Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tā dzīvot nevar. Ko tālāk?

Ex-seržants (literārs pseidonīms)
16.01.2013.
Komentāri (70)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paija

16.01.2013. 23:25

Man viss liekas diezgan bezcerīgi,neticu nekadam jaunām partijām,medijiem un iespejām pasorganizeties.Nav tadu līderu un tik daudz aktīvu cilveku. Ar krieviem mēs nevaram vienoties, pat kopīgu mītinu nevaram saorganizet. Mes esam tik cik mes esam.,jaunie ir aizbraukuši. Un varbūt esam tada sabiedrība,kas tadus parstavjus pelnījusi. Un cik tad pasaulē ir to godīgo sabiedrību ar godīgiem priekšstavjiem, ziemeļvalstis un vēl dazas.Vai mes esam gatavi ne tikai sūdzeties par politiķiem, bet arī par kaiminu ,kas nemaksa nodokļus vai pīpē kontrabandas cigaretes, ka tas ir šajas valstīs? Italijā Berluskoni jau notiesats 1.instancē par nodokļu nemaksasanu , vel ir kriminallietas par orģijam ar nepilngadīgu prostitūtu un nemaz netaisas atstat politiku. Griekijas valdība vilto atskaites ES. Par Francijas prezidentu bija aizdomas,ka vēlēsanu kampanu finasējis Kadafi. Un neko tur nelīdz pilsoniskas sdabiedrības,visur politiķi ir atkarīgi no sponsoriem,kuriem jāatdod paradi.

Atbildēt

michelle

16.01.2013. 23:23

Neesiet kuutri mani tautieshi -, bet tas jau tautieshu geenos - diemzheel - PAZEMOTIES, LOCIITIES, KLANIITIES UN PACIEST - eiropa par to priecaajas, valdoshaa elite sajuusmaa

Atbildēt

Maskavas roka > SDF

16.01.2013. 23:23

Runā, ka čekisti no kosmosa apstaro Latviju ar īpasu starojumu, kas veicina iedzīvotaju neticību savai valstij. Eksperiments ir izdevies, ņemot vera , ka neticīgo skaits satsada 67%.
--------------------------
"Lai valsts attīstītos, cilvēkiem tai ir jātic, tostarp jātic arī pašu ievēlētajam parlamentam un valdībai, kurai parlaments paudis uzticību, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja. Pēc viņas domām, tas ir ļoti svarīgs faktors, it sevišķi Latvijā, kur tik daudz cilvēku ir aizbraukuši no valsts gan ekonomisko iemeslu dēļ, gan tāpēc, ka viņi neuzticas varai." (LETA | 10. janvāris 2013).
-------------------
Pēc Āboltiņas dotas komandas "visiem ticēt" neticīgo procents būtiski saruks.

Atbildēt

Augstakais soda mērs

16.01.2013. 22:50

»

SDF

SC reitings ir okupācijas sekas. Daļēji arī emigrācija, tās iemesliem vēl plus 3A ilgtermiņa saimniekošana, plus mūsdienām nesabalansētais pilsētu un lauku iedzīvotāju skaits. Ko tad tiek piedāvāts sodīt


Sodīt iesakumam varētu tos paŠus 3A eleganti pieradot nodarījumus iekams nav iestajies kartējais noilgums. Tad vel PAREX afēru tā rūpīgak izmeklēt, kas protamsd nrkadi neiietekmeja ekonomisko situaciju Turpinat jau varetu ilgi Un sc reiting , ja kas turpuna augt kaut okupacija beigusies. Un aug tas liela mera pateicoties valdošajam bezpredelam.

Atbildēt

SDF

16.01.2013. 22:40

»

Augstakais soda mērs

Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga...


SC reitings ir okupācijas sekas. Daļēji arī emigrācija, tās iemesliem vēl plus 3A ilgtermiņa saimniekošana, plus mūsdienām nesabalansētais pilsētu un lauku iedzīvotāju skaits. Ko tad tiek piedāvāts sodīt?

