviem

28.05.2022. 12:13

un mēs savējiem, tad arī vienosimies...kāda ir valsts valoda ??? un nevajag tupi tiepties.Ukrainas krievi ir paziņojuši,ka turpmāk runāt krieviski kaunās !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tas ir, ja par Ukrainu. Tagad nu demegoģēs izmantojot Ukrainu. KAUNA PA NULLĒM-raksturīgi deviācijām. PASAULE TAČU SAPRATUSI, KA PUĶINS DEVIĒTA VĀRTU RŪME...KRŪMOS MAŠKA SALASĪJUSI...NESAPROT CILVĒCĪBU UN NESAPRATĪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> kurš vēl nesaprot cilvēcību karjeras dēļ...KAUT GAN, JA NAV SMEAZEŅU, RUNĀŠANA NEPALĪDZ, KĀ PUĶINA GADĪJUMĀ.........................

Atbildēt

kad

28.05.2022. 12:08

»

jautājums

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā


iespējas palikt aiz strīpas,jebkura partija laba.Atkāpties 'Neatkarīgajos'vienmēr paliek kā rezerves variants.

Atbildēt

nu takš

28.05.2022. 12:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vajag visu vērot un vērtēt kustībā! Vj. Dombrovskis ir metis izaicinājumu Pabrikam par līdera godu nomainīto partiju un pārliecību skaita ziņā. Ir visas iespējas izrauties līderos


pauļuts, golubaja un vjačeslavs...tad jau urbanovičs vismaz kaut kas ir, ar mīnuszīmi, bet vismaz cipars...nepārdodas vismaz deviētiem un palik cerība, ja sapratīs kaut kad...ir grūti izaugt čangalijā par cilvēku...bet šamie tualetes papīri kuri tēlo liberālus nezinot, kas tas ir...komunisti vien jau ir...paši saprot vai nē...smadzeņu pa nullēm

Atbildēt

Jukums

28.05.2022. 12:01

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos nevajadzētu laist Saeimai pat tuvumā.

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:21

»

Ja tvoja sobačij jazik ņepoņimajem

U meņa dokumenti porjadke


Ну хоть с документами в порядке, хотя лучше бы с головой.

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:20

»

Tu re kā !!!

Ohoo vēl vakar latviešus par nacistiem un gansiem apsaukājāt bet šodien jau, davai žitj družna un varbūt pat apvienoties. Ej ka tu līdzi krievu kuģim ar visu orku ordu


Можете ссылку дать, где я латышей нацистами называл? Или обобщаете? " А, ну так вы тогда тоже все хотели русских выслать или в лагеря

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.05.2022. 10:48

»

hā hā hā

super zīmogs A/P. Mēs zinaājm , kas tā ir par bandu, bet tagad apzīmogoti. Liberālisms nav nekaunība


Vajag visu vērot un vērtēt kustībā! Vj. Dombrovskis ir metis izaicinājumu Pabrikam par līdera godu nomainīto partiju un pārliecību skaita ziņā. Ir visas iespējas izrauties līderos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...