Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tā dzīvot nevar. Ko tālāk?

Ex-seržants (literārs pseidonīms)
16.01.2013.
Komentāri (70)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paija

16.01.2013. 23:25

Man viss liekas diezgan bezcerīgi,neticu nekadam jaunām partijām,medijiem un iespejām pasorganizeties.Nav tadu līderu un tik daudz aktīvu cilveku. Ar krieviem mēs nevaram vienoties, pat kopīgu mītinu nevaram saorganizet. Mes esam tik cik mes esam.,jaunie ir aizbraukuši. Un varbūt esam tada sabiedrība,kas tadus parstavjus pelnījusi. Un cik tad pasaulē ir to godīgo sabiedrību ar godīgiem priekšstavjiem, ziemeļvalstis un vēl dazas.Vai mes esam gatavi ne tikai sūdzeties par politiķiem, bet arī par kaiminu ,kas nemaksa nodokļus vai pīpē kontrabandas cigaretes, ka tas ir šajas valstīs? Italijā Berluskoni jau notiesats 1.instancē par nodokļu nemaksasanu , vel ir kriminallietas par orģijam ar nepilngadīgu prostitūtu un nemaz netaisas atstat politiku. Griekijas valdība vilto atskaites ES. Par Francijas prezidentu bija aizdomas,ka vēlēsanu kampanu finasējis Kadafi. Un neko tur nelīdz pilsoniskas sdabiedrības,visur politiķi ir atkarīgi no sponsoriem,kuriem jāatdod paradi.

Atbildēt

michelle

16.01.2013. 23:23

Neesiet kuutri mani tautieshi -, bet tas jau tautieshu geenos - diemzheel - PAZEMOTIES, LOCIITIES, KLANIITIES UN PACIEST - eiropa par to priecaajas, valdoshaa elite sajuusmaa

Atbildēt

Maskavas roka > SDF

16.01.2013. 23:23

Runā, ka čekisti no kosmosa apstaro Latviju ar īpasu starojumu, kas veicina iedzīvotaju neticību savai valstij. Eksperiments ir izdevies, ņemot vera , ka neticīgo skaits satsada 67%.
--------------------------
"Lai valsts attīstītos, cilvēkiem tai ir jātic, tostarp jātic arī pašu ievēlētajam parlamentam un valdībai, kurai parlaments paudis uzticību, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja. Pēc viņas domām, tas ir ļoti svarīgs faktors, it sevišķi Latvijā, kur tik daudz cilvēku ir aizbraukuši no valsts gan ekonomisko iemeslu dēļ, gan tāpēc, ka viņi neuzticas varai." (LETA | 10. janvāris 2013).
-------------------
Pēc Āboltiņas dotas komandas "visiem ticēt" neticīgo procents būtiski saruks.

Atbildēt

Augstakais soda mērs

16.01.2013. 22:50

»

SDF

SC reitings ir okupācijas sekas. Daļēji arī emigrācija, tās iemesliem vēl plus 3A ilgtermiņa saimniekošana, plus mūsdienām nesabalansētais pilsētu un lauku iedzīvotāju skaits. Ko tad tiek piedāvāts sodīt


Sodīt iesakumam varētu tos paŠus 3A eleganti pieradot nodarījumus iekams nav iestajies kartējais noilgums. Tad vel PAREX afēru tā rūpīgak izmeklēt, kas protamsd nrkadi neiietekmeja ekonomisko situaciju Turpinat jau varetu ilgi Un sc reiting , ja kas turpuna augt kaut okupacija beigusies. Un aug tas liela mera pateicoties valdošajam bezpredelam.

Atbildēt

SDF

16.01.2013. 22:40

»

Augstakais soda mērs

Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga...


SC reitings ir okupācijas sekas. Daļēji arī emigrācija, tās iemesliem vēl plus 3A ilgtermiņa saimniekošana, plus mūsdienām nesabalansētais pilsētu un lauku iedzīvotāju skaits. Ko tad tiek piedāvāts sodīt?