Atbildēt

viņi iesaistīs par musu doto pabalstu naudu bomžus

16.01.2013. 22:21

un viss

Atbildēt

Augstakais soda mērs

16.01.2013. 22:19

»

SDF

Maskava savas problēmas vienmēr paliks maliņā, lai padziļinātu svešas. Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga


Un šaušana nav tikai antidemokrātiska, tā ir slima un noziedzīga.
-----------------
To tu vari iestastīt jeņķiem, kur vairakos štatos šis sods tiek veiksmīgi piemērots. Tur gan laikam tas tiek attiecināts pret slepkavām, bet, ņemot verā, ka LV ekonomiskie noziegumi ir pa tiešo saistīti ar nācijas izdzīvošanu ( kapēc Tu domā SC ir augstākais reitings un tauta turpina emigrēt?) tad kapēc gan ne. Kas ir viena noziedznieka dzīvība salīdzinot ar nācijas izdzīvošanu. Tu taču esi nacionāli noskaņots, ja jau visur redzi Maskavas roku ?

Atbildēt

tuziks

16.01.2013. 22:00

»

kuziks

A KO DARĪT? LEMJAM


A DAVAI SALEJAM!!!!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 16.01.2013. 21:57

;)

Ir tak' sacīts: "...un NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Vai, arī: "Viss "jaunais" = labi aizmirsts vecais."

--------------

Mediju ziņa (2009. gada janvāris): "Ilgtspējīga" polittehnologu zombējuma rezultātā "izkristalizējies" secinājums, publiskots kādā privātā medijā (blogā), uzsaukuma / aicinājuma kontekstā "sabiedrības locekļiem" iespējami aktīvi piedalīties 13.01.2009. Rīgā, Doma laukumā ieplānotajā "protesta akcijā": "...Un, ja arī valdošā "elite" savā uzpūtīgajā pašpārliecībā par to, ka tā vien zina, kas būtu darāms, kā parasti neko nedzirdēs (vai, kā jau ierasts šajā valstī - vispār neliksies ne zinis par šādām SISTĒMAI un varas "silei" absolūti nekaitīgām "nevardarbīgas viedokļa paušanas" atrakcijām, kuras pašnominēti un varas turētāju kontrolēti "sabiedrības neformālie līderi" laiku pa laikam, "saskaņoti" ar valsts varas pārstāvniecības "sociālajiem partneriem" un valsts "optimizācijas" interesēs, ieplāno un saorganizē "liekā tvaika izpūšanai pa svilpi") - TAS VISMAZ IR PATEIKTS!"...
-----

"Lai "tvaiku nolaistu", kas krājas..."
( Olimpiskais princips: "Galvenais = piedalīties!!!..." )

"Ar kaujas saucieniem uz lūpām",
Un "bosu" 'tēzēm' azotēs,
Mēs 'čībosim' pie SILES "cūkām" ~
'Mož', "protests" rukšķus izklaidēs?...

Lai "tvaiku nolaistu", kas krājas,
Mēs, protams - dainas ziņģēsim,
Priekš tiem, no kuriem 'atkarājas',
Kā Muļķu Zemē "dzīvosim"!

Ja palaimēsies - kāds (pa logu),
Mums treknu "žestu" 'prezentēs',
Kas trenēts, 'spaidot balsu pogu' ~
Tas jestrāk "vaukšķēt" motivēs!

Ja "vadoņi" mums "tēzes" paudīs
(Vai, vismaz, ‘bauros’ lozungus) ~
Tas pamodinās tos, kas snaudīs,
Pirms... ('čaju') dos un pīrāgus!

Ja "provokatori" būs pūlī,
Kas kūdīs "valstī" varu 'gāzt' ~
Šiem 'menti izrakstīs pa mūli',
Mēs - palīdzēsim "bertā" 'bāzt'!

Bez "ekscesiem" ja beigsies 'tusiņš' ~
Mūs "tiesībsargi" 'nešņorēs',
Bet - "demonstrantus" īrēts 'busiņš',
Pa "rezervātiem" transportēs...
...
Mēs ilgi nīksim, "protestējot",
Pēc darba dienas - vakarā,
Kaut - jēgas nebūs 'trobelējot',
Ne SŪ... (jebkādā sakarā)...

Bet - "vismaz pateikts ir" ko lika,
Mums tie, kas "vaukšķus" 'dir(iģē)',
Lai SISTĒMA un "politika",
Šos 'nenoraksta' miskastē!..."