Atbildēt

viņi iesaistīs par musu doto pabalstu naudu bomžus

16.01.2013. 22:21

un viss

Atbildēt

Augstakais soda mērs

16.01.2013. 22:19

»

SDF

Maskava savas problēmas vienmēr paliks maliņā, lai padziļinātu svešas. Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga


Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga.
-----------------
To tu vari iestastīt jeņķiem, kur vairakos štatos šis sods tiek veiksmīgi piemērots. Tur gan laikam tas tiek attiecināts pret slepkavām, bet, ņemot verā, ka LV ekonomiskie noziegumi ir pa tiešo saistīti ar nācijas izdzīvošanu ( kapēc Tu domā SC ir augstākais reitings un tauta turpina emigrēt?) tad kapēc gan ne. Kas ir viena noziedznieka dzīvība salīdzinot ar nācijas izdzīvošanu. Tu taču esi nacionāli noskaņots, ja jau visur redzi Maskavas roku ?

Atbildēt

tuziks

16.01.2013. 22:00

»

kuziks

A KO DARĪT? LEMJAM


A DAVAI SALEJAM!!!!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 16.01.2013. 21:57

;)

Ir tak' sacīts: "...un NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Vai, arī: "Viss "jaunais" = labi aizmirsts vecais."

--------------

Mediju ziņa (2009. gada janvāris): "Ilgtspējīga" polittehnologu zombējuma rezultātā "izkristalizējies" secinājums, publiskots kādā privātā medijā (blogā), uzsaukuma / aicinājuma kontekstā "sabiedrības locekļiem" iespējami aktīvi piedalīties 13.01.2009. Rīgā, Doma laukumā ieplānotajā "protesta akcijā": "...Un, ja arī valdošā "elite" savā uzpūtīgajā pašpārliecībā par to, ka tā vien zina, kas būtu darāms, kā parasti neko nedzirdēs (vai, kā jau ierasts šajā valstī - vispār neliksies ne zinis par šādām SISTĒMAI un varas "silei" absolūti nekaitīgām "nevardarbīgas viedokļa paušanas" atrakcijām, kuras pašnominēti un varas turētāju kontrolēti "sabiedrības neformālie līderi" laiku pa laikam, "saskaņoti" ar valsts varas pārstāvniecības "sociālajiem partneriem" un valsts "optimizācijas" interesēs, ieplāno un saorganizē "liekā tvaika izpūšanai pa svilpi") - TAS VISMAZ IR PATEIKTS!"...
-----

"Lai "tvaiku nolaistu", kas krājas..."
( Olimpiskais princips: "Galvenais = piedalīties!!!..." )

"Ar kaujas saucieniem uz lūpām",
Un "bosu" 'tēzēm' azotēs,
Mēs 'čībosim' pie SILES "cūkām" ~
'Mož', "protests" rukšķus izklaidēs?...

Lai "tvaiku nolaistu", kas krājas,
Mēs, protams - dainas ziņģēsim,
Priekš tiem, no kuriem 'atkarājas',
Kā Muļķu Zemē "dzīvosim"!

Ja palaimēsies - kāds (pa logu),
Mums treknu "žestu" 'prezentēs',
Kas trenēts, 'spaidot balsu pogu' ~
Tas jestrāk "vaukšķēt" motivēs!

Ja "vadoņi" mums "tēzes" paudīs
(Vai, vismaz, ‘bauros’ lozungus) ~
Tas pamodinās tos, kas snaudīs,
Pirms... ('čaju') dos un pīrāgus!

Ja "provokatori" būs pūlī,
Kas kūdīs "valstī" varu 'gāzt' ~
Šiem 'menti izrakstīs pa mūli',
Mēs - palīdzēsim "bertā" 'bāzt'!

Bez "ekscesiem" ja beigsies 'tusiņš' ~
Mūs "tiesībsargi" 'nešņorēs',
Bet - "demonstrantus" īrēts 'busiņš',
Pa "rezervātiem" transportēs...
...
Mēs ilgi nīksim, "protestējot",
Pēc darba dienas - vakarā,
Kaut - jēgas nebūs 'trobelējot',
Ne SŪ... (jebkādā sakarā)...

Bet - "vismaz pateikts ir" ko lika,
Mums tie, kas "vaukšķus" 'dir(iģē)',
Lai SISTĒMA un "politika",
Šos 'nenoraksta' miskastē!..."

~ 12./13.01.2009. ( "pusfabrikātu širmīšrevolūcijas" kontekstā )

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9543

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Augstākais soda mērs

16.01.2013. 21:52

»

SDF

Ex seržants kautrīgi noklusē vēlamo risinājumu


Maskavai savu līdzīgu problēmu pietiek. Bet par šaušanu doma nav zemē metama. Ja atmiņa neviļ, tad padomijā šis bonuss tika piešķirts par izlaupīšānu sākot ar 10 tūkst. rubļ. It kā jau nav demokrātiski, bet pa cik LV ir pseidodemokrātija, tad uz laiku varetu ieviest. Varbūt tad dažam labam ņirdzīgs smīns no feisa pazustu.

Atbildēt

Rimma

16.01.2013. 21:46

Jelkāda rīcība, pretēja SISTĒMAI, var tikt realizēta pie noteikuma, ja ir savākusies tā saucamā "kritiskā masa" vienādi domājoši cilvēki. Tad ir iespējams mainīt valdošo paradigmu. Pretējā gadījumā pa vienam visus protestētājus "noņems no trases"- katru viņam piemērotā veidā. Un viss.Klusi, mierīgi...

Atbildēt

citāts

16.01.2013. 21:37

2013.08.01.
Posted on janvāris 8, 2013 by Artūrs>>

Nenākās šaubīties, ka 20.I akcija Doma laukumā ir saskaņota ar ASV ierēdņiem. Nebūtu brīnums, ka tā vispār ir ASV iniciatīva. Arī no muļķiem vajag laiku pa laikam “izlaist garu” jeb sakrājušos negatīvo enerģiju. Arī muļkiem vajag laiku pa laikam atgādināt par “demokrātiju” un “brīvību”.

Atbildēt

SDF

16.01.2013. 21:25

Ex seržants kautrīgi noklusē vēlamo risinājumu:
A davai nodos varu Maskavai! Ingunkai Kirchenšteinei. Varbūt šoreiz šaus un izsūtīs mazāk!

Atbildēt

Indiānis

16.01.2013. 21:19

Atbalstu tikai un vienīgi pašorganizēšanos cīņai ar demokrātiskām metodēm.
Ko praktiski darīt? Jācīnās, jākritizē, jāizsmej, jākaunina "šofera dēlus" un ministrus, kā arī ierēdņus bez atbilstošas izglītības un zināšanām.
Ja kāds apzadzies vai sataisījis šmuces -tam visu lauku jāseko un jārāda ar pirkstu, ka viņš ir zaglis un tādus zagļus nedrīkst laist pie valsts stūres.
Jāpanāk situāciju, ka paši ministri un ierēdņi, baidoties no tautas dusmām, demisionēs pat katru vissīkāko pārkāpumu un katru divdomīgo situāciju.
Prieks, ka demisionēs Ronis.
Jāpanāk, ka demisionē ŽJG un vidusskolnieks Sprūdžs.
Nākamā - Circene un sorosoīde Viņķele.
Ar psiholoģiskām metodēm šos negodīgos un nekompetentos cilvēkus jāizēd no augstajiem amatiem, kas neatbilst viņu zemajām spējām.
Galvenais - nebūt apātiskiem un vienaldzīgiem.

Atbildēt

Zentiņa

16.01.2013. 21:15

Ko dos pasākumā pieņemtā rīcības programma? Kamēr Lembergs nebūs ielikts cietumā, Saeima un valdība uz tautas uzticību var necerēt. Sabiedrībai vairāk par ekonomikas pieaugumu ir nepieciešams tiesiskums.

Atbildēt

cilvēks

16.01.2013. 20:47

IR JĀDARA,KUR IR LĪDERI? KUR INTELIĢENCE,KUR MĒS ESAM-ŪŪ!

Atbildēt

kuziks

16.01.2013. 20:36

A KO DARĪT? LEMJAM!!!!!!!

Atbildēt

Nikns aborigēns

16.01.2013. 20:34

Bet, tiešām, tā nav tā cerētā dzīve! Bet tā tomēr ir eksistēšana...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...