~ 12./13.01.2009. ( "pusfabrikātu širmīšrevolūcijas" kontekstā )

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9543

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Augstākais soda mērs

16.01.2013. 21:52

»

SDF

Ex seržants kautrīgi noklusē vēlamo risinājumu


Maskavai savu līdzīgu problēmu pietiek. Bet par šaušanu doma nav zemē metama. Ja atmiņa neviļ, tad padomijā šis bonuss tika piešķirts par izlaupīšānu sākot ar 10 tūkst. rubļ. It kā jau nav demokrātiski, bet pa cik LV ir pseidodemokrātija, tad uz laiku varetu ieviest. Varbūt tad dažam labam ņirdzīgs smīns no feisa pazustu.

Atbildēt

Rimma

16.01.2013. 21:46

Jelkāda rīcība, pretēja SISTĒMAI, var tikt realizēta pie noteikuma, ja ir savākusies tā saucamā "kritiskā masa" vienādi domājoši cilvēki. Tad ir iespējams mainīt valdošo paradigmu. Pretējā gadījumā pa vienam visus protestētājus "noņems no trases"- katru viņam piemērotā veidā. Un viss.Klusi, mierīgi...

Atbildēt

citāts

16.01.2013. 21:37

2013.08.01.
Posted on janvāris 8, 2013 by Artūrs>>

Nenākās šaubīties, ka 20.I akcija Doma laukumā ir saskaņota ar ASV ierēdņiem. Nebūtu brīnums, ka tā vispār ir ASV iniciatīva. Arī no muļķiem vajag laiku pa laikam “izlaist garu” jeb sakrājušos negatīvo enerģiju. Arī muļkiem vajag laiku pa laikam atgādināt par “demokrātiju” un “brīvību”.

Atbildēt

SDF

16.01.2013. 21:25

Ex seržants kautrīgi noklusē vēlamo risinājumu:
A davai nodos varu Maskavai! Ingunkai Kirchenšteinei. Varbūt šoreiz šaus un izsūtīs mazāk!

Atbildēt

Indiānis

16.01.2013. 21:19

Atbalstu tikai un vienīgi pašorganizēšanos cīņai ar demokrātiskām metodēm.
Ko praktiski darīt? Jācīnās, jākritizē, jāizsmej, jākaunina "šofera dēlus" un ministrus, kā arī ierēdņus bez atbilstošas izglītības un zināšanām.
Ja kāds apzadzies vai sataisījis šmuces -tam visu lauku jāseko un jārāda ar pirkstu, ka viņš ir zaglis un tādus zagļus nedrīkst laist pie valsts stūres.
Jāpanāk situāciju, ka paši ministri un ierēdņi, baidoties no tautas dusmām, demisionēs pat katru vissīkāko pārkāpumu un katru divdomīgo situāciju.
Prieks, ka demisionēs Ronis.
Jāpanāk, ka demisionē ŽJG un vidusskolnieks Sprūdžs.
Nākamā - Circene un sorosoīde Viņķele.
Ar psiholoģiskām metodēm šos negodīgos un nekompetentos cilvēkus jāizēd no augstajiem amatiem, kas neatbilst viņu zemajām spējām.
Galvenais - nebūt apātiskiem un vienaldzīgiem.

Atbildēt

Zentiņa

16.01.2013. 21:15

Ko dos pasākumā pieņemtā rīcības programma? Kamēr Lembergs nebūs ielikts cietumā, Saeima un valdība uz tautas uzticību var necerēt. Sabiedrībai vairāk par ekonomikas pieaugumu ir nepieciešams tiesiskums.

Atbildēt

cilvēks

16.01.2013. 20:47

IR JĀDARA,KUR IR LĪDERI? KUR INTELIĢENCE,KUR MĒS ESAM-ŪŪ!

Atbildēt

kuziks

16.01.2013. 20:36

A KO DARĪT? LEMJAM!!!!!!!

Atbildēt

Nikns aborigēns

16.01.2013. 20:34

Bet, tiešām, tā nav tā cerētā dzīve! Bet tā tomēr ir eksistēšana...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